Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabad Rablás Boltocska ©

+29
Kaylin
Wardowar
Sai
Chancery
Chariton
Taka
Leon Gaillard
Seiun
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Blue-Eyes
Kurama
Akichi Murai
Silica
Miu
Ijichi Sou
Kiwi
Nezumi
Danee
Asuka
Aeon
Shukaku
Cardinal
Rey
Kazura
Jun
Arisu
Ryuu
Yoichi
Maria Gonzalez
33 posters

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Pént. Júl. 17 2015, 18:50

Kukucs ^^
Ezúttal hoznék valamit - persze előbb egyeztetnem kell ezzel-azzal. Nem is akármit hoznék, hanem egy jó nagy recept gyűjteményt T1-es potionokból. Gondoltam, hátha van olyan kezdő, aki szeretné ezt a mesterséget választani. :3 Persze előbb meg kell találnom a füzetem, mert már régóta porosodik valahol.
Szóval, ilyen érdekelne-e titeket? Nekem már nincs hasznom belőle, pedig nagy mesterektől tanultam én is. :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 17 2015, 18:55

-Hali! Húúú... hát ilyenekkel még nem nagyon foglalkoztunk, de mindent szívesen fogadunk, és köszönjük szépen. Mit kérsz érte cserébe? :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Aeon Pént. Júl. 24 2015, 16:41


Ciaossu! ^^ 25 arany fejében vinném azt a Bronz vértet.
Aeon
Aeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 103
Join date : 2014. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal112/500Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (112/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 24 2015, 17:18

-Hali! Már adom is! Köszönjük szépen a vásárlást, használd egészséggel!

(elküldve, beírva)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Csüt. Júl. 30 2015, 15:44

Hát nem nagyon tudom. xD Most per pillanat, amire szükségem lenne, az drága, ezért megszerezhetetlen, és nem akarlak lenyúlni titeket. :3

https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p585-csere-bere#88735

Megtaláltam a recept könyvet. Olyannak adjátok, aki nagy hasznát veszi majd a tudásomnak. :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 30 2015, 15:59

Asuka írta:Hát nem nagyon tudom. xD Most per pillanat, amire szükségem lenne, az drága, ezért megszerezhetetlen, és nem akarlak lenyúlni titeket. :3

https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p585-csere-bere#88735

Megtaláltam a recept könyvet. Olyannak adjátok, aki nagy hasznát veszi majd a tudásomnak. :3

Shu csuklik egy nagyot, amikor belelapoz a könyvbe, majd nagyon hálás tekintettel hajol meg Asuu előtt, jó mélyen, persze nagy mosollyal az arcán.
-Azta! Ez tényleg sok recept! Köszönjük szépen! Először a céhtagokat kérdem meg, hátha tudnak valakit, akinél jó dolguk lesz, és ha nem, akkor kitesszük az áruk közé.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Szomb. Aug. 01 2015, 10:42

...és hoztam még többet is. Rinarin visszavonul az üzlettől, és megbeszéltem vele, hogy adja a receptjeit egy kicsinek. Remélem, találtok egy lelkes újoncot a páncél receptekhez. ^^

https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p600-csere-bere#88865
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 05 2015, 11:27

Asunak és Kitának hála a boltocska már receptekkel is segíti a kezdő kalandozókat.

Tessék csak tessék! \o/
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Danee Csüt. Aug. 06 2015, 23:16

Ki is venném tier váltásig a recepteket, ha lehet,  itt hagyok értük 200 aranyat:

Béna Frissítő Potion Recept
Rövid Akarat Potion Recept
Egyszerű Frissítő Potion Recept
Gyenge Paralízis Méreg Recept

Csigamintás Gyűrű Recept
Bronzvért Recept
Bronz Sisak Recept
Hősi Köpeny Recept
Mokaszin Recept
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal7644/7700Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 07 2015, 05:27

-Te?
Lepődik meg a lány, amikor Danee belép a boltba, ám azonnal megrázza a fejét, és észbe kap.
-Izé... szia! Csak... csak meglepődtem, mert ide nem szoktak céhvezérek járni... a bolt a kicsiknek szól... és te már akkor tízes voltál, amikor én csak kezdtem az egészet...
Ám a kérésen már igyekszik nem meglepődni, de azért ingatja a fejét.
-Ugye... ugye tudod, hogy itt csak személyesen lehet átvenni dolgokat? Mert... szívesen odaadjuk, persze, de azt kellene beküldened, aki majd használni szeretni a reciket.
Egy kedves mosoly, mellette persze egy kis elnézést kérő tekintet.
-Bocsi... de ez a szabály...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Danee Pént. Aug. 07 2015, 13:34

- Szia, Shu-chan, igen én. Tudom, hogy fura, de akkor enyém a megtiszteltetés, hogy az első céhvezér látogatótok lehetek! - fel voltam készülve a találkozásra, volt időm eleget morfondírozni a dolgon
- Értem, a szabály az szabály! - bologattam készségesen - de azt hiszem nem is szegtem szabályt, legalábbis nem az elöbb említettet, ugyanis bármíly furcsa, személy szerint nekem lenne szükségem recept téren. Talán még nem emlitettem, de nem is olyan régen töröltem az érc és növénykereső jártasságaimat. Azóta potifőzésre és vértkovácsolásra adtam a fejem, hogy a többiek segítségére legyek. Nem tervezném sokáig használni a receptjeiteket, alig pár nap, max egy hét.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal7644/7700Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 07 2015, 16:11

-Oh... hát akkor gratulálunk az új munkához, és sok sikert. Itt is vannak a receptek, szépen összekapcsoztam őket, külön-külön a potit és a vértet. Használd addig, ameddig jólesik. Köszönjük szépen a vásárlást! ^^
Beírva, átküldve.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kazura Vas. Aug. 09 2015, 00:25

Sokat törtem a fejem, míg eldöntöttem melyik másodlagos képzettséget is vegyem meg. Végül a potifőzés mellett döntöttem. Miután megszereztem hozzá első receptemet a boltnyitás gondolata is eszembe ötlött, bár egyetlen poti nem igazán tűnt árunak. Úgy gondoltam azonban, ha mást nem utána járok, hogyan is nyithatok boltot az első szinten. Így eshetett meg, hogy újfent elhaladtam a Szabad Rablás Boltocska mellett. Már megszokásból is végigtekintettem a kirakaton és tekintetem megállapodott a kiíráson, mely szerint most már receptek is gazdát cserélnek.
Hát ezt meg kell néznem. Tényleg akkora mákom lenne?
-Szép napot-köszöntem, majd egyből Shukaku felé indultam.
-Tényleg elvihetőek ezek a potion receptek? Épp nemrég vettem meg a képzit és gondolkodtam, hogy nyitok is egy boltocskát, csak hát receptem meg szinte semmi nem volt. Annyi pénzem nincs, hogy ezeket megfizessem, de felajánlhatom, hogy minden vevőnek, akit te irányítasz hozzám ingyen készítem a potiját, ha az alapanyagokat tudja biztosítani. Ez megfelel ellenértékként?  
Amennyiben sikerül megegyeznünk széles vigyorral az arcomon és válogatott jókívánságok közepette hagyom el az üzletet.


/Amennyiben lehetséges akkor elvinném a maradék potion recepteket./
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal1095/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (1095/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 09 2015, 05:28

-Szép napot neked is!
Integetett Shu a fiúnak, ugyanazt a kívánságot használva, amivel a fiú is köszöntötte, és egy pillanatra el is bambult rajta... mármint a kívánságon, nem Kazurán.
-Persze, tényleg elvihetőek. Miért írnánk ki olyat, ami nem igaz?
Kapott egy kis korholást, persze csak játékosan a buta kérdésért, és Shu már ki is vette a fiókból a füzetet, és felé nyújtotta.
-Nem kell szabadkoznod, azért Szabad Rablás Boltocska, hogy akinek nincs pénze, az is elvihessen dolgokat. Deeee... szívesen irányítunk majd hozzád vásárlókat. Cserébe te is reklámozd a boltocskát. ^^" Köszönjük szépen a vásárlást!

(Átküldve, beírva.)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 12 2015, 16:55

Különböző adományokból a következő dolgok gyűltek össze:

Vas Sisak
Aranygyűrű
Bronzgyűrű
Kemény Pallos
2 db Kidolgozott Bőrruha
Míves Fegyver
Futó Fegyver
Bronzvért
Bőrcipő

4X Mini Potion



OOC pedig köszönjük szépen Asukának. Ismét.

Bepakolva!
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Danee Csüt. Aug. 20 2015, 21:54

Hálás köszönet a receptekért, már nincs rá szükségem, visszaadnám:

Gyenge (Béna) Frissítő Potion Recept (+2 gyorsaság egy körig és +10 HP) [1 Vörös Pitypang + 1 Faeno Levél + 1 Tövisgyökér]
Rövid Akarat Potion Recept (+1 élet két körig +10 HP-t gyógyít.) [2 Kis Tövisgyökér + 1 Faeno Levél]
Egyszerű Frissítő Potion Recept (+4 gyorsaság +1 kitartás négy körig és 25 HP-t gyógyít.) (1 Örökké Lángoló Tulipán + 1 Barna Gomba)
Gyenge Paralízis Méreg Recept (Egy körig megbénítja az ellenfelet, maximum 1 találatig marad a pengén, bossokon nem használható, egy harcban maximum egyszer használható.) [4 Barna Gomba]

Csigamintás Gyűrű Recept (+5 fegyverkezelés) [4 Sida Kő + 1 Halvány Rubin + 1 Bronzérc]
Bronzvért Recept (+9 páncél) [5 Bronzérc + 2 Sida Kő]
Bronz Sisak Recept (+10 páncél) [3 Bronzérc]
Hősi Köpeny Recept (+2 kitartás +10 páncél) [2 Halvány Rubin + 2 Munkálatlan Bőr]
Mokaszin Recept (+3 fegyverkezelés +2 gyorsaság) [2 Bronzérc + 2 Munkálatlan Bőr]
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal7644/7700Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 21 2015, 05:26

Örülök, hogy segíthettünk! ^^

(visszapakolva)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Nezumi Hétf. Aug. 24 2015, 21:10

Egy szórólapot szorongatva állt meg a bolt előtt. Összeegyeztette a neveket, majd boldogan felkiáltott.
- Ez az! Megtaláltam.
- Mire készülsz? Nincs sok pénzünk, nem most jött el az ideje, hogy bevásárolj!
- Természetesen rabolni fogunk! Hiszen itt meg van engedve. Elviszünk egy csomó értékes árut, és cserébe itt hagyunk némi alamizsnát.
Mihelyt elmagyarázta a tervét, be is nyitott az üzletbe.
- Jó estét! Köszönj te is, ha már itt vagyunk!
- Minek? Engem úgysem hall senki.
- Köszönj, ha azt mondom.
- Rendben. – mondta bosszúsan. – Jó estét! Most örülsz?
- Igen. Szóval a következőket vinném magammal. Kellene a cseppkő, egy vas sisak, egy bronz vért, és egy bőrcipő. Cserébe itt van 70 arany. A visszajárót megtarthatod!
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal38/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (38/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 24 2015, 21:21

-Izé... szia... sztok...
Néz kicsit furcsán az idomár a párosra, majd kicsit ingatja a fejét.
-Láttam, hogy Kazuchi kiesett. Neked adta oda a Parazitát, vagy csak hozzád került? És... akkor most te is tudsz vele beszélgetni?
Kérdezi csak úgy cseverészve, miközben szép lassan összekészítgeti az itemeket.
-És... nem kell visszajáró, annyit fizetsz, amennyit szeretnél.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Nezumi Hétf. Aug. 24 2015, 21:28

- Te most hozzánk beszélsz? – kérdezte kissé ingerülten.
- Nyugodj le, ez csak természetes az emberek körében.
- Ne nyugtass engem! Tudom, csak meglepett. Szóval senkitől sem kaptunk semmit sem. Ezt – mutatott a kezére. – találtuk, érthető? Jobb lenne, ha igyekeznél, mert nem érünk rá egész nap!
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal38/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (38/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 24 2015, 21:32

Shu keze megtorpan a csomagolásban, majd sóhajt egyet, és Timidus is előlép a púlt mögül.
-Ugye tudod, hogy nem vagyunk neked kötelesek itemeket odaadni? Kedvességből tesszük, mert segíteni szeretnénk, de nem a csicskád vagyok, és ha bunkó vagy, akkor nem kapsz semmit. Nem elvenni akarom tőled, sem  megvádolni semmivel, csak kérdeztem, mert érdekel. Nem kell félned, nem kell agresszívkodnod. Nem akarunk bántani.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Nezumi Hétf. Aug. 24 2015, 21:36

- Kérj bocsánatot!
- Minek? Nem fogok!
- Kérj bocsánatot! Ennyi pénzért máshol nem kapsz semmit. Nekünk kell az a felszerelés!
- Jól van, jól van. Bocsánatot kérek!
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal38/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (38/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 24 2015, 21:40

A lány arcán egy halvány mosoly suhan át, majd Timire pillant, aki bólint.
-Hallgass többször a barátodra. Igaza van.
Befejezi a csomagolást, majd átnyújtja a kis, szalaggal átkötött dobozt.
-Tessék, minden benne van amit kértél. Próbáld fel nyugodtan, ott oldalt van egy tükör. Köszönjük szépen a vásárlást! ^^
Teszi el a pénzt a perselybe, számolás nélkül.

(Beírva.)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Hétf. Szept. 14 2015, 10:04

Szinte csodálattal haladt el a boltsorok előtt. Színesebbnél színesebb, egyszerűbb vagy épp konzervatívabb épületek előtt. Mindegyik lenyűgözte valamilyen szinten de bemenni egyedül egyikbe sem mert volna. Ugyan kapott pár ajánlatot hogy kit is keressen fel, volt valamilyen Rey meg Kokorot ajánlottak neki, és hogy akad egy „szabad rablás boltocska is”… Meg egy állatidomár aki jártas a kasztjában és a szakmájában, így talán segíthet… Tudta hogy sok dolga lesz ma, és kicsit idegeskedett is miatta. Szeretett volna mindent egy nap alatt letudni, hisz az ilyen olyan beszerzős dolgok nem az erősségei, főleg nem ha a hasznosságukat kell nézni, és nem pedig a kinézetüket. Szóval végighaladt a boltsorok között, a szabad rablást hamar meg is találta, de pár pillanatnyi hezitálás után tovább állt, megkeresni a többit is amit ajánlottak neki.. Rengeteg üzletet talált, de olyat aminek Kokoro vagy Rey lett volna a tulaja nem, így kicsit csalódottan, de mégis megkönnyebbülve egy választása maradt csupán. A szabad rablás. Majd elkanyarodva talált még egyet… a bolhapiacot. Nem ajánlották neki, és körbe pillantva rá is jött miért. Nincsenek kedvezményes árak, vagy ha igen akkor már csupán egymás között, és egy ilyen kezdőnek mint nekem minden marha drága erre, pedig választék is volt szépen, sőt olyat is talált amibe bele is szeretett, de mindez csupán idővel lehet az övé. Vissza fele fordulva megpillantott pár zárt üzletet is. Kopott poros házacska, kicsit ijesztőnek hatott az elhagyatottsága… Az ablakon bepillantott kíváncsiságból, és ugyan az fogadta. Üres polcok, pár dísz szürkére porosodva… szomorú látvány volt. Kiwi szeme láttára egy pillanatra felelevenedett a kis üzletecske hogy milyen is lehetett fénykorában. Hogy a játékos odabent várta a vásárlókat, ahol hangos csilingeléssel és köszönéssel üdvözölték egymást. Jókedvvel és bizalommal pillantottak egymásra. Elmosolyodott a pillanaton. Sokkal jobb lenne most is így látni ezt a házacskát… és a szörnyű gondolatokat miszerint biztos megölték a tulajt, vagy elesett valami harcon… igyekezett elzavarni. Lehet… lehet csak szakirányt váltott… remélte…

Nagy sóhaj, majd tovább állt, és végre eljutott ahhoz a helyhez ahol immáron harmadjára haladt el. Bekopogott majd benyitott. Körbenézett. Kereste azt akivel beszélni tud.
- Bocsánat. Van itt valaki? - Körbe pillantott a pultot fürkészte de nem látott senkit. Ha nem válaszoltak neki sürgősen, akkor gyorsan távozott is, nem szeretett volna üres boltba betérni hogy aztán kellemetlen helyzetbe kerüljön.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 15 2015, 05:38

-Van, van... illetve... vannak.
Lépett ki az idomár és a sárkány a hátsó részleg ajtaja mögül, és Shu meghajlással, Timi biccentéssel üdvözölte az idegent. A lány szeme azonnal megakadt a színes fürtökön. Végre valaki, akinek hasonlóan ritka hajszíne van!
-Üdvözöllek a Szabad Rablás Boltocskában! Az én nevem Shu, ő pedig Timidus. Miben segíthetünk?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 2 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.