Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabad Rablás Boltocska ©

+29
Kaylin
Wardowar
Sai
Chancery
Chariton
Taka
Leon Gaillard
Seiun
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Blue-Eyes
Kurama
Akichi Murai
Silica
Miu
Ijichi Sou
Kiwi
Nezumi
Danee
Asuka
Aeon
Shukaku
Cardinal
Rey
Kazura
Jun
Arisu
Ryuu
Yoichi
Maria Gonzalez
33 posters

5 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Dec. 29 2015, 19:52

Egy-két kör balra, majd jobbra és végre mégerkeztünk a boltba. Shunak már könnyű hiszen itt is dolgozik azt hiszem. Sky felkelt, így már ő megjegyezte az utat nem kell aggódni amiatt, hogy elvesznénk.
-Szóval itt vagyunk. Megmutatnád mi lenne nekem a legmegfelelőbb felszerelés? Apropó Skyfallernek is kellene valami.
Miközben vártam a válaszát körbenéztem. Rengeteg minden volt és szépen el voltak rendezve, néhány névtáblát látok a kasszánál. Közelebb mentem hozzájuk és láttam, hogy azoknak a nevei voltak rajta, akik adományoztak valamit a boltnak. Az első név ez volt: Köszönjük a rengeteg dolgot Miu!
Shu-hoz vissza mentem és vártam az irányt.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal271/300Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kurama Szer. Dec. 30 2015, 09:40

Szabad rablás *.*.
Ennél jobb neve nem is lehetne a boltnak és kezdésnek teljesen tökéletes. Becsület kassza van ami nálam most maximum húsz aranyat jelent így lelkiismeret furdalás nélkül fogom kifosztani a boltocskát.
Olyan fú de nagy választék nincs a számomra és mivel még kategorizálva is vannak a felszerelések így meglehetősen hamar összeszedem amit kell és le is rakom őket a pultra.
- Elnézést. - Kerülöm meg a fiút aki láthatóan még nem döntötte el mit is szeretne venni.
Pillantásom gyorsan végig fut rajta. Hasonlóan szörnyű ruha van rajta mint amilyen rajtam is csak férfi fazonban, gondolom ő is kezdő lehet akár csak én.
- Ezeket szeretném és húsz aranyat tudok érte adni csupán. - Rakom le majd a pénzt is. Tekintetem még mindig a fiút fürkészi. Nem sok mindent hagytam, legalábbis olyat nem minden kasztnak hasznára válhat így a bőr köpenyt félre teszem.
- Tessék, ezt neked adom. Nekem amúgy sem állna jól. - Mosolygok rá. Tudom nem valami sok de így azért valamivel nyugodtabban fogok távozni a pulttól.
- Köszönöm, további szép napot nektek. - Köszönök el.

/Akkor elviszem a következőket

1x kidolgozott bőrruha
1x bőr köpeny (ezt odaadom Akichinek de kifizetve már kivan a szabad rablás ellenére is)
1x Vastalpú Bakancs
1x Bronzgyűrű
1x Erős Koboldgyűrű
1x Éles kés

Valamint itt hagyok 20 aranyat értük Embarassed
Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal112/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (112/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 30 2015, 10:01

Úgy tűnik Kurama jelentősen megkönnyíti a dolgunkat, hiszen nem sokkal azután, hogy kis hőseink Akichivel az oldalukon megérkeztek a bolthoz, a lánnyal találkoznak, akivel már egyszer összefutottak hóember építése közben. Egyelőre semmi rossz emlék nem fűződik hozzá, és arról is megbizonyosodtak, hogy ő bizony kezdő, így fel sem kell próbálnia az itemeket. Na persze az illem úgy kívánja, hogy először a már tervekkel érkező vevőt szolgáljuk ki, így Shu azonnal bocsánatot is kér Akichitől.
-Ne haragudj, csak pár pillanat, és elintézem ezt a boltolást. Legalább... izé... szóval meglátod, hogy hogyan kell.
Ezzel széles mosollyal az arcán be is szökken a pult mögé, míg Timi az idomárral marad.
-Szia Kurama! Húú... látom szépen összeválogattad magadnak a dolgokat. Timi mesélte, hogy egész sokat ismersz már a világból. A kezdők általában mindig segítséget kérnek...
Eközben már szépen el is pakolja a felszereléseket egy nagy szatyorba, mintha csak tényleg ruhaboltban vásárolnál. A bakancs dobozba kerül, az ékszerek kisebb ékszertartós ládikókba, a késhez is külön tartót kapsz, és még egy 2026-os naptárat, a főoldalon a boltot reklámozva, a többin Aincrad különböző nevezetességeit láthatod.
-Ez ilyen... újévi akció. Jun találta ki, remélem tetszik. Köszönjük a vásárlást, használd egészséggel a tárgyakat... és... majd hozd vissza, ha nem kellenek.
Az aranyat számolás nélkül bedobja a perselybe, majd ha végeztetek, újra Akichi felé fordul.
-Szóval... egy köpenyed már van is. A többi felszerelés... hát ez úgy működik, hogy...
-Először ki kell találnotok, hogy mire akartok építeni. Ha megvan, hogy milyen a harcstílusotok, akkor azokat a statokat erősítjük a felszereléssel, amely ahhoz a stílushoz a legmegfelelőbb. Vihettek be gyorsan sok találatot, ez fegyverkezelés és gyorsaság, de általában kevés erőt jelent. Üthettek kevésszer nagyot, e mellé általában erős páncélzatot szoktak társítani. Skynak pedig nincs külön felszerelése. A te felszerelésed pontjait kapja meg, de arra ügyelj, hogy az erő és az irányítás pontok nem adódnak össze. Te erőből sebzel, ő irányításból.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Akichi Murai Szer. Dec. 30 2015, 16:20

-Figyelj Shu. El kell mennem, majd ha lesz valami írj vagy csak küld el Timit a közelben leszek
Ezzel kiléptem a boltból és az irány a Nagy Síkság felé vettem.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal271/300Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Szer. Dec. 30 2015, 16:25

Ha mindenki elhagyta a boltot, és nem láttam élesebb mozgást, betoppanok én is, addig a környéken nézelődtem. De elég közel maradva ahhoz hogy lássam a mozgást errefelé. Majd mikor eljött az én pillanatom futólag meglátogattam Shukakuékat egy két talált ajándék keretében aminek én nem igazán veszem hasznát, de más talán igen. Így oda adtam a lánynak a két felszerelést amit mostanában szereztem.

Beadok egy:
Hárító *Fegyver* és egy Selyem cipőt.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 31 2015, 08:52

-Öhm... izé... oké?
Na ez egyre furább lett. Most akarja ez a lány, hogy segítsenek neki, vagy nem akarja? És mit akar a Nagy síkságon megfelelő felszerelés nélkül? És nem úgy volt, hogy Sky fáradt, és aludni szeretne? Shu kezdi úgy érezni, hogy csak a bolondját járatják vele, úgyhogy nem is tartja vissza Akichit. Érkezik azonban más, akit viszont úgy hiszi, már jobban kiismert, szóval nem fog ilyen meglepetéseket okozni. És mégis okoz. Természetesen nagyon meg vannak köszönve a felszerelések, és immár Kiwi neve is felkerül a táblára. Ha a boltot támogatja, egyre biztosabb, hogy céhtag lesz.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Akichi Murai Csüt. Dec. 31 2015, 17:37

Miközben a dolgomat végeztem megbántam, hogy magyarázat nélkül mentem el így írtam egy üzenetet Shu-nak hátha ezzel is kiengesztelhetem.
Bocsi, hogy csak így elviharoztam, de kíváncsi vagyok valamire, így elmentem egy kazamatára. Sky már kialudta magát, nekem meg még bőven van energiám. Ne félj, mind a ketten épségben vissza térünk és utána, ha lehetséges segítenél rajtunk a maradék itteni dolgokat megcsinálni? Remélem jól vagy. Maradj olyan mint mindig.
Akichi
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal271/300Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Jan. 12 2016, 16:25

Miután vége lett a kazinak visszajöttem hátha itt találhatom Shu-t, mivel eléggé itt hagytam amikor lett ez az ötletem. Elszégyelltem magamat, hogy elmentem. De most már itt vagyok a bolt előtt és ahogy látom bővült az árukészlet is. ~Te mit gondolsz itt volt már az ideje hogy vissza jöjjünk, nem?~ Sky persze mint mindig ameddig csak lehetett repdesett a többi madárral akik fölöttünk voltak.
~Igen apa. Már rég nem találkoztam Timivel kíváncsi vagyok mi történt miközben mi a lányokkal voltunk. Az is tetszett de még úgy ahogy nálad is, úgy nekem is vannak még néhány tisztázatlan dolgok amiket még nem értek.~ Közben a madarak akikkel repültem azt mondták, hogy semmi rossz sem történ így boldogan szálltam le apára és vártam, hogy bemenjünk.
-Hát akkor go! Jó napoooot! Shuuuuu, Timiiiii! Van itt valaki? Akichi vagyok. Körbenézek egy kicsit!
Eléggé hülyén nézhettem ki amikor Skyfallerrel a vállamon elkezdtem kiabálni, remélem senkit sem zavartam meg a dolgában, bár az igazat megvallva senkit sem láttam az épületben. Csak úgy szikrázott a szemem a dolgoktól. Sejtettem, hogy itt minden kis szintű de nekem meg másik kezdőnek tökéletes felszerelések találhatók. Meg is néztem magamnak egy szép pálcát bár semmit sem tudok róla. Visszamentem az ajtóhoz és ott türelmesen elkezdtem várni, hátha valaki előbújik.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal271/300Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 13 2016, 07:47

Nemhogy valaki, de valakik bújtak elő, méghozzá a pult mögött található elfüggönyözött ajtó mögül, ami tulajdonképpen a raktár, de Shu és Timi oda szokott elvonulni, ha nagyon üres a helyiség. Kényelmesebb mint a pult mögött, ráadásul így még azt a látszatot is kelti, mintha serényen dolgozna, és nem csak pihengetne meg rajzolgatna odabent. Ahogy azonban megszólal az ajtó fölé akasztott csengő, mintketten megjelennek, és üdvözlik  vendégeket.
-Halihó! Óóóh! Visszajöttetek? Sziasztok! Izé... persze, nyugodtan nézzetek körbe, és ha bármi kérdésetek van, tegyétek fel nyugodtan, igyekszünk segíteni. És... és van a boltnak egy állandó akciója is. Ha meg szeretnéd változtatni a felszerelés kinézetét, akkor annak a tíz százalékát mi álljuk, ha tőlünk vásárolsz. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Akichi Murai Csüt. Jan. 14 2016, 16:24

-Hát köszi de még nem tudom a dolgokat rendesen úgy hogy majd talán később. Engem az érdekelne, hogy segítenél nekem még többet tudni az itteni dolgokról meg most már tényleg fáradtak vagyunk és szeretnénk pihenni.
Emlékeztem, hogy Shukaku még régebben felajánlotta hogy segít nekünk belezendülni az itteni életben és a dojojáról, és a közelében levő fogadóról is vagy már annyira még se emlékeznék? Na mindegy.
~Sky mit gondolsz? Egy picit tapasztaltabbak lettünk, de annyira mégse hogy tudjuk a dolgunkat. Erősödnünk kell, ha tényleg segíteni akarunk az embereknek. Vagy nincs igazam?
~De apa. Csak azért siessünk éhes vagyooook!
Mihelyt kimondta ezt a mondatot elővettem a gilisztákkal teli zacskót amit a kazamata előtt találtam. ~Tessék. Jó étvágyat!~ Miközben néztem ahogyan eszik a gyomrom elkezdett korogni ami azt jelenti, hogy én is éhes lettem.

No hát akkor mint vevő szeretnék valami felszerelést egy kezdő idomár számára és mint barát azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudnék esetleg bekapni valamit?
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal271/300Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 16 2016, 08:02

És volt is kérdésük, méghozzá azonnal. Úgy tűnt itt az idomár volt a beszédesebb még akkor is, ha felszerelésről volt szó, így hát ugyan Shu sűrűn pislantott a madárkára is, mégis igyekezett azért a beszélővel tartani a szemkontaktust.
-Hááát... az idomárnak először is ugye egy pálcára van szüksége. Van sima és egy hosszú irányítópálcánk is. Van botunk is persze, de azt nem sokan kedvelik. Én a hosszú irányítópálcát ajánlom nektek.
Ezzel odasétál a falhoz, és leakaszt egyet a pálcák közül, majd leteszi a pultra.
-Ha szeretnéd azonnal kipróbálhatod, hogy milyen vele suhintani, meg mennyire illik a kezedbe. Ennek az alakját sajna nem lehet megváltoztatni, és ugye ez nem egy varázspálca, szóval közel kell menned az ellenfélhez, ha harcolsz. Két életet ad, és két irányítást. Kell neked még...
Itt a páncélokhoz lép, majd Timire pislant, kissé tanácstalanul.
-Rubin Sisak, Selyem Köpeny, Kidolgozott Bőrruha és egy Vas cipő. Majdnem egy teljes szett.
Shu sűrűn bólogat, és kapkodja le a felszereléseket a tartójukról Timi utasításait követve, és mindet lepakolja a pultra.
-Ezeknek már megváltoztathatod a kinézetét, hogy összeillőbbek legyenek, vagy menjenek a stílusodhoz, vagy a zenei ízlésedhez, vagy ilyenek...
Itt egy picit kuncog, és reméli, hogy a másik is érti a viccet... még ha egy picit erőltetett is.
-Az nem mi csináljuk, de ha tőlünk vásárolsz, akkor a tíz százalékát álljuk. Szín változtatás 10 arany, mintázat(ok) 25 arany, a teljes kinézet változtatás pedig 50 arany felszerelésenként.
Át is nyújt egy könyvjelzőt a Páncél kinézet változtató bolt koordinátáival, majd végignéz az összeszedett felszerelésen.
-Szeretnéd felpróbálni, vagy becsomagoljuk dobozokba, vagy elteszed? És... ja igen... nemsokára mi is zárunk, ha megvárod míg befejezek egy kedves vevőt...
Újabb mosoly, hiszen ez a vevő nyilvánvalóan te vagy.
-Akkor utána elkísérünk titeket a Dojoba, megmutatjuk a szobátokat, közben beugorhatunk a piacra, vehetünk hozzávalókat a vacsihoz, és főzünk nektek valami finomat. Vannak... sokkal jobb ételeim is külön peteknek, mint a giliszta. Tudod, a sólyom az nappali ragadozó, és valami nagyobb húsinak biztosan jobban örülne, meg jobban megtölthetné a pociját... meg te is a tiédet. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Jan. 19 2016, 11:49

-Okés! Hát ezeket elvinném majd ha nem kell akkor vissza hozom őket. Most csak ennyivel tudok nélkülözni.
Az asztalra leraktam azt a 20 aranyat amelyet a kazamatából szereztem meg. Majd újra feléjük fordultam.
-Köszönöm szépen! Hát akkor remélem megmutatod az irányt a Dojó felé mert már nagyon fáradtak vagyunk meg ha tényleg nem nagy baj, hogy megkértünk titeket erre. Persze Skyfallernek más teendői vannak legalábbis ezt mondta nekem. Az igazat megvallva még ezeknek a felszereléseknek a dolgait nem tudom.
-SKY!!!

Na nézzék már nem figyelek oda és máris itt bolondul be. Bár nekem ez furcsa, lehet hogy megint fáradt lenne? A kis kalandunk után már nem lepődnék meg, hiszen ő csinálta a támadások nagy részét.
~Gyere ide hozzám és pihenj egy kicsit.
Ezzel beleszállt a zsebembe és már csak a horkantásait hallottam.

-Nos akkor indulhatunk?
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal271/300Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 20 2016, 15:40

Shu számolás nélkül söpörte be a pénzt a perselybe, majd elpakolta neked a felszereléseket, szépen bedobozolva, felcímkézve. Tuti nem így fogod tárolni az eszköztárban, de rend a lelke mindennek, úgyhogy megfelelően kell átnyújtani a dolgokat.
-Nem kell szabadkozni, tudod, Szabad Rablás Boltocska. Annyit fizetsz, amennyit szeretnél. És igen, egy perc és indulhatunk is. És nem csak megmutatom, hanem elkísérlek.
Tényleg pár perc volt, amíg összepakolt, eltette a perselyt, a csomagolóanyagot, majd kinyitotta az ajtót, és megfordította rajta a táblát. Timi ekkor már ott állt az ajtó mellett, és együtt bólintottak.
-Igen, indulhatunk.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Akichi Murai Szer. Jan. 20 2016, 16:29

A szemem megcsillant egy szépen kidolgozott pálcára, az volt ráírva, hogy iránytópálca. Még nem voltam biztos, hogy mi is lenne az de azért elvettem és a többi felszerelésemmel együtt most rögtön felvettem.
-Bocsi hogy ezt itt csinálom meg csak már alig várom hogy felvehessem aztán készen is leszek.
Oké mehetünk.


//A történet a Dojóban folytatódik//
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal271/300Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 23 2016, 07:48

-Óh, akkor még az irányítópálca is a tiéd. Tessék. Remélem nem kell majd sokat használnotok...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chariton Szer. Jan. 27 2016, 20:21

Úgy döntöttem, hogy a Szabad Rablás boltból lenne a legoptimálisabb felszerelkeznem, legalábbis amit találok ott. Az egyik délután, A szórólap alapján, amit a Shu ajándékozott nekem még korábban, könnyűszerrel megtalálom a helységet.Bekopogok, és benyitok a kis boltocskába.
- Van itt valaki? -kérdezem, s amennyiben előbújik valaki, vagy valakik, köszönök nekik.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal681/700Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (681/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 28 2016, 08:20

Előbújnak, méghozzá egy függönnyel eltakart hátsó helyiségből, és méghozzá pont azok, akik a szórólapot a kezedbe nyomták. Timi bólint feléd köszönésképpen, Shu pedig a szóbeli köszöntést választja.
-Persze, vagyunk! Nem mindig mi, de vagyunk. Hali Chariton!
Becenevet még nem ajánlott fel a fiú, de ha nem is ajánl, rövid időn belül úgyis Char lesz, persze csak ha nem veszi zokon.
-Vásárolni szeretnél?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chariton Csüt. Jan. 28 2016, 14:44

Shu-t és Timi-t láthatom előbújni a függöny mögül.
- Jó látni titeket -mosolygom rájuk. - Jól telt a napotok?
Gyorsan körbenézek, mielőtt még válaszolnék. Ki is szúrom magamnak ami kell.
- Igen, azt a Fényes Vaskard-ot és Vas Cipő-t szeretném megvásárolni. -mutatok rá mindkettőre, egymás után. - Megoldható? Szeretnék legalább legalább minimálisan felszerelkezni, valamint néhány küldetés elvállalni, és lehet szükség lesz ezekre is...  -mondom magyarázatképp.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal681/700Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (681/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 28 2016, 15:09

-Téged is jó látni, ugye Timi?
A sárkány bólint, már csak megszokásból is, ám a következő kérdésre már ő válaszol.
-Köszönjük szépen, jól.
Ennyi. Erre a kérdésre legjobb tudomása szerint ezt kell válaszolni. Azt azonban már ne várd, hogy vissza is kérdezzen, mert azt nem fog. Ehelyett odaröppen az állványokhoz, és lekapja a két tárgyat, amit kértél.
-Persze, hogy megoldható. Minden árú ami kint van a falon, az eladó. Nincsenek díszleteink.
Szépen kiteszi a pultra a tárgyakat, majd megáll.
-Felszereled most, vagy elteszed?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chariton Csüt. Jan. 28 2016, 15:28

- Köszönöm, felszerelem. - mondom, s úgy is teszek. Elveszem a pultról és felszerelem a két tárgyat, majd viszonzásképp lerakok negyven aranyat a pultra. - További szép napot! - köszönök el, s kisétálok a boltból
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal681/700Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (681/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 28 2016, 15:37

-Akkor ezek mostantól a tieid. Használd egészséggel, és hozd vissza, ha már nem kell. És sok sikert a küldikhez! ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kazura Szomb. Feb. 27 2016, 19:32

Jó régen jártam erre annyi szent. De meg is látszik az eredménye, így ezúttal legelső látogatásommal ellenkező céllal térek be.
-Szép Jó Napot!-köszöntöm Shukakut, illetve biccentek Timidusnak is ha látótávolságban van.
-Épp a minap jutottatok eszembe és mivel hamarosan Tiert lépek poti főzésből úgy gondoltam meghálálom az innen kapott receptjeim. Ezzel a kis adománnyal hátha sikerül kissé ösztönözni a kezdőket a használatukra-mondom, majd át is küldüm a kis csomagot.
Azonban mielőtt gyors búcsút is intenék valamin megakad a tekintetem.
-Öhm, izéé, tudom, hogy nem ez a boltotok profilja és már kezdőnek sem számítok, de lehetne szó egy cseréről?-kérdem bátortalanul. Szükségem lenne egy Stabil Íjra és ahogy látom, nektek van három is készleten. Cserébe adnék egy Futó Íjat, aminek amúgy is jobbak a statjai, meg nincs is eddig a kínálatotokban. Lehet róla szó?
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal1095/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (1095/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 28 2016, 08:21

-Szép jó napot!
Válaszolt Shu is ugyanazzal a köszönéssel, Timi pedig csak a szokásos biccentésével. Ritkán köszön így, és meg is lepte egy picit, de gyorsan túl is lendült rajta, amikor rápillantott a kapott csomagra.
-Azta! Izé... köszönjük szépen!
Már megtanulta, hogy illetlenség megkérdezni, hogy biztos nekik akarja-e adni ezt a sok mindent, és bizonyos emberek részéről már nem lepte meg a kedvesség.
-Ki is tesszük a polcokra majd, hogy mindenki láthassa. És...
El is kezdett pakolászni, hogy lásd, valóban nem viccel, majd egy szökkenéssel le is kapta az íjat a falról.
-Persze, ritka, hogy íjászt látunk, és igazából... szóval nem tudom, hogy mi a cégünk profilja, de elvileg a céhünké az, hogy segítünk, ha tudunk... szóval tessék...
Feléd nyújtotta az itemet, és egy újabb kis meghajlást intézett az irányodba.
-Gondolom valami jobb tárgyat gyártasz belőle, nem?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kazura Vas. Feb. 28 2016, 08:57

Mosolyom még szélesebbé válik, amint elteszem az új szerzeményt. Természetesen rögtön ezt követően kiegészítem az adottakat.
-Ezt pedig én köszönöm. Ahogy mondod, konkrétan egy Mindenes Rúna utolsó kelléke lesz. Na, akkor hagylak is rendezkedni, sok látogatót a legközelebbi viszontlátásig-búcsúzom a párostól, miközben kilépek az ajtón.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal1095/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (1095/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Blue-Eyes Szomb. Ápr. 02 2016, 10:41

Korábban még nem jártam erre. Arról is csak nemrég értesültem, hogy létezik ez a bolt, ami meglehetősen eltér a többitől, már ami a tulajdonosok felfogását illeti. Felszerelésileg egészen jól állok, ugyanakkor vannak hiányosságaim. Ezért is térek be ide, remélve, hogy találok valamit, amit természetesen szándékomban áll majd visszajuttatni, amint nem lesz rájuk szükségem. Ezen szabály ellen nincs kivetnivalóm.
- Jó napot! - köszönök hangosan, remélve, hogy meghallja valaki.
Amíg előkerül valaki, aki ki tud szolgálni, a választékot szemlélem, na meg utána is, miután egy biccentéssel üdvözlöm az érkezőt, lévén már köszöntem, amit minden bizonnyal meg is hallott, ha itt van.
- El szeretnék vinni egy stramm rövid kardot, egy nagy körpajzsot és 3 mini potiont, ha lehetséges! - mondom el, hogy miket szeretnék, remélve, hogy nem csak szóbeszéd az, amit erről a helyről hallottam.
Természetesen nem áll szándékomban ingyen elvinni. Aranyam és egyebem is van, amit szívesen itt hagynék értük cserébe, főleg, hogy a potionokat nem valószínű, hogy visszahoznám, elvégre az nem épp olyan használati cikk, ami igénybevétel után is megmarad.
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_bal590/600Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 5 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.