Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss

+11
Cearso
Shakan
Kanami
Asuka
Anatole Saito
Saya
Mirika
Danieru
Jun
Shukaku
Rosalia
15 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 23 2015, 18:27

Shu megtorpant Jun kijelentésére.
-Két éve itt vagyunk… nem is… több mint két éve itt vagyunk, és még egyszer sem vetted észre, hogy a falakon lévő ragacsizék azok eventekre meg ilyenekre felhívások? Ugyanolyan, mint a küldetéses tábla a főtéren. Többet kellene kimozdulnod a szobából Jun… majd elviszlek magammal felfedezni legközelebb.
A táskás dolgot megint csak nem értette, ám most már nem kellett direkt nem érteni, mert Jun volt olyan random, hogy érthetetlen legyen, ám a kis idomár már megtanulta, hogy semmi rossz nem történik, ha ilyenkor ráhagyja. A nyúlkálós izét viszont már nem lehetett így elintézni.
-Nem nyúlkálok sehova, és muhaha sincs, meg hümmögés sincs, meg semmi ilyesmi nincs. És…
Belépett a helyiségbe, körbenézett, majd előre lökte Junt.
-Te vezetsz. Én még sohasem voltam ilyen helyen.
Timidus pedig csöndben battyogott utánuk, és nem értett semmit.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Kanami Szomb. Ápr. 25 2015, 14:33

Nagyon szerencsésnek mondhattam magam, amiért belefértem az ötven kiválasztott főbe, akiknek megadatott, hogy ingyen bemenjenek. Még jó, hogy időben észrevettem a lehetőséget, és lecsaptam rá.
A masszázs volt az első, amire ellátogattam. Harcoktól gyötört testemre ráfért egy kis kényeztetés. Azon a részlegen az összes többire nem volt szükségem, főleg úgy, hogy kitűnő kapcsolatot ápoltam egy bizonyos szépségbolt vezetőjével, és nagyon úgy tűnt, ezt most nem ő szervezi. Így pedig nem akartam elpártolni máshoz. Viszont az élményfürdő annál vonzóbb volt. A meleg vízben kiáztatni megfáradt, aranyos kis picike, hófehér végtagjaimat, aztán szaunázni egy kicsit, és végül a csúszdákat is betámadni, ha már úgyis olyan régen voltam ilyen helyen. Élveztem, igen. De valahol mégsem volt az igazi, hiszen ezt az időt fejlődéssel is tölthetném, amire nagy szükségem lenne. Nem pancsolhatok önfeledten, amikor ennyire le vagyok maradva. Viszont nem is harcolhatok örökösen, amikor egyszerűen belefáradok, beleunok ebbe a roppant monoton tevékenységbe. Nincs megfelelő megoldás. És Shukaku-senpai is azt mondta, hogy élvezni is kell ezt a világot, mert azért van. És nem erővel kell dolgozni, hanem örömmel. De már nem volt öröm egy kicsike sem ebben a grindelésben, úgyhogy ideje picit leállnom.
És egy kis szauna kinek ártott? Annál nagyobb hévvel fogom utána majd belevetni magam a fejlődésbe! Meglátjátok, seperc alatt behozom a frontot! Vagy legalábbis egy normális mezőnybe megpróbálok bekerülni..
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Drake Haru Szomb. Ápr. 25 2015, 17:00

Lejjebb csúsztattam a napszemüvegem, mikor a hölgy közölte velem, hogy én, pont én vagyok még az utolsó, az ötvenedik szerencsés, aki teljesen ingyen mehet be. Úgy tűnik, néha megéri korábban érkezni, bár a nő álszent mosolya majdnem eltántorított a fürdőzéstől. Valahogy hányingerem lett, ahogy ránéztem. Ugyanez a mosoly egész áldott nap. Legalább kimutathatná megvetését irányomba, hisz látom a szemén, láttam, ahogy végigmért a napernyőm takarásában.
Szóval bementem, és.. elbújtam. Megvártam, amíg a többség átöltözik. Addig szépen elücsörögtem a padon. Valahogy nem akartam mások előtt öltözni. Ez annyira zavarba ejtő. Meg ahogy csicseregnek.. Szinte fáj a fülem.
Csak amikor a tömeg már lejjebb lohadt, bújtam elő, hogy keressek egy kihalt sarkot átöltözni. Végül kicsattogtam lábujjközös papucsomba, és egyenesen a legközelebbi forrófürdőig vettem az irányt, hogy minél előbb elmerülhessek a kellemes és nem utolsó sorban jól eltakaró meleg vízbe.
Aztán, csak mert ez volt az elsődleges célom vele, elbattyogtam egy fodrászhoz, meg manikűröshöz, és arcpakolást is készíttettem. Ők sem varázslók, a csodákra még várni kell, viszont azért látszódott a hatás. Annyira nem vagyok ronda, csak talán.. ápolatlan. De ez sem jó kifejezés, mert fürdök én rendesen. Csak az öltözködésemre nem adok. Meg a fésülködés sem az erősségem. Neutral
Így történhet meg az, hogy hiába tettek egyik nap rendbe, holnapra ugyanúgy fogok kinézni, mint reggel.
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Vas. Ápr. 26 2015, 18:37

- Valójában egyszer odamentem az egyikhez, de csak egy körözési plakát volt. De most már odafigyelek az ilyenekre. Ha tudtam volna, hogy ilyen kincsek lapulnak a falakon mint ez itt.. - igen, ha régebb óta tudtam volna, most én is olyan nyugodtan tépkedném le a helyükről őket mint Shu-tan. A ragasztós emberke pedig majd felrak egy másikat, mert ez a dolga. A lánynak nem tetszett a muhaha. Pedig olyan kis ügyesen céloztam neki, hogy mennyi mindent lehet csinálni ilyen helyeken. De ha nem hát nem. Majd akkor én.. példát kell mutatnom neki, elvégre egy senpai vagyok vagy ilyesmi.. Timidus is szívesen tanulja ezeket, még ha nem is mondja, én tudom. Látom rajta, hogy élvezi.
- Persze, persze, - legyintgettem a kezeimmel, és körbepillantok, előre engedem a lányt aki máris engem enged előre, mondván, hogy ö nem ismeri a járást errefelé.
- Hát az szomorú, mert én még sosem voltam itt, szóval ugyanúgy el vagyok veszve. Te vezetsz. - veregetem vállon a lánykát, és mögé lépek, kezeimet a vállára tapasztom, és picit előre próbálom léptetni.
- Szóval mit súg a megérzésed, merre lehet az a terem ahol nagyon jól megkényesztetnek minket?
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 26 2015, 19:05

-Igen, vannak ilyen kőrözési bigyuszok is, de igazándiból azok is csak küldetések. Vagyis… vagyis nem úgy csak küldetések, mintha az nem lenne fontos, hanem pont úgy csak, hogy nem kevésbé fontos… mármint érted.
Nézelődés, nézelődés, megzavarodás, helycserés támadás, további nézelődés, egy helyben topogás, körbejárkálás, magabiztos bizonytalanság…
-Szerintem hazudol. Aki ennyire jól néz ki minden alkalommal, és ennyire jól ért a ruhákhoz, meg a sminkes izékhez, meg a más izékhez is, az tuti volt már ilyen helyen. Én meg nem. Deee… ha én vezetek, akkor… Pedikűr, manikűr… Timidusnak mindenképpen olyan kell… és neki is csak négy lába van.
És a sárkánynak már adta is ki a „parancsot”, hogy foglaljon helyet a pedikűrös kisasszonnyal szemben, és Timi helyet is foglalt… az NPC pedig… ezt rád bízom Jun. Razz
-Masszázs, arcpakolás, kozmetikus, fodrász, sminktanácsadás… hmm… legyen a masszázs… az jól hangzik.
És már karon is ragadta a barátosnőjét, majd odasétáltak a masszázsos hölgyeményhez, aki majd elmondja, hogy mit kell csinálni… ez is a te reszortod Jun. Razz
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Vas. Ápr. 26 2015, 20:21

- Én természetes szépség vagyok. Annyira természetesen szép, hogy még a sminkfelszerelést sem én választottam, hanem a smink engem. - öltök nyelvet, a kicsinyke túlzásomra, és kuncogva vártam a történéseket. Szerencsére Shu-tan már nem ugrott mögém, hogy na majd én megtalálom az utat, hanem célirányosan rá is cuppant az elsődleges küldetésünk teljesítésére, Timidus körmeinek megreparálására. A hölgyecskét hamar meg is találtuk, aki miután vetett egy pillantást Timidus mesés karmaira, néhány perces fejvakargatás, tanakodás a többiekkel rész után hozzá is látott a szokásos művelethez kezdve a vágással és reszeléssel. Sajnos már pont nem láttam a jelenetet, hogy a hölgyike miféle eszközzel próbálkozott, de biztos, hogy Timidusnak is és a lánynak is emlékezetes nap lesz a mai.
- A masszázs nekem is tetszik! - vigyorgok, szegény Shu-tan még nem tudja, hogy ilyen helyeken szeretnek mindenféle olajjal dolgozni a bácsik. Körbepillantottam a folyosón, jelzőtáblácskák után kutatva. - Megvan! Erre kell menni! - bökök az egyik irányba, és miközben újra elmentünk a Timidussal foglalkozó csapat melletti szoba mellett, még a résnyire kinyitott ajtón keresztül látni lehetett, hogy szegény alkalmazottak az áztatáshoz készítik elő a tálat, és az olaj is előkerült. Szerencsére még várni sem kellett, a nő már fogadott is minket.
- Izgulsz? - kérdem a jánykát, közben pedig átvettem a törcsiket, és az egyiket oda is adtam Shushunak. Ismét kettesben. - Ah olyan furi lesz feküdni ezen az asztalon amíg dolgoznak rajtunk.

// a pillanat amikor rádöbbensz, hogy masszázsról khm helyekről van csak információd felbecsülhetetlen Rolling Eyes  //
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 27 2015, 04:13

Jaa… hogy ott kell hagyni Timidust? Na ez már nem tetszett annyira egyiküknek sem, ám furcsa módon mindketten belementek. A sárkány Anattal már hagyta egyedül a lányt, és Jun volt a másik, akire ha nem is merte volna rábízni, hiszen védett területen kívül nem mászkálhatott szabadon, de itt, az épületen belül hosszabbra vehette a pórázt. Meg amúgy is, az NPC-k jelenleg a karmai között vannak, szó szerint, szóval nem nagyon mernek majd semmi rosszat csinálni. És nem, nem olyan masszázs lesz itt… bár a törölközőre azért nézett pár pillanatig a lány, de szerencsére volt egy másik kuncsaft is, akin már dolgozott egy hölgyemény, és neki a dereka köré volt csavarva… és semmi más. Oké, a fürdő is ilyen volt, de ott legalább el lehetett merülni a vízben.
-Hát… egy kicsit… mondtam, hogy még soha nem csináltam ilyet…
Maga köré csavarta a törölközőt, majd elővett egy másikat, és azt is maga köré csavarta, majd csak akkor tette szabaddá a hátát, amikor már le volt hasalva az asztalra. Nem szerette az ilyen helyeken azt, hogy ennyire meg kell nyílni… és… akkor most várjuk, hogy mi történik, részletes leírást kérünk a filmélményeidről. Razz
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Asuka Hétf. Ápr. 27 2015, 09:41

Teendők listája... mert hát az is van bőven. *.* Hiszen ez az én napom, és senki másé.
Még odaérve is biztos, ami biztos, lecsekkolom a naptárat, hát hogyha mégis csak szülinapocskám volna, de sajnos nem ez a helyzet. De teljesen mindegy, ennyit én már igazán megérdemlek. Aztán kissé elképedek a tömegeken, akik megérkeznek, hiszen a Konkurenciába sohasem jelenik meg ennyi ember. o.o Jó, be se férnének, de külön-külön sem volt annyi kuncsaftom soha, mint most. Szóval azta. o.o Azért ez egy cseppnyi nem tetszésemet váltja ki, amiért konkurenciám akad, s biztosan fel fogom keresni a különböző szolgáltatásokat egy-egy minőség ellenőrzésre. >.> Nem lenne jó, ha kiszorítanának az üzletből, ugye.
De erre való a hétvége, hiszen bőven van rá időm, hogy mindent kipróbálhassak. Szállodába bejelentkezve, cuccok lepakolva, majd írom is a napi programokat. Bakancslistámon a következő dolgok szerepelnek:

#1 Új manikűrt, valamint pedikűrt csináltatni magamnak.
Technikák ellesése, konkurencia felmérése.

#2 Venni egy masszázst az egyik szexi masszázsfiútól.
De ha nő, az se baj, csak értse a dolgát.

#3 Sminktanácsadás.
Kicsit másképp. Jó, ha tanul az ember valami újat, bár kétlem, hogy tudnak ilyet mutatni. Majd kiderül.

#4 Arcpakolások tesztje.
Én a készítővel, vagy valamelyik szakértőjükkel akarok beszélgetni. Hozzátevők és hatásaik megbeszélése, hasznosságuk újraértékelése. Majd kiderül, mennyire is értenek hozzá. A fodrászt kihagyom, a hajamhoz nem nyúlhatnak. A legutóbb is csúnya vége lett annak.

#5 Napozás, fürdőzés.
És a dögös úszómester elcsábítása. Ingyen bár meghívás, valamint kontakt megszerzése. Jót tenne az egómnak. Szóval ha már ott vagyok, Sims grafikával öltözök át a fürdőruhámba. Meg persze minden jó pasit lecsekkolok. Cool A szaunától rosszul vagyok, úgyhogy azt is passzolom.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Danieru Hétf. Ápr. 27 2015, 12:42

-Átöltöztem és indulásra készen!- gondoltam majd laza sebességben elcammogtam a szépségnapra. Útközben Eryn még megigazítgatta a haját és a ruhácskáját... mire odaértünk már el is készült vele. 
-Hova menjünk először?- fordultam Eryn felé.
-Nem tudom! Hova akarsz először menni?- kérdezte.
-Talán a fodrászhoz...- kipróbálnék valami újat.
-Akkor menjünk a fodrászhoz!
A fodrásznál befestettem a hajam szőkére és megigazították... már nem lóg a szemembe a hajam. Szerintem jól állt így megtartottam. Eryn is ki akarta próbálni, de nála egy kicsit szenvedett a fodrász. Végül neki is csinált egy fonatot a hajába.
Gondoltam ha már voltunk itt mehetnénk esetleg fürdőzni. Erynnek egyből felcsillant a szeme ennél a mondatomnál hisz imádja a vizet.
A fürdőnél a kis tündér egyből beröppent a víz közepére. Egy kicsit lassú voltam vele szemben de mindketten odaértünk. Láttam pár ismerős arcot a járkálás alatt. Biztos hogy még ki fogok próbálni valamit, és nem ragadok le itt a fürdőnél.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Csüt. Ápr. 30 2015, 18:21

Lassan végighúztam a kezem a puha asztalon, és a törölközőkre pillantottam, hamarosan visszatér a hölgy is. Mert hát nekünk hölgyre van szükségünk, mert Shu-tan lelkének biztos nehéz lenne ha egy férfi meresztené a tekintetét csupasz testünkre. Na meg persze egy vékonyka rongydarab választaná el az idegen testet a miénktől.
- Te választottad. - kacsintok a lánykára, és már fel is pattantam a sajátomnak tekintett bigyóra, és kényelembe helyezve magam szépen kiterítődtettem a leplet, ami a kelleténél is kevesebbet takar.
- Ah milyen kényelmes. - nyögtem oda a lánynak, és a könyökömre támaszkodva szemléltem a jelenetet, ahogyan ö is felmászott. A masszőr szinte varázsütésre tért vissza közénk, egy fiatal fiúval aki bizonyára a társa, és mivel Shushut közelítette meg, valószínűleg az övé lesz. Rolling Eyes
Ah hol marad a részletes filmélmény beszámoló? Hogy is volt, hogy is.. No
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 30 2015, 18:37

Azt mindenki tudja, hogy egyik nő sem elégedett önmagával. Senki nem tökéletes, és mindig van magunkon valamit javítani. Nos ez abban az esetben, ha egy fejlődő szervezetű, éppen ébredező lassan tizenhat éves lány vagy, akkor még inkább így van. Ha pedig ráadásul mindezt úgy kell megélned, hogy örökre tizenhárom éves maradsz, akkor még furcsább. Persze Shu mindig ügyelt arra, hogy az etikai mód be legyen kapcsolva, ám ez a gondolatait nem kapcsolta ki, és ez az egy kis bökkenő semmiség volt a rengeteg csodához képest, amit Aincrad adott neki… de azért azt meg kell jegyeznem, hogy végtelenül boldog volt, amikor Junra pillantva, válaszolni kívánván neki nem látott semmi különöset. Úgy értem, hogy bár barátosnéja jó két évvel idősebb volt nála, teljesen lapos mellkassal büszkélkedhetett, míg azért Shu, ha nem is volt Mirika…
-Izé… persze, én… de...
Ám itt elakadt a szava és inkább lehunyta a szemét. Nem fog leskelődni. De… vajon Kayaba Akihiko programozta valamelyik NJK-t a fiatalabb önmagáról mintázva… és vajon van Shunak ekkora szerencséje?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 02 2015, 14:00

Bizony, hogy nincs vesztegetni való időnk, mert hiába érkezünk viszonylag korán, már egy kisebb tömeg verődik össze a Starting Wellness előtt és mindenki lobogtatja a kuponját is annak rendje és módja szerint. ezek szerint bejött ez a kecsegtető üzleti húzás a hely működtetőinek, kérdés, hogy mennyire tudják majd megtartani azokat a kuncsaftjaikat, akik most ingyen veszik igénybe az összes szolgáltatást. Beetetésnek tökéletes, de az ilyesfajta luxust nem vagyok benne biztos, hogy az itt jelenlévők közül a későbbiekben mindenki megengedheti majd magának. Mindenesetre figyelemmel fogom majd kísérni ezt a vállalkozást, de meg vagyok győződve arról, hogy a süteményes bizniszünk sikeresebb és nyereségesebb lesz, amit Szophieval és Mitoval szándékozunk elindítani. Enni mindig is fognak az emberek, még ha itt nincs is életmentő szükség a táplálékbevitelre. Ennek a helynek akkor lehet jövője, ha minőségi szolgáltatásokkal rukkol elő, ezeket pedig ideje letesztelni.

Miközben bejutunk mi is, az előtérben összefutunk más ismerősökkel is. Jó szórakozást kívánok Shunak és Junnak is, de gondolom mindketten megértik, hogy a párocskám jelenlétében inkább szeretnék kettesben maradni vele. A pöttömhöz fordulok vér komoly ábrázattal: - Kezdésnek mit szólnál egy kis fürdőzéshez? Túl sok ruha van rajtad, ez tarthatatlan Razz - aztán persze a végét elröhögöm.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Saya Szomb. Május 02 2015, 16:34

Ööö, oké, és most merre? O.o
~Te mostanában olyan határozott egyéniség vagy, hogy elájulok tőled Rolling Eyes  ~
Nem is ><  Vagy de? O.o
Jaj, most ugye megint csak szórakozol velem? Ne nyújtogasd a nyelved, tudom jól, hogy szórakozol velem ><  Na, akkor majd én megyek, te meg jól ki leszel zárva mindenből Razz  Tipegek is egy kicsit a bejáratnál még, hogy átolvassam, hogy mik vannak, meg mikor mennek be a Shukakuék, próbálok nekik integetni, de nem tudom, észrevettek-e, lehet, hogy igen, csak mondjuk akkor meg én nem figyeltem pont ><  Meg hát nem csak ők vannak Artesesek, itt az Anat is *.*  De oda sem megyek, sőt, inkább el is bújok, mert úgyis a Mirikával van, és néha jó ha kettesben van az ember a szerelmével Embarassed
~Te már csak tudod, igaz? Rolling Eyes  ~
O.o
Na, mondjuk én úgyis inkább az Élményfürdő felé megyek, csak hát ugye ahhoz fürdőruci is kéne, nekem meg az nem nagyon van, mármint én nem hoztam, meg még soha nem is vettem, de mondták, hogy lehet venni, nosza akkor vegyük is igénybe \o/  Végül a Hugi segített választani, mert őszerinte a fekete jól áll nekem, meg valami olyasmit is motyogott, hogy a másik avialanyomhoz elsősorban ilyen van... O.o;
~És legyen először szauna \o/~
Hát akkor be is ültünk. Atsui. Atsui. Nagyon atsui. Najó, ez már túl forró, menjünk ki innen ><
~Pedig égeti a zsírt :]~
Hugi, látsz te rajtam egy dekányi fölösleget is? <.<
~Pont azért :]~
Hagyjá' má' ><
Inkább elmerülök a melegvízben :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 04 2015, 19:52

- Uwaaah, de sokan vannak o.O - hüledeztem a kisebb tömegen. Huh, de rég láttam ennyi embert egy helyen, és már ezt is soknak véltem... mi lesz, ha kijutunk, és elmegyek a Comiketre? Meg fogok őrülni, ha belekerülök abba a tömegbe, az több ezer ember és káosz és versenyfutás a limitált cuccokért. Ez ahhoz képest még a kismiska fogalmát se meríti ki, de annyira elszoktam tőle, hogy már ezt is tömegnek tartom? Sad
Közelebb húzódtam a mackómhoz, és még erősebben is kapaszkodtam bele, amíg át nem vergődtünk a bejutás problematikáján, aztán viszont végre fellélegezhettem. Ingyen kozmetikus \o/ Ingyen élményfürdő \o/ Nem mintha különösebben szegények lettünk volna, ezért nem is az ingyenesség vonzott minket, hanem a kikapcsolódás :3 Na de hová is menjünk...
- Áh, Jun-chan, Shuu-chan! - integettem nekik, mikor észrevettem őket, és egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy ráveszem Nacchant, hogy csatlakozzunk hozzájuk, deeee... neeem, majd máskor :3
- Remélem nem koedukáltak a medencék Rolling Eyes - csipkelődtem, aztán nyelvet is öltöttem, de amúgy igen, ha közös programot akarunk, akkor a fürdő a jó választás :3 - Hm-hmm... milyen fürdőruhát szeretnél látni rajtam? A semmilyent nem fogadom el Razz - kuncogtam, és újra átöleltem a fiú karját, de most nem csak a karjaimmal, hanem a domborulataimmal is Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 05 2015, 10:00

Sayacska mivel előbb a szaunát választja, ezért elkerüljük egymást. Miri kicsit görcsösen kapaszkodik belém, de ha majd végre eloszlik a tömeg, akkor elkezdhetünk kiengedni.
- Én meg azt remélem, hogy van privát medence is. Felárat is hajlandó vagyok érte fizetni. - Azonban csalódnom kell, beljebb érve tapasztlom, hogy a medencék hatalmasak és egybenyílóak. Delegalább hatalmasak. Johh, mondjuk gondolom nem 50 emberre vannak ezek tervezve, hanem 500-ra.
- A semmilyen számomra sem elfogadható, van olyan kiváltság, ami csak engem illet meg. Vagy esetleg azt, akit kiválasztunk majd harmadik partnernek hentai - Eggen, nem felejtettem el azt a bizonyos beszélgetést, amit ő olyan nagyon kínosnak érzett, én viszont egy kihasználásra váró lehetőségként. Amikor hozzámdörgöli magát, csak átkarolom a derekát, viselkedni azért tudni kell nyilvános helyen és mivel gyerekek is vannak körülöttünk, ezért a huncutkodást megtartom szépen estére, most a pihenésnek van itt az ideje. Na jó, egy kis diszkrét huncutkodás azért majd csak belefér, ha más nem, hát az öltözőben Rolling Eyes
- A pirosat, az dögös és megy a hajadhoz is. - Én magam pedig egy rövidebb sötétkék nadrágot választok hozzá, ami árnyalatban passzolhat a pöttöméhez. Aztán ha már mindketten átöltöztünk, akkor átkarolom a derekát, adok neki egy búcsúcsókot, majd váratlan mozdulattal a vállamra dobom, úgy, hogy a buksija a hátamat éri, a feneke pedig a fejem mellett van, majd nekifutásból beleugrom az első mély medencébe. - Banzaiiii!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Mirika Pént. Május 08 2015, 15:20

- Heeeh? Honnan veszed, hogy engedek neked beleszólást? Razz - öltöttem nyelvet a fiúra szemtelenül. Lehet valamelyik nap beállítok egy fiúval... vagy egy lánnyal... vagy egy Junnal, és nem lesz beleszólása, mert mondjuk pont szülinapom lesz, vagy ilyesmi Rolling Eyes Aztán lehet, hogy ő fog velem kiszúrni, de az legalább izgi lenne :3
- Biztos? Annak olyan ódivatú a szabása... nem is tudom, miért vettem meg - vontam vállat. Szerintem vannak sokkal szexisebb fürdőruháim is, Anat mégis ragaszkodik a vöröshöz. Hát ő tudja, legalább kényelmesebb, mint a legtöbb bikinim. Gyorsan szétváltunk, mert legalább az öltözők ketté vannak osztva nemek szerint, ha már úgy látszik, a medencék nincsenek Sad Én pedig szép kényelmesen átöltöztem, hadd várjon egy kicsit rám, de aztán kegyeskedtem felbukkanni Razz
- Hogy festek? :3 - pördültem meg a tengelyem körül, hadd lobogjon a hajam is, és enyhén előredöntöttem a törzsem, miközben a hajam a fülem mögé simítottam. Ellenállhatatlan vagyok, nem? :3 Olyannyira, hogy kaptam is egy csókot, aztán lazán behajítottak a vízbe Neutral Nyilván megvolt a sikongatás, amit várt, aztán ahogy kiköhögtem a vizet, amit lenyeltem, bosszúból alaposan lefröcsköltem a fiút >.>
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Miu Szomb. Május 09 2015, 00:52

Megérkeztem arra az emlegetett eseményre. Aztán elkezdtem céltalanul fel-alá járkálni. Lövésem se volt arról, hogy még is hova menjek, és mit kezdjek magammal vagy még is mivel volna érdemes kezdeni. Nem volt jó ötlet egyedül ide jönnöm, így unalmas és igazából semmi se mozgatja meg a fantáziám annyira, hogy egyedül is nekivágjak. Hossza gyötrődés után kikötöttem az élmény fürdőnél és itt le is ragadtam. Magamra varázsoltam a bikinim, felkötöttem a hajam és szereztem fagyit, leültem egy napozó ágyra és csöndesen eszegetni kezdtem a fagyim. Ezzel jó ideig el is leszek, mivel képtelen vagyok gyorsan enni ezt a fagyod édességet. Csak csigatempóban tudom elfogyasztani úgy, hogy az jól is essen.


[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 222FBC485218221C090209
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Danieru Szomb. Május 09 2015, 01:33

A fürdőzés jól esett, és egyre több ismrős arcot láttam ott is... de mindenkit csak pár pillanatra. ÁÁ ez nem is olyan fontos... de volt valaki aki végül leragadt a fürdőnél. Méghozzá Miu volt az. De most valami más volt. Így távolról nem nagyon tudtam megmondani mi az, de nem ugyanugy néz ki mint ezelött. Valami hiányzik.
-Eryn majd jövök de most egy kicsit elmegyek, jó?
-Rendben! - kiabálta integetés közben.
Megtöröltem magam kicsit a törölközömmel, amit a nyakamba vettem majd elindultam Miu felé.
-Szia!- mondtam miközben leültem a mellete lévő napozó ágyra.-Hogy vagy?- Itt már észrevettem mi volt a különbség... a szemkötő nincs rajta. Mostmár tényleg nem értem miért takarta a szemét... szerintem gyönyörűek a szemei... és jól áll neki ez a bikini *nyeltem egyet*.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Miu Vas. Május 10 2015, 00:55

Majszolgatom azt a hideg édességet. Amiért nem igazán rajongom, de azért ha elém kerül, akkor elpusztítom csak nem gyorsan, mert akkor rosszul leszek tőle.
Sikerül egész jól elmerülnöm a kis világomban és emiatt nem is igazán figyeltem a környezetemre. Így kissé meglepődtem, mikor egy hang megszólított. Persze kis fázis késéssel az is leesett, hogy ki is volt ez a hang. Dan-kun volt az, bár ha jól rémlik, akkor a frizurája más volt a cicás küldetés és a céhes találkozó alatt is. De talán én vagyok az az egyetlen csudabogár, aki semmit se vett még igénybe ezen a helyen.
-Szia Dan-kun! ^^
-Én nagyon jól vagyok köszönöm a kérdésed, és te?...Na és Eryn-tant hol hagytad?
Letettem a fagyis poharam és kicsit közelebb hajoltam a fiúhoz.
-Hmm… Meg mintha valami változást érzékelnék az megjelenéseden, csak nem fodrásznál jártál vagy csak a rendszerben pötyögtél át egy-két külsőre vonatkozó elemet? :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Danieru Vas. Május 10 2015, 12:40

-Erynt a fürdőnél hagytam ... -majd mutattam hol repked a kis tündér- Nézd, éppen ott repked, és én is jól vagyok.
Észrevette hogy megváltoztattam magamon pár dolgot \o/.
-Igen változtattam kicsit... ittbent valamiért nem tetszett az a hajstílus... és szín. Amúgy fodrász ... a rendszerhez még nem értek annyira. - kicsit elfordultam és nagyon enyhén elpirultam- De te is változtattál picit nem? Nincs rajtad a szemkötőd... elmondod miért hordtad a szemkötőt?... Szerintem szépek a szemeid ... és jól áll rajtad ez a bikini. - ez az utólsó csak úgy kicsúszott a számon- Mármint... nem úgy értettem ... -lehajtottam a fejemet- Megint csak a hülyeséget beszélem. Tényleg nagyon jól áll neked ez a bikini.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Miu Vas. Május 10 2015, 13:12

Rápillantok a kis tündérre, látszólag egész jól elvan.
-A rendszerbe matatni nem olyan nehéz… Mondom én, aki szintén kuka az ilyesmihez. Viszont a külsőt pár gombnyomással meglehet változtatni. :3
A zavara láttán csak egy pimasz vigyor ül ki az arcomra. Tehát a mostani helyzetben egész jól lehetne cukkolni. De egyelőre még nem leszek ennyire gonosz, egyébként se ismerem nagyon, bár nem mintha ez az apróság problémát jelentene számomra, igazából pont emiatt lehet még viccesebb a dolog, hisz fogalma sincs arról, hogy miképp is reagálhat egyes dolgokra.
-Csak szimplán szerettem volna kalózt játszani, ennyi az egész. –jól levehető, hogy nem gondolom komolyan ezen kijelentésem és nem is igaz, de feleslegesnek tartom az efféle magyarázkodást, szóval marad a hárítás- Köszönöm a bókot. ^^
-De igazán nem kéne ennyire zavarba lenned, csak beszélgetünk és még semmi olyat se csináltam, ami miatt zavarba kéne lenned. De ne aggódj, most még nem kezdelek el piszkálni csak akkor, ha már nagyon megakad a lemez. ;P
Kacsintok egyet és megtoldom egy nyelvöltéssel is, majd visszatérek a fagyimhoz, hogy az is fogyjon, és ne olvadozzon el nagyon.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Danieru Vas. Május 10 2015, 15:19

-Pár gombnyomás?... Nembaj, inkább foglakozzon az ilyenekkel az aki ért hozzá. Nem akartam én belenyúlni ezekbe, ezért hagytam hogy a fodrász végezze a dolgát.
A vigyor kicsit meglepett ... de nem nagyon foglalkoztatott mert fojtatódott is a beszélgetés.
-Kalóz? ... Csak ennyi? ... Na jó, ezt azért nem hiszem el. Ha tippelnem kell akkor inkább azt mondtam volna hogy valakinek ...vagy valakiknek nem tetszett hogy ilyenek a szemeid. Mielött félreértenéd...- elfordultam mert megint elpirultam egy kicsit- szerintem szépek.
A nyelvöltéssel meglepett.
-Tudom hogy nem kellene zavarba jönnöm, de....... én ilyen vagyok. És hogy érted a piszkálást... és a megakad a lemezt? Mit csinálnál akkor ha megtörténne?
Majd tovább ette a fagyiját.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 11 2015, 12:08

Sajnos meg kell hogy szakítsam a nagy idillt. Twisted Evil
Nagyjából két órája élvezhetitek a különböző szórakoztató vagy kényeztető szolgáltatásokat, amikor is azt tapasztaljátok, hogy megremeg a föld. Ez csupán egy kisebbfajta földrengéshez hasonlítható érzés, de a wellness egész területén érezhető. Az első riadalmat azonban pár másodperc után követi egy sokkalta nagyobb rengés, melynek következtében megnyílik a föld. A hatalmas repedés kettészeli a wellness területét, a medencék viszei elkezdenek leömleni az egyre szélesedő szakadékba. Akik eddig a medencékben tartózkodtak, most ők is vészesen hömpölyögnek tova a repedés felé, akik pedig a szárazföldön tartózkodnak, azok mindenzt láthatják is, már na nem éppen a földön bukdácsolnak. Nem árt a fejetek fölé is nézni, ugyanis a mennyezetről potyognak le a világítótestek és díszletek, oldalról pedig bedőlnek a pálmafák, táblák, állványok. A legmegdöbbentőbb, hogy amikor az itt dolgozó NJK-k evakuálni akarnak benneteket a menekülési útvonalakon, azt tapasztalják, hogy minden kijárat zárva vagy immortal objekt és a teleport kristályok sem működnek.

Írjátok le az apokaliptikus állapotot a magatok szemszögéből!



Shakan és Cearso 200 szóval pótolhat.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 11 2015, 12:35

És megérkeztek az Anaték is, amire azért egy kis riadalom támadt, hiszen nem nagyon akarta, hogy így lássa. Mármint a köszönésnél még nem… szóval visszaköszöntek… De akkor is… bőven elég volt az, hogy volt a céhnek onsenje, és oda is be kellett néha nézni, hiszen akkor rájuk mondták volna, hogy nem közösségiek, meg ilyesmi. Nem nagyon akart már kilógni sehonnan, és bár még mindig mondhatták rá, hogy furcsa, meg nem olyan mint a többiek, egyértelműen nem különcködött… de akkor is azt hitte, hogy itt csak lányok lesznek… vagy az egyik felében… vagy valami… legalább… és utána ráadásul még a masszőr is hímnemű egyed volt… de rendben. Igyekezett lazítani, majd sorra végigjárták Junnal az összes szobácskát, és megbeszéltek minden fontos dolgot, Timidus pedig követte őket, és megkapta ugyanazokat a kezeléseket. Most komolyan… ki utasítanak vissza egy sárkányt? Majd jött a záróra. Máshogyan nem tudta Shu értékelni, szóval elő is kapta a kristályát, és Junnal együtt igyekezett lelépni… ám ez sem sikerült. B terv, összeszedni a céhtagokat. Ha ez sikerült, egy ideig csak nézte a szakadékot, majd megszólalt.
-A vízi csúszda szerinted része a szórakoztatásnak?
-Tudunk repülni, és a többi kijárat zárva van.
-Hát akkor… többiek?
 
Nézett körbe Shu a megtalált céhtagokon, ha voltak ilyenek, legfőképpen Anatole utasítását várva…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Hétf. Május 11 2015, 20:01

A jól megérdemelt pihenés is megvolt. Láthattam Shu-tan arcocskáját ahogyan egy jóképű fiatal férfi taperolja a hátát, és Timidus karmai is szebbek mint valaha. Elégedetten nyújtózkodom, miközben még mindig a rózsaszín virágocskákkal teletűzdelt aurámat sétáltatom, ami egy darabig egészen biztos nem fog elmúlni. Akár egy Buff is lehetne, hiszen, néhány órányi kényeztetés után most százötven százalékosnak érzem magam. Néhány ismerős arc is feltűnt, akinek a megfelelő módon köszöntem is, egy mosoly kíséretében. Úgy tűnik tényleg mindenki felfigyel ezekre a buta kis falragaszokra rajtam kívül.. Viszont létezik egyáltalán olyan esemény Aincradban ami az elejétől a végéig békésen zajlik? Pihenéssel és kényeztetéssel?
Nem... Nem létezik.
- Talán valamelyik játékmester elfelejtette, hogy még nem ment haza mindenki az esemény végével.. - kísérlet értelmes magyarázatra.
- Ha szeretnétek megpróbálhatom valahogyan az épületre kívülre cserélgetni a menekülőket. Csak jó rálátás kellene kintre..
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.