Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] 1# miniboss

+4
Scott Thompson
Astaroth
Elysion
Kusumi Ayani
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Feb. 10 2014, 14:08

Bár nem tudni mi hozta össze ezt a kis csapatot mindannyiukat erre sodorta a szél. Az idő kellemes, a fentebb említett szél meg olykor erős lökésekkel irányította útnak a kalandorainkat. Mindazonáltal mostanra mindegyikőtök megcsodálhatja azt a hatalmas épületet, mely fölétek magasodva eltakarja a fényesen világító holdat. Fehér téglákból felépített, vadonatújnak tűnő várkastély, mely a Kezdetek Erdejének közepén volt megtalálható.

Feladat: érkezzetek meg a kastély elé. Az ismerkedést, kalandmegbeszélést rátok bízom, hogy lesz-e vagy sem Smile

(a boss nevét útólag fogombeírni Smile)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal3819/4100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Elysion Kedd Feb. 11 2014, 13:18

Átlagos reggelnek indult, átlagosan ment a készülődés átlagos volt az idő, sőt a reggeli hangulat is olyan átlagos volt. A mai napra nem terveztem semmi igazán különöset, csak egy jó informátor barátomtól hallott dolog leellenőrzését. Az erdő elég csöndes volt ahogy Anika-val együtt átszeltem. Egyetlen mob sem állta közben utunkat, mintha csak azt szerették volna, hogy tovább menjünk. Nem tudom más, hogy van az ilyen esetekben, de a rossz érzés ilyenkor elkap, mintha csak vihar előtti csönd lenne. Sajnos ez többször szokott bejöni, mint szeretném. Lassan odaértünk ahová kellet és ott állt a hatalmas fehér fenséges kastély. Eddig mintha ez nem lett volna itt, de az is lehet, hogy csak mindenki volt ilyen vak? Szépen lassan körbejártam az egészet kis kedvencemmel. Mikor a bejárathoz értünk már három másik játékos állt ott. Füstbe ment terv. Több, mint valószínű ezek bemenni készülnek vagyis a csak körülnézek és majd visszajövök esett már is bukott. Köszöntem a kis csipet csapatnak majd tájékoztattam őket arról, hogy ez itt egy boss lelőhelye és ha akarják velük megyek has be akarnak menni. Majd megjegyeztem, hogy mivel én vagyok a legmagasabb szintű és a legtöbb élettel rendelkező miután láttam az értékeket party-ba lépés után, megjegyeztem, hogy az lenne a legjobb ha én tankolnék.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal245/250[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Astaroth Szer. Feb. 19 2014, 16:21

~ Induljunk már! Még a végén éhen veszek! - ugrálta körbe morcosan, és nem éppen türelmesen Asmodeus a gazdáját.
- Nyughass már puli, mondtam, hogy felöltözök, és megyünk is. - förmedt rá a farkaskölyökre Astaroth. Nem szerette, mikor a pet ennyire be volt zsongva. Olyankor még a szokásosnál is kezelhetetlenebb, elviselhetetlenebb volt. Nagyot sóhajtva magára terítette a mellényét, cipőjét már az ajtó felé menet húzta fel. Minél előbb túl akart esni az esti vadászaton, ugyanis eléggé fáradt volt. Az egész délutános edzés, melyben a pet is részt vett, kiszívta az energiát a férfiból. Az állaton azonban nyoma sem volt a fáradtságnak. Persze, hogy nem, hiszen éppen vadászni indultak.
Ahogy a városkapun kiértek, a farkas vette át az irányítást. Sebesen közeledtek a Kezdetek Erdeje felé, s hamarosan át is lépték annak hívogató, csendes fáinak határát. A hold fénye hellyel-közzel megvilágította útjukat, de ez nem akadályozta őket. A farkast látása és szaglása, gazdáját a megérzése vezette előre. Miközben egyik az orrával, másik a szemével kereste a zsákmányt, kiértek az erdőből. Lényegében olyan hirtelen szakadt meg a fák sokasága, hogy először fel sem tűnt nekik a nyilvánvaló tény. Aztán csak felocsúdtak, és amit látni véltek, attól mind a kettejüknek tátva maradt a szája/pofája. Előttük egy hatalmas, újnak tetsző kastély magasodott, előtte egy fiatal srác, és annak állata volt látható. Asmodeus reflexből átlépett az Árnyak Birodalmába, míg Astaroth a valóság síkján közelítette meg őket. Ahogy közelebb ért, az állat, mely eddig a fiú körül legyeskedett, felismerhetővé vált. Egy kis, tollas sárkány volt az. Félig felhúzott szemöldökkel lépett oda hozzájuk Astaroth, és biccentéssel köszöntötte az ismeretleneket.
- Üdv. Mi járatban errefelé? - érdeklődött ártatlanul, azonban belül igazán kíváncsi volt, mégis mi köze lehet a fiúnak, a mögötte terebélyesedő új kastélyhoz. Miután válaszát megkapta, tovább kérdezősködött.
- Mi ez a kastély. Mondhatom, és nem túlzok, hogy fáról-fára ismerem ezt az erdőt, de ezzel még nem találkoztam. Olyan, akárha most fejezték volna csak be. Mintha a festék ebben a pillanatban száradt volna meg rajta. - fejezte be, és egyre gyanakvóbban tekintett a másik idomárra. Ugyanis biztos idomár volt, mivel rendelkezett állat társsal. Úgy gondolta, még nem fedi fel előtte Asmodeus-t, és ezt közölte a pettel is. Az csupán egy egyetértő gondolathullámot küldött vissza.
- Ó, igaz is. Milyen faragatlan vagyok, még be sem mutatkoztam! Üdvözöllek, Astaroth vagyok. - mondta és kezét a fiú felé nyújtotta. Ha az elfogadta, úgy megrázta, de hamar visszahúzta a kezét. Megpróbálta kikérdezni a fiút, hátha tud valamit a kastélyról.
Később, mikor már összegyűltek, jelzett Asmodeus-nak, aki előlépett a másik síkról, és bemutatta őt is. Elmondta, hogy maga is idomár. Mikor végül úgy döntenek, hogy belépnek a kastélyba, egy kurta bólintással jelzi csak, hogy megértette, és támogatja az ötletet, miszerint Elysion legyen a tank, ha harcra kerülne sor. A party meghívást elfogadta, és a többiek nyomában, maguk is nekivágtak a kastélyhoz vezető keskeny útnak.
Astaroth
Astaroth
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 44
Join date : 2014. Jan. 07.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal71/100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (71/100)
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Scott Thompson Vas. Márc. 16 2014, 15:46

~ Na jól van, nézzünk be ide is. - tűnődtem az erdő szélén állva. Gyakorolnom kell, harcolni, nem akarok itt ragadni. Belépek a kellemes meleg idő elől a fák ölelő árnyékába. Néhány madár csiripelésén kívül nyomasztóan nagy a csend errefelé. Nagyon mobra se akadok, amit szomorúan de örömmel konstatálok. Egyre mélyebben hatolok be az erdőbe, és valami nyomasztó érzés lesz úrrá rajtam, d nem akarok innen elmenni, bár az ösztöneim az súgják - súgják, ha ordítják és ráncigálnak kifele a fák közül. De ezen túl kell esnem, tudom. Elhatároztam, hogy teszek is valamit, nem csak fel-alá járkálok a városokban. De azért óvatosabban és lassabbra veszem a lépteimet. Hirtelen lesz vége az erdőnek, egy kis mezőre lépek ki, aminek a közepén egy fehér kis téglakastély meredt az égnek. Elfogott a rossz érzés, hogy rossz helyen járok és itt valami készül, hiszen a bejáratnál már páran várakoztak, beszélgettek és hasonlók. Nem volt kedvem odamenni hozzájuk, de kíváncsivá tett az épület. Hófehér volt, ha nem lenne téglákra vágva még márványnak is nézném, olyan kis romantikus kastély is lehetne, pároknak. De senki se építkezne ide, így egy erősebb mob otthona lehet. A társaságtól nem messze álltam meg, leülve egy sziklatövébe. Ha majd elindulnak, utánuk futok, úgy lekésvén az egészet, még is velük tartva. Plusz egy ember senkinek sem lehet panaszára, ugye?
Scott Thompson
Scott Thompson
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2014. Mar. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal86/100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (86/100)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Márc. 26 2014, 19:04

Amint beléptek a kastélyba a kapu becsapódik mögöttetek, és 3 páncélos személy lép elétek. Jobban mondva a középső léptet, mert egy lovon ül, és bennetek néz kivont karddal.

Sorrend:
Elysion (Sebzés: 1/5, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
boss
3. játékos (Sebzés: 6, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
boss
Astaroh (Sebzés: 1/4, Minden 2. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
boss


Életek:
Boss: full HP, full P
1# Lovag: full HP, full P
2# Lovag: full HP, full P

Elysion: 75 HP, 2 P
Astaroh: 20 HP, 4 P
Scott: 10 HP, 2 P


Elysion kezd 1x támad
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal3819/4100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Ápr. 12 2014, 11:23

Elysionkikerül a játékból, ha vissza szeretne térni írjon rám egy Pm-et

A boss 3-at sebez Astarohra. 1# Lovag 2-t sebez Astarohra, 2# Lovag 2-t sebez Astarohra.

Sorrend:
Elysion (Sebzés: 1/5, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
boss
3. játékos (Sebzés: 6, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
boss
Astaroh (Sebzés: 1/4, Minden 2. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
boss


Életek:
Boss: full HP, full P
1# Lovag: full HP, full P
2# Lovag: full HP, full P

Astaroh: 19 HP
Scott: 10 HP


Astaroh jön
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal3819/4100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Ápr. 23 2014, 15:08

tekintve hogy az össz sebzés 7 a játékot félbehagyom, jutalom sajnos emiatt nem jár. Újabb kihívók kérem jelentkezzenek a megfelelő küldetés topicban (Miniboss küzdelmek)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal3819/4100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Nov. 27 2014, 18:46

újabb kihívók érkeztek a kastély elé, lám érkezzetek meg, és ismerjétek meg egymást \o/ a lovagom nem vár sokáig Twisted Evil

Résztvevők:
- Cearso
- Tantalosz
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal75/1500[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 30 2014, 01:02

Nem fogom elfelejteni, hogy szinte szó nélkül leléptem arról a küzdelemről. Egyszerűen nem értem miért kellett olyan sok ember, hogy lecsapjunk egy ártalmatlannak tűnő kis lényt. Nem érzem úgy, hogy helytelenül cselekedtem volna, és Shakant sem szívesen hagytam magára azzal a nővel, de ha ő kedveli, az ellen nem tehetek semmit.
Most pedig van egy olyan érzésem, hogy bizonyítanom kell. Nem, nem azoknak, akik ott maradtak ütögetni szegény T'urk-ot. Inkább magamnak, hogy igenis fel tudom venni a kesztyűt én is a mobok serege ellen.
Így jutottam el odáig, hogy egyedül keressek fel egy régebben le nem győzött miniboss-t. Nem sokat tudtam róla, csak annyit, hogy valahol az egyes szint erdejében található a szálláshelye, ami nem más, mint egy hatalmas kastély. Ezen információk alapján szinte lehetetlen volt eltéveszteni az épületet.
Ez az aprócska szinte elegendő volt nekem, hogy alaposan eltévedjek még mielőtt a miniboss-hoz eljutnék.
Egy kevés idő múlva azért sikerül megtalálnom a helyes utat. A hatalmas épület csak épphogy-csak nem szúrta ki a szemem.
Mondjuk jó lenne tudni valamit a miniboss taktikájáról is valamit, de akiket megkérdeztem, mind csak azt hajtogatták, hogy ne álljak ki ellene egyedül, de nem foglalkoztam velük igazán. Én a tíz főt igencsak soknak tartottam a múltkor, ezért nem töltöttem azzal az időmet, hogy csapatot toborozzak magamnak.
Amikor megérkeztem a megadott helyszínre, rá kellett jönnöm, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki a szóló módot választotta a megszokott tömeges mészárlás helyett.
Amikor odaérkezek hozzá a tekintetem akaratlanul is az indikátorára téved, de nem teszek semmilyen megjegyzést. Ehelyett udvariasan üdvözlöm.
-Hali, te is a minibosst jötted megszemlélni? Bemegyünk ketten, vagy várunk még valakire?
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal10/5900[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Tantalosz Vas. Nov. 30 2014, 19:56

Úgy hallottam, hogy az első szinten tartózkodó miniboss-ot még nem verték le. Amin csodálkoztam is. Hiszen, ha emlékezetem nem csal, akkor bizony Senzankoo is ezen a szinten tartózkodott. Így ezt végképp nem értem. De meglehet, hogy egy szinten több miniboss is létezhessen? Ki tudja? Az viszont biztos, hogy a feltételezések nem megalapozatlanok, és ez a boss tényleg létezik. De vajon elmenjek rá? Ez bizony egy jó kérdés. Hiszen, ha csak arra gondolok, hogy a legutóbbi alkalommal mekkora volt az összetartás… Nos, maradjunk annyiban, hogy nem túl nagy. Így aztán egy idő után én is meguntam a dolgot, és a fénynyaláb ki is lőtt engem a teremből. De aztán a hírekből megtudtam, hogy végül sikeresen legyőzték őt is, még ha nagyok is voltak a veszteségek.  És így utólag igazából már sajnálom, hogy nem maradtam ott a végéig. Még ha nem is volt összetartás, attól függetlenül érdekes lett volna rájönni, hogy mi is volt a taktikája.
De ez már a múlt, és most inkább erre a minibossra kell koncentrálnom. Csak az a gond, hogy túl sokat nem tudok róla. De gondolom ezzel nem csak én vagyok így. Főleg, ha belegondolok, hogy eddig nem győzték le. Pedig nincs nagy szintje, egyes szintű, így akárki le tudná verni. Ha tud arról, hogy hol van a boss. De eddig – nagy úgy tűnik – senki nem jött rá. Most pedig hirtelen kiderült, így sietnem kéne, nehogy elvegyék előlem a dicsőséget.
Amikor odaértem a miniboss feltételezett tartózkodási helyének a bejáratához, egy kis ideig még vártam. Egyedül mégsem lehet nekivágni egy minibossnak, az balgaság lenne, amit nem követhetek el. És kis időn belül meg is érkezett egy másik játékos is. A kasztját sajnos nem tudtam kiszúrni, de abból ítélve, hogy páncél már rajta van, vagy rejtegeti a fegyverét, vagy pedig már elővette, és nem ismerem fel. Tehát vagy harcművész, vagy pedig valami teljesen más kasztú.
- Üdvözletem. Ahogy mondja az úrfi, én is a minibossra érkeztem. Nevem Tantalosz, örvendek a találkozásnak. – emeltem a kalapom a mellkasomhoz és hajtottam fejet. Közben nem tudtam nem észrevenni, hogy az indikátoromat figyeli. De ennek ellenére úgy tettem, mint aki észre se veszi. – Egyetértek, nagyobb csapat, nagyobb esély a győzelemre. De ne várjunk túl soká, szerintem tíz perc éppen elegendő lesz. Ha nem érkezne senki sem, akkor menjünk be. – osztom meg a véleményemet újonnan szerzett társammal. Remélem, hogy ez a miniboss eredményesebb lesz, mint az előző.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal291/300[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (291/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Dec. 04 2014, 20:05

Ahogy beléptek a kastélyba titeket is a már megszokott brigád fogad.


illetve 2 őre, ki rendíthetetlenül vigyáznak mellette.

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 1, Távolsági sebzés: 8, Minden 2. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Cearso
boss
Tantalosz (Sebzés: 6, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
boss

Életek:
Karmazsin Lovag: Full HP, Full P
1# Lovag: Full HP
2# Lovag: FUll HP

Cearso: 45 HP 8 P
Tantalosz: 30 HP 2 P
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal75/1500[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 04 2014, 21:41

-Nagyobb csapat, nagyobb esély, de sokkal nagyobb káosz is van. A múltkori miniboss azért lépte le, mert nem tetszett, ahogy a parancsnok vezeti a dolgokat. Talán már hallottál róla. Azóta csak úgy emlegetnek, hogy Cearso, az áruló.
Jobb az elején tisztázni, hogy azért engem nem szívesen fognak minibossokhoz. Bár remélem nem fog rajtam maradni ez a ragadványnév.
-Rendben, várjunk tíz percet, de nem hiszem, hogy túl sokan járnának errefelé ilyenkor.
És miután letelik a tíz perc már indulok is, aztán hátrafordulok.
-Neked rendben van az, hogy bemegyek magamra vonom a mini és az esetleges segítői figyelmét és utána felváltva ütögetjük azt amelyiket lehet sebezni, majd ha elég közel kerül az életem a vészes zónához, akkor leváltasz rólam mindenkit?
Ennyi nem kell ehhez parancsnok, csak meg kell beszélni előre a dolgokat, és a többit majd hozza a helyzet.
Mielőtt belépnék gyorsan előveszem a Sietős íjamat. Most már persze rendesen felkészültem a használatára, és azt is tudom, hogy nagyjából mekkora többletsebzésre számíthatok tőle.
-Lehet, hogy most azt gondolod, hogy inkább neked kéne fedeznem engem, de szinte biztos vagyok benne, hogy tartogat egy olyan csavart, amikor nagy szükség lesz a teljes életedre. Csak az lenne a lényeg, hogy még ezelőtt a csavar előtt kéne leváltanod.
Szépen besétálok, és amikor meglátom, hogy nem egy ellenfelünk lesz, már készítem is elő a képességem.
Három nyilat ajzok fel a fegyverre és egyszerre támadom a minibosst és a két segítőjét, a társam persze felfigyelhetett arra az apócska villanásra, ami a képességem használata előtt a minibe fúródik, de én tudom, hogy az a szúnyogcsípés egy picit se árthat neki, lévén, hogy annak jelenleg 0 a sebzése, majd miután úgy vettem észre, hogy ez a miniboss elég csak lomha hozzám képest már készítem is elő a következő támadást, és ezt már csak a Karmazsin Lovagnak szánom. Persze az illúziónyíl most is teszi a dolgát. És ha sikerül, akkor kapja a rendes támadást is a két szeme közé.

/Képesség: minden ellenfél sebződik a támadásom felével, majd rendes támadás, amihez hozzájön a Sietős bónusza.
Ha minden sikeres, akkor a 2 őr négyet sebződik, a mini pedig 13-at (4+8+1)/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal10/5900[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Angelica Katharina Pént. Dec. 05 2014, 17:40

Lovag 1 és 2 sebződik 4-et, Karmazsinlovag sebződik 13-at. Cearso és Tant sebződik 3-3 pontot a Katonáktól. Cearso sebződik 3 a bosstól.

Ismeretlen jelző: 1/??

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 1, Távolsági sebzés: 8, Minden 2. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Cearso
boss
Tantalosz (Sebzés: 6, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
boss

Életek:
Karmazsin Lovag: Full HP, -13 P
[Miniboss] 1# miniboss Bde903f3f8ef80b9f09619db712a8d43_2b6943d62cfba23f915eeb6b548e77e529adcd36
1# Lovag: -4 HP
[Miniboss] 1# miniboss Cef25e1534a32461ab10d3b2540cfe3d_b446ae876e80bda27c4920179900ba28f43229ce
2# Lovag: -4 HP
[Miniboss] 1# miniboss Cef25e1534a32461ab10d3b2540cfe3d_b446ae876e80bda27c4920179900ba28f43229ce

Cearso: 45 HP 2 P
Tantalosz: 26 HP
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal75/1500[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Tantalosz Szomb. Dec. 06 2014, 16:53

A fiúnak is igazat kellett adnom. Lehet, hogy nálunk is az volt a gond, hogy sokan voltunk, és nem ismertük egymást.
- De a nagy csapat is lehet sikeres, ha összeszokott és a tagjai ismerik egymást. Gondolom a frontharcosok is ezt a taktikát alkalmazzák. – mondom a társamnak. – Az árulás pedig… Nos, az egy olyan dolog, ami nem történhet meg, ha a tagok bíznak egymásban és ismerik a másikat. És önmagában a cserbenhagyás nem árulás. Gondolom nem kezdted el irtani a jelenlévő játékosokat azért, hogy a mobok nyerjenek, nem igaz? – teszem fel, szinte költőien a kérdést, mert az indikátorán is látszik, hogy nem ölt játékost. – Tehát ne aggódj, nem árultál el senkit sem. – mondom a fiúnak. Nagyon úgy látszik, hogy néhányan nincsenek tisztában azzal, hogy mit jelent elárulni, és mit jelent cserbenhagyni valakit. És lehet, hogy ezek miatt az emberek miatt emésztette magát ez az ifjú. De ez is csak az emberek tudatlanságát jelzi, semmi többet.
A tízperc gyorsan letelik, és már indulhatunk is be a terembe – ketten. Más nem mert eljönni. De társamnak még van felém egy kérdése. Felvonom a szemöldököm mire a végére ér.
- Hogy fedezzelek? Nos, ahogyan óhajtod. De ha úgy látom, hogy ez a taktika nem megfelelő, a saját tervemet fogom követni, rendben? – teszem fel a kérdést. Még nem tudom, hogy mi lesz ez a terv. De ha tényleg gondok lesznek, akkor sajnos változtatnom kell a stratégián, ha elfogadja ezt a társam, ha nem.
Aztán kivette az íjat is, így tényleg kétségesnek tartottam azt, hogy nekem kellene őt fedeznem. De még nem ellenkeztem. Cearso pedig minden bizonnyal gondolatolvasó lehetett, mert egyből elő is állt egy magyarázattal. Én csak bólintottam, jelezve, hogy megértem. És bizony a boss taktikamódosítását el is felejtettem. Így viszont logikus, hogy ő megy előre.
A csata el is kezdődött, az íjász remekül sebezte az összes ellenfelet, így már csak rajtam volt a sor. Én személy szerint úgy voltam vele, hogy a boss segítőit kell kiiktatni, ugyanis ők csak pluszsebzést okoznak, de azon kívül semmit nem csinálnak. Így rátámadtam az egyikre, remélve, hogy likvidálhatom.

//egy támadás az 1# Lovagba//
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal291/300[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (291/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 06 2014, 16:53

The member 'Tantalosz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 1# miniboss 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Dec. 06 2014, 21:57

Lovag 1 sebződik 6-ot ezzel pixeljeire robbant. Tant sebződik 3 pontot a Katonától. Cearso sebződik 3 a bosstól.

Ismeretlen jelző: inaktív

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 1, Távolsági sebzés: 8, Minden 2. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Cearso
boss
Tantalosz (Sebzés: 6, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
boss

Életek:
Karmazsin Lovag: Full HP, -13 P
[Miniboss] 1# miniboss Bde903f3f8ef80b9f09619db712a8d43_2b6943d62cfba23f915eeb6b548e77e529adcd36
2# Lovag: -4 HP
[Miniboss] 1# miniboss Cef25e1534a32461ab10d3b2540cfe3d_b446ae876e80bda27c4920179900ba28f43229ce

Cearso: 44 HP
Tantalosz: 23 HP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal3819/4100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 07 2014, 13:39

-Ha a frontharcosok egy rendesen összeszokott csapatból állna, akkor már rég nem azon a szinten járnának, mint most, de jagyjuk ezt a témát, nem hiszem, hogy akármelyikünk a közeljövöben egy szintfönök közelébe kerülne.  És tényleg nem támadtam rá senkire, de ha nem került volna az indikátorom elszíneződésébe, biztos hogy lettek volna néhányan, akik nem a miniboss miatt estek volna ki a küzdelemből.
Akkor gyorsan szedjük össze, amire én jutottam eddig. Ha ütjük a bosst, akkor a segédjei területi sebzést osztanak. Tehát először a segítőket kéne kiszedni.
A két segítőnek nagyjából ugyananyi élete van, és az egyiket a pirinek sikerült is leszednie. Tényleg, ha már piri partnerem van, akkor rákérdezek erre az apróságra is.
-Ha nem bánod mesélsz majd arról, hogyan sikerült szert tenned arra az indikátorra? Csak kíváncsiságból kérdezem.
-Engem nagyon zavar, hogy a segítőknek ilyen kevés hp-juk van. Lehet, hogy a másodikat már nem kéne leszednünk.
Elkezdek számolgatni. És amikor megvagyok közlöm Tantalosszal  az eredményt.
-Ha semmi se változik hét támadásból kéne lecsapnunk a minit, és szerintem azért van ilyen kevés élete a segítőknek, mert az ő legyőzésével indul a boss fázisváltása.
Tehát nem fecsérlem az időt további fölös beszédre, hanem támadom a minit a Sietős által nyújtott bónusz sebzéssel.
/egy támadás a minibe 9 sebzés/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal10/5900[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 07 2014, 14:20

1 támadás minibe, mert a 2. pihikör, a miniboss 9 HP-t sebződik. Az új kör kezdetével a Karmazsin Lovag elővesz egy kürtöt, melybe belefújva lespawnoltat egy Katonát. Tant sebződik 3 pontot a Katoná 2-től, Cearsi sebződik 3 pontot Katona 3-tól. Cearso sebződik 3 a bosstól.

Ismeretlen jelző: atív

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 1, Távolsági sebzés: 8, Minden 2. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Cearso
boss
Tantalosz (Sebzés: 6, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
boss

Életek:
Karmazsin Lovag: Full HP, -22 P
[Miniboss] 1# miniboss 33443efcff37c69225350209d2c3c317_d9615a93b444516c1ba447e2d4ac6889c507c338
2# Lovag: -4 HP
[Miniboss] 1# miniboss Cef25e1534a32461ab10d3b2540cfe3d_b446ae876e80bda27c4920179900ba28f43229ce
3# Lovag: Full HP

Cearso: 38 HP
Tantalosz: 20 HP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal3819/4100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Tantalosz Szer. Dec. 10 2014, 15:36

– Ezt nem tudhatjuk. Lehet, hogy a látszat ezt sugallja, de mi – legalábbis én – még nem voltam szintfőnök támadáson. De ezzel szemben már voltam miniboss-on, és az is eléggé nehézdiónak bizonyult. Akkor vajon egy szintfőnök milyen erős lehet? Ötször, esetleg tízszer nehezebb lehet a legyőzése, és még arról nem is beszéltünk, hogy egy rossz mozdulat és meghalhatnak.  De igazad lehet, jobb, hogyha hanyagoljuk ezt a témát egy ideig. – mondom a fiúnak. A minibossról szóló beszédét hallva viszont felhúztam a szemöldökömet. – Ezzel ugye nem arra akarsz célozni, hogy megölted volna, akár egy csapattársadat is? – kérdezem tőle. Ha így áll a helyzet, akkor bizony vigyáznom kell. Ugyanis ezek szerint ez a fiú egy potenciális gyilkos. Ami azt jelenti, hogy akár velem is végezne, ha hátráltatnám a győzelmében.
A segédek közül az egyiket sikeresen eltettem láb alól, így már csak egy maradt, amivel végezni kell. Közben a fiú kérdezgetni kezdett az indikátoromról.
- Mi sem egyszerűbb… Játékost öltem. – mondtam teljes nyugodtsággal. Ez egy kicsit, hogy is mondjam… bugyuta kérdésnek hatott. Csak úgy lehet valaki vörös indikátoros, ha végez valakivel, akinek nem vörös az indikátora.
Ennek ellenére szerintem is jól látja, egy kicsit gyanús, hogy ilyen gyorsan le tudjuk verni a segédjeit.
- Lehet, hogy igazad van. Akkor próbáljuk meg legyőzni a minibosst, és ha beválik, akkor elméletileg nyertünk is. – mondom a társamnak. Azonban, közbejött egy olyan dolog, amire én sem számítottam. A  miniboss segítségül hívott még egy segítőt, így megint három ellenfelünk volt. Azonban, ha tényleg igaza van Cearso-nak, akkor néhány kör alatt végezhetünk a minibossal. Így aztán én sem voltam rest, a fegyveremmel egy jó nagy csapást mértem a mini mellkasára. Legalábbis, megpróbáltam.

//6 sebzés a minire//
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal291/300[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (291/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 10 2014, 15:36

The member 'Tantalosz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 1# miniboss 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 14 2014, 21:35

A miniboss 6 HP-t sebződik. Tant sebződik 3 pontot a Katoná 2-től, Cearsi sebződik 3 pontot Katona 3-tól. Cearso sebződik 3 a bosstól.

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 1, Távolsági sebzés: 8, Minden 2. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Cearso
boss
Tantalosz (Sebzés: 6, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
boss

Életek:
Karmazsin Lovag: Full HP, -30 P
[Miniboss] 1# miniboss Bfb2b1bc19944ac8a1503b41656b7d81_b8ede5c65d3084b18f35e4e79d99c06f99fed36d
2# Lovag: -4 HP
[Miniboss] 1# miniboss Cef25e1534a32461ab10d3b2540cfe3d_b446ae876e80bda27c4920179900ba28f43229ce
3# Lovag: Full HP

Cearso: 32 HP
Tantalosz: 17 HP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal3819/4100[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 14 2014, 22:21

-Sajnos gyakran azt hiszik az emberek, hogy csak azért mert valakinek zöld az indikátora, az már feljogosítsa arra, hogy leszólja a vörösöket. És ezek között tennék néha rendet. De amíg a vörösöket ez nem zavarja, addig nekem nincs jogom ezekbe a dolgokba beleszólni. Na meg sok helyről ki is tennék a szűrömet.
facepalm ennyit még én is tudok a vörös indikátor jelentéséről.
-Nem értetted meg a kérdést, vagy csak nem akarsz válaszolni?
Persze lehet, hogy én fogalmaztam rosszul.
-Arra azért kíváncsi agyok, hogy fixen két segítője van, vagy bizonyos időközönként hoz elő egy újabbat. Szóval javaslom, hogy egy darabig koncentráljunk csak a Karmazsin Lovagra.
Egy kicsit zavar ez a folytonos támadás pihenés ciklus, ezért gyorsan felhörpintek egy Vörös Bika Potion-t és támadom vakulásig a minibosst.

/1*Vörös Bika Potion (használója 6 körön át nem fárad kitartás képzettségtől függetlenül, csak 30-as szint alatt használható, egy harcban maximum egyszer, arénában nem használható) elhasználva, 2*9 támadás a minibe/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal10/5900[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Angelica Katharina Hétf. Dec. 22 2014, 20:18

A miniboss 18 HP-t sebződik. Ismét felszólal a kürt, és újabb Lovag lép csatasorba. Tant sebződik 6 pontot a Katoná 2-től és 3-tól, Cearsi sebződik 3 pontot Katona 3-tól. Cearso sebződik 3 a bosstól.


Életek:
Karmazsin Lovag: -13 HP,
[Miniboss] 1# miniboss 58517547af7d6a8b65e395b94b20ce18_46b4fa9e98d6361df24e9adf5d386a26f0b0e2c1
2# Lovag: -4 HP
[Miniboss] 1# miniboss Cef25e1534a32461ab10d3b2540cfe3d_b446ae876e80bda27c4920179900ba28f43229ce
3# Lovag: Full HP
4# Lovag: Full HP

Cearso: 26 HP (VB: 1/6)
Tantalosz: 11 HP
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal75/1500[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Tantalosz Kedd Dec. 30 2014, 23:22

- És mondd fiú,  ki mondta neked, hogy ez nem zavarja a vörös indikátorosokat? Lehet,  hogy a többséget nem zavarja, mert tisztában van azzal, hogy gazfickó, de vannak tisztességesek is. Például én is egyszerűen megtehetném, hogy rád támadok, azonban a végső csapást a mobokra hagyom, így ha kérsezik is, nem kell hazudnom. De a csapattársam vagy, így nem tehetem. És különben is, én nem ilyenekre vadászom. Legalábbis remélem. - mondom a fiúnak. Vajon ő is egy olyan játékos gyilkos lenne, aki trükközve öl? Nem hinném. Lehet, hogy első hallásra furcsának hangozhat, de a szemében nem látom azt az aljasságot, ami egy gyilkoshnak van. Remélem,  hogy jól is gondolom. Még mindig nem tetszik a gondolat,  hogy valakire rábízzam az életem.
A fiú úgy látszik nem lelkesedett az indikátorra adott válaszom miatt.
- Szerintem ezzel tökéletesen elmondtam, hogy hogyan szereztem. De ha a körülményekre gondolsz... Gyilkosokat öltem, úgy.  Persze nem pirosokat - habár egyszer azt is - de inkább a zöld, vagy sárga indikátorosokra támadtam. Miért?  Nagyobb eséllyel csalnak tőrbe embereket. Persze így aztán el is kaptak, és börtönbe zártak, és csak egy féléve vagyok újra szabad. Sok minden változott azóta... - mélyedtem el a gondolatokban, de aztán megráztam a fejem. Most a bossra kell koncentrálnunk.
A fiú kérésére bólintottam. Máshogy amúgy sem juthatunk előrébb.
Azonban balszerencsénkre nem csak kettő segédje volt, így már négy ellenféllel néztünk szembe. Az életcsíkomra pillantottam. 11 életpont, és most hatot sebeztek... Így két kört sem fogok kibírni. Hacsak... Hacsak nem olyant iktatok ki, aki engem támad! Cearsonak még zöld az élete, így ő nem lesz bajban. Azonban nekem tennem kell valamit.
- Cearso, ha megbocsátasz, én most nem a boss-ra fogok koncentrálni. Egyelőre.  - mondtam a fiúnak, majd rátámadtam a megsebzett Katonára.
- Még egy kérdés. - fordultam a fiúhoz. - Te nem vettél észre valamilyen rendszerességet a segítők érkezése között?  - kérdeztem tőle. Hiszen lennie kell, ha nem csak ketten vannak. Mostmár erre is figyelni fogok.

/támadom a Lovag #2-t/
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Miniboss] 1# miniboss Exp_bal291/300[Miniboss] 1# miniboss Exp_ures  (291/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 30 2014, 23:22

The member 'Tantalosz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 1# miniboss 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.