Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] 1# miniboss

+4
Scott Thompson
Astaroth
Elysion
Kusumi Ayani
8 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 01 2015, 17:53

Tantalosz csapását követve egy Lovag pixeljeire esik szét. Tant sebződik 3 pontot Katona 3-tól, Cearsi sebződik 3 pontot Katona 4-től. Cearso sebződik 3-at a bosstól.


Életek:
Karmazsin Lovag: -13 HP,
[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 58517547af7d6a8b65e395b94b20ce18_46b4fa9e98d6361df24e9adf5d386a26f0b0e2c1
3# Lovag: Full HP
4# Lovag: Full HP

Cearso: 19 HP (VB: 1/6)
Tantalosz: 8 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 02 2015, 02:51

/20 hp-m maradt, nem 19, +visszanéztem az egész küzdelmet, és Tanta az első körben 6-ot sérült miközben csak egy Katona támadt rá. /Akkor még MI nem tudhattuk, hogy hogyan sebeznek a katonák//

-Ha zavarná őket, akkor másnapra biztos nem élne már az, aki zavarta őket. Nem gondolod? Mármint a legtöbb piri így csinálná szerintem. Persze létezhetnek kivételek.
-A lényeg az, hogy nem gonosz cél vezérelt, mikor a fegyvered áldozatot szedett, nekem ennyi bőven elég.
-Ha nem tudsz gyógyítani, az esélyeink kritikusan közel állnak a nullához. Az egyetlen esélyünk, ha a Lovag legyőzésével a Katonák is eltűnnek. De az előbbi mellélövésem óta, már semmiben se vagyok biztos. A probléma az, hogy nem tudjuk olyan gyorsan leszedni a katonákat, mint ahogy azok megjelennek. 
Nem túl sok esélyünk van, de én még megpróbálkozok valamivel.
-Switch Tantalosz.
-Ha veszélyesre fordulnak a dolgok, akkor ne felejtsd el használni a Hazatérés kristályt.
És a képességem, és egy támadás segítségével megpróbáltam elintézni, hogy már csak a minire kelljen jelenleg odafigyelni.

/Switch Tantalosz,
Képességből 5 db eredeti sebzés felével sebző nyíllal támadok.  /Ezek a nyilak négyet sebeznek/ 3 a 3-as katonába /12 sebzés/ 1 a minibe /4 sebzés/ és egy a 4-es a katonába, ami kap mellé egy sima támadást is. /4+9/
Ha minden igaz 3-as, és 4-es katona elpusztul, és a mini Tantára támad.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Jan. 02 2015, 11:23

Képesség sikeres. Cearso megsemmisíti Katona 3-at, 4-et, emellett sebez a bossba 4-et, illetve sikeresen hajtott végre a váltást, így a boss már Tantot pécézte ki magának. A lovag ismét kürtbe fúj, ezzel újabb katonát hívva. Tant sebződik 3 pontot Katona 5-től (nagyon nem szeret téged a balsors). Tant sebződik 3-at a bosstól.


Életek:
Karmazsin Lovag: -17 HP,
[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 B7b7a21ac641f2292a8e91480da4ab40_03f7beb34802b7b14d68162de97b98b50084a47f
5# Lovag: Full HP

Cearso: 20 HP (VB: 2/6)
Tantalosz: 5 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Tantalosz Pént. Jan. 02 2015, 21:27

- Látod, az ilyen hozzáállás miatt olyan rossz a közítélet a vörösekről. A bárányok között is megbújhat farkas, pedig ezt sokan észre sem veszik, mert báránybőrbe bújt. Így aztán ne hidd, hogy csak a vörösök kegyetlen emberek.- mondtam, a kelleténél talán felindultabban. Nem szeretem a rasszizmust.
- Sajnos gyógyítani nem tudok. Ilyen képességeim nincsenek. Viszont a taktikához konyítok valamennyit. A katonák most csak zavaró tényezők. Ha likvidáljuk őket, úgy tiszta az út a bosshoz... Ha persze bírjuk addig... - a mostani életpontjaimmal nem fogom már sokáig húzni. De nem adom fel!
- Kettő kör... - mondom az orrom alatt,  habár talán Cearso is hallotta. De abban nem vagyok biztos, hogy tudja-e, hogy mire értem.
A fiú brillírozása után sajnos nem maradt sok életem, így aztán nem tehettem mást, egy gyors támadás után - ami a katonára irányult- aktiváltam a képességem és elkiáltottam magam: - Pegazus!
Nem sokára meg is jelent hű társam, kinek megpaskoltam az oldalát. - Mi újság, Pegazus? Egy kicsit repülnünk kéne. - mondom a mitológia lénynek, majd felszáltam a hátára, és már fel is repültünk.
- Remélem ez majd segít egy kicsit. - kiáltottam le a fiúnak, biztos magasságból. Ha az ellenfeleink közelharciak, akkor most nem tudnak majd megsebezni.

/egy támadás az #5 Katonába, 6 sebzés, majd egy képi használat és most két körig nem tudnak közelharcban sebezni/
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 02 2015, 21:27

The member 'Tantalosz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Jan. 03 2015, 10:16

Képesség sikeres. Tant felrepül, így a lovag és a boss Cearsot vette célba. Cearso sebződik 3 pontot Katona 5-től. Cearso sebződik 3-at a bosstól.


Életek:
Karmazsin Lovag: -17 HP,
[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 B7b7a21ac641f2292a8e91480da4ab40_03f7beb34802b7b14d68162de97b98b50084a47f
5# Lovag: Full HP

Cearso: 14 HP (VB: 2/6)
Tantalosz: 5 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 03 2015, 10:42

-És legalább két csapás kell egyhez. Sajnos ehhez ketten kevesek vagyunk. És mivel egyikünk se tud gyógyítani, javaslom a taktikai visszavonulást. Legközelebb majd fel kell szerelkezni gyógyító potikkal is. Ha lesz legközelebb.
Ezzel előveszem a Hazatérés Kristályt és megpróbálom aktiválni.
-Kezdetek Városa

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Jan. 03 2015, 10:48

Teleportálás sikeres. A Lovag, bár tudja, hogy tant is meg fog lépni, azért belefúj még egyszer a kürtjébe, ezzel még egy lovagot hívva elő. Sebzés nem történik.


Életek:
Karmazsin Lovag: -17 HP,
[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 B7b7a21ac641f2292a8e91480da4ab40_03f7beb34802b7b14d68162de97b98b50084a47f
5# Lovag: Full HP
6# Lovag: Full HP

Tantalosz: 5 HP

Cearso: kiteleportált


Tant jön... pihen xD

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Tantalosz Hétf. Jan. 05 2015, 19:30

Egyetértettem a fiúval... Miért ne tettem volna? Ugyanígy éreztem, ehhez tényleg kevesek vagyunk. Arra azonban nem számítottam, hogy ezért csak úgy itt fog hagyni. Azonban ezért nem hibáztathatom, nem tudhatom, hogy még mennyi élete maradt. Lehet, hogy én sem tettem volna máshogyan az ő helyében.
És csak ekkor vettem észre, hogy úrrá lett rajtam a fáradtság. Talán több pont kellene kitartásra. Ha persze lesz legközelebb. Hiszen, ha jól számoltam, akkor egy katona hármat sebez, a boss pedig talán még többet is. Így biztosan nem élném túl... Ha nem lenne itt Pegazus. Szerencsére gyakoroltunk, így már tovább fent tud engem tartani a levegőben.
- Még egy körig bírd ki, Pegazus. Majd szólok, ha lejjebb ereszkedhetsz. - mondom, majd megpaskoltam a nyakát. Ha most nem lenne itt, akkor egészen biztosan már pixelekké váltam volna. De így legalább nyertem egy kicsi időt.

/pihikör/
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jan. 06 2015, 19:49

Nem történik semmi.


Életek:
Karmazsin Lovag: -17 HP,
[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 B7b7a21ac641f2292a8e91480da4ab40_03f7beb34802b7b14d68162de97b98b50084a47f
5# Lovag: Full HP
6# Lovag: Full HP

Tantalosz: 5 HP

Cearso: kiteleportált

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Tantalosz Kedd Jan. 06 2015, 20:03

Éreztem, hogy kezd visszatérni az erő végtagjaimra, így végre támadhattam kiteleportálhattam. Itt most egyszerűen nincs más megoldás. Potion nélkül nem élem túl, az életemet pedig feleslegesen nem pazarolnám. Így aztán - miközben Pegazus szépen lassan ereszkedett - előkerestem a Teleport Kristályomat, és már kiáltottam is.
- Teleport >>Starting City< - mondtam, és már kezdtem is eltűnni a pixelek között. Bye-bye, Miniboss. Majd felkészültebben és több utánpótlással visszatérek. Ha persze találok egy rendes csapatot. Rolling Eyes

_________________
Komolyan azt hiszed, bosszant, hogy gyilkosnak hívsz, azért, mert úgy nézek ki? Nem érdekel. A piros indikátorosok gyilkosok, persze, és senki sem szereti őket, de nagyon intelligensek és erős a túlélési ösztönük.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jan. 07 2015, 19:49

mindenki kiteleportálódott sajnos így viszont nincs jutalom

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 01 2015, 17:54

... (csak, hogy ne tűnjön el a lezárt küldetések rengetegében, majd záráskor törlöm ezt a hsz-t)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 1# miniboss - Page 2 Empty Re: [Miniboss] 1# miniboss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.