Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Ápr. 15 2015, 12:50

- Egy hibát ami valakinek az életébe került, már ha tényleg hiba volt és nem szándékos. Már pedig azoknál akiknél ott vérpecsétet jele ritkán ölnek véletlenből. És ez esetben te is csak egy fokkal vagy jobb nálunk. Azok akiknek tiszta a szíve nem fognak rám szavazni viszont így már három olyan ember is van  akinek semmi keresnivalójuk sincs itt. - vetek egy mérges pillantást a fiúra.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal7230/7300[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 15 2015, 12:59

-Csak azt akarta jelezni, hogy mert valakinek zöld az indikátora, még nem jelenti azt, hogy ártatlan. Egyszer megöltem egy vöröset, és azóta nem tudom lehámozni magamról a bűnösség érzését. Ezért védem a piriket, mert tudom milyen érzés, mikor valaki elpixeleződik előtted, akinek te okoztad a vesztét. Majd ha átélted ezt, akkor vádolgass felelőtlenül.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Ápr. 15 2015, 13:10

- Nem fogom átélni mert önvédelemből sem lennék képes megölni senkit aki pedig igen az nem érdemel sajnálatot vagy védelmet. - Ennyi elég is volt. Felszegett fejjel hagytam ott őket és mentem vissza a szobámba.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal7230/7300[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 15 2015, 14:29

Miután visszaértem, már le is támadott Cearso.
- Öhm, igen, már játszottam. - mondtam, kicsit félénken a fiúnak. - De nem hinném, hogy legjobb lenne, őket kiszavazni... - mondtam, de közben Cearso-kun már egy szócsatába is keveredett.
- Héj, állj, állj, állj! - kiáltom nekik. - Ez még csak az első nap! Ilyenkor teljesen felesleges bárkit is kiszavazni, hiszen semmiből nem tudunk kiindulni. - mondom a veszekedő párosnak. Az sem érdekel, ha vitának nevezik, csak hagyják abba. Rolling Eyes
- Én azt mondom, hogy élvezzük ki az első napot. Oké?
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Arisu Szer. Ápr. 15 2015, 14:48

- Gondolkodj rajta nyugodtan, de a válaszodat már most tudom~desu ;P - mosolyogtam a fiúra, majd sarkon fordultam. Egyértelmű volt, hogy nekem nem lehet nemet mondani. Még csak érveket sem kell felhoznom. Ezért is volt annyira elkeserítő a tejes onee-san hozzáállása, csalódottan vettem tudomásul, hogy nem illet meg minket, ami járna. Már indultam is volna vissza a szobába, amikor egy felettébb buta indok megállásra késztetett. Szúrós szemmel pillantottam a Cear onii-sanként bemutatkozó fiúra, majd gőgösen és látványosan elfordultam tőle, magam mögött hagyva a kialakuló vitát.

Hihetetlen, hogy mikor visszatértem, még mindig ezen pattogott a fiú. Átolvastam alaposan mindent, így volt már némi fogalmam a játékról, amibe belerángattak akaratomon kívül. Kétségtelenül nyerni fogok, a tehetségemnek kiváló táptalaj volt egy ilyen küldetés.
- Sajnállak, hogy te szeretsz ezekben a rossz szobákban tartózkodni. Ami engem illet, én mindig arra törekszem, hogy jobb körülményeket teremthessek magamnak~desu, akárcsak Mayumi onee-san - reagáltam Cear onii-sanra első körben - A komornyikomat pedig piszkos húzás megpróbálni ellenem fordítani~desu - csóváltam meg a fejem, aztán odasétáltam egy kényelmesnek tűnő fotelhez, és helyet foglaltam.
- Ha jól gondolom, ahhoz hogy eredményt érjünk el, gyanúsítani kell a másikat, más lehetőségünk nem nagyon van arra, hogy kiszavazzuk a rosszakat. Meglepően hallom, hogy téged zavar a gyanúsítgatás. Én egyelőre Cear onii-sanra teszem a voksom~desu - hoztam fel az érvemet máris.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal139/500[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 15 2015, 14:57

-Dehogynem, itt láthatóan utálja valaki a másikat, úgyis ők lennének az első célpontok, hogy meggyanúsítsák azt, aki összeveszett velük. Ha most kiszavazzuk az egyik vitázót, akkor ezt meg is előztük, illetve azt is megtudjuk kinek nagyobb a támogatása. Ez most inkább elvi kérdés, aminek nem sok köze van a játékhoz. Majd holnap el is kezdhetünk játszani komolyan, addig is amondó vagyok, hogy gyökerestül szüntessük meg a bajt. Inkább azt szeretném, ha az önjelölt igazságosztó távozna.
-Ha nem nyafogtok folyton, akkor akár békén is lehet hagyni titeket, Mayumi, Arissudessu. De nem hiszem, hogy bárki jobb ellátásban részesülhetne a másiknál. Nincs igazam, Kuro-sensei?
Marlunát is mindig sensei-nek hívom a játékai alatt, szóval ez csak amolyan beidegződés lehet.
Bólintottam Arisudessu-nak ahogy megkaptam az első voksot.
-Látom, nem én vagyok az egyetlen, aki a vitázókat akarja kiszűrni. Támogatom a hozzáállást, de sajnos magamra nem fogok szavazni, ez egyértelmű.

/Yuuki-ra szavazok inkább/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 15 2015, 15:55

- Egyáltalán hallottátok, amit az előbb mondtam? Neutral - kérdezem meg a jelenlévőktől. Kuromajo is azt mondta, hogy kérjenek tőlem nyugodtan tanácsot. Erre adok egyet, és meg sem hallgatják...
- Át gondoltam, Arisu-sama. - mondtam a lányra, és már a megszólításból gondolhatta, hogy mi lesz a válaszom. - Leszek a komornyikod... De van egy kikötésem. - emeltem fel a mutatóujjamat, még mielőtt bármit is tehetne. - Nem te választod ki, hogy kire szavazok, és nem is parancsolhatsz rám. Rendben? - ha belemegy, akkor meghajolok előtte, és a többiek felé fordulok.
- Én azt mondom, hogy az első napon mindenki rejtse véka alá a véleményét másokról. Ezt tudják a legjobban kihasználni a téglák, hogy eltereljék a gyanút. Tehát azt mondom, hogy elsőkörben is megszeretném kérdezni, hogy kinek a legnagyobb a főzés jártassága? - reggelinél kiderült, hogy nekem elég rossz... Így jó lenne, ha nem kéne éheznünk, hanem valaki felajánlaná, hogy süt, esetleg főz. Kár, hogy most nincs itt Chan és Shu. No
- Ha jól láttam, a szomszéd teremben van biliárd. Ha meguntátok a gyanúsítgatást, nyugodtan gyertek és szálljatok be. - mondtam a többieknek és már át is mentem, hogy felállítsam a pályát... vagyis az asztalt.


//Arra szavazok, hogy ne szavazzunk ki senkit//
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 15 2015, 16:16

-Igen, hallottam, de ha valamibe belekezdtünk azt azért illik is befejezni. A téglák már így is, úgy is kifogják használni, hogy mi egymás torkának estünk, akkor meg nem mindegy, hogy most szavazzátok ki az egyikünket,- direkt nem többes szám első személyt használtam, mert akár én is hazamehetek, ha a közvélemény ezt akarja- vagy a téglák tesznek lapátra? Erről a vélemény elrejtés dologról meg már lekéstél, hisz a kisasszony elég gyorsan kifejtette a nemtetszését Asu iránt.
 -Én nem tudok billiárdozni... Inkább valamilyen kártyajátéknak jobban örülnék.
Megnyitom az inventorymat, de nem találom amit keresek.
-Elnézést Kuromajo kisasszony, megkaphatnám a kártyapaklimat? Ott kell lennie a többi cuccom között. Esetleg tudna kölcsönözni egyet, ha az enyémet nem kaphatom meg?
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Arisu Szer. Ápr. 15 2015, 16:40

Felderült az arcom. Végre valaki meglátta bennem a nagyszerűségemet! Tudtam én, hogy kit kell választani! Kétség sem férhet hozzá, hogy a felismeréseim elsőrangúak.
- Wakatta wa, Atoru onii-chan :3 A döntésed szabad marad, de azért remélem, megfontolod a javaslataimat ;P Hogy lásd nagylelkűségem, most én is megfontolom a tiédet és visszavonom a szavazatom~desu. Ma akkor ne szavazzunk ki senkit - álltam a pártjára, majd szépen követtem a másik szobába a fiút - Én még sose játszottam ilyesmit~desu, megtanítasz, ugye? - kérdeztem melléje érve, és a törzsem előredöntve pislogtam fel rá. Ha nem szavazunk, akkor szórakozzuk ki magunkat, de a kártya az a bűnözők játéka volt.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal139/500[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 15 2015, 18:38

Jó érzéssel töltötte el, hogy végre valahára valaki egyet értett vele, és nem lehurrogja azokat amiket mond. Egy szépen berendezett, stílusos szoba olyan nagy kívánság? Úgy tűnik igen, ugyanis a szobalány nem szórakozik, Mayumi végül beletörődve sóhajt egyet, és folytatja a reggelijét.
- Ha nincs más választásom hát legyen. - veti oda, a nőnek. Zavarja, hogy csak úgy parancsolgatnak neki, azonban a kíváncsisága erősebb mint a harag, vagy bármely más érzés. Később még úgyis lesz lehetősége rá, hogy megmutassa ki a főnök igazából.
- Nincs semmiféle kényeskedés. Ez csupán igényesség. Feltételezem, hogy te sem szívesen alszol egy ágyrácson, és rágcsálsz napokon keresztül száraz kenyeret nemde? - vág vissza neki nem túl kedvesen. De nem kezd alaptalan ujjal mutogatásba. A nő kívánsága teljesült, a kis társaság pedig a lány agyára megy, úgy tűnik az észérveknek búcsút is mondhatunk.
Arisu-san kellemes meglepetésnek bizonyult a többiekhez képest. Igazából nem a legtökéletesebb, de az embernek meg kell becsülnie azt ami adatik, és úgy tűnik ezúttal isten nem volt bőkezű elnézve a társaságot. Egy lökött lány, egy pincérnő, egy gonosz íjász, egy béna szakács, egy iszákos, és egy pillangó. Egyelőre az első benyomás ennyi.
- Örülök, hogy van köztünk olyan aki gondolkodik is mielőtt megszólal. Ez tetszik. - egy mosolyt villant a csodaországból szökött lánykára. - Azonban bármennyire is sértőnek érzem, hogy ilyen buta indokkal akarsz eltávolítani, én egyelőre még nem szeretnék szavazni. Senkiről sem tudunk semmit sem, és ha jól emlékszem a szabályokra, meg kell találjuk a téglát, akinek az a célja, hogy minél több ártatlan városlakót juttasson bitófára. Ha nem vigyázol mit mondasz még a végén azt találom hinni, hogy te vagy a tégla Cearso. - emeli a szája elé a kezét, meglepődöttséget színlelve, majd pedig körbepillant, remélve, hogy valaki a konyha közelében sürög-forog. - Azt hiszem az alaptalan vádaskodásaid után most ránk férne egy ital. Esetleg megtennéd? Szerintem segítene megbocsájtani.

//senkire sem szavazok //
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal848/900[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Szer. Ápr. 15 2015, 20:42

Felnéztem, aztán vissza ejtettem fejem az asztalra. Ám kezemet felemeltem, és integetni kezdtem először Cearsonak, aztán Asukának. Biztos voltam benne, hogy a gombás potion még mindig hatással van rám, ezért látom őket most itt. Hiszen csodálatos jelenések voltak.. Ahogy mindenki más is.
Nem igazán voltam mozgásképes állapotban, sem cselekvőképesben, és ezt biztosan a többiek is látták. Nagy nehezen azért mégis felvonszoltam magam az emeletre. Vagyis először csak nehezen.. Talán valakinek neki is mentem. Vagy az a fal volt? De mintha egy széket feldöntöttem volna.. De aztán a lépcső. Az annyira viccesnek hatott, hogy szinte száguldva tettem meg a felfelé vezető utat. A szobácskámba bemenvén elolvastam az üzenetet, meg mindent, bár nem teljesen sikerült értelmezni, majd elindultam újra le. De sajnos megbotlottam a lábamban, így csak végigbukfenceztem a lépcsőn.
Arra értem vissza, hogy hatalmas a káosz. Vagy csak számomra tűnt úgy? És végül eldöntötték, hogy senkire sem szavaznak. De ez valahogy értelmetlennek tűnt. Így felemeltem a kezem, jelezvén, hogy szólni kívánok.
- Szavazok! - jelentettem ki. Habár még senkinek a nevét sem tudtam, és az elmúlt eseményeknek is csak úgy voltam tanúja, hogy csak felszínesen jutottak el hozzám az információk.
- Butaság nem szavazni. Egy esélyünk azzal elúszik.. Ők meg este kirúghatnak.
- Ha más nincs, magamra adom le a voksom ~ desu. - tetszett ez a szó. Ez az egyetlen, ami megragadta az elmúlt percekben a figyelmemet. ~ desu.
És végre talán magamra is sikerült vonnom kellően a figyelmet a megnyilvánulásommal. Nem tetszett, hogy ennyire nem figyelnek rám. Neutral Vagy csak titkolják? Igen, biztosan nem mernek közvetlenül csodálni.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/700[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 15 2015, 20:59

- Ez túl negatív hozzáállás... - mondtam a fiúnak, de tovább nem folytattam. Volt logika abban, amit mondott, de ez volt az egyik legrosszabb forgatókönyv. Mi van akkor, ha a téglák nem is olyan eszesek, és csak véletlenszerűen kiválasztanak valakit? Suspect
Ha ez a helyzet, akkor pedig teljesen mindegy, hogy mit teszünk... De én nem szeretnék konfliktusokat, akkor már inkább szórakozom.
- Köszönöm, Arisu-sama. Ezért hálával tartozom. - hajoltam meg a lány előtt. Eléggé kedvesnek tűnt, és amint látom, az én kedvemben is próbált járni. Ennek örültem. Csak aztán nehogy olyan dolgok derüljenek ki róla, ami számomra nem lesz túl kellemes...
Közben jól érintett, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy őrültség már az első napon meneszteni valakit. Főleg, mert így az ismerkedés csíráját fojtjuk el. Kezd szimpatikus lenni ez a szőke hajú lány, aki nagy eséllyel Mayumi-san lesz, ha minden igaz. Azonban bármennyire is szimpi volt a lány, mégis egy jó italt választott a biliárd helyett. Kár. No
Cearso is inkább kártyázik, minthogy játszana velünk egyet. Tudom, hogy én is mehetnék kártyázni, de... Én abban nem vagyok jó. ><
Egy lány pedig magára szavazott... Suspect És ez ugyanaz a lány volt, mint aki nem is olyan régen még a padon feküdt. Suspect
- Persze, megtanítalak. - lelkesedtem fel Arisu-n, miután belépett a terembe. A golyók már a helyükön voltak, így minden készen állt. - Először is, vegyél el egy dákót. - kezdtem bele. - Ezután a dákót megfogod a két kezedben, egyikkel a végét, a másikat pedig aláfekteted az asztalon. - mutattam meg a lánynak. Ezután a fehér golyót próbálod úgy meglökni, hogy egy színest belelőj az egyik lyukba. - ezek után meglöktem, és a golyók szerte gurultak. A csíkos tízes be is ment az egyik lyukba.
- Látod? Belőttem egy csíkosat, így most az lesz az én színem. A tiéd pedig a telt. Addig jöhetsz egymás után, amíg be tudsz lőni a lyukakba a színednek megegyező golyókat. - magyarázom és már meg is próbálom belőni a hatost, azonban nem sikerült.
- Most pedig te jössz. De egy dologra vigyázz! - figyelmeztetem a lányt. - A fekete nyolcast kell utoljára hagyni, és csak akkor lőhetjük be, ha egy sem marad. És csak abba a lyukba, amelyik az utolsó belőtt golyó lyukával szemben van. Ha máshova lövöd, akkor az ellenfél nyert. - nos, azt hiszem ennyi lenne a szabály. - mondom, és figyelek, hogy hogyan megy majd neki, így elsőre.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Arisu Szer. Ápr. 15 2015, 21:32

Nagyokat pislogva, érdeklődve néztem és hallgattam, amit a fiú csinált azzal a hosszú bottal. Én is a kezembe vettem egyet, lakkozott volt a felülete, úgyhogy simán csúszott a kezemben. Kicsit rosszul éreztem magam, mert nem teljesen értettem, mi történik az asztalon, de legyek akármennyire is tökéletes és tehetséges, az csak nem baj, ha egy lány nem ért a sportokhoz, ugye?
- A fehér golyóval kell meglökni egy színest. És nekem a telteket~desu. Souka-souka... - ismételtem el a tudnivalókat, és jól meg is néztem magamnak azt a fekete nyolcast, amit kerülni kellett, mint a leprát. Legalábbis addig, amíg lehetett. Nem sok értelmét láttam, sokkal egyszerűbb lenne, ha nem kéne meglökni a fehéret, hanem a színeseket célozhatnám be ezzel az ütővel, de ha ezek a szabályok... Megpróbáltam ugyanúgy beállni, mint a fiú, ráhajoltam az asztalra is. Kényelmetlen póz volt, folyton magam mögé kellett néznem, hogy nem használja-e ki valaki ˇ^ˇ De aztán vettem egy nagy levegőt, és meglendítettem a dákót, az meg kis híján kirepült a kezemből, mert elcsúszott a fehér golyón, és az alig moccant meg >.>
- Ez nem ér, mou ikkai! - tiltakoztam, és visszatettem a fehéret oda, ahol volt, és dacosan újra meglöktem. Most sikerült elgurítanom, de a csigatempójú araszolás végén éppen hogy csak megbökte a telt hármast, amit kinéztem. Csalódottan eresztettem le az ütőt és húztam ki magam, majd felsóhajtottam.
- Még ma meg kell tanítanod erre a játékra, onii-chan. Én holnap már lehet, hogy nem leszek itt~desu... - panaszoltam el a fiúnak, aztán megkerültem az asztalt, hogy közelebb lépdeljek hozzá - Láttad azt az ízléstelen, másnapos, cigiző nőszemélyt? Ha nem ő esik ki éjjel, akkor én fogok~desu - közöltem vele halkan, majd lehajtottam a fejem szomorúan - Nem állhatok ki, és mondhatom azt, hogy téglák, légy szíves vele csináljatok valamit, nem tudom mihez kéne kezdjek~desu. De veled megosztom~desu, mert a komornyikomnak tudnia kell rólam mindent ;P - eresztettem el egy halvány mosolyt, de azért látszott rajtam, hogy kivagyok emiatt.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal139/500[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Ápr. 15 2015, 21:39

Miután elolvastam az üzenetet és átvettem a ruhám visszatértem
a társasághoz ahol nem túl nagy meglepetésemre Cearso engem szavaz meg.
- Szavazz rám nem izgat. Akkor én pedig rád szavazok Cearso. Inkább én is megyek biliárdozni. - Mondom majd követem a párost és figyelem miként is játszanak. Nem ismertem a szabályokat így csak figyeltem miként játszanak.
- Mi történik ha a fehér golyó is beleesik a lyukba? Kérdem bár igazából csak a gondolataim akartam elterelni az Cearról. Felbosszantott.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal7230/7300[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szer. Ápr. 15 2015, 22:44

Miután elolvastam a szerepemet visszatértem a játékosok közé, ahol már elkezdődött az ismerkedés...... valamilyen formában de azért sokan vitatkoztak. A biliárdozás hallatán elmosolyodtam és szó nélkül követtem az apró társaságot. 
-Ha a fehér golyó is bemegy akkor a másik játékos jön, aki már a homlokmezőn belülről kezd.- megmutattam hol van a homlokmező- Ezen a részen belül bárhova teheti a fehéret és folytathatja a játékot.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Csüt. Ápr. 16 2015, 00:36

Hősnőnk enyhén szólva agyérgörcsöt kapott attól a hisztériától, amit a fejek fölötti kristályok körül vágtak az emberek, s egy idő után zsibongott a feje attól a zúgástól, amit itt mindenki levágott – teljesen figyelmen kívül hagyva azt, hogy ő éppen a másnapját éli ki teljes mellszélességgel. Lehúzta tehát a gyöngyöző italt, majd konkrétan a szemközti falhoz csapta a korsót, ami polygonjaira forgácsolódott. Felpattant, mint megállíthatatlan tornádó, s elrúgta maga mögött a széket.
– Na kapjatok a búrátokhoz mielőtt én kapok hozzá! – Tombolt belőle a szó, mint a mennydörgés, s levegőt venni sem volt hajlandó megállni. – A hentai-ok gyöngye éppen az előbb karattyolta el a játékszabályokat. Szerintem eléggé levágós ebben a helyzetben, hogy mindenki vörös. A kis szöszitől kezdve, a fagyikelyhen keresztül egészen a játékmesterig. Én most feltakarodok a szobámba, megkapni amit meg kell. Összeszedem a fejem. – Öles léptekkel indult meg a lépcső irányába, mint akiből egyszerre elszállt a másnaposság – helyére pedig a hajtépázó düh trónolt be, mint valami nagyseggű varangy a túl kicsi tóban.
Felment a szobájába, kultúráltan a falhoz vágta az asztalt, majd cicomázkodott egy gyorsat, és nekilátott olvasni. Értelmezett, kirúgta az ajtót, és lerongyolt a nagyszobába, hátha csillapodtak a kedélyek. Tévedett...

Spoiler:
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal505/600[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (505/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Csüt. Ápr. 16 2015, 10:03

Megérkezett végre a reakció, amire vártam, melyet könnyed mosollyal fogadva, a hallottakon kicsit sem emésztve magam, le stoppoltam a körülöttem lévők, szópárbaját. Felsétáltam szépen a lépcsőn, és bő tíz perc múltán vissza is tértem, abba az egyvelegbe, amit a jó testű Kuromajo létesített. Körbe lestem, ahhoz képest, hogy egy egyszerű játéknak nevezte a lány, máris kialakult némi differencia. Legalább már tudom, kire fogok szavazni. Elvigyorodtam és töltöttem magamnak egy korsóval némi jóféle borból. Örömmel láttam a széthúzást, ami máris kialakult a csacsogók között. Még hogy indikátor szerint dönteni.. heh. A pirosakban megbízni? Egyértelműen nem lehet, ezért is leszek egy nap piros. De nem ma! Ma csak szimplán dolgozok, még hogy küldetés..
- Unalmas.. - mormogtam magam elé és átsétáltam a biliárdozókhoz. Ahol masszívan ment a tanítás.. ehh? Létezik egyáltalán ilyen??
Kezemben a korsóval egyáltalán nem tudtam véka alá rejteni csalódottságom.
- Megmutatom hogy kell - azzal könnyed mozdulattal felkaptam a szöszke mellől a biliárd ütőt. Nem hagyva neki esélyt sem, hogy még azonnal visszaszerezze, és megcéloztam a narancssárga telit, amivel három további telit tüntettem el a pályáról. - Ennyi - vigyorogtam rá a Yuuki nevű lányra.  
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Csüt. Ápr. 16 2015, 15:19

Mintha csak itt sem lennék. Pedig amióta a játékba kerültem, azt vettem észre, hogy itt nem szégyellik kimutatni az emberek a rajongásukat irányomba. Erre fel most úgy tűnik, ebben a helyzetben megint visszatért a kinti énjük, és hiába próbáltam meg még fel is hívni magamra a figyelmet, nem igazán sikerült. Na nem baj, jól elvagyok én nélkülük is. Elmosolyodtam, és úgy nézegettem körbe. Kihúztam magam, és rendesen hátracsúsztam a széken, így nem teljesen ért le a lábam, amit lóbálni kezdtem. Még egy gyerekdalt is dúdolgatni kezdtem, és ujjaimmal magam előtt játszottam. Amíg nem tűnök fel senkinek, addig legalább baj nem érhet. Bár felőlem ki is szavazhatnak. Rengeteg dolgom van, fejlődnöm kell. Nem ülhetek tétlenül itt. Gyors iramban le kellene tudni ezt a játékot. Vagy így vagy úgy. Persze annak örülnék én is a legjobban, ha nyernénk. Gondolom, az jutalommal jár. Az pedig nem ártana. Hiába teszek meg mindent, amit csak tudok, még mindig nem sokat fejlődtem. Ez pedig bosszantó.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/700[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Csüt. Ápr. 16 2015, 15:45

Egy voks leesett rólam, mert Ato nagyon szépen replikált. Magamban meg is tapsoltam érte a srácot, és ha véletlen idenézett akkor biccentettem is egyet neki köszönetem jeléül. Ennek ellenére én nem vonom vissza a szavazatomat.
Majd ment egy biccentés a kisasszonynak, ahogy rám szavazott.
-Egy kérdésem lenne már csak. Hogy hívhatom a kisasszonyt? Azt hiszem pont nem voltam itt, amikor bemutatkozott.
Ekkor hallom meg, hogy valaki a legnagyobb őrültséget szeretné elkövetni. Oda is lépek Kanamihoz, ahogy az igazságosztó elment.
-Mi a baj, Kanami, talán nem tetszik a játék vagy haza akarsz menni? Képzeld azt: Hogy ha a SAO-t is egy börtönnek vesszük, akkor minket nem is zártak be most sehova, hisz a börtönön belül nem szokott másik börtön lenni.
A logikám igazán kikezdhető, de remélem, hogy legalább ezzel fel tudom vidítani a lányt.
-Ha meg mégis nagyon távozni szeretnél biztos össze tudunk szedni még négy embert, aki szívesen támogat egy hozzá hasonló aranyos lányt. Amíg eldöntöd, gyere kártyázunk egyet. Vagy mutathatok kártyatrükköket is, ha nagyon szeretnél.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Csüt. Ápr. 16 2015, 16:25

És ekkor lépett oda mellém Cearso. Az eddigi mosolyom valamicskét kiszélesedett, úgy pillantottam fel rá.
- Egy csomó fontos dolgom lenne.. - válaszoltam, egy picit elszontyolodva, de továbbra is járt a lábam az asztal alatt.
- És megígértem Shukakunak, hogy mindent megteszek.. De úgy érzem most, hogy csak pazaroljuk az időt. Főleg úgy, hogy semmi értelmes nem történik, csak elbiliárdozgatnak. Ez a játék csak úgy pörögne rendesen, ha kiszavazzák az embereket. Ha senki nem csinál semmit, akkor még egy hét múlva is itt fogunk gubbasztani. - felsóhajtottam, de a mosolyom mindezek után gyorsan visszatért.
- A trükkök érdekelnek.
- És.. Nem nagyon figyeltem.. Miért szavaztak rád?
- Amúgy.. - hajoltam közelebb bizalmasan. - Nekem az összes szőke nagyon gyanúnak tűnik. Bár lehet, hogy csak a természetellenes hajuk miatt.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/700[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Csüt. Ápr. 16 2015, 16:59

-Shu meg fogja érteni, ha elmondod neki. hogy mi történt. Biztos ő is volt már hasonló küldiben, ha nem ugyanilyenben. Csak azért pazarolják az időt, mert nem akarnak szavazni, vagy már leadták a szavazatukat. Rám meg azért szavaztak, mert bevédtem Asu-chan becsületét, és ez nem tetszett, annak a lánynak.
Mutatok a biliárdozó lány irányába.
-És még szőke is... De ugye nem azért szavaznál rá, mert szőke? Egyébként tudod már a szerepedet? Nem láttam, hogy felmentél volna a szobádba érte. Bár lehet, hogy már az én látásommal van baj.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Csüt. Ápr. 16 2015, 17:12

Megjelent a félmeztelen srác a biliárdasztal mellett és egyből......... Semmi, nem vagyok ideges, nyugodt vagyok.
-Értem, legalább van itt még egy profi játékos de attól függetlenül : van aki nem tudja hogy kell biliárdozi. Ha ilyeneket csinálsz hogy tanulnának meg játszani?- nem akartam felhúzni magam ezen a dolgon de mégis sikerült, bár tudnám miért.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Csüt. Ápr. 16 2015, 17:24

- Tudom, Shukaku-senpai nagyon kedves és Timidus-sama is! De én akkor is rosszul érzem magam.. - húztam el a számat.
- Pedig Asuka is nagyon rendes. Ő volt a második, aki beszélgetett velem, amikor a játékba kerültem.. - bár nem vagyok biztos benne, hogy az az egész nevezhető beszélgetésnek.
- Az előbb voltam fent. Le is gurultam a lépcsőn, mert megcsúsztam. - valószínűleg a gomba utóhatása volt, de közben végig mosolyogtam. Csak most húztam el megint egy picit a számat, ahogy az esésre gondoltam. Mondjuk nem fájt, de azért kellemetlen volt.
- Egyelőre ez az egyetlen indokom ellene. Viszont más ellen is. Ezért szavaztam magamra. Nem volt más, akit gyanúsíthatnék.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal10/700[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (10/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Csüt. Ápr. 16 2015, 17:32

A fiú nem hozott bocsánatkérő italt amit Mayumi egy hangos sóhajtással kezdett amit egy szúrós pillantás követett egyenesen a fiúra. Dühítette ez a bánásmód, és ugyan nem volt az a lusta fajta mégis elvárta a megfelelő kiszolgálást, hiszen akarata ellenére tartják fogva egy harmadosztályú fogadóban, megfelelő ellátmány és kényelem nélkül. Egy pohár baracklé némi jéggel, kellemes frissítőként hat majd egy a maihoz hasonló napon. A többiek már hozzá is láttak a játszadozáshoz, a lány azonban inkább tartózkodott efajta gyermeteg szórakozástól, és inkább kényelembe helyezte magát nem túl távol a többiektől. Sajnos a füzete a többi tárggyal együtt odaveszett, és veszélyes lenne felemlegetni, hiszen az a nő nem tűnt túl megbízhatónak, és semmi garancia nincs rá, hogy ne nézne bele a személyes feljegyzésekbe. Egy sóhajtás, kíséretében végül lassan elkezdte átnézni a menüjét, és véletlenül bekapcsolódik az a fránya hallgatózás jártasság..

//hallgatózás on//
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal848/900[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Arisu Csüt. Ápr. 16 2015, 17:35

Egyre többen gyűltünk oda az asztalhoz, rövid időn belül már öten tolongtunk. Jó volt látni, hogy nem csak én vagyok kuka ehhez a játékhoz, és akadt egy másik segítőkész fiú is. Milyen szerencse, hogy ezek az urak tudják az illemet, és lelkesen kivirágoztatják a tehetségemet. Nem mintha nem találtam volna még mindig értelmetlennek ezt a golyólökdösést. Viszont amit a félmeztelen fiú csinált, az sokkal profibbnak látszott, mint amit Atoru onii-chan tett. Lehet, hogy ő jobb tanár lenne.
- Sugoi~desu! Mutasd meg, hogy kell így játszani! - fejeztem ki az igényemet, szépen pislogva az onii-sanra. Még akkor is, ha az öltözködési szokásai alpárinak tűntek és zavarba ejtőek voltak, tanulni akartam tőle.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_bal139/500[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.