Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Május 05 2015, 20:00

facepalm Most meg mindenki vitatkozik. Ilyen nincs.
-Nyugi van! Ha folytatjuk és valaki megmutatja a levelét akkor búcsút mondhatunk a küldinek... annak pedig semmi értelme sincs.- Asuka felé fordultam- Asuka, ha már tudjuk kik lehetnek a téglák akkor gondoljuk végig melyiköjük lehetne és miért oké?
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Május 05 2015, 20:17

-Ilyet se fog tőlem senki hallani soha az életben többször! Egyet értek a fiúval.
Ezt nem hiszem el!!!!!!
-Inu! Te beteg vagy?!
-Inu egyet ért egy fiúval.... ez ijesztő...

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Kedd Május 05 2015, 21:43

Számomra előnyösen alakul a helyzet és talán ez a legjobb, ami történhet. Némi zsetont kéne csak feltenni, a bizonyos szobai jelenetre és tuti dalolnának.
- Kedvelitek egymást, ez már bizonyos - feleltem az Inu nevű állat felé fordulva, majd a srác felé. Ami meg őt illeti - És? Ez nem változtat a tényen, hazudik azóta, hogy az egyik tégla, a talpnyalójává tette - megjátszott gőggel felhúztam az orrom, mi az hogy beáll a sorba, ilyet csak a gyávák és a balgák tesznek. Amúgy meg simán lehetnék én is tégla, de civilként jobb.
Karjaim összefontam és vártam, a romantikus vígjáték, milyen eredményt hoz.
- Nem beteg eléggé - feleltem Yukinak - amúgy felteszek száz aranyat tétnek, hogy a szobában bizony legalább egy összebújós-esküvés történt - villantottam meg a szemöldököm két célpontom felé teli vigyorral. Nincs is jobb, mint két ártatlant összeboronálni, hogy aztán egymást megöljék pirate
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Május 05 2015, 22:57

-Ennyire nehéz megérteni hogy nem? 
Az ajánlat meglepett, de tudtam hogy milyen szándékkal mondta ezt Bacchus.
-Akkor jössz 100 arannyal! - mosolyogtam- Semmi nem történt, csak beszélgettünk.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Szer. Május 06 2015, 09:03

- Ha megmutatja a szerepkártyáját, akkor nemcsak őt zárom ki, hanem az egész játékot lezárom és az a csapat veszít, amelyhez tartozik =)- jegyzi meg Kuromajo, hogy kijavítsa ezzel Asukát.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Május 06 2015, 17:57

Tehát Cearso is elment. Így egyedül Asuka maradt, akit ismerek régebbről is, még ha csak egy Túlélő Csarnok is volt. Tegnap pedig a cselekmény blokkoló téglát szavazták ki...
- Tegnap Cearso megkért, hogy blokkoljam Kanamit, mert kíváncsi volt valamire. Azonban nekem az rémlett, hogy egy régebbi levelében azt említette, hogy Kanami mondta, hogy nem voltam a szobámban, így biztosra vettem, hogy nyomozó lesz, és helyette mást zártam be. - fejtem ki, speciel mindenkinek, aki lent volt. Azonban hogy kit... Azt már csak Asukának árulom el. Ez nem tartozik mindenkire, és benne megbízom. Félrehívom a lányt egy sarokba, hogy elmondjam neki, távol a hallgatózó fülektől, és úgy mondom el neki. Persze biztos, ami biztos bekapcsoltam az Észlelést is, hátha kiszúrok valakit.
Miután végeztünk, visszamentem a többiekhez és Bacchus-hoz fordultam.
- Tegnap nem válaszoltál a kérdésemre. Tehát ez a szereped? - kérdezem meg tőle. Ha tényleg ez a szerepe, akkor már mindenki elhiheti, hogy ártatlan vagyok. Az ilyen szerepek általában nem téglákat vesznek célba, hanem civileket. És így talán a bizalmatlanok is elhiszik, hogy nem kell tőlem félniük. Talán.
- A szereplevelet pedig semmi szín alatt ne mutassátok meg! - mondtam, kicsit ijedten a párnak. A legutóbbiban nem mondták el. Ha tudom, akkor nem történik meg...
De ezt már tudjuk. És reméljük, hogy senki nem fogja ezt tenni.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Szer. Május 06 2015, 21:27

Felgyűrődő vigyorral fogadtam a kérdést - alig emlékszem valamire a tegnapból, csak arra, hogy ittam és egyszer csak reggel lett. Ami a téglaságot illeti, minden vágyam az, hogy az legyek, de nem kaptam meg ezt a tökéletes passzos szerepet. Akkor már rég nem lennél itt - citrom képet vágtam, mint amikor a citrom citromba harap - sőt a helyedben téglakoma már rég kidobtam volna magam, mint az a csaj, aki olyan nagyra tartotta magát. Civilként a legrosszabb, csak hallomások alapján lehet dönteni, viszont ez sem olyan tré, mintha az alvajáró szerep jutott volna.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Szer. Május 06 2015, 21:51

- Ó, én nem is veszcsimeszcsizem, eskümeskü! *.* Csak szercsizném megnyerni a küldimüldit. ^^ - valaki megemeli egy kicsit a hangját, s átveszi a vezető szerepet, már egyből le van hurrogva. Buta, de buta világ ez. Aztán elolvasom az üzeneteimet, meg tudomásul veszem, amit Kuromajo mond.
Na de, ami érdekes. Kapok is egy üzenetecskét Atorutól, azonban nem vagyok benne biztos, hogy igazat mond. Megérintem finoman a vállát, nem kell nekem itt a privát üzenetelgetés. Cearso szerint ugyan bízhatok benne, de egyébként ki tudja. Nem mondták, hogy a civilek között is lehetnek, akik nem csak alszanak éjjelente.
- Biztos, hogy őt mentél meglátogatni? Egészen, teljesen tuti? ^^ - nagyon remélem, hogy nem hazudik. Mert ha mégis, akkor az elég sok mindent megváltoztat.
Ha megkapom a választ, akkor odamegyek Tibi atyánkhoz. Aka Bacchushoz. Becenév by Nia, de elég találó.
- Te, figyelj már. Be voltál zárva az éjszaka? - persze ha valóban civil, akkor nem érek vele eredményt. Viszont még ma ki akarom ejteni az utolsó téglát. És van rá sansz, hogy mégis Atoru az,
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal4530/4700[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Csüt. Május 07 2015, 11:48

- Nem, nem tudom, olyan jót aludtam. Hagytak békén éjszaka. Merte volna bezárni az ajtómat, aztán reggel meg hogy jövök ki? - felemeltem öklöm, és latoltam, hogy ha megtöm párszor a kérdezőt azért vajon kizárnak-e? Megérne egy kis lapocka ropogtatást, biza'. - Tudsz te rendesen is beszélni - vetem oda a "kiscsajnak" - ebben az izében, ami a lábadon van, hegyet mászni készülsz? - szórakozom kicsit az egyáltalán nem ritka lányon.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Csüt. Május 07 2015, 15:52

Helyeslően bólintottam a lány kérdésére, majd sajnálattal láttam, hogy megkérdezi a pasastól. Ennyit a titokról...
- Asuka, csak akkor tudja a személy, hogy be volt zárva, ha van éjszakai cselekvése.  - magyarázom a lánynak. - Ebből kiderült, hogy Bacchus teljesen ártatlan. - amit nehéz volt kimondani. Olyan jó lett volna, ha őt szavazzuk ki... De így már nem lehet.
- Nem tudom, hogy melyik lányra gondolsz. Ha esetleg egy nevet tudsz mondani, úgy tudni fogom. - replikáztam a férfira. Számomra eddig egyik lány sem tűnt eddig olyannak, aki nagyra tartja magát. Az viszont már jobban érdekelt, hogy miért is akar engem mindenáron kiejteni.
- Mondd, mit vétkeztem ellened, hogy ennyire meg akarsz tőlem szabadulni? Azt mondod, hogyha tégla lennél, akkor már nem lennék itt. Mit ártottam neked? Mit? - nézek rá vádlóan. Bár kiejthetném... De nem tehetem meg, a fene essen belé!
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Csüt. Május 07 2015, 16:16

- A probléma már csak az, hogy Te nem vagy cselekményblokkoló, és biztosan nem blokkoltad Bacchust, Atocica. *-* Wink - kezdem összeszedni a gondolataimat, majd még egyszer odamegyek hozzá. Ideje véget vetni a színjátéknak. Bizonyítékom van rá, hogy Atoru az utolsó tégla. Ehhez pedig az kell, hogy Bacchus bevallja a szerepét. Odatipegek a tűsarkúmmal a harcművészhez, és belesúgok a fülébe valamit, Kell a vallomása, hogy bizonyíthassak.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal4530/4700[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Csüt. Május 07 2015, 16:59

- Behódoltál Arisunak, a talpnyalója lettél, ilyet a férfiak nem tesznek - hacsak nem alantas szándék vezérel, villanthattam meg vigyorom - ez épp elég indok, hogy menj innen, elveszítetted a becsületed - vágtam az igazságot a srác felé.
- Ne lihegj a fülembe, nem vagyunk ágyban - nem is válaszolt a trollkodásra, figyelembe sem veszi.. A franc, must mutassam meg a levelet is? Ránézek még egyszer, idegesítő egy némber, de legalább a nevem kitudja ejteni rendesen - a szerepem gondnok - mondom hangosan és érthetően, bortól mámorosan persze pirate - gyengébb tégla kedvéért orv.. - gyilkos - ..os. Mellesleg könnyedén nyílt az ajtóm, magam nem tudom bezárni.  -villanthattam meg végre utolsó fegyverem a tégla ellen. Elég trén játszotta a szerepét. Belőlem sokkal jobb tégla válhatott volna, se cuki nem vagyok, se jó.  
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Csüt. Május 07 2015, 17:02

Hazugságon kaptam. Olyan hazugságon, ami már bizonyítékkal szolgál azzal kapcsolatban, hogy tégla. Már a második reggelen elmondtam, de senki nem hitt nekem...
Sherlock sapkát pöccintek a fejemre, s begyújtok egy pipát. Körbe-körbe sétálgatok a szobában, s mindenkit megkérek, hogy egy percre maradjanak csendben, hadd gondolkozzam. Fejben összerakom az utóbbi napok eseményeit, az idekerülésünktől egészen a mostani hazugságig. Egy bizonyítékot már találtam... és ez éppen elég ahhoz, hogy összerakhassam az egész történetet. Végül aztán figyelmet kérek mindenkitől.
- Gondolkoztatok már azon, hogy mégis miért van az, hogy az egyik tégla már az első éjszaka hazament? – beleszippantok az ópiumos pipába, ami ki tudja, honnan került elő. De nem is számít.
- Az első éjszaka a téglák közül ment haza valaki... de mégis miért? Kinek lehet olyan szerepe, ami képes arra, hogy ezt megtehesse? Az alvajáróknak? Nem... ők csupán azt látják, ki az, aki nincs a szobájában. Azt nem, hogy pontosan mit csinál. Az orvos? Nem... Az orvos csak találomra bök rá valakire, akit ha megjelölnek, akkor nem kell hazamennie. A cselekményblokkoló tégla? Nem. Ő csak azt tudja elérni, hogy akinek éjjeli szerepe van, ne tudjon kimenni az ajtaján. – hatásszünet, újabb pöfékelés. Közben oda-vissza járok a szobában.
- Kihangsúlyozom ismét a cselekményblokkoló tégla szerepét. – ahogy az előző mondatban, itt is nyomatékosítom a tégla szót. - Ennek később még igencsak nagy szerepe lesz. A cselekményblokkoló képes arra, hogy valakit bezárjon a szobájába. Tehát, ha engem zárnának be, mert alvajáró vagyok, akkor nem lettem volna képes kimenni a szobámból, hogy megnézzem, ki miben settenkedik. Ezt még Atoru is így mondta. Idézem, amit nekem mondott: „Hogy kit zártam be? Ezt a személy nem tudhatja, hacsak nem próbálta a kilincset, nem igaz?” – felidézem Atoru szavait olyan pontosan, amennyire csak tudom. Biztos vagyok a dolgomban. Persze, a beszéd még elég hosszú lesz, de bőségesen és alaposan ki akarom fejteni a történteket.
- Tehát. Az első reggelen megkaptuk a szerepeket. Talán emlékeztek is rá. Emellett Kuromajo elmondta, hogy milyen szerepek létezhetnek. Téglák, alvajárók, blokkolók, és orvosok. Már a civileken kívüll. – ez ugyanis elhangzott információ.
- Tudtam, hogy van rajtam kívül még egy nyomozó, aki innentől kezdve gyanún felül állt. Minden éjszaka más és más embereket lestünk meg. – nem árulom el a nyomozó nevét, biztos, ami biztos alapon. De ha mégis kénytelen leszek, tudni fogom, mit kell tenni.
- Aztán, elkövetkezett a második reggel. Hazament valaki... mégpedig egy tégla! Kuromajo kijelentette, hogy Arisu szerepe tégla, és hogy már „csak” a másik téglát kell megtalálnunk a nyeréshez. Ez azt jelenti, hogy mindenképpen két tégla van. – remélem, tudnak követni. Megpróbálom úgy előadni, hogy könnyen érthető legyen.
- Mint már elmondtam, különös, hogy már a legelső nap hazament valaki, aki - tégla. És miért? Mégis kinek lehet az alábbiak közül egyedül olyan szerepe, aki képes lehet hazaküldeni éjszaka egy téglát? Hát a téglák maguk. – pippantás szünet. Még sok van hátra. De ne adjátok fel, megéri. Very Happy
- Kockázatos vállalkozás volt... őrült, és értelmetlen. Vagyis, értelme talán mégis volt. Hiszen ezáltal egyszerűen az volt a céljuk, hogy gyanún kívülre állíthassák Atorut, így pedig megnyerhesse nekik a játékot. Egyikük is elég hozzá, hogy nyerhessenek. Elég merész és őrült taktika, de éppenséggel működhet. Működött is. Hiszen, már az első éjszaka rajta kaptam Atorut, hogy nem volt a szobájában. – Atoru felé fordulok ekkor, hogy tudja, róla van szó.
- Felvettem a kapcsolatot Cearsoval, mert tudtam, hogy ő ártatlan. Mint mondtam, két nyomozó van. A társam kiderítette róla, hogy végig a szobájában volt, tehát egyszerű civilről van szó. Aztán Cearso intézkedni is kezdett. Kifaggatta Atorut, aki ennek hatására azt hazudta, hogy ő egy cselekményblokkoló tégla. – a „közönségem” felé nézek. Tartok tőle, hogy nagyon hosszú lesz nekik a rizsa, de muszáj mindent közölnöm, hogy aztán a bizonyítékkal alá tudjam támasztani. Mert rendelkezem vele. Az egyiket pedig éppen most közöltem.
- Cearso azt állította, hogy lehet, hogy igazat mond. Ennek ellenére sem én, sem a társam nem voltunk egyik éjszaka sem blokkolva, ennyi idő alatt. Ja, és az orvos sem, mert felvette velem a kapcsolatot. Mégis mekkora az esélye annak, hogy ennyi idő alatt, két ember, egyszer sem blokkol minket? Statisztikailag szinte lehetetlen. – ahhoz meg nagyon bénának kell lenni ugye, hogy ez ne így legyen. Két cselekményblokkoló tégla egyetlen játékban, ennyi emberre azt jelentené, hogy előbb vagy utóbb, de legalább egyiküket a fent említett trióból blokkolni fogják.
- Azon a napon más is történt. Cearso ugyan felhívta magára a figyelmet, de ezáltal én magam is. Az orvosunk, aki nem más, mint Bacchus, rájött arra, hogy én vagyok az egyik alvajáró. Így ő, akárcsak Cearso, valamint a nyomozótársam, gyanún kívül állt. Cserébe minden egyes éjszaka a két nyomozót gyógyította felváltva, arra az esetre, ha ki akarnának ejteni. – igen, ez így tökéletes. Minden teljesen stimmel.
- Azt is tudjátok, hogy Cearso szervezkedett ellenem. Na de vajon miért? Talán nem hitt nekem? Vagy egyszerűen csak csapdába akarta csalni Atorut? Aki valahogyan elérte, hogy megbízzanak benne, valahogyan elérte, hogy elhiggyük neki ezt az átlátszó hazugságot. Szóval, Cearso szövetségeseket gyűjtött, hogy kiszavazza a nyomozót? Nem, dehogy... Az volt a célja, hogy bezárasson, hogy ne tudjak nyomozni? Olyasmi... De még inkább, bizonyítani, hogy Atoru nem lehet cselekményblokkoló. Talán egyszer ijedt csak meg Cearso, és kérte meg őt, hogy még se engem zárjon be, mert tudta, hogy akkor nem tudok majd nyomozni. Ellenben utána a kusza tervének lényegébe véve ez volt a célja. Hogy bebizonyítsa, hogy Atoru nem tud engem bezárni, tehát hazudott, és tégla. – kicsit kacifántosak a szálak ugyan, de tudom, hogy ez így van. Cearsonak fura módszerei voltak, és nehezen jöttem rá, mit is akart elérni végül. De aztán sikerült rájönnöm.
- Ma pedig aztán Cearsot hazaküldte éjszaka. Tudta jól, hogy veszélyt jelent rá a fiú, hiszen Cearso már tudta, hogy ő a tégla. Előző nap meg ugye kiszavaztuk Mayumit, akiről kiderült, nem is alaptalanul, hogy cselekményblokkoló tégla volt. Én ugyanis tudtam már a másik nyomozó, valamint az orvos kilétét. S amikor azt láttam, hogy nem volt a szobájában, nem volt kérdés, hogy mennie kell. – pippantás, és füstkarika eregetés.
- Mayumi megerősítette azt a gyanúmat, hogy a két tégla szándékosan küldte haza az első nap saját emberüket. Ő mondta, hogy ez így van, így pedig elkerülhetett a gyanú Atoruról. A lényegesebb viszont, hogy Mayumi biztosan cselekményblokkoló volt. Ez pedig azt jelenti, hogy Atoru semmiképpen sem lehet az. Mert nincs két cselekményblokkoló. Csak egy van. Nem lehetnek ketten, különben egyikünket hármunk közül már biztosan bezárták volna. – utalok itt az orvos és két nyomozó trióra.
- A nyomozótársammal egy embert kivéve mindenkit lenyomoztunk. Yuki-chan az egyetlen, akihez még egy alvajáró sem settenkedett be, hogy megnézze, alszik-e rendesen. Ellenben mindenki mást megvizsgáltunk, vagy már ismertük a szerepét. Kanami, Bacchus, Nia, Danieru, ők mindenképpen ártatlanok. Yuki és Atoru maradtak csak. Yukiról nem tudjuk, van-e éjszakai szerepe, Atoruról pedig biztosan tudjuk, hogy van. Én pedig biztosan tudom, hogy nem lehet cselekményblokkoló. Sem nyomozó. Sem pedig orvos. – hatásszünet. Már nagyon a végén járok. Jöhet a finálé.
- Atoru ma reggel azt mondta nekem, hogy bezárta Bacchust. Igen ám, de Bacchus orvos. Bacchus képes kijárkálni éjszaka. Bacchus pedig ma éjszaka is kiment a szobájából azért, hogy meggyógyítson. Arra az esetre, ha engem akarnának kiejteni. Tehát az orvosunk nem volt bezárva! Ez pedig azt jelenti, hogy... – drámai pillanat, jöhet a konklúzió. Atoru felé fordulok, és rámutatok a pipámmal.
- Atoru tégla. Atoru azt hazudta, hogy bezárta Bacchust, de ez nem igaz. Nem lehet igaz, mert Bacchus ma is ugyanúgy kiment a szobájából, mint tegnap. Ha az állításom helytelen, akkor ezt Atoru egyetlen módon bizonyíthatja. Mégpedig ha megmutatja a levelét, és ezzel elveszítik a civilek a játékot. De mivel biztosan tégla, így ez nem történhet meg. Szóval vállalom a kockázatot, és leadok egy szavazatot Atorura. Köszöntem. ^^ – az érzelmi zsarolás már nem fog hatni. Tudom, hogy ő a tégla, bizonyítékaim vannak rá. *-*

//megyjegyzés: Niáról fogalmam nincs, épp milyen néven szerepel, szóval most nem flancolok, bocsi//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal4530/4700[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Csüt. Május 07 2015, 17:21

Ez a brutálisan részletes magyarázat gondolkodás nélkül arra késztetett hogy egyet értsek a lánnyal. Lehet hogy nem kellene de mégis.... Az ördögbe is!:
-Atorura teszem a szavazatomat!
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Csüt. Május 07 2015, 17:49

Van még itt más dolgom? Szavazok, aztán végre mehetek fejlődni, és letudhatom ezt a rengeteg macerát, és időpocsékolást.
- Ato-san, azért remélem, áll az ismerkedésre még az ajánlat. ^^ De rád kell most szavaznom..

/Atoroura szavazat leadva./
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal10/700[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (10/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Csüt. Május 07 2015, 18:29

Asuka igen réééészletesen kifejtette, elmondta, hogy miért Atoru a tégla.
-Ez kicsit túl részletes volt. @.@
~Inu... facepalm
-Igen részletesen elmagyaráztad Asuka-san. Engem meggyőztél! Atoru-kunra szavazok.
Úgy néz ki mindenki Atoru-kunra szavaz.
-Egyébként honnan szerezted a pipát? O.o Kérdeztem Asukától mert a semmiből csak nem jöhetett.

Airis Asuka elé repült, egy és fél méterre volt Asukától Airis.

-Asuka-san. Lehetne nem a játékkal kapcsolatban egy kérdésem ami egyben kérés is? -kérdezte Airis.

Eru-chanhoz fordulok.
-Lehet, hogy Inu kezd a maga módján megbarátkozni veled?! ^^

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Csüt. Május 07 2015, 18:34

Pipázgatva figyelem a történéseket. Máris összegyűlt négy szavazat a tégla ellen. Good Job. Szerencsére hamar meglett, mert kezdek beszédülni az ópiumtól.
- Mégpedig micsodi, fura repkedő cukiság? *-* - eregetek egy szívecskés felhőt is a levegőbe. Tényleg szívecskés. Csak egy egyszerű bűvésztrükk az egész.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal4530/4700[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kuromajo Csüt. Május 07 2015, 18:38

Taps hallatszik, méghozzá a játékmester felől.
- Micsoda meggyőző érvelés. Ugye milyen könnyű birkákat terelni, Asuka-san? =) - kuncog, majd a korlátra támaszkodik - Lezárom a szavazást! ^^

Atoru (4): Asuka, Danieru, Kanami, Yuki
Nem szavazott (3): Atoru, Bacchus, Nia
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_bal3160/3300[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Exp_ures  (3160/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Csüt. Május 07 2015, 22:40

Sikerült megtalálnotok az utolsó téglát is Atoru személyében, így a győztesek ezúttal a civilek! Előreláthatólag szombaton érkezik tőlem a zárás, addig is itt hagyom csámcsogni valónak a háttérinfókat:

Tégla: Atoru
Cselekményblokkoló tégla (bezárja a kiszemeltet): Mayumi
Special tégla: Arisu*
Nyomozók: Bacchus, Asuka
Gondnok**: Nia

* Arius egy titkos feladatot kapott, az ő szerepkártyája így nézett ki:
Te egy titkos feladatot kapsz. A cselekményblokkoló tégla Mayumi, a sima tégla Atoru lett. Te is tégla leszel, viszont nem fedheted fel a kilétedet a másik két tégla előtt. Ha sikerül enélkül is elérned azt, hogy egy általad választott zöld indikátoros személy essen ki az első éjjel, akkor a második naptól felfedheted magad és onnantól kezdve összedolgozhattok ti, téglák. Ha nem sikerül a küldetésed, a második nap reggelén kiesel a játékból a téglák által meggyilkolt játékos helyett.

Még az első postod előtt küld el nekem válaszüzenetben, hogy kit akarsz kiejtetni az első éjjel a téglákkal.

** Nia olyan gondnokot alakított, aki nem zárta be a megvédendő személyt, tehát nem kellett elhagynia a szobáját, így nem is keveredett gyanúba. Reggelente üzenetben küldte el Kuromajonak a nevet, hogy kit akar megmenteni.

Játékmenet:
1. nap - nem volt lincselés
1. éjjel - téglák Asukát akarták hazaküldeni, Cearsot blokkolták --- nyomozók Cearso és Atorut nézték meg, gondnok Bacchust védte be
2. nap - Arisu esett ki, mert nem sikerül a küldetése (Niát akarta kiejtetni), ez követően nem volt lincselés
2. éjjel - téglák Yuukit küldték haza, Asukát Cearsot blokkolták --- nyomozók Danierut és Mayumit nézték meg, gondnok Bacchust védte be
3. nap - Mayumit lincseltétek meg
3. éjjel - tégla Cearsot küldte haza --- nyomozók Kanamit és Niát nézték meg, gondnok Asukát védte be
4. nap - Atorut lincseltétek meg
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 11 2015, 10:02

Yuki keresés 1.
1-2-3-4 nem talál
5-6 talál

Bacchus keresés 1.
1-2-3-4 nem talál
5-6 tal
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 11 2015, 10:02

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 11 2015, 10:55

Különdíjak


MVP: Asuka
Végig ügyesen játszott és jól dolgozott össze nyomozótársával, amiért viszont elnyerte ezt a díjat, az a nagy monológja volt. Bár több részben tévesek voltak a megállapításai, mégis logikus és hibátlannak tűnő beszéde kellően meggyőző volt ahhoz, hogy látszólag leleplezze Atorut is. Mivel sikerült a civileket az oldalára állítania, így a téglák elveszítették a játékot.

Terelőbólya: Atoru
Remekül sikerült elterelnie magáról a gyanút, pedig már az első éjjel lebukott, mindeközben nem hazudtolta meg a karaktere jellemét sem.

Az önfeláldozó: Cearso
Elég öngyilkos játékot játszott végig, felvállalva ezzel a vezető és egyben az áldozat szerepet is a civilek közül. Bár hozzá kell tennem, neki nem volt veszítenivalója, hiszen jutalom nélkül vállalta a küldit Razz

Facepalm díj: Mayumi
Ha a második éjjelen nem változtatjátok meg a döntéseteket, hanem Cearso helyett mégis Asukát zártad volna be, lehet másként alakul a játék, mindenesetre nagyon röhögtem a módosításon xD (Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Bacchus ígyis-úgyis megnézte volna Mayumit)

Tiszteletbeli tégla: Yuki
Bár civilként végig ellavírozott a játékban, a végén épp ezért (is) vádolták meg. Az őszinte döbbenete játékvezetőként roppant vicces volt Very Happy

A tökéletes ráérző: Nia
Nem igazán sikerült kivennie a részét a játékból, s bár nem volt szükség a mentőakcióira, de zseniálisan ráérzett, hogy ki a két nyomozó, akinek jól jöhet a védelem. Bacchus bevédését illető érv pedig zseniális:
- Kit védesz be, doki?
- Hát az öreganyja valagát.... van ilyen opció? Ha nincs akkor bevédem Bacchust, mert félmeztelen, és együgyű. <.< >.> (1. éjjel)
- No gyógyegér kettő: Passz. Mindjárt kigondolom.... *két és fél óra múlva*
Hát akkor megint Bacchus. Fene tudja, valahogy meggyőző annak a felsőnek a hiánya.... >.> (2. éjjel)

Itachi vándordíj marad Daneenál, egyőtök sem csinált szarvas hibát vagy nagy kirohanást.  


Jutalmak


4 nap + a bevezető post összesen 50 exp, ezt megkapják a civilek, a felét pedig a vesztes 3 tégla. Ezen felül adok 10 exp bónuszt a játékminőségért és mivel a parti fele megvolt 11. szint fölötti, ezért további 30 exp is jár mindenkinek.

Asuka, Nia, Yuuki, Yuki, Danieru, Kanami: 90 exp 100 arany
Bacchus: 90 exp 120 arany (20% arany bónusz)
Mayumi: 65 exp 75 arany
Arisu: 78 exp 106 arany (20% exp és arany bónusz)
Atoru, Cearso: nem volt küldihelyük, jutalom nélkül vállalták


Keresés 1.:
Yuki: Gyenge Kábító Méreg

______________________________________________________________________________________________________________

Asuka beváltotta:
1x A céhbónuszod tapasztalati része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő.
1x A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő.

Liberators: 100 arany, 90 exp oszlik szét a tagok között: Haru 0 (betelt), Ayse, Asuka, Tachi, Malcolm és Cellindir 18-18

Jumpy Vigor: 50 arany, 45 exp oszlik szét a tagok között: Alex és Saya (betelt), Jun, Shu és Cearso 11-11, Kanami 12

______________________________________________________________________________________________________________

Asuka:
Potion/Méregfőzés: Perfekt Frissítő Potion Recept
Növénylátás: 5 Nihil Ág 3 Eknier Levél 1 Ezüst Százszorszép 1 Gigantikus Pitypang

Bacchus:
Érclátás: 58->68; 3 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 1 Sida Kő 4 Halvány Rubin 1 Vasérc
Növénylátás: 1->11; 5 Kis Tövisgyökér 1 Faeno Levél 2 Barna Gomba 2 Tövisgyökér

Mayumi:
Érclátás: 1->11; 3 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 3 Sida Kő 1 Halvány Rubin 2 Vasérc
Növénylátás: 1->11; 1 Kis Tövisgyökér 4 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.