Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szer. Ápr. 22 2015, 17:45

Elkezdtem mosolyogni- Örülök hogy bízol bennem! És eltaláltad nem vagyok tégla. Egy egyszerű játékos vagyok, semmi különleges sincs bennem itt. Nem hiszem hogy úgy lenne ahogy mondod, egyenlőre megbízok abban a srácban aki mondta a dolgot. Ha nincs igazam akkor, az én hibám lesz én csesztem el.- majd Airis felé fordultam- Igen biztos vagyok benne mit csinálok, és nem Mayumit nem kérdeztem meg. Yuki az első akit megkérdeztem és nem hiszem hogy most mást is megkérdezek egy ideig de miért nem bírod Mayut?


A hozzászólást Danieru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 22 2015, 18:17-kor.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szer. Ápr. 22 2015, 17:52


-Wakatta. Végül is lesz ahogy lesz. ^^
-Úgy beszél mintha valami királynő lenne aki mindent megkaphat!
Lementünk a társalgóba ahol a többiek voltak.
Nem úgy tűnt, hogy minden rendben.
-Miről folyik a vita ha szabad tudni? -nem a leghangosabban mondtam, annyira, hogy mindenki hallja.


A hozzászólást Hirasawa Yuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 22 2015, 18:20-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 22 2015, 18:07

- Arról tanakodtunk, hogy ki lehet a tégla. A lehetséges gyanúsítottunk pedig az a lány aki feltehetőleg a konyhában játszadozik. Épp kikérdezni indultam. - veti oda a visszatérőknek, majd egy szúrós, gyanakvó pillantást is vet rájuk, elvégre elég sokáig távol voltak, és ki tudja mi történt kettejük között, ez idő alatt.. Mayu határozott léptekkel indul is a konyhába, hogy felkutassa a célszemélyt. A konyha ajtóhoz érve, még ha nyitva is volt egy kopogással kezd.

//Avagy Mayu megy Yuuki-chanhoz reméljük lesz lehetősége interaktolni x3//
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal848/900[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 22 2015, 20:06

- Ez is meglehet, Cearso. - mondom a fiúnak. A félmeztelen férfi válaszára azonban dühbe gurulok. Sok dolog van amit eltűrök... De ha a családomra mondanak dolgokat, azt nem.
- Ha valóban tudni akarja a kolléga, akkor a szüleim meghaltak. Ez így megfelel magának? - nézek szúrós szemmel a fickóval, a szavaimban pedig semmi jóindulat nem volt. Mielőtt bárki szólhatna, felrohanok a szobámba, és bevágom az ajtót. Ma már nem akarok senkit sem látni... Azt a felfújt hólyagot meg pláne nem.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 22 2015, 20:07

- Ha Yuuki tégla lenne, engem ejtett volna ki először. Nem hiszem, hogy ő az. Mindenesetre visszavonom a szavazatomat Atoruról. Próbálj egy téglát bezárni. Ha meg van orvosunk, vigyázzon rá.

//Gyors edit: Nia nem tud most írni, kövi körben postol, addig is kis türelmet kér//


A hozzászólást Asuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 22 2015, 21:10-kor.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal4530/4700[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Szer. Ápr. 22 2015, 20:44

- Apám nem él - mondom a fickó hátának, vagyis inkább a csapódó ajtónak - nem egyedi eset - teszem még hozzá feleslegesen. - Ez viszont nem változtat a tényeken, tégla és már volt ilyen játékban - mondtam - tehát szavazatom Atorura teszem - azzal visszaültem borommal a legközelebb eső ülő alkalmatosságra, és néztem a detektíveset játszókat. Cearso első kijelentése igaznak bizonyult meg volt benne a kellő szenvedély és nem a saját hátát mentő gyáva férgeké, az meg hogy időközben ellentétére fordította, egyértelműen puhányságára vall.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szer. Ápr. 22 2015, 21:14

Még éppen észrevettem Mayumi szúrós tekintetét mielött elindultam Cear felé.
-Yuki gyere egy picit.- majd elsétáltam Cear-ig- Vele beszéltem meg azt a dolgot amit elmondtam neked.- majd váltottam és Cearre irányult a figyelmem- Most mi van? Lesz szavazás vagy nem? És miért nézett ránk Mayu.... "szúrósan"?
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 22 2015, 21:21

-HMM? Mit beszéltünk meg? Mayu meg.. egy fiú és egy lány.. hirtelen eltünnek.. a többit rakd össze. Azt még nem tudom, milyen szavazás lesz.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szer. Ápr. 22 2015, 21:42

Lehet, hogy csak képzelődtem de mintha Mayumi "szúrósan" nézett volna ránk. Danieru kérte, hogy menjek. Utána mentem. Cearso-hoz értünk. Danieru-kun kérdezte, hogy lesz szavazás vagy nem. Erre én is kíváncsi voltam. Úgy látszik nem képzelődtem mert Danieru-kun megkérdezte, hogy miért nézett ránk "szúrósan".
Egyik kérdésre választ nem kaptam, viszont a másikra igen. Azt válaszolta Cearso, hogy mi, egy fiú és egy lány eltűntek, a többit rakja össze ő.
Vagyis azt hiszik, hogy.... azt hiszik.... TE JÓSÁGOS ÉG! pale
Mindjárt elsüllyedek szégyenemben!
-A-A-A-Azt hiszik, hogy mi... -nem tudtam kimondani annyira kínos volt, hogy ezt hitték.
-Te Danieru, ezért esküszöm, hogy most kinyírlak téged!!!
-A-Az én drága és ártatlan Yu-chanromra ezt hiszik? És csak miattad Danieru...kun? He-he-he... Lehet besegítek neked Inu. Twisted Evil
Erre elpirultam, de nagyon. Jobban zavarban voltam mint eddigi életemben bármikor.
-Írj üzenetet majd Danieru-kun, hogy kire szavazzak. Ha szükség lenne rám küldjetek üzenetet. A szobámban leszek. -erősen elpirultan és gyors léptekkel mentem a szobámhoz.
Airis és Inu maradtak, hogy megöljék Danieru-t.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szer. Ápr. 22 2015, 22:02

Yuki reakciója megijesztett.... ilyen baromságot a saját hülyeségem miatt. Inu és Airis éppen készültek rámugrani ahogy megígérték. Szerencsére a sok kosarazás miatt tudom hogy lehet ilyenkor "áttörni" az ellenfélen. Kikerültem a két gyilkos akaratút és Yuki után eredtem.- Yuki várj! -kiáltottam miközben futottam a lány után. A szobája előtt értem utol ahol elé álltam meghajoltam és a földet nézve hangosan (egyben kétségbeesetten) mondtam:
-Sajnálom! Nem akartam hogy így alakuljanak a dolgok! Bármit megteszek, csak bocsáss meg kérlek! -szerencsére a többiek messze vannak. Egyre kínossabb dolgok történnek ezen a küldetésen.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szer. Ápr. 22 2015, 22:56

Inu-nak és Airisnak nem sikerült megölnie Danieru-t mert simán kikerülte őket és utánam jött.
Danieru kiáltotta, hogy várjak. Mondhatni szerencséje volt mivel már a szobám előtt voltam és majdnem be is mentem, és akkor biztos, hogy csak Airisnak és Inu-nak nyitok ajtó, vagy még Kuromajonak.
Danieru meghajolt előttem és hangosan egyben kétségbeesve kért bocsánatot. Mondta, hogy nem akarta, hogy így alakuljanak a dolgok és bármit megtesz, hogy megbocsássak. Megfordultam, már kevésbé volt piros az arcom de jól észrevehető a szinte hófehér bőrömön úgy látszik, hogy zavarban vagyok mint fehéren a fekete.
-Danieru-kun. Csak azt az egyet szeretném, hogy semmi kínos ne történjen, illetve, hogy a többiek ne higgyék azt, hogy... tudod...
Airis és Inu azért nem követték Danieru-t mert azt tervezték, hogy hogyan ölhetnék meg.


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szer. Ápr. 22 2015, 23:05

Kiegyenesedtem majd Yukire néztem. Bal kezemmel félfésültem a hajam és ott is tartottam mert kínosan éreztem magam még mindig ezért az egész dologért.
-Rendben, megpróbálom úgy intézni a hogy ne legyenek kínos és félreérthető dolgok, de ... most is ... tudod, legalább is remélem tudod hogy nem akartam hogy így történjen, mégis ez lett belőle. Sok félreérthető dolog történik mindig és ezek ellen nem tehetünk semmit. És még egyszer sajnálom azt ami történt.


A hozzászólást Danieru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 22 2015, 23:08-kor.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Szer. Ápr. 22 2015, 23:08

Csak csendesen üldögéltem, nem is foglalkozva nagyon a külvilággal, ahogy ők sem foglalkoztak velem. A szőkék nekem továbbra sem tetszettek, és ezt megerősítette a tény is, hogy elsőre is egy szőke esett ki. Aki méghozzá tényleg tégla is volt.
Hagytam, had pepecseljen Asuka a körmeimmel, még örültem is neki.. Már amikor odafigyelt. Én csak egy sóhaj kíséretében ejtettem ki csendesen a szavakat.
- Mayumira szavazok.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal10/700[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (10/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szer. Ápr. 22 2015, 23:13

-Nem a te hibád. És ne aggódj mert nem haragszok rád, csak elég kínos helyzet. Viszont az még furcsább, hogy elég gyakran történik ilyesmi, mármint kínos, furcsa helyzet.










Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szer. Ápr. 22 2015, 23:18

-Értelek, és együtt érzek veled. Sokszor történtek velem is kínos dolgok, és nem csak itt a játékban. Kinn is voltak elég.... fura dolgok. - majd komolyabb hangnemet vettem fel- Yuki, ha szeretnénk hogy vége legyen ennek a félreértésnek le kell jönnöd velem.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szer. Ápr. 22 2015, 23:22


-Ha ettől megoldódik a félreértés akkor jövök! Viszont mivel Airis és Inu is ott voltak nekik is jönniük kéne...
-Dühös Airis jelen.
-Inu jelen.
-De legalább nem kell megkeresni őket.






Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szer. Ápr. 22 2015, 23:23

Kivételes, és ritka pillanatok egyike, mikor Nia egyetlen hang nélkül, a szoba legeldugottabb sarkában gubbaszt – és nem gombázott. Olyan alkalom ez, mikor egy középiskolai osztálytársától ellesett technikával borzolja a saját idegrendszerét. Szinte látni, ahogy kattognak a fogaskerekek a fejében – na nem éppen gyorsan, de forognak – s minden figyelmét leköti a kombinálás. Ismerve az éjszaka eseményeit, s az előző nap kaotikus olvasztótégelyét, most szinte szellemként járt-kelt a házban, és folyamatosan agyalt. Próbálta összeegyeztetni az eseményeket az emberekkel, és felmérni mindenkit – ahogy régi padtársa Kira tette kölyökkorukban.
Majd elunva a fejében rozsdálló gépezetek zaját, végre hátradőlt, s fennhangon közölte a mindenséggel.
– Danieru-ra szavazok!

Spoiler:
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal505/600[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (505/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szer. Ápr. 22 2015, 23:31

Yukival Airissel és Inuval lementünk a társalgóba ahol...... RÁM SZAVAZTAK? Dehát miért? Mit tettem az a csaj ellen? Mindegy is, nem találgatok megyek megkérdem.- Bocs Yuki most le kell rendeznem valamit. Mindjárt visszajövök csak.... érted beszélnem kell azzal a csajjal. Remélem nem probléma. Utána majd elintézek mindent amit szeretnél rendben?- Yukira néztem majd rájöttem hogy szemétség lenne most itt hagyni, ezért felsöpörtem jobb oldalt a hajamat majd ott is tartottam-Már megint a hülyeségeket csinálok.- suttogtam majd újra rendes hangangerőn folytattam- Bocs hogy ilyeneket mondok! Általában a fejem után megyek. De mindegy is.... Gondoljon és mondjon amit akar, most veled foglalkozok!-rámosolyogtam a lányra- Nem hagylak itt ebben a helyzetben.


A hozzászólást Danieru összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 23 2015, 14:44-kor.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Ápr. 23 2015, 09:22

Halottam ahogy a többiek kint vitáznak de őszintén szólva nem érdekel. Ahogy nézem ez az egész csak arról szól, hogy mindenki ármánykodjon és barátokat áruljunk el. Nekem ez egyáltalán nem tetszik még akkor se ha csak egy ártalmatlan játék. Sokkal fontosabb tennivalóim is voltak mégpedig az, hogy felkutassam a konyhát és... nocsak! Miket látnak szemeim.
Egyszer csak valaki kopog ami vicces mert nincs is ajtó. Meglepetten fordulok tömve magamba a már egészségtelen mennyiségű csokis sütit.
- Találtam sütit! - Emelem teli szájjal a magasba a kis dobozt amiben a mennyei édesség volt. - Kérsz? - Majd nyújtom oda az újonnan érkező lány felé... Maya...Mayi... Mayu, ez az! Mayumi! Azt hiszem a többiek így hívták.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal7230/7300[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Csüt. Ápr. 23 2015, 17:30

A kopogást követően a csokis sütit habzsoló lányka felnéz, és még mielőtt bármit is mondhatna Mayu már meg is kínálta.
- Köszönöm nem. - utasítja vissza az ajánlatot, a kezével legyint egyet hozzá. Nem mintha nem szeretné az édességet, vagy valami ilyesmi, csupán nem volt  gusztusa hozzá, látva teli szájjal beszélőt. Egy fintort, követően sóhajtással nyit.
- Bocsánat, hogy megzavartalak... elfoglaltnak tűnsz de... De nem akarok elhamarkodottan szavazni, bárkire is, ezért ha lennél olyan kedves kifejthetnéd, hogy mi okból választottad Atoru-t a kiszavazottadnak? Gyanús, hogy közvetlenül a megvádolása után le is léptél és szavaztál is rá. Lehetséges, hogy te vagy a tégla és amíg a többiek találtak egy bűnbakot te kihasználtad a lehetőséget és gyanútlanul eliszkolhass? - az ajtófának támaszkodva, karba tett kézzel várja a lányka magyarázatát. Végig annak szemébe néz.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal848/900[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Csüt. Ápr. 23 2015, 19:11

-bájdövéj.
Szólaltam meg ismét.
-Ha egyszer Ato mentesült a gyanú alól a szavazatomat ismét az kapja meg, akire tegnap szavaztam.

/Yuuki-ra szavazok/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Pént. Ápr. 24 2015, 15:22

Leszáll az iccaka ˇ^ˇ

Szavazatok:
Cearso: Atoru -> Yuuki
Yuuki: Atoru
Asuka: Atoru -> visszavonta a szavazatát
Atoru: nem szavazott
Bacchus: Atoru
Kanami: Mayumi
Nia: Danieru
Mayumi: nem szavazott
Yuki: nem szavazott
Danieru: nem szavazott
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Hétf. Ápr. 27 2015, 09:27

Tehát a második napon sem sikerült megegyeznetek arról, hogy hazaküldjetek valakit. Igazán pacifista társaság, a téglák azonban munkálkodtak ezen az éjjelen is, aminek eredménye, hogy másnap reggel Yuuki már nem csatlakozik hozzátok.
- Roppantul sajnálom, hogy Yuuki kisasszonynak kellett hazamennie, hiszen ártatlan civil volt. - sóhajt nagyot Kuromajo, majd ismét felmegy a lépcső tetejére, hogy karosszékében ücsörögve és körmét reszelgetve várja ki a mai nap fejleményeit.

Kezdődik a HARMADIK NAPPAL! 9 játékos jelenléte esetén 5 szavazat szükséges a lincseléshez.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Hétf. Ápr. 27 2015, 10:24

Szinte biztos voltam, hogy éjjel én fogok hazamenni. Kicsit furcsálltam, hogy másnap szintén a fogadóban ébredtem. 
És az is meglepett, hogy az igazságlovas távozott közülünk. Most kire fogok szavazni?
-Nos, Ato, megtetted amire tegnap este kértelek? Ha igen, akkor elmondanád a többiknek, hogy mit kértem?
A téglák miért a gyanús játékosokat szórják ki? Ezzel csak a saját esélyeiket rontják... Ha esetleg Ato-t, vagy engem küldtek volna haza, azzal nagyobb kárt tettek volna. És ezzel a húzással két másik játékost is tisztázott a gyanúm alól. Legalábbis egyelőre. Majd bepötyögtem a leveleimet, és küldtem. Ma én fogok kezdeményezni, és ha nem megy haza ma senki, akkor a tégla elérte a célját...
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Hétf. Ápr. 27 2015, 15:32

Az előző nap vége eléggé felidegesített, annyira, hogy még most sem voltam jó kedvemben, pedig még egy ember távozott közülünk. Idegesített minden. De főleg Bacchus és Cearso. Rendben, Bacchus nem tudhatta, hogy milyen múlttal rendelkezem... Cearso viszont hátráltatott. Múlt éjjel nem tehettem úgy a dolgomat, ahogyan akartam volna, és egyfolytában üzenetekkel halmoz el. És ez már a negyedik célpontja. Azt hiszem most fogok felszólalni ellene.
- Így van Cear, megkértél rá, így teljesítettem. - bólintottam a fiúnak, majd a többiek felé fordultam. - Arról van szó, hogy megkért arra, hogy Asuka helyett őt zárjam be, ezzel biztosítva, hogy... A téglák ne tudják kihasználni az esélyt? - nézek kérdően a fiúra. Emlékszem, hogy mondott valamit a téglák kijátszásáról... De már nem emlékszem pontosan.
- Ezzel szemben azonban Cearso, mondanom kell valamit, itt és most. - néztem a fiúra, majd a többiek felé fordultam. - Mondjátok, hányótoknak küldött Cear levelet? - teszem fel a kérdést, és körbenézek a feltett kezeken. Már a többesszám megszólításból is következtetni tudtam rá, hogy szerzett az íjász szövetségeseket magának. - Ugyanis nekem most is küldött, és már negyedik alkalommal változtatta meg a gyanúsítottját. Ez lenne még a kisebb gond. Azonban állandóan levelezel is, Cearso-kun. - néztem a fiúra. - Megértem, hogy így könnyebb kiszűrni, hogy ki gyanús és ki nem... De véleményem szerint ez nem tiszta játék. És mellesleg, az is meg lehet, hogy éppen egymás ellen akarsz uszítani minket. - vetettem fel az ötletet, de nem teljesen gondoltam komolyan. - Például előző nappal kaptam egy levelet, amiben arra kértél, hogy Asu ellen szavazzak. Most viszont feltenném a kérdést Asunak, hogy tudott-e erről egyáltalán? - fordulok a rózsaszín hajú piri felé. - Ezért arra kérnélek Cearso, hogy játssz nyílt lapokkal, esetleg ha nagyon félsz, hogy kihallgatnak, hívd el beszélgetni az adott személyt, mint ahogyan tegnap Danieru és a barátnője is tették. - bökök a személyek felé. Nem kérem, hogy fogadja el a kérésemet... Sőt, megkockáztatom, hogy egyből ellenem támad, de ki tudja?
Néha csinálok hülyeségeket, de erről nem teljesen tehetek... Talán uralkodnom kellene az érzelmeimen, vagy pedig egyszerűen nem azokon kitölteni, akik nem tehetnek arról, hogy így érzek.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.