Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 21 2015, 23:23

Készültem a legrosszabbra Mayumitól. Szerencsére jött Danieru és kimentett.
-Igen! -álltam fel és mentem oda Danieru-hoz.
Airis és Inu jöttek utánam ahogy szoktak.
-Micsodát?


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Ápr. 21 2015, 23:25

-Gyere fel a szobámhoz hogy ne hallja meg mindenki rendben?
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 21 2015, 23:29


-Rendben Danieru-kun. -nem pirultam el mert tudom Danieru-kunról, hogy semmi rosszat nem tenne.
-Egy rossz mozdulat és véged! -most mondta ki kereken Inu amit eddig gondolt.
-Nem hagyom egyedül Yu-chant, Airis is jön!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Ápr. 21 2015, 23:35

-Igérem Inu semmi rosszat nem fogok csinálni.- bár nem tudom nála mi számít rossznak.

Végül elindultunk 3-man a szobámhoz. Bementünk majd leültem az ágyamra.
-Foglaljatok helyet!... Yuki azért hívtalak el mert megnyerhetjük a játékot csak egy kis segítség kell. Arra szeretnélek kérni hogy szavazz majd arra a személyre akire én is, és még páran rendben? Nem követelem hogy rá szavazz csak egy kérés de örülnék ha segítenél.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal100/150[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Kedd Ápr. 21 2015, 23:39

Embarassed Erre a felhívásra még én is felkaptam a fejem a szendergésből. Ilyen egyszerűen szobára hívni, van jövő a szőke gyerkőcben, lehet a biliárddal túl nagy önbizalmat adtam neki? - Nyehehe .. - csúszott ki némi nevetés fogaim közül. Akkor nekem is dolgom van, úgy hiszem. Elmentem a pulthoz felkaptam két narancsot, meg egy szendvicset, és ízlésesen háromszög alakban Mayumi elé tálaltam. - Jó étvágyat - vigyorogtam mellé, és úgy döntöttem, inkább jobb lesz ha helyiséget váltok. Mikor rápillanthatott a lány, egyértelmű célzást kaphatott a gyümölcsök és szendvics állásából. pirate Egyfajta felhívást.
- Gyere át és nézz a szemembe, mit látsz! - kiáltottam még hátra, majd bevetettem magam a következő kisebb helyiségbe a dolgozó szobába.


//Szeretném kihangsúlyozni az író elhatárolódik Bacchus módszereitől. Köszönöm a figyelmet.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szer. Ápr. 22 2015, 07:09

Elindultunk Danieru-kun szobájához. Bementünk, Danieru leült az ágyára és elmondta mit szeretne kérni.
-Szívesen segítek! ^^ Viszont... Nem hiszen, hogy tégla lennél Danieru-kun. Bízok benned. Gondolom nem te találtad ki, hogy több ember szavazzon egyre. Így nem lehet, hogy az a tégla aki ezt kitalálta, hogy ejtse ki a többi játékost lassan de biztosan? -Danieru-kun-ban bízok, nem hiszem, hogy tégla lenne. És majdnem biztos szeretnék lenni a dolgomban. [/b]
-Jó a kérdés Yu-chan. Eru-chan, ugye biztos tudod, hogy mit csinálsz? Csak mert nem hagyom, hogy Yu-chan valami hülyeségbe belesétáljon!!!
-Kivételesen egyetértek a Sólyommal.
-Egy kérdés! Ugye Mayumi-t nem kérdezted meg? Csak mert nem bírom a csajt.
-Airis...^^"


A hozzászólást Hirasawa Yuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 22 2015, 14:59-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal425/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 22 2015, 08:35

Remélem Dani sikerrel járt Yuki meggyőzésével. És még azt hihetné, hogy véletlenül esett rá a választásom. Két szavazat egyetlen jól átgondolt húzásért, kinek kell több egy ilyen játékban?
Azt hiszem most jött el az én időm. Lemegyek a társalgóba, és megpróbálok minél hangosabban beszélni.
-Egy kis figyelmet kérnék. A szivem szerint még mindig Yuuki-ra szavaznék a tegnapi viselkedése miatt, de hallgatok Mayumira, és ne hagyom, hogy a baráti kötelékek befolyásoljanak. Ezért el kell mondanom, hogy Atoru az éjjel nem volt a szobájában. Egészen eddig nem hozott fel olyan mentséget, ami meggyőzött volna arról, hogy nem ő a tégla. Ezért rá teszem a szavazatomat.
-Ato-ra szavazok-
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Ápr. 22 2015, 10:31

Meglehetősen későn jöttem le a szobámból, egy jó darabig az egész játékon gondolkoztam aztán pedig szimplán elaludtam így kissé komásan lépdeltem le a lépcsőn. Sok mindenről lemaradhattam mivel Cearso már épp a szavazatát adta le. Szóval ezért akart rá szavazni.
- Én is Atoru-kunra szavazok. - Emelem fel a kezem még mindig nagyon álmosan és most már a pocim is korogni kezdett. - Éhes vagyok. - Azzal pedig szépen kicsoszogtam a konyhába valami harapni valóért.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal7230/7300[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 22 2015, 15:32

Végighallgatom Cearsot, és úgy tűnik, hogy igazat mond. Ha tényleg kint járt éjszaka, akkor biztosan simlis. Biccentek egyet Cearsonak, benne ugyanis megbízom.
- Én is Atorura szavazok. Kanami, mit szólnál, ha kifesteném a körmeidet? *.* Úgy unatkozom. Sad - tényleg unom magam. Sad Valamivel muszáj lekötnöm a figyelmemet. Különben is, túl sok az ember.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal4530/4700[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 22 2015, 15:38

Egyszer csak azon kapom magam, hogy ki akarnak szavazni. És nem mások, mint az ismerőseim. Suspect-Ejnye... Ennyire sem bíztok bennem. - csóváltam a fejem Cearso-kunnak és Asukának. Ők legalább bízhatnának bennem. De úgy látszik, nem hagytak más választást. - Rendben, elmondom a szerepem. Blokkoló vagyok. Be tudok zárni másokat a szobájukba. És akkor el is mondom, hogy kit fogok ma este bezárni. Asuka-chan lesz az, így megfelel mindenkinek? - nézek körbe, egy kicsit sértődötten. Hogy én tégla... Még ilyet. >.>

/Nem szavazok senkire/
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 22 2015, 15:42

A szentbeszéd meghozta a hatását, úgy tűnik egyre többen támogatták a dolgot, legalábbis szóban sokan rábólintottak, ami egy jóleső érzéssel töltötte el a lányt.
- Ah csak egy reggelit szeretnék. Később majd megkérdezzük a szöszit, hogy osztozik-e velem a komornyikban. - veti oda a kukacoskodó lánynak, majd helyet foglalt, hiszen nem volt több mondanivalója, és folytatódhatott a fülelés. Úgy tűnt valami nagy dolog van készülőben amit a lány egy halk, sokat sejtető hümmögéssel nyugtázott. Ez egyre csak izgalmasabb...

Nemsokkal később ismét felszólalt valaki. Az íjász szavai... végre valaki hallgat rám, és nem ész nélkül játszadozik. Ez annyira.. megható!
- Te lennél a tégla? - a kérdést a komornyikhoz intézte, persze jól hallhatóan, szinte már várta, hogy a fiú felszólaljon és ellenkezni próbáljon, vagy valami ésszerű magyarázattal, vagy éppenséggel egy kevésbé átlátszó kifogással álljon elő.
- Vagy lehet, hogy te vagy a tégla? - pillantok vissza az ujjal mutogatásra. Pont az imént volt felemlegetve, hogy a téglák lehet szervezkedni fognak. - Én... azt hiszem sikerült összezavarnom magam. Amondó vagyok, hogy hallgassuk meg a komornyik magyarázkodását, utána pedig Cearso álláspontját, és hogy mit is keresett ö este Atoru szobájában.. Addig nem vagyok hajlandó szavazni amíg nem láttam egy kis drámát.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal848/900[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 22 2015, 15:44

- A téglát kéne bezárnod, nem engem, Atoru. :3 De kíváncsivá tettél. Csak egy "halálunk" volt. Ő is tégla. Ki az, akit bezártál éjszaka? :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal4530/4700[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 22 2015, 15:57

- Nem tudom ki a tégla, rád pedig most egy kicsit haragszom Asuka... - mondom kissé morcosan a lánynak. - És hogy kit zártam be, nos, ezt a személy nem tudhatja, hacsak nem próbálta a kilincset, nem igaz? Így felesleges mondanom, de azért közlöm: Cearso-kunt blokkoltam. - A barátaidat tartsd közel, az ellnségeid pedig még közelebb... >.>- Magyarázkodni nem fogok. Az gyengék fegyvere. - felelem végül a leányzónak.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 22 2015, 16:00

- Hű, ez egyre érdekesebbnek tűnik! Cearso az imént azt mondta, hogy nem talált téged a szobádban, te pedig azt, hogy bezártad az ajtaját. Ezek szerint valaki hazudik... Meggondoltam magam, hagyjuk a fenébe a reggelit. Popcorn most jobban esne.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal848/900[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 22 2015, 16:03

- Tényleg? Cearso nekem üzenetben Kanamit említett. - nézek a fiúra. - Cearso?
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 22 2015, 16:07

- Nem érdekel, ha haragszol rám. Razz Nyerni akarok. Razz De ha te Cearcsimercsit blokkoltad, akkor lehet, hogy ő a simlis? Surprised Hiszen akkor nem tud kimászkálni gyilkolászni. >.>
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal4530/4700[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 22 2015, 16:12

-Rendben, ezt a magyarázatot most elfogadom. És nem, nem felel meg, hogy mindenki előtt kimondtad, hogy kit fogsz blokkolni. Igy a téglának csak az a feladata, hogy várjon, ezért azt fogjuk gyanúsitani, akit bezártál. De lásd, hogy megbizom benned, visszavonom a szavazatot.
-Én egy szoval se mondtam, hogy én mentem a szobádhoz. De ha Ato igazat mondott, két dologban biztosak lehetünk. Aki leadta a fülest, az biztos, hogy nyomozó, és nem én küldtem haza Arisut. De csak akkor, ha Ato az igazat mondja.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 22 2015, 16:25

- Köszönöm Cear, és igazad van. Mivel tegnap blokkoltalak, így te ártatlan vagy. Ellenben akkor... Ki a bűnös?- nézek körbe a társaságon. Örülök, hogy már nem gyanúsítgatnak. Legalábbis Cearso-kun bizalmát megnyertem magamnak. - Nincs itt mindenki, nem igaz? Merre van a szőke hajú fiú, és a rózsaszín lány?
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Szer. Ápr. 22 2015, 16:32

- Egyértelmű, hogy hazudsz, veterán, hisz ez a legjobb módja, hogy levakard magadról a figyelmet - de engem nem versz át, mindig a cuki fiúk a legtöbb lében kanál emberek. Én akarok az lenni, mindig is erre hajtottam, ezért csaltam, hazudtam, loptam eddig Rolling Eyes
- De a felvetésed nem rossz, szobára mentek, szerinted mit csinálhatnak? - kérdeztem kaján vigyorral, ha már a Mayumi nevű lány még csak észre sem vette a neki készített reggelit, már meg popcornt zabálna, pont mint a másik, heh kövérek Suspect  
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 22 2015, 16:36

- Ennyi? - veti oda meglepve, hogy a fiú komolyabb vita nélkül vissza is lépett a szavazástól. - Hihetetlenül jó meggyőző erő vagy. - döbbenek meg, miközben a komornyikot méregetem. Valamit tud a kölyök az biztos..
- De ez még nem jelent semmit. Arisu kiesett, aki elvileg tégla volt. Nem lepne meg ha a két tégla összebeszélt volna.. a komornyik is véletlenül ráhibázott, és bezárta a másik téglát, aki pedig tökéletes alibit kapott ezzel, így szabadon ejtve ki az embereket anélkül, hogy bárki is meggyanúsítaná. Ez tetszik. Agatha Christie féle krimi is lehetne belőle! - a lány elismerősen bólogat, majd pedig körbepillant. A többiek gyanúsan csendben vannak. - Tessék szépen felszólalkozni. Még semmit sem biztos... - már pislogni is fél, nehogy lemaradjon valamiről. Régóta nem volt ennyire izgatott. A krimik világa magával ragadó!
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal848/900[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 22 2015, 16:40

- Igazad van, kedves félmeztelen kollega, akár hazudhatnék is... De miért tenném? Ha valaki párbajozott már velem, akkor tudja, hogy én mindig igazságos próbálok lenni. Nem igaz, Cear?- nézek a fiúra. Ha jól emlékszem, négyes szintű volt, míg én tizes, amikor levert... Pedig simán nyertem volna. Rolling Eyes- És lehet, hogy én jöttem jól nevelt családból, de én ilyen korban nem mentem még szobára. Lehet, hogy titkokat osztanak meg egymással.- vontam meg a vállamat. - Ha lejönnek, majd megkérdezzük.- közben a szőke lány és felszólalt, és... Ez szerintem nevetséges volt, amit mondott. Neutral - Ne haragudj Mayumi, de szerintem ez lehetetlen. Ha valóban ketten vannak, akkor nem tudják kiszavazni egymást, mert meg kell egyezniük. Ha nem egyeznek meg, nem hal meg senki. Érted? - kérdeztem meg a lánytól, megpróbálva a tudtára adni, hogy ez a hal már elúszott...
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 22 2015, 16:43

-Vagy mert nem egyeztek meg, ezért ment haza Arisu... De Atoru eddig mindig tartotta a szavát.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Szer. Ápr. 22 2015, 16:56

- Ez buta kérdés volt veterán harcos, ez a játékod célja, hogy lemosd a sarad. Szegény lányt azért dobtad ki, mert megpróbált a fejedre nőni. Minden férfi tudja, hogy olyan nem létezhet, hogy nő uralom, nemde? - mellesleg - Jól nevelt család alatt az elváltat értheted maximum, tudjuk mindketten, milyen korban élünk, és igen a ott a pont nálad Cearso, nem egyeztek meg - megegyezni egy nővel? Hová fajulna a világ, egy jó pohár borral hamarabb megegyeznék. Mentem is a pulthoz szerezni egyet, ahol Kuromajo feszt csak tejet akar adni. Rolling Eyes
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal1003/1500[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 22 2015, 16:59

- Oh vagy úgy... - a lány kissé elpirult, látszik, hogy nem figyelt a játékszabályok olvasása közben. De már nem számít.
- Ez is egy lehetőség.. Viszont most, hogy a komornyik tisztázódott, úgy ahogy.. engem érdekelne annak a lánynak a véleménye is aki csak úgy leadta a szavazatát és itt is hagyott minket... (Kurokawa Yuuki) Meglepően hamar belement a szavazásba. Veled ellentétben ö még csak nem is érvelt Atoru mellett, és kétlem, hogy ekkora meggyőző erő lennél, már bocsánat. - pillant a fiúra - Amondó vagyok, hogy menjünk utána, és bírjuk szóra. - már csak a pipa és a detektív sapi hiányzik a képből. Mayumi egyik pillanatról a másikra Mrs. Marple-nek érezte magát, és fel is kelt a helyéről, továbbra sem figyelve az ételre ami előtte hevert kitudja mióta...
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal848/900[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 22 2015, 17:03

-Igen, ez engem is érdekelne. Én csak annyit mondtam neki, hogy Atoru nem volt a szobájában az éjjel.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_bal10/5900[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.