Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tachi vs Miu+Danee+Cearso

+2
Kayaba Akihiko
Rosalia
6 posters

Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Rosalia Pént. Feb. 06 2015, 21:09

Miu (Sebzés: 8, Minden 4. körben pihen, Tachi támadásához 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia.)
Tachi (Sebzés: 39, Minden 5. körben pihen, Miu támadásának elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, Danee támadásának elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, Cearso eltalálása 2 vagy afölé dobással, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Danee (Sebzés: 25, Minden 4. körben pihen, Tachi támadásához 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia.)
Cearso (Közelharci sebzés: 1, Minden 3. körben pihen, Tachi támadásához 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)

Miu: 11/50 hp (0/4)
Tachi: 90/90 hp (1/5)
Danee: 100/100 hp (0/4)
Cear: 70/70 hp (0/3)

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Miu Szer. Feb. 11 2015, 14:59

A Róka rátekeredett a lábamra, mint valami kígyó. Viszont hagyta, hogy leússzak a tó aljára és ott el is kezdtem iszapfalót játszani, de sajnos sikertelenül mert semmi használhatót nem találtam. Érzékeltem valami ütés szerűt is a vesém tájékán, bár igaz csak akkor jöttem rá, hogy épp bekaptam egy támadás szerűséget, mikor láttam az életcsíkom egy hatalmasat ugrani és máris elvesztettem az Hp-m több mint felét. Valahol itt mélyen magamba fel is adtam a küzdelmet, elvileg a burok megvéd és nem fogok meghalni, bár félek megbízni valami olyanba, amiről nem igazán tudok semmit se. Amíg én iszapot „eszem”, addig Cearso és Danee igyekeznek rásegíteni a helyzetemre. Pedig nem akartam viaskodásba és kapálózásba kezdeni, mert nem igazán látom értelmét, viszont most lehet jobban kisegítem azzal, ha ténylegesen is megpróbálok kiszabadulni. Megpróbálok Róka-san arcába taposni és közben igyekszem előre haladni az iszapban maradva, hátha sikerül majd most kiszabadulnom. Akármi is lesz azért még igyekszem továbbra is keresgélni és haladni valamerre. Hátha most majd találok valamit az iszap „evése” közben.

//Megpróbálok Tachi nagy arcába lépni, meg mozdulni valamerre és továbbra is keresgélek az iszapban Surprised //
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 11 2015, 14:59

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Feb. 11 2015, 18:10

Míg Miu-channal viaskodtam, úgy tűnt hogy szaporodtunk a víz alatt, ugyanis az íjász mellett megjelent még valaki. Ugyan első pillanatban nem tudtam, ki az, hiszen a hátam mögül közelített, de nekem hátul is van szemem. Vagyis észlelésem :] Azt pedig nem volt nehéz kitalálni, hogy támadó szándékkal érkezik, és egy tippem is volt arra, hogy ki lehet az. Hirtelen mozdulattal löktem át magam a lány másik oldalára, hogy az orvul támadó ellenségem és közém kerüljön, és amíg ő a tó fenekét kutatta, addig én meglestem, hogy beigazolódott-e a sejtésem. Beigazolódott :] Danee-kun harci képességeivel nem voltam tisztában ugyan, de nem éreztem veszélyesnek még ezt a három az egy elleni helyzetet sem. Felszerelésem nélkül is erős voltam, egy gyenge lány és egy erőtlen íjász mellett nem képviselhet akkora erőt, hogy rögtön visszavonulót kéne fújnom. Különösen úgy nem, hogy mindössze néhány pillanatra voltam a célomtól.
Ugyan Miu-chan sikeresen az arcomba taposott, de várakozásomnak megfelelően elhanyagolható volt a sebzés, ami ért engem. Inkább erősebben megfogtam a lábát, és egy kis ideig továbbra is pajzsként használtam törékeny testét. Aztán ahogy lehetett, már meg is kíséreltem összezúzni egy erélyes ütéssel, hogy elveszítsem élőpajzsomat és kiszolgáltatottá váljak Danee-kunnal szemben :]

Támadom Miut :]
82/90 HP
Pihenés: 2/5
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 11 2015, 18:10

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 12 2015, 18:41

Miu sajnos kiesett a játékból, Danee következik. Támadhat vagy menekülhet. Ha voks csomagot akarsz felhasználni, azt userileg jelezned kell felém.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Rosalia Hétf. Feb. 16 2015, 19:04

Cearso következik, támadhat vagy menekülhet. Danee a sor végére kerül.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Cearso Kedd Feb. 17 2015, 20:05

Arra eszmélek, hogy újra dörren az ágyú, majd vörös pixeldarabkák jelenek meg az orrom előtt. Majdnem elkiáltom magam, de még időben rájövök, hogy a víz alatt vagyok, és komoly oxigén hiánnyal járna ez a tettem.
Ezért magamban bosszút esküszök a lovag ellen, de fegyver nélkül esélyem sincsen. Ezért inkább hagyom, hogy Danee, és Tachi megpróbálják elintézni egymást. Én addig megpróbálok elúszni egy biztonságos helyre. Már csak az a kérdés, hogy merre.
Nem tudom mennyire tudnám leúszni a lovagot, ezért egy olyan irányt választok, amerre senkit se láttam távozni a tóból. Így legalább elérem azt, hogy ha engem vesz üldözőbe, akkor a többiek addig, jó messzire eljuthatnak.
Persze ennek megvan az a hátránya, hogy nincs a terep megtisztítva a csapdáktól. De ki tudja? Hátha szerencsém lesz…

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Rosalia Pént. Feb. 20 2015, 00:32

Danee kérvényezte a voks csomag használatát, amelynek eredményeképpen egy választott jártasságát (elsődleges, másodlagos vagy harmadlagos is lehet, de csak egyetlen) felpontozhatja akár maximális szintig is. A jártasságerősítés 5 nagy körig marad érvényben. A segítő csomag hatásáról egy rendszerüzenet tájékoztatja Daneet in game.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Danee Pént. Feb. 20 2015, 17:43

Azt hittem, abban reménykedtem, hogy még lehet esélyünk. Hogy még lehet abból valami, amit Miunak mondtam magyarázatképpen. Hogy felfoghatja úgy is, hogy ez egy izgalmas csapatépítés lesz.

Nem is csak róla szólt, magamat is meg szerettem volna mérettetni a pixelvadon zord körülményei közt, a bujkálni, osonni, barlangban, fák ágain meghúzódni, élelem után kutatni, vadászni, vagy csak élvezni a jó időt, a társaságot. Mindebből semmi sem válik valóra, mert abban a pillanatban, hogy ez az átokfajzat kiütötte Miut a viadalból, már képtelen lettem volna a lány szemébe nézni. De nem csak a szavahihetőségem veszett oda, hanem a saját remélt szórakozásom, mindama izgalom, amit ez a megmérettetés tartogathatott volna.

És tessék erre itt vagyok a tó közepén, ahol elkezdődött, s alig telt még el idő, máris vége. Tudtam, hogy nincs tovább. Értelme se lett volna már. Miu nélkül. Még ha valami csoda folytán túl is élném... akkor is csak csalódottan vándorolnék egyik helyről a másikra, vagy gubbasztanék a tájat bámulva.

A fásultság még nem ette teljesen meg csalódottságom haragját, ott izzott a düh a tagjaimban: a megerőltetett szememben, az ajkamban, melybe saját fogam tépett, a tenyeremben, melyet körmeim szúrták.

Nem volt semmi értelme, csak a düh, csak a harag, az létezett, a keserű íz a számban, a szorító érzés a mellkasomban, a remegés az izmaimban.
Az sem érdekelt már, ha veszítek, vagy ha el se találom. Egyetlen elhatározás égett bennem: addig püfölni míg egyikünket meg nem eszi a burka, s ha Miu-t nem is, hát Cearsot legalább megmentsem, ha Tachi őt szemelné ki következőnek, be is aktiváltam a szeretet csomagban kapott jártasság javítót az Akrobatikámra, bár szamárság lett volna azt hinni, hogy az bármikor is felülírná a gyorsaság vagy fegyverkezelés értékeink eredményét. De egy próbát megér, legfeljebb kiderül, hogy semmire sem jó!

//élesítem a jártasság javítót Akrobatikára, és támadom Tachit

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 20 2015, 17:43

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Feb. 21 2015, 16:36

Egy. Elégedett voltam magammal, minimális kockázatot vállalva tettem eleget a közönség elvárásainak :] Természetesen evés közben jön meg az étvágy, és tekintve, hogy a másik két játékos jelenlétét sem kifejezetten éreztem fenyegetőnek, nem szándékoztam kihátrálni a helyzetből. Nem úgy, mint Cearso-kun, aki kellően bölcsnek és körmönfontnak bizonyult ahhoz, hogy a távozás mezejére lépjen. Ő is tisztában lehetett vele, hogy esélytelen ellenem. Kisebb dilemmába kerültem, hiszen ha az íjász összeszed egy fegyvert, akkor jóval veszélyesebbé fog válni, mint amilyen most, viszont Danee-kunt sem ignorálhattam, és legfőképpen nem hagyhattam, hogy a vak dühe komolyabb kárt okozzon bennem. Úgyhogy jobb híján szembefordultam vele, és a vállába rúgva igyekeztem feljebb lökni magam. A víz alatti lélegzés még nem a specialitásom :]

Cear mehet amerre lát, Danee-t támadom 39 sebzéssel.
57/90 HP
Pihenés: 3/5
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 21 2015, 16:36

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Danee Hétf. Feb. 23 2015, 21:42

Várható volt, hogy ha visszaüt, márpedig miért ne tenné, hiszen Miut különösebb indok nélkül helyezte játékon kívülre két mozdulatból, azon meg nem is kellett különösebben csodálkoznom, hogy a köztünk lévő számbeli különbségek miatt könnyedén eltalál.
Amin csodálkoztam, hogy ugyanez nekem is sikerül még ő előtte. Az életcsíkokat gyorsban összevetve úgy tűnt ez egy vert harc, de a kutyát se érdekelte már akkor, innen én nem futok, akarom mondani úszok sehová.
Itt az egyikünk megpusztul, még ha csak kizárólag a viadalt illetően, és ha nekem kell annak lenni, akkor én leszek az, úgy sincs semmi kedvem az egészhez. De azért persze nagyon szívesen láttam volna ezt az önelégült pojácát kinyúlni és sok kis aranyos rózsaszín pixellé bomlani. Az olyan remek dolog lenne. Végre egyszer elégtételt venni azért a rengeteg pofátlanságért, amit a jelenlétemben művelt, akár másokkal, akár velem szemben. Miközben sorsommal imigyen számot vetettem, el is értem a kettőszáz tizenkilences számhoz. Már nem volt hátra sok egyikőnknek sem, így hát két kézzel kaptam az alkalmon és rántottam vissza a tó mélye felé s ha már Miunak hála olyan mélyen voltunk, hogy a drágám már az iszapot szántott mielőtt eltávozott volna közülünk, jónak láttam ha merénylőjét is oda rántom vissza végre egyszer hasznát véve a Súlyemelés jártasságomnak, és jól megetetem vele az iszapot, úgy hogy a tófenék adja a másik oldalról a taslit

//Tachit támadom (guess what... Rolling Eyes )

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 23 2015, 21:42

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Rosalia Szer. Feb. 25 2015, 08:57

Mivel úgy látom, hogy nem haladunk és ez hátráltatja az egész játékot, ezért a harcokra egy napos határidőt vezetek be. Ha az éppen soron következő nem ír, akkor elveszti a körét. Tachinak ma este 9:42-ig van ideje írni!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Feb. 25 2015, 15:15

Talán a lehető legrosszabb forgatókönyvet sikerült kihúznom ebből a kalapból, de jellemző módon még ez sem okozott bennem különösebb veszélyérzetet. Erősebb voltam nála, és a legrosszabb eshetőség az volt, hogy egy kicsit megcsappannak az életpontjaim. A legutóbbi alkalomból kiindulva ez pedig nem volt olyan nagy probléma, csupán ételt kell szereznem valamilyen úton-módon. Danee-kun megragadta a lábam, és megpróbált lehúzni, ami hellyel-közzel sikerült is neki. Annyira biztosan, hogy sebzést okozott nekem. Ránéztem a fiúra. Ő volt most a sarokba szorított vad, akinek már minden mindegy. Veszélyes lelkiállapotba került, talán ennek is köszönhető, hogy ilyen emberfeletti teljesítményt nyújt, de teljesen hasztalan az erőlködése. A lábamat fogó karjára csaptam teljes erőmből, hogy engedjen el, és én végre feljebb úszhassak az eredeti szándékaimnak megfelelően.

32/90 HP
Pihenés: 4/5
Danee támadása után mindkettőnknek pihi jönne, javaslom, hogy egyesítsük azt a kört a következő támadókörrel.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 25 2015, 15:15

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Danee Csüt. Feb. 26 2015, 12:48

A játék mechanizmusát ítélve, nem tűnik furának, ha azt gondolom, hogy eddig velem volt a szerencse istennője, ahogy eddig is sokszor, most is mellém állt. Nem jött ugyan meghökkentően varázsos segedelem, amit elképzeltem, és vártam, de hát én sem Arthur Pendragon voltam, így a kard is, tündér is elmaradt, helyette valamivel ügyesebben mozogtam a legutolsó ütés óta. Furcsa volt a higgadt gondolatok nyugodt tengerének echoját hallani a düh minden szívversétől egyre hevesebb örülete közepette. Talán hallani is lehetett volna az örült kacajt ha a felszínen lettünk volna, mely a víz alatt csak az én fejemben visszhangzott, s mely az eszelős, széles vigyor fog-kerítése mögött rekedt. Tachi próbált szabadulni, felfele úszni, de én csak tapadtam a bokájára, mint a ragasztó. Talán azt hitte, fájdalmat tud okozni? Nevetnem kell! Most, hogy a szorításomban van, nem eresztem, s erőművész módjára rántottam vissza a fenék felé, egy utolsót sózva a képe irányába, mielőtt még búcsút kéne intenem ennek a rövid véget ért viadalnak

//pihenőkör letudva közmegegyezéssel + támadok

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 26 2015, 12:48

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Feb. 26 2015, 19:47

Összegabalyodásunk lehetett az egyetlen oka annak, hogy így fel tudta velem venni a versenyt. A nyers fegyverkezelési pontjaim valószínűleg sokkal magasabbak voltak, mint az övéi, amit bátran alapozhattam arra, hogy bőven az átlag fölött vagyok vele. Ezt a mozdulatai is alátámasztották, látszott rajta, hogy komoly erőfeszítésre van szüksége ahhoz, hogy meg tudjon ütni, míg nekem ez nagyon könnyen, szinte odafigyelés nélkül is ment. Ugyanakkor határozottan zavaró volt, hogy háromszor lendült felém az ökle, és mind a háromszor el is ért, így nagyon erősen megcsappantak a pontjaim. Sebezhető lettem, nagyon oda kell majd figyelnem, amikor kiérek a partra. Nem lenne túl jó egy lesben álló játékos áldozatául esni :] Mindenesetre most az volt az elsődleges feladatom, hogy megszabaduljak a púptól a hátamon. Vagyis lábamon. Úgyhogy fújtam egyet, majd újabb rúgás, a szabad lábammal a fejét céloztam. Csak erre az egyre volt szükségem, hogy megszabaduljak tőle, és meglegyen a második skalpom is :]

// Pihikör+támadás //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 26 2015, 19:47

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Tachi vs Miu+Danee+Cearso 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 26 2015, 20:44

Danee hősies és önfeláldozó küzdelmének eredménye, hogy bár a csatában alulmarad és a buroknak kell kimentenie a játéktérről, az ármánykodó Tachi életpontjait alaposan megtépázta.

Tachi mehet vissza a játéktérre kemény 7 hp-val Razz Danee bummol Rolling Eyes Érdemes lett volna talán inkább súlyemelést felmaxolni, azzal kihajíthattad volna az erdőbe Twisted Evil

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Miu+Danee+Cearso Empty Re: Tachi vs Miu+Danee+Cearso

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.