Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] 4# Quimbli

+3
Shukaku
Suzume
Kusumi Ayani
7 posters

Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Dec. 30 2014, 22:43

Egy aprócska sziget, mégis egyre népszerűbb... a leskelődök körében. Úgy hírlik a szigethez közelítve az emberek etikai magatartásáért felelős mód, automatikusan lekapcsol, és bármit is teszünk nem lehet visszakapcsolni. Persze sokan kaptak az alkalmon, és a sziget közelébe férkőztek, hátha pillanthatnak meg egy-két idomot... ám sajnos kárukra egy miniboss zavarja el állandóan az ott levőket. Nos van olyan bátor jelentkező, akik szívesen megpróbálkoznak mégis a minivel? :3 nők elsőbbséget élveznek x3

Résztvevők:
- Cearso
- Suzume
- Kuromojo
- Tantalosz
- meg akik még írnak első körben Very Happy

Néző:
- Tachi

Miniboss kezdete 1 hét múlva (parancsnok választásra lehetőség van, ha van kedvetek több kört is lejátszhattok a kezdés előtt)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Suzume Szer. Dec. 31 2014, 10:20

Attól független, hogy meglehetősen ritkán tévedtem erre a szintre, kifejezetten szerettem itt lenni. A kocsmákban az njk karakterek és a játékosok egyaránt mindig vicces történetekkel halmoznak el. Hallottam a Krakkenről, szirénekről, elveszett városról a tenger mélyén és még elég sok legendáról aminek jó eséllyel semmi alapja. Viszont, most egy különös sziget keltette fel az érdeklődésemet. Magamban csak pajzán szigetnek neveztem el, ugyanis a pletykák szerint aki oda téved annál az etikai mód automatikusan kikapcsol. Engem ez a veszély nem fenyeget de voltak terveim a szigettel. Nyithatnék egy piros lámpás negyedet. :3
Vagy csak egy sima kocsmát kalózos témában. Nem is lenne rossz ötlet. Suzume a kalózkapitány :3. Esetleg a saját orrgyilkos búvóhelyem, ha már úgyis piri vagyok. Sok lehetőség fordult meg a fejemben és nem akarom őket kárba veszejteni a bökkenő, hogy a leendő, túlzott szexualitással bíró bázisomat egy miniboss védi. Így vette hát kezdetét a kalandom pajzán szigetre, felszerelve magam a fegyvereimmel és páncéljaimmal valamint egy jó adag fotókristállyal ha esetleg más is kedvet kapna a miniboss levadászására :3
Nagyjából sikerült is mindent elintéznem. Szereztem egy kisebb hajót a hozzá tartozó njk-val aki majd elvisz engem a kívánt szigetre. Megtehettem volna, hogy szimplán odarepülök de tovább gondolva az egészet inkább csináltam egy nagy táblát „Miniboss küzdelem itt” felirattal és várok hátha jön pár leányzó és legény akikről majd készítek néhány kompromittáló képet majd. Ha nincs etikai mód le tudom lőni vagy tépni a ruhájukat. Cool
Így hát végül fogtam egy napozó széket és a mólónál vártam keresztbe tett lábakkal, elkényelmesedve a székben, hogy valaki velem tartson. Kár, hogy hideg van akkor most Tutira bikinire vetkőznék, így viszont ez elmarad. Bár így a napozó széknek sincs sok értelme…

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 07 2015, 18:29

-Nem Timidus, nem fogom megpróbálni újra elmagyarázni, hogy mire is jó ez az etikai módos bigyula. Az a lényeg, hogy csak távolról fogjuk megnézni, hogy mi is történik ott, és ha esetleg találkozunk Rennel vagy Tachival, akkor lefényképezzük, és már röppenünk is haza.
-A miniboss nem is érdekel?
-Nem. Ártalmatlannak tűnik, nem nagyon hallottam még senkitől, hogy bárki is meghalt volna, és mindenki csak… szóval azért megy oda…
-Miért azért?
-Leskelődni.
-Nem értem.
-Meséltem már neked, hogy az emberek… valamelyik emberek… szóval akiknek nem lehet… jajj Timidus, ne kérdezz már ilyeneket, nem tudom ezt neked sehogy sem elmagyarázni. Az a lényeg, hogy ruha nélkül nézni valakit úgy, hogy ő nem akarja, az nagyon csúnya dolog, és ha végre szerzünk bizonyítékot arról, hogy Tachibana vagy Ren ilyen perverz izéken élvezkedik, akkor végre talán hallgatni fognak ránk, és a körmükre néznek.
-A körmükre?
-Megbüntetik őket.
-Leskelődésért?
-Meg… meg másért is. Anat is mesélte, hogy Tachi bántani akart egy lány valami sikátorban. Emlékszel.
-Emlékszem. De ha ezekre vadászunk…
-Nem vadászunk!
-Rendben. Ha őket akarjuk lefotózni, akkor Daneera miért nem számítasz?
-Mert Danee gyáva. Biztosan nem merne egy miniboss közelébe menni még azért sem, hogy kukkoljon. Vagy… nem tudom. Ha ott lesz ő is, akkor őt is lefényképezzük.
-Akkor is, ha ő is meztelen lesz?
-Timiduuuuus!  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Így hát a kicsiny csapat csónakba szállt. Mivel nekik volt saját ladikjuk, nem kellett a mólóról indulniuk, ezért sajnos Suzumével sem találkoztak. Átevickéltek arra a bizonyos szigetre, először persze csak megkerülve, hogy megnézzék, más kötött-e ki a parton. Mindenki tudja, hogy a Hazatérés Kristállyal csak városokba lehet teleportálni, a szigetről pedig Shu úgy tudta, hogy nem rejt várost, szóval csak átúszni lehetett idáig, vagy csónakkal jönni… amit persze eltehetett az illető az inventoryába, de ha nem, akkor legalább megtudták, hogy nincsenek egyedül…  

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Cearso Szer. Jan. 07 2015, 20:02

Ott lesz. /majd vmikor/
felszerelés:
Egyedi Alkony Maszk (+7 fegyverkezelés, +10 páncél) /2k->2F/ (felszerelt)
Egyedi Nyúlcipő (+10 gyorsaság +2 fegyverkezelés) /2k->2F/
(felszerelt)
2* Egyedi Harmat Gyűrű (+8 fegyverkezelés +4 speciális képesség) /2S->2F/
(felszerelt)
Egyedi Mindenes Rúna (+4 fegyverkezelés +2 erő +2 irányítás +2 gyorsaság +2 speciális képesség) /2k->2f/ (felszerelt)
Sietős+1[1I] +1 irányítás +4 fegyverkezelés (felszerelt)
A Kaszás Köpenye (+2 gyorsaság +5 fegyverkezelés, viselőjét 1-es szintű észleléssel áldja meg)
"A köpeny zizzenésével jelez mindent és mindenkit. Levételekor sajnos az észlelés is eltűnik, pedig sosem árthat egy ötödik jártasság. Nagyobb vagy egyenlő észlelésnél nem csinál semmit. A köpeny olyannyira hosszú, hogy egy része a földön követi viselőjét, ha a viselője hordhat T2-es tárgyakat, A Kaszás Félelmetes Köpenyévé alakul át." (felszerelt)

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Kuromajo Szer. Jan. 07 2015, 20:15

Ara-ara... kit látnak szemeim? Egész eleddig Nii-sama nyomában jártam, kinek az útja erre az óceános szintre vezetett, ahol Viola-sannal és Maaya-sannal is megismerkedtem annak idején =) Azonban egy ideje különösen nehéz őt követni... nem először veszítettem el szem elől, pedig eddig mindig rá tudtam találni... Különös, úgy fest a szimatom lassacskán cserben hagy ebben a virtuális világban... A valóságban egyáltalán nem okozna gondot, még az illatát is tisztán és erősen érzem, bárhol is jár =) Azonban azzal, hogy szem elől veszítettem bátyámat, megpillantottam valaki mást, aki szintén érdekelt. Ő volt az egyike azoknak, akik megpróbálják tőlem elvenni Nii-samát... ez pedig megbocsáthatatlan... Igazán kár, pedig szemrevaló leány. Tetszik, de ez nem is meglepő, hogy azonos ízlésünk van Nii-samával ^^ Talán úgy lenne a legoptimálisabb bosszút állni rajta, hogy előbb elcsábítom, és csak aztán ölöm meg, és akkor többféleképpen is élvezhetném az édes bosszút =)
Most azonban előbb megfigyelni kívántam csupán, rájönni a gyengéire. Az egyik mólón telepedett le, miután bérelt egy hajót, és kíváncsian figyeltem, mit is hirdet. Rejtekhelyem egy épület volt, de ahogy ráébredtem, hogy mire is készül, kénytelen voltam elhagyni azt, mert könnyen elveszíthettem szem elől. Eltávolodtam néhány tucat méterre, majd bikinire vetkőztem, és beugrottam a jéghideg vízbe, hogy ezt a néhány métert leúszva a ladikja közelébe kerüljek, és észrevétlenül felmászhassak rá, kvázi potyautasként. Egyelőre nem szerettem volna nyilvánosan megjelenni előtte, néhány zsák közé bújtam be, és kreáltam egy kis rést, amin keresztül figyelhettem a hajó fedélzetét, de leginkább őt. Ha harcba keveredik, az számomra igencsak ideális, hiszen megfigyelhetem a szokásait és a képességeit. Tökéletesebb nem is lehetne ez a nap így =)
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 11 2015, 20:25

a mese addig nem indul, míg mindenki a szigeten vagy annak a közelében nem lesz x3 szóval még hajrá Suzu hajókázz egy picit :3 (már nem kell 250 szó csak Cearnak, vagy ha pótol közben akkor neki sem)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Rosalia Szomb. Márc. 07 2015, 12:55

Ezzel itt most mi a helyzet? Suspect

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Suzume Hétf. Márc. 09 2015, 09:15

Nem úgy tűnt, hogy bárki más is megjelenne és hajókázna velem így kénytelen vagyok elindulni. Mondjuk van egy kis potyautasom. Mióta elindultam azóta jelez az észlelésem, hogy egy játékos bujkál a közelemben és mivel a tengeren vagyunk kizárt, hogy ne a hajón rejtőzködjön. Nem gond amíg nem próbál a torkomnak esni. Nem kellet sok, hogy megérkezzek viszont egy csónak már volt itt. Valaki beelőzött volna? Szépen kikötök a szigeten és körbenézek :3

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 01 2015, 17:59

... elfelejtődött?
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 4# Quimbli Empty Re: [Miniboss] 4# Quimbli

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.