Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

+3
Rita Hanami
Mesuda Reiko
Henzon
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Mesuda Reiko Szomb. Nov. 24 2012, 16:21

Reiko csupán lőtt és lőtt minduntalan célpontjára, illetve a kettejük közé kerülő tárgyakra illetve karakterekre. A fickó márpedig a kialakult helyzet közepén most kerülgetni kezdte nyílvesszőit mintsem tovább támadni a lányt. Persze lemaradt a körülötte folyó eseményekről és még arra sem figyelt fel hogy Rita odasurrant és súgott neki valamit. Amikor pedig kezénél fogva megragadta, a dolgok egy kicsit végre összezavarodtak Reiko szemszögéből. Mert hogy ellenállva kapálózni kezdett Erő tulajdonság híján, így meglehetősen könnyedén rángatta el a helyszínről. De még a járatban lefelé is ócsárolta a szeme elől már eltűnt férfi rokonságát és arcát. Csak amikor megálltak és kezét is elengedték nyugodott le, Ami azt illeti, megszédült és botladozva neki hátrált a falnak miközben társai egy lezárult járattal voltak elfoglalva. Amikor pedig újabb nyílt ki és csontvázak bukkantak fel, Reiko éppen lecsusszant a földre háttal még mindig a falnak, s w ülésbe érkezve kimerülten lógatni kezdte a fejét. Elhasználhatott vagy további hét-nyolc nyílvesszőt is egyébként, most azonban részben kimerített kitartása hátrányától a padlón kényszerült maradni. Csak Rita kiáltására figyelt fel kissé bambán, s ásított egy hatalmasat
- Öem mhmm... - nyammogott leverten - én ebből asszem most kihagyom... vagy ezt most kimaradok... oké?
Eztán bágyadt tekintettel meredt saját maga által megnyitott menüjére, majd kezébe "varázsolt" egy tartaléknak tartott apró üveget melyben valamiféle szeszes ital volt. Mi mást is tett volna mint hogy lassan de biztosan meghúzta, majd végül eltette
- Már nem jobb... őőő még - pislantott, szemei azonban csak félig maradtak nyitva - vajon mennyi nyílvesszőm van még?
Magához intézett és persze spontán kérdését egy padlóra köpéssel zárta le, ami egyébként nem volt szokása
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Zhel T. Everett Hétf. Nov. 26 2012, 13:35

A kis csapat vezetője valószínűleg megijedt az ellenfelektől ezért kiáltotta el magát, és szólított fel pár embert, hogy kövessék és már el is kezdtek futni. Bár kissé érdekes volt, mert Rita az ellenkező irányba kezdett el futni a vörös indikátoros lányka felé.. aki nyílván nem valami jó helyzetfelismerő. Útközben felszólította Zhelt, hogy meg ne haljon, de esze ágában sem volt ilyet tennie…. Túl korai lenne.. talán 80-90 év múlva aktuális lesz a dolog. Megfogta a fiús kinézetű lányt és már futásnak is eredtek.. egyedül a kékszemű maradt ott társalogni egy kicsit, na meg az addigi ellenfelek. Zhel jól gondolta és ismerte a nő az Everett Corporationt.
- Pontosan… Egy kis befektetéssel.. remélve, hogy megtérül majd…. Mivel elég nagy hűhót csaptak belőle..- válaszolt a fiú, majd Sachiko parancsára a társai elindultak a többiek után. Nagyon úgy tűnik, hogy Aira ismeri már ezt a helyet, és az is nyilvánvaló, hogy Sachiko-t sem ejtették a fejére.
- Valószínűleg ugyanabba a csapdába estem mint maguk. Kipróbáltam a hála ajándékot és ez lett a vége. – Zhel eltette a kardját, nem nagyon lesz rá szüksége, vagy ha mégis akkor sem érne sokat, ha az alárendeltjei így féltek tőle akkor nem lehet olyan gyenge.
- Csak boldogulni próbálok a magam módján.. az a lány sok pénzt ígért nekünk.. és abból nekem itt mindig hiány van. De úgy tűnik, hogy a pénz ugrott…és pár tp is. Ez a világ nem nekem való…- próbált válaszolni a nő kérdésére pár mondattal. Ez a Kayaba nagyon megjárja amint kijutottak innen.. rengeteg ellenséget szerzett magának.
- És a goldhand tagjai hogy kerülnek ide?? ÉS miért piros némelyik indikátora??- kérdezte halál nyugodtan.

Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Henzon Hétf. Nov. 26 2012, 19:13

1. Kazuma, 2. Rita és 3. Aira (Reiko nem kap sorsolást, mert a többiek mögött ül, továbbá Zhel sem, mert ő sincs pillanatnyilag akcióban!)

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 26 2012, 19:13

The member 'Silica' has done the following action : Kockadobás

#1 '2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Henzon Hétf. Nov. 26 2012, 20:00

Kazuma (korona=nincs sebesülés) sikeresen harcolsz sérülések szerzése nélkül. Van néhány "veszélyes" eset, de csak nem bírnak eltalálni

Rita (halál=sebesülés) te nem ilyen szerencsés, habár Aira levált, s te hátulra kerülsz, a csontváz had mögül a jobb oldali falra felkúszik egy négylábú csontváz-kutya, s a falon végigfutva egy ugrást követően a válladba harap, még akkor is, ha te közben eltalálod. Ezután az állat meghal (te ölöd meg valahogyan)(-3 páncél vagy annak hiányában hp).

Aira (halál=sebesülés) leváltja Ritát, s ő is bőszen nekikezd a csontvázak aprításának. El is intéz párat, de akkor egy nem várt momentumban az egyik levágott ellenfél elől egy másik kerül elő, s megszúrja a vezetőtöket. Annyit láthattok, hogy hasa közepe pirosan felizzik, ezzel is jelezve, hogy valóban megsebesült, s életcsíkjából egy rövidke rész eltűnik. Mérgesen rávág bántalmazójára, aki össze is szakad ettől.
- Tizenhárom életpontom maradt! - kiáltja.
Még pár ellenfelet kell levágnotok, majd az élőholtak hada elfogy.

- Csak arra visz út, amerről ők jöttek... - közli Aira, de erre biztos mindannyian rájöttetek és ő sem okoskodni akar, csupán megerősíteni benneteket abban, hogy ha azon gondolkodtatok arra kell tovább menni, akkor igazatok van. Aira megy ismét előre. A kanyar után egy újabb folyosó tárul elétek, s ide is érvényes a korábbi fáklyás állapot. A folyosó száz méter hosszú lehet, a végén újabb kanyarral.
- Én úgy tudtam, hogy ha lejövünk ide, akkor teljesen egyenesen kell haladni és akkor egy terembe érünk, ahol egy különleges tárgy van... Ehelyett ahh..!! Sajnálom, hogy ebbe kellett csöppennetek... - mondja szomorúan, de gyorsan összeszedi magát. Most akár kérdéseket is tehettek fel neki.




Zhel: Sachiko türelmesen végighallgat, s néha bólint is, majd mikor a piros indikátor kerül szóba, rejtélyes mosoly jelenik meg az arcán.
- Ugyan, ez itt a lehetőségek világa, csak fel kell találnunk magunkat... - mondja kimérten, hangja azonban komorrá válik.
- Vannak olyanok, akik a nemes cél ellen... Az ellen küzdenek, hogy minden játékost kijuttathassunk ebből a világból! Mi mindent ezért teszünk, de vannak azok, akik idebent is csak sajátos önző önmagukat adják, s inkább maguknak tartanák meg a javakat, amivel mindenkinek - az "mindenki" szót erősen megnyomja" - segíthetnénk, hogy el tudjanak szakadni ettől a világtól, s visszatérhessenek a normál életükhöz, csak úgy, mint maga, Everett-dono... - Szemeiben láthatod, hogy nem viccel, minden egyes kimondott szavában szentül hisz, ám még nem fejezte be:
- Akik nincsenek velünk, Everett-dono, azok ellenünk vannak ebben szomorú háborúban, aki nem segít, attól erővel kell elvenni az erőt, ami közelebb visz minket a szabadsághoz..! Azt, hogy maga hol áll, csakis ön dönti el... - mondja, s arcán újra mosoly jelenik meg.
- Ha úgy gondolja, inkább a mi oldalunkon harcol tovább, akkor szívesen látjuk köreinkben. - a szemedbe néz, majd int, hogy kövesd, majd elindul a kőtáblás bejárathoz, ahol a három embere megállt.

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kazuma Kedd Nov. 27 2012, 19:02

Szorgosan szúrtam és vágtam a csontvázakat. Egy pillanatra megszabadultam ekkor hallottam egy kiáltást, amire felkaptam a fejemet. Balról egy csontváz érkezett furcsa módon háttal. Gyorsan kirúgtam a lábát, és esés közben lefejeztem. Megláttam mögötte a csapat egyik lány tagját és leesett, hogy ő küldte nekem az ajándék xp-t. Majd viszonzom neki. Hamarosan switchelt de engem nem foglalkoztatott túlzottan hogy hasonlóan tegyek. Jól érzem magam itt az első sorban. Továbbra is jöttek, hogy szépen libasorban levághassam őket. A következő szemből rohant nekem de közben egy csontvázkutya is megindult a falon. Meglepett hogy milyen könnyen felfutott a falra és rögtön felé vágtam de egy hajszállal sikerült eltévesztenem. Viszont nem ugrott rám, hanem tovább rohant, amin kicsit meglepődtem de, nem tudtam utána fordulni, mert egy csontváz már majdnem elért és úgy döntöttem inkább őt intézem el. Addig is remélem, hogy a hátam mögött elkapják azt a kutyaszerű valamit. Gyorsan kitértem csontváz elől és levágtam a felém nyúló kezét aztán a koponyájába vágtam a másik késemet. Ezután pedig az utolsót is elgáncsoltam és mielőtt feltápászkodhatott volna gyorsan térdre esve, elvágtam a gerincét. Előttem már senki. Megfordulva még láttam, ahogy a csontvázkutya is szétesik és így már teljesen kiürült a folyosó.
Ez egész könnyen ment. Még az a minimális páncélom is megmaradt. Végignéztem az arcokon, és most kezdtem csak felfogni, hogy itt maradtam összezárva három lánnyal… Gyorsan elhessegettem a zavaró gondolatokat és visszavedlettem a szokásos készenléti Kazumába. Nem tartott sokáig hogy elinduljunk az egyetlen lehetséges úton. A kanyar után meglepő módon egy újabb folyosó következik. A játéktervezők már csak ilyen kiszámíthatóak. Szótlanul baktatok a csapattal nincs szükségem, arra hogy kérdéseket tegyek fel a lényeg már úgyis kiderült a számomra. A lényeg hogy megtaláljuk a „különleges tárgyat” és… Na jó talán mégsem jöttem rá minden részletre a különleges tárgyak a gyengéim, így nem bírom ki kérdés nélkül.
- Pontosan miféle tárgyról van szó? – és információra éhesen a fülemet hegyezve zárkóztam fel a vezetőnkhöz. Tudom milyen választ várok és remélem, hogy azt meg is kapom.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Dec. 05 2012, 09:49

A csontváz felém suhintott Aira viszont még épp idejében cselekedett és így letudott váltani engem ellentétben Reikoval aki most a falnak dőlve ücsörgött. A sebeződést megúsztam viszont a lány viselkedésén egyre inkább felhúztam magam és ingerülten indultam el felé.
-Reiko… - Szólítottam fel a szokásosnál talán mélyebb és emiatt mérgesebbnek is tűnő hangon és folytattam volna , hogy leszúrjam őt és valamilyen kioktató kiselőadást akartam tartani, de a nevének elkiáltásán túl már nem jutottam, mert szinte abban a pillanatban valami furcsa zajt halottam magam mögül. Ekkor már megszólaltak a vészvillogók és fordultam is hátra de még a mostani sebességem is kevés volt ahhoz, hogy idejébe megtegyem azt és így csak a szemem sarkából láttam a felém ugró lényt ami bele is harapott a vállamba. Automatikusan felsikoltottam egyrészt az ijedségtől másrészt pedig megszokásból és reflexszerűen a vállamhoz kaptam. A lény aki rám támadt most szembe állt velem és most már felismerhető volt. Egy csontváz kutya. A kardommal suhintottam egyet a levegőbe mire ekkor a legnagyobb meglepetésemre elkezdte csóválni a farkát szimbolizáló csontot. Az esemény egyszerre volt vicces és egyben megdöbbentő, na meg persze az is benne volt a pakliban, hogy csak én hiszem azt, hogy a farkát csóválja. Ezt le kell ellenőriznem. Kicsit magasabbra emeltem a kardot és jobbra balra kezdtem el integetni vele mire a „kutya” most már egyhelyben kezdett el toporzékolni és a fejét fel-fel billentette közben mintha ha ugatni próbálna. Ezt látva egy ördögi vigyor húzódott a szám szélére és magam mellé engedtem a kardot.
- Gyere fogd meg! – Utasítottam az állatot mire ő mintha puskából lőtték volna ki kezdett el rohanni felém, hogy félúton a levegőbe ugorjon pont ahogyan azt vártam tőle. A tervem az volt, hogy a pofájából kiindulva ketté hasítom a szörnyet de ez már akkor megdőlt mikor a kutya éles kis fogaival megragadta a kard pengéjét és mögöttem ért földet. Vagyis ért volna ha elengedem a kardot így viszont a lendülete megpördített a saját tengelyem körül és így szembe voltam az állattal. Megpróbáltam elkapni a kardot de ő makacsul a szájában tartotta és mikor megpróbáltam kihúzni a szájából mindig visszahúzta azt. Ezt még jó párszor eljátszottuk egymással és lehet csak én hittem így de olyan volt mint ha közben még morgott volna is. Morgott! Nincsenek is hangszálai akkor hogyan képes erre? Mire ezen a gondolaton elidőzhettem volna a szörny egy nagyobbat rántott rajtam aminek hála majdnem el is estem és egyben az volt az a pillanat mikor rájött, hogy képes engem elhúzni. Szinte láttam rajta, hogy huncutul vigyorog annak ellenére, hogy nincsenek arcmimikái… meg úgy alapjáraton arca sem. Mire bármit is tehettem volna a dög megiramodott engem pedig ledöntött a lábamról és még körülbelül fél métert húzott is a földön mikor elengedtem a kardot a kutya pedig a többi csonti irányába szaladt.
- Állj meg! – Kiabáltam kétségbe esve utána. Még csak most szereztem azt a kardot, nehogy már el is veszítsem ráadásul így. Az egyetlen furcsa dolog viszont az volt hogy az állat megállt és visszafordult. Ha most így belegondolok már egyszer teljesítette a parancsom mikor mondtam, hogy kapja el. Hmmm… egy próbát megér. – Gyere ide! – Utasítottam mire ő oda sétált hozzám. Ekkor feltápászkodtam a földről és odaguggoltam hozzá közben pedig kinyújtottam a jobb kezem. – Kérem! – Adtam az újabb parancsot mire a kutya lejjebb engedte a fejét, hogy bele tegye a tenyerembe, de aztán visszakozott és ezt még kétszer eljátszottam mintha csak azt kérdezgette volna, hogy „biztos, biztos?” – Gyerünk! Add ide! – Szóltam rá még egyszer mire a kezembe köpte a fegyvert. Az esemény sorozat elég furcsán ért és furcsán is nézhetett ki. Nem is tudtam mire véljem ezt. Talán csak egy jó kedélyű programozó tette bele ezt a mobot a játékba vagy… lehet ez ilyen rejtett jutalom és ő lehetne az én játékbeli kutyusom. Mindig is akartam egy kutyát! A szemeim felcsillantak mikor végig suhant ez a gondolat a fejemen a baj csak az, hogy a csontvázé is. Pontosítva az ő szemei vörösen kezdtek el izzani amiből tudtam, hogy már baj lesz és mire feleszmélhettem volna már a torkomnak akart esni. Védekezésre emeltem a kardot de hála a hirtelen jött váltásnak ezt elnéztem és a kutya fejét vágtam le ami annak rendje és módja szerint pixeljeire bomlott. Úgy tűnt a kis közjáték hatása elmúlt és visszatért arra, amire eredetileg programozták. Az ölésre.
- Kutyi… - Szólaltam meg szomorúan kissé cincogó hangon. Pedig annyira szerettem volna egy háziállatot itt a saoban is. A szomorúságot a pulykaméreg vette át és rohantam volna a csontik közé, hogy kiadjam rajtuk keresztül a dühömet, de addigra a társaim már végeztek mindet, ami csak még idegesebbé tett. Láttam, hogy Aira elindult így dühös léptekkel követtem őt. – Mégis ki az az elmeroggyant aki egy ilyet beletesz a játékba? Remélem tökön rúgja egy acélbakancsos strucc ezt a szőrős talpú… hígagyú… marharépát! – Mondtam hangosan a magamét. Na igen a káromkodás sosem volt az erősségem. Aira időközben szabadkozni kezdett, hogy belerángatott minket amire csak felsóhajtottam és elhaladtam mellette átvéve a vezetést.
- Mindegy csak csináljuk most már végig! – Mondtam neki kissé letört hangon és haladtam tovább előre. A folyosó egy irányba haladt így nem kellet nagy ész hozzá, hogy kitaláljam merre menjek persze ha elágazás jött megvártam Airat, hogy ő vezessen minket. A legnagyobb oka annak, hogy így előre törtem annyi volt, hogy szerettem volna minél messzebb kerülni tőle. Dühös voltam rá de ezt nem akartam, hogy lássa és összevitázni sem szerettem volna egy ilyen helyen ezért inkább kerültem őt.

/11 életpontom maradt/


_________________
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Mesuda Reiko Szer. Dec. 12 2012, 09:15

Reiko egy kissé túlságosan is eljátszadozott a gondolataival, sőt még a tartalék itókáját is újból elővette. Üresnek érezte magát és azonfelül hangulattalannak, vagyis inkább ez az egész nap olyan nem összejövősnek és semmilyennek alakult. A többiek könnyedén megbirkóztak a rájuk törő csontvázakkal, míg ő ezúttal potyán élvezte az egy csapatban levő tapasztalatpont szerzés előnyeit. Mellesleg a magukra valamennyire adó játékkészítők mindig betették a nyílvessző negatív bónuszt a csontvázakra, kivétel néhány elavuló mmot, sőt inkább statisztikaibb játékokban használták. De mivel látta, hogy néhány kardpenge néha átcsusszan a bordák között, el tudta képzelni hogy egy nyílvessző mekkora pazarlás lett volna, hacsak mondjuk a koponyát nem tudja szétszedni, ergo aligha
Aztán az ő kedve is felvidult, mikor is Rita nekiállt játszani egy kutya csontvázzal még ahhoz képest is rendhagyó stíluselemekkel, mint ami a mob volt
- Tihihi... - kuncogott az eredmény végkifejletén, s talán még hahotázott is volna a gyöngéd szóhasználatú szentségelésen ha nem bambul el
Mert hogy végül azon kapta magát hogy a többiek egy sarkon fordulnak le, csak hogy valamiért murisnak találta az egész helyzetet
- O-ó! - mondta túlságosan is vidáman, s felkelt
Kényelmesen indult el a nyomukban, mi több inkább a járatot kezdte el végre vizsgálgatni azon tűnődve, miféle kincseket rejthet? Be-bepillantott néhány sötét részre, hátha éjjellátó szemei kiszúrnak valami érdekeset. Mert hát mégis csak valami különleges ereklye után kutakodtak ugyebár, az efféle kazamatákban pedig mindig ott lapultak a mellékjáratok kincsei. Meg hát a gamer logika is azt diktálta hogy a rejtett dolgok azért rejtettek voltak, éspedig vagy pozitív vagy negatív értelemben. Vajon most is éppen egy csapdába sétált bele? Mulatságos volt eljátszani a gondolattal, ironikus lett volna éppen most

_________________
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Zhel T. Everett Szer. Dec. 12 2012, 11:54

Zhel kényelmesen elcseverészett az addigi ellenfelei úgymond vezetőjével, mialatt a többiek követték Aira-t aki levezette őket valamiféle titkos alagútba. A nő másik három társa rövid idő után követte is őket. A fiúnak fogalma sem volt, hogy mi lehet odalent, de nem is számított ez.. éppen egy beszélgetés közepén volt és érdekes dolgokat hallott a beszélgető partnerétől.
- Ezt valóban igaz, de attól még ez nem az én világom. Ahhoz szoktam, hogy embereket irányítok és így haladok egyre felfelé. Ebben a világban szinte csak ostoba kölykök vannak akik képtelenek felfogni a felsőbendőségemet. Nem arra hallgatnak, aki jóval okosabb náluk, hanem aki… mondjuk, úgy hogy pár szinttel nagyobb, mint ők.. tipikus.. ostoba emberi viselkedés. – fejtette ki egy kicsit bővebben a véleményét e világról és a benne élőkről. Eddig nincs semmi jó tapasztalata sem. Azután tovább hallgatta Sachiko mondandóját. Volt benne némi igazság, de a kékszemű nem teljesen értett egyet az ő gondolatmenetükkel.
- Nem teljesen értek egyet magukkal ebben a témában. Nem kellene feltétlen megölni a játékosokat. Ez pazarlás.. Korlátozott számú ember ál a rendelkezésünkre.. sokan meghaltak már, és meg is fognak, még a maguk céhéből is és kell az utánpótlás. Kitudja mennyi ideig leszünk még itt bent. Nem csak erőre van szükségük hanem tagokra is.. minél többen vannak annál erősebbek. Ahelyett, hogy megölik őket állítsák maguk közé. Ha nem hajlik erre a lehetőségre akkor még mindig nem kell megölni… mindenki félti az életét, még jómgam is… és így megfélemlítéssel meggyőzhetőek. Ha életben marad sok van esély rá, hogy újabb ritka tárgyat szerez amit megint el lehet tőle venni… de ez csak az én nézőpontom. – fejezte be a szövegelést… Bizony Zhelnél sokszor előfordul, hogy eszközként kezeli az embereket és semmiféle bűntudatot nem érez irántuk.. egyszerűen csak így gondolkodik..

Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Henzon Szomb. Dec. 15 2012, 11:32

Aira egyáltalán nem lepődik meg Kazuma kérdésén, látszik rajta, hogy biztos volt abban: egyszer ez a téma is fel fog jönni.
- Egy különleges fegyver... Állítólag legendás, itt kell, hogy legyen. A f... - itt megtorpan nyelve egy pillanatra, s szemét is lesüti, amiben csillogva könnycseppek jelennek meg, de azokat gyors szempilla mozgásával eltörli - A férjem a Besúgótól vette az információt még a béta tesztben és az tényleg itt is volt. Mi csak azután találkoztunk, szóval az alapján tudom, hogy mi vár itt minket, amit ő elmondott nekem... - csikorgatja a fogait, látszik rajta, hogy mérges. Rita reakciójától még csak jobban felfűtődik stresszel. Pontosan tudja, hogy hülyeséget csinált, amikor ennyire spontán lezakatolt ide másokat is lerángatva magával, de azzal is tisztában van, hogy a folyamatos bocsánat kérések sem oldanak meg semmit. Hátrapillant egy rövidke időre, csak hogy meggyőződjön: az íjász lány is mögöttük van még. Mióta a kardforgató srác levált tőlük, elültetődött benne a félsz, hogy a többiek is meggondolják magukat, s lelépnek innen, habár erre most nem sok esélyük lenne.
- Egy teremnek kell lennie valahol itt lent, ahol egy ládában van... De most nem tudom, hogy pontosan hol is van a terem... - csalódottan ismét lesüti a szemét, ahogyan a befordultok a sarkon azonban látóidegei kimerednek, s homloka is beráncolódik.
Előttetek egy terem van, melynek a másik végében valóban ott van az emlegetett láda, ami egy klasszikus kalózfilmből is megszökhetett volna, annyira nagy a hasonlóság az ottaniakkal.
Aira boldogan lépdel a ládához ám mikor kezeivel a fedélhez nyúlna, hogy felemelje azt, mögöttetek a folyosó nyílása, mint korábban a falak, elfordul, bezárul. Aira visszakapja a fejét a ládára, s ijedten veszi észre, hogy az nem is egy kincsekkel teli tároló, hanem egy szörny, ami máris eltátotta hatalmas pofáját, benne hatalmas fogakkal.
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Mimic_www.kepfeltoltes.hu_
Aira, habár mindent megtesz, hogy minél gyorsabban meghátráljon, a Mimic névvel a feje felett lebegő mod az egyik karja után kap, amit egy mozdulattal könyök alatt leharap a lányból, s le is rántja azt a földre. Aira hatalmasat sikolt, mikor meglátja a jobb karja helyén lévő csonkot, de erős lélek-jelenlétéről árulkodik az, hogy közben megmaradt karjával vonszolja magát a földön.
A Mimic egy igazi szörnyeteges üvöltést hallat, majd mindenki felé "köp" egy nyilat a szájából. [Halál/Korona kockával kidobom, hogy kit sebez, kit nem!]
Ezután rajtatok a sor, hogy megtámadjátok a szörnyet, vagy esetleg segítsetek Airának odébb jönni, mielőtt elveszítené még egy végtagját. A lány élete már így is a felénél jár, s az elvesztett végtag miatt folyamatosan csökken az élete.

Vagy segítetek Airának, vagy a Mimicet támadjátok, ti döntötök, de a kettő egyszerre nem fog menni. Az ajtó zárva van, ha megpróbál valaki kijutni, "Immortal Object" feliratú kék tábla ugrik fel.

Kérem, hogy mindenki dobjon egyet a 'hatos' kockával.
Kérem, hogy mindenki rakja oda spoilerbe a pontjait a reagja elejére, vagy végére, amikkel elkezdte a játékot.




Sachiko türelmesen végighallgatja Zhelt, s ha közben a férfi egy-egy mondatával nem is ért egyet, nem vág annak a szavába. Miután Zhel elmondta gondolatait, akkor kezd el ő is szavalni:
- Mi nem mészárosok vagyunk, Everett-dono... Nem öljük halomra az embereket, nekünk nem ők az ellenség... Hanem a rendszer, ami itt tart bennünket. - hangja nyugodt - Az ellenségeink azok, akik az utunkban állnak, akik gátolnak minket... És ha csak ezen akaratos emberek halálával tudunk cél elérni, ám legyen! - mondja, majd vesz egy nagy levegőt.
- Az egyik tanácstagunk, a Mob Nagyúr nemsokára megérkezik ide. Addigra pedig eredményt kell elérnünk. Everett-dono, óhajt nekünk segíteni? Vagy távozik? Igazán sajnálom, de több választása önnek sincsen jelen helyzetében.
Közelebb lép korábbi ellenségekhez, majd rájuk mutat, miközben Zhelre néz.
- Fiúk, mondjátok el kérlek, hogy mire vagytok képesek... - a három GHC tag szinte egyszerre bólint, s egymás után szólalnak meg:
- Az én képességem az, hogy a legkevesebb ponttal rendelkező adottságot felemelem a legtöbb ponttal rendelkező szintjére. Ezért volt képes Valdo olyan gyorsan mozogni, amikor a kardforgató lánnyal küzdött. Sokat rakott erőre, de egyébként lassan mozogna. A saját pontjaimat, de ugyan akkor másokét is tudom változtatni. - mondja Tsumade Yosita, Reiko korábbi ellenfele. Úgy tűnik kardforgató.
- Én képes vagyok lökéshullámokat generálni az öklömmel, amiket támadások megállítására, vagy taszításra tudok felhasználni, ezért tudtam nemrég megállítani a lány fegyverét a levegőben. - mondja Lenoda Auro, Rita korábbi ellenfele.
- Fel bírok robbantani dolgokat a puszta érintésemmel! Nem tudom, hogy mennyit is sebez pontosan, de az biztos, hogy nem piskóta! - közli Valdo Greeks, Zhel korábbi ellensége.
Sachiko elégedett bólint, majd ő ragadja magához a szót.
- Everett-dono, válasszon maga mellé kettőt ebből a három férfiúból és menjen, füstölje ki a társait, akik lent vannak, így tisztázhatja hovatartozását. Ellenkező esetben meg kell kérnem arra, hogy távozzon a helyszínről. Én szívesen mondanám, hogy maradjon itt velem, de a Mob Nagyúr nem ilyen elnéző, mint én, így kérem döntsön álláspontja felől..!

Tehát válassz két embert, s vágj neki a lépcsőnek, vagy akár javasolhatsz te is valamit Sachikonak, hátha belemegy. Esetleg lelépsz a helyszínről?

Nem kell dobnod a kockával.
Kérlek Spoilerbe a reagod elejére vagy végére biggyeszd oda a pontozást, amivel kezdted a küldetést.


Óhajj-sóhaj-panasz-akármi jöhet PM-ben.

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Henzon Szomb. Dec. 15 2012, 20:10

Ohh god! Nem dobtam ki a sebesüléseket! Miért nem szólt senki!? Surprised

1. Kazuma, 2. Rita, 3. Reiko
(Kazuma, ha nem sebezne, akkor írd át a postod! ^^ És dobj te is hatos kockával!)


A hozzászólást Silica összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 15 2012, 20:11-kor.

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 15 2012, 20:10

The member 'Silica' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kazuma Szomb. Dec. 15 2012, 20:25

Élet: 3
Fegyverkezelés: 3
Erő: 1
Kitartás: 1
Gyorsaság: 5
Speciális képesség: 2

Megkaptam a választ, amit vártam. Milyen kísértetiesen hasonlítanak a körülmények az előző kalandomhoz. Viszont az óta erősebb lettem. Megszerzem magamnak azt a fegyvert, ha használni nem is tudom majd attól még biztos, hogy értékes. Ha pedig elég erős leszek, visszatérek abba a barlangba és onnan is megszerzem, ami jár. Újra felidéztem magamban az útvonalat, mint az utóbbi napokban már sokszor. Szinte vakon követtem a többieket végig a kivilágított folyosón. A láda viszont már nem kerülte el a figyelmemet. Beléptünk a terembe és egyből bajt szimatoltam. Túl könnyen jutottunk el idáig. Ha valamit megtanultam az itt tartózkodásom alatt hát, azt hogy ebben a játékban semmi sincs ingyen. Igazam lett…
Alighogy a láda közelébe értünk a folyosó bezárult mögöttünk. Szinte elmosolyodtam a maszkom alatt és vártam, hogy most honnan jön a következő mob. A vezetőnk sikoltására megpördültem, és még láthattam, ahogy a „láda” leharapja a kezét. Viszont ekkor jött az, ami igazából meglepett. Ugyanis a szörny szájából nyilak repültek felénk. Balra ugrottam és úgy próbáltam kikerülni a felém repülő nyílvesszőt. Ezután ha nem sikerül elkerülni, akkor egy dühös mozdulattal kitépem a nyilat és teljes sebességre kapcsolva, rontok rá bestiára. Ha sikerül elkerülni, akkor fejben áldom az ügyességemet és a szerencsémet aztán a szörny felé rohanok.
Nem gondolkoztam sokat. Ki tudja még milyen meglepetéseket, tud felmutatni. Jobb lesz minél előbb kivégezni. A földön mászó nőt kikerülve ugrottam a láda mellé hogy belemárthassam a fegyvereimet. Viszont társunk hibájából okulva száját lehetőleg messziről elkerülöm. Akármit is dobjon, az enyém lesz. Egy lépést hátrálok kikerülve a borotvaéles fogait aztán a jobb kezemben lévő késsel, próbálom megvágni a jobb oldalát aztán balra pördülve a másikkal is felé, suhintok. Végül hátra ugorva próbálom ismét elkerülni a harapását.

//Megőrülök... És bocs a figyelmetlenségemért. ^^//


A hozzászólást Kazuma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 15 2012, 20:27-kor.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 15 2012, 20:25

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Dec. 18 2012, 14:05

Sachiko a nemrég még ellenségnek tekintendő nőszemély eléggé illedelmes volt, nem úgy mint a 3 beosztottja, türelmesen megvárta míg a fiú befejezte a mondandóját és csak utána szólalt meg. Mind a ketten kifejtették az álláspontjukat, igaz,hogy nem teljesen értettek egyet, de elfogadták a másikét, így nem lett belőle komolyabb probléma. A kékszemű végre talált valakit aki felfogja azt, hogy mit is beszél valójában és nem csak egy üresfejű kocka aki csak bólogat a semmire. Ez után a nő közölte, hogy egy bizonyos mob nagyúr közeledik, aki nem olyan elnéző, mint ő maga… Ettől Zhel egy cseppet sem ijedt meg.. nem igazán érdekli a nagyúr. Érdekes fordulatot vettek a dolgok.. már fel is kérték a fiút, hogy segítsen, vagy esetleg húzza el a csíkot.
- Ez egy eléggé érdekes ajánlat.. megfontolandó, de valami ellenérték kellene, a szolgálataimért nem gondolja??- kérdezte nyugodt hangnemben a fiú. Valamit valamiért… a nő is minden bizonnyal üzletember, vagy titkárnőféleség lehetett ezért megérti ezt a fajta logikát. Közben megtudta, hogy a három csatlósnak milyen képességeik is vannak.. elég érdekesek… Ha a kékszemű korábbi ellenfele használta volna a képességét, akkor bizony Zhel komolyan megsérülhetett volna, vagy akár meg is foszthatta volna az életétől.. elég kellemetlen. Sachiko felajánlotta, hogy válasszon belőlük kettőt és akkor menjen a korábbi társai után.. ez már tetszik is a fiúnak.. mert végre megint vannak beosztottjai akik azt teszik amit mond nekik.
- Mr. Auro és Mr. Greeks. Persze csak ha megfelelő az ellenérték..- mondta ki a választottjai nevét.. majd várja az ajánlatot.. mivel elég kispályás még nem valami nagy igényű, de azért ingyen nem tesz semmit sem.


Spoiler:
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Mesuda Reiko Pént. Dec. 21 2012, 17:00

Spoiler:

Reiko egy egészen kicsikét szédelegve ténferegett a többiek nyomában, nem volt figyelme éppen az egekben de ugyanakkor most valamivel hajlandóbb volt az együttműködésre. De mint íjász, mellesleg nem éppen a minden nap minden percében bátor fajtából való, egyenlőre hátra maradt és úgy koppantottak léptei a hideg kövön. Ritát nem látta sehol, azonban tűnődő keresgélése menüjében a csapata tagjai között mindössze azt eredményezte hogy nem fedezett fel nála újabb sebesülést, plusz érdekes módon a még mindig csapatban levő hátrahagyott társuk sem tűnt úgy mint aki bajban volt
Ahogy előtte haladó társai valamit éppen szemügyre vettek, ő pötyögni kezdett egy üzenetet a kétszemű srácnak. Unatkozott, ha kellett volna ezt le sem tudta volna tagadni

>>Leálltatok száj-karatézni, vagy már fel is húzták a nyúlcipőt?<<

Várni kezdte az esetleges választ, azonban egy pillanaton belül valamiféle sikoly harsant fel előtte, s meglepetten kapta fel a fejét. Előtte az új fiú rohant egy harapózó láda felé ami pedig egy megcsonkított főnök nyomában játszotta a műfogsort. Ha nem látta akkor el sem hitte volna, hogy az évtizedek óta old school rejtett mobnak számító Mimic a SAOban is megvetette lábait. Az ilyen izék nem voltak semmik, le kellett őket gyakni ha a tartalmukra fented a fogadat! Reikot azonban jobban aggasztotta ennél a földön vonagló lány, akinek látványa valahogyan nem dobta fel a hangulatát. Utálta ha lányokat pécéztek ki a szörnyek, főleg ha az illető ő maga volt, de ez most egyenlőre nem fenyegetett. Odabent az elméjében pedig egy tettre kész vádügyész hős bal mutatóujját a menekülni próbálóra szegezte. Mitsurugi Reiji nem hagyna cserben senkit! Akkor Mitsurugi Reiko miért tenné?
- Van pofád, te rohadék! - eredt neki ingerülten a szobának, nem törődve azzal hogy távolsági harcos volt
Toronyiránt Airahoz rohant és határozottan megpróbálta felsegíteni, majd odébb taszigálni lehetőleg úgy, hogy a szörny és a lány között legyen élő pajzsként ha netán az előbbi túl gyorsnak bizonyulna. A menüjét próbálta segítségül hívni, hogy átdobja neki a gyógyfőzetet amit kezdéskor alapban kapott
- Húzd le most! - utasította türelmetlenül - Két kéz több mint egy!

_________________
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Henzon Vas. Dec. 23 2012, 21:48

A Mimic nyílvesszője 5 pontnyit sebez Kazumán, s ugyan ennyit Ritán is. Reiko sértetlenül ússza meg a láda támadását. A dolgok csak azután kezdtek izgalmassá válni, mikor Kazuma megtámadta a Mimicet, s két csapásával 8 életponttól szabadította meg a ládát, aminek élete a sárga zónába esett.

Aira úgy veti rá magát az életadó potionra, mintha legalább ezer éve nem ivott volna semmit. Egy pillanat műve alatt ledönti, s karja máris elkezd visszaszivárogni, de addig ő teljesen védtelen, így hátrébb húzódik.
Ha ketten összefogtok, akkor már ebben a körben megölhetitek a Mimicet, de ehhez persze magas számot kell dobnotok a kockával! A Mimic is újra támad, ki fogom dobni, hogy sikerül-e neki.
Ebben a körben nem kötelező a 250 szavas reag, de a vállalkozó szelleműeknek nincs megtiltva.


A kiválasztott két férfi közelebb lép Zhelhez, míg a harmadik Sachikohoz, aki nyugodtan válaszol a férfinak.
- Természetesen a fizetség sem marad el... 60 arany talán méltányos ára annak, hogy ezen alkalommal az oldalunkon forgassa a kardját. - kijelentve mondta, de mégis kérdően tekint rád, így is felajánlva az alku jogát.
Ha megfelelőnek érzed az összeget, és elindulsz le a lépcsőn, akkor a nő még egyszer utánad szól:
- Sok sikert Everett-dono. - majd int Yositanak, s elindul valamerre, de ezt te már csak akkor látod, ha hátrafordulsz.
Auro és Greeks csöndben követnek téged, de ha beszélsz hozzájuk, akkor természetesen kommunikálnak veled.
Egy kővel kirakott folyosóra érkezel a lépcső végén, aminek jobb oldalán fáklyák égnek bizonyos időközönként, de mindig csak az, amelyikhez a legközelebb vagy, egyébként rosszak a látási viszonyok.
Rövid utat teszel meg, amikor előtted a fal elfordul, s egy "Immortal Object"-é változva zsákutcát képez. Mögötted is kövek egymáson elmozduló hangja dörren fel, s ha megfordulsz, azt láthatod, hogy a mögötted lévő fal is elfordul. Az út mely felől jöttél a két férfival, immáron zárva van, de a bal oldalból fordult oda a kőoszlop, így ott egy járat képződött. Nem telik bele sok időbe, csörgő hangok törnek fel a kanyaron túlról, majd csontvázak tűnnek fel. Páncél rajtuk alig van, némelyik kezében kard, másiknak meg buzogány található. Esetlenül futnak feléd, de ekkor Valdo Greeks lép a csapatod élére. Tesz pár lépést az élőholtak felé, majd kinyújtja karját a közeledő ellenség felé, s amikor azok már emelik karjukat, hogy fegyverükkel lesújtsanak a férfira, az odalép a legközelebbi csontvázhoz, s egyszerűen megpöcköli annak a fejét. Egy virtuális robbanás hangja és lökése rázza meg a járatot, majd a pillanat alatt elülő porfelhőben egy halom élőhalottat pillanthatsz meg, ahogy pixelre eső stádiumuk végén vannak, s eltűnnek. A kanyarból azonban továbbra is a korábbi csörömpölő hangok jönnek, s újabb csontváz banda bukkan fel. Auro az, aki most legelsőnek mozdul, s elrohanva Greeks mellett sorban a legelső csontváz felé üt az öklével, s mint egy láthatatlan fal, sodorja el a csürhét, mindet felpasszírozva a szemközti falra. Most is megsemmisül az összes mob. Természetesen magadtól is rájöhetsz, hogy nem a két férfi ilyen mérhetetlenül erős, hanem az ellenségek szintje az, ami elég alacsony. Folytathatod utadat az egyetlen irányba. Utasíthatod a két férfit, hogy előtted, mögötted, esetleg más módon közelítsétek meg a kanyart. Te osztod a parancsokat.

Kérdés, kérés, óhaj-sóhaj jöhet pm-ben.



Kockák:
1. Kazuma, 2. Reiko, 3. Aira


A hozzászólást Silica összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 25 2012, 18:53-kor.

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 23 2012, 21:48

The member 'Silica' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kazuma Hétf. Dec. 24 2012, 23:17

Élet: 3
Fegyverkezelés: 3
Erő: 1 + 1
Kitartás: 1
Gyorsaság: 5 + 2
Speciális képesség: 2

Az első pár csapásom sikeresen betalált. Ez jó lesz csak így tovább. Egész szép mennyiséget sikerült lecsapnom az életerejéből. Talán az egyetlen, ami rontotta az összképet, hogy a nyilat nem sikerült elkerülnöm. Azt hiszem le tudnám győzni de el kell ismernem hogy erős. Ha nem kapok segítséget lehet, hogy több életet veszítek mint kéne, és későbbre nem marad. Amennyire a szemem sarkából láttam az íjászlány, közben ellátta a vezetőnket. Őszintén szólva nem tudtam volna eldönteni, hogy örüljek-e ennek vagy sem de most nincs is időm ezen agyalni. A láda hevesen csattogtatta a fogait, ami miatt nagyon oda kellett figyelnem nehogy a kezem rossz helyre csússzon. Na gyere csak! Látszólag teljesen eltereltem a figyelmét, mert egy pillanatra sem hagyott békén. Több gyors vágást indítok felé, bár sose szemből. Remélhetőleg ki tudom fárasztani és akkor már nyugodtabban, közelíthetek. Már nem kell sok…

//12 élet 0 páncél//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 24 2012, 23:17

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Dec. 25 2012, 14:40

Zhel-t nem ejtették a fejére így természetes, hogy még munka előtt el akarja rendezni az anyagi részét a dolognak. És Sachiko elég tisztességes ajánlatot tett neki.. többet nem kérhet, de szerencsére nem megölnie kell a többieket, csak kifüstölni.. kitudja, mi lenne velük, ha csak ez a két mamlasz menne le oda vandálkodni.
- Fair ajánlat!- Azzal elindultak lefelé.. a megbízó szavaira csak biccentett, majd a háromfős csapat is lemerészkedett az ismeretlenbe. A lépcső végén egy sötét folyosóra értek, aminek jobb oldalán fáklyák voltak, amik csak akkor gyulladtak ki amikor valamelyikük a közelébe ért.. előbb nem.
- Nos Mr. Greeks… mégis hogyan sikerült bevörösítenie azt az indikátort??- érdeklődött egy kicsit az úton. Jobb tisztázni az ilyen dolgokat még az elején, főleg ha együtt akarnak dolgozni. Bár megbízni így sem fog benne, de legalább kicsit jobban felmérheti a dolgokat. A folyosó hírtelen elzáródik.. egy fal fordul be és elzárja a tovább vezető utat, majd ugyanez történik a hátunk mögött is.
- Csak nyugalom- feleltem mielőtt a Greeks robbantgatni szeretett volna, de amúgy sem lett volna rá szükség, mert az út megnyílt. Viszont furcsa csörömpölésre lettek figyelmesebb.. Pár pillanat múlva a hangforrások is megjelentek.. Felfegyverzett csontvázak, de nem volt valami stabil a járásuk sem. Zhel éppen a kardjáért nyúlt volna, de Greeks előrement és elintézte az első adagot, őt váltotta Auro aki gondoskodott a csontvázak második feléről.
- Szép munka!- felelte és haladtak tovább… Intett Auronak, hogy ő menjen előre.. a képessége jó védekezésre. Greeks pedig hátra.. remek hátvéd.. ő maga pedig maradt középen így haladtak tovább.

Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Dec. 27 2012, 08:36

Még a folyosón sétáltunk Kazuma a ritka tárgyról kezdett el kérdezgetni, ami miatt ez az egész hajcihő kezdődött amire Aira el is kezdett válaszolni, de aztán a mondat közepén félbe hagyta azt. Az arca csillogni kezdett majd folytatta. Úgy tűnt a férje halála még mindig igencsak felzaklatja, persze ki hibáztatná érte. Elmondta, hogy a tárgynak egy ládában kell lennie valahol itt a katakombákban. Valahogy volt egy olyan érzésem, hogy azt a ládát nem lesz egyszerű megszerezni. Mikor befordultunk az egyik sarkon hirtelen egy nagyobb terem tárult a szemünk elé és a végében ott pihent az éppen emlegetett láda. Aira gyorsan odasietett a ládához és már nyúlt is oda, hogy kinyissa.
-Várj!- Kiáltottam fel de sajnos már későn mert épp a terem megvizsgálásával voltam elfoglalva. Gyanús volt ez a nagy csend és ez roppantul zavart. Valaminek őriznie kell ezt a ládát. A gondolatmenetem helyes is volt ugyanis amint a lány hozzáért a ládához az leharapta a kezét. Aira felsikolt a szörny pedig felüvölt és pedig már nyúlok is a fegyveremért de ekkorra már egy nyílvessző fúrja át a mellkasom és így az életem is lassan a sárga zónába lép. Nem sok kell, hogy pirossá váljon. Az ajtó eközben bezárult így csapdába estünk. Kazuma rögtön neki esett a szörnynek, és ahogy láttam a fél életét sikeresen le is vette. Reiko eközben a megcsonkított lánynak segített egy gyógyitallal amit rögtön le is gurított és így a kezét is visszakapta. A magam részéről inkább hátrébb vonultam és elhasználtam a saját italomat a magam javára. Az előző támadást elnézve még két ütés és a szörny kinyírt volna így jobbnak láttam az életem menteni.

*
Most, hogy az életem visszatöltődött már én is harcképes voltam és így már segíthettem kazumának aki közben elterelte a szörny figyelmét. Igyekeztem úgy mozogni, hogy a mimic mögé kerüljek és hátulról egy vízszintes csapással szeljem ketté az idegesítő kis dögöt. A nyílvesszői veszélyesek voltak így jobb lenne minél előbb véget vetni a harcnak és jó lenne ha nem veszítenék több életpontot. Ha belegondolok, így a legendás fegyver nem ebben a ládában volt, legalábbis elvileg, ergo még azt is meg kell találnunk amit nyílván jó néhány dög is őriz és ráadásnak ott vannak még azok a játékosok akikkel verseny futunk a tárgyért. Jobb lenne előttük megtalálni, hiszen azzal talán könnyebben el is intézhetnénk őket. Ez a fejemben aztán egy újabb kérdést vetett fel. Hogyan intézzük el őket? Ők szem rebbenés nélkül végeznének velünk és én már közel sem biztos, hogy képes lennék megölni valakit még akkor sem ha megérdemelné. Akkor baj lesz ha túl kitartóak és utolsó vérig akarnak majd küzdeni. A harmadik dolog, ami még felötlött bennem, hogy mi lett azzal a sráccal aki ott maradt. Talán már rég végeztek vele. A gondolatok alig pár másodpercre terelték el a figyelmem ugyan, de egy csatában ez is rengeteget, számit így gyorsan visszazökkentem a jelenbe és a harcra koncentráltam.

/a mimic támadása miatt 6 életem maradt és a potival visszatöltöttem ugyan ennyit így az életem maradt 11. Megjegyzés: egy körből kimaradtam így most pótoltam mind a kettőt, amit a csillag is jelez ha ez így nem jó akkor szóljatok.

Élet: 3
Fegyverkezelés: 6
Erő/Irányítás: 9
Kitartás: 3
Gyorsaság: 15
Speciális képesség:1
páncél: 4/


A hozzászólást Rita Hanami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 27 2012, 08:38-kor.

_________________
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 27 2012, 08:36

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Henzon Szer. Jan. 02 2013, 21:02

A küldetés folytatódik Reiko nélkül.

Rita, Kazuma:
Utolsó támadásotok éppen elegendő volt ahhoz, hogy a Mimic élete elfogyjon, s nagy fényeffektussal megsemmisüljön. Egy szép kard jelenik meg helyette.
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Airasword_www.kepfeltoltes.hu_
Még fel sem ocsúdtok, de Aira már ott is van a láda korábbi lelőhelyén, s felkapja a tárgyat, ami eltűnik a kezéből, mert valószínűleg a felszerelései közé ugrik. Ezt bizonyíthatja az is, hogy a menüjében matat, mire a régi kardja lecserélődik az újra, továbbá három potiont is megidéz. Mindhármótoknak dob egyet. A kis üvegcse fölött a neve azt jelzi, hogy egy [Mini Potion] (+5 hp) van a kezetekben, amit megihattok, de akár el is tehetitek.
- Hál' az égnek, ez is megvan... - Látszik rajta, hogy megkönnyebbülten mondja. Ha gondolkodni is kezdtek azon, hogy hogyan juthatnátok ki a szobából, nem kell sokáig törni a fejeteket, mert a program érzékeli, hogy a Mimic halott, így tőletek jobbra megnyílik egy ajtó. Inkább lépcsőnek lehetne hívni, mert miután elfordul a kőfal úgy, mint a bejáratnál, egy ugyan olyan lépcső tárul elétek, mint amin lejöttetek ide.
Ekkor sétál be az ajtón Zhel az oldalán a két korábbi ellenfeletekkel. Aira előkapja a kardot, s mielőtt bárki bármit tehetne, a lány vízszintesen belevág a levegőbe, a csapást Zhelék felé irányítva. Azt hihetné mindenki, hogy megbolondult, lévén több méter távolság van közöttük, de akkor amit befejezi kezével a mozdulatot, Zhelék felé egy láthatatlan erőlökés indul meg, amit csak akkor vehettek észre, amikor Auro (mivel ő lépett be legkorábban) a legközelebbi Goldhandos hasonló működésű képességével megállításra kényszerít. Levegőbe ütése úgy tűnik elegendő erejű ahhoz, hogy a megállítsa a kard lökését. Mindenkit nagy léghullám csap meg.
- A levegő-kard... Tényleg létezik... - suttogja Aira, ahogy a kard lapján végigsimítja kezét, majd Zhelre tekint.
- Beálltál közéjük, igaz..? Máskülönben már messze, vagy halott lennél, ez biztos! - mérgesen néz a férfira, mire újra felemeli a kardját támadásra készen.
- Maradjatok mögöttem..! - utasít titeket a lány.


Zhel:
Egy új folyosón haladsz végig, ami egy kanyar után újabb ajtóhoz vezet. Ezen átlépve egy szobában találhatod magadat a többiekkel. Aira éppen akkor vesz magához egy kardot, amit kisvártatva előránt és felétek suhint vele a levegőben. Persze a távolság miatt normálisan körülmények között nem bírna megsebezni. Jól döntöttél, mikor Aurot küldted előre, mert a férfi nyomban belép eléd és Greeks elé, majd a megszokott mozdulattal válaszol Aira csapására. Egy nagy léghullám csap meg titeket, de más bajotok nem lesz.
Aira mérgesen szól hozzád, miután megcsodálja a kardját:
- Beálltál közéjük, igaz..? Máskülönben már messze, vagy halott lennél, ez biztos! - Ezután újra pózba vágja magát, miközben a többieket maga mögé utasítja. Auro és Greeks is felkészül a harcra.


Úgy tűnik kissé elszámoltam magam..! Utolsó előtti kör, hajrá!

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kazuma Csüt. Jan. 03 2013, 19:15

Idegesített hogy a többiek látszólag semmit nem csinálnak. Úgy néz ki, hogy egyedül is el tudok vele bánni, de nem értem mi tart nekik ennyi ideig. Továbbküzdöttem a ládával és elég szépen sikerült levinnem az életét mire megérkezett az ”erősítés”. Akárhogy próbáltam megkerülni valahogy mindig utánam fordult. A lány érkezésével viszont megfordult a helyzet. Hátulról egy gyors vágással elintézte. Bosszantó. Ekkor viszont egy kard jelent meg a mimic helyén. Sunyi tekintettel néztem a lány szemébe de, mielőtt megmozdulhattam volna a vezetőnk ott termett és felkapta a kardot. Dühösen pillantottam rá de nem szóltam egy szót se. Túl sokáig tétováztam…
Pötyög kicsit aztán mindegyikünknek dob egy potiont. Remélem nem ennyi lesz a fizetség. Az italt eldugom a felszereléseim közé veszélyesebb helyzetekre. Mielőtt kimehetnénk újabb emberek, érkeznek látszólag nem a barátságos fajtából de, ez majd úgy is kiderül, ha az lesz soron. A lány megsuhintotta a kardot. Ostoba teátrális mozdulat. Vagy mégsem? Az előttünk belépő fickó a levegőbe üt, mintha egy ütést védene ki az utána következő léghullám, pedig erősen meglepett. Tényleg különleges fegyver. Szinte már megérné miatta kardforgatónak lenni, de nem az én stílusom.
Óvatosan figyelek minden mozdulatra. Ha rosszra fordul a helyzet nem mindegy, ki mellé állok. Bár egyelőre elég kiegyenlítettnek látszik a helyzet azért jobb lesz semmit nem elhamarkodni. Vezetőnk vádaskodni kezd az egyikkel, aki átállt. Így ránézésre nem tűnik egy ostoba baromnak. Ha őt meg tudták győzni, akkor nem állhatnak rosszul és talán nekem is, jut hely. Ehhez viszont segítenem kell nekik. Az utasításra nem feleltem de engedelmeskedtem. Hátulról úgyis könnyebb, ha a helyzet úgy alakulna.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.