Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Széllel Bélelt Barlang

+5
Atoru
Aoi Shizuka
Bacchus
Shukaku
Cardinal
9 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Bacchus Pént. Feb. 14 2014, 09:18

A lány mellének megfogása egész jól sikerült rögvest a gekkó ki is iktatta. Nyehehe, mosolyogtam egy jót a tényen. Ilyen könnyű ölni? Mit tudhat ez a gekkó.. azonban ezzel egy időben csippant is a postaládám. Megnyitottam, hátha cimbik írtak, hogy megyünk-e valami jó kis balhéra, erre a kiesett lány írt. Honnan tudja a nevem? He?
Taktika a gekkóhoz.. még jó hogy nem a melleid megfogásához.. elolvastam a pár sort. Szóval így rázza magát. Ránéztem a gekkó színére, ami már a kislányon mászhatott felfelé célirányosan mellébeszélés nélkül. Jól elbeszélgetett a sárkányával, majd megszólított, a nevemen! Lefagytam egy pillanatra. Fried néven mutatkoztam be, akkor mégis honnan tudja a nevem?
Mérgesen ránéztem, majd a lehető leggyorsabb elutasítást használva szóltam.
- Nem mondom el - vigyorogtam mellé.
Azzal a gourdommat pörgetve ujjaimon kivártam pihenőköröm. Jogosan járó pihenőköröm.


//pihikör. Bacchus = afk
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal1003/1500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 16 2014, 00:19

Ősi Gekkó #2 gyógyít Shukakun 20 HP-t, csíkja sárga, színe lila lesz.
Shukaku veszít 10 HP-t mérgezés miatt (2/3).

Életek
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (lila): 17 HP (sárga)
Ősi Gekkó #3: halott

Shizuka: kiteleportált
Bacchus: 45 HP, 6 páncél
Shukaku: 50 HP, 8 páncél (1 mérgezés)

Shukaku jön, ő is elfáradt.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 16 2014, 07:11


Az üzenetet ezalatt Shu is megkapta, és ő nem dobta félre, mivel ugye Shizutól jött. Gondolta, hogy leírja majd, hogy jól van és ne aggódjanak. Amikor Timidus is meglátta a címzést, ő már arra gondolt, hogy a lány majd levélben fog bocsánatot kérni a kapkodásáért… bár nem tudta, hogy enged-e a rendszer olyan hosszú üzenetet írni, amilyen hosszú  elérdemelne, és arra is gondolt, hogy azt nem most fogják elolvasni, de elhatározta, hogy megbocsájt Shizunak. Ezekkel az elvárásokkal mindkettejüket meglepte, amikor Shu hangosan felolvasta a levelet.
-Sziasztok, Bacchus, Shu! Lehet, hogy már ti is rájöttetek, én csak most jöttem rá. 21 életpont fölött csak akkor üssétek, ha nem viszitek le 21 ép alá ezzel. Ha 21 ép alatt van csak akkor üssétek, ha azzal nullázátok. 21 ép alatt mindig gyógyítja magát 20 ép-al. 21 fölött körönként váltja a színét, amikor lilára vált titeket gyógyít, 1 embert.
Timidus mindössze megforgatta a szemét, és halkan morgott az orra alatt.
-Onnan könnyű okosnak lenni. Egyébként erre már én is rájöttem, ahogy nem kellett a mások bénázásán idegeskedjek.
~Akkor… miért támadtunk az előbb?~
Gondolta a lány, de inkább nem tette fel a kérdést. Tudta, hogy Timidus jó taktikus, és biztos volt abban, hogy ha az ő tervei szerint játszottak volna, azaz egyáltalán valamiféle terv szerint, és tényleg hagynak időt számára gondolkodni, akkor valóban eszébe jutott, illetve előbb eszébe jutott volna neki is ez a következtetés.
~Biztos pont akkor találta ki ő is, amikor megérkezett a levél.~
Ezt a hatalmas felismerést azonban újfent beárnyékolta csapattársuk makacskodása. Timidus értetlenül lebegett és bámult a fiúra, majd legyintett a farkával, és kiadta az utasítást.
-Akkor mi meg hazamegyünk.
-Haza?
-Így nem lehet harcolni.

~Juhééé! Végre! De… Timidus meg szeretne… talán… talán örülne, ha… de én meg nem akarok… jajj Timidus!~
-Izé… mivel most úgy sem támadhatunk, ezért nem veszítünk semmit azzal, ha ezt elmondom…

Mosolygott kedvesen a lány a sárkányra, és tudta, hogy Timi majd egyszer meghálálja neki, amit most tesz. Annál nagyobb kedveskedést nem is tudott elképzelni, hogy saját meglátásával és akaratával szembemenve a sárkányét helyezi előre úgy, hogy ő nem is kérte erre. Keresztbe fonta a karjait mellkasa előtt, és direkt durcás arcot vágva fordult Bacchus felé.
-Szóval… ha nem mondod el, hogy milyen itemeid vannak, akkor mi nem maradunk itt. Hazamegyünk. Ha csapatban vagyunk, akkor csapatként kell harcolnunk, és tudnunk kell a másik erősségeit is gyengepontjait. Jól mondom Timidus?
-Persze! Igen!

Bólogatott nagyokat a sárkány, elkerekedett szemekkel, de ő nem azon volt meglepődve, hogy a lány jól mondja, hanem azon, hogy azt mondja amit. Nagyon büszke volt a kis tanítványára.
-És a pontjaidat is szeretnénk tudni, mert csak úgy tudjuk kiszámolni, hogy érdemes-e támadnunk. Meg a felszerelésedet is, hogy ki tudjuk számolni, hogy mennyit veszítesz, ha… ha eltűnik a páncélod. Mindent tudnunk kell!
-Eyup! Shu okos!

Dicsérte meg Timidus a lányt, aki ezúttal csak bólintva köszönte meg a gesztust. Őszintén szólva ő nagyon remélte, hogy az ő gesztusa megmarad csak gesztusnak, és a fiú makacssága nem hagy alább, így a káposzta is megmarad. Timidus boldog lehet és büszke rá, de harcolniuk sem kell tovább.
Ezután mindketten Bacchust figyelték, várták a válaszát, de tekintetük nem ugyanazokat az elvárásokat tükrözte.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal12695/10100Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 16 2014, 11:23

Ősi Gekkó #2 megmérgezi Shukakut, aki 10 HP-t veszít. Életsávja és színe zölddé válik.
Shukaku veszít 10 HP-t mérgezés miatt (3/3).

Életek
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (zöld): 37 HP (zöld)
Ősi Gekkó #3: halott

Shizuka: kiteleportált
(4) Bacchus: 45 HP, 6 páncél
(4) Shukaku: 30 HP, 8 páncél (1 mérgezés)

Bacchus következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Bacchus Csüt. Feb. 20 2014, 15:21

Az a levél, és még fel is olvassa, teljesen felesleges. Leütöm és kész ez így működik.
- Gyere ide gekkó, nekem is van mellem! - nevettem öblösen, ahogy kimondtam. Azonban az továbbra is a női nem felé hajlott. Teljesen kihagy a játszadozásból a kis dög. Ő sem mozdult, nocsak egyszerre van pihenésünk.. érdekes.
Beszélt valamit a szája, továbbra is feszegette a témát. Még ilyet tőlem akarja tudni milyen felszerelésem van.. ebben van is némi lehetőség. Elárulja mi van nála, leütöm és kifosztom. Ez egy jó terv.
- Mond el előbb neked mid van utána elmondom, mivel számolhatsz tőlem.. - ránéztem apróbb termetére - ha egyáltalán tudsz számolni - nevettem rajta, főleg szellemességemen. Nekem nincs szükségem a számolásra, arra ott van Xen. Már csak annyi kell, hogy belelépjen a csapdámba és utána, megvárni míg a gyík rendesen leszedi az életét.
Felé fordultam, megemeltem a gourdot és végül is nem csaptam rá a gekkóra. Felesleges lenne most támadnom, előbb le kell ütnie a kis csajnak bőségesen.
Derekamra tettem két kezem és vigyorogva várakoztam. Annyira jó ez a hely, pont nekem való.
- Látsz amúgy rajtam páncélt? Hol? - kinyújtottam féloldalasan a nyelvem, majd vissza is húztam. Komolyabb arcot vettem fel, ahogy Malcolm szokta.


//Bacchus az égvilágon nem csinál semmit a gekkóval
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal1003/1500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Shukaku Csüt. Feb. 20 2014, 15:50


Szinte egyszerre fordultak el undorodva a férfi kijelentésétől.
-Nem azért megy oda mert… áh! Lényegtelen!
Inkább a sárkány felé fordult, és kérdőn nézett rá.
-Semmit nem tud az állatokról…
-Az egy dolog, de még a hadviseléshez is idióta.
-Elmondjam neki a pontjainkat?
-Felesleges. Ez egy pancser, és képtelen együttműködni. Még abban sem vagyok biztos, hogy felfogta-e amit mondtam neki.
-Nem értek semmit, ha ilyen gyorsan hadarsz.
-Ne mondd el! Menjünk!
-Hogy… menjünk?
-Nem ezt akartad ezidáig?
-De… te nem szoktál elmenekülni.
-Most sem menekülök. Taktikai visszavonulásnak hívják.
-Sajnálom Timi, de nem értem, hogy mit mondasz.
-Mindegy. Menjünk!

És a sárkány már el is indult a bejárat felé, Shu azonban még megfordult. Igaz a férfi kicsúfolta, de ezt már megszokta a férfiaktól. Ő ettől függetlenül még segíteni akart, így hát megszólalt.
-Igen, tudok számolni. És… úgy számolom, hogy egyedül semmiképpen nem győzheti le a gekkókat. Mivel nem volt hajlandó segíteni nekünk, így ahogy ígértem is, most elmegyünk. Ugye van magának teleport kristálya? Biztosan van. Az mindenkinek van. Azzal ki tud jutni. De… egyszerűen ki is sétálhat.
Ezután meghajol, és elindul a bejáratnál várakozó Timidus felé.
-Sayonara!
-Viszlát Pancser! Próbálj meg nem meghalni!

Csipogja a sárkány, majd együtt kilépnek a napfényre.
-Biztos jó lesz ez így Timidus?
-A lány is elteleportált. Mindkettő idióta, de annyira nem, hogy megölessék magukat.
-Tudod… ilyen helyekre olyanokkal kellene jönni legközelebb, akiket már ismerünk. Nem jó a zsákbamacska.
-Zsákbamacska? ÁK-t ismerjük… de nem hiszem, hogy örülne neki ha…

Kezd bele Timidus, de azután csak megforgatja a szemeit.
-Mondás?
-Az.
-Sohasem fogom ezeket megérteni…

Ezek után lassan visszaindulnak a céhház felé.


Végrehajtjuk a taktikai visszavonulást.
Köszönöm a játékot. :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal12695/10100Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 21 2014, 01:06

Akkor két kör egyben. Mivel Shu elmenekült, így Bacchus kívánsága paranccsá vált, és felmászott a gekkó az ő mellkasára is.

Ősi Gekkó #2 gyógyít 20 HP-t Shukakun. Életsávja sárga, színe lila lesz.
Ősi Gekkó #2 megmérgezi Bacchust, aki 10 HP-t veszít. Életsávja és színe zölddé válik.

Életek
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (zöld): 37 HP (zöld)
Ősi Gekkó #3: halott

Shizuka: kiteleportált
(4) Bacchus: 35 HP, 6 páncél
Shukaku: hazament

Bacchus következik! Innentől szólóban vagy, sok szerencsét. Szükséged lesz rá.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Bacchus Kedd Feb. 25 2014, 11:09

Vigyorogva fogadtam saját magával való beszélgetését, és ezen jól el is szórakoztam. Ennyire megtört az elméje ennyi idő alatt, micsoda öröm.
A lányka, a hevesen csivitelő állatkájával beszélgetett, de úgy hogy halljam. Jobb az, hogy magában beszél és becsavarodott, viccesebb.
- Nincs mit tenni, a pontaim nem azért vannak, hogy csak úgy bárkinek elmondjam - tettetem némi sértettséget.
Megvártam míg eltűnnek amire végül is a gekkó csak rám mozdult.
- Ketten maradtunk kis pajtás - vigyorogtam a teremtményre - azonban az én mellemre nem fogsz rábukni - húztam fel az orrom a teremtmény hajlamára.
- Amúgy beleillenél a céhlogónkba, a rúdtáncos lányok a szórakozó helyen.. arany életed lenne, de tudd! Ebből most nem kapsz te lény. Maradj csak itt a barlang sötétjében, én meg megyek vissza a forgalmas éjszakába - rákacsintottam a kis dögre és ha megtámadott, ha nem utána hazatérés kristályommal visszatértem Torubanába.


//Hasta la vista, baby, Bacchus hazatérés kristállyal távozott.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal1003/1500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Kedd Feb. 25 2014, 12:11

Szegény gekkócska magányos marad, minden játszópajtija elpusztult vagy olajra lépett.

A gekkók kihívása túl nagy Falatnak bizonyult, a kazamata teljesítése sikertelen. Mivel még béta-teszt alatt van a modul, így ennek ellenére is megkapjátok a 20 xp, 50 arany alapjutalmat. A két legyőzött gekkóból pechetekre nem esett zsákmány.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Csüt. Márc. 06 2014, 00:25

Aoi Shizuka - HP:60 | F:15 | I:14 | K:8 | GY:22 | S:13 | P:24
Atoru - HP:50 | F:17 | E:2x5 | K:8 | GY:12 | S:7 | P:8
Licht - HP:80 | F:13 | E.14 | K:9 | GY:11 | S:7 | P:10
Lancer - HP:50 | F:10 | E:11 | K:8 | GY:10 | S:5 | P:2
Lydia Einsberg - HP:60 | F:7 | E:6 | I:12 | K:6 | GY:6 | S:8 | P:6

Aoi Shizuka (Sebzés: 14, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Denevérek
Atoru (Sebzés: 2x5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Denevérek
Denevérek
Licht (Sebzés: 14, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Denevérek
Denevérek
Lancer (Sebzés: 11, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Denevérek
Denevérek
Lydia Einsberg (Sebzés: 6+12, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Denevérek
Denevérek
Denevérek
Denevérek

Életek
Denevér #1: teljes élet
Denevér #2: teljes élet
Denevér #3: teljes élet
Denevér #4: teljes élet
Denevér #5: teljes élet

Aoi Shizuka: 60 HP, 24 páncél
Atoru: 50 HP, 8 páncél
Lancer: 50 HP, 2 páncél
Licht: 80 HP, 10 páncél
Lydia: 60 HP, 6 páncél

Írhattok egy bevezető kört, ahol megérkeztek, találkoztok, taktikáztok, vagy bele is mehettek rögtön a harcba, rajtatok áll. Előbbinél nincs sorrend, utóbbi esetben Shizuka kezd.

Szólimit: 100 szó
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Atoru Vas. Márc. 09 2014, 19:43

// Akkor írjunk egy bevezetőt. Wink//

- Még szerencse, hogy ennyi mindent meglehet tudni a besúgótól. – örvendtem magamban, miközben a célom felé tartottam. Ezt a kazamatát nem ismertem, de az a név, hogy Széllel bélelt barlang, sokat elárul. És ez azért már érdekesnek számít, hiszen legutóbb is könnyedén vettük az akadályokat. És ki tudja? Talán most is egy jó csapatot fogok ki magamnak. Vagy ugyanazokat a tagokat? Annak nagyon örülnék, hisz elég gyorsan végig vittük, és ki vitte be a végső ütést? Hát persze, hogy én. Cool Mondjuk Aidor is közrejátszott benne, hála annak a kristálynak, amit elhasznált. Most viszont nem hiszem, hogy szerencsém lesz. Közben odaértem a barlang bejáratához, de még nem mentem be, hisz egyedül nekivágni felér egy öngyilkossággal. Így vártam a játékosokat, köszöntve őket.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal2303/2500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cú Chulainn Hétf. Márc. 10 2014, 17:03

Jó kaland volt az a múltkori a kazamatákban, még ha szinte nem is érkeztem hozzátenni a dolgokhoz. Na és a jutalmazása sem volt utolsó. Szerintem itt az ideje újra megpróbálnom, ám ezennel már más helyen, ugyanott unalmas lenne. Remélem megint kapok egy szép csapatot, egyedül szintén unalmas lenne, na meg veszélyes is. Mennyi kritérium kell ahhoz, hogy ne legyen unalmas valami...Lényegtelen, el is indulok most valami Széllel bélelt barlang nevű helyhez, az egyik ismerősöm ajánlotta, hogy ha kalandozni akarok, ott találok elég kalandot. Szép lassan odaérek, már a távolból látom egy ismerős alak sziluettjét. Közelebb érvén látom, hogy ő volt velünk legutóbb is a kazamatákban, ha jól emlékszem ki is végezte azt a főnököt. Odaérek hozzá.

-Szia! –nyújtom felé a kezem- te is kazamatába készülsz?
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal270/500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Licht Szer. Márc. 12 2014, 12:30

A múltkori kazamata siker dobott az önbizalmamon kicsit, bár igaz szerintem csak mázli volt, de akkor is siker volt, így persze meg magától éltetődik az, hogy megyek legközelebb is ilyen túrára csak be kéne szólni a céhbe is, bár azzal a nagypofájú alakkal meg nincs kedvem konzultálni, úgy is csak a saját feje után megy…De talán Lydit elvonszolhatnám magammal, hisz egyikünknek se árt a fejlődés és hátha kevésbé lenne félén Dunkel, ha lenne egy éles harca a mobok ellen, akkor döntés született őket elrángatom magammal a többiek meg jöjjenek rá maguktól, hogy van ilyen, ha eddig még nem fedezték fel, mert mi egy olyan „szervezett” bagázs vagyunk, hogy fogalmunk sincs a másikról vagy akármi másról…Tehát irány a céhház első körben, hogy összeszedjem őket, ha ott vannak remélem ott vannak…Gyors rohanás a szobájáig, aztán jó hangosan dörömbölök az ajtaján…De semmi válasz, akkor kilincs próba, az ajtó nyitva, de bent sehol senki…Azért felcsapat a villanyt és akkor észrevettem a kis párduckát ott szunyókált a kosárkájában, de a gazdi meg sehol se volt…Ez érdekes, pedig mindig együtt vannak, lényegtelen akkor visszük Dunkelt, Lydi meg kap egy üzenetet róla, ha viszem a kedvencét magammal akkor ő is jönni fog előbb-utóbb. Oda mentem a kis pethez leguggoltam a kis kosárkája mellé és megcirógattam a kis buksiját.
-Dunkel ébresztő, megyünk sétálni egyet, Lydia is jön majd nem kell megijedni…
Majd széles vigyorral az arcomon ölbe kaptam és indultam is a cél állomás felé, valami Széllel bélelt barlang a neve, persze egyedül egy elcsen pettel nem okos ötlet bemenni szóval mindenféleképp bekell várnom Lydit, de ketten még akkor is kevesen leszünk, de hátha megint összejön egy jó kis csapat mint a múltkor. Tényleg az üzenet, nehogy szívbajt kapjon szegény leányzó, hogy hova tűnt a petje, a múltkor az orra előtt kaptam fel Dunkelt és vittem magammal, de most nem látta, bár most meg elég nyugodt a kis párduc a múltkór nagyon megijed, most meg itt pihenget még a karjaimba és teljes nyugalomban van…
Lydia, Dunkelt elvittem magammal ide: Széllel Bélelt Barlang. Úgy, hogy ne kapj szívrohamot csak kapd össze magad és gyere utánunk. A dolog sürgős, ugyanis kazamatázni hívlak csak téged nem leltelek meg, így vittem a peted, hisz akkor úgy is utánam jössz. :3 Akkor az említett helyen találkozunk!
Üzenet elküldve, indulhatunk. Oda úton meg erősen drukkoltam azért, hogy csapódjanak még mellénk páran csak, hogy ne legyen rossz vége a dolognak és lőn a csoda, mikor kezdtem közeledni a barlang felé már láttam két alakot ott ácsorogni, még közelebb érve pedig láttam, hogy még ismerősök is. Atoru és Lancer volt az velük voltam az előző kazamata harcom során is csapatban voltam. A múltkor is voltak ismerősök most is, hogy nekem milyen szerencsém van mindig. Oda érve hangosan köszöntöttem őket és bemutattam nekik a „lopott” petet is, akinek meg később befut majd a gazdija is.
-Sziasztok fiúk! Megint egy csapatban leszünk. A kis pet Dunkel névre a hallgat és nemsokára befut a gazdája is…Már csak azért is mert csak úgy elhoztam kedvencét magammal, tehát várjuk meg míg ide ér, mert csak üzenet formájába értesítettem a dologról idő még észbe kap.
Amint Lydia befut visszakapja Dunkelt, addig is elcirógatom ott az ölemben...

//Pet lopásra engedélyt kaptam. :3//
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal10/500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Lydia Einsberg Szer. Márc. 12 2014, 16:58

Reggel mikor felkeltem lementem a bárba enni persze egyedül mert Dunkel még aludt. Miközben én a sütimet ettem fogalmam sem volt mi fog rám várni mikor visszamegyek a szobámba. Bementem feloltottam a villanyt és látom, hogy Dunkelnek hűlt helye. Én persze kétségbe estem volna, hogy hová lett ha nem kapok üzenetet Lichtől. Elolvastam és azt gondoltam ez a nő nem normális. Gyorsan összekaptam magam és mentem a helyszínre. Már messziről kiszúrtam azt a nem normális nőszemélyt aki épp az én petemet szorongatta. Mikor végre odaértem kikaptam a kezéből Dunkelt és leszidtam.
-Te nem vagy normális csak így engedély nélkül elviszed Dunkelt a szobámból és egyébként is állj már le ezzel a petrablással mert már nagyon elegem van belőled!
Ezután kilihegem a dühömet és észrevettem a mellettünk álló két fiút és mosollyal az arcomon köszöntöttem őket.
-Üdv! Én Lydia vagyok.

Dunkel:
Én még aludtam amikor valaki feloltotta a villanyt és elkezdte a fejemet simogatni. Én kómásan de figyeltem, hogy mit is mond de csak nem sokat szűrtem le belőle.(A Mama később jön, egyáltalán hova megyünk?) Végül rájöttem, hogy Licht jött be a szobába majd felkapott és vitt magával. Én bóbiskolva utaztam az ölébe majd meg állt. Bemutatott valakiknek és ásítva mondtam.
-Sziasztok.
.Majd megérkezett a Mama de már csak csendben figyeltem ahogy leszidja Lichtet.
Lydia Einsberg
Lydia Einsberg
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Oct. 10.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal10/500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Aoi Shizuka Szer. Márc. 12 2014, 19:24

Eltelt jó pár nap az ominózus katakombázás óta. Nem kapott levelet se a fiútól, se a YJes idomár lánytól. Rossz volt belegondolnia is. És főleg, azt bánta, hogy utóbb volt ideje rájönni a megoldásra... csak addigra már késő volt. Mire visszaért, már nem volt ott senki, egyedül pedig nem próbálkozott. Szerette volna legyőzni a barlang gyomrát uraló gonosz kis szörnyeket, ezért aztán minden nap ellátogatott a barlanghoz. Pár percet mindig ott töltött, mindig más időpontba ment, de sose talált ott senkit se. Egészen mostanáig

Ahogy meghallotta a hangokat futásnak eredt, nagyon nem akart lemaradni, mindenáron csatlakozni akart, mielött még a többi játékos eltűnik a barlangban.
- Hééééj! Várjatok meg! - kiáltotta már messziről, integetve, hadonászva rontott be közéjük
- Várjatok ... - zihált, a térdére támaszkodva - ... egy ... percet
Mosolyogva nézett fel a többiekre, bár még mindig szaporán vette a levegőt
Kicsit kijjebb botorkált a körből, hogy mindenkit jól lásson, csak aztán próbálkozott meg beszélni velük
- Kérlek vegyetek be engem is, íjász vagyok és gyógyitalfőző, a Justice Leagueből - egyenesedett fel az íját elővéve és a fiolákkal teli tarsolyának tetejét fellibbentve
- Aoi Shizuka a nevem! Yoroshiku onegaishimasu! - hajolt meg mindenki felé, majd a valamit kavart a menüjében
- Én már jártam itt, de nem sikerült a múltkori csapatommal, ezért most jobban készültem, kérlek használjátok az új potionjeiteket, ha szükségét érzitek! - kacsintott cinkosan, sokat sejtetően
- Ha mégsem használnátok, kérlek küldjétek vissza a végén! Légyszi! És még annyit, hogy switcheljük egymást!
- Ha nem haragszotok, előre mennék, én már jól ismerem az utat lefelé! - ajánlotta fel, majd nem húzva tovább az időt leereszkedett a barlangba
Odabent nem kis meglepetésére egyetlen gekkót se talált, viszont felé repült egy rakás denevér.
Megmerítette az első nyílvesszőjének a végét egy adag Gyenge Paralízis Méregben, majd rálőtt az első mobra


//Felhasználtam 1 Gyenge Paralízis Méreget, és támadom a Denevér #1-et, ha sikerül, akkor 1 körre lebénítottam
//Küldtem át potit mindenkinek Csere-berénél, hogy legyen esélyünk a denevérhad ellen


A hozzászólást Aoi Shizuka összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 12 2014, 20:19-kor.
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal10/1400Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 12 2014, 19:24

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Csüt. Márc. 13 2014, 00:28

A denevérek vijjogva repülnek rátok, megijesztettétek őket. Egyelőre azonban csak Shizukát találták meg, őt viszont rögtön hárman is! Oh nem is, csak ketten, a harmadik a földre hullik bénultan.

Shizuka 6 sebzést szenved el.

Életek
Denevér #1: -14 HP (vörös)
Denevér #2: teljes élet
Denevér #3: teljes élet
Denevér #4: teljes élet
Denevér #5: teljes élet

Aoi Shizuka: 60 HP, 18 páncél
Atoru: 50 HP, 8 páncél
Lancer: 50 HP, 2 páncél
Licht: 80 HP, 10 páncél
Lydia: 60 HP, 6 páncél

Atoru jön, mindkét késeddel egyszer támadsz, így két kockát dobj, kérlek Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Atoru Csüt. Márc. 13 2014, 14:37

Örültem, hogy több ismerős arcot is láthattam a csapatban, hisz így könnyebb lesz a z előrehaladás. Majdnem mindenki itt volt, csak Aidor hiányzott, de ez megesik. Licht egy új társat is hozott, aki a céhébe tartozott. A lány meg is érkezett utána nem sokkal, de nem látszott boldognak, hisz egyből kiabálni kezdett a harcművész lánnyal, hogy miért rabolta el a kisállatát. És a szavai hallatán nem ez volt az első alkalom. Aztán a dühe egy szempillantás alatt elpárolgott és mosolyogva üdvözölt minket. Egy kicsit hibbant lehet, de mindegy is. Ha jól harcol, akkor semmi gond. Már indultunk volna, mikor egy lány kezdett el kalimpálni a távolban. Bevártuk, és kiderült, hogy egy Shizuka nevű jász, aki csatlakozna. Adott néhány tanácsot és potiont, majd indult is befelé a barlangba. Én mentem utána, és nem sokára jött néhány denevér. A lány jól bánt az íjával, és már le is bénított egyet. Utána én is támadtam, a potikhoz pedig nem nyúltam, majd később jól jöhetnek. Jajj, a váltás! :facepalm:Majdnem elfelejtettem.
- Switch Aoi Shizuka! – kiáltottam, majd támadtam a denevéreket.

//Shizuka leváltva, Denevér #1 támadva, ha elsővel leütöm, akkor Denevér #2-re támadok utána.//
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal2303/2500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 13 2014, 14:37

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Széllel Bélelt Barlang - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 15 2014, 18:34

Egy talál, egy nem, de arra ez elég, hogy az első denevér szétrobbanjon, és beterítsen titeket... öhm... pixellel. Atoru magára is húzza az összeset, ez lehet, hogy nem volt okos gondolat. Különösen úgy, hogy mire észbe kapnátok, másodszor is rátok támadnak.

Atoru 2x12 sebzést szenved el.

Életek
Denevér #1: halott
Denevér #2: teljes élet
Denevér #3: teljes élet
Denevér #4: teljes élet
Denevér #5: teljes élet

Aoi Shizuka: 60 HP, 18 páncél
Atoru: 34 HP
Lancer: 50 HP, 2 páncél
Licht: 80 HP, 10 páncél
Lydia: 60 HP, 6 páncél

Licht következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Licht Szomb. Márc. 15 2014, 20:33

Utánam nem sokkal megérkezett Lydia is és le is harapta a fejem, na jó annyira vészes nem volt, mármint én nem foglalkoztam vele túlzottan.
-Nyugi Lydi. Írtam üzenetet, nem? Oké, jogosan haragszol mert csak kérdezés nélkül hoztam el Dunkelt, de legalább utólagosan szóltam róla…De ne firtassuk oké, tényleg nem kellet volna csak úgy magammal hozni a kis pöttömöt, bocsi.
Tudtam le Lydit ennyivel és egy kicsit feszéjezett vigyorral az arcomon, ami persze gyorsan el is tűnt az arcomról mikor hallottam és arra fordulva láttam is, hogy valaki kiabálva és hadonászva közeleg felénk. Odaérve kifújta magát, majd kezdte is a mondandóját és még potikat is kaptunk tőle, mire meg eljutottam volna addig, hogy bármit is mondjak, már a barlangba is voltunk és persze rögtön jöttek is az első mobok, na meg persze mire én és a lassú felfogásom kapcsolt már egy denevérnek annyi is volt, gyorsak ideje nekem is felkelni és cselekedni valamit, pont jókor kapok észbe rajtam a sor, hogy támadjak, akkor roham támadok és egyúttal körbe is vetettem magam a bőregerekkel csak, hogy Atoru felszabadulhasson kicsit.
-Switch - Atoru.

//Váltom Atorut és támadom a Denevér #2-t, ha talál 14 sebzést szenved el.//
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal10/500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 15 2014, 20:33

The member 'Licht' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 15 2014, 20:42

Ebből is csak céltalan vagdalózás lesz. Csak nem fog ki rajtatok egy halom Batman? Surprised Hívni kéne Supermant, hátha...

Spoiler:

Licht 2x12 sebzést szenved el.

Életek
Denevér #1: halott
Denevér #2: teljes élet
Denevér #3: teljes élet
Denevér #4: teljes élet
Denevér #5: teljes élet

Aoi Shizuka: 60 HP, 18 páncél
Atoru: 34 HP
Licht: 66 HP
Lancer: 50 HP, 2 páncél
Lydia: 60 HP, 6 páncél

Lancer következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cú Chulainn Szomb. Márc. 15 2014, 21:41

// Hát az ötös feletti dobásommal eléggé nagy rá az esély ^^” //

Úgy látszik pont jókor jöttem, másnak is most szottyant kedve katakombázni. Mindenki itt van aki múltkor is itt volt, kivéve Aidort, viszont jött két új, számomra eddig ismeretlen játékos is. Mindkettő lány volt ráadásul. *-*

- Sziasztok! Lancer vagyok, örülök a találkozásnak. Köszi a gyógyitalt, Aoi. –mondom, adva a jó modora, és ha már úgy is előre akar menni, hagy tegye, főleg hogy tudja az utat már állítólag. A lány, Lydia és Licht viszont szép “szócsatát” bemutattak itt, ezért nem jó más petjét ellopni…Bemenetel előtt még természetesen előhúztam a lándzsám, elvégre harcolni jöttünk. Nem is kellett sokat várni, jöttek a bőregerek. Elég nehéz célpontok lesznek, de amikor rám kerül a sor támadok és leváltom Licht-et is.

- Switch, Licht. –mondom neki és miután a rendszer teljesítette a parancsot, Licht-hez is szólok- nem hagyhatom hogy a szép hölgyet szétszedjék ezek a csúnya dögök…

//Támadom Denevér #2 és váltom Licht-et//


A hozzászólást Cú Chulainn összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 15 2014, 21:42-kor.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_bal270/500Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 15 2014, 21:41

The member 'Cú Chulainn' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 2 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.