Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Széllel Bélelt Barlang

+5
Atoru
Aoi Shizuka
Bacchus
Shukaku
Cardinal
9 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Május 22 2014, 20:04

Még egy hüllővel lett kevesebb, amit Shizuka a legkevésbé sem bánt, viszont sejtette, hogy hamarosan sorra kerülhetnek majd a gekkók, és ez egyáltalán nem dobta fel, de végre kibogozta milyen beszélgetés is hangzott el körülötte az elmúlt pillanatokban
- Gomen, Lancer-san, ano... én - már a gondolatától is jobb kedvre derül - Pudingos-epres piskótatortát! - rázta is a fejét nagy mosolyogva, mintha nem is egy katakomba kiábrándítóan szeles és sötét járatában küzdenének egy élet-halál harc kellős közepén
- Friss meleg tejjel, mmmmm - tette hozzá, s teljesen a reggeli csodás képzetébe merült, még az sem vette észre, hogy közben folyik a nyál a szája szélén. Vagyis nem azonnal. Irulva-pirulva törölte meg az arcát, remélve hogy senki nem vette észre eme kis bakit, és sietve az utolsó túlélő hüllőt is megajándékozta egy szélsebesen reppenő nyílvesszővel
- Switch Licht!


//támadom az utolsó gyíkot
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal10/1400Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 22 2014, 20:04

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 23 2014, 13:13

A torta gondolata nem csak a figyelmét terelte el Shizunak, hanem a reppenő nyílvesszejét is, mely ártalmatlanul suhant el a méretes gyík mellett. Az Utolsó névre hallgató hüllő pedig szépen célpontot vált, hátha be tud mászni Shizuka szájába. Azonban addig még hosszú út vár rá, hiszen csak a lábára tudott felmászni egyelőre.

Shizuka 4 sebzést szenved el.

Életek
Barlangi Gyík #1: halott
Barlangi Gyík #2: halott
Barlangi Gyík #3: teljes élet

(4) Aoi Shizuka: 38 HP
(2) Atoru: 46 HP
(2) Licht: 30 HP
(2) Lancer: 30 HP

Atoru jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Atoru Pént. Május 23 2014, 13:38

Ez az! Még egy gyíkkal kevesebb lett ebben a kazamatában. És már csak egy van hátra! \o/ A munkánk kezdett remek lenni, úgy tűnik így a végére egész szép lett a csapatmunkánk. Közben pedig egy érdekesnek mondható téma merült fel.
- Én rántottát ettem, habár főzés jártasság híján kicsit odaégett. - mondtam kissé szomorkásan. Pedig milyen finom lett volna. T.T Már csak egy kis só kellett volna és akkor még az odaégett tojás is tűrhető lett volna. De majd később jobb lesz az is. Visszatérve a harchoz, ahogy látom, a lányok élete rosszul áll. Akkor viszont rajtam a sor, hogy veszélyeztetett fajjá tegyem ezt a kis gyíkot.
- Switch Shizuka! Gyere, te gyíkocska! - mondom neki, és elindulok az irányába, ami most Shizu lába volt, és próbáltam belevájni a késeim. Remélem,  hogy Shizunak semmi baja nem lesz.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal2303/2500Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 23 2014, 13:38

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 27 2014, 13:35

A gyík hiába kúszik gyorsabban, a kések elől nem menekülhet, bár a második suhintás kis híján Shizu térdét találta meg.

Atoru 4 sebzést szenved el.

Életek
Barlangi Gyík #1: halott
Barlangi Gyík #2: halott
Barlangi Gyík #3: -10 HP (sárga)

(4) Aoi Shizuka: 38 HP
(3) Atoru: 42 HP
(2) Licht: 30 HP
(2) Lancer: 30 HP

Licht következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Licht Vas. Jún. 01 2014, 15:40

A gyíkok felszelése eddig egész jól megy, kezdek végre belejönni a harcba. Közben meg mindenki elkezdett arról beszélni mit reggelizett, gondolok akkor ez volt az a kérdés amit ugyan hallottam csak a tudatomig nem jutott már el.
-Reggeli? hmm…Hát fogalmam sincs mit reggeliztem, nem emlékszem rá mi volt reggel az se biztos, hogy reggeliztem…öömm Nem tényleg nem tudom a reggel most nekem kiesett valahogy…
Éljen az aranyhal memória! Egy sóhajtással zárom a mondandóm, majd megingatom a fejem és az utolsó hüllőre kezdtem figyelni és indítottam is a támadást. Egész hamar elfogytak ezek a gyíkok, pedig ez az egész kazamata egy örökkévalóságnak tűnt számomra, még az elején most meg elkezdtek peregni az események…


//Támadom a Barlangi Gyík #3-at//
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal10/500Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 01 2014, 15:40

The member 'Licht' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 05 2014, 14:09

Támadás sikertelen. Átestél Atorun. Mindketten a földön kötöttetek ki. A gyík pedig csak mászik, most már az árnyharcos fiúra kapaszkodik fel, hogy új barlangokat fedezzen fel.

Atoru 4 sebzést szenved el.

Életek
Barlangi Gyík #1: halott
Barlangi Gyík #2: halott
Barlangi Gyík #3: -10 HP (sárga)

(4) Aoi Shizuka: 38 HP
(3) Atoru: 38 HP
(3) Licht: 30 HP
(2) Lancer: 30 HP

Lancer jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cú Chulainn Csüt. Jún. 05 2014, 17:58

Nagyon szívós ez az utolsó dög. Vagy mi lennénk bénák? Nem is tudom mennyi ideje szenvedünk, hogy egyszer eltaláljuk, de nem jön össze. Az élete már sárgában, de húzza még...Legalább kicsit nyugis a helyzet és atöbbiek is tudtak válaszolni a kérdésemre. Jó érzés, hogy hallották, ráadásul még válaszoltak is. ^o^/

-Legközelebb, Atoru barátom.

Jelentem ki neki, miután Licht-el együtt bemutattak egy csodálatos...táncmozdulatot? Megveregetem Atoru vállát bíztatóan, majd célbaveszem a nyíkot, pont Atorun. Hát...remélem nem őt fogom felnyársalni, a mob helyett. Megpróbálom csak picit beleszúrni, hátha úgy őt nem sérti meg...Vagy vízszintes irányból kellene felfelé irányítani, miután érzem, hogy megvan a gyík? Ahogy esik, úgy koppan...

|| Támadom Barlangi Gyík #3-at. ||
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal270/500Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 05 2014, 17:58

The member 'Cú Chulainn' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 07 2014, 15:06

Sikertelen a gyíkocska felfedező túrára tett kísérlete, a környezet viszontagságaival, legfőképp a lándzsákkal szurkáló emberszörnyekkel nem tudott mit kezdeni. Béke poraira. Vaskos tappancsok ütődését és morgást kaptok helyettük. A medvékre nem jellemző a csoportos bulizás, de most úgy fest, kifogtatok egy bandázó társaságot. Béke poraitokra No

Shizuka visszakap 6 HP-t.
Atoru visszakap 5 HP-t.
Licht visszakap 8 HP-t.
Lancer visszakap 5 HP-t.

Aoi Shizuka (Sebzés: 14, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Szürkemedvék
Atoru (Sebzés: 2x5, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Szürkemedvék
Licht (Sebzés: 14, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Szürkemedvék
Lancer (Sebzés: 11, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Szürkemedvék

Életek
Szürkemedve #1: teljes HP
Szürkemedve #2: teljes HP
Szürkemedve #3: teljes HP
Szürkemedve #4: teljes HP
Szürkemedve #5: teljes HP

(4) Aoi Shizuka: 44 HP
(3) Atoru: 43 HP
(3) Licht: 38 HP
(3) Lancer: 35 HP

Shizuka kezd, egyszer pihen, kétszer támadhat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Aoi Shizuka Szer. Jún. 11 2014, 16:16

Az utolsót is lenyomták a fiúk némi dulakodás árán, s még ha nem is talált minden szúrás-vágás, mégis csak ők diadalmaskodtak, egészen pontosan Lancer-san lándzsája adta meg a kegyelem döfést az utolsó hüllőnek.
Végre fellélegezhettek, Shizuka is nekidőlt a barlang falának hogy kifújja magát, s bár sokat nem mozgott íjászként, a történtek meglehetősen megdolgozták az idegeit, s bár tudta még nem végeztek, de jól esett egy kis szünet.
Hamarost érkeztek a következő szörnyek is, akiket eleddig a barlang mélye rejtett, most hatalmas medvék verődtek össze, úgyhogy a kis barlangba a termetes állatok alig férhettek igazán. A mancsaik mérete, s az abban meglapuló karmok, na meg a fogakkal teli pofájuk kellően félelmetes volt, számuk pedig elképesztő, ahhoz képest hogy jobbára csak magányosan látni macit
- Akkor kezdjük! - szólt és lőtt az egyikükre - és tartsuk a switch láncot, ha nem akarunk megmurdálni! - s belé eresztett még egyet ugyanabba


/pihenő után támadom kétszer a Szürkemedve #1et
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal10/1400Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 11 2014, 16:16

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 12 2014, 14:01

A medvék közül háromnak is magára vonta a figyelmét Shizu, és nem is hezitálnak, hogy hatalmas mancsaikkal flipperezzenek a lánnyal.

Shizuka 21 sebzést szenved el.

Életek
Szürkemedve #1: -14 HP
Szürkemedve #2: teljes HP
Szürkemedve #3: teljes HP
Szürkemedve #4: teljes HP
Szürkemedve #5: teljes HP

(2) Aoi Shizuka: 23 HP
(3) Atoru: 43 HP
(3) Licht: 38 HP
(3) Lancer: 35 HP

Atoru jön... pihen... Rest in peace
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Atoru Vas. Jún. 22 2014, 13:45

Gyíkocskát gyorsan legyűrtűk, és Lanc is bemutatta, hogy a harcművészete egész magas fokon áll. Közben viszont valahogy összegabalyodtam Licht-tel. Na igen, ő szó szerint le tud engem venni a lábamról... És ez a helyzet most nekem egész jó volt. Persze nem mintha szerelmes lennék Lichtbe, vagy ilyenek. Csak... egyszerűen úgy érzem, hogy biztonságban vagyok. Hiszen minden itt jelenlévő játékos sokat fektetett abba, hogy ne essünk ki. Most pedig egyre inkább megbízom bennük. Azonban ők is bíznak bennem, tehát segítenem kell Shizu-nak, hogy legyőzzük...
A félelem kapott el, mivel nem tudtam felkelni. Ennek pedig nem Licht volt az oka. Egyszerűen... nem tudtam megmozdítani a végtagjaim. Vagy ha meg is tudtam, remegtek, mint a nyárfalevél.
Miért? - vetődött fel bennem a kérdés. Láttam, hogy Shizu bajban van, és abban is biztos voltam, hogyha nem cselekszem, akkor kiesik. Lehet, hogy elértem a határomat? Akkor nem tudok mit tenni.
- Sajnálom Shizu... Elfogyott az erőm. - mondtam szomorúan. Majd legközelebb, amikor már erősebb leszek. Eddig a kazamatákban nem találkoztam halálesettel. Remélem, hogy most sem fog bekövetkezni.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal2303/2500Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 22 2014, 13:53

Két medvét szerencsétekre nem húztatok még magatokra, de Shizuka helyzete reménytelennek látszik...

Shizuka 21 sebzést szenved el.

Életek
Szürkemedve #1: -14 HP
Szürkemedve #2: teljes HP
Szürkemedve #3: teljes HP
Szürkemedve #4: teljes HP
Szürkemedve #5: teljes HP

(2) Aoi Shizuka: 2 HP
(0) Atoru: 43 HP
(3) Licht: 38 HP
(3) Lancer: 35 HP

Licht jön, ő is pihen.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Licht Vas. Jún. 22 2014, 21:06

Egy apró gondolta kellet, egy apró gondolat, ami kizökkentett és máris sikertelen lesz a támadásom és még Atoruba is felbuktam. Szebb mutatványt nem hozhattam volna össze. Így fogok én legközelebb társalogni egy kazamata harc során. Ez nem piknik, ahol nem baj az, ha az ember nem koncentrál kicsit a környezetére ez egy harc és én elég szépen bemutattam mi történik akkor, ha ez embernek sikerül kizökkennie egy kicsit belőle. Szépen elterültem a földön és ott is maradtam, ugyanis ez  az előbbi csodás kis mutatvány kissé felemésztett az energiáim. Kicsit pihennem kell, annak ellenére, hogy épp egy erre bandázó medve csoport est nekünk. Pontosítva mi estünk nekik, mert mi kezdtük a támadást, ők meg folytatták. Bár ha nem támadunk, akkor is támadtak volna előbb-utóbb.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal10/500Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 05 2014, 14:10

Shizuka 7 sebzést szenved el és teleportálásra kényszerül.
A célpontot vesztő medvék szétszóródnak.
Licht 7 sebzést szenved el.
Lancer 7 sebzést szenved el.
Atorura csúnyán néz az #1 medve.

Életek
Szürkemedve #1: -14 HP
Szürkemedve #2: teljes HP
Szürkemedve #3: teljes HP
Szürkemedve #4: teljes HP
Szürkemedve #5: teljes HP

Aoi Shizuka: kiesett
(0) Atoru: 43 HP
(0) Licht: 31 HP
(3) Lancer: 28 HP

Lancer jön, ő is pihen.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Júl. 06 2014, 00:49

Újabb ellenfeleink, néhány szép nagy medve. Néhány szép nagy, nagyon csúnyán néző medve. ._. Lehet itt az ideje félni, főleg hogy életcsíkunk eléggé a zéró felé közelít, és ezt minden csapattagomra értem. De legalább az előző szörnyet én végeztem ki. >< Most jobban koncentrálok a medvékre. Támadnak rendületlenül, Aoi pedig elszámolta a dolgot...Magára váltotta a dögöket, de mire kipihenhettük volna magunkat egy váltáshoz, Shizukának mennie kellett. Még szerencse, hogy a kazamatákban, hogy eltudott menekülni. Legközelebb jobban odakell figyelni erre. Nem hiszem, hogy túl sok esélyünk van, de nem adom fel, szerencsével még könnyedén győzhetünk...

|| Kipihentem magam. ˘˘||
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal270/500Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Kedd Júl. 08 2014, 19:51

Atoru 7 sebzést szenved el.
Licht 7 sebzést szenved el.
Lancer 7 sebzést szenved el.
Két maci még csak pislog.

Életek
Szürkemedve #1: -14 HP
Szürkemedve #2: teljes HP
Szürkemedve #3: teljes HP
Szürkemedve #4: teljes HP
Szürkemedve #5: teljes HP

Aoi Shizuka: kiesett
(0) Atoru: 36 HP
(0) Licht: 24 HP
(0) Lancer: 21 HP

Éééés akkor, Atoru jön, végre lehet támadni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Atoru Kedd Júl. 08 2014, 20:30

Shizu kiesett. Sad Most miétt? Pedig még potikat is adott nekünk, akkor miért ő?
- Miért mondig a jók mennek el hamarabb? T.T - mondom siránkozva. És úgy tűnt, hogy a sors úgy hozza, hogy mindannyian most dőljünk le sziesztázni. Egy barlangban. Suspect a medvék láthatóan jól érezték magukat, ésnem érdekelték őket, ami itt történik. Ellenben velem. Shizu után én vagyok a rangszintű - mert ugye rangidős 15 évesen mégse lehet az ember -, így most enyém a felelősség is. Gyorsan át kell gondolnom mindent, és azt, hogy mekkora esélyünk van. Amelyik medvét Shizu megsebezte, még annak is zöldben volt az élete. És a többi négyet nem is sebeztük. Ezen kívül nekem volt a legnagyobb életem is, így nekem kéne vinnem a medvéket - nem, nem a málnásba >.>
- Srácok, nem hinném,  hogy ezt már megnyerjük. Ha úgy látjátok jónak, medvenjetek, én pedig pedig kumaradok lefoglalni a medvegyedeket! - mondtam, teljesen átszellemülve a medvéktől. Most inkább nem vettem át egyikőjüktől sem, hiszen még kettő "nyugodt" medve is van. Így csak azt támadom, aki engem támadott, és remélem,  hogy a többiek kiportolnak.

/Támadom a medvegyet, és aktiválom a képimet is, amivel dupla sebzést tudok bevinni./
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal2303/2500Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 08 2014, 20:30

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 21 2014, 16:30

Atoru magára vonja a maradék két macit is, de legalább a támadásai ülnek. Bár ezzel talán csak még jobban felbőszítette őket No

Atoru 21 sebzést szenved el.
Licht 7 sebzést szenved el.
Lancer 7 sebzést szenved el.

Életek
Szürkemedve #1: -29 HP
Szürkemedve #2: teljes HP
Szürkemedve #3: teljes HP
Szürkemedve #4: teljes HP
Szürkemedve #5: teljes HP

Aoi Shizuka: kiesett
(1) Atoru: 15 HP
(0) Licht: 17 HP
(0) Lancer: 14 HP

Licht következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Kedd Aug. 19 2014, 14:14

Licht nem reagál, Lancer hiányzást jelentett, Atoru ebben a körben kiesne. Mi legyen, fiúk-lányok?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_bal0/0Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang - Page 6 Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.