Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villámló Barlang

+7
Szophie
Mirika
Hinari
Anatole Saito
Kazuma
Kayaba Akihiko
Cardinal
11 posters

1 / 10 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Villámló Barlang Empty Villámló Barlang

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 19:12

Állítólag a különös fényvillanások oka a barlang legbelső termében kialakuló természetellenes viharfelhőkből származó villámlás. Csakhogy azt a termet még senki sem látta...

Lények
1. Villámgepárd - HP:140 | F:40 | E:8 | K:6 | GY:140 | S:8 | P:0
2. Vörösszemű Patkány - HP:40 | F:33 | E:13 | K:10 | GY:55 | S:12 | P:0
3. Óriás Fénynyálka - HP:200 | F:18 | E:6 | K:8 | GY:20 | S:50 | P:0
4. Vérnyúl - HP:160 | F:32 | E.10 | K:17 | GY:44 | S:25 | P:0
5. Kardfogú Leopárd - HP:130 | F:37 | E:12 | K:11 | GY:32 | S:9 | P:0
6. Üreglakó - HP:70 | F:48 | E:7 | K:9 | GY:47 | S:13 | P:0

Zsákmányok előfordulási aránya
50% - 2x Ezüst Százszorszép
30% - 2x Gigantikus Pitypang
10% - 1x Páncélbőr Potion
10% - 2x Csontszilánk


A hozzászólást Klein összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 05 2015, 23:18-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal0/0Villámló Barlang Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Csüt. Feb. 06 2014, 17:41

Tápos Team \o/

Peter: HP:195 | F:46 | E:16 | I:21 | K:30 | GY:35 | S:12 | P:40
Kazuma: HP:110 | F:38 | E:31/kés | K:17 | GY:63 | S:11 | P:20
Mirika: HP:150 | F:34 | E:34/kés | K:12 | GY:55 | S:21 | P:30
Anatole: HP:150 | F:43 | E:70 | K:17 | GY:57 | S:15 | P:35
Hinari: HP:155 | F:55 | E:42 | K:15 | GY:55 | S:31 | P:45
Szophie: HP:150 | F:51/55 | E:3 | I:40 | K:17 | GY:50 | S:9 | P:40

Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Anatole Saito (Sebzés: 77, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Hinari (Sebzés: 42, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #2 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #3 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP, 35 Páncél
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 40 Páncél
Peter: 195 HP, 40 Páncél

Ha akartok, írhattok bevezetőt, ha nem, akkor nem Very Happy
Limit: 100 szó

Kellemes ír(t)ást \o/
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kazuma Pént. Feb. 07 2014, 00:10

Kaptam egy meghívót. Úgy néz ki hogy a kovácsnak segítségre van szüksége egy kazamata megtisztításához. Elkezdhetném részletezni az okaimat, hogy vajon mit és miért válaszoltam neki, de a „Hogy kerültem ide?” kérdés megválaszolására most csak annyit mondok, amennyit a meghívás küldője kapott vissza. Megyek.
Röviden összefoglalva így érkeztem meg a helyszínre viszont azt természetesen elfelejtette közölni, hogy egy nagyobb csapatott szedett össze. Így aztán ismét egy levegőt szívhattam a négy fontosabb céh vezetőjével, és persze Szophieval. Volt, akit szívesen láttam és volt, akit kevésbé, de végül nekivágtunk a kazamatának. Elöl haladtam, hogy leggyorsabbként ne kelljen a többieket kerülgetnem mikor mobok kerülnek az utunkba, ami viszonylag hamar be is következett. Az egyik sarkon befordulva ugyanis négy igencsak nagyra nőtt patkány fordult felénk. A kés már a kezemben volt és habozás nélkül indultam meg a nem túl veszélyesnek látszó ellenfeleink irányába. Persze ők sem várakoztak tétlenül és bizony meglepett a fürgeségük. Két gyors vágásra volt időm mielőtt aktiváltam a 3. képességemet, amivel siker esetén megfoghatatlan árnyként kerülhetem el a patkányok támadásait.  

//2x31 sebzés megy az első patkányra, de ha véletlenül egy is elég lenne neki, akkor a másikat természetesen a második kapja végül pedig, ha sikerül aktiválni a képit, akkor a patkányok egy körig nem tudnak megsebezni//
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal304/2100Villámló Barlang Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 07 2014, 00:10

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Villámló Barlang 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Pént. Feb. 07 2014, 11:29

Az első patkányt igencsak meglepi a fura, maszkos bácsi rohama, és rögvest úgy dönt, inkább pixelekre esik a második késtámadás mellékhatásaként.
Három társa közül a második reagál is, de tehetetlenül suhan át a légnemű halmazállapotú játékoson.
A másik kettő egyenlőre mozizik.

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #3 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP, 35 Páncél
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 40 Páncél
Peter: 195 HP, 40 Páncél

Anatole jön.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 07 2014, 23:50

Szóval itt volnánk... a Tápos Team Cool
Merthogy van egy bizonyos Kazamata, aminek kitisztításához a Guide Book szerint minimum 21-es szintűnek kell lenni, így hát el is kezdtem egy ütőképes csapat tagjainak összeszedését. Három emberben rögtön biztos voltam, hogy mellettem a helyük: Hinari és Peter régi jól bevált bajtársak, igazi csapatjátékosok, mindig számíthattam rájuk. Valóban jóban és rosszban is egyaránt. Igaz barátok. Ezúttal pedig semmi pénzért nem hagytam volna otthon Mirikát sem, s ezután is magam mellé fogom hívni minden sorsdöntő helyzetben. Nem akarok megint úgy járni, mint Srentokkal Rolling Eyes Kazu meghívásán elgondolkoztam... Egyrészt mert baromira forrófejű, másrészt pedig Mirika nem szívleli és szerintem Peter sem. Nekem is vannak fenntartásaim vele szemben, sőt, amit a Viadalon láttam tőle, az még inkább megingatta a bizalmamat. Viszont ő a leggyorsabb és esze ágában sem lenne átadnia az elsőbbségét senkinek, így ha azt vesszük, élő pajzsként használhatjuk Rolling Eyes Ráadásul minden egyes közös akció során megfigyelhetem, ellenőrizhetem. Ez a kis exp vadászat ebben a Kazamatában jó lesz arra, hogy gyakorlatozzunk a boss előtt és tesztelhessem újra Kazut. Aztán ott van még Ren is, kézenfekvő lenne őt is meghívni, de van nála sokkal alkalmasabb ember, aki beleillene a csapatba és valóban hajlandó lenne csapatban játszani. Ez az ember pedig nem más, mint Szophie. Nagyon megkedveltem a lánykát a közös kalandunk során, ráadásul Kazuval is jó viszonyt ápol, nem lesz rest gond esetén leváltani majd a fiút a többiekkel ellentétben. Ugyanakkor a bossokon az utóbbi időben nagyon nem tetszik Szophie viselkedése, az a mocsok Tachi nagyon nincs rá jó hatással, s bármennyire ki akarok ebből maradni, mindannyiunk érdeke, hogy a lánykát visszatereljük a helyes útra. Egy kis csapatösszetartás, tréning nem árt neki se, na meg nekem sem. Azt hiszem elhívom a csajszit egy horgászatra, ott majd jó nagyot beszélgethetünk.... vagy bohóckodásba torkollik az egész Rolling Eyes

Pacsi, puszi miegymás, de hagyjuk is ennek elregélését, mert már viszket a tenyerem >.< Exp hajhészatra fel, pusztuljanak a mobok \o/ A barlangba érve egy patkánytanyába botlunk, na de mi ebben a villám? Óh, hogy ezek ilyen gyorsak? Akkor ezért? Mindenesetre Kazu már le is csapott egyet, így szorosan mögötte haladva, majd a szélárnyékából kirobbanva már le is csapok a második pateszra.


77 sebzés és egy seb megy a 2. patkányra
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal10/5000Villámló Barlang Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 07 2014, 23:50

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szomb. Feb. 08 2014, 00:03

A kis vörösszemű úgy meglepődik az érkező fegyver láttán, hogy menten pixelekre is szakad inkább.
Az eddig mozizók pedig úgy döntenek, ideje beszállni a buliba. A jelek szerint Anatot gondolják veszélyesebb ellenfélnek.

Patkány #3 és #4 összesen 26-ot sebeznek Anatole-ba.

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - halott
Vörösszemű Patkány #3 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP, 9 Páncél
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 40 Páncél
Peter: 195 HP, 40 Páncél

Hinari jön
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Szomb. Feb. 08 2014, 15:28


Összeráncolt homlokkal néztem az üzenetet, és azon gondolkodtam, vajon Kazuma is jön-e, mint legutóbb, amikor Anat hívott minket. Nem mintha bajom lett volna a fiúval, ám volt egy picike probléma: azt hittem, hogy csak később fog eljönni az a bizonyos időpont az útjelző lámpával. Sóhajtottam, majd gyorsba megírtam a választ, hát persze, hogy megyek, a Katanával egyelőre még nem foglalkoztam. Ráérek akkor, amikor majd ott leszünk.

Felfedezetlen kazamata, új mobokkal, de a régi csapattal. Szophienak külön örültem, nem hittem volna, hogy Anat őt is meghívja, ha tudtam volna, mehettünk volna együtt is. Mindenkit üdvözöltem, kinek puszi, ölelés és hasonlók, kicsit hasonlított a bossok előtti találkákra, csak kevesebben voltunk. Aztán elindultunk, a fegyveremet azonban nem vettem elő, ott pihent az övemben, hogy addig se hallja a gondolataimat. Fél szemmel néztem az árnyharcos fiút, de nem úgy tűnt, hogy nagyon el akarna keveredni tőlünk. Pedig most az egyszer nem bántam volna. Így amikor a patkányokkal találkoztunk, kénytelen voltam felszerelni majd két kézbe venni a Katanát, s a fegyver szinte azonnal elkezdett pirosan villogni… de érdekes módon nem úgy, ahogyan vártam: ahelyett, hogy az egész fém világított volna, csupán a pengén végigfutó sárkányminta kezdett el pirosasvörösen lüktetni. Meg kell hagyni, szép látvány volt, gyönyörű, egyáltalán nem hasonlított egy lámpához, sőt! A fény kiemelte az ezüstös fegyver szépségét, a sárkány szeme élesen villódzott a barlang félhomályában. Határozottan tetszett. Azt hiszem…
- Nem volt miért aggódnunk – fejezte be helyettem a Katana, én pedig csak bólintottam, továbbra is ámulva nézve a színjátékot – De figyelj oda!
Ja igen. Eközben ment a harc, ellenfeleink sokkal gyorsabbak voltak, mint bármelyik egyszerű mob, amikkel eddig találkoztam. legalább volt benne kihívás, s habár viszonylag kevés életük volt, mégsem kockáztattam meg az Element Absorb használatát. Egy erőbónusszal biztosan megöltem volna az egyiket a maradék kettő közül, de nem tudtam, mit rejteget még ez a kazamata, s ki tudja, lehet a későbbiek során szükségünk lesz az árnyéktankra. Eleget tanultam az előző bossokból, ugyanazt a hibát nem fogom mégegyszer elkövetni. Támadtam, végighúzva a Katana élét a hozzám legközelebbi patkányon, kíváncsian várva, mi lesz ezután.


Ha megdobom, 42 sebzés a hármasra.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal29686/10100Villámló Barlang Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 08 2014, 15:28

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szomb. Feb. 08 2014, 15:34

A vörös katana vöröset csinál a következő patkányból is, legalábbis az életcsíkjából. Azt is csak rövid időre, kisvártatva kék pixelek terítenek be tőle.
A negyedik patkány szemmel láthatólag nem veszi észre, ami történik, vagy csak nem hajlandó rá.

Patkány #4 13-at sebez Anatole-ra.

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - halott
Vörösszemű Patkány #3 - halott
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 146 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 40 Páncél
Peter: 195 HP, 40 Páncél

Mirika jön
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Szomb. Feb. 08 2014, 22:43

Farmolás Anattal \o/ Tökre örültem a levelet látva, bár azért randinak elég fura helyszínt választott, de egy MMO-játékostól mit várok? :PMár csak azért is volt gagyi, mert így nem csinosíthattam ki magam, és bár a szokásos felszerelésem nem volt pite, mutatós volt, de azért mégis, tiszta közönségesnek számított, hiszen mindenhová ebben járkáltam, ha városon kívülre is mentem :roll:Felsóhajtottam, és inkább egy nyalókával vigasztaltam magam. Irány Horány!

...és a lefagyás, amikor rájöttem, hogy nem kettesben leszünk :|Azt a gyilkos tekintetet, amivel Anatra néztem... Oké, örültem Peternek, Szophienak, Hinarinak meg különösen, de én akkor is kettesben akartam vele lenni >.> Ráadásul itt volt az a nyomi vörös is, akit folyton nekem kellett mentegetni, mert hülyén van pontozva >.> Hát, ez így bukta, rögtön kicsit kedvetlenebbül nyomultam be a barlangba. Legalább Anat oldalán haladhattam :3
- Patkányok, pfff... - morgolódtam, pláne azok után, hogy milyen könnyű ellenfelek voltak. Sorban hullottak megerőltetés nélkül, és ez egy magas szintű kazamata? Annyit jelent, hogy vannak olyan gyorsak, mint mi? Hát ez csalódás, remélem lesz ebben valami kihívás Rolling Eyes

// Két attak a négyeskére plusz képiaktiválás. Ha sikerül, 5 vagy 6 dobása esetén 10 sebzés adódik hozzá a szúrásomhoz az egész harc hátralévő részére :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal11225/10500Villámló Barlang Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 08 2014, 22:43

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Villámló Barlang 4766612103_86ee832108_s Villámló Barlang 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szomb. Feb. 08 2014, 23:07

Mirika tündöklő kései úgy hatolnak át a kis dögön, mint a forró vajon, és az út jóformán szabaddá válik előttetek.
A barlang sajátos megmozdulásain kívül nem történik veletek semmi érdekes... egy darabig. Az egyik forduló után újabb furcsa cincogásra lehettek figyelmesek, de egyenlőre még nem Pikachu jött köszönni... hanem egy újabb csapat Vörösszemű Patkány, ezúttal egy féltucattal kell számolnotok.

Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Anatole Saito (Sebzés: 77, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Hinari (Sebzés: 42, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #2 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #3 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #5 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #6 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 40 Páncél
Peter: 195 HP, 40 Páncél

Szophie következik, mivel Mirika fejezte be az előző kört Smile
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Szophie Vas. Feb. 09 2014, 14:33

Fejemet vakargatva ültem az üzenet fölött. Megdöbbenésemben még a süteményemet is elhanyagoltam, ami így régen kihűlt, ám még ez sem foglalkoztatott akkor különösebben. De miért kapok én üzenetet Anattól? Egyáltalán.. Hogy juthatok az eszébe? Egyetlen egy közös küldetés volt, semmi több. És ő Anat. Mégis miért pont én? Én a senki. Egy ideje nem kívántam ennél több lenni, és lám, mégis vagyok valaki. A Szophie. De a Szophiet mit zargatja Az Anat holmi kazamatával? Nálam alkalmasabbat találhatna ezret is, már csak a saját céhében körülnézve is. Na jó, a koordinátákat elnézve azért annyira mégsem.. De akkor is van nálam erősebb hét személy ezen a világon. Vagyis legutoljára úgy volt, hogy a nyolcadik vagyok. Azóta lehet, még lejjebb csúsztam.
Nahh mindegy, lényeg, hogy értetlen fejjel, de odatáncikáltam a társasághoz. Egy önfeledt integetés volt minden köszönésem, mert zavarom nem engedte, hogy illően Hinari és Zu nyakba ugorhassak. Kicsit újra csak rosszul éreztem magam a vezérek társaságában, így leginkább az árnyharcos mellett próbáltam maradni, ám ez az ajtó nyílásával lehetetlenné vált. Egyetlen kapaszkodóm így Vezér maradt, aki büszkén kihúzva magát futott neki a patkányoknak. Én sem maradhattam ki.
Undorító lények, halniuk kell.

/Első kocka Szophie, második kocka Vezér. Támadjuk Vörösszemű Patkány #1-et.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal12046/10500Villámló Barlang Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 09 2014, 14:33

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang 4767249862_5877ffd2ef_s Villámló Barlang 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Vas. Feb. 09 2014, 14:49

Vezér rögvest szét is cincálja kék pixelekre az első patkányt, majd ahogy Szo megcsapta a levegőt, a második patkány volt akkora bolond, hogy pont beleugorjon a pálca vonalába Razz
Ezen persze fel is dühödik, és egyik társával nekiugrik szegény lánynak. A maradék három mintha épp elpakolná a popcornt Suspect

26 sebzés Szophie-ra a két patkánytól.

Ne kelljen átmászni az előző oldalra
Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Anatole Saito (Sebzés: 77, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Hinari (Sebzés: 42, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - -3 HP (zöld)
Vörösszemű Patkány #3 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #5 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #6 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 17 Páncél
Peter: 195 HP, 40 Páncél

Peter következik.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Peter Worker Vas. Feb. 09 2014, 21:28

A Túlélő Csarnok után Anat egy újabb közös küzdelemre hívott meg minket maga mellé. Egy kazamatát kellett megtisztítani, így harcra készen érkeztünk meg a megadott koordinátákra. A velünk együtt nyolc fős tömeg nem igazán lepett meg, hisz nem is hittem, hogy Hivel együtt újra csak hárman lettünk volna Anat mellett, ugyanakkor Kazuma jelenléte nem igazán nyugtatott meg. Nyilván nem volt szinte semmilyen kapcsolatunk egymással a maszkos fiúval, így nem is kellett volna semmilyen következtetést levonnom, azonban mit a viadalon láttam tőle, az nem hagyott nyugodni. Én felismertem magam ott, tudtam, hogy hasonlóképp cselekedtem volna, mint a hasonmásom és nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy ő is ölt volna, ha arra került volna a sor. Nem véletlenül volt vörös színű az indikátora és nem értettem, hogy a többiek miért nem látták ezt… Akartam kérdezni, hogy mégis miért lett erőtetve vele a jó viszony vele, de Anat Anat volt, inkább elnapoltam ezt.
A Villámló barlangnak elkeresztelt patkányfészek nem volt másabb, mint a többi kazamata. Nyilván eddig nem látott vörös szemek világítottak a sötétben, de a többiek fegyverei hamar eloszlatták őket, sőt a szemeik fényét Hi pengéjének a fénye is hamar elnyomta. A kard, mint egy halvány fáklya, úgy állt a lány kezében. Egy – egy csapás, nem kellett a patkányoknak több, azonban jól tudtam, hogy ők más szinten álltak, mint mi. Nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni azzal, hogy a mi támadásaink után még áll a támadott rágcsáló, így kicsit szorongva indultam meg Hisame mellett a kiszemelt áldozathoz. Szophie megsebesített egyet, így azt támadtuk, majd hogy őt viszont támadták, úgy váltottam is le a lányt. Ki akartam próbálni egy újdonságot, mit még a többiek nem igazán láttak, azonban annak a sikere nem volt biztos.


// Egy - egy támadás Patkány #2-re. Első kocka Hisame, második Peter.
Switch Szophie.
Majd képesség próba - Peter páncélja: Ha sikerül, akkor: Amíg van rendes páncélja Peternek, addig a rá mért támadások felét szenvedi csak el így, mi egy jégpáncél formájában mutatkozik meg a fiún. //
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal2601/2700Villámló Barlang Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 09 2014, 21:28

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Villámló Barlang 4767249862_5877ffd2ef_s Villámló Barlang 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Vas. Feb. 09 2014, 22:36

Hisame igazi dühöngő monstrumként harapdálja a kis rágcsálót, majd Peter jóvoltából el is távolítják már azt a listáról, tökéletes csapatmunkát rakva így össze Szophie-val :3
A fiú képessége viszont szemmel láthatólag nem akar bekapcsolni Sad
S mivel én kétlem, hogy egy gyakorlott frontharcos elfelejtené kimondani, ám a narrációt az író nem akarta megtörni... Suspect Csapatosan meg lett beszélve, ezt meg is súgom a patkánynak.

Három dög ugrik így rá a fiúra, 39 sebzést okozva neki. Az utolsó patkány a maradék popcorn rejtegeti még egy szikla mögé.

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - halott
Vörösszemű Patkány #3 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #5 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #6 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 17 Páncél
Peter: 195 HP, 1 Páncél

Kazuma jön.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kazuma Vas. Feb. 09 2014, 23:42

A patkányok nem jelentettek nagy kihívást és hamarosan már csak egy-két eltünedező pixel jelezte hogy nemrég még mások is voltak itt rajtunk kívül. Bemelegítésnek jók voltak de azt hiszem itt az ideje még mélyebbre nyomulni.
Láthatóan a többség nem volt elragadtatva a jelenlétemtől és igazából nem is értettem miért engem hívott Anatole a frontharcosok közül. Igaz nincsenek még túl sokan a mi szintünkön, de bizonyára van köztük olyan, akit szívesebben látnának. Na nem mintha panaszkodni akarnék. Hinari beszélő kardja például már világít is. Ezt nevezem én multifunkciós tárgynak. A kérdés csak az, hogy vajon egy eddig nem látott képességgel van dolgom vagy esetleg megkaparintott egy ritka rúnát? Már csak az ehhez hasonló információk miatt is megéri néha egy kicsit csapatban dolgozni. Na meg aztán egyedül bizonyára nem jöttem volna el egy ilyen nehézségű kazamatába. A patkányokkal mondjuk még simán elbánnék, de ha beljebb megyünk, bizonyára lesznek még sokkal veszélyesebb ellenfeleink is mint négy patkány.
Például hat… Azt hiszem ha ez a kazamata csak ennyit tud nyújtani akkor legközelebb egyedül is nekivágok. Ezúttal hagytam, hogy Szophie és a sárkányos srác is szétkaphasson egy-egy patkányt, mielőtt kiszemeltem volna az egyiket magamnak.

//Ha minden talál 2x31 sebzés megy a 3. patkányra//
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal304/2100Villámló Barlang Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 09 2014, 23:42

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang 4767249862_5877ffd2ef_s Villámló Barlang 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Vas. Feb. 09 2014, 23:46

A nagylelkű és magányos árnyharcos kése nyomán egy újabb patkány dönt úgy, hogy ő most inkább mégse molesztálja tovább Petert.

Ő mondjuk elszenved még 26 sebzést a maradék kettőtől, az utolsó kis lemaradó pedig Kazumát veszi célba, 13-as sebzéssel.

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - halott
Vörösszemű Patkány #3 - halott
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #5 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #6 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 7 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 17 Páncél
Peter: 170 HP (zöld)

Anatole jön.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 10 2014, 17:38

Patesz, patesz és már megint patesz. Undi, mocskos kis lények, világító piros szemekkel, a mobok legsatnyábbikai. Bár annyira mégsem lehetnek satnyák, ha olyan fürgék, hogy még a legfürgébb játékos sem tudja lefutni őket. Fene. Ráadásul nagyon rákaptak Peterre és oké, hogy ő a legstrapabíróbb mindannyiunk közül, mégis jól jönne neki egy váltás. Felötlik benne ma gondolat, hogy használom a képességem, de annak túl nagy ára lenne, a sebzésemre szükségem van!
- Hinari, kérlek váltsd Petert! - S hogy miért pont ő? Mert rajta is Megváltó van, bőven van rajta páncél, én pedig nem szeretnék több életpontvesztést látni, ameddig ezekkel a patkányokkal bajlódunk. Tartalékolnunk kell, ki tudja mi vár még itt ránk egyre beljebb haladva Suspect Támadááás - s már golfozok is a 6. patkánnyal, ami Kazut támadta az imént.

6. patkány támadva
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Villámló Barlang Exp_bal10/5000Villámló Barlang Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2014, 17:38

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 10 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.