Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony

+4
Kincaid
RenAi
Peter Worker
Cardinal
8 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 15 2014, 19:51

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 15 2014, 21:37

Anatole félelmetes, a titánok után a sárkányokat is úgy kaszálja, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne o.O

Anatole 13 sebzést szenved el.
Peter 13 sebzést szenved el.

Buff hatása érvényes (6/12).
RenAinak 33 HP áll rendelkezésére.

Életek
Vad Póksárkány #1: -81 HP (sárga) - 1 seb
Vad Póksárkány #2: halott
Vad Póksárkány #3: halott
Vad Póksárkány #4: teljes élet

(22) Anatole Saito: 156 HP (VBP 4/6)
(1) Kincaid: 146 HP
(3) Peter Worker: 121 HP
(2) RenAi: 135 HP

Kincaid jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kincaid Hétf. Május 19 2014, 09:23

Úgy volt, hogy Anat igya csak meg saját maga a bika potiját! Nekem nincs rá szükségem! A képességem lassan újra aktív lett volna, pihenés nélkül gyakhatok megint két ellenfelet egyszerre is akár… A gesztust viszont nyilván értékelni kellett, még ha a hátamon fel is állt a szőr attól, hogy így dolgozzak össze velük. Felhörpintettem a potit, majd neki is ugrottam a Vad Póksárkány #1-nek, hadd szokja!

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 19 2014, 09:23

The member 'Kincaid' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 20 2014, 13:05

Hiába próbálsz moccanni, túl fáradtnak érzed magad még ahhoz is, hogy felemeld az Anattól kapott potiont (pihenőkörön vagy), de ha össze is jött volna, valamiért a rendszer nem érzékelte a cselekedeted (nincs meg a 100 szó). Egyébként is csak egy támadásod van (a képit használsz, azt jelezd külön leírva is).

Anatole 13 sebzést szenved el.
Peter 13 sebzést szenved el.

Buff hatása érvényes (7/12).
RenAinak 33 HP áll rendelkezésére.

Életek
Vad Póksárkány #1: -82 HP (sárga) - 1 seb
Vad Póksárkány #2: halott
Vad Póksárkány #3: halott
Vad Póksárkány #4: teljes élet

(22) Anatole Saito: 143 HP (VBP 4/6)
(0) Kincaid: 146 HP
(3) Peter Worker: 108 HP
(2) RenAi: 135 HP

Peter és Hisame következnek.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Peter Worker Szer. Május 28 2014, 20:30

Hirtelen könnyebbnek tűntek a dolgok. Talán a nehézzel kezdtünk, s ezek a sárkányok kisebbnek tűntek a Titánok után. Talán. Vagy csak kevesebben voltak, vagy csak megint jól esett nézni, hogy Anat miként is szelte az nyavalyás mobokat. Vagy, vagy, vagy.
Mi következtünk, s Hisame oldalán újra megindultam függetlenül attól, hogy sokat nem kellett lépnem, hisz én voltam az egyik, kit kiszemelt magának az egyik sárkány. Előtte voltam, úgy én, mint ő én előttem. Egy legyintés, apró suhintás, ennyi tellett tőlem. Vakon, csukott szemekkel, mintha féltem volna a fájdalmat, mi érhetett volna engem emiatt a kinti valós világban. Utánam Hisame is harapott, harapni akart, sebezni az átkozott dögöt.


Egy – egy támadás Póksárkány #1-re. Első kocka Peter, második Hisame.


_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Koponya Torony - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 28 2014, 20:30

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 29 2014, 14:43

A csoda elmarad, a vak vagdalkozás nem hoz eredményt, csak egy tántorgó, levegőt csapkodó idomárt. Hisame ellenben harap. Reméljük, hogy rendszeresen mos fogat, és erős, egészséges fogai vannak. Csontba harapni nem kellemes.

Anatole 13 sebzést szenved el.
Peter 13 sebzést szenved el.

Buff hatása érvényes (8/12).
RenAinak 33 HP áll rendelkezésére.

Életek
Vad Póksárkány #1: -104 HP (1 seb)
Vad Póksárkány #2: halott
Vad Póksárkány #3: halott
Vad Póksárkány #4: teljes élet

(22) Anatole Saito: 130 HP (VBP 4/6)
(0) Kincaid: 146 HP
(4) Peter Worker: 95 HP
(2) RenAi: 135 HP

RenAi jön. Utólag nem számolom fel azokat a köröket, amiknél csak mellékcselekvést használt, de mostantól azok is bele fognak számítani a pihenésébe.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by RenAi Vas. Jún. 08 2014, 23:06

Leterítettek, akarom mondani izéé>.> felbuktam de nah...>< A képességem sikeresen visszatöltötte Anat életét, aminek nagyon örültem. Mivel még csak most tesztelgetem, ugyan a leírás csak egy dolog, de élesben igazán most használom elsőnek. Persze gyakorolgattam Jin-el, de akkor is... ez most más! Itt nem szabad hibázni és nem szabad elhamarkodott döntéseket sem hozni...>< Előre nyújtottam a kezem a szörny súja alatt amit ugyan érezni nem éreztem, de a kellemetlen nyomás ami ránehezedett a testemre.... az borzasztó volt. A fiú hangját hallottam miként megköszöni Peternek és nekem, majd a testem egyszer csak megkönnyebbül és ismét talpra tudok szökkeni. Anat leválgott... furcsa volt ez nekem, sőt kissé zavarba ejtő is, mivel eddig csakis akkor váltottak le amikor használnom kellett valamelyik speciális képességem... de most... most azért lettem leváltva hogy a szöny ne paszírozza tovább az életem mélyebbre...

Amilyen gyorsan csak tudtam felpattantam, körbe pillantottam. A fiúra kipirult arcal de hálás tekintettel pillantottam. Majd figyeltem miként a szűkös helyzetben, ugyan de Anat ellentmondás nem tűrően ad egy potiont Kin kezébe... Kin...remélem így hívják.>< Olyan könnyen és gyorsan felejtek el dolgokat és ez bosszantó. >< Bár kicsit el is vigyorodtam, képzeletben már láttam hogy ha a Kin fiú továbbra is ellent mond akkor Anat szabályosan lenyomja a torkán. Bevallom, valahol látni akartam ezt a mozdulatsort, így kissé csalódottan fordultam vissza a harchoz. Peter keményen harcolt mindeddig, és a petjét elnézve... valahol lenyűgözőek ketten, még akkor is ha a fiúnak most nem, de a sárkánya sikeresen sebzést okozott. Utasítást nem kaptam, így magamnak kellett kitalálnom hogy most mire is van a legnagyobb szükség. Kicsit bizonytalan pillantásokkal szántam fel őket majd megszólaltam:
- Switch Peter! - Elnézve neki volt a legkevesebb élete, nekem meg pontokat kell gyűjtenem. Elvileg még ki kell bírnom ezt a kört, utána meg nem tudom.><

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 12 2014, 14:28

Anatole 13 sebzést szenved el.
RenAi 13 sebzést szenved el.

Buff hatása érvényes (9/12).
RenAinak 39 HP áll rendelkezésére.

Életek
Vad Póksárkány #1: -105 HP (1 seb)
Vad Póksárkány #2: halott
Vad Póksárkány #3: halott
Vad Póksárkány #4: teljes élet

(22) Anatole Saito: 117 HP (VBP 4/6)
(0) Kincaid: 146 HP
(4) Peter Worker: 95 HP
(2) RenAi: 122 HP

Anat jön kétszer.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Jún. 13 2014, 22:48

Ai résen van és átvállalja Petertől az egyik dögöt, miközben a másik továbbra is engem csépel. Hiába loholok fejvesztve, folyton elér az átkozott. Kezdek kitikkadni, így újabb red bullt kell előkészítenem, de előtte még bezúzok egy-két mobpofát. A kérdés viszont az, hogy leüssem-e azt, amelyiknek sárgába ment az élete, vagy inkább gyengítsem azt, amelyik fullon van? Mi a hasznosabb számításba véve az én nagyobb sebzésemet? Úgy döntök végül, hogy kiosztok egy lezúzást a sárgában lévő sareszra, így azt Kin könnyedén le tudja majd csapni. Ha nem talál az első ütésem, akkor ezt támadom tovább. Viszont ha sikeres az első ütésem, akkor egy éles kanyarral a full életen lévő sárkány felé veszem az irányt és megpróbálom azt is lezúzni. Gondolatmenetemet megosztom a társaimmal is, miközben felhajtok egy újabb bikapotit. - Kin, igyál meg egyet te is! Aztán Switcheld le kérlek RenAiról a mobot! Peter, Ai, valamelyikőtök körét szeretném elkérni, hogy hamarabb véget vessünk ennek a hullámnak!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 13 2014, 22:48

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szer. Jún. 18 2014, 23:14

Ez most nem volt olyan szép, mint az eddigiek, de kétségtelenül sikeres támadáskombináció volt, és eredményes is. Már csak egy sari áll veletek szemben, az is ingatag lábakon.

Anatole 13 sebzést szenved el.
RenAi 13 sebzést szenved el.

Buff hatása érvényes (10/12).
RenAinak 45 HP áll rendelkezésére.

Életek
Vad Póksárkány #1: halott
Vad Póksárkány #2: halott
Vad Póksárkány #3: halott
Vad Póksárkány #4: -81 HP (1 seb)

(24) Anatole Saito: 104 HP (VBP 0/6)
(0) Kincaid: 146 HP
(4) Peter Worker: 95 HP
(2) RenAi: 109 HP

Kincaid jön, egyszer támadhat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 05 2014, 14:39

Kin a hiányzásba írtak értelmében kimarad, Peter és Hisame jönnek!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Peter Worker Vas. Júl. 06 2014, 22:12

Ai leváltott, s ez jó volt most mindkettőnknek. Én nem sebesültem tovább, s ő is élvezhette a sárkányok sebzését. A fájdalom hiánya nélkül talán nem, de félő ilyen képességekkel hamar mártírnak lehetett volna titulálni a lányt. Sebzés kellett a képességéhez és engedtük ezt neki, sőt, Anat is megkért, hogy adjam át neki a köröm. Jól tudtam, tapasztaltam már ezt, a barátom neve e téren már egészen a számra állt, de most nem bántam ezt.
- Switch, Anatole Saito. - és adtam át neki a körünk. Én és Hisame is csak figyeltünk egy körig, hisz a harcost és a vérző fegyverét időnként elég volt csak nézni is és csodálni.


A köröm átadva Anatnak.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Koponya Torony - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Júl. 06 2014, 23:13

- Köszönöm! - Egyre többször fog el a bűntudat, amiért Peter támadásait el kell kérnem. Nem állíthatja senki, hogy kéréseim céltalanok volnának, hisz szó sincs bármiféle dicsőség elorozásáról. Egyszerűen csak mindannyiunk érdekét tartom szem előtt, s ha ehhez bármikor az kell, hogy én is átadjam a köröm bárkinek, akkor azt zokszó nélkül teszem, mint ahogyan teszi azt a sárkánylovas barátom is. Most pedig különösen hálás vagyok neki ezért, hisz ha kellően ügyes és koncentrált vagyok, akkor véget vethetek ennek a hullámnak de izibe. Lendítem is a pörölyömet, hogy végezhessek az utolsó póksárkánnyal. Lesújtok rá, mielőtt még támadhatna tovább. Remélem hamar rálelünk arra a ritka dögre, mert nem sok kedvem van még több ilyen póklénnyel találkozni No
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 06 2014, 23:13

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 21 2014, 15:57

Az utolsó sárkány is a porba hullik, és csak egy csontkupac marad utána. Jöhet a harmadik hullám, régi ismerőseitek, a titánok térnek vissza. Legalább most csak hárman.

Anatole visszanyer 19 HP-t.
Peter visszanyer 20 HP-t.
Ai visszanyer 24 HP-t.

Buff hatása érvényes (11/12).
RenAinak 45 pont áll rendelkezésére.

Anatole Saito (Sebzés: Z:81 | S:89 | P:96, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Anatole Saito
Anatole Saito
Anatole Saito
Csonttitánok
Peter Worker (Sebzés: 16+21, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Peter Worker
Csonttitánok
RenAi (Sebzés: 0, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Csonttitánok

Életek:
Csonttitán #1: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #2: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #3: 50 HP, 200 páncél

(25) Anatole Saito: 123 HP (VBP 1/6)
(4) Peter Worker: 115 HP
(2) RenAi: 133 HP

RenAi kezdi ezt a kört!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by RenAi Szer. Júl. 23 2014, 16:24

- Ez az! – Kiáltok fel mikor végre az utolsó mob is darabokra pixeleződik, és csupán a semmi marad utána… Peter támadása jogán Anat vitte be az utolsót, de megérte. Bár fogalmam sincs hogy is zajlik igazán egy ilyen kazamata tisztítás, négyen vagyunk. Két tank, vagy erős dps, és én mint healer, Kinről még pontosan nem tudtam megállípítani hogy melyik csoportba tartozna, de azt hiszem ő is dps. Így nincs mitől félnünk. A képim eddig is sokat segítet, és most is bízok benne. Az életünk kevéske… szétnézek az inventorymban… nincs használható heal potionom amit osztani tudnék… így most el kellet döntenem mit is tegyek… tudok buffolni rájuk, de Anat állandóan potionozik, tehát csakis neki van szüksége efféle segédeszközökre… és még van némi pontom is a gyűlyteményemben… azokat egyenlőre nem akarom felhasználni, területit nem tudok vele gyógyítani így lehet inkább még gyűlytögetnem kéne… Mit tegyeek? Teljesen tanácstalan vagyok, mi is jönne most leginkább jól, még nem kell aggódnom… a mobok megjelentek, három Csonttián… ~Hurrá…>.> Kezdtem már hiányukat érezni, de szerencsére most csak hárman vannak… Legjobb dolog amit tehetek talán, hogy most magamra gondolok. Előhívok egy Egyszerű Frissítő Potiont, és megiszom.
- Sajnos ezt nem tudom osztani srácok… - Magyarázkodok ha esetleg mást várnának…
- De ha több az életem jobban tudok tankolni.. – Magyarázom, majd eldobva az üveget vetem magam az első titánra… a pontokat nem fogom elhasználni, legalábbis nem mindet… Bohóckodjunk egy kicsit.. Razz Kőkemény öt ponot áldozok rá, amivel remélhetőleg felbőszítem és magamra haragítom a naagy rusnya csonttitán-bácsit. ^^
- Gome, srácok, utasításig inkább tartalékolom a pontokat. – Vigyorodok el, és várom hogy a titán bácsi szipolyozni kezdje az éltetem. :DD
Támadásom után a fiúkhoz fordulok.
- Ehmm.. amúgy meddig szokott egy ilyen kazamata tartani? - Pillantok rájuk, mert tényleg nem tudom, nekem ez az első ilyenem. @@

/Elhasználok magarmra: 1xEgyszerű Frissítő Potion (+4 gyorsaság egy körig és +25 HP-t gyógyít)
És támadom az #1 Csonti bácsit, 5 sebzés pntot álldozva, marad 40./

/Kezdek rájönni hogy ez a képi elég elmebeteg mazoista vonásokra ad okot következtetni…>.> @@ /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 23 2014, 16:24

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 31 2014, 13:15

Ai agresszivitása nem csak az első, de a második titánt is hozzá vonzza, súlyos ütésekkel kínálják meg a pici lányt.

RenAi 25 HP-t gyógyul és nyer a következő körére egy extra támadást.
RenAi 30 sebzést szenved el.

Buff hatása érvényes (12/12).
RenAinak 55 pont áll rendelkezésére.

Életek
Csonttitán #1: 50 HP, 195 páncél
Csonttitán #2: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #3: 50 HP, 200 páncél

(25) Anatole Saito: 123 HP (VBP 1/6)
(4) Peter Worker: 115 HP
(2) RenAi: 128 HP

Anat következik négyszer.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 02 2014, 16:33

Ai kamikaze akcióba kezd, de tulajdonképpen pártolom a döntéseit. Igazi csapatjátékos a lány és tudja a dolgát anélkül is, hogy noszogtatni kellene. Ráadásul a saját képességével leginkább ő van tisztában, ehhez mérten ő tudja a leginkább, hogy hogyan kell beosztania az erejét és az életpontjait. Most úgy dönt, hogy potion share helyett csak magát gyógyítja, nincs is ezzel semmi gond, így is hálásak lehetünk azért, hogy mindig ő healel bennünket. Mindemellett elnézve az életsávjainkat, mindannyian még zöldben vagyunk, bőven messze a sárga zónától, így nincs félnivalónk. Plusz az sem elhanyagolható tényező, hogy a lomha titánokból most csak négy darab van. Bekészítem a bika potimat, hogy ha fáradnék, akkor csak fel kelljen hajtanom, s miután Ai magához vonz két titánt is, rávetem magamat az egyikre.
- Nem tudom Ai, nekem is csak a második kazamata felderítésem ez, de amúgy szerintem jól állunk. Ha szerencsén van, akkor ezután csak kevesebb fog jönni! - S ha most kellően ügyes vagyok, egy titánt rögtön le is tudok csapni. Aztán a harmadik titán felé kezdek el haladni, hogy csúfolódó szavaimmal magamra vonzhassam a támadásait. - Na gyere nagyfiú, a saját súlycsoportoddal verekedj Lomha Úr! Razz

Az Ait támadó Titán#2 támadva 4x, plusz ittam egy bika potit is.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 02 2014, 16:33

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 11 2014, 14:38

Nem tudom, említhető-e egy lapon a te súlycsoportod és a titáné. Méretben biztos nem, de ütések erejében se nagyon, csak fordított előjellel. Az általad támadott óriás megremeg az offenzívádtól és pixelesőt zúdít rátok, mire a harmadik titán is felébred, és Anat felé csap.

RenAi 15 sebzést szenved el.
Anat 15 sebzést szenved el.

RenAinak plusztámadása van.
RenAinak 62 pont áll rendelkezésére.

Életek
Csonttitán #1: 50 HP, 195 páncél
Csonttitán #2: halott
Csonttitán #3: 50 HP, 200 páncél

(29) Anatole Saito: 108 HP (VBP 0/6)
(4) Peter Worker: 115 HP
(2) RenAi: 113 HP

Peter gondolom nem fog írni már, úgyhogy RenAi jön, kétszer.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by RenAi Szer. Aug. 13 2014, 21:06

Hiába a taktikám, és a kevés pont amivel sebeztem, úgy néz ki közvetlen bele futottam a másik titánba is, ami szintén csipegetett belőlm. Bár valahol nem bántam hisz ez pontokat jelentett számomra, épp csak okosan kellett gazdálkodnom vele, bár lehet használhatnék többet is, de nem merek… nem tudhatom mi vár még ránk. Anatnak meg is fogalmaztam ezt a kérdésem, ámbár úgy látom még ő is kezdő ilyen téren… Ugyanakkor ez a második?... Vajon az első sikeres volt neki?...
- És… és ugye sikerült az előző?... –
Kérdem miközben megpróbálok felfogni pajzsommal egy támadást, majd a másik titán felé fordultam, de az addigra pixeleső formályában omlott darabkákra.
-Ehhmmm… - Tanácstalanul álltam hogy mi is lenne most a legjobb megodás. Sok-sok eshetőség megfordult a fejemben… Ámbár kissé olyan volt minden mintha csak a nyakunkba szakadt volna az ég… Fogalmam sem volt mit kezdjek magammal. Láttam hogy Anat megivott még egy potiont hogy ne fáradjon könnyen, így viszont támadt egy ötletem bár, nem tudom hogy használhatom-e… Mivel ilyen helyzetbe még nem kerültem… A képességem fut, de passzív, nem támadok vele, csupán gyűlytöget nekem…  Vajon tudok-e használni másikat?... Megpróbálkoztam buffolni mindenki fegyverekzelését, méghozzá tizenhét ponttal, bár nem tudom hogy mindez mennyit segít rajtunk,persze csak ha sikerül….Történjen bármi is, úgy döntöttem a támadási lehetőséget átadom Anatnak.
- Anat van hatvankét pontom, amivel vagy sebezni vagy gyógyítani tudok, és minnél több sebzést szerzek annak a felét ugyanígy megkapom… majd jelezz mikor mire használjam, mivel tapasztaltabb vagy kazamaták terén… - Adom a képim irányításának jogát neki.
- Switch Anat.  –Kiáltok fel, ismét. Átadva a támadásaim a fiúnak. :3


_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.