Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony

+4
Kincaid
RenAi
Peter Worker
Cardinal
8 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 21 2014, 12:42

Bumm Bumm Becker Anat ismét lecsap, nyomában elpixeleződő csontmaradványok repkednek szerteszét. Menő!

RenAi 30 sebzést szenved el.
Peter 30 sebzést szenved el.

RenAinak 37 HP áll rendelkezésére.

Életek
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: 50 HP, 92 páncél
Csonttitán #3: halott
Csonttitán #4: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #5: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #6: 50 HP, 200 páncél

(Cool Anatole Saito: 115 HP (VBP 0/6)
(2) Kincaid: 152 HP
(2) Peter Worker: 150 HP
(1) RenAi: 240 HP

Kincaid egyszer támad, egyszer pihen.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kincaid Kedd Márc. 25 2014, 20:06

Rutinosan dolgoztak össze, dinamikus váltásban darálták az ellent, avagy a csonttitánokat. Nem léptek hátra, a tankok bátran ugrottak elénk, és máris új turnusban folytatódtak a fegyverek és csontok csattanásainak hangja.
A képességem besült, amit nem nagyon értettem. Újabban tényleg nem volt feltétlenül megbízható, de éppen ezért is jött jól a harmat gyűrű, és ezért sem adtam túl rajta, hogy helyette is gyors farmolású színhelyekről szerezhessek információkat. Nem, ez a felszerelés kivételesen rajtam ragadt. Már kicsit bántam: láthatóan nem volt jó döntés, és például most sem jutottam vele előrébb. Bezzeg ha mondjuk tegnap épp egy szinttel feljebb edzettem volna magam…
Nem akartam ilyesmiken gondolkozni most. Az egyik csonttitánra koncentráltam. Nekiugrottam.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 25 2014, 20:06

The member 'Kincaid' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 25 2014, 23:26

Ennél szebben és tökéletesebben ezt nemigen lehetett volna kivitelezni, Kincaid büszke lehet magára. Kár, hogy annyit ért az egész, mintha egy szúnyogcsípés lenne.

RenAi 30 sebzést szenved el.
Peter 30 sebzést szenved el.

RenAinak 52 HP áll rendelkezésére.

Életek
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: 50 HP, 59 páncél
Csonttitán #3: halott
Csonttitán #4: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #5: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #6: 50 HP, 200 páncél

(8 ) Anatole Saito: 115 HP (VBP 0/6)
(0) Kincaid: 152 HP
(2) Peter Worker: 120 HP
(1) RenAi: 210 HP

Peter jön, ő fáradhatatlan, szóval nem kell pihennie és kétszer támadhatnak Hisaméval.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Peter Worker Kedd Ápr. 08 2014, 19:52

Nyilván voltak nem kívánt történések Aincrad világában. Nyilván voltak nem kívánt ellenfelek, játékosok, egyszerű mobok, tárgyak, küldetések, miket tényleg nem akart magának az ember. Az ilyeneket mindenki próbálta hamar felejteni, mert mást nem is igazán lehetett tenni velük, azonban mindig volt egy vissza és visszatérő kellemetlenség, mi sosem akart feledésbe merülni. Kinek valami rossz szokás, kinek egy ráakaszkodó francia játékos, számomra pedig kinyilvánítottam a Csonttitánt e kellemetlen nem kívánt dolognak. Yap, irigykedve néztem, hogy Anat egy – egy megindulásával hogy tünteti el a kiszemeltjeit és keserű mosollyal konstatált Kincaid és a mi eredményeinket. Nem szabadott Anathoz hasonlítani magunkat, mert nem szabadott, de ez akkor is csodálni való különbség volt. A sebzéseket tűrtem, valahogy tűrni kellett és meglehetősen különleges esés után kapaszkodtam bele Hisamébe és indultunk meg újra mi is, ám előtte a lányunknak dobtam egy potiont, mert hát én igazán csak megszomjaztam most és túl egyszerű lett volna magam oltanom a szomjam.


Két -két támadás Csonttitán 002 - be. Első két kocka Peter, második kettő Hisame.
És akkor a kivett tárgyakból egy Nagy Potiont adnék Ainak.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Koponya Torony - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 08 2014, 19:52

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 2 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szer. Ápr. 09 2014, 12:02

Jó hír, hogy Peter összeszedte magát, Hisame pedig hatalmas lelkesedéssel borogatja a több méteres lényeket, megállíthatatlannak tűnik!

RenAi kapott egy Nagy Potiont (+40 HP).

RenAi 30 sebzést szenved el.
Peter 30 sebzést szenved el.

RenAinak 67 HP áll rendelkezésére.

Spoiler:

Életek
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: 35 HP (zöld)
Csonttitán #3: halott
Csonttitán #4: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #5: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #6: 50 HP, 200 páncél

(8 ) Anatole Saito: 115 HP (VBP 0/6)
(0) Kincaid: 152 HP
(4) Peter Worker: 90 HP HP
(1) RenAi: 180 HP

Ai következik egy "támadással".
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 14 2014, 00:30

Az egyik titán bácsit gyorsan leszedtük, nem úgy mint a többieket. Anatot leváltva most enyémek a sérülés pontok, amik egy részét el tudom tartalékolni, köhöm nehezebb pillanatokra. Ugyanakkor Peter-sama időközben megajándékozott egy nagy adag potionnal, amivel akár negyven életpontot is tölthetek egyszerre mindenkinek. Uhh, ahogy nézem tényleg hasznos ez a kis képesség bár módosult némelyest az utóbbi időkben és ahogy nézem előnyére. Igazi supporter lettem, tölt el büszkességel a dolog, ugyanakkor néha azért szívesen oda csapnék én is azoknak a monstrumoknak, ahogy nézem a többiek miként csípkedik őket. Ki kalapáccsal, ki sima karddal ugyanakkor akad aki Hisamével. Elnézve a nagy testű mobot elgondolkodok rajta hogy ejnye nekem is lehetett volna ilyenem anno hogy ha állatidomár kasztot választok… de nem…>< Nekem akkor a kardforgató volt szimpatikus, utólag meg modosult a kasztom magától és ejnye hogy nem állatidomárra, pedig befesthetném a szőrért, együtt járhatnánk műkörmöshöz…. nah jó ilyen itt nincs és nincs is szükség rá… szerencsére. De most nincs időm ilyesmiken agyalni… sőt semmin sincs időm agyalni… elvégre akadt aki többször is tudott támadni mint én… csinálni bármit is, és ez is azt jelenti hogy bizonyos pontokkal jócskán le volnék maradva… furcsa… most tudatosult bennem hogy első eset erősebbekkel együtt harcolok, mármint Kin-kunt annyira azért nem ismerem, de akkor is… kicsi nyuszinak érzem magam mellettük, aki nem érhet fel erejükhöz, én másban vagyok jártasabb. Viszont eszembe jutott valami… neki rugaszkodtam és meg is tettem. Bevéve az utolsó támadást ellentámadást indíthattam volna, de úgyis hatástalan lett volna, hála a nem létező sebzésemnek gweee>< de nem adtam fel, megosztottam mindenkivel a potiont amit Peter ilyesféle szándékból adományozott nekem majd, megfogtam a titán alkar csontját, vagy újcsontját, amit értem, és rá csimpaszkodtam. >< Mint valami kis maki lógtam a levegőben, majd ha felemelte a kezét, nagy lendületet vettem, akrobatikámat felhasználva felmásztam a karjára, és onnan amilyen gyorsan és ügyesen csak tudtam, igyekeztem átjutni a válla közelépbe…>< De megcsúsztam és leestem, bár szerencsémre nem jutottam messzire, csupán egy felsikoltás jelezte hogy azért megilyedtem picit, de bordáiban igyekeztem megkapaszkodni mivel azok voltak a legközelebb hozzám, ha sikerült felmásztam rajtuk akár egy nagyon nagy egymástól messzi lévő fokú létrán, egészen a nyakági, elkerülve az állkapcsát ha tudtam. >< Majd a vállán megkapaszkodva a füljáratába…>< ~Fújj hova nyúlkálok én >< ~ Igyekeztem összezavarni.
- Héé srácok, ennek üres a feje! – Kiáltok fel meglepődve mivel ugye átlátok rajta, ha elég közel jutottam és sikeresen fenn maradtam. Majd fokozni próbáltam a dolgot.. ><
- Titán emeld a kezed jobbra, a másik titán bácsi irányába! – Kiáltottam a fülébe remélve hogy hallgatni fog rám.

/Osztottam Potit, +40 hp mindenkinek./

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 14 2014, 00:30

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Koponya Torony - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Hétf. Ápr. 14 2014, 11:36

Ha Peter a sárkánylovag, akkor Ai-chan mostantól titánlovag lesz, bár a kolosszus nem hallgat a lányra. Inkább arra emeli a kezét, hogy a lovagot lesodorja magáról, de legalább a képesség sikeres.

Anatole, Ai és Peter 40 HP-t gyógyul, Kincaid 13 HP-val lesz gazdagabb.

RenAi 30 sebzést szenved el.
Peter 30 sebzést szenved el.

RenAinak 82 HP áll rendelkezésére.

Életek
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: 35 HP (zöld)
Csonttitán #3: halott
Csonttitán #4: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #5: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #6: 50 HP, 200 páncél

(8 ) Anatole Saito: 155 HP (VBP 0/6)
(0) Kincaid: 165 HP
(4) Peter Worker: 100 HP
(1) RenAi: 190 HP

Anat jön, négyszer támadhat ismét.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Ápr. 14 2014, 13:24

Édes megkönnyebbülés, ahogy elkezd az életsávom kúszni a maximum felé, ugyanakkor kissé morcos is vagyok, amiért már rögtön az első körben segítséghez kellett folyamodnunk. Minden egyes elhasznált potit és kristályt pazarlásképpen fogtam fel, nem volt ez sem különb. Sosem lehet elég potid és kristályod, soha! >.< A biztonság kedvéért megteszem a megfelelő lépéseket: - Switch Peter Worker! - majd egy újabb bika potit nyakalok be fáradtság ellen, s már rohamozok is tovább, figyelmen kívül hagyva Ai titános akcióját. Na jó, azért megmosolyogtat, de ideje cselekedni és megsorozni azt a titánt, amelyik Ait támadja. Ha ütést vétek, akkor viszont a megfogyatkozott életű felé veszem az irányt. Legalább egyet muszáj kivégezni!

4x81 (+1-1 seb), 2 vagy afölé, (VBP 0/6)
Ma-ma-maaasterkilll Twisted Evil Kivégezve az egyik titán, amelyik Ait támadja!


A hozzászólást Anatole Saito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 14 2014, 13:26-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 14 2014, 13:24

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony - Page 2 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szer. Ápr. 16 2014, 10:59

Anat hibátlanul zúzza tovább a nagyra nőtt csontikat, még a pixelekké hullott szörny társai is ámulnak és bámulnak... miközben lapát tenyerükkel pofozkodnak.

RenAi 15 sebzést szenved el.
Anatole 30 sebzést szenved el.

RenAinak 89 HP áll rendelkezésére.

Életek
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: 35 HP (zöld)
Csonttitán #3: halott
Csonttitán #4: halott
Csonttitán #5: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #6: 50 HP, 200 páncél

(12) Anatole Saito: 125 HP (VBP 0/6)
(0) Kincaid: 165 HP
(4) Peter Worker: 100 HP
(1) RenAi: 175 HP

Kincaid jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kincaid Szer. Ápr. 16 2014, 20:52

Anatole sokkal gyorsabb volt nálam. A sebzését képtelen voltam meghatározni, de nyilvánvaló volt, hogy ha kisebb is az enyémnél, a sebességével bőven leköröz a csonttitánokban okozott károkban. Bár miközben azt néztem, hogyan darálja az ellenfeleinket, már abban sem voltam biztos, hogy olyan sokkal sebezne kevesebbet.
Peter és Hisame fáradhatatlan volt. Ahogy láttam, már mindenki kezében megremegett a fegyver, de ők még akkor is támadtak tovább. Ráadásul ketten voltak. Sárkány és lovasa. Hatásos páros.
A lány, RenAi, gyógyító képességeivel már korábban is tisztában voltam, de most, hogy túlerőben dolgoztunk a ránk törő hordával szemben, és nem mi voltunk többen egyetlen boss ellen, sokkal jobban ki tudta használni. Fogyott az életük, ezért úgy döntöttem, én is vállalok néhány csontköteget.
Switch Anatole Saito! – mondtam, miközben már lendültem is neki, hogy szétkaszaboljam az egyik pirosba csúszott ellenfelünket.

//Váltom Anatot, és két támadás Csonttitán #2 ellen.//


A hozzászólást Kincaid összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 17 2014, 20:48-kor.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 16 2014, 20:52

The member 'Kincaid' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 20 2014, 20:37

Még egy titánnak vége, ez a kör egészen produktív eddig. A probléma ott kezdődik, hogy a maradék kettőt még meg se karcoltátok No

Kincaid 30 sebzést szenved el.

RenAinak 89 HP áll rendelkezésére.

Életek
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: halott
Csonttitán #3: halott
Csonttitán #4: halott
Csonttitán #5: 50 HP, 200 páncél
Csonttitán #6: 50 HP, 200 páncél

(12) Anatole Saito: 125 HP (VBP 0/6)
(2) Kincaid: 135 HP
(4) Peter Worker: 100 HP
(1) RenAi: 175 HP

Peter és Hisame jönnek, egy támadás, egy pihenés.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Peter Worker Pént. Ápr. 25 2014, 19:55

Ha egy filmben lettünk volna, úgy most erőteljes vágások zavarták volna a nézőket, úgy hogy talán még az operatőr sem tudta volna, hogy pontosan mi is történik a küzdelem közben. Nevek kiabálása, s közben azok váltása egy - egy vágás között. Titánok meglovaglása, lecsapása, hősiesen a sebzések válalása. Bár a legutóbb más csapattal voltunk, ahhoz kétség sem fért, hogy a titánok valamelyest a patkányok fölött álltak, mind erőben, kitartásban, s úgy életben is. Nem egy szint volt a kettő.
Egy újabb potiont dobtam Ainak és azt is izgalmasan fel lehetett volna venni a kamerával. Ahogy az elhagyja a kezem, ahogy Hisame egy szárnycsapással segíti tovább, majd hogy Kin felett is elszáll, s a fiú még talán direkt is hajolt el előle, az utolsó métereknél ahogy megpattan a Falánkon és ahogy végül Ai ölébe hull. Olyan lassításokkal lehetett volna elképzelni, mint mikor időnként egy nyíl útját figyeli a néző. Persze közben a lassítás nem hagy alább, csak egy könnyed jelenet váltás lenne, s egy az első sorban ülő csodálattal figyelhetné azt a nyáltengert, mit a kiabálásom közben engedek szabadjára.
- Kapd el, Ai! - majd a jelenet felgyorsul, ahogy megkarcolom Hisaméval az egyik titánt.


Egy újabb Nagy potion Ainak, majd egy - egy támadás Ötöskére. Első kocka Peter, második Hisame.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Koponya Torony - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 25 2014, 19:55

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 27 2014, 12:49

Na most már meg vannak karcolva, legalábbis az egyik. Csak össze ne törjön az az üvegcse, miközben dobáljátok No

Kincaid 30 sebzést szenved el.

RenAi kapott egy Nagy Potiont (+40 HP).
RenAinak 89 HP áll rendelkezésére.

Életek
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: halott
Csonttitán #3: halott
Csonttitán #4: halott
Csonttitán #5: 50 HP, 163 páncél
Csonttitán #6: 50 HP, 200 páncél

(12) Anatole Saito: 125 HP (VBP 0/6)
(2) Kincaid: 105 HP
(0) Peter Worker: 100 HP
(1) RenAi: 175 HP

RenAi jön és "támad".
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by RenAi Vas. Ápr. 27 2014, 16:38

Hiába próbálom a magaslatból irányítani őket, nincs fülük sem agyuk, csak egy szélesen tátongó lyuk ami azt jelenti hogy nincs teljesen befejezve a műalkotás, csupán csontok… bár kérdéses hogy be akarták-e valaha is fejezni őket, hisz a csontokra mint vázra még oly sok minden került volna hogy igazi ember lehessen. Bele gondolva hogy se agya, se szíve, sem pedig izmai… vajon mi mozgathatja őket? Csupán holmi láthatatlan fonalakon csüngnek mint valami marionett figurák és valaki más mozgatja a testüket? Vagy nem is olyan egyszerű ez idebent mint amilyen odakint… elgondolkodtató. Ezek szerint nem is láthatnának és hallhatnának minket, mégis tudják hogy hol vagyunk, és még ha nem is tudatosan de vissza tudnak vágni talán ösztön szerűen, legjobb védekezés a támadás alapon… nem tudom… de most nem is igazán izgat. Alig pár perc telhetett el, a csapásokat álltam, és sorban jelezte nekem az össze gyűjtött pontocskákat, amiket fel tudok majd használni. Rizikós… vajon most tegyem meg, és támadjak vele, esetleg healeljek valakit a csapatból? Peter hangját hallom, oda kapom a fejem, és már nyújtom is a kezem a felém repülő üvegcséért. A kapaszkodást mellőzve mindkét kezemmel felé kapok, megfeledkeztem hogy a titán vállán álldogálok, ami bizony megmozdult alattam. Az üvegcse átcsúszott minkét kezem között, és egyenest homlokon talált, majd ijedten a utána kaptam, miközben igyekeztem talpon maradni a titán vállán, némi kapkodás, és az üvegcse ügyetlen kicsúszkálása után miközben azon voltam hogy a kezemben maradjon és le ne pottyanjon, végül csak el tudtam kapni. Nagyot sóhajtottam miközben a mellkasomhoz szorítottam. Hálásan pillantottam le a fiúra, azt hiszem már igencsak sokkal jövök neki. Fél vagyonát elhasználtam a képességemmel, nem csak most de a bossokon is mindig a segítségemre, és ezáltal mindenki segítségére volt. Kicsit igazságtalan ez a képesség, lehet át kéne váltanom hogy magam is elő tudjam állítani ha már ilyenféle képességem adódott, nem szeretek másokra támaszkodni, főleg nem ilyen helyzetekben. A potionnak a kezemben tudtam mit is kell tennem, még kibírok egy kört. Megpróbáltam osztani a potiont, és Anatra bíztam a támadás jogát.
- Switch Anat! – Kiáltom, majd félre állok az útból.

/Nagy potion osztva, Támadásom átadva Anatnak. /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 27 2014, 16:38

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Koponya Torony - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 27 2014, 17:27

Egy támadást kaptam, hát akkor éljünk is vele. Potizni amúgy sem szándékoztam, egy nagy kör csak elég lesz talán arra, hogy végre lezúzzuk az első kört. Az első kört... jól elhúzódott. Kár, hogy már potikhoz és kristályokhoz kellett folyamodnunk, de azok azért vannak, hogy használjuk őket. Ez különben is nehéz kazamata, ha nem a legnehezebb, s a társaim mellett a rengeteg ellenfél is derekasan kiáll. Nekiveselkedek és teljes erőmből nekirohanok az egyik Csonttitánnak, amelyik kint támadja. - Switch Kincaid! - S így magamra vonom az ellenfelek figyelmét.

1 támadás megy csonttitán #6-ra
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 27 2014, 17:27

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 27 2014, 20:56

Mindenki gyógyul 40 HP-t.

Anatole 30 sebzést szenved el.

RenAinak 89 HP áll rendelkezésére.

Spoiler:

Életek
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: halott
Csonttitán #3: halott
Csonttitán #4: halott
Csonttitán #5: 50 HP, 82 páncél
Csonttitán #6: 50 HP, 200 páncél

(13) Anatole Saito: 135 HP (VBP 1/6)
(2) Kincaid: 145 HP
(0) Peter Worker: 140 HP
(1) RenAi: 215 HP

Anatole újra Surprised
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 27 2014, 21:08

No akkor, most jól kell beosztanom az erőmet a taktikázáshoz. Hamarosan pihennem kell, de addig még le kéne ütni egy csonttitánt, mielőtt Kin átvenné a támadást. - Léptessünk életbe switch-hullámot! Kin majd válts le, Pít, te majd Kint, Ai, te pedig Petert. Ne pazaroljunk több hp-t, mint amennyit megengedhetnénk magunknak. Remélem a következő hullámmal nagyobb szerencsénk lesz, kevesebb ellenféllel. - Támadásba lendülök, s nekiesek a már megsebzett titánnak. Ha marad még támadásom, akkor azt megkapja az utolsó mob. Egy ütés jobbról, majd élesen irányt váltok, és már mehet is a következő balról. Az utolsó kettőt meg a fejére irányzom, de ha hamarabb kimúlna, akkor sarkazással máris a következő titánnál termek.

A megsebzett titánt támadom 4x, ha marad még sebzésem, akkor rámegyek az uccsóra is
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.