Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuuki

2 posters

Go down

Yuuki Empty Yuuki

Témanyitás by Yuuki Pént. Jan. 24 2014, 19:39

Ültem a füvön egy folyó mellett az erdőben.Nem is olyan régen volt amikor a játékmester mondta hogy a játékból nem lehet kijutni.Nem tudtam hogy a szüleimmel mi is van.A tojásom még mindig nem kelt ki.Így nem tudtam harcolni.De annyira nem bántam.Persze hamar ki akarok jutni de attól még akkor keljen ki akkor eljön az ideje!Kíváncsi voltam már hogy vajon milyen állat lehet a tojásban.Hirtelen szomorú lett a hangulatom mert biztos hogy a szüleim szomorúak.Én pedig mivel a tojásom még nem kelt ki így lehet mondani hogy egyedül vagyok.A tojás a kezemben volt.Hirtelen a tojás mozgolódni kezdett!Az állatom végre kikelt a tojásból.Nem lehetett látni rajta hogy milyen állatka is mivel egy nagy tojáshéj a fejecskéjén volt.Levettem róla a tojáshéjat.Kiderült hogy miután levettem a tojáshéjat róla hogy egy rókabébi.
-De aranyos vagy! -mondtam mosolyogva.
-Most hogy előbújtál kell neked egy név is!De mi is legyen a neved?
A rókabébi nézett kérdően hogy min agyalok ennyit vajon.
-Megvan!Legyen a neved mától Kurama!
A rókabébi bólintott.
-Akkor mától a neved Kurama!
-Nos Kurama akkor mihez kezdünk?Lehet hogy korai de meg kéne tudnunk hogy mi is a képességed!(Amikor kijutok a játékból akkor könyörgök majd a szüleimtől hogy legyen egy rókám!)
Mivel Kurama még nem nagyon tudott járni így a fejemre tettem hogy mindent lásson.Elindultunk.Félórával később Kurama leugrott a fejemről mert valami furcsát látott.Egy virágot látott de nekem az volt az öröm hogy Kurama tökéletesen járt a lábán.Annyira nem örömködhettem mert egy furcsa lény közeledett felénk.Nem tudtuk hogy mi Kurama képessége így védtelen volt a szörnnyel szemben.Kurama elé álltam nehogy megtámadja az a lény.Gondoltam hogy futni kéne de annak nem lenne annyira értelme hiszen nem volt messze az a lény.Futni kezdett felénk a lény.Azt hittem hogy meghalok de akkor hirtelen Kurama ugrott elém és akkor azt hittem hogy megöli Kuramát de akkor tűz vette körül Kuramát.Pár másodperccel később amikor eltűnt a tűz akkor nem hittem a szememnek!Kurama akkora volt mint egy oroszlán.Kurama a szörny felé futott és a karmaival leterítette a szörnyet.Azt hittük hogy halott.
-Gyere ide Kurama!
-Jó fiú vagy!Tökéletesebb társam nem is lehetne!
Ekkor a szörny feltápászkodni próbált a földről.Gondoltam mivel még csak most jöttünk rá Kurama erejére így nem akartam hogy belemerüljön a harcba.Így felültem inkább a hátára és mondtam hogy futás aztán szépen elmentünk.
-Köszönöm Kurama hogy megmentettél!Előre látom már hogy tökéletes társak leszünk!


A hozzászólást Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 26 2014, 01:38-kor.
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 24 2014, 23:12

Ossu! Very Happy

Ha ezt szánod a rókád képességének, akkor kérlek írj hozzá egy legalább 250 szavas sztorit is, amelyben felfedezitek a képességet Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Yuuki

Témanyitás by Yuuki Hétf. Feb. 03 2014, 23:05

Szeretném a különleges képességemet lecserélni!

Régi:Vízen járás.
Új:Varázsbot

Az lenne a botnak a képessége hogy védekezni és támadni tudnék de változatosan van a botnak képessége.(Pl.:pörgetem vagy forgatom ahogy jobb és így tudok védekezni.Támadásom neve az lenne ahogy egy animéből tudtam meg hogy Good Thunder de nem kell mondanom ha nem akarnám. Korlátlanul használhatom de nem annyira erős dolog.De amikor egy lénnyel vagy valamivel harcolok arra az esetre találtam ki!
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 05 2014, 11:23

Ossu!

Képesség nélkül is tudsz támadni meg védekezni, szóval az lenne a kérdésem, hogy miben mutatkozik meg a képességed, mitől más, mintha egy másik karakter forgatná-pörgetné a pálcát? Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Csüt. Feb. 06 2014, 14:27

Az hogy védekezni és támadni tudnék és nem az állatom.De nem olyan erősen!
1)Illene a karakteremhez!
2)Jobban tetszene ez a képesség mint a vízen járás!
De nagyon szeretném inkább egy varázsbotra váltani!
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 10 2014, 23:31

Öhm... hát jó, elfogadom Surprised

Másik dolog, most vettem észre, hogy egyesítettem a két topikod. Van már egy Kurama nevű rókabébi az oldalon, szóval légy szíves próbálj egy másik nevet találni a kisállatodnak Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Kedd Feb. 11 2014, 06:10

Rendben!Köszönöm!Majd névnek kitalálok valamit!
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Kedd Feb. 11 2014, 16:53

Akkor a rókám új neve Kuroko/Kurokocchi lesz!Viszont az elképzelésemben mivel új neve lett így csak annyi hogy a rókán színe lehet-e kék?Azt tudom hogyan gondoltam kékségét!Nem lenne jégből csak kék színű nem lehetne?


A hozzászólást Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 12 2014, 09:07-kor.
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Kedd Feb. 11 2014, 23:37

Lehetne kék, bár ez már nem pályázathoz tartozik, az ilyesmit privát üzenetben is megkérdezheted Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Szomb. Márc. 08 2014, 18:54

Szeretném ha a kasztomat lecserélhetném harcművészre?

A képességemet lecserélném arra hogy mondhatni láncokat tudok irányítani.Akár a levegőből is előjönnének a láncok.?

Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 09 2014, 15:46

Ossu! Very Happy

Gondold át, tényleg szeretnél-e váltani. A kasztváltó pályázatot összesen egyszer írhatod meg, ha utána meggondolod magad, többet nem fogsz tudni változtatni. Egy legalább 250 szavas történetet kell kerítened mellé, illetve meg is kell indokolnod, hogy miért váltasz kasztot.

Viszont. Én amondó vagyok, hogy igyekezz megállapodni végre, és döntsd el, miféle karaktert is szeretnél ahelyett, hogy 2-3 naponta teljesen más jellemzőkkel ruházod fel Yuukit. Ha valamit változtatsz, ne az előtörténeted szerkesztgesd, a kinézet- vagy jellemváltozást is pályázni kell például. Nyiss egy adatlapot, aztán keress magad mellé játszótársakat. Ha elkezded játszani a karaktert, az sokat fog segíteni abban, hogy megtaláld, mit szeretnél Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Vas. Márc. 09 2014, 16:42

Biztos vagyok benne!A karakterem jelleme annyiból(mostani)az annyiból változatosabb hogy mondhatni hogy gyors a kedvváltozása mint ahogy írtam.Amiért szeretném megváltoztatni a kasztomat...
1)Rengeteget gondolkodtam rajta és arra jutottam hogy szerintem jobban illene hozzám a harcművész kaszt mert kard,kasza,kések azok mind tetszenek nekem de inkább a kasza vagy a kard (!) és erősíthetném a harcművészek azzal hogy inkább az lennék!

A képességemet azt tudom hogy sokszor váltottam de kicsit mihasznának gondolnám magamat ha csak az állatom harcolna!De mivel hogy váltani szeretnék mivel tudok is támadni így gondoltam a fent említett képességre!(lánc)

A jellemem pedig nem hinném hogy megváltoztatom most már mert mondhatni hogy magamat írtam le mert nagyon makacs vagyok!A tanáraim már tapasztalták makacsságomat! Very Happy 
Komolyan is szoktam venni a dolgokat de néha nem.A hülyeségekben nem szoktam benne lenni.A karakterem jelleme is ilyen kb amit leírtam már!!!
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 09 2014, 23:14

Rendben, akkor írj kérlek egy legalább 250 szavas történetet arról, hogy a karaktered miért és hogyan váltott kasztot Very Happy

Illetve örülnék neki, ha készítenél a láncos képességről egy bővebb leírást, hogy lássam, mire és hogyan szeretnéd használni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Vas. Márc. 09 2014, 23:34

Rendben!Majd holnap megcsinálom!
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Hétf. Márc. 10 2014, 17:11

Akkor arra döntésre jutottam kb hajnali 1 órakor hogy a rókácskámtól nem tudok megválni!De a képességemet lecserélem arra amit leírtam!Majd ha elértem a 10.szintet akkor + képességnek írok majd egy kaszát!

A képességem kicsit részletesebben:Akár fából,kőből,a levegőből is tudok láncot előhívni egyben irányítani.Pl.:Kuroko küzdik egy lénnyel és a lény a földre teríti és akkor utána rögtön támadni is kezdi újra de a levegőből vagy kőből vagy fából de azért emberből vagy állatból nem lehet.De akár úgy gondoltam hogy még a láncokon sétálhatok is vagy ülhetek is rajta!Amikor egy emberrel harcolok akkor védekezésként használható de az ellenséget is lefoghatom amikor a rókám támad a karmaival.Nincs idő tartam akkor használom amikor akarom de.Egyébként ha nem baj akkor még a rókám nevét Chizuru-re(Hakuouki-ból) cserélném hogy egy lány legyen a társam!+mivel lány lenne így a lábánál/tappancsánál sötét rózsaszín   a többi helyen világos rózsaszín lenne a teste!

Kinézetet meg kibővítem egy kicsit:Hosszú barna haj,lila szemek.Fekete szoknyát visel de mivel rövid így egy fekete testhez simuló kisnadrág is van rajta!A csizmája fehér.A ruháján van egy hatalmas szalag.A ruhájában a pirosat,feketét és a fehéret lehet megtalálni.
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Csüt. Márc. 13 2014, 00:08

No, látod, erről beszéltem, amikor arra céloztam hogy nem tudod eldönteni, mit is szeretnél Very Happy Kaszát nem választhatsz még képességnek sem, mivel az harcművész fegyver, és idomárként csak az idomár kaszthoz tartozó fegyvereket használatod (többnyire botok, pálcák).

Kinézetbővítést elfogadom.

A láncos képességed kicsit túl sok mindent tud, döntsd el, hogy támadásra vagy védekezésre akarod-e használni először is, és válaszd ki eszerint a hatását. A korlátlan használat semmiképp sem fog működni, ha megállapodunk a képesség hatásában, akkor majd segítek megválasztani az időtartamot és a lehűlési időt.

Ami pedig a petedet illeti, utoljára fogadok el módosítást vele kapcsolatban, nem cserélgetheted csak úgy a nevét, a nemét és a külsejét.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Csüt. Márc. 13 2014, 14:24

Rendben és értem!És ha úgy maradna korlátlan időtartamú hogy azért egy küzdelemben megvan határozva hogy pl.:2X támadhatok.Mert én igazából küldetéseken használnám meg ha megtámadnának valakit.De akkor támadásra használom inkább.De azt megkérdezném hogy a saját magam védelmére nem használható?Tudom hogy túlzás hogy azért sétálni is tudnék rajta Embarassed !De igazából csak arra használnám hogy magamat és Chizuru-t védjem.A fecsegésért bocsánat de nagyon nem vagyok otthon az ilyen játékokban.!
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 15 2014, 10:44

"De akkor támadásra használom inkább."
"De igazából csak arra használnám hogy magamat és Chizuru-t védjem."

Tudom, hogy a legjobb védekezés a támadás, de ebből most nem tudtam eldönteni, hogy mit is akarsz Very Happy Az megfelel korlátnak, ha egy játékon belül maximum kétszer használhatod egy-egy kör erejéig.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Yuuki Szomb. Márc. 15 2014, 12:13

Igen!Teljesen jó!Az csak arra vonatkozik ha játékossal játszok vagy arra is küldetésen vagyok és írnám azt hogy pl:egy csillám szarvú disznó megtámadni készül.Szóval hogy ez az ilyen harcokra is vonatkozik-e?Egyébként támadásra használva.A zaklatásért bocsánat!  Embarassed 
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 16 2014, 20:00

Minden harcra vonatkozik, akár ismerkedősben, akár küldetésben, akár küzdőtéren kerül sor rá. Majd ha eléred a 450 xp-t, akkor pályázhatsz rá egy bővítést, hogy védekezni is tudj vele, de addig csak támadás.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Yuuki

Témanyitás by Yuuki Vas. Május 18 2014, 16:36

Szeretnék egy kasztot váltani. A kasztomat íjászra cserélném. Ezáltal egy avatar váltást is csinálnék.

-Egyel több lesz az íjászokból ami az íjászokra ráfér ahogy nézem.

Kinézet:

Régi:Hosszú haj,lila szemek,fehér csizma.

Új: 159 cm kékeszöld ruhája van. Fehér bőre van. Kék haja és kék szeme van. Kék farka és szárny van mint egy madárnak és a szárnyával ha kehet akkor tud repülni.

Jellememet kicsit bővíteném:Kedves de egyben NAGYON makacs is tud lenni! Viszonylag hamar fellehet idegesíteni. De egyben érzékeny és kedves. Aranyos lány aki szeret segíteni másokon. Bárhogy öltözik akkor is aranyosan szokott mutatni.

Kasztváltás íjászra:

Korán felkeltünk, hogy egy kicsit a parkba menjünk mivel akkor alig vannak vagy egyáltalán nincsen senki. Chizu egyrészt szereti a reggeli sétákat, másrészt vagy megenné az ottani madarakat vagy szereti a hangjukat hallgatni. Szóval amikor odaértünk a parkba akkor szerencsénkre senki nem volt ott rajtunk kívül. Leültünk egy padra és hallgattuk a madarakat. Közben engem egy ideje idegesített egy dolog. Amikor kiderült, hogy nem juthatunk ki a játékból akkor egyértelműen örültem, hogy itt van nekem Chizuru. De amikor harcolni kell akkor csak neki lenne komoly sérülése amivel az életpontja kevesebb. Én pedig drukkolhatok, hogy ne legyen semmi baja. Amikor meg tegyük fel, hogy lesz egy szörny amelyik legyőzi akkor nem, hogy elveszítem de én vagy egyedül maradok vagy megölnek. Vagy maradok ebben a világban életem végéig de azt annyira nem szeretném.
-Huh...Szerinted én hasztalan vagyok Chizu?-kérdeztem Chizu-tól de mivel nem tudott emberi nyelven beszéli így csak feleslegesen jártattam a számat.
Chizu nem tudta, hogy most mi van.
-Mindegy. Nem szóltam.-mondtam.
Egy kis idő múlva vissza mentünk az ideiglenes szálláshelyünkre. Chizu ment aludni én meg csak gondolkoztam. Észre sem vettem, hogy egy órát gondolkoztam. Csak akkor jöttem rá amikor Chizu húzta a pólóm úját. Ránéztem az órára, nem kicsit lepődtem meg. De attól még korán volt. Nem volt annyira semmihez kedvem így csak ültem a szobában. Chizu megint meghúzta szájával a pólóm úját. Sétálni akart. Kicsit csodálkoztam, hiszen nem azt mondom, hogy Chizu nem szeret sétálni viszont neki elég egy napi kettő séta ami reggel és este szokott lenni. Na de mindegy. Lementünk megint de most nem a parkba hanem az erdőbe. Chizu vezetett engem most és nem én. Szépen sétáltunk amikor egy szörny jött elő. A szörny támadott Chizu-ra, én meg a láncaimmal támadtam de nem jött be így megint csak állhattam ott mint egy szobor. A szörny leterítette Chizu-t a földre.
-CHIZU!!!-mondtam majdnem sírva.
Láttam ahogy Chizu eltűnik de egy mosolyt láttam az arcán. Mintha azt üzente volna, hogy tartsak ki és, hogy legyek erős és, hogy legyek azért boldog is. Utána eltűnt. Én meg voltam a szörnnyel. De úgy ahogy Chizu elment úgy jött egy íj és nyilak. Nem érdekelt, hogy honnan jött de azonnal megfogtam az íjat és kifeszítettem a nyilat és lőttem. Eltaláltam a szörnyet. A szörny életpontjai nullára ment így meghalt. Utána rájöttem, hogy íjjász lettem, és eldöntöttem, hogy már csak Chizu miatt is kifogom bírni a játékot.
Yuuki
Yuuki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 22
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 23 2014, 12:35

Nos, repülni nem fogsz tudni a szárnyaiddal. Az egy másik játék Very Happy Van benne pár helyesírási hiba (például a pólónak ujja van, de az íjász már egy j), de elfogadom a kasztváltást.

Kapsz egy Kezdő Íjat (+1 irányítás) és újrapontozhatsz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.