Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuuki reboot

2 posters

Go down

Yuuki reboot Empty Yuuki reboot

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Ápr. 14 2016, 10:53

/mivel sok mindent akarok változtatni  egy jobbnak láttam új előtörit írni. Az alap pontjaim nem változnak csak annyiban hogy -6 pont a gyorsiról a kasztváltás végett. Minden más marad úgy ahogy eddig.

Név: Kurokawa Yuuki (Yuuki)

Nem: Nő

Kaszt: Harcművész

Fegyver:
Bo-nak álcázott kard (Ezt kifejtem: Yuuki fegyvere két, egyenként 90cm hosszú keresztvas nélküli, fa markolattal rendelkező kard, különlegességük azonban, hogy egy hüvelye osztoznak melynek mind a két vége üreges. Ki nem vont állapotában így a fegyver, úgy néz ki mint egy harci bo (180cm hosszú értelem szerűen), pluszként pedig a fegyver kapott egy mechanizmust is ami megakadályozza, hogy a kard csak úgy kicsusszanjon a helyéről véletlen ugyanis csak úgy lehet leválasztani őket ha megfelelő irányba tekerik őket.)
Kinézet Bo-ként

Kinézet Kardként

Kor: 17 (14-nek néz ki ugye)

Kinézet:
Mivel látszólag már nem használ kardot így a karmazsin kardforgató érának is vége így a kinézete sem olyan „karmazsin" többé. Ismét hosszú, közel derékig érő szőke hajkoronát visel, a szemei vörös helyett barnán csillognak. Ruhatára most már valamivel változatosabb és harcművészként legtöbbször a kínai kosztümös filmekben szereplő ruhákat hord, hol nőiesebb hol kevésbé nőies formában.
Van azonban egy alternatív kinézete is amit csak bizonyos esetekben hord. Ilyenkor egy talpig fekete páncélt visel, eltakarva az arcát a két kardot pedig a hátán hordja. (Alternatív kinézet)


Jellem:
Jellemben és felfogásban több ponton is változott. Habár még mindig nagyon lelkes és továbbra is ugyanúgy csak játszik a maga kis álomvilágában, valamint igyekszik vidámnak és optimistának mutatni magát, már korán sem próbálja a hős igazságosztó szerepét játszani mint eddig, mások előtt legalábbis. Próbál békésnek és konfliktus kerülőnek tűnni  ugyan akkor igyekszik sokkal kevésbé hevesnek és meggondolatlan lenni a fegyver váltását is ezzel magyarázva.
Ez viszont csak az amit a többieknek mutat. Még mindig azt hiszi, hogy ő a hős megmentő akinek rendet kell tennie a világban és ezt félelem és a bűnösökkel szembeni irgalmatlansággal igyekszik kivitelezni csak épp ezt titkolja.

Képességek:
Álca:
Az új kasztal és célokkal új képességeket is megnyitott melyek közül az első az álca névre hallgat. Habár nem passzív képességről van szó dobást nem igényel hisz a legtöbbször még akkor aktiválja mielőtt még elindulna bárhova is tehát nincs akihez viszonyulna a spec képije. (Viszont ha olyankor akarja használni mikor már van vele valaki akkor ugyan úgy dobni kell rá). A képesség, hogy elrejtse Yuukit nem csak a barátai és a céhtársai térképén (a térkép az a helyet jelzi ahol épp használta a képit), hanem a nevét és a céhlogót is elrejti (utóbbi teljesen eltűnik még a neve helyén ??? látszik legyen szó partiba vételről vagy épp más olyan helyzeteknél ahol a neve megjelenhet). Ebben az állapotban az indikátor színe is megváltozik és szürke lesz ez, azonban nem jelenti azt, hogy ilyenkor védve van az indikátorszín változástól. Ebben az esetben is bevörösödik vagy besárgul csak épp a képesség alatt ez nem látszik.



Előtörténet:

Úgy gondolom nem nagyon kell bemutatkoznom, de ha mégis akkor itt egy kis emlékeztető. A nevem Yuuki. Én is egyike vagyok annak a tízezer embernek akik bennragadtak egy virtuális játékban. A különbség az hogy én önszántamból döntöttem így. Menekülve a valóság rideg kegyetlensége elől, beadtam magamnak, hogy a játék az én életem, itt születtem, itt nőttem fel és jó eséllyel itt is halok meg. Kiválasztottam egy ismeretlen lányt akit a nővéremként kezelek és bosszantok továbbá ignorálok mindent ami azt sugallja, hogy ez csak egy játék és ezzel együtt rengeteg dolgot kitaláltam csak, hogy fenntartsam magamnak az illúziót. Ezek közül a legjelentősebb az, hogy nem teszek különbséget Jk és njk között. Mindkettő ugyan olyan ember (legtöbb esetben) és az életük egyformán fontos.
Az elmúlt években sok dolog történt csupán egy dolog nem változott. Megtagadom a valóságot és mindig egy a tévében vagy más játékokban menőnek gondolt szerepet követek. Kezdetekkor egy dicső szörnyvadász voltam aki segít az embereknek, később pedig a kardforgató aki a nővére árnyékában nőtt fel és próbál bizonyítani de közben azért felnéz és büszke rá. Aztán ahogy beléptem a Jl-be és még több embert ismertem meg, én lettem az elhivatott hős és igazság osztó aki rendíthetetlenül harcol a rosszak ellen úgy, hogy mindenkit próbál jó útra téríteni. Most viszont a negatív hős maszkját öltöttem magamra aki az árnyékban, névtelenül küzd az emberekért kíméletlenül lesújtva minden ártalmas entitásra. Oké gondolom ez utóbbi érdemel némi magyarázatot. Az egész egy egyszerű felismeréssel kezdődött ami Asterben élesedett ki igazán. Ott ugyanis megöltem egy az életéért könyörgő gyenge öregembert. Kegyetlenül hangzik? Az is. Akkor ha azt mondom, hogy egy egész várost hipnotizált és két másik társam, köztük az egyik legjobb barátom életére tört, nem beszélve a sajátomról? Egyesek biztosan így is annak tartanák, Silver akire afféle szellemi mentoromként tekintettem biztosan. De valószínűleg Shu és a céhben mindenki rossznak gondolnák. A végeredmény azonban magáért beszél. Megmentettem egy egész várost és hősként beszélnek az ismeretlenről. Amíg úgy próbáltam segíteni, hogy közben megértő voltam és naiv sosem értem el semmit ám mikor erős és határozott voltam hőssé váltam. Hosszas gondolkodás után jutottam el arra, hogy ezt az utat fogom követni. Aki bűnt követ el az nem érdemel irgalmat és az ő büntetése majd elrettentő példa lesz mások számára. Tisztában voltam azzal, hogy ezt sokan nem így látják. Hisz Solvikban is hiába űztük el a koboldokat mégis mi voltunk a rosszak mert leromboltunk a falut. Az emberek nem a végeredményt látják csak azt, hogyan értük el. Ezért kellet olyan valaki aki nem vonható felelősségre, akit senki se ismer. Hát ez lettem én, vagyis az alteregóm.  Egy újabb klisé szerep csakis azért, hogy kizárjam a tényt a fejemből, hogy az ami körülöttem van csak egy illúzió aminek ha vége szakad egy elviselhetetlen ténnyel kellene szembenéznem. Ez az új állapot pedig tökéletesen elvonja a figyelmem. Hisz nem elég csak beöltözni és úgy szaladgálni. Annyi mindent kell tennem, hogy ne lepleződjek le. Először is a két kard elég árulkodó jel, nem sokan vannak akik így harcolnak, hát még a három. Hát ideje kasztot váltani és másfajta fegyvert forgatni. Csak egy jó ürügy kell rá. Például, hogy nem akarok több erőszakot. Shu úgyis sejti, hogy mit tettem Asterben ami még jó ürügy is. Megbántam és nem akarom elkövetni ugyan azt a hibát, éppen ezért olyan fegyvert használok amivel nem lehet komoly kárt okozni. Igen ez kezdetnek pont jó, de még sok mindent kell tennem…
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki reboot Empty Re: Yuuki reboot

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 15 2016, 11:38

Osu!

Elfogadom a pályázat-előtöridet. Elhasználtad a kasztváltási lehetőséged, a meglévő kardjaid innentől csak fele annyi pontod adnak neked, ha azokkal harcolsz. Mondanám, hogy újrapontozhatsz, de mivel írtad, hogy nem igényled, így nem mondom Razz
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.