Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuuki

3 posters

Go down

Yuuki Empty Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Ápr. 19 2015, 08:12

Teljes Kinézet módosítás:

Régi kinézet: 156cm magas, átlagos testalkatú, hosszú szőke hajjal amit egyaránt szere összefonva és kiengedve hordani.

Új kinézet:Egyszóval jellemezve, vörös. lét szóval nagyon vörös. Minden ami csak festhető rajta (haj, szem, felszerelések sőt még a kardhüvely is vörösre van festve.) Általában mindig ugyanaz a ruha van rajta ami a felszerelése. Egyéb külső vonások: 156 cm magas, vékony testalkatú, hosszú lófarokba kötött hajjal.

Keretsztori:
https://swordartonline.hungarianforum.com/t2696-yuuki-elmenyek
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 19 2015, 12:09

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, de tudd meg, hogy a szőke jobban állt ˇ^ˇ Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Május 04 2015, 09:38

Nemes áldozat:
Yuuki képessé válik a vörös indikátort zöldre változtatni ám ennek meg van az a hátrány, hogy egy időre (IRL 3 játékot kell lejátszanom ahhoz, hogy vissza változzon. A negyedik elkezdésénél így már zöld lesz) az ő indikátora azonban vörössé változik.

Kerettörténet:
Valószínű majd inkább ingame akarom kijátszani a későbbiekben ha lehet.
https://swordartonline.hungarianforum.com/t2570-holt-allatok-erdeje


A hozzászólást Kurokawa Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 17 2015, 11:13-kor.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 08 2015, 18:47

Ossu!

Lehet, de akkor a kijátszást majd linkeld be ide, és persze addig nem használhatod máshol a képességet. Elfogadom a képességet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Pént. Szept. 18 2015, 10:34

3. Képesség pályázat:

Titkos kardforgató technika 1#: A harcos akarata:(Passzív képesség)
Egy igazi harcosnak nincs szüksége sem potionokra, sem kristályokra, sem pedig más trükkökre, hisz bízik a fegyvere erejében és a saját tudásában és ezt az elvet elvárja az ellenfeleitől is. Ez egy láthatatlan aura képében jelenik meg ami hatástalanít minden nemű aktív mellékcselekvést mint a poti, méreg, képesség, kristály, felszerelések képességégének használat (Passzívok mint mondjuk a gyémánt mellvért vagy a folyton aktív képik kivétel ez alól). Kiemelendő a hatástalanít szó, ugyanis az ellenfél aktiválhatja a képit vagy felhasználhatja a potit/mérget/ kristályt így kitartáspontot is veszít és/vagy a tárgy ugyan úgy elhasználódik csupán a hatása nem érvényesül.
Hátrányok:
Az első, hogy az aura fenntartása folyamatos koncentrációt igényel így egyrészt a használó sem képes semmilyen más mellékcselekvést vagy spec képit használni (Yuuki esetében beleértve a három avagy kétkardos technikát). Ha megteszi akkor a képi megszűnik és újra kell dobni ha ismét használni akarja.
A második, szintén a folyamatos fenntartáshoz van köze, ugyanis minden körben levonja a szintjének megfelelő árát a kitartáspontokból ami a pihenő körökre is igaz így nem töltődik vissza teljesen hanem a teljesből automatikusan levonja a mellékcselekvés árát.
A harmadik pedig maga a képesség ugyanis nem csak a negatív hatásokra értendő de a pozitívokra is így gyógyítani sem lehet például. (Kivéve a Yuuki maga csinálja, ugye olyankor megszűnik a képi hatás)
Végül a negyedik, hogy ha csapatban harcol akkor a csapatársaira ez ugyan úgy érvényes így ők sem használhatnak mellékcselekvést.
Egyéb hatások/érdekességek:
Külső szemlélőként nem nagyon van látszatja a képességnek, esetleg szemfülesek észrevehetik, hogy Yuuki szeminek kontúrja kiélesedik. Yuuki viszont ilyenkor „színvakká” válik így mindent fekete-fehéren lát valamint jellemére is kihatással van a képi ugyanis a használata közben elfogja az „uralkodási vágy”, mindent irányítani akar és sokkal ingerlékenyebb és agresszívabb lesz ha ez mégse sikerül.

Történet:
- Merre vagy? –Toltam félre egy újabb kupac jegyzetet egyre ingerültebben. Egy kupac könyv és rengeteg papírlap. Ennyit sikerült megmentenem Solvikból a harc után és nagyon is tartottam attól, hogy pont ami nekem kell nem lesz meg. Korábban minden technikát amit felfedeztem és érdekesnek találtam feljegyeztem és elraktam hátha egyszer rászánom magam a megtanulására. Így utólag mekkora időpazarlásnak tűnik. Ha vissza gondolok arra a sok könyvre amit az árvíz elsöpört a szívem szakad meg.
Csak egy hatalmas sóhajtással gyászoltam meg a régi otthonom még szerencse, hogy a céh befogadott különben most nem is tudnám hova mennék. Talán Shu-senpaihoz… Ahogy rágondolok egy pillanatra ledermedek.  Még mindig Bűntudatom van miatta…
- Most ne ezzel foglalkozz! – Rázom meg a kobakom és folytatom tovább a kutatást de semmi.
- Gwaaááááh! – Kiáltok fel, ingerülten félresöpörve az egyik kupac papírost és, mert miért is ne, megpillantom a sarkát annak ami nekem kell. Épp csak egy pár szó olvasható rajta de ez elég, hogy felcsillanjon a remény így sietve kaptam ki a lapot és bőszen olvasni kezdtem.
- Titkos kardforgató technika… Ez az! – Végre egy jó hír. Többször is átolvastam a leírást, nem tűnik bonyolultnak. Ideje kipróbálni.
Szerencsére ez egy olyan technika amihez nem szükséges edzőpartner, elvégre csak a fenntartást kell gyakorolnom amihez bőven elég a céh gyakorló terepe vagy mi a szösz.
- Oookéés… Lássunk neki! – Azt hiszem egyelőre csak próbálom magát az aurát fenntartani így törökülésbe helyezve magam koncentráltam a képességre.
- Rendben… terjeszd ki az akaratod a környezetedre… - Suttogom behunyva a szemem egy mély levegő vételt követve. – Érezd ahogy  körülötted minden aláveti magát neked… - Erősen koncentrálva suttogtam tovább majd hirtelen különös érzés fogott el… nem is tudom milyen. Ahogy hirtelen felnyitom a szemem minden fakóbb lett… sőt… teljesen színtelen. Azt hiszem első próbálkozásra egész jó vagyok…
Ahogy ez a gondolat megfordul a fejemben egy másik érzés is kezdte átvenni rajtam az uralmat, egyre nehezebben vettem a levegőt és homlokomon is megjelentek az első izzadtság cseppek ahogy a kihúzva magam is egyre nehezebb volt megtartani. Kissé olyan érzés volt mint ha mázsás súlyokat cipelnék és egyre előrébb görnyedek, végül összeszorítom a szemem és ezzel együtt előre dőlök kizökkenve a törökülésből de ugyan akkor a különös érzés ami az elején elfogott szintén eltűnt. Mikor ismét kinyitom a szemem már minden ugyan olyan. Nem viccelt a leírás mikor azt mondta nehéz ezt az állapotot fenntartani. Fussunk neki újra…
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 18 2015, 18:34

Osu!

A bossos kivételt nem írtad hozzá Very Happy Elfogadom a képességet, egyelőre tesztüzemben.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Május 01 2016, 17:56

NJK pályázat


Név: Suzume (Cerys)
Nem: Nő
Kaszt:  Íjász
Kor:  21

Adatlap:
Majd idő közben fény derül a képességeire és pontjaira :3

Kinézet: Vékony testalkatú, közepes magasságú lány hosszú sötétlilás hajjal és sötétbarna szemekkel. Általában a haja Szinéhez passzoló sötét ruhákat részesíti előnyben, nem szereti ha valami túl csicsás rajta de ez is relatív. Attól függ milyen szerepben képzeli magát.

Jellem: Nehéz jellemileg behatárolni mivel a SAO-ra továbbra is szerepjátékként tekint így sok küldetésben és kalandban máshogy viselkedik. Sokkal jobban szeret valaki másnak tűnni mint ami, így gyakran veszi fel egy játékból származó kedvenc karakterének jellemét és stílusát attól függően épp milyen hangulatban van vagy mit tart épp érdekesnek.

Találkozás:
https://swordartonline.hungarianforum.com/t2696-yuuki-elmenyek
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 08 2016, 11:01

Osu!

Elfogadom a pályázatot. Az NJK csak mesélői engedéllyel szerepelhet küldetésekben, harcban pedig nem segíthet. Készíts hozzá egy adatlapot az NJK boardba!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Május 26 2016, 10:21

2. képesség pályázat:


Megingathatatlan:
Egy egyszerű passzív képesség aminek köszönhetően Yuuki immúnissá válik minden olyan hatással szemben ami kör, cselekvés vagy mellékcselekvés vesztésével jár. Ennek ára viszont, hogy az általa használt hasonló hatású tárgyak illetve képességek az ellenfeleken ugyan úgy nem működnek. Ez utóbbi viszont csak is a körveszteségre igaz a tárgy effektje megmarad (pl. a lökés kristály használatakor az ellenfelet ugyan úgy ellöki)

Cerys nagyon jól tudta, hogy ha új képességeket akar tanítani nekem akkor azt szó szerint kell vennie és nem elég csak rá böknie a menün, hogy ezt válaszd ki. Persze vannak olyan képességek amik vagy egy küldetés alatt, vagy épp valamiféle speciális feltételnek kell megfelelnie. A mostani képességem is ez utóbbiba tartozott így a mondvacsinált mentoromnak viszonylag könnyű dolga volt, hogy megőrizze az általam álmodott világ látszatát, ahogy azt tette már az első bemutatkozása alkalmával is.
Első lépésben az aréna lelátójára vitt ahol nézőként figyelhettünk a harcolókat. Persze Cerys továbbra is macskaként jelent meg így az ölembe feküdve, csupán fél szemmel figyelte az eseményeket. Összesen hat mérkőzés ment le mióta itt voltunk és már igencsak kezdtem unni.
- Nem nagyon értem miben is segít ez nekem. Elég sok küzdelemben volt részem, nem sok újat tudnak mutatni. – Erre a kijelentésre kissé megmozgatta a füleit de továbbra is csipán lustán feküdt az ölemben.
- Pedig a képességeid nem ezt mutatják. – Na erre már vágtam egy enyhén sértődött fejet amit valószínűleg meg is érezhetett mert rögtön folytatta is mielőtt még védekezhettem volna.
- Mi volt az ami mindegyik harcban szerepelt?
~ Szóval mégis figyelt. ~ - Elég sok minden. – Feleltem, de erre ő megrázta a buksiját.
- Olyan dologra gondoltam ami a legtöbb esetben a győzelmet is jelentette.
- Fegyver? – Hallani ugyan nem halottam de éreztem ahogy egy hatalmasat sóhajt.
- Kristályok. Kábító és lökés kristályok, a közös bennük, hogy túl hosszú ideig tesznek védtelenné és az ellenfél ezt kihasználva újra tud támadni.
- Oh… - Eszembe jutott mikor azzal az árnyharcossal küzdöttem. Akkor is valami ilyesmiket használt és gyakorlatilag hozzá se tudtam érni.
- Gyere! – Ugrott le az ölemből. – Megtanítalak rá, hogyan védd ki az ilyen kellemetlen hatásokat. – Cerys pontosan tudta melyik képesség az ami kell nekem és azt is tudta, hogyan lehet megnyitni így hát gyorsan a 23. szinten találtuk magunkat mivel arra nem sok ember jár, vagy csak nagyon ritkán.
- Miért kell bekötnöm a szemem? – Kérdeztem persze ettől független már takartam is el a szemem egy kendővel.
- Az alakváltok egyik szabálya, hogy soha senki nem láthatja őket az eredeti alakjukban vagy ha igen, gondoskodniuk kell arról, hogy ne az legyen az utolsó amit az ellenfél lát.
- Ez elég kegyetlenül hangzik. – Húztam félre a szám.
- Már te is tudod, hogy a jó ügy érdekében kegyetlennek kell lenni. Ezt már megbeszéltük. Különben is fegyelemre tanít, ha meg a bűnözők látnak meg hát… értük nem kár. – Erre nem tudtam mit válaszolni ám halottam ahogy csörögni kezd valamivel. Sok-sok valamivel.
- Mit csinálsz? – Kérdeztem kissé gyanakodva.
- Előkészítem a lökés kristályokat.
- Mégis mennyit?
- Száz darabot. – Felelte úgy mint ha ez tök természetes lenne.
- Miért… egyáltalán honnan szereztél ilyen sokat? – Hüledeztem.
- Megvannak a forrásaim, igaz eltartott egy ideig… – Azok a bizonyos források pedig ő maga volt.
- De miért van rá szükség?
- Ellenállóvá teszlek az ilyesmi kristályokkal szemben. Egy idő után ösztönösen rá tudod venni a lélekrészecskéket, hogy megvédjenek az olyan támadásoktól amik egy időre megbénítanak, viszont ehhez sok kristályt kell felhasználni. Pontosan tudta, hogy mit kell mondania ahhoz, hogy csöndbe maradjak. Nem viccelt mikor azt állította, hogy régóta figyelt. Azt persze már nem tette hozzá, hogy nem csak figyelt de lényegében kémkedett utánam.
- Készen állsz?
- Ig… - Nem is hagyta, hogy kimondjam. Halottam ahogy a kristály széttörik majd egy erős lökés és már a földön is feküdtem.
- Kelj fel! – Szólt rám határozottan, én pedig engedelmeskedtem és újra megismételtük. Majd, újra és újra és még nagyon sokszor. A képesség megnyitásához százszor kellet elszenvednem ezt a hatást így elég sok időt felemésztett. Jóval többet mint ahogy vártam ám a végeredményt tekintve megérte. Utoljára még halottam a kristály széttörését és lélekben már fel is készültem a repülésre, de ez elmaradt.
- Most már leveheted a kendőt. – Szólalt meg Cerys hangjában maximális elégedettséggel. Mire a kendő lekerült rólam ismét macskaként állt velem szemben de még így is tisztán kivehető volt a mosoly az arcán. - Innentől már képes vagy irányítani a lélekrészecskéket….
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 27 2016, 14:20

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Jún. 09 2016, 10:45

3. képesség:

Teleport:

Yuuki képes önmagát vagy akár másokat is egy szinten belül vagy akár több szinten keresztül bárhova „teleportálni”. Ennek egyetlen elő feltétele, hogy Yuukinak ismernie vagy látni kell a célt mielőtt használná a képességét.
A teleportálás effektje megegyezik a „halál” effektjével tehát az illető elpixeleződik majd a kijelölt helyen a pixeldarabkák újra összeállnak és formát öltenek.

Vannak olyan képességek amiket könnyű használni. Az álca aktiválása nem nagy kihívás, csak egy apró mozdulat, és a bénító képességekre való immunitása elsajátítása sem volt nehéz, csupán fárasztó. Most viszont Cerys egy olyan technikát mutatott be amit ő maga a lélekrészecskék manipulálásának mester fokozataként emlegetett és, hogy az egyik legnehezebb képesség amit átadhat nekem. Nos, nem hazudott. Nyilván a lélekrészecskék részt csak azért mondta mert hát.. rólam van szó de valóban igaz, hogy a képességet nehéz jól és pontosan irányítani. Maga az aktiválása még nem is volt olyan nehéz de már az komoly problémákat, okozott, hogy pontosan ott érkezzem meg ahová szeretném. Egyelőre csak a szobámba gyakoroltam az egyik sarkából a másikba, hát elég fele más sikerekkel. Néhol az ágyon kötöttem ki, vagy a szekrény tetején vagy épp a másik szobában. Oké azért ezek nem teljesen azért voltak mert olyan nehéz, inkább csak az én figyelmem kalandozott el túl gyakran, márpedig a képesség megköveteli a maximális figyelmet. Miután ez már viszonylag jól ment nyugodt állapotban jöhettek a zavaró tényezők. Eleinte Cerys csak beszéddel meg egyéb bosszantó dolgokkal kezdett. Ilyen például mikor csatatérré alakítja a konyhát és szétszedi a házat. Macskás figyelem elterelés :3
A következő fokozat mikor harc közben kell ezt kiviteleznem. Csak annyit mondok, nem egyszerű. Viszont sokkal inkább kivitelezhető mikor olyan amit nem látok. Ilyenkor magam elé kell képzelnem a helyet ami harc közben finoman sem egyszerű. Túl sok mindenre kell figyelnem, védekezni, támadni. Nyilván csak több gyakorlásra van szükségem Előbb utóbb menni fog minden mint a karika csapás ^^.


A hozzászólást Kurokawa Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 09 2016, 11:54-kor.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Jún. 09 2016, 11:53

4. képesség

Árnyak leple:

Yuuki egy nagyjából maroknyi méretű bombát dob el ami sűrű sötétlilás füstöt ereszt magából. A füst minden esetben a teljes harci területet lefedi (aréna harc esetén pl a teljes küzdőteret) és a füstfelhő sűrűsége Yuuki látásához igazodik így a képesség hatása a következő képi működik.
Ha az ellenfél látás jártassága megegyezik Yuukiéval semmi nem változik
Ha az ellenfél látás jártassága egy illetve kettővel kisebb akkor támadásra és speciális képességre az éppen szükséges dobásnál eggyel többet kell dobnia
Ha az ellenfél látás jártassága három illetve néggyel kisebb akkor támadásra és speciális képességre az éppen szükséges dobásnál kettővel többet kell dobnia.
Ha az ellenfél látás jártassága öttel kisebb akkor támadásra és speciális képességre az éppen szükséges dobásnál hárommal többet kell dobnia.
A füst két körön keresztül marad a pályán és az eloszlatását követően még két kör mire újra használhatóvá válik.


Cerys terve egyre inkább kezdett formát ölteni és lassan készen álltam arra, hogy megváltsam a világot (legalábbis komolyan elhittem, hogy ezt fogom tenni). Azonban volt még egy nagyon fontos dolog amit meg kellet. Habár mentorom már így is mutatott egy módszert arra, hogy megvédjem magam nemrégiben egy újabb ötlettel állt elő erre a célra. Egész pontosan egy receptet tolt az orrom alá. Szó szerint. Miközben aludtam addig böködte az arcom a papírral még fel nem ébredtem. A papíron egy kis bomba, pontosabban bombácska receptje. Cerys szerint nem csak harcban fog segíteni de szorult helyzetben is megmenthet, vagy ha épp gyorsan és észrevétlenül kell elillannom valahonnan. Nem szerettem ilyen dolgokat használni, de az utóbbi időben annyit változott a harcmodorom, hogy már nem is nagyon akadok fenn ezen. Cicapajtás szerint ha bűnözők ellen akarok harcolni felejtsem el azt amit eddig tanultam. Nincs helye sem a becsületnek sem az udvariaskodásnak ha nem szeretnék nagyon gyorsan fűbe harapni és sajnos be kell látnom, hogy igaza van. Ahogy azt magam is tapasztalhattam, a könyörület és előzékenység nem vezet sehova így annyira nem is kellet győzködnie erről.
De visszatérve a bombára, szerencsére le volt az is írva, hogy merre találom a hozzá szükséges anyagokat így ez sem volt nagy kihívás. Igaz nem szokványos alapanyagok voltak, vagy egy speciális helyre kellet menni, vagy egy rövid küldetést kellet érte megcsinálnom, semmi extra. Az összeállítása meg… saoban vagyunk, pár mozdulat és már kész is van amit én fél óráig elhúztam, hogy meglegyen a látszat és tádááám. Kész is, megvan az új képesség :
3
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Pént. Jún. 10 2016, 10:09

5. képesség előpályázat


(Csupán szeretném magamban is és veled is lefixálni az 5. képit ^^)

Holdpor:

Egy újabb maroknyi méretű bomba, ami robbanás után ezúttal nem sűrű füstöt hanem nagyon finom, ezüstösen csillogó porfelhőt hagy maga utána. A por különlegessége, hogy semlegesíti a kristályok hatását, teljesen használhatatlanná téve azokat. Hátránya, hogy ez minden jelenlévőre érvényes. A por négy körig marad meg és egy játékban csak egyszer használható.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 10 2016, 11:36

Osu!

Elfogadom a két képességet. Az 5. képességről majd akkor beszéljünk,ha itt lesz az ideje Razz
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Szept. 26 2016, 08:33

Képesség módosítás


Régi:
Megingathatatlan:
Egy egyszerű passzív képesség aminek köszönhetően Yuuki immúnissá válik minden olyan hatással szemben ami kör, cselekvés vagy mellékcselekvés vesztésével jár. Ennek ára viszont, hogy az általa használt hasonló hatású tárgyak illetve képességek az ellenfeleken ugyan úgy nem működnek. Ez utóbbi viszont csak is a körveszteségre igaz a tárgy effektje megmarad (pl. a lökés kristály használatakor az ellenfelet ugyan úgy ellöki)

Új:
Megingathatatlan:
Folyamatosan aktív képesség így nem kell külön aktiválni aminek köszönhetően Yuuki immúnissá válik minden olyan hatással szemben ami kör, cselekvés vagy mellékcselekvés vesztésével jár. Ennek ára viszont, hogy az általa használt hasonló hatású tárgyak illetve képességek az ellenfeleken ugyan úgy nem működnek. Ez utóbbi viszont csak is a körveszteségre igaz a tárgy effektje megmarad (pl. a lökés kristály használatakor az ellenfelet ugyan úgy ellöki)
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Cardinal Hétf. Szept. 26 2016, 19:31

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Nov. 08 2016, 11:31

Álca és teleport képesség módosítás. Utóbbi egy új pontosabb leírást kapott illetve mindkét képesség kapott egy tényleges játéktechnikai hasznot is.

Teleport:
Yuuki képes önmagát vagy akár másokat is A pontból B-be teleportálni. Ennek a képességnek háromféle  verziója létezik illetve mind a háromnak különféle kritériumoknak kell megfelelnie.
Rövid távú: Ahogy a neve is mutatja, rövid távolságok megtételére alkalmas. A képesség előfeltétele, hogy csak olyan helyre tud teleportálni amit ha nem is teljesen de nagyrészt belát. Így például tömör falon keresztül nem tud átjutni de az ellenfél hát mögé igen. Előnye, hogy a rendszer ezt mozgásnak érzékeli így nem fogyaszt sem csp-t sem pedig mellékcselekvést viszont csak önmagén tudja alkalmazni. Effektje egy zöld villanás.
Nagy távú: Yuuki képes önmagát és egy második személyt nagy, nem belátható területre is teleportálni. Ez viszont már meglehetősen korlátozott. Ahhoz, hogy Yuuki ezt a képességet használja először is a kiválasztott célterületre egy jelet kell tennie. Ezek száma minden tizedik szinten egyel nő (jelenleg három ilyen hely van. A 25. boss terem, a céhpalota kert része. A 3. hely üres). A jeleket csak Yuuki tudja eltávolítani. A már letett jelek viszont nem akadályozhatóak funkciójukban így például idegen nem tud belépni vagy idegen tárgyal elfedni (egy a párbajokban is ismerős lila fal veszi körbe ha valaki megpróbál belépni vagy idegen tárgyat behelyezni Ez a korlátozás csak addig érvényes még valaki nem tartózkodik a körön belül. Ha valaki bent van a védelem azonnal megszűnik. Ez a fajta mód már a képesség szabályoknak megfelelően működik csp-t fogyaszt, dobást és mellékcselekvést igényel. Effektje a haláléval megegyező elpixeleződés.
Kombó: A kombó a rövidtávú egy speciális változata ami szintén a képességszabályoknak megfelelően működik. Yuuki önmagát vagy egy csapattársát teleportálja közvetlen egy swordskill (támadás) vagy spec képi használata közben teleportálja el így fölényt szerezve. Ennek hatásaként akin a képességet használják vagy egy extra dobást nyer vagy egy extra képesség próbát (ilyenkor két kockával kell dobni és a kockát dobott játékos dönti el melyiket használja fel) Az extra kocka 50%-al több csp-t vesz el ha felhasználásra kerül. Effektje megegyezik a rövid távúéval. Lehűlési ideje 3 kör.


Álca:
Az új kasztal és célokkal új képességeket is megnyitott melyek közül az első az álca névre hallgat. Habár nem passzív képességről van szó dobást nem igényel hisz a legtöbbször még akkor aktiválja mielőtt még elindulna bárhova is tehát nincs akihez viszonyulna a spec képije. (Viszont ha olyankor akarja használni mikor már van vele valaki akkor ugyan úgy dobni kell rá). A képesség, hogy elrejtse Yuukit  a barátai és a céhtársai elöl térképén (a térkép azt a helyet jelzi ahol épp használta a képit), hanem a nevét és a céhlogót is elrejti (utóbbi teljesen eltűnik még a neve helyén ??? látszik legyen szó partiba vételről vagy épp más olyan helyzeteknél ahol a neve megjelenhet). Ebben az állapotban az indikátor színe is megváltozik és szürke lesz ez, azonban nem jelenti azt, hogy ilyenkor védve van az indikátorszín változástól. Ebben az esetben is bevörösödik vagy besárgul csak épp a képesség alatt ez nem látszik. Yuuki a képesség által így egyszerre képes Hardcore illetve sima aréná harcban is részt venni ezáltal felkerülni mindkét toplistára.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Strea Szer. Feb. 01 2017, 16:38


Elfogadom a képességmódosításokat. Smile
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Okt. 02 2017, 20:50

Képesség pályázat:
Válaszcsapás:
Leírás: Yuuki egyfajta védekező állást vesz fel és abban a pillanatban mikor az ellenfél/ellenfelek támad egy erős ellencsapással próbálja visszaverni a támadást és egyben megsebezni az ellenfelet.
Hatás: Attól függően Yuuki mennyi erőpontot visz bele a válaszcsapásba (amit akkor kell meghatározni mikor aktiválja a képességet), képes ugyan ennyi sebzést leredukálni és a fennmaradó erőpontokat sebzésként kiosztani az adott körben vagy rákövetkezőben. Pl: Az ellenfél 80-at sebez Yuuki max sebzése 100. Úgy dönt a teljes erejét beleadja így a teljes sebzést 0-ra redukálja ő maga pedig 20-at sebez.
Hátrány/kritérium: Mikor a válaszcsapással sebez, Yuuki abban a körben már nem támadhat rendesen. Megteheti, hogy az adott körben támad, majd aktiválja a képességet, viszont a következő körben nem sebezhet csupán a fennmaradó erőpontokkal (ha van, viszont ha nem akkor sem tud rendesen támadni). A másik lehetőség, hogy nem támadhat az aktiválás körében a rákövetkező viszont már normál körként zajlik le. Játékonként csak egyszer használható.


A boss kazamaták a legtöbb esetben mindig csendesek. Amint kipucolják a szintfőnököt a kutya sem megy arra többet, ami hatványozottan igaz az alacsony szinten levőkre. Az utóbbi napokban azonban csata zajtól hangosak, ami alig ha tűnhetett fel bárkinek is. A kazamatát megtöltötte az acél sercegésének és csattanásának vízhangja. A szörnyek üvöltései és halálhörgései, valamint a az elpixeleződő mobok jellegzetes moraja. Illetve mindezt időnként megtöltötte Yuuki halk nyögései (semmi rosszra ne gondolj te perverz) és ami vizuálisan is szembetűnő. Sűrű füst szállt ki onnan.
Kicsi hősnőm nem zakkant meg annyira, hogy gyenge és már-már védtelen szörnyeken töltse ki frusztráltságát. Szimplán egy új képességet igyekezett megnyitni. A feladata annyi volt, hogy nem elhanyagolható számú alkalommal védjen ki egy támadást majd szinte rögtön sebezzen vissza. Erre a mobok tökéletesek voltak, kombinálva a lány képességével és így elérhette, hogy hibázzanak. Persze kimehetett volna egy mezőre is ahol sok a legyőzendő szörny de itt teljesen zavartalanul tehette azt amit szeretett volna. A koncentrációra már pedig szüksége volt. Bár védekezett, a teste már számtalan pixel sebet hordozott magán ami nem éppen felel meg a "védd ki" kritériumnak. A kitartása is meglehetősen korlátozott volt hisz időnként meg kellet állnia pihenni, bár szerencsére ezt a legtöbb esetben a respawn idejére tudta időzíteni, illetve arra, hogy átmenjen a következő kazamatába. De a legnehezebb inkább a monotonitás maga. Hamar bele lehetett unni a szörnyek hadába és sokszor az elhibázott védekezés is ennek volt betudható. Persze a kis harcos elég makacs ahhoz, hogy öt napon át folyamatosan újra és újra neki kezdjen, hogy végül meglegyen a jutalma.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Yuuki Exp_bal7230/7300Yuuki Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Strea Kedd Okt. 03 2017, 13:00


Elfogadom a pályázatot, gratulálok az új képességedhez! Smile
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Yuuki Exp_bal0/0Yuuki Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuuki Empty Re: Yuuki

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.