Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kodoku vs. Bacchus

3 posters

Go down

Kodoku vs. Bacchus Empty Kodoku vs. Bacchus

Témanyitás by Bacchus Pént. Jan. 10 2014, 12:35

- Malcolm, széttéplek! - harsogtam, miután fellöktem a széket hirtelen felugrásomban. - Ne csalj, te szemét! - fogtam meg a grabancát és vágtam képéhez fenyegetőzve.
- Nyugi, egyszerűen csak nem megy neked ma a játék, tudod jól, hogy én nem csalok - vigyorgott a pofátlan fajankó. Tudom, hogy sokkal idősebb, mint én, de akkor is, még egyszer nyer, arcába borítom az asztalt. Mióta az a fura fickó adott elosztható pontokat, az utca széli kukák lilára ütlegelése és az éjszakai tivornyák kitöltötték napjaim, ma reggelre viszont az a két liter bor is kevés volt, hogy bőrömben érezzem magam rendesen. Ez a szemét meg itt sorra nyeri el a pénzem.
- Fene vinne el! - azzal elengedtem ruháját és visszadobtam székére.
- Na még egy kör? - ránéztem átdöfő tekintettel - nem, nem érdekel, vissza kell nyernem száz aranyat valahogy.. - majd elmosolyodtam és visszafordultam hozzá. Letettem mindkét tenyerem elé az asztalra és közel hajoltam a képéhez.
- Délután ötre kerítsd elő Fraggyt és Xent. Dolgunk lesz - vigyorodtam el még jobban és szemöldököm összehúztam, ahogy ötlött a fejemben egy gondolat.
Korábban is akartam testőrködést vállalni, és végül megfosztani, mindenétől az áldozatot, majd megölni. De valahogy a nők és a szerencsejáték lekötöttek, meg az a hirtelen jött nyereség.
Azonban tovább kell fejlődni, ha leakarom tenni az alapokat, mint odakint, megalakítjuk társaságunk és meggazdagszunk. Fraggy már nagyon várja. Malcolm meg a lehetőségeket. Rápillantottam és láttam milyen élvezettel tologatja maga előtt az aranyam. Az arcátlan barom, nem hogy eltette volna, még itt direkt..
Rávágtam az asztalra és az arany kupac szélére. Kivettem közülük egy érmét.
- Délután ötkor az északi résznél a Sánta Disznó kocsma mögötti sikátorban várjatok jelzésemre. Térképen látjátok, majd mikor fogok jönni a leendő áldozattal - megpörgettem kezemen az érmét, ami nagyot zörrenve koppant az asztalon, miután kipattant ujjaim közül. Lecsaptam - jó móka lesz - vigyorodtam el, széles mosollyal.
Pár perc múlva már az utca kövein róttam utam a kereskedő negyedbe, nem érdekelt Malcolm válasza, tudom mennyire vágyik a vagyonra és a hatalomra. Képessége birtokában pedig minden esélye megvan rá, hogy hatalmas bűnöző lehessen. Viszont, egy rablás, fosztás és gyilkosság rendel valaki számára, ma. Párbaj során kell megölni, micsoda hitvány város ez... legalábbis Fraggy is így nyírta ki azt a lányt és a szemét már piros indikátoros.. a mázlista.
Hamarosan betértem a kereskedő negyedbe, ahol is terepszemlébe kezdtem és leültem egy padra, hogy a gourdomból iszogassak, majd elterültem rajta és kényelembe helyezve magam el is aludtam.
Kártyajáték.. nyamm.. egynap..
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kodoku vs. Bacchus Exp_bal1003/1500Kodoku vs. Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku vs. Bacchus Empty Re: Kodoku vs. Bacchus

Témanyitás by Kodoku Vas. Jan. 12 2014, 21:33

*Ez a pók nagyon furcsán viselkedik állandóan. Hiába vannak már egy éve együtt a gazdival, az a pet egyszerűen mindig szeszélyesen viselkedik. Néha órákig meg sem moccan, összegubózódva lapul egy sarokban. Máskor meg órákra, néha egész napra eltűnik. Olyankor rója nem csak az utcákat, de a szinteket is. Más helyzetben, ha Kodoku vele van, sokszor csak egyik árnyékos saroktól a másik árnyékos sarokig követi gazdáját, máskor meg összevissza rohangál körülötte, máskor teljesen nyugodtan, mintha egy idomított pet lenne, gazdája mellett megy, máskor meg előre rohan, s Kodoku nem győz utána futkosni. Hát most is ez történt. A fél várost átfutkározták már együtt, Kodoku meg alig bírta, sokszor meg kellett állnia. De a kis ördögfióka most már biztosan direkt csinálja ezt vele. Előre rohan, majd megvárja, hogy gazdija utolérje, majd újra előrerohan. Kodoku meg ki tudja hanyadjára próbálkozik csendes kiáltásaival, a pók mintha nem is hallaná. *
~ Miért fut el mindig? Nem szeret engem? Pedig a gazdája vagyok. Miért nem szeret engem?
- Kumo... vááárj!
* Totty. Megint elvágódott. Úgy tűnik, a kisfiúnak akrobatika jártasságra lesz szüksége, ha meg nem neveli a petjét... Kumo elfutott előle. Majd a „kis pók” körbenézett, s meglátott egy padon alvó embert. Felmászott rá, s csikizni kezdte az arcát a lábaival. Kodoku feltápászkodott, s a pókhoz futott, majd suttogva "ráordított".*
- Micsinász?! Szállj le a bácsiról!
* Most már picit mérges volt, de hirtelen megszeppenve nézett a férfira, mert most félt, hogy ki fog kapni. *
- Bocsánat. Tudja, Kumo picit süket.
* Mondta a mondatot szinte nyammogva és halkan. *
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Kodoku vs. Bacchus Exp_bal10/500Kodoku vs. Bacchus Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku vs. Bacchus Empty Re: Kodoku vs. Bacchus

Témanyitás by Bacchus Hétf. Jan. 20 2014, 19:22

Álmomban, kettő, nem is három táncoslány vonaglott előttem, valamely neve nincs szórakozóhelyen, ahová jártunk Frankyvel, a néhai Frankyvel. Zsebeim jól megtömve pénzzel, és kezemben valami fura üveg. Benne finom piával és a cigaretta füstöt csak úgy vágni lehetett. Ez a dolog sosem érdekelt, a karrierembe kerülhetne, nekem viszont az fontosabb. A nyolcadik tetoválásom alig lett meg két napja és a jobb karom használhatatlan épp csak az üveget képes megtartani. Ekkor azonban az egyik táncos lány megindult. Kitapogatta a pénzt a zsebemben, majd gyakorlottabb mozdulatokkal, tapogatott minden fele. Valamit a fülembe suttogott, majd ordított...
..Felnyitottam szemem és egy szőrös izé volt rajtam, két kezemmel védekezve próbáltam lerázni magamról az oda nem illő testrészeket.
- Hol vannak a lányok? - néztem körbe. Azonban nem volt más előttem, vagyis mellettem, csak egy kisfiú, meg a fura.. pók?!
- Kumo süket, és ki az a Kumo? Elkóborogtál az óvodából? - tettem fel kérdésem, miközben számhoz emeltem gourdom és nagyot kortyoltam belőle az egyik repedésén. Felültem, és próbáltam összeszedni gondolataim, hogy mégis mi a helyzet, itt, mennyi az idő, meg csak úgy miegymás. Kockázni kéne már, mostanában kopasztok egy libát Razz Jó volna újra leülni és elvenni a pénzét. Mellesleg, az a viadal óta.. megkeresem, kíváncsi vagyok, hogyan tette azt, amit. Rendkívül gyors volt, vajon másban is gyors és erős? Nekem való nőszemély lehetne.. nem csak olyan, mint azok a nyamvadt szajhák. Vagy még jobb, segítene pirosodni és akkor újra megkereshetném a poszátát, onnantól tuti elrángatnám.. bűnözni. Az ő adottságaival mást nem is szabadna tennie. Többet ér az a test, mint a bal karom. De a kettővel együtt semmi sem ér fel. Nyújtottam ki karjaim. Ti vagytok az én kincseim.
- Gyere pattan fej! - mutattam neki tenyeremmel a megüresedő helyet, amit eddig fekve terítettem be - Mondd el hogyan tudnám a pókod rávenni arra, hogy ne keltsen fel - vigyorogtam a kiskölyökre.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kodoku vs. Bacchus Exp_bal1003/1500Kodoku vs. Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku vs. Bacchus Empty Re: Kodoku vs. Bacchus

Témanyitás by Kodoku Szer. Feb. 05 2014, 15:51

* A bácsi elég furán ébredt fel. Azt kérdezte, hol vannak a lányok, pedig erre semmilyen lány nem járkált. Kodoku jól körbenézett. Nézett jobbra, nézett balra, előre is meg hátra is, de hát egy nő se volt a közelben. Megrázta a fejét. *
- Itt nincsenek lányok.
* A férfi már kérdezett is ismét. Kodoku pislogott egy párat, majd megint nemet intett a fejével. *
- Én csak... én csak...
* Végülis elkódorgott, csak nem az óvodából, hanem a kisiskolából, hiszen már 8 éves, persze nem tűnik annyinak, főleg, hogy még csak 7 volt, amikor a játékba bejutott. Otthon már biztos sokkal nagyobb, mint itt a játékban. Milyen fura lesz majd neki, ha két év múlva kijut 10 évesen, pedig megszokta a 7 éves testét. Biztos meg fog lepődni. És igen, ezen maga Kodoku gondolkodott, de nem mondta ki gondolatait. De a férfi nagy nyújtózkodásba kezdett, s már fel is ült, s hellyel kínálta a kisfiút. Ő megilletődve ment közelebb, s óvatosan ültette fel magát a padra. A lába lelógott, nem ért le a földre. Így egy picit lóbálgatta azt. Nem szereti, ha csak úgy lóg. Fura érzés. A kérdésre még inkább elbizonytalanodott. *
- Hogy Kumót? Ő tudod... ő nem hallgat rám. De, lehet, hogy te rá tudnád venni.
* Csillant fel a szeme egy pillanatra, s lett lelkesebb. De aztán hirtelen mintha kiábrándult volna, s elvesztette volna minden reményét, úgy folytatta még csendesebben, mint eddig. *
- Csak nem tudom hogyan.
* Kumo pedig örömtáncot járt, mert úgy gondolta, sikerült valakit felidegesíteni, s ez valahogy felvidította őt. A pad körül nyolc lábával fura rugózással ment körbe és körbe. Kodoku megrázta a fejét. *
~ Sosem változol meg, Kumo... ~
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Kodoku vs. Bacchus Exp_bal10/500Kodoku vs. Bacchus Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku vs. Bacchus Empty Re: Kodoku vs. Bacchus

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 20 2014, 13:21

Ossu!

Két hónapja áll a KT, és nem is tűnk úgy, hogy folytatódni fog, így lezárom. 20 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kodoku vs. Bacchus Exp_bal0/0Kodoku vs. Bacchus Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku vs. Bacchus Empty Re: Kodoku vs. Bacchus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.