Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kodoku

2 posters

Go down

Kodoku Empty Kodoku

Témanyitás by Kodoku Csüt. Jan. 02 2014, 13:47

Kodoku képessége:

Pontcsere:
Kodoku képes bárkivel pontokat cserélni. Elvehet az ellenféltől, vagy baráttól annyi pontot akármelyik statról, amennyit csak akar, azonban neki is ugyanannyi pontot kell adnia bármelyik statból, amennyit elvett. Olyat is tehet, hogy ha valakitől elvesz pl. 5 gyorsaság pontot, helyette ad neki 3 életet és 2 kitartást.
A csere 3 körön át marad fent és két körig pihenni kell.
Képes a petjével is cserélni, illetve önmagával is, de ezek véglegesen megmaradnak egy adott játékon belül. Változtatáshoz ismét használni kell a képességet.
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku Empty Re: Kodoku

Témanyitás by Kodoku Csüt. Jan. 02 2014, 17:57

Pet képesség

Kumonoszu - Pókháló: Kumo, a pók képes hálót lövellni magából, amelybe az ellenfél beleragadva nem tud hamar kiszabadulni, így támadni sem. A felé vagy idomárja felé intézett támadást így ki tudja védeni, semlegesíteni tudja.
A képesség egy körig hat, 2 kör a lehülési ideje

*Kodoku a petjével sétálgatott az utcán a sötétben. A kisfiú sokáig csendben volt, s hatalmas szemekkel nézte a ragyogó csillagos eget. Végül csak megszólalt.*
- Kumo, láttál már ilyen szépet? Már régen itt vagyunk, de mindig olyan szépen fényesek a csillagok.
* Mondta szinte suttogva. A pet természetesen nem felelt, hisz nem tudott beszélni. Csak kapkodta a lábait a kisfiú mellett. *
- Kodo!
*Hallotta a kisfiú a nevét hátulról. Megfordult, s látta, hogy egy nála csak kicsivel idősebb fiú, Hei futott felé. Az beérve őket így szólt. *
- Nem tudod, hogy ilyenkor nem szabad sétálnod?! Azonnal gyere vissza az otthonba, mert Midori néni nagyon mérges lesz rád!
*Kiabálta, de Kodoku csak pislogott párat, s csendesen megszólalt.*
- Én csak sétálni szeretnék Kumoval. Látod milyen szépen ragyognak a csil...?
- Engem nem érdekelnek a csillagok, Nyöszöri! Neked sötétben nem szabad császkálnod még a városon belül sem! Vagy ilyenkor mész és gyilkolod az ártatlanokat, Piroska?!
- Én csak sé...
- Azonnal indítsál vissza!
*S Hei már meg is akarta ragadni Kodoku karját, hogy hazaráncigálja. De ekkor Kumo, az óriáspók rálövellt valami trutyit, ami ledöntötte a lábáról, s hamar megszáradva a földhöz ragasztotta. Az már visított is.*
- Hé, Kodo, szedd le rólam, szedd le ezt a gusztustalan valamit! Szedd le te gyilkos! Meg akarsz ölni, tudom, hogy velem is végezni akarsz!
*Kodo csak nézte csodálkozó szemekkel, hogy mi történt, de Kumo odasomfordált hozzá, s lökdösni kezdte, hogy menjenek innen. *
- Jó, Kumo, mehetünk.
*Suttogta, és már távolodtak is a siránkozó kiabáló kisfiútól. *

_________________
Infó:
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku Empty Re: Kodoku

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 02 2014, 23:56

Ossu! Very Happy Lássuk csak...

Pontcsere:
- Korlátlan pontszámot semmiképp, abból nagyon csúnya dolgok születhetnek.
- Életet, páncélt, saját specpontot nem befolyásolhat a képi.
- A saját kitartáspontjaid felet érhetnek maximum, mivel a képzettség jelentősége sokkal kisebb, mint más jellemzőké.

Pókháló:
- A lehűlési idő az ilyen képik esetében három kör.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku Empty Re: Kodoku

Témanyitás by Kodoku Pént. Jan. 03 2014, 08:23

Pókháló: Bocsánat, én Ren samától lestem az ötletet, s neki 2 kör a lehülési ideje. Azt hittem akkor itt is lehet.  Embarassed

Pontcsere: A hármas pontban a mondatodat őszintén szólva nem értem. Smile

Akkor a határ lehetne a legkisebb statomnak az 50%-a. (Kivéve spec, páncél, élet) Tehát ha mondjuk a fegyverkezelésem a legkevesebb 8 ponttal, akkor 4 pontot vehetek el bárhonnan magamtól (kivéve az említett három) vagy éppen az ellenféltől, de ugyebár 4-et adok is vissza neki valahova máshova.

(Pedig az élet lett volna az egyik legfontosabb része :S )

És ha csak saját magamnál használhatnám, hogy az életpontokat variálom? Tehát mástól nem vehetek el életpontot, ez igaz a petemre is, de mondjuk 4 saját fegyverkezelést átraknék életbe, mert éppen mindjárt meghalok? Így megkapom a hátrányt is, és életben is maradok. Smile

Vannak olyan specek, amik az életetpontokat befolyásolják, bár olyan nincs, ami elvesz. Hmm... akkor lehetne olyan, hogy életpontokat elvenni nem lehet, csak adni?


_________________
Infó:
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku Empty Re: Kodoku

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 07 2014, 00:50

Rennél is három körnek kéne lennie.

Pontcserénél a legkisebb stat 50%-a megfelelő határ, és azt hiszem ilyen korlát mellett az is elfogadható, ha a saját életedre rácserélj valamelyik saját statodból. Ha módosítod így a képit, akkor elfogadom (PÜ-ben még mutasd meg azért a végleges leírást).
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kodoku Empty Re: Kodoku

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.