Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

3 posters

Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Licht Szer. Jan. 08 2014, 22:59

A mai nap is csak tengtem lengtem, egyszerűen nem tudtam mit kezdeni magammal, egy ideig csámpáztam jobbra balra, majd végül úgy döntöttem, hogy befejezem a céltalan bolyongást és megülök végre valahol. Ki figyeltem magamnak egy eldugott kis padot, ahol nem igazán voltak playerek, majd leültem és látványosan unatkoztam, szinte mindenféle pozitúrában ültem vagy feküdtem a padon nem bírtam megmaradni. Ahhoz képest, hogy még tél van egész meleg idő van, olyan mintha tavasz lenne annyi különbséggel , hogy nem zöldell a táj és nagyobb nyugalom van mint általában tavasszal szokott lenni. Hanyatt feküdve a padon élveztem a meleg napsugarak simogatását, közben el is szunyókáltam kicsit, amolyan félálomba kerültem. A sziesztám annyi zavarta meg, hogy valaki vagy valami van itt és kissé zavart a jelenlét, mivel nem igazán vágytam most társaságra. Félig meddig kinyitottam a szemem majd felültem a padon, nyújtóztam egyet, kitöröltem a szemeimből azt a kevés álmot is ami benne volt, majd körbenéztem a helyszínen. Nem vettem észre senkit a környéken eleinte, majd egyszerre csak egy nagy pókot láttam magam előtt. Rögtön felkaptam a lábam a lócára és nyüszítéshez hasonló érdekes hang jött ki belőlem. ~Most ez egy pet lenne? Egész biztos, mármint az indikátora ezt mutatja, de merre van akkor a gazdája vagy csak ennyire vaksi lennék, hogy nem vettem észre?!~ Majd arra kaptam fel a fejem, hogy már mostanra közvetlen a pókocska mögött áll valaki, méghozzá egy kisfiú. ~Komolyan korhatárt nem szabnak a játékokra vagy csak egyes szülők ilyen idióták?!~ Egy kicsit elmerengtem, majd eszembe jutott a most kapott társaságom és visszatértem a jelenlegi világba és megszólítottam a fiút.
-Szervusz! Ez a pók itt hozzád tartozik? Ha igen akkor milyen névre hallgat és neked mi a neved? Meg hány éves vagy te? Hogy került egy ilyen kisfiú a játékba?
Egyből elhalmoztam pár kérdéssel, majd eszembe jutott, hogy netán nekem is kéne egy kis infót csepegtetni magamról.
-Jaj, bocsi, hogy így elhalmoztalak kérdésekkel, egyébként az én nevem Licht és 19 éves vagyok, a játékba úgy keveredtem, hogy rábeszéltek én meg belementem aztán jól megjártam. Nos mivel ennyit kérdeztem, úgy gondoltam előbb nekem kéne kifejteni. – mosolygok a fiúra.
~ Annak ellenére, hogy nem vágytam társasára eléggé megeredt a nyelvem, néha teljesen kikészítem saját magam.~

//Bocsánat nem lett valami jó kezdés, sajna én is ihlet hiányban szenvedek.  Sad  Arra gondoltam előbb beszélgessünk kicsit aztán majd beindulnak a dolgok meg a fogaskerekek. Smile//
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Kodoku Csüt. Jan. 09 2014, 21:40

* Csak itt állt, s nézte faarccal, ahogy a lány vinnyog a pók láttán. Hogy hogy is került oda? Kumo szokásához híven szokatlanul viselkedve előre futott nyolc tappancsán, s máris kiszemelte magának ezt az aranyos lánykát. Nőt. Vagy mit. Mert ugye 19-től már nők a nők. Mármint a lányok. Nem? Mármint valami ehhez hasonlón gondolkodott Kodoku, ahogy ott állt kicsit pihegve, mert futnia kellett Kumo után. Abban maradt, hogy néni ez a nő vagy lány. Mert neki már felnőtt, és neki a felnőtteket néniznie vagy bácsiznia kell. A néni már meg is szólította, feltett neki egy halomnyi kérdést. *
~ Most mindenre válaszolni kell? Úgy illik? S olyan sorrendben, ahogy kérdezte? ~
* Elbizonytalanodott, hogy most mi is volna a helyes. De szerencséjére a néni már válaszolt is saját kérdésére, csak épp magáról mondta el az infót, nem a fiúcskáról. Az furcsa is lett volna, ha a fiúról mesél. Kodoku kis hatásszünet után úgy pillantott fel a néni szemeibe, hogy ja, most ő jön? *
- Én... Kodoku vagyok, ő itt Kumo, a petem. És 8 éves vagyok, és egy barátom adta nekem a játékot, hogy kipróbálhassam, mert ő volt az egyetlen barátom, s azt akarta, hogy jól érezzem magam, ezért elhívott magukhoz, s megengedte, hogy én próbáljam ki először a játékot. De aztán itt ragadtam.
* Felelt a fiú halkan, csak közelről lehetett érteni szavát, s kissé iskolásan s megszeppenve válaszolt. *
- Bocsánat, ha Kumo megijesztett, szóltam neki, hogy ne siessen, de sosem hallgat rám. Vagy csak lehet süket.
* Az utolsó mondatot már szinte suttogva mondta. Most mi fog történni? A néni le fogja szidni? *
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Licht Pént. Jan. 10 2014, 18:14

A fiú kissé hezitálva, de válaszolt a kérdéseimre, bár eléggé erősen kagylóznom kellett, hogy halljam mit is beszél. ~ Szóval övé a pet. Meg 8 éves az oké, hogy egy barátja adta neki a játékot, hogy kipróbálja, de akkor az a barát is ennyi idős lehetett és akárhogy is nézve, ha még ki is lehetne jelentkezni a játékból, még akkor sem engednék ilyen korú gyerekeket játszani vele, de nincs mit tenni ilyen a világ.~ Közben jöttek tovább a szavak a fiúcska szájából, bár az utolsó mondatár még jobban kellet fülelni mint az előzőkre.
-Hogy megijesztett? Ja mármint az előbbi reakciómra gondolsz az inkább csak egy érdekesen festő meglepődés volt mint ijedés. Igazából nem igazán félek a pókoktól vagy egyéb bogaraktól, inkább csak meglepő volt hirtelen egy ilyen méretű pókot látni magam előtt.
~ Hát ez kissé kínos, de már megtörtén, akárhogy is magyarázkodok itt.~
-De nyugi nincs belőle semmi baj, hisz nem történ semmi különösebb dolog azon kívül, hogy megjelent előttem.
Kissé zavarban voltam az első reakcióm miatt, de hát nem gondoltam volna, hogy egy óriáspók is szerepelhet a petek listáján, na mindegy az biztos, hogy innentől biztos megjegyzem és igyekszem kerülni a közeljövőben az ehhez hasonló reakciókat. Bár úgy érzem lesznek még meglepetések a mai nap folyamán, úgy tűnik ez már egy ilyen nap lesz. ~Egyébként meg most mit csinálja? Mit kéne kezdenem egy kisgyerekkel vagy egyáltalán miről beszéljek még vele vagy hagyjam itt?! Áhh az, ha csak úgy itt hagyom gonoszság lenne, akkor most mit kéne tenni, kész teljes gondolati katasztrófa.~ Teljes erővel azon járt az agyam, hogy most hogyan tovább, semmit nem tudtam kitalálni a dolgok tovább gördítéséhez.


//Az NJK-m részt vehet az elkövetkezendő körökben? Mert, ha igen akkor úgy már van némi ötletem a dolgok belendítésére.Very Happy//
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Kodoku Vas. Jan. 12 2014, 21:55

* A néni kedvesnek tűnt, úgy tűnt, nem haragszik se Kumora, se a kisfiúra. Így Kodoku kicsit megnyugodva állt már úgy a lány előtt, hogy igazából nem tudta, most mi következzék. Vajon neki is illene valamit kérdeznie? Vagy inkább el kellene mennie? A néni úgy tűnik, nem ijedt meg, csak meglepődött. Jó, ha ő mondja, akkor biztos úgy van. Nah igen, kivételesen Kumo most nem csinált semmi...  baa... bajt...  Ahogy ezt végiggondolta volna Kodoku, Kumo négy lábra állt, s másik négy lábával átölelte a lányt. Hát ez tuti perverz... Kodoku nagy szemekkel nézte a helyzetet, majd megfogva petje potrohát, húzogatni kezdte. *
- Kumo, hagyd abba, szállj le a néniről.
* Mondta... halkan. Kumo persze nem engedelmeskedett, s nem hagyta magát elhúzni az oly kicsiny erejű kisfiúval. Főleg, hogy egy pontocska sem volt téve az erejére. Kumo csak ölelgette a lányt, még a rágóit is odanyomta "párnájának" hasára. *
~ Azt hiszem, nem normális a petem. ~
- Kumooo...
* Totty. Kicsúszott kezei közül a pók, s ő hátratántorodott, majd a puhábbik felére esett. *
- Ne haragudj, mindig ezt csinálja.
* Mondta szomorúan. Majd Kumo hirtelen elengedte a lányt, s körbe, majd újra körbefutotta. Addig futott körbe-körbe, amíg el nem fáradt, s lehetett a járásán is látni, hogy elszédült, s hirtelen mind a nyolc lába kicsúszott alóla, s így a hasára pottyant. Majd hosszú ideig meg sem moccant, mintha csak meghalt volna. Kodoku odamászott. Megrázogatta a pók lábait.*
- Kumo… Kumo…
* A nénire pislogott. *
- Ne félj, biztos jól van csak, csak… Kumo…
* Megint megrázogatta az állatkát, de az nem moccant egy aprót sem. *

//Jöhetnek NJK-k Smile //
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Licht Hétf. Jan. 13 2014, 13:19

/Njk: Hazama/

Általában csendes és rejtett megfigyelő vagyok, ritkán merészkedem elő és szórakozok kicsit az emberekkel, de ma pont ilyen kedve támadt, így úgy gondoltam eleget figyeltem sőt ez a kis komédia ami épp történt épp a céhem alvezérével kedvemre vált, mi tagadás jó móka volt nézni, ahogyan azzal a pókkal szenved. Egy ideig még figyeltem az eseményeket, majd mikor a pók ráakaszkodott a lányra egyből megjelentem a páros előtt, ma szórakozni támadt kedve és ők lettek a mai alanyok. A kölyökkel se kell már foglakozni, hisz hallottam az eddig beszélgetést és láttam, hogy mi történt eddig.
-Üdv…Ohh úgy látom zavarok.-gúnyos vigyor terült el az arcomon.
Figyeltem amint a kölyök a pókot próbálja leszedni Licht-ről, közben magamban jót derültem az alvezér arckifejezésén is.
-Nocsak-nocsak, úgy néz ki, hogy nagyon tetszel ennek a pókocskának, nem igazán akar elengedni, de úgy tudom szereted tutujgatni a peteket akkor őt miért nem. Talán azért mert nem épp bolyhos és aranyos?
Számomra igen is szórakoztató volt a dolog, bár ezek a pókok igencsak szeszélyes lények vagy csak épp Kumo ilyen kivételes, de hirtelen elengedte a lány és körbe-körbe rohangált körülötte, majd egyszerre csak össze esett és nem mozdult. A kölyök egyből próbálta újra éleszteni, közben kijelentette , hogy biztos jól van, bár a viselkedés nem erről árulkodott.
-Gyakran csinál ilyesmit? Egyébként be se mutatkoztam neked még ugye Kodoku? Én Hazama vagyok és ne lepődj meg azon, hogy tudom a neved egész eddig itt voltam és figyeltem csak nem épp ezen a síkon.-vigyorgok a kölyökre.
Innentől csendes figyelővé válok megint, bár nem áll szándékomban sokáig így maradni, hisz tervezek még egy-két játékot a mai napra.

-------------------------------------------------------------------------

A pók hirtelenjében magához ölet és megszeretgetett, nem tagadom eléggé meg lepett a dolog és furcsa is volt. ~ Csak ne vinnyog vagy sikíts, nyugalom nem lesz ez csak egy pókocska, ami kicsit nagyobb mint minden átlag.~ Ezt hajtogattam magba, közben megjelent az akire a legkevésbé számítottam ma.
-Már csak te hiányoztál ide! Te mikor nem zavarsz, értesz a megjelenéshez mindig akkor jössz mikor legkevésbé kéne.
Közben  Kumo még mindig ölelgetett, Kodoku igyekezett leszedni rólam, de sikertelenül Kumo nem engedett. ~ Egek most mit csináljak, paskoljam meg, hogy jaj pókocska és aztán hátha el enged. Meg néni? ennyire öreg nem vagyok.~
-Nincs semmi baj csak barátkozik a pókocska ~Remélem~. Ennek ahhoz nincs semmi köze Hazama csak meg kell szokni, hogy egy pók ilyen nagy szertetel közeledik az ember felé. Kodoku nyugodtan, hívj Licht-nek vagy akárhogy csak ne néniz légy szíves. Jaj Kumo milyen aranyos kis pók vagy te, de most már elég legyen kiszerettük egymást.- ezeket mind kissé remegő hangon mondtam.
Úgy tűnt Kumo nem akar engedni, mikor hirtelen gondolt egyet és elengedett majd körbe-körbe rohangálásba kezdett, egy ideig futott majd egyszerre csak össze rogyott. Kodoku egyből böködni kezdte és próbál valami reakciót kipréselni a petből, közben nem túl biztatóan ,de mondta, hogy biztos rendbe van.
~ Hát ez meg, most érdekes jószág, hogy lehet egy pók ennyire kerge, kemotoxott szívott vagy mi?!~ Közben oda guggoltam a pet mellé és én is böködni kezdtem, hátha reagál valamit.
-Biztos rendben van? Normális ez egyel talán?
Közben, úgy nézett ki, hogy Hazama vissza vonul kicsit, bár lelehetett olvasni a képéről, hogy valami jár még a fejében. ~Egek mi lesz még itt.~
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Kodoku Csüt. Jan. 16 2014, 12:39

*Míg a kisfiú próbálkozott a pókocska leráncigálásával a lányról, addig megjelent egy férfi, akit Licht úgy tűnik, ismer. Utána Kumo őrjöngő rohangálása következett, majd drámai halála, amit a férfi le is reagált. Kodoku rápislogott. Majd bólintott.*
- Ilyet még nem csinált, de sokszor csinál butaságokat.
* Nem nagyon lepődött meg, hogy a bácsi tudja a nevét, mert hát a felnőttek mindent tudnak. De maga Hazama nem volt a kisfiúnak szimpatikus, bár nem tudná megmondani, hogy miért nem. A mozgása, megjelenése, hangsúlya, mosolya mind idegen, s félelmetes volt. Aztán az visszavonult. Licht szólalt meg. Megint bólogatott a kérdésre. De megszólalni nem nagyon mert, mert most nem volt benne biztos, hogy Licht-ezze, nénizze, vagy Licht nénizze. Valahogy a sima Licht nem jön a szájára. Ő sosem tudott ennyire közvetlen lenni. De azért végül csak megszólalt. *
- Ki volt ez a bácsi? A te barátod?
* Kumo akkor sem mozdult, amikor a lány noszogatta, csak a kérdés feltevése után pattant fel hirtelen, s elfutott egy sötét sarokba. Úgy tűnik, nem akar szem előtt lenni. Inkább figyel. Kodoku végül még egy kérdést feltett.*
- Szerinted Kumonak vannak belei?
* Pislogott teljesen ártatlanul a lányra nézve, s ha még nem álltak fel akkor ülve maradt, de ha a lány felállt, akkor ő is. *
- Néha elkísértem vadászni, de sosem láttam őt még enni. Vagy akkor eszik, amikor nem látom?
* Tűnődött el egy kicsit magában, s Kumot kereste a szemével a sötét sarokban egy ház tövében. *
~ Kumo, Kumo, sosem változol meg. ~
- Nem tudom, miért megy el tőlem sokszor. Pedig régen azt hittem, szeret. Lehet, hogy ő maga nem tud gazdit cserélni, de mégis utál engem, s ezért megy el sokszor?
* Pillogott még mindig, nagy boci szemeivel. *
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Licht Csüt. Jan. 16 2014, 17:28

Kumo nem nagyon akart reagálni bármit is, csak játszotta a halottat, közbe Kodoku közölte, hogy sok hasonlót csinál, de ilyet most először, utána persze jött a kérdés, hogy mégis ki csatlakozott köreinkbe.
-Nem igazán vagyunk barátok, inkább csak ismerem, mármint azt se lehet nagyon elmondani a fazon egy nagy kérdőjel. Ritkán jelenik meg, de akkor se sokat mutat magából.
Közben a pók felkelt és egy sötét zugba meghúzta magát, mint általában a pókok szokták, midig a sötét sarokba bujkálnak. Kodoku feltett egy igencsak meglepő kérdést és kissé pampogva, de válaszoltam is rá.
-Nos biztos van, hisz a pókok is szoktak enni, bár azt nem tudom, hogy itt a játékba egy pet milyen gyakran akar enni vagy esznek e egyáltalán….Bár mi tagadás Kumo kissé érdekes egy pet. Az utóbbi időbe elég sok idomárral találkoztam, de Kumo az első ilyen pet akit így látok viselkedni.
Látszólag  a fiú a petet kereste, hogy hova is bújt pontosan, közbe megint jött a következő meglepő mondandója.
-Hát ööömm….Én nem igazán értek a petekhez nem tudom, hogy milyen rendszer szerint működnek. Meg ezt a pet idomár kapcsolatot se nagyon tudom, hogy működik. De biztos szeret téged Kumo a maga módján, csak épp ilyen kerge korszaka van vagy egyszerűen furcsán fejezi ki magát.
Nem igazán tudtam mit szólni a dologhoz, tényleg nem értek hozzá, így nem is próbálok bármi tanácsot adni vagy épp okítást tartani a fiúnak a petekről.
-Egyébként lehet, hogy idővel majd változik Kumo is, hisz megeshet, hogy ez most csak úgymond korral jár vele, bár egyébként se tudok sokat  a pókok viselkedési szokásairól, annyit tudok biztosa, hogy órákig vagy akár napokig képesek a hálójuk mellet gubbasztani és áldozatra várni vagy épp üregekbe bújnak meg azok a fajták amik nem szőnek hálót a vadászathoz és általában csak akkor lépnek tovább, ha túlzottan sikertelen a helyszín zsákmány szerzésre. Lehet ez is sokat befolyásol a viselkedésében, bár mondom még mindig nem értek hozzá ez csak egy feltevés.
Mondtam a fiúnak, majd ismételten vissza ültem a padra és vártam a folytatást, hogy mi is fog még történni a mai napon még.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Kodoku Szer. Feb. 05 2014, 15:34

* Licht néni már felelt is minden kérdésre. Aranyosnak tűnt, sokszor nem ilyen készségesek vele az emberek. Ezért is mer ritkán kérdezni. Hisz csak felbosszant másokat a kérdéseivel. Kodoku tisztában van azzal, hogy a kinti pókoknak van belük, csak a bentiekre volt kíváncsi. Bár az nem biztos, hogy bárki is tudna erre a kérdésre válaszolni, mert valószínűleg elpixeleződne Kumo, ha kettévágnák. De az is lehetséges, hogy nem sikerülne, mivel neki is van életcsíkja. Így csak megsebződne, de ketté vágni nem lehetne. Vajon a lábait le lehet vágni? Morfondírozott ezen Kodoku. lehet, majd egyszer kipróbálja. *
~ Szóval Kumo más, mint a többi pet? ~
* Annyira nem lepődött meg rajta, mert gondolt már erre. Pl. ő nem beszél, de hallotta másoktól, hogy beszélgetnek az állatkáikkal. De Kumo még soha meg sem mukkant. *
~ Vagy csak én nem értem a beszédét? Én vagyok a buta? ~
*A lány kedvesen próbálta megértetni a fiúcskával, hogy Kumo biztos szereti őt, csak kicsit furcsán fejezi ki magát. Kodoku nem volt ebben olyan biztos, de valahogy nem is érintette mélyen. Mégis csak egy pókról beszélnek. Rolling Eyes *
- Igen, lehet, majd kinövi. ^^
* Majd feltett egy újabb kérdést. *
- Te nem vagy idomár? Akkor mi vagy? Harcoltál már idomárok ellen?
* Tett fel gyorsan pár kérdést, hogy legyen mire válaszolnia a leányzónak. Kodoku elmorfondírozott azon, hogy vajon milyen lehet egy párbaj? Ugyanis soha nem volt ilyenben része. Párszor persze megtámadta pár fiúcska őt, s egy nagyon is megbánta, de ő egy ujjal se ért hozzá, mindent Kumo csinált. Egyszerűen neki csak ülnie kell, s végig kell néznie, ahogy Kumo harcol? Kíváncsi volt erre a dologra. De rákérdezni még nem mert. Amúgy sem biztos, hogy a néni, vagy akár Kumo belemenne a dologba. *
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Licht Hétf. Feb. 24 2014, 15:43

Szép hosszú beszámolt sikerül tartanom a pókokról, bár Kumo viselkedéséhez vagy szokásaihoz, nem hinném, hogy közelebb vezettem volna a fiút, bár mást nem is nagyon tudtam volna mondani vagy felelni azokra kérdésekre, még jó, hogy érdekelt a természet is növény, állat világ és nem csak a kedvencekre specializálódtam, hanem utánanéztem elég sok álltnak vagy épp növénynek, de itt most állatokról van szó, szűkebben a pókokról, mármint volt szó. Bár az jobban foglakoztat, így  tudat alatt, hogy mit is tervez az a kígyó épp, hisz megjelent majd eltűnt, de szerintem még mindig itt van és figyel minket, ejj mi lesz még itt…Újabb kérdések jöttek Kodokutól, én bele is kezdtem a válasz adásba.
-Nem vagyok idomár, én a harcművész kasztot választottam mikor beléptem ide. Nem-nem harcoltam idomárok ellen se még, viszont ismerek néhány idomárt, bár ettől függetlenül nem igen tudok sokat az idomárokról vagy a petjeikről.
Tényleg jó lett volna, ha jobban kitudom segíteni szegényt, de hát rossz emberre talált ezen a téren. Ami viszont eddig nem tűnt fel, mármint nem figyeltem mert nem szokásom mások indikátorát figyelni max utólag, mindegy is a lényeg, hogy fiú indikátora piros, amit ki nem néznék egy gyerekből, bár belőlem se nézné ki senki se, hogy bérgyilkos céh tagja vagyok tehát nincs itt mit firtatni vagy belekötni bármibe, viszont tényleg érdekelne hogyan is lett vörös az indikátora, bár eddig ő kérdezett elég sokat most én jövök.
-Mond csak, ha szabad tudnom, hogyan lett vörös az indikátorod?
Remélem kapok választ, főleg azok után, hogy én eddig minden feltett kérdésére válaszoltam.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Kodoku Csüt. Márc. 27 2014, 15:40

*Kodokunak szimpatikus volt a lány. Bármi kérdést feltett, midig készséggel felelt. Pedig volt már olyanban része a kisfiúnak, hogy rászóltak, ne kérdezősködjön annyit, s fogja be a szájacskáját. Ezért is az elmúlt egy év alatt megtanulta, hogy ne kérdezzen, sőt, ne is beszéljen, csak ha nem szükséges. De mivel a lány segítőkésznek tűnt, így a fiúcska nem félt feltenni a kérdéseit. Már-már úgy érezte, hogy végre beszélgethet valakivel önfeledten, azonban a lány rákérdezett arra, amire a legtöbben is rákérdeznek, vagy épp szó nélkül elkerülik miatta. Fölnézett a feje tetejére. Hát igen... piros. Már tudja, hogy ez mit jelent, de mivel nincs bűntudata az ügy miatt, nem biztos abban, hogy ő elég jó ember. De ezt a kételyét még soha nem merte senkinek sem elmondania. Így se szeretik, ha meg ezt elmondaná, akkor még jobban nem szeretnék, sőt, talán meg is ölnék. *
~ Nem... biztosan nem. Kumo megvédene... ~
* Pislogott párat a kérdés elhangzása után, majd csendesen megszólalt. *
- Egy fiú bántott, de Kumo megmentett. A fiú pedig elpixeleződött.
* Mondta mintha csak az időjárásól beszélne. Felfognia sem volt ideje akkor a történteket, olyan rövid idő alatt véget ért. Azonban ez már régen volt. Egy éve már, s azóta hordja ennek az eseménynek a bélyegét. Él. De életének ára a vörös indikátor. Ránézett Licht indikátorára. Sejtette, hogy kínos egy vöröstől megkérdezni a színesedés okát, s ha ez a lány mégis meg merte kérdezni, akkor biztos nem esik neki rosszul válaszolni neki sem.*
- És te miért vagy sárga?
* Kérdezte komoly tekintettel, mely tekintet kisfiús arca miatt igen aranyossá tette őt.
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal10/500Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 01 2014, 21:44

Ossu!

Kérésre lezárom a küzdőteret. 20 xp és 40 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_bal0/0Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O Empty Re: Találkozás egy Óriáspókkal avagy Kodoku és Licht összetalálkoztak valahogy o.O

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.