Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bacchus vs. Black Chevalier

4 posters

Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Bacchus Hétf. Szept. 09 2013, 14:58

Az öreg háza mellett dolgoztam, épp a kertet rendezgettem, mikor kaptam a felhívást. Három hónapja meg ismerkedtem pár zűrös alakkal, akikkel sokáig ittunk és szórakoztunk az utóbbi hónapig. Egyikük, Xen küldött egy üzenetet, hogy sürgősen jöjjek a sword and phoenixbe. Fraggy becenevű haverunk veszélyben van. Valami idősebb fickó belekötött és most nagy baj van, az élete forog kockán, jöjjek azonnal. Így szólt az üzenet. Teljes nyugalommal, dobtam ki a kukába és dolgoztam tovább. Pár kapavágás után mégis gourdo felé nyúltam ami épp a földön hevert.
- Fraggy.. te buta kölyök, ezúttal kihúzlak a csávából - mondtam csakúgy a levegőbe. Tudom te vagy Malcolm Brown okoztátok a problémát, kötekedtetek az idegennel, minden bizonyára. Xen meg mindig beijed.. ostobák.
Bementem a házba és szóltam az öregnek, hogy dolgom van. Alig volt délután három fele és ezek már isznak.. gondolataimat nem tudta túl üvölteni az öreg, hogy mégis hogy képzelem, hogy itt hagyom a munkát. Üres fenyegetőzési közepette, kikerültem hangja teréből. Jó ember, csak kicsit merev, furcsa programot kapott. Faterom más volt, ő a végletekig kitartott. Lehunyt szemekkel sétáltam egy ideig és élveztem a napfényt. Fraggy eszembe se jutott. A fiatalon kopaszodó cingár legény alapból is tenyérbemászó arccal bírt, mellé az a hamiskás, csaló énje meg biztosan bajba keverte. Miért mindig nekem kell a verőlegénynek lenni. Erre a gondolatra még egy kicsit jobban mosolyogtam is, mint eddig. Régen harcoltam, nádiposzátámmal.. mielőtt azonban vele újra találkoznék be kell szerezzem azt az indikátort. Vajon ma jött el az alkalom, váltottam gonosz mosolyra, félig kinyitott szemmel. Felszereléseimből, hirtelen ötlet hatására előkaptam hazatérés kristályom és kimondtam a szavakat.
- Kezdetek Városa.
Hamar ott is teremtem, ahogy újra összeálltak pixeleim és már mentem is a fogadó felé. Nyugati városrész egy lebuj, kocsmája. Elég nagy belső térrel, és sok-sok innivalóval, sőt, van ott a "jobbik féle" lányokból is rengeteg. Akik rendesen megmozgatják a hancúrlécet. Mosolyogtam szélesen a felderengő képekre. Ahogy az ajtó elé értem, hangos szóváltás csapta meg fülem és felismertem Malcolm hangját.
- Bezúzzuk az arcot, mindjárt jön a haverunk és lever! - jellemző.. más erejével dicsekszik. Tuti ő okozta a balhét, már megint. Azzal beléptem a helyiségbe és egyből odamentem a kisebb társasághoz, akiknek már most volt egykét beszari nézője, ahogy körbe állnak egy széles vállú idősödő emberkét. Ezek hárman, totális marhák. Őket verem meg mindjárt.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal1003/1500Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus Vs. Adoamros

Témanyitás by Black Chevalier Hétf. Szept. 09 2013, 18:01

A valóságban szerettem egy-egy pohárral legurítani a bajtársaimmal, amikor is végeztünk a napi őrjárattal, vagy az egyéb ránk kiszabott feladatokkal. Egy jó sör mellett el lehetett beszélgetni az élet dolgairól, és a támaszponton kívüli életről. Így mikor visszaértem a mezőkről ahol a mobok ölésével foglalkoztam, úgy döntöttem, hogy benézek egy közeli kocsmába és kicsit nosztalgiázok egy korsó felett. Fogadalmamnak eleget téve, ahogy megláttam az első lebujt már mentem is befele. A kocsma neve Sword and Phoenix volt. Tipikus kocsma volt. A cégér már megkopott, és a falakra ráfért volna kívülről egy festés, az ablakokra pedig egy mosás. De nem finnyáskodtam sokat a külsőn. Azonban belépve a helyiségbe, kicsit elámultam. Elég sokan voltak ugyanis benn. Belülről egy fokkal jobban festett, mint kívülről: viszonylag nagy belső tere volt. Egészen világos kis kocsma – gondoltam magamba – szinte barátságosnak tűnik. Ám számomra az  első szabály a kocsmákkal kapcsolatban: minden ilyen helyen sok az alkohol, így egy rossz szó bőven elég arra, hogy még a legbarátságosabb kocsmából is csatér váljon. Így szép lassan araszoltam át az asztalok között. Nem volt kedvem balhéba kerülni: elfáradtam az egész napos munkába, nem volt szükségem arra, hogy még néhány idiótával is meg kelljen verekedni. Azt unalmasabb időkre tartogatom. Mikor a söntéspulthoz értem csendben odadobtam az asztalra néhány érmét, és kértem a dagadt kocsmárostól egyet a legjobb söréből – és közben csak reménykedtem, hogy a legjobb söre nem fog rá semmilyen formában sem hasonlítani. Imáim úgy tűnik meghallgatásra találtak, hiszen megjelent előttem a semmiből egy korsó aranyszínű folyékony kenyér, vékony habréteggel a tetején. Óvatosan a kezembe fogtam, mert nem szerettem volna kilötykölni, majd megfordultam, és a pultnak támaszkodtam, hogy egy kicsit jobban szemügyre vegyem a kocsma lakóit.
Volt itt mindenfajta személy, minden kasztból. Néhány személy mellett állatok pihentek, mások pedig az íjaikat akasztották keresztbe egy hozzájuk közel eső széken. Jobbra a fal mentén lépcsősor volt, ahonnan halk kuncogás, és néha egy-egy trágárabb szó, vagy egy nagyobb nyögés hallatszott. Hiába az ilyen helyeken óhatatlanul előfordulnak kevésbé szemérmes nők, hogy így keressék meg a napi betevőjüket. Ahogy elnéztem a kocsma vendégei körül mindig sürgölődtek ilyen csinos hölgyikék. Megvontam a vállam, majd újra a sörömre irányítottam a figyelmem. Nem az én dolgom, hogy ki mit kezd a testével. Belemerültem az emlékeim folyamába és nem törődtem tovább semmi mással. Ó skacok, ha tudnátok, mibe kevertetek a hülye ajándékotokkal…Na majd, ha felébredtem megkapjátok a magatokét!
Ezen gondolkodtam éppen mikor hangos női kiabálást hallottam az egyik asztaltól. Az egyik szőke leányzót karon ragadta az egyik vendég és zaklatni kezdte. A hölgy ránézésre sem tartozott a kocsmai alkalmazottak közé. Biztos voltam benne, hogy ő is csak inni jött be, de a két idióta, akiken látszott már, hogy többet vedeltek, mint amennyit illett volna ezt nem vették észre. A hölgy továbbra is próbált szabadulni, de nem tudott, mivel lefogták őt.
- Ugyanmár Cica ne kéresd magad – mondta a kis kopaszodó fiú neki – csak mond az árad megfizetjük, de nekünk te kellesz.
- Idióta értsd már meg, hogy én nem vagyok olyan lány, csak egy pohár borra ugrottam be – üvöltötte neki a lány, és látszott rajta, hogy lassan eltörik nála a mécses.
- Szóval egy pohár borba kerülsz? Hát legyen megfizetjük, de aztán jó légy. Ugye Malcolm? – röhögött a férfi.
Kezdtem megunni a játékukat. És az is bosszantott, hogy mások nem segítenek. Sem ők, sem az asztalnál ülő harmadik alak, akin azért látszott, hogy nem tetszik neki a dolog. Így hát úgy döntöttem ideje közbelépnem. Ellöktem magamat a söntéstől és odasétáltam az asztalukhoz.
- A hölgy nem kér a társaságukból uraim – vettem elő a legjobb modorom – kérem engedjék el.  – A kishölgy egy kicsit megnyugodott. Tényleg aranyos volt, sok férfinak csavarhatja még el a fejét. Sugárzó teremtés – gondoltam.
-Hajlandó vagyok meghívni önöket a legjobb sörre, amit itt kapni lehet, csak ne bántsák a hölgyet.
-Takarodj innen, ne keresd a bajt haver, mert bajod esik – kiáltotta Malcolm. Láttam ez így nem lesz jó. –Mi a neve kis hölgy?
-Sarah.

-Nos sajnálom, hogy ilyen szerencsételnül járt. De felelőtlenség is volt egyedül jönnie egy ilyen helyre – miközben ezeket mondtam a lánynak, megfogtam a kis kopaszodó egyén csuklóját, és elkezdtem teljes erőmből összenyomni, aminek hatására ő elengedte a lányt.
- Na így már mindjárt kellemesebb nem? – kérdeztem a fiúktól – és most jöhet a beígért sör igaz? Már intettem volna a pult felé, amikor láttam, hogy felállnak az asztaltól, és félrelökik a széküket. Na úgy látszik ebből nem lesz baráti ivászat. Azonban nem támadtak nekem rögtön, ami egy kicsit meglepett. De az okát rögtön meg is tudtam, ahogy a Malcolm nevezetű egyén száját elhagyta a következő mondat:
- Bezúzzuk az arcot, mindjárt jön a haverunk és lever!
Szóval még többen lesztek. Remek. Na mindegy valahogy csak lesz. Csak arra kell ügyelnem, hogy a lányhoz ne jussanak közel. Őt féltettem nem magamat. Azért nem lett volna rossz, ha néhány szájtátiban van némi becsület gondoltam. Ekkor lépett be egy újabb személy a kocsmába…


A hozzászólást Black Chevalier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 11 2013, 15:13-kor.
Black Chevalier
Black Chevalier
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Aug. 28.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal80/100Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (80/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Bacchus Hétf. Szept. 09 2013, 19:00

Ivócimboráimhoz lépek és felmértem a terepet. Az asztalnál a székek a földön, a robosztus tag mögött egy szőke lány igencsak zaklatott lehetett, hisz idomai csak úgy fel-le jártak. Ránézek Fraggyra, ahogy visszanézett abból tudtam ő a ludas.
- Wolf, hidd el nem én.. - ököllel behúztam neki egyet, de ez a fránya játék megvédte a sebződéstől, lilásan felderengett arca mellett a védőmező, de az ütéstől csak hátra tántorodott, megtartotta magát a fürge kis szemét - kussolsz - vágtam szavába.
Malcolmra néztem választ követelve, hisz előbb engem emlegetett.
- Csak szórakozni akart Fraggy a leánykával és megkaparintani boré. - na ezt már szeretem, amikor nyíltan egyenesen megmondják mit akartak csinálni, sunyiságnak is megvan a helye, de ha nem vigyázunk tömegbunyó lesz, egyenlőre az egész kocsma az ellenségünk, magunk mellé állítunk még pár gazfickót és máris jobb lesz.
- Szóval, Xen van mondani valód, miért hívattál nyüszítve? Hisz csak egy ellen vagytok hárman, nemde? - kérdeztem a nyüzüge írnok tanoncot, a hülye többet árult el magáról, mint kellett volna, tudja, hogy odakint fel fogják keresni a valós alakját és kivégzik, a barom.. Kellett neki szórakozni az alvilággal.
- Te..te..te sokkal gyak-gyakorlottabb vagy nál-nálunk - dadogta a kis szerencsétlen. - És-és-és M-m-malcolm amúgy is, m-m-melletted sz-sz-sz-szeret ha-harcolni. - nyögte ki végül. Egy nap harcost faragok ebből a dadogómasinából, hogy legalább ha túléli a játékot, odakint ne öljék meg egy perc alatt.
- Jó de most már fogd be, meg felejtsd el ezt a dadogást - fordultam a lány védője felé, de vele továbbra sem törődtem azon kívül, hogy megnéztem magamnak és szúrósan a szemébe néztem - te lány! - szólítottam fel hangosan - ez a nyominger hozzád ért? - fordultam Fraggy felé. Tudom, mennyire imádja a szőkéket, a kedvence, és megszerzem neki, ha annyira akarja, bár nem pont bort kell meginnia ezért.
- Igen, és zaklatott - nem mondja - hogy ő? - vágtam szavába - ez az kisfiú azt sem tudja mi fán terem az - feleltem kacéran mosolyogva a lányra.
- Emberek! És kocsmáros! Ma mindenki a vendégem, igyatok, amennyit akartok! Hozz sört de gyorsan csapo-s! - húztam meg a szó végét. Majd újra ránéztem a fickóra. Apám lehetne, egyazon magasak vagyunk, és mindkettőnknél akad muszkli rendesen. Meg igazítottam váll páncélom, így még jobban dagadtak izmaim.
- Te, ne kötekedj a cimboráimmal, ülj le valamelyik sarokba! Téged nem hívlak meg piára - azonban közben a csapos kihozott asztalunkhoz hat sört. - Sört a hölgynek? - néztem rá kérdőn - megfejeljelek? Hozz bort neki, jószág - csak egy npc ráadásul a rendkívül dagadtfajta. Felemeltem az egyik kupát és az idegen felé nyújtottam, majd mikor teljesen kinyújtattam a kezem, lefelé fordítottam és a kupa tartalma kicsurgott a földre, ami szépen lassan elkezdett, elpixeleződni. - Mint mondtam téged nem hívlak meg - néztem folyamatosan tekintetébe. Majd a kupát széttörtem Fraggy csillogó kerek fején. Ettől a földre zuhant, de ezúttal is megvillant a lila mező, hogy megvédte a játék.
- Ezt meg neked, mert már megint galibát okoztál.. de ez egyszer megbocsájtok, és amondó vagyok, játszadozzunk el kicsit  itt.. - fordultam vissza a nagydarabhoz. A többiek már tudták mire gondolok. Egy a négy ellen, vagy több a több ellen, kocsmai verekedés, móka lesz úgy, hogy törött üvegcserepek nem vághatnak meg sehol, ugyanis itt minden, ami eltörik, az el is tűnik és senki sem sérül meg, ez viszont bajosabb, de arról teszek, majd én, hogy ez az alak, eltakarodjon a drága jó bajtársaim közeléből. Néztem farkas szemet az idegennel.


// Mozgasd nyugottan tovább őket, meg akár a kocsmát is Very Happy Bármit eltörhetsz ez még nem ad indikátort. //
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal1003/1500Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Black Chevalier Hétf. Szept. 09 2013, 20:07

Az új alak belépett, és rögtön bizonyossá vált, hogy egy fokkal talán több esze van mint a haverjainak: megpróbált behúzni a legfőbb ökörnek, aztán kiosztotta a két másikat is. Már épp kezdtem volna tisztelni, de sajnos erre nem adott nekem sok időt. Mikor megszólította a kishölgyet igazán bunkón tette, bizonyítva azt, hogy ebbe se szorult sok intelligencia, és udvariasság. Sarah remegve válaszolt neki. Féltettem a lányt, mivel ránézésre sem volt sok tapasztalata a bántalmazókkal szemben. Meg kell őt védenem, bármi is legyen az ára gondoltam elszántanén már egy öreg róka vagyok, sok problémát nem okoz nekem egy kis verekedést, de ő elég gyengécske. Nem juthatnak a közelébe. El kell intéznem, hogy kijusson, mielőtt igazán nagy balhé törne ki. Utáltam egyébként az olyan alakokat, akikkel nagyban verekedni készülök: mindig a kisebbeket zaklatják, aztán hívnak valaki nagyobbat, ha szarban vannak. Talpnyaló az összes ilyen, akiben becsület szikrája sem lelhető fel – dühöngtem magamban. A Wolf nevű fickóban legalább annyi volt, hogy nem a kisebbekkel kötekedett.
Aztán Wolf mindenkit meghívott egy itókára. Reméltem, hogy bocsánatkérésnek szánja, ezért a kis botrányért. De nem a következő hozzám intézett szavai az ellenkezőt bizonyítják. Mindenáron verekedni akar. Ezt már éreztem. Oké rajtam ne múljon. Már úgyis felhúztam magam. Oly sok tetű van a világon, így nem árt rájuk lépni, ha már az utunkba keverednek.
Az új jövevény megalázó mozdulatára nem is reagáltam. Régi motoros vagyok öcskös – mondtam magamban – nehogy azt hidd, hogy csak ezért neked megyek. Csak mindent szépen egymás után. Először Sarah biztonságba helyezése, aztán bunyó kinyúlásig. Nekem így felel meg, és ezt el is fogom érni. Ideje volt megszólítani őket.
-Az a harci helyzet, hogy nem rossz a nevelési módszered – mondtam a Wolf nevezetű alaknak – az egy baj vele, hogy nem megfelelő mennyiségbe alkalmazod. A poshadt sörödre meg egyáltalán nincs szükségem, ahogy a társaságotok nélkül is megvagyok. Elmosolyodtam - itt már biztos, hogy bunyó lesz, ugye uraim? A kocsma szétverése megfelelő esti programnak tűnik, úgyhogy, akinek kedve van az majd szálljon be.
A kocsmában sokan már mosolyogtak. Csak egy páran kezdtek el kifele araszolni, na meg a kocsmáros vágott igazán bánatos arcot. Na, mondjuk neki mindegy, holnapra minden újra ugyanúgy fog nála kinézni.
- De – mondtam, mikor elkezdtem a vállaimat, és a nyakamat bemelegíteni – egy dologba egyezzünk meg Wolf. A lány most azonnal szabadon elmehet. Ez nem lehet vita tárgya, úgy gondolom van benned annyi becsület, és tisztesség, hogy hagyod, hogy eltávozzon a kocsmából. Ez az egész ugyanis csak a harcosokra tartozik, és ő láthatóan nem az. Megláttam, hogy új barátfelkérés érkezik. Ez az apró kis tünemény küldte nekem – hiába vén katonának, minden hozzá intézett kedvesség felér egy főnyereménnyel, vagy az innen való kijutás kulcsával. Ezért már megérte bejönni ide – gondoltam. Közben igyekeztem felmérni a környezetet. A három jómadárból kettőt elkalapálok, a kis dadogóssal nincs dolgom. Velük nem lesz sok gond majd elsöpröm őket. De a nagydarab. Na az érdekes. Vele még lesznek bajok. Na meg a többi kocsmában maradt emberkével is. Vajon Wolf sörös gesztusa után hányan hajlandók harcolni az én oldalamon? Na de ez is későbbre való probléma. Előbb várjuk ki, mit mond a lánnyal kapcsolatban. Nos, Wolf – gondoltam – mit fogsz lépni? Lesz benned annyi, hogy nem keversz bele ártatlan teremtéseket, vagy te sem vagy jobb a bandádnál egy fikarcnyival sem?


A hozzászólást Black Chevalier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 11 2013, 15:14-kor.
Black Chevalier
Black Chevalier
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Aug. 28.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal80/100Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (80/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Bacchus Hétf. Szept. 09 2013, 22:12

Hosszú ideig tartott, míg farkas szemet néztünk és meg is mukkant végre. Mögötte kicsit mocorogtak, feszült csend telepedett az egész helyre, miután a szeme láttára kiöntöttem a sört, és inkább a tömeg szeme láttára. Fraggy mellettem siratta a sört, de meg is kapta a kupát a fejébe. Igen ráérzett, hogy itt bunyó lesz, a levegő nem véletlen forr.
- Poshadt söre, a dagadt kocsmárosnak van, nem nekem apuskám. Uraim? Itt mindenki suhanc.. a legtöbb fenekén még ott van a tojáshéj, néz rá erre a kopasz baromra - mutattam Fraggyre. - Alig lehet több tizenhétnél. Ezekkel nem lehet másképp bánni, és láthatod, kicsit nem figyelek oda rájuk, máris, neki esnek ennek a lánynak - mutattam, a reszkető szépségre. Nem kellett több, az idegen háta mögött két alak felpattant és mellé álltak. Nem volt szükség rájuk néznem, nekem azzal az emberrel van csak dolgom, aki előttem áll, és bántotta Fraggyt. Nagyravágyó lúzer a cimborám, de azért ő is csak ember, vagy mi volna. Később nem csak söpredék lesz, ha rá talál mit is akar kezdeni magával. Kicsit félre fordítottam a fejem és úgy hallgattam mit akar, megtermett jóember. Fiatalabb, mint apám volt odakint ez már biztos. A sodrony vastagságú izmok, rajta is csak úgy feszültek, amikor megmozgatta a nyakát és vállát. Jó, nagyon jó, nincs is jobb, mint erős emberekkel harcolni, vagy finom puhabőrű nádiposzátával. Mosolyodtam el a gondolatra.
- Persze, miért is ne, szabadon távozhat. Mehet is most azonnal - mutattam kezemmel a kijárat felé. Ahogy páran már el is kezdtek kifelé szállingózni, azonban sokan kaptak már az ingyen piából, amit kérhetnek. Pár gyunoros nevetés hallható volt a helyiségben, azt hiszem ők lesznek azok, akik bandám mellé állnak. És ott az a kis morajlás is, az pedig a fickó csatlósai lesznek a bunyóban. A lány kisétált az ajtón, ránéztem Fraggyra és bólintottam. Ő azonnal utána rohant és hangos csapódással bevágta az ajtót maga mögött. Tudta mit kell tennie, és mivel neki is célja volt a piros indikátor beszerzése, minden bizonyára a határig fogja rugdosni vagy vonszolni a lányt. Nem érdekelt igazán milyen módszerrel végez vele, a sunyi alak, de tudtam piros indikátor nélkül nem fog visszatérni. Addig viszont nekem gondom lesz a támadójára.
- Fiúk, tudjátok a dolgotok! - azzal az asztalról felkaptam az egyik sörös korsót, legurítottam ízibe egy kortyot, a következőt pofazacskómban felgyűjtöttem és a szemben álló alak képébe fújtam. Nem vártam meg se a többiek válaszát sem bármilyen reakciót, megpróbáltam neki is a képén széttörni a sörös korsót és ezzel hátra lökni valamennyire. Ha hátrébb esett, akkor ököllel vágódtam utána, hogy a lilamező úgyis megvédi, de azért csak érezze meg, mit ütnék a fejébe.
- Részeg disznók és aljas semmire kellők! Talpra, verjük szét ezt a mocskot! - kiáltotta Malcolm és dadogott mellé valamit Xen, valószínűleg senki nem értette, mint mond a nyelvén, de egy biztos, hogy előkapta boxereit és neki esett a tőle jobbra "békésen" ülő emberkének. Aki mellesleg kétszer akkora, mint az egész Xen gyerek.
Ekkora háttérben a csatlakozók is székekkel, poharakkal és korsókkal estek egymásnak, a feléjük rohanó ellentáborbelieknek.


//12-es kocka, amennyit dobok annyi alkoholista verekedni vágyó, buzgómócsing áll Wolf oldalára. //


A hozzászólást Bacchus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 12 2013, 17:37-kor.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal1003/1500Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 09 2013, 22:12

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'12-es dobókocka' :
Bacchus vs. Black Chevalier 4670872645_a1c627d8ba_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Black Chevalier Csüt. Szept. 12 2013, 13:34

Azok száma akik mellém pártolnak:
Black Chevalier
Black Chevalier
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Aug. 28.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal80/100Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (80/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 12 2013, 13:34

The member 'Black Chevalier' has done the following action : Kockadobás

'12-es dobókocka' :
Bacchus vs. Black Chevalier 4670870847_3e012c7cc7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Black Chevalier Csüt. Szept. 12 2013, 14:02

A francba is legalább azt elértem, hogy Sarah távozhasson – gondoltam megkönnyebbülten – Sokkal nyugodtabban verekszem, ha nem kell senkit sem védenem. Ám szívem könnyebbsége nem tartott sokáig, mikor láttam, hogy a nagydarab intésére a főkolompos, aki az egész kalamajkát kezdte a lány után indult. Ennek fele sem tréfa. Valamint tennem kéne azzal a fickóval – mondtam magamnak. Azonban láthatóan erre nem lesz semmi esélyem, mivel újdonsült ellenfelem, és a két itt maradt hibbant elállták az utamat. Így nem tudtam megvédeni a lányt a Fraggy nevezetű fiútól. Csak reményeim maradtak: egyrészről, hogy a lány azonnal el fog bújni másrészről, hogy ha ez nem sikerül, itt még időben tudok végezni és a segítségére siethetek. De ehhez le kell győznöm Wolfot, na meg a talpnyalóit, és a kocsma azon frakcióját, aki nem szimpatizál az én lovagiasságommal. Nem hittem, hogy a kocsma lakóival, na meg a két szolgálóval oly sok gondom lenne. Ezt rá is bízom, ha lehet a kocsma népére. Nekem Wolfot kell elkapnom, akárhogyan is. Megütni nem tud, és én se őt. Ilyen verekedésben még soha nem vettem észre. Hátralökések sorozatából fog állni ez a küzdelem. Azt hiszem ideje lesz nekiugrani a küzdelemnek, de előbb bárhogy is el kell fogadnom a barátfelkérését Sarah-nak. Így legalább tudni fogom, hogy életben van-e még.
Igyekeztem gyorsan elintézni ezt, és sikerült is az elfogadás, azonban ez alatt az idő alatt a nagydarabnak volt ideje, hogy támadásba lendüljön. Figyelmetlenségemért nagyon komolyan megfizettem. Szembe talált a pofájába felhalmozott sörrel, így a fejemhez kellett kapnom a kezem, hogy letöröljem a nedűt az arcomról. Mire ezt megtettem csak azt vettem észre, hogy jön szembe egy söröskorsó. Nagy csattanással széttört előttem, hátralökve engem. Csak a játék mentett meg attól, hogy komolyabb bajom essen. Ha a valóságban törik szét rajtam a korsó valószínű ott vége lett volna a küzdelemnek. A korsót egy ököl követte és állcsúcson talált. Ettől aztán még hátrébb csúsztam, de nem borultam fel. Nem szoktam haragból harcolni, de azt hiszem sok volt nekem az elmúlt fél óra. Először egy lány bántalmazása, aztán utána megy a kis nyomorék, most meg aljas módon kezd neki a főnökük??? Elegem lett. Tényleg. De úgy látszik nem csak nekem nem tetszett az itteni viselkedés. Úgy látszik ingyen sör ide, vagy oda azt itt maradtakból, ha jól számoltam hat, vagy hét személy állt mellém, míg Wolf mellé, csak egy nagyon randa ember. Ők neki ugrottak Malcolmnak, a kis ványadtnak, na meg a szerencsétlennek, aki a nagydarab barátunkat pártolta. Eközben én is nekiindultam Wolfnak
-Te rohadék, hogy benned annyi tisztesség sincs, hogy a haverodat olyan ellen uszítsd, aki legalább már látott kardot használat közben. Gyáva féreg vagy, és ezért, ha másképp nem én rád borítom az épületet! – üvöltöttem neki. Ennyire nagyon rég voltam ideges. Fogtam és a mellettem álló széket felkaptam, és mint egy kard Wolf felé vágtam, hátha betalál. Ha sikerült, akkor ezt követően dühömbe az asztalt ami mellett a szék állt megpróbáltam ráborítani Wolfra, az összes tárggyal együtt, ami azon hevert.
Közben az én oldalamat támogatók sem éppen a lovagi etikett szerint harcoltak mivel ketten lefogták a Malcolm nevezetű egyént és egy harmadik, pedig épp gyomorszánon vágta. A többiek pedig a maradék kettőt igyekeztek maguk alá gyűrni.
Black Chevalier
Black Chevalier
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Aug. 28.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal80/100Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (80/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Bacchus Pént. Szept. 13 2013, 10:19

Hihetetlen nyugalom áradt szét bennem, amikor utána ugrottam és az öklöm is a fejét csapta, ártani nem árthattam neki, de egy ideig még csúszott a padlón, volt időm körbenézni, hogy a többiek hogyan állnak. Szerencsétlen Xen-t ketten szorongatták, de jól állta a sarat a fogszabályozós srác. Többnyire védekezett, de hosszú nyurga lábaival folyamatosan rugdosta őket. Malcolm viszont annál szorultabb helyzetben volt, ő még csak hátra sem tudott repülni hisz lefogták és úgy ütlegelték. Neki volna némi ereje, de jelenleg nem tudta használni. És a maradék egy embert megint csak hárman ütöttek, hasonlóképp, mint Malcolmot. Úgy látszik a hős aki megmenti a lányt végül is elfog bukni, hála Fraggy perverziójának. Mindenesetre, a csatát úgy tűnik jelenleg bukjuk, hacsak komolyabbra nem fordul. Visszafordultam a fickóra és egy szék képe közeledett gyorsan. Telibe is talált és földhöz vágott a lendülete, az asztalt is rám borította hamar szépen elpixeleződött a rajta lévő korsók a sörökkel együtt, ahogyan a szék pár pillanattal ezelőtt. A bokája felé rúgtam és miközben felkászálódtam, fejjel nekirohantam a Malcolmtól jobbra eső fickónak, hogy legalább megzavarjam az ütlegelő triót. Ez elég is volt Malcolmnak, aki erejéből a bal oldalát tartó embert lefejelte és métereket repült hátra az ütéstől. Tovább nem néztem mit tesznek és a többieket magukra hagytam, oldják meg hárman, míg Fraggy vissza nem tér. Visszafordultam ellenfelemre. Ha már talpon volt vártam támadását. Közben a háta mögött futkorászó tulajdonost néztem meg, pánik program, nem is rossz. Kihívón ránéztem és elkezdtem futni a pult felé, remélem sikerül csapdába csalnom és követ. Ha nem követett, könnyedén elérhettem a pultot és kapásból lenyakaltam három üveg piát. Gourdom megjelent kezemben és most már kezdek készen állni  harcra, már csak képességem kell aktiváljam és ki kell hívjam egy az egy elleni párbajra, vagy elfogadnom a kihívását. Ha követett, persze akadhattak akadályaim, de addig nem nyugodtam míg rá nem borítottam az italokkal teli pultot. Útközben haloványan láttam ahogy Xen repül, jócskán nagyobb ütést kapott a kelleténél és Malcolm már az idegen támogatónkat segíti és tépi le róla az embereket, mint egy sebzett bika.

Fraggy melléktörténete: Sarah nyomába eredt, mire kiért a lány már messzi haladt, és harmadik fejfordításra találta meg az irányát. Fraggy nagyon jó színész, ugyanis ő elárulta nekem milyen magas szinten van, és ezt nagyon jól leplezte. Északnak futottak, pár sarok után be is érte a lányt és kigáncsolta, majd ráugrott. A játék természetesen a sérüléstő megvédte a menekülőt és a támadót egyaránt. Volt pár szemtanúja is az esetnek, mivel a nap jócskán fent volt még. Felajánlott a lánynak egy párbaj felkérést és azt elfogadtatta a síró lány ujjával, hogy megragadta. Majd félre vonszolta egy sikátor bejáratába és onnantól eltűntek a homályban. A nézelődők összesúgtak, ha szemernyi bátorságuk lett volna, legalább az egyikük utánuk megy..


//folyt köv Fraggyhoz következő postokban. //
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal1003/1500Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus Vs. Black Chevalier

Témanyitás by Black Chevalier Pént. Szept. 13 2013, 12:37

Nem tudok szabadulni a nyamvadt kocsmából. De már nem is akartam. Egyszerűen csak pixeleire akartam bontani a nagydarabot, meg a három itt maradt segítőjét. Keményen bosszút fogok állni a lányért, még ha ezért pirosra váltok is – gondoltam. Elegem volt.
Közben Wolf nevezetű a bokámba rúgott. Nem tudta kirúgni a lábam, de elég időt nyert, hogy elszaladhasson segíteni az embereinek. Feléjük fordultam, és azt láttam, hogy épp kiütnek Malcolmmal két mellettem harcoló vendéget, majd legnagyobb ellenségem elmegy, és nekiáll vedelni. Több sem kellett én is a bunyósok közé vetettem magam. Nem törődtem egyelőre Wolffal. Én csak szimplán mindegyiket el akartam már intézni. Xen fiúval addigra nem volt sok dolgom hatalmasat kapott. Malcolm, és a sörrel megvett harmadik eközben már épp az én harcostársaim fejét igyekezték összekoccintani. Feléjük indultam, mint egy oroszlán. a kocsmai barátjukat csak szimplán visszakézből pofon vágtam, amitől repült egy keveset, majd földet ért. Úgy láttam, hogy kissé már megviselt állapotba került. A Malcolm srác szemében láttam, hogy úgy gondolja, hogy nem jó helyen áll, de már késő volt neki. Megpróbált megütni, de sikerült kivédenem. Ritka módszert alkalmaztam utána: lába közén rúgtam a srácot. Bevallom volt bennem egy kis kíváncsiság, hogy merre fog repülni, valamint, hogy esetleg ebből fog-e érezni valamit. Tudom, hogy nem volt túl sportszerű, de ha ideges vagyok, csak azon gondolkodom, hogy lehet a leggyorsabban leszerelni az ellenfelem. Nos nagyjából jól gondoltam a röppályát. Egyenesen a plafon felé. Azonban, miközben hullott lefelé nem bírtam magammal, még egy akkorát beleöklöztem, amekkorát csak tudtam. Malcolm hátrarepült. A pajzs megvédte, de reméltem, hogy nem áll fel még egyszer, mert akkor én magam fogom kihurcolni a városból és széttépni.
Most már csak a nagydarab barátom maradt. Eddigre befejezte a vedelést és engem nézett. Kezében már ott volt a fegyvere. Nem tudtam eldönteni, hogy mért ivott annyit, de aligha érdekelt. Egyelőre csak álltam és néztem, hogy mit akar. Azt várhatja, hogy odamenjek. Dühös, és ingerült voltam, nem hülye. Amíg nem tudom eldönteni, hogy most mit akar, addig felőlem állhat ott. Fogtam, és a közelben lévő asztalról felkaptam egy kést és, úgy, ahogy a hadseregnél tanultam eldobtam, hátha eltalálom. Fájdalmat nem fogok vele okozni, de hátrébb löki. Aztán idegtől remegő kézzel kiválasztottam az itmejeim közül a kardom, és a pajzsom, majd vártam, hogy mit lép. A viszonylag épen maradt vendégek pedig azt nézték, hogy mi mit fogunk csinálni.
Black Chevalier
Black Chevalier
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Aug. 28.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal80/100Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (80/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Bacchus Pént. Szept. 13 2013, 14:46

- Hé, te lovagiasság megtestesítője! - kiáltottam ellenfelemnek, miután megittam a harmadik üveg töményet. Kezdtem igazán jól érezni magam és átesni a részegségbe így máris könnyebb lesz átalakulnom a részeges harcművésszé. Nem figyelt rám, inkább Malcolm barátom öklözte és rúgta. Kikészítettem pár üveg piát a pultra és elkezdtem dobálni a társait. Ők kilencen voltak, míg mi négyen. Sorra pörögve-forogva repültek a levegőben a palackok. Maga módján szép látvány volt, főleg, amikor egy-egy még talált is lilás derengéssel és szép pixel áradatban porladtak szét az üvegek, majd becsapódást követve vagy elestek, vagy továbbra is állva maradtak, igazán egy sem számított, Malcolmot kicsit sem féltettem, szikár legény, kifogja bírni. Gourdom bekészítettem és ekkor a fickótól egy kés repült. Reflexből kitértem az egyszerű támadás elől és a hátam mögötti falon egy üveg azon nyomban szétrepedt és pixeleire omlott. Közel volt, de veszélyesen közel nem. Bár ha eltalál az sem jelentett volna sokat, egyszerűen lepattan a védelem miatt. Ennyire hidegvérem azért még nincs.
Felfegyverezte magát ő is, bár ötletem sem volt miféle szerzet lehet, páncélja az biztosan van. Felkínáltam neki egy teljes életes párbajt. Bármelyikünk nyer, dönthet a másik életéről. Azzal elküldtem a felkérést.
- Hé te, bunyózzunk! - kiáltottam neki mosolyogva. Azzal Gourdom hónom alá fogtam és, ha elfogadta kihívásom, az idő leteltével, átugrottam a pult oltalmazó övezetét és nekifutással közelítettem felé, majd igyekeztem teljes erőmből a Gourddal pofán vágni. Ezzel bekerültem a kardja közvetlen közelébe. Magbiztos mosolyom semmi, az égegyadta világon semmi nem szakíthatta meg. Ha talált támadásom, ha nem kiejtettem a szavakat.
- Drunken Rage! - köptem szinte ellenfelem képébe. Bal tenyeremben megjelent a speciális boros flaskám és lehúztam teljes egészében. Jó érzés volt ahogy végig fojt torkomon a nedű.

Fraggy melléktörténete: ...ahogy bevonszoltam a sikátorba, már tudtam mit akarok tenni a sikoltozó lánnyal. Szájba vágtam, és ezzel máris fél életerejét elvesztette. Ellenben sok hatása nem volt. Téptem cibáltam a lányt tovább, a város mélyebben eső eldugottabb területeire, még mindig túl sok a nyitott fül, és tervemhez, nem kell nagy hallgatóság. Végighúztam tenyerem izzadt kopasz fejbőrömön és széles mosolyra húztam szám, ahogy megereszkedett egy pánt a lányon...


Pontjaim:

//Kockázzunk mi is :D3-as dobás vagy a fölött találat mindkettőnkre, én minden 2. támadási körömben pihenek jelenleg, te minden 6.-ban. És megengedem, hogy használd a spec képességed.


A hozzászólást Bacchus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 13 2013, 18:59-kor.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal1003/1500Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 13 2013, 14:46

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Bacchus vs. Black Chevalier 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Adoamros Dryadson Vs. Bacchus

Témanyitás by Black Chevalier Pént. Szept. 13 2013, 17:19

Elfogadtam a kihívását. Nekem mindegy, hogy élek vagy halok. Az elmúlt két és fél évtizedet azzal töltöttem, hogy a halállal néztem szemben az év majdnem minden napján. Ez sem más, csak más a felszerelés. De ugyanúgy harc. És a harc már a véremben van. Miközben elfogadtam azonban nem maradt tétlen. Fogta és telibe talált a gourdal, azonban a páncélom kitartott még hála a jó égnek. Nem volt túl sok erő az ütésében.  Gyorsan azért hátrébb léptem, hogy újabb meglepetésütést ne kapjak.
-Ennyi telik csak tőled? – kérdeztem – harmatgyenge hátbatámadás. Hiába te egy igazi rohadék vagy. De egészségedre. Az életed fabatkát sem ér, amíg így éled. Fordíts hátat az egésznek, amíg teheted – javasoltam neki. - Mint láthatod a kocsmai közönség nagy része, vagy gyáva és elfut, vagy van benne annyi igazságérzet, hogy azok mellé állnak, akik a jót képviselik. És ez nem csak kicsiben van így. Az egész világ így működik. Mindig lesznek rosszak, de a jók mindig többen lesznek, és legyőzik a káoszt. Hülyén hangozhat számodra, de azért ez így van. Azon kívül, hogy szeretsz balhét csinálni nincs veled semmi bajom. De, ha a haverod kárt tesz a lányba, akkor neki nem lesz menekvés.
Miközben beszéltem hozzá az arcát figyeltem, hogy vajon tényleg, van benne valami rokonszenves, valami jó is, ami miatt nem kell az élet-halál harcot mindenképp valamelyikünk halálával befejezni. ezen kívül a stratégiámon gondolkodtam. Ivott. Sokat. Ilyet már láttam egyszer, bár csak filmen. Vajon az üvöltözése, mi lehetett? Biztos valami speciális képesség – gondolkodtam. - Nála nem lesz szükség különféle cselekre. Ez igazi izmok csatája lesz, kolosszusok összeütközése. Hisz mindketten olyanok vagyunk, mint egy hegy. Na akkor meg is van az ideális taktika vigyorodtam el.
A következő pillanatban a pajzsomat teljes erőmből az arcába vágtam, úgy, ahogy csak kitellett tőlem, mintha azzal akarnék sebezni. Ha találtam, akkor a kardommal egyszerűen megvágtam a hátratántorodó testét.

Harci Statisztika:





A hozzászólást Black Chevalier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 13 2013, 17:21-kor.
Black Chevalier
Black Chevalier
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Aug. 28.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal80/100Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (80/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Adoamros Dryadson Vs. Bacchus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 13 2013, 17:19

The member 'Black Chevalier' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Bacchus vs. Black Chevalier 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Bacchus Pént. Szept. 13 2013, 18:59

Elfogadta kihívásom ( Razz) Szemből ráfutottam és sikeres volt a pofán vágás, na végre egy olyat bemoshattam neki, hogy csak arról kódul tőle. Ahogy benyakaltam rövid szavaim után az üveg flaskát nyomban földhöz vágtam és az csilingelve robbant szét a padlón. A fán csak úgy pörögtek az üvegdarabok, amik el is kezdtek elpixeleződni. Végig farkas szemet néztem vele, de talán ez volt a hiba, taszított rajtam egyet pajzsával és szép piros csíkot húzott hasamtól vállamig. Remélem, megmarad a seb.. Az úgy valahogy rosszfiúsabbá tesz, ha tele vagyok hegekkel. A szemem alatti tetoválások különösségét nem is beszélve, ellenállhatatlan mosolyommal, testi erőmmel és apró szemeimmel. Talán odakint pont ezért vettek be a bandába és emeltek ki a sztárság unalmas bölcsőjéből. Jótékonyan éreztem, ahogy visszaáll kitartásom, ez a fickó ellen máris fáradtnak érzem magam, pedig még csak most csaptam homlok lebenyen.
- Jókora vágás volt csávó. Becsmérlésed kicsit sem izgat, amit meg a jó és rossz harcáról mondasz, az meg még kevésbé, de ha ennyire káoszt akarsz lássuk mit kezdesz Malcolm barátommal - hagytam neki egy kis felfogásnyi szünetet és vigyorogtam - MALCOLM - kiáltottam hatalmasat - HASZNÁLD A KÉPESSÉGED! - nem akartam többet mondani és felesleg is volt. Malcolm képességét még csak egyszer láttam, de fantasztikus volt. Talán más játékos soha nem is fog tudni ilyet csinálni, mint ő.  
- Brain rot. - ejtette ki Malcolm szavait, még én is hallottam fejemben, egyszerűen nem tudom hová tenni. Barátra, ellenségre mindenkire hat. A Malcolmot ütlegelő két fickó egymásnak esett és innentől egymást ütik, a Xent és az ittas állatot ütő fickók is így tettek. Azonban Malcolmot továbbra is püfölte egy, ez ellen nem tudott mit csinálni, ahogy felállni sem tudott cimborám. Xen segítségére sietett mivel már ki tudott mászni a sarokból és dadogva, üvöltve neki rohant a cimboráját ütlegelőnek és felborította, mindketten a földön voltak és innentől testük között villogott a lila mező. A fennmaradó alkoholista emberke, pedig szintén egy ellenféllel maradt szemben, vigyora meggyőző volt, ahogy hiányos fogai csíkot húzva lendültek a levegőben. Koponya koponyát érhetett volna, azonban a lila mező ezt is megakadályozta, ehelyett, a jó oldalon álló a földre roskadt. Malcolm még egy körig tudja fenntartani a képességét, nem volt sok időm, addig jelentősen be kell, zúzzam ezt az emberkét. Ő már első támadásával életerőmre hatott. Figyelnem kell.

Fraggy melléktörténete: A lány páncélja pixeleinként tűnt el róla így felfedte, dekoltázsa és felsőteste szépségeit. Fraggy örömére, azonban továbbra is küzdött minden érintés hatására. Fraggy erre besokallt és könyökkel állba vágta. A rendszer felajánlotta neki, hogy végez-e ellenfelével, avagy életben hagyja. Nagy döntés, hogy legyen, végig nézett a lány elbűvölő testén...


1. fázis:

Életerő: 13/15
Páncél: 0

// Azt kifelejtettem mondani, hogy Bacchus gyorsaság alapon 4x támadhatna Rolling Eyes ettől azonban eltekintek, továbbá fegyverkezelésem csökkent, így 4 vagy afölött találok következő körben. //
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal1003/1500Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Játék

Témanyitás by Black Chevalier Vas. Szept. 15 2013, 12:13

Őszintén szólva, nem igazán törődtem azzal, hogy mi folyik mögöttem. Az emberek okosak megoldják a problémáikat. Engem csak az hajt, hogy kijuthassak innen, mivel látom a szemem sarkába, hogy a kis ártatlan lányka  élete csak fogy és fogy. Nem tudom, hogy meg fogom tudni-e menteni. Nem hiszem – gondoltam – így akkor legalább ideje összezúzni azokat, akik az egészről tehetnek. Először leverem ezt a Wolf nevezetűt, aztán jöhet a maradék három. Wolfot nem fogom szerintem megölni – van valami benne, ami miatt úgy gondolom, hogy egy kiadós verés helyre ránthatja őt. Talán Xen és Malcolm is ilyen személy, nem tudhatom. Fraggy meg fog halni, ha a lány meghal ezt már eldöntöttem. A másik három, nos az majd kiderül. A seregben is sokszor elég volt néhány pofon, és pofára esés, hogy valaki elfeledje a sok hülyeséget, amit élete során elkövetett. Majd kiderül mi lesz.
Malcolm nevezetű egymás ellen fordította az embereket. És akkor mi van? Rám nem támadtak, úgy, hogy különösebben nem érint a dolog. És ez is csak egy képesség, ha lejár, akkor majd újra mellém állnak és folytatják a három alak összeverését. Nincs semmi baj. Egyelőre pedig nálam az előny. Látom a nagydarab elfáradt, mivel nem próbált visszatámadni. Kevesebb piát kellett volna vedelned hülye gyerek – morogtam magamnak. De akár csak lehetett ez egy taktikai pihenő is. Nem tudhattam pontosan. Azonban egy dolgot tudtam. A pia, és a képessége közt kapcsolat van. A kérdés az, hogy mit tud csinálni vele. Eddig nem láttam különösebb hatását, úgy hogy egyelőre úgy kell készülnöm, hogy biztos van valami erősebb része is a specialitásának. Jó lenne tudni mi az – gondoltam – de nem vagyok gondolatolvasó. Így nem marad más hátra, mint, hogy én is használom a képességem.
Ezt soha nem tettem. Szvjatogor büntetése ugyanúgy számomra is kellemetlen hatással van, mint ellenfelemre. De használatával a következő támadása nem fog semmit sem érni. Ahogy eltalálja a pajzsomat. Fegyvere elnehezedik, ahogy az enyém is, és csak állunk majd egymással szemben, és nem csinálunk semmit. Úgy véltem itt volt az ideje a bevetésének. A pajzsom valószínűleg össze fog törni a támadása miatt, de legalább az életpontokat nem fogok veszíteni.
- Szvjatogor No Bachi – kiáltottam el magam. Nos, a látványos rész elmaradt: sem égi zene, sem angyalok leereszkedése a mennyből, sem semmi ehhez hasonló. Csak annyi történt, hogy felfénylett a pajzsom. Semmi más. Most, hogy ezzel megvagyok ideje támadnom is – gondoltam.
Nem próbáltam szépíteni a támadásomat. Egyszerű, egyenes szúrás volt, amibe beleadtam minden erőmet. Ha eltaláltam, ha nem utána hátrébbléptem, és feltartottam magam elé  a fénylő pajzsomat, és vártam a támadását, ami reméltem, hogy megérte azt, hogy felhasználtam a képességem.
- Na mi lesz mocsok? Nagy a szád, de támadást még nem láttam tőled! – kiáltottam oda a nagydarabnak.

Harci Statisztika:


A hozzászólást Black Chevalier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 15 2013, 12:14-kor.
Black Chevalier
Black Chevalier
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Aug. 28.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal80/100Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (80/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Játék

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 15 2013, 12:13

The member 'Black Chevalier' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Bacchus vs. Black Chevalier 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Bacchus Szer. Szept. 18 2013, 20:40

Szépen folyt a küzdelem, épp most repült ki a bejárat melletti ablakon, az egyik jóság harcosa. Név szerint a kicsiny Xen hajította ki, azt nem láttam hogyan, igaz neki a képességét sem láttam még, és azt sem tudom mennyi van neki. Tipikus jó ivó cimborák voltak, értettek a hamis kártyához és a hamis kockához, zsiványak voltak és szerették hajszolni a piát, a nőket és a szerencsejátékot. Kell is ennél több? Mióta mondjuk az öregnél voltam, egész sok jó történt velem. Bátyó mégsem hülyeségeket beszélt, még az a pironkodó lányka is, egész aranyos. Kitudja, vajon az a világ lenne nekem való, vagy ez ahol, bűzlő állatok, bűzlő állatokkal verekednek. Verekedés, hisz kölyök korom óta, csak püfölöm az embereket és nem unalmas, sőt! Ez a bunyó is kellemes száj ízt hagy maga után. A vér, a pia és a törmelék pára ez a nekem való, kár, hogy itt nincs vér, nincs úgy bűz és eltűnnek a tárgyak, ha összetörnek, és persze a legtöbb törhetetlen. Mint ahogy épp Malcolm fejével próbálnak szöget verni egy asztalba, vagy Malcolm fejét bele, különben lényegtelen. Míg használj a képességét, addig nem tudja használni a testét. A nagydarab, kedves képű fickó, akire még a kutyámat se bíznám, mert úgy néz ki, mint akin aknát robbantottak, odament segíteni neki, és lila pára felhőkkel repkedtek nyomában az emberek. Még a nem harcolókra is rátámadt. Civileket ütlegelni, csak mert maradtak tévézni, nem is rossz ötlet. A kövér kocsmáros szaladgált a helyiségben továbbra is, próbálta leállítani a verekedőket, minket. Nem kellett sokat várnom, kezdett homályosulni a világ, ha a pia, kezdem prímán érezni magam. Elkaptam a grabancát, ahogy kicsit közelebb ért hozzám és úgy rohamoztam meg a világító pajzsos benga állatot. Előbbi szúrása fontos életerő pontoktól szabadított meg, amit most vissza kell neki adjak, de nem is akárhogy, talán a pia gőze, vagy csak az hogy tudassam vele, hogy tömegverekedésben van, talán igen pontosan ezért. Neki löktem a kocsmárost a pajzsának, és a gourdom próbáltam beleépíteni abba a hülye fejébe. Kettő feje lenne, nem egy az! - Akkor jól figyelj igazság harcosa - és mielőtt eltaláltam volna a gourddal újra lendítettem ezúttal sokkal kiszámíthatatlanabbul, a bal lábam kicsuklott oldalra, de nem estem el, játszi részegséggel, azaz könnyedséggel csúsztam arrébb, inkább gyomron vágom, azzal a gourd lefelé tartott a kocsmáros teste mellett, nem vagyok kíváncsi mit csinál a pajzsa.

Fraggy melléktörténete: Elutasította Fraggy. Túl egyszerű lett volna, meg hát még csak el sem játszadozott vele. Megpróbálta képen vágni a lányt és felvillanta lila burok. Ezután tenyérrel lenyúlt a mezítelen felsőtestre és felrángatta, ahogyan fogást talált rajta. Talpra állt az előtte könnyező lány, elengedte a fogást és úgy csuklott össze, mint egy rongybaba. Túl könnyű volt, gondolta Fraggy. Máris van egy rongybábuja. Újra kihívta harcra, a teljes életes felkérés felvillant a lány előtt, de ő csak zokogott. Fraggy ráordított, hogy fogadja el. Nem tette Sarah, ugyan hogy tehette volna. Fraggy rárúgott a combjára ezzel repült egy kicsit és a földre zuhant. Fraggy utána ugrott és rávette magát még egyszer ráordított, hogy fogadja el. Továbbra sem tette a lány. Fraggy ezen bedühödött és erővel kényszerítette a lány kezét és rányomott az elfogad gombra, még jobban zaklatott volt Sarah csak bőgött és hullámzott a mellkasa és csak úgy pattogott keble Fraggy szeme előtt. Fraggy letépte maradék ruháját is a lánynak, így már meztelen volt. Még egyszer gyönyörködött benne, felállt előtte, odasétálta háta mögé. Előre nyúlt a lány testén a vállai fölött, ameddig csak elért, és mire visszaért a nyakához, begyakorolt mozdulattal kitekerte a nyakát, mint egy csirkének. A lány életereje ezzel a mozdulattal elérte a nulla pontot és pixeleire robbant. Csend lett és Fraggy fejében is nyugalom, hogy nem kellett hallgatnia a bőgőmasinát. Felnézett és látta, hogy máris megkapta a piros indikátort. Széles vigyorra húzta száját és kidüllesztette egy arany fogát. Valószínűleg odakint hagyhatta el az eredetit, ismeretlen körülmények között. Még mindig érezte a lány puha bőrének tapintását az ujjbegyében, de egyet sajnált igazán Fraggy hogy nem szenvedett eléggé, mielőtt meghalt.


2. fázis:

Életerő: 9/15
Páncél: 0
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal1003/1500Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 20:40

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Bacchus vs. Black Chevalier 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Adoamros Dryadson Vs. Bacchus

Témanyitás by Black Chevalier Szer. Szept. 18 2013, 22:38

Eltalált. A nagydarab kicselezte a képességem azzal, hogy hozzám vágta a kocsmárost, aki velem együtt az ezt követő pillanatban tehetlenségre lett kárhoztatva. Így Wolfnak könnyű dolga volt. Még részegen is el tudott találni, brutális erővel. Teljesen meghökkentem az ütés erejétől. Olyan erővel vágódott a fegyver a páncélomnak, hogy az összes levegő kiszaladtam a tüdőmből. Valószínű, hogy sokkal nagyobb bajom is eshetett volna, ha az évtizedek során nem keltem volna minden reggel fekvők, és felülések halmával. Hát igen a katona létnek megvan a maga előnye. Bár így az ütéstől nem ájultam el, azért elég sok életpontot vesztettem. A rohadt képessége – gondoltam magamban – részeges küzdés? Azt hittem maximum gyorsabb lesz, esetleg kitartóbb, azt nem hittem volna, hogy ekkorát fog tudni ütni. Össze kell szedned magad öreg harcos – morogtam – ez így nem mehet tovább. Le kell győznöd ezt a nagydarab tahót, nem veszíthetsz ellene! Meg kell mentened még egy lányt is!
Ezekre a gondolatokra nagy nehezen feltápászkodtam. A képességem már feloldódott. Hiába tényleg nem sok hasznát veszem egy az egy elleni küzdelemben. A kocsmárost arréb taszítottam, és közben végignéztem a kocsmán. Érdekesen állt a küzdelem. Láttam, hogy mind az én társaim, mind az övéi fáradhatatlanul próbálják egymást úgy agyonütni, hogy senki nem nyúl senkihez. A kocsmából már nem maradt sok. Sokan csak a túlerővel próbálták lenyomni a „gonoszokat” bár ez nem volt a legjobb megoldás. Ők gyorsan pórul jártak. Az ellenfeleik elkapták őket és szépen össze is verték volna őket, ha a pajzs nem védte volna őket. Látszott rajtuk, hogy Wolf társaival ellentétben nem voltak gyakorlott harcosok. Hát ez van. Nem alakulhat minden a legjobban. Azonban az egyik mellettem harcoló, úgy döntött, hogy drasztikusan megváltoztatja a küzdelmet. Idióta módszert talált erre, de hát nem lehet mindenki zseni.  Xent a is gizda fiút – aki épp egy másik társam lezúzásával volt elfoglalva – egyszerűen bokán ragadta csöndben hátulról, majd erejét kihasználva kihúzta a srác lábait. A fiú feje nagyot koppant a padlón. De a nagy tulok ennyivel nem érte be. Tuti, hogy kint pankrátor lehetett, mivel a srácot a lábánál foga elkezdte körbe forgatni, és ezzel letarolta a maradék környezetet is. Majd mikor megunta ezt a hülyeséget csak egyszerűen elengedte a fiút, aki nagy nyekkenéssel ért földet. A pankrátorszerű alak ezt követően keresett egy ép széket, amire leült és kifújta magát. Mindenki elképedve nézte őt. Még én is.
Miután magamhoz tértem a döbbenetből újra ellenfelemre akartam koncentrálni. Azonban újabb dolog terelte el a figyelmem: Sarah életcsíkja. Sarah életpontjai egy szempillantás alatt nullába fordultak. Düh hulláma futott végig rajtam újra. Az a kis rohadék megölte a lányt. Elvesztettem az eszem. Meg fogom ölni – meg fogom ölni, ha bele kell is halnom. Mérhetetlen düh támadt a fejembe. Nagy nehezen elfordította a tekintetem az üres életcsíktól és Wolf felé fordultam. Elég – mondtam magamnak – később is ráérsz bánkódni. Most csak éld túl, hogy utána az a rohadt gyilkos ne élhesse túl.
Nem haboztam tovább. Wolf felé rúgtam a földön heverő üveget. Ha eltaláltam a pajzsommal töröltem képen, majd ha megtántorodott, akkor a kardommal egyenesen a mellkasába szúrtam. Közben dühödten mondogattam magamban – megölte, megölték. Egy ártatlan lány életét kioltották. Mért? Mért őt? MEGŐLÖM mindet. MINDET!

Életpontok: 20/13
Páncél: 4/0


A hozzászólást Black Chevalier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 18 2013, 22:38-kor.
Black Chevalier
Black Chevalier
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Aug. 28.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal80/100Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (80/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Adoamros Dryadson Vs. Bacchus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 22:38

The member 'Black Chevalier' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Bacchus vs. Black Chevalier 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Bacchus Szer. Okt. 02 2013, 13:56

Elég vacak volt a helyzet, Xen ki lett dobva, valahol mögöttem csapódott az italos polcoknak és csörömpölés közepett támaszkodott fel a pultig. Átugrott rajta és neki támadt újra a nálánál nagyobb darabnak. Dadogva üvöltött, érthetetlen saját kis nyelvén. Rohant, de a békésen nyugvó felpattant a székről és úgy beleverte Xen-t a földbe, hogy még így lila burokban is nyekkenhetett egy nagyot. Azonban a tökmag feltápászkodott és megsorozta a colosszus mellkasát. Mind hiába jutalma egy iszonyatos rúgás volt amivel újra az italos polcon kötött ki ezúttal jóval kevesebb csörömpölés közepett. Újból lekászálódott, de tovább nem tudtam követni sorsát. Rohamozott ellen felem, amit egy felém repülő üveggel díszített. Röptében elkaptam és megittam a tartalmát - Hehe ez nem jött be - szemétkedtem vele. Pajzsa telibe talált, cserébe kapta az üres üveget, amit szétvertem a pajzsán. Egy szúrás viszont telibe talált, vészesen közelített életerőm a piros felé és mellé jótékony hatása is a piának enyhítették fájdalmaim. Ellöktem magamtól és igyekeztem utána fejelni. Ezt viszont elvétettem, ugyanis rettentő fáradtság terített le, motyogtam, de igazán én sem értettem mit, csak szidtam a fajtáját. - Héééé Mal, nyenyenyenye.. - nyöszörögtem csak úgy a levegőbe. De jó ez a pia, üt mint a vonat. Malcolm transzban volt továbbra is nem hallhatta hangom, de a káosz melyet teremtett fennmaradt. A rút továbbra is egyik jó harcost felkapva, azzal ütlegelt két másikat, miközben azok egymást verték. Xen támadói közül, aki még bent volt a helyiségbe, teljesen váratlan neki fordult a nagydarabnak, akivel párbajozok. Feltápászkodtam, és beálltam egy védekező állásomba. Karjaim magam előtt hullámzottak, igazából szilárd talajt kerestek, lábam járt mint egy táncoslábúnak, és vártam a "lovag" érkezését.

Fraggy melléktörténete: Lépdelt kettőt, és örült a hőn áhított piros indikátornak. Örömében ugrált és táncolt. Kopasz fején a halovány fényben árnyékok sokasága táncolt. És futtában lépett ki a sikátorból egyedül. Senki nem volt már a környéken. Lecsekkolta cimboráinak életerejét és egyikük veszélyben volt. Azon nyomban futni kezdett vissza a kocsmába. Bj lesz ha nem érek oda időben Bacchus miért nem segítenek neked a többiek? Nyamvad Xen biztos elárulta, hisz ő már tizenhetes szintű, miért nem használja képességeit, meg erejét? Az a kis pondró még mindig félénk..


3. fázis:
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal1003/1500Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 28 2013, 17:35

Ossu!

Hűha, nem apróztátok el. Kár, hogy félbeszakadt, de a jutalom így sem marad el: mindketten kaptok 30 expet és 70 aranyat. Lezárom a párbajt.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Bacchus vs. Black Chevalier Exp_bal0/0Bacchus vs. Black Chevalier Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus vs. Black Chevalier Empty Re: Bacchus vs. Black Chevalier

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.