Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 15 2013, 16:47

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Hinari Vas. Szept. 15 2013, 22:45


Utolsó kör a képimmel, most vagy soha! Jó lenne legalább a fele arány felé tornászni a találati statisztikát, hamár elérni úgysincs sok esély, hogy elérem, de a lehető leginkább meg kell közelíteni, ez most a célom. Támad, talál is, majd pihen, én pedig igyekszem kihasználni az alkalmat, és megsebezni őt.
Élet: 25

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 15 2013, 22:45

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Szept. 16 2013, 19:35

//Hp 4//

*Sikerült eltalálnom, de mikor visszatámadt, még mindig olyan hatalmas sebzéssel tette. Ch... vörös zónába került az életcsíkom. Persze újra figyelmeztetnem kellett magamat, hogy ne idegeskedjek. De érzem, ennek hamarosan vége. Tudtam, hogy ez a lány jó ideje nem nyert kört. Így talán vigasztalhat a tudat, hogy adhatok neki egy kis örömöt a vesztésemmel. De akkor sem adom fel, ismét támadtam. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 16 2013, 19:35

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Hinari Hétf. Szept. 16 2013, 20:07


Már alig maradt élete, egyetlen ütés kellett volna már csak, ám lejárt a képességem is, így nem tudtam életre se váltani, és amúgyis fáradt voltam, pihennem kellett volna ígyis-úgyis, és annak tudatában, hogy eleve minden körben kétszer támadott... nem, esélyem sem volt, ő is biztosan tudta ezt, a magas sebzésem sem ért semmit ellene. Biztosan full magabiztosan játszotta le ezt a párbajt, mégcsak az kellett volna nekem, hogy gondolatban azt higgye én fogok nyerni, nyugtatgatva magát, hogy nembaj, a szegény szerencsétlennek legalább egy győzelme lesz. Nem, még gondolni sem akartam a lehetőségre, ígyis elég rosszul alakultak a fordulók, kár volt egyáltalán benevezni... a sajnálatára, és úgy egyáltalán, a többiek sajnálatára semmi szükségem sem volt. Sajnálják magukat, nekem ígyis elég megalázó volt ez az egész, s már másodjára múlott csupán egyetlen találaton az eredmény. Higgadj le.
- Gratulálok - mosolyogva nyújtottam kezet, majd meghajoltam, és távoztam. Legalább ezen is túl vagyunk, gondolni sem akarok rá innentől. Nem szerettem a szabdalót, mostmár nem...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Szept. 17 2013, 15:59

*Nem akartam hinni a szememnek! Betalált mindkét nyílvesszőm, amit már kétségbeesetten lőttem ki ellenfelemre. Olyan nagy kő esett le a szívemről, hogy nyertem, de ugyanakkor lelkiismeret furdalásom is lett, s megsajnáltam a lányt. De nem akartam ezt nagyon kifejezni neki. Elfogadtam a kezét, s én is meghajoltam.*
- Kemény ellenfél voltál, megijesztettél. Gratulálok!
* Mondtam neki mosolyogva, majd távoztunk a helyszínről. Azt hiszem, a novában ez volt az utolsó küzdelmem. Örülök, hogy győzelemmel zárhattam le. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 18 2013, 17:10

Az utolsó kör talán legizgalmasabb párbajának bizonyult a kardforgató és az íjász küzdelme. Hinari azonban nem tudta megtörni rossz sorozatát.

Győztes: Koshitsu Esutel
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel - Page 2 Empty Re: [Nova 4. kör] Hinari vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.