Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 22 2013, 12:14

Koshitsu Esutel
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 32 (sebzés 16)
Erő: 0
Kitartás: 8
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 10
Páncél: 4

Felszerelések:

Tetsuko Jin
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 18
Kitartás: 8
Gyorsaság: 20
Speciális képesség: 10
Páncél: 7

Felszerelések:

Esutel sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 3-at vagy nagyobbat kell dobnia.
Jin sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 3-at vagy nagyobbat kell dobnia.

Esutel sikeres képességaktiválásnál 11 HP-t veszít és kétszer támadhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Koshitsu Esutel
Tetsuko Jin
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Május 22 2013, 12:32

*Kicsit meglepődtem, mikor egy félszeművel találtam magam szemben, de hát mit tehetek én? Küzdenem kell. Kedvesen elmosolyodtam, még fel is emeltem a kezem üdvözlésképpen, majd megszólaltam.*
- Szia, sok sikert! ^^
* Ismét nyerni akartam. Keserédes volt korábbi győzelmem, úgy érzem, Meredithel még el kell majd beszélgetnem, nem hagy a bűntudat, míg meg nem oldom ezt a problémát. Azonban most félre kell dobnom, mert ismét egy ellenfél áll előttem, akit ismét le kell győznöm. Ha nem megy, akkor is emelt fővel távozhatok, hisz eddig is nagyon szép eredményt értem el. Azt hiszem... Nem is várattam tovább a fiút, céloztam, s kilőttem első nyílvesszőmet. Majd éneklésbe kezdtem, s imádkoztam, hogy sikeresen tudjam aktiválni a speciális képességemet.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 22 2013, 12:32

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Május 22 2013, 17:13

Egy győzelem és egy vereség, ez a jelenlegi állásom. Igaz, ez jobb, mint gondoltam. Igazából három vereségre számítottam, győzelemre nem. Sajnos ez az egy siekerem is olyan, amilyen, nem igazán érdemlem meg, én így érzem, de majd elnézést kérek a lánytól, ha újra összefutok vele. Nagy szerencsémre feltűnő jelenség göndör, vörös hajával, nem lehet eltéveszteni. A mostani ellenfelem szintén egy lány.
- Tetsuko Jin- bemutatkozás, meghajlás és persze a mosoly.
- Neked is...- ezzel mindenformalitás megtörtént, de mire felocsudok, már eltalál egy nyílvessző és leszedi páncélom, meg hp-m egy is részét. Kicsit meglep ugyan, de tudom jól, hogy támadnom kell.



HP: 72/80
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 22 2013, 17:13

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Május 22 2013, 19:05

- Koshitsu Esutel.
* Furcsa volt kimondani az egész nevem. Mármint csak azért, mert itt a SAO-ban nem szoktam. Sosem mutatkoznak be nekem teljes névvel, így én sem. De most mivel megtisztelt az ellenfelem a teljes nevével, nem tagadhattam meg tőle az enyémet. Bár, hogy mit fog vele kezdeni, az már rajta múlik. Talán semmit. Én is mosolyogtam, mert ő is, de a harc az harc, s mivel nekem kellett kezdenem, kezdtem is. Az éneklésem most nem jött be. De nem adhatom fel. Újra elkezdtem, de előtte még lőttem egy újabb nyílvesszőt is. Épp hogy, de kikerültem a támadását a fiúnak. Egyelőre sebessége egyenlő az enyémmel. Éppen azért küzdök, hogy a következő körben ne így legyen.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 22 2013, 19:05

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Május 23 2013, 17:18

Támadásom sikertelen, nem porbléma, egy íjász ellen számítani lehet erre, ezért nincs okom mellre szívni. Saját ügyetlenkedésem is közre játszik ebben. Mire észbe kapok és támadnék megint, már egy újabb nyílvesszőt érzek oldalamban, minek következtében hp-m megint csak csökkenni kezdett. Ezekután bájos ellenfelem éneklésbe kezd.... azonnal rájövök, hogy mi is ez, mert egyre csak lassulok, az pedig nem elnyös, ha az ember ellenfele egy íjász. Azonban nem tehetek mást, támadok és bevetem saját képességem is, már ha működik egyáltalán ellene.

HP: 47/80


A hozzászólást Tetsuko Jin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 23 2013, 17:19-kor.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 17:18

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Május 23 2013, 17:46

*Végre sikerült bekapcsolnom a speciális képességet, így ezek után kettőt támadhatok egyszerre. Azonban az ellenfelem is célba talált, lement a HP-m rendesen. Sajnos hiába aktív a speciális képességem, pihennem kell, így csak egyet tudok lőni. Ugyanakkor imádkozom, hogy ez is találjon, ahogy a többi. *

// HP spec miatt 80 helyett 69, de sebzés miatt o páncél és 55 HP a végeredmény. Megjegyzés nekem: 1 támadás + 1 pihenés. //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 17:46

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 23 2013, 18:05

Mivel Jinnek is sikerült aktiválnia a képességét, így a támadások száma megmaradt 1-1. Esu nem töltötte ki a pihenőkörét.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Május 23 2013, 18:14

Rendkívül érdekes és hasznos képessége van ellenfelemnek, igazán sokoldalú, biztos nagyra becsüli őt a saját céhe. Bár az én énekem koránt sem volt olyan szép, mint az övé, a hatás meglett, így hátrányban nem szenvedek, vagyis nem nagyobban mint eddig. Talán megleptem a lányt, mert mellém lőtt.... nem hibázott eddig a pilantig, szegény, ez azért mondjuk aljas húzás lehet tőlem...Azonban ez még mindig egy párbaj, ezért támadok
- Sumimasen - kérek elnézést a viselkedésemért, támadásomért, meg úgy mindenért.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 18:14

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Május 23 2013, 18:25

*Az biztos, hogy hatalmasra kerekedtek a szemeim, amikor ő is elkezdett énekelni, s lám lám, csökkent a gyorsaságom az ő gyorsaságpontjainak felével. Hát néztem ki a fejemből erősen.*
~ Másoló? ~
*Nem lehetett más, hisz tudtommal nem kapja meg két ember ugyanazt a képességet. Nah, ez a képesség nekem is kéne. Csak ahhoz, hogy esélyem legyen megszerezni, Ennek a Jinnek meg kellene halnia. De hogy azután is megszerezzem, az egy a 10ezerhez. Mármint... most már csak a sokkal kevesebbhez... Megráztam a fejem, hisz bolond gondolataim mindig is voltak, akkor is ha nem gondoltam komolyan, vagy őszintén. Eljátszani egy gondolattal teljesen más, mint hinni, és cselekedni azt.
*Mellé is lőttem elképedésem miatt, de hál' Istennek ő is elszúrta.*
- Ahm semmi. Szerencsés srác vagy! ˇˇ
* Sajnos nem tudtam most lőni, pihennem kellett. Kihasználtam az időt egy kis csevejre. *
- Hamarosan, ha 10es szintű leszek, kíváncsi vagyok, milyen speciális képességem lesz. Ha belegondolunk, megvan a maga izgalma ennek a játéknak, hiába olyan veszélyes.
* Megint eleresztettem egy mosolyt a srác felé, kedvesnek tűnt. De most már elővettem egy újabb nyílvesszőt, hogy amikor már tudok, lőhessek. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Május 23 2013, 18:42

Képességünk hatott a másikra, így olyan, mintha mi sem történt volna, leszámítva azt, hogy csökkent egy kicsit a hp-nk. Ellenfelem támad, de elvéti, majd én is hasonló bénaságról teszek tanúbizonyságot. Nem nevet ki, meg is lepődöm rajta, majd csak elmosolyodok.
- Ugyan, szerintem pont az ellenkezője – felelem, hát egy félszemű ember koránt sem szerencsés, elvégre nagy balszerencse kellett ahhoz, hogy elveszítsem a szemem és vele együtt az emlékeim, szüleim, mindenem.
- Igen, valóban. Ez olyan zsákbamacska féle. Nem tudhatod, hogy örülsz-e majd annak, amit kapsz hallottam már olyan játékosról, aki ki nem állhatja a saját, gyenge képességét. Igaz én sem repesek az örömtől a sajátom miatt, de ez más. Mindegy, most mind a ketten pihenünk, elég intenzív támadás sorozatot hajtottunk végre, ezért nem csoda. Botom magam elé emelem, hogy védekezzek, bár egy nyílvessző ellen tehetetlen vagyok.

Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Május 23 2013, 19:05

*Jin kedves volt, nem úgy mint előző ellenfelem, aki ráadásul a céhtársam is egyben. :S Csak mosolyogva ráztam a fejem, mikor azt mondta, nem is szerencsés. de többet nem vitatkoztam vele erről. A következő kijelentésére meg csak bólintottam. De itt volt az ideje, hogy újra lőjek. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 19:05

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Május 23 2013, 19:38

Nem húzzuk tovább az időt, a pihenésnek vége, ideje hát másra koncentrálni. Először ő támad, egy hangyányival ugyan, de gyorsabb nálam. Kilő egy nyilat rám és a lábamba fúródik, ezáltal értékes pontokat veszítek újfent. Nem adhatom fel én sem, nem tehetem a céhem miatt. Nincs más választásom, mint a támadás.

hp: 32/80
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 19:38

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Május 23 2013, 19:41

*Végre ezt nem szúrtam el, de bajtársam igen. Nem reagáltam rá, lőttem még egyet. *
~ De jó lenne ezt is megnyerni! ~
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 19:41

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Május 23 2013, 19:44

Támadásom megintnem talál, könnyúszerrel elkerüli azt az ellenfél, majd hátrál és lő, de ezúttal én magam védem ki a felém száguldó nyílveszőt.. egyszerűen félreütöm a botommal és megint megközelítem a lányt, hogy támadhassak.

Hp: 32/80
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 19:44

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Május 23 2013, 19:48

*Ezt sikerült jól kivédenie Jinnek, ráadásul hirtelen előttem termett, amit majdnem kikerültem, súrolta az oldalamat. Szuper. Gyorsan hátráltam, közben már céloztam és lőttem is. *

// HP 37 //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin Empty Re: [Nova G3] Koshitsu Esutel vs Tetsuko Jin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.