Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

4 posters

Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 25 2013, 21:38

Yurihime
Élet: 70 HP
Fegyverkezelés: 22
Erő: 18
Kitartás: 8
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 4
Páncél: 14

Felszerelések:

Koshitsu Esutel
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 32 (sebzés 16)
Erő: 0
Kitartás: 8
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 10
Páncél: 4

Felszerelések:

Yurihime sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Esutel sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Esutel aktív képessége mellett négyszer támadhat és 11 HP-t veszít.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Koshitsu Esutel
Yurihime
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 25 2013, 22:04

Határidő: 2nap/fő
Ha nem ír a soron következő időben, az ellenfele támadhat.
Ha öt napig nem érkezik reag, a küzdelem automatikusan döntetlennel zárul.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Aug. 26 2013, 00:16

* Hát, nagyon csúnya vereség volt az ellen a Saiba vagy ki ellen. De szerintem a petjét megenni is nagyon csúnya dolog volt. Főleg, ha az van a szabályban, hogy ha az egyik tag - a pet vagy az idomár - meghal, akkor vége is a mérkőzésnek. Jó, jó, értem én, hogy ez neki külön a spece volt, de hát na... Semmi kedvem nem volt veszíteni ismét, így úgy döntöttem, nem vacakolok, beleadok apait, anyait. Végre először egy lánnyal szemben találtam magam a Nova során. Ráadásul ismerős volt. *
- Jééh... mi találkoztunk egy küldetésen a kastélyban! ^^
* Kiáltottam fel, s mosolyogtam is. De ennyit a kedves és aranyos Esuról. Biccentettem neki, de aztán be is kapcsoltam a képességemet. Nem érdekelt, hogy HP-t vesztek, csak kinyírhassam az előttem levőt. Ez van, ha felbosszantanak! *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 26 2013, 00:16

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4766610511_dda12706fc_s [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4766612103_86ee832108_s [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4767250438_224285ea8b_s [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Yurihime Hétf. Aug. 26 2013, 00:33

Kiegyensúlyozottnak és boldognak éreztem magam, jól szórakoztam ezen a tornán. Izgalmas, végletekig kiélezett párbajokat vívhattam nemes ellenfelek ellen, többet nem is kívánhattam volna. Számomra a győzelem nem jelentett semmit, mi több, a vereségek csak segítenek erősebbé válni. Az előző, harcművészeknek rendezett tornán voltam csupán bosszús, hiszen ellenfelem tisztességtelenül harcolt, és nem érdemelt diadalt. Itt azonban tiszták voltak a küzdelmek *.*
- Szép napot! ^.^ Repes a szívem, hogy ismét egy helyre sodort minket a sors fonala ^.^ - üdvözöltem a kedves kisasszonyt, akivel egy régi küldetésen már találkoztam, és természetesen meg is hajoltam előtte, ahogy illik. Megadtam a tiszteletet a fegyveremnek is, majd alapállásba helyezkedtem és úgy vártam a gongszót. Ám Esutel-sama félelmetes sebessége olyannyira váratlanul ért, hogy mire felocsúdtam és megemeltem a naginatámat, hogy megrohanjam lesújtsak rá, addigra már elszenvedtem néhány találatot, és csupán egy nyilat voltam képes kikerülni. Nem volt szabad azonban a meglepetés hatása alá kerülnöm, megpróbáltam hát megszúrni a kisasszonyt.

// Negyedik támadásod pihenő, így csak az első három dobást vettem figyelembe, ha nem probléma ^.^

52/70 HP //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 26 2013, 00:33

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Aug. 26 2013, 09:34

*Kedvesen mosolygott rám a lány, meg is hajolt, így muszáj volt nekem is meghajolnom. Hát nah, így helyes! De ezután bekapcsoltam a képességem, s már lőttem is rá három nyílvesszőt. Egyet sikeresen kikerült, de a többi talált. Örültem. Most azonban ő volt a soros, de úgy tűnik, gyorsaságom egész nagy előnyhöz juttatott engem, így sikerült kivédenem a vágását. Ismét én következtem, s nem kíméltem őt. Kilőttem rá ismét 3 nyílvesszőt.*

//Igaz, igaz! Ezt akartam kérdezni. ^^ Akkor mindig "csak" 3at dobhatok. Smile//
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 26 2013, 09:34

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Yurihime Hétf. Aug. 26 2013, 15:05

A kisasszony fürgesége lenyűgöző volt, megerőltetés nélkül kerülte el szúrásomat, és távolabb kerülve újabb nyilakat lőtt ki felém. Képtelen voltam idejében visszanyerni az egyensúlyomat a támadás után, mindhárom vessző eltalált, a szemem sarkában lévő csík pedig vészesen megfogyatkozott. Megkíséreltem azt a mozdulatot végrehajtani, amivel pengém zöld izzásba jön, ám nem reagált semmit a fegyverem. Azt hiszem... ez nem lesz olyan izgalmas küzdelem ^.^" Ám nem adhattam fel, legalább egy találatot szerettem volna elérni, és ennek érdekében suhintottam naginatámmal Esutel-sama lába felé, cselemet követően a valódi támadás viszont a törzsére érkezett.


4/70 HP
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 26 2013, 15:05

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Aug. 26 2013, 16:42

//Ezt nem hiszem el, Yuri! Very Happy //

*Nagyon örültem, hogy találtak a nyílvesszőim. Kicsit megsajnáltam a lányt. Pff... kicsit peches összeállítás vagyunk, úgy gondoltam. De az előző harcban meg én voltam nagyon-nagyon peches Saiba ellen, így ez a csata kicsit vigasz a számomra. A lány már támadta is a lábamat, ugrottam egyet, hogy kikerüljem, de nem számítottam arra, hogy csel lesz. A mellkasom felé száguldott a penge. Csak úgy tudtam kivédeni, hogy a földre vetettem magam. Majd gyorsan oldalra fordultam, felpattantam, s további lövéseket intéztem Hime ismerősöm felé.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 26 2013, 16:42

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4766612103_86ee832108_s [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4767250438_224285ea8b_s [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Yurihime Hétf. Aug. 26 2013, 17:09

// Én már megszoktam, de akkor is muris xD //

Mindent megtettem, amire képes voltam, és támadásommal legalább megnehezítettem kicsit Esutel-sama dolgát. Kedvezőtlen pozíciójából csupán pontatlan lövéseket tudott leadni, jómagam pedig igyekeztem minél jobban összpontosítani. Ám a gyorsasága ellen így sem tudtam sokat tenni, egy nyilat még elkerültem, a második azonban már a lila pajzsról pattant le. Ebben a párbajban is alulmaradtam. Fújtam egy nagyot, voltaképpen nagyon el sem fáradhattam. Kiegyenesedtem, és meghajoltam ismét.
- Gratulálok, Esutel-sama, páratlan a gyorsasága ^.^ Sok sikert a továbbiakban! - üdvözöltem a kisasszony győzelmét mosolyogva.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Aug. 26 2013, 19:20

* Kicsit megilletődve vettem tudomásul, hogy nyertem, s Yurihime gratulál nekem. Én is meghajoltam előtte. De mit mondhatnék? A biztatásaimmal nem menne sokra. De sajnos még azt sem mondhatom, hogy méltó ellenfél volt. Mert lehet, hogy eredetileg az volna, de most egyszerűen így alakultak a dolgok, s kicsit furcsán jönne ki a dolog. Tudom, hogy ügyes, hisz a küldetésen sokkal erősebbnek mutatkozott, mint amilyen én voltam. Így inkább ennyit mondtam.*
- Jó volt újra látni! ^^
* Majd távoztunk a küzdőtérről. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 28 2013, 21:08

Győztes: Koshitsu Esutel
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel Empty Re: [Nova 2. kör] Yurihime vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.