Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nagy tó

+5
RenAi
Ryuninji Ren
Szophie
Aidor
Kayaba Akihiko
9 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 30 2014, 10:14

A nagy fogás
(solo horgászat)
Még a Nap korongja alig bukkant fel a horizonton, mégis tudhattuk, hogy gyönyörű, verőfényes reggelre ébredhetünk, illetve ébredhet kicsiny hősünk. Nyaranta elvárható lenne, hogy ablakunk alatt madárdal fogadjon bennünket ilyen korai órában. Várhatnánk a hajnal énekesmadárkáit, a kedves kis cinkéket, akik kora reggel vadásznak élelemre, hogy napközben elkerüljék a ragadozókat. Vagy esetleg a poszáták dalát, akik a korán kelő, tehát friss és üde, életerős párjukat keresik, ezért harsognak, fakadnak dalra oly hamar. Ugyan egy feketerigó valóban csücsült az egyik ágon, de ő nem énekelt, hanem azt a lényt figyelte, akinek minden szárnyasnál nagyobb előjoga volt arra, hogy kedvenc idomárunk szendergését félbeszakítsa, amit minden nap, pontban hat órakor meg it tett. Igen, Shu ablakában nem egy énekesmadár csücsült, és nem is ők feleltek arról, hogy jól induljon a reggel. Ezt a postot Timidus töltötte be. Most sem kellett már sok hátra, csak pár perce maradt már Shukakunak a nyugodt álomvilágból. Persze nem mintha valaha is bánta volna ezt az ébresztést, hiszen a lányt olyan szerencse érhette, hogy egyik álomvilágból a másikba csöppent a felkeléssel. Ez a csodálatos két év, amit Kayaba meseországában töltött, már a rossz álmokat is elmulasztotta, így az alvással töltött idő is valóban kikapcsolódást jelentett. Amikor azonban legkedvesebb sárkánya kezdte el böködni, hogy kászálódjon elő a paplan alól, akkor kezdődött el az elképzelhetetlen eufória kiteljesedése. Először is ugye az a nem mindennapi lehetőség vált mindennapivá és megszokottá a számára, hogy van egy barátja, aki szereti őt, aki megvédi őt, aki mindig mellette van, és aki nem mellesleg egy tollas sárkány, aki mint már említettem, jelenleg éppen a felkeltésével foglalatoskodott. Bár valaki ettől megrémülne, de az idomár arcára mindig hatalmas mosolyt csalt, hogy minden reggel, amikor kinyitja a szemét, akkor értelemtől csillogó szemek merednek rá egy tollas-csőrös-fogas vigyorgó lény sürgető ábrázatának kíséretében.
-Ma a fél napot szafarival fogjuk tölteni. Készülj!
-Mi…? Egész nap?
-Nem egész nap. Fél nap. Nyolctól nyolcig.  
-De… miért?
-Emlékszel, hogy értékesítetted a jelvényeidet?

A lány még igyekezett kidörgölni a szeméből az álmosságot, de azért arra volt lélekjelenléte, hogy bambán bólintson.
-Igen. A városban azt mondta az az úr, hogy ettől majd vonzani fogjuk a vadakat. Azt nem tudom, hogy hogyan gondolta, de én elhiszem neki…
-Yap!
-Amióta Szophieval láttam azt az elefántot, meg a cickányt… rengeteg állat van még amit nem fedeztünk fel.
-Yap!
-De… azt is mondta, hogy egy jelvényt csak egyszer lehet beváltani. Még szerencse, hogy megtarthattam a jelvényeket… nagyon szépek így együtt. Mármint… tudod azt hittem, hogy majd elveszik, vagy minimum kilyukasztják, hogy érvénytelen legyen.
-Miért tenné? Ő tudja, hogy melyiket váltottad be, és mindegyiket csak egyszer engedi.
-Igen… de azért én mégis örülök neki.
-Akkor örülj. Viszont készülődj, mert indulnunk kell.
-Még van másfél órám. Ezt te is tudod.

Ráöltötte a nyelvét a sárkányra, aki bólintott. Timidus természetesen minden út hosszát percre pontosan tudta, ahol már jártak, és mivel a szafarira sokszor jártak, így már a lány is tisztában volt azzal, hogy kényelmes tempóban, a teleportkapu használatával fél óra alatt eljuthatnak a szafarira. Így tehát nyugodtan vonult el a fürdőszobába készülődni. A jegyzetei mindig készenlétben álltak, a horgászbot is ott lapult az eszköztárában, így nagy készülődést nem igényelt egy ilyen kiruccanás, mindössze a megfelelő öltözéket kellett hozzá kiválasztania. Persze neki ez sem tartott sok ideig, egyrészt azért, mert minden ruháját úgy tartotta a szekrényben, hogy egybe voltak összekészítve minden alkalomra, másrészt pedig azért, mert Timidus egyébként sem engedte volna, hogy sokáig szöszmötöljön. Amikor mindennel elkészültek, akkor együtt levonultak az étkezőbe, megreggeliztek, tettek el egy kis elemózsiát az útra, és már indulhattak is.

-Miért nem akarsz fürdeni?
-Mert… nem azt mondtad, hogy most nagyon sokat kell pecázni?
-De igen. Működik is az a valami, látod?
-Hát… azt hiszem. Sűrűbben van kapás mint eddig. Szerinted igazat mondott akkor az az ember?
-Természetesen. Eddig majdnem mindig ugyanolyan időközönként volt kapásod. Számoltam. Most ez az idő a felére csökkent.
-Hát… oké… de több jelvényt nem fogok egyelőre beváltani. Lehet, hogy még kelleni fog, vagy az is lehet, hogy lesznek majd új dolgok, amik jobban megtetszenek.
-Yap!
-És… tartogatni kellene a bolthoz is. Mostanában ugyan nem volt sok vásárló, de sohasem tudhatjuk. Gondolkodni kell előre.
-Yup!
-Olyan jó, hogy egyetértünk, Timidus.

Kuncogott a lány, és pár pillanatra elmélázva figyelte a sárkányt, aki a tó partján, a harmatos fűbe leheveredve figyelte a vizet.
-Az úszót nézd, ne engem. Engem láttál már eleget. Ha nem akarsz fürdeni, hanem horgászni akarsz, akkor arra figyelj. Vagy csinálj valamit jól, vagy ne csináld sehogyan sem.
-Tudom, tudom! Azt nézem.
-Egyébként azért értünk egyet, mert azt ismételted el, amit én mondtam neked. Mindig előre kell gondolkodni.
-Hát… ugye hármas tierű felszerelésekre akkor sem válthatnánk be a jelvényeket, ha elérjük a húszas szintet, szóval az kilőve. Peter majd úgyis segít, és vannak kovácsok, és én szívesen fizetek nekik a munkájukért. Megérdemlik. Én ugye nem akarok szintet lépni a másodlagos jártasságból, a többi pedig meg teljesen haszontalan nekünk. Egyedül arra kell félretenni, ha esetleg valamilyen növény hiányozna a bolt raktárából.
-Ez így még mindig nagyon lassú.
-Tudom, hogy te unalmasnak gondolod, de sajna ennél gyorsabban nem tudok horgászni. Megpróbáltuk két bottal, csak azon lesz kapás, amelyiket éppen használom… szokd meg, hogy ez türelemjáték.
-Az a férfi azt mondta, hogy vonzani fogjuk a vadakat, ugye?
-Igen…
-Akkor meg van a megoldás.
-Miben sántikálsz Timidus?
-Sántikálni?
-Hát… hogy mit találtál ki?
-Még nem egyértelmű? Te nem akarsz úszni, én viszont szeretek úszni, és vonzani fogjuk a halakat. Ki kell próbálnom.

Ezzel a sárkány felszökkent a levegőbe, a víz síkja felett elsiklott, jó pár méterre eltávolodva a parttól, majd újra a magasba emelkedett, és szokása szerint jégmadár módjára csapódott a vízbe. Miután a felkavart buborékok eltűntek, olyan látvány tárult a pet elé, amire még ő sem számított. Egy hatalmas halraj tornádóként morajlott pontosan előtte. Azt nem gondolta volna, hogy a terve ennyire be fog válni, de természetesen csak magát dicsérhette érte. Az ő ötlete volt a jelvények beváltása, ő időzítette a mai napra szafarit, és ő vetette be magát a vízbe. Kígyózó mozgásba kezdett, hogy felgyorsuljon, majd belevetette magát a raj közepébe. Shu mindössze annyit észlelt, hogy sorra villannak fel a menüjében az kapást jelző üzenetek, ahogy Timidus hozzáér az állatokhoz. A lány csak ide-oda kapkodta a fejét, és próbálta bezárogatni a rendszerüzeneteket. Azt természetesen kizárta, hogy a rendszer meghibásodott volna, hiszen a Kayaba Akihiko által irányított világ ilyet nem tesz, de fogalma sem volt arról, hogy mi történik, egészen addig, amíg a sárkány partra nem evickélt mellette, és a hatalmas elégedett és büszke vigyor a pofiján el nem árulta, hogy mindez az ő műve.
-Te… mit csináltál?
-Horgásztam. Most mehetünk vadászni.
-Nem akarsz egy picit pihenni?
-A séta alatt majd visszatöltődnek a pontok.
-Hát… oké…

Shu még mindig nem értette, hogy mi történt, de abban biztos volt, hogy jó pár nap el fog telni azzal, míg ezt a rengeteg halat katalogizálja, és részletesen elmesélteti Timidussal, hogy mi zajlott le a víz alatt.

[Beváltottam tíz szafarijelvényt dobásokra. Az első tizenhat dobást itt használom fel.]

Fogások:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 30 2014, 12:18

Gyűlytögetni akartam. Fontosak a vacsorához a finom falatok. És ha ismét bentót akarok csinálni, akkor ahhoz ugyan elengedhetetlen a fincsi halacska. Így úgy döntöttem hogy bizony a tizenegyes szinten lévő hátacskám helyett teszek kitérőrt és a tizes szinten horgászok egyett. Igen, így lesz a legjobb. Neki is álltam, kölcsönöztem botokat, nem is egyett hanem mindjárt kettőt. Kellemetlen lenne visszatérni egy halacsa álltal vízbe rántott bot miatt. Így az egyiket félre tettem, a másikkal meg ügyködtem egy ideig, mire rájöttem hogy, hogy is működik igazán. De sikerült! Most már csak a bedobás és a szerencsés fogás várása maradt hátra… Hiába, unalmas egy sport vagy mi ez…>.> Buli addig amíg ráharap valami, de addig csakis az unalmas várakozás marad hátra… Leültem hát török ülésbe a botomat megtámasztva és vártam… a tó aprócska hullámjain pihentetve a szemem, egészen addig amíg be nem káprázott és valami hatalmas sötét foltot pillantottam meg elúszni… Hallhoz képest hatalmas volt, mint valami nagy bálna vagy ilyesmi, csak feketében. Pislogtam párat majd megdörzsöltem a szemem… Biztos csak kárpázhatott, mivel utána nem láttam semmi hasonlót… Úgy döntöttem jobb is ha nem a víz felszínét bámulom, hanem magát a környezetemet kezdtem el tanulmányozni… Minden zöld és barna, na meg homokszín…>.> Egyedül egy lila valamin akadt meg a szemem…>.> Nos… kezdtem azt hinni hogy megint képzeldődök, de rá kellett jöjjek hogy nem. Megmozdult. oO Az a lila valami mocorogni kedzdett… kedztem félni hogy netán valamiféle szörnyike lehet, hisz olyan messzire nem látok el tisztán… így úgy döntöttem felfedezem a felfedezettemet. Így meg is indultam fel, pár méterrel arrébb kezdett kitisztulni a kép, és hogy egy játékossal van dolgo. Megörültem. *-* Igazán örültem hogy talán lesz társam és nem fogok unatkozni, talán ismét megismerhetek valakit, esetleg a barátom is lehet majd.*-* De nem éltem bele magam, hisz jártam már meg mindezzel…>.> De az esélyét sem szalaszthattam el, így oda léptem hozzá köszöntem neki, majd megkértem hogy csatlakozzon hozzám ha van kedve. De mire válaszolhatott volna minderre, a pecabotom mozogni kedzett, majd szépen lassan közeledni a tó felé. QQ Nem akartam hogy elússzon a fogásom, a botomról meg nem is beszélve. Oda szaladtam, majd rágnatni kezdtem visszafelé. ><
- Öhmmm. Segíts kihúzni! – Szólok oda a lánynak mikor felajánlja a segítségét. Hiába van súlyemelés kettőm, ez mégis kifogna rajtam?! Kedzed félni mi lehet a horog végén.>.> Majd amint kihúztuk volna… elszakadt a damil, és elúszott a vacsorám…QQ
- Ohhhh… ez nehezebb mint gondoltam!... – Dőlök hátra, majd felülök törökülésbe.
- A nevem RenAi. – Mutatkozok be.
- De szólíts csak Ai-nak mindenki így hív. – Magyarázom.
- Mi járatban erre? – Kérdezek.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Szer. Júl. 09 2014, 22:04

Előzmények

Ki gondolta volna, hogy egy sátorban is lehet olyan jót aludni mint egy pihe-puha ágyikóban biztonságban a céhházban. Igazuk volt, nem kellett aggódnunk, hogy álmunkban beugrik a sátorba egy vadállat, vagy egy erre kószáló vöröske megtámadna minket. Viszont jobban belegondolva tényleg felesleges volt az aggodalmam, ugyanis éjszaka nem túl valószínű, hogy pont erre kóborolna bárki is, egyedül pedig hatalmas felelőtlenség lenne megtámadnia egy sátrat, úgy hogy semmi információja nincs arról, hogy kik vannak odabent, és hányan. Szóval talán túlságosan is nagy volt a kezdeti aggodalmam. Szerencsére nem is stresszeltem túl magam ezen a témán, ugyanis teljességgel megbíztam Shu és Timidus korábbi tapasztalataiban. Körülbelül hét óra lehetett amikor ébredezni kezdtem, nem szoktam túl sokáig ágyban maradni, kivéve ha ráérős napom van. Ez viszont ma nem így volt. Már este is miközben hallgattam a történetet eszembe jutott a reggeli kérdése. A lány főzte a vacsoránkat, ami nagyon finomra sikeredett, mégsem hagyhatom rá, hogy ö főzze a reggelinket is. Meg persze, mindenki szereti a meglepetéseket. Ugyan nincs kimaxolva a jártasságom, de talán ezen a szinten is összeüthetek egy finom reggelit, anélkül, hogy odaégetném. Rövid idő alatt el is készültem mindennel amit szerettem volna, elégedetten néztem végig a munkámon, szépen elrendezve a tányérokon a tojást, gondosan felsorakoztatva egymás mellett hosszában szeletelve a paprikát, és szép formásra vágva a paradicsomokat, és persze a tányérok mellé egy bögre gőzölgő teácskát is tettem. Ezúttal direkt elhagytam a szokásos csészéimet, mert a bögrékből sokkal könnyebben lehet inni, és talán Timidusnak sem fog gondot okozni. Ha pedig mégis akkor pillanatok alatt át tudjuk neki önteni egy mély tálkába. Még egyszer megbizonyosodtam arról, hogy semmit sem felejtettem el, majd a sátorhoz sétáltam, majd óvatosan félrehúztam, hogy a nap sugarai ne árasszák el az egészet. Tudom milyen rossz érzés amikor az ember alszik és a semmiből egy erős fénysugár megvakítja.
- Jó reggelt! Csináltam reggelit, remélem szeretitek a tükörtojást. - mondtam mosolyogva, azonban kicsit meglepődtem. Nem azon, hogy már ébren voltak, sokkal inkább azért mert a lány sírt. Egy pillanatig nem tudtam mit csináljak, majd előkaptam egy zsebkendőt, és felé nyújtottam. - Történt valami? - fordultam Timidus felé, nem értettem mi lehet az oka annak, hogy sír.
- Ha a tojást nem szereted talán készíthetek valami mást is akár. Talán még van egy-két dolog a tárgyaim között amit felhasználhatok. - viccelődtem picit, hátha jobb kedvre derül. - Vagy esetleg rosszat álmodtál? Ha akarod beszélhetünk róla, én szívesen meghallgatom. - valójában ha valakinek szoktak rossz álmai lenni az pont én vagyok. Meglepő, hogy amióta a játékban vagyok, ezek az álmok elég ritkán fordulnak elő, és cseppet sem olyanok mint amilyenek voltak. Amíg régen véletlenszerű helyeken, ismeretlen emberekkel, addig most rendszerint valamelyik családtagról szólnak.
- Oh tényleg! Arra gondoltam, hogy elmehetnénk ahhoz a tóhoz amit Timidus emlegetett tegnap. Biztos vagyok benne, hogy jól ellennénk! Reggeli után, ha gondolod összerakjuk a sátrat és mehetünk is. - újságoltam el a hírt, ami biztosan nem volt új számára.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 09 2014, 22:31

Az első és legfontosabb dolog az volt, hogy Timidust megnyugtassa. A sárkány nem tudta olyan jól olvasni az emberek arcáról, így ha Shu sírt, azt már nem tudta megkülönböztetni, hogy az örömtől vagy a bánattól teszi-e, és az sem segített, hogy az idomárban most valahogy ez az egész kavargott, és még számára sem volt egyértelmű. Szomorú volt, mert végiggondolta azt, hogy milyen régóta nem lehetett ilyesmiben része. Még akkor sem kapott ágyba reggelit, ha beteg volt. Az árvaházban ott volt a közös ebédlő, ahova le kellett menni. Ugyan néhány gyerekkel, köztük vele is kivételt tettek, de az, hogy azért ehet a szobájában, hogy ne okozzon balhét, amiért mindenki őt szekálja, azért az nem ugyanaz. A hatalmas étkezőhelyiségben nem lehetett rendet tartani, így a potenciális rendzavarókat és a potenciális áldozatokat elválasztották a tömegtől. Egyszerű és gyors megoldás volt.
Tehát a lány először, még mielőtt Jun benézett volna, a sárkánnyal osztotta meg, hogy nincs semmi baj, nem kell félnie.  Persze a petnek fogalma sem volt, hogy ha nincs semmi baj, akkor miért sír, és arról sem, hogy miért neki kellene félnie, ha egyszer az idomár bőg, mindenesetre bólintott, hogy megértetett a szavakat. Legalább is a jelentésüket.
Ezután következett a lány, aki szintén nehezen foghatta fel, hogy miért is tört el a mécses. Megrázta a fejét, és elfogadta a zsebkendőt, megtörölgette a szemét, majd elfordulva kifújta az orrát is. Milyen zseniális Kayaba világa, hogy a tárgy ezután önmagától elpixeleződik. Ez a kis gondolat egy pillanatra megmosolyogtatta a lányt, és egy kis erőt adott ahhoz, hogy megszólaljon, ám előtte még Timidus a szavába vágott.
-Nem álmododtt rosszat. Azért én felelek. Jól végzem a feladatomat.
Az idomár újra végigsimított a pet tollazatán, és hálás hangon szólalt meg.
-Nem. Tényleg nem. Én csak… köszönöm… hogy kedves vagy.

A sárkány egy pillanatra úgy tűnt, mintha szólni kívánna, de azután meggondolta magát. Már meg se próbálkozott azza, hogy megértse az embereket. Számára az volt a fontos, hogy nincs baj, Shu biztonságban van. Ez elegendő információ.
-És… igen… szeretjük a tükörtojást… köszönjük szépen.
-Yup! És a halat is szeretem.

A sárkány egyszerűen kiröppent, Shu azért ennél hosszadalmasabban kecmergett ki a sátorból, és még mindig a sírástól vöröslő arcával igyekezett kerülni Jun tekintetét. Ha ránézne, talán újra sírva fakadna. Ez a lány csak úgy betör hozzájuk kora reggel, és minden előzmény nélkül végigkedveskedi a napot. Timidus talán valóban sárkányt akart belőle készíteni azon a fotón, de Jun valóban egy angyal. Ráadásul amikor a tojást megkóstolták, még az is kiderült, hogy jól is főz. A sátor összepakolása és a felkészülés nem tartott sokáig, főként egy ilyen remek reggelivel, mely erőt adott a nap elkezdéséhez.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 10 2014, 11:08-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Csüt. Júl. 10 2014, 11:03

A sátorba lépés után picit megdöbbentett, hogy sír a lány, mondhatni én is lesokkoltam egy pillanatra, ugyanis sosem voltam túl jó az ilyen helyzetek kezelésében. De ennek ellenére is gyorsan észbe kaptam és egy zsebkendővel kínáltam amit el is fogadott.
- Oh! Nagyon megijesztettél, azt hittem valami baj van. - hatalmas szikla gördült le a szívemről amikor először a sárkány, majd a kislány nyugtatott meg, majd köszönték meg az ételt. - Nincs mit. - mosolyogtam rájuk, majd kiléptem a sátorból, és helyet foglaltam. Természetesen az ételhez nem kezdek hozzá, az illetlenség is lenne, meg sokkal jobb együtt enni. Egy kicsit várni kellett, hogy Shu előbukkanjon, de ezt cseppet sem bántam, ismerve a lányokat, egészen biztos, hogy ö is csak szerette volna picit megnyugtatni magát, és eltüntetni a vörös foltokat a szeme alól ami a sírás után maradhatott. Odakint sem egyszerű, főleg ha nincs az embernél kellő mennyiségű alapozó... A sátor felszámolása is egy új tapasztalat volt számomra, de valójában könnyebb dolgokat szétszedni mint összerakni. Itt sincs máshogy a helyzet, a fontosabb összetevőket csak kikapkodjuk, leengedjük a köteleket, utána csak gondosan össze kell rakni, meg hajtogatni az alkotóelemeket és mehet is a felszerelések közé.
- Yosh! Akkor már csak meg kell találni azt a tavat. Nem lehet túlságosan messze, de azt hiszem jobb lenne ha Timidus vállalná el a vezetés szerepét. Végtére is ö találta korábban is nem igaz? - egy nyújtózás közben daloltam el ma már sokadszorra a tervet. A hangomon hallatszik az izgatottság, és már legszívesebben ott lennék a hűs vízparton, hogy néhány új falfajra vadászhassak. De talán más izgalmas dologra is bukkanhatunk.
- Szerinted vannak olyan vízinövények amik jók lesznek kristályíráshoz? - Végignézve a felhasználható növények kis listáján, egészen biztos vagyok, hogy van esélyünk akár újfajta növényre bukkanni ami magasabb szinten jól jöhet.
- Amúgy eszembe jutott, hogy este említetted, hogy érdekel milyen is egy tanuki. - tartottam egy pillanatnyi szünetet, hogy felfrissítsem az emlékeimet. Nem egy mai történet az biztos... - Egy küldetésen találkoztam vele, picike volt, és fürge, na meg persze bűzlött a piától. - nevettem el magam, - Viszont úgy emlékszem nem szerette a fiúkat, mert csak a lányokkal foglalkozott. Azt hiszem annyi fejtörést okozott nekünk, hogy egyáltalán nem foglalkoztunk azzal, hogy milyen kis cuki lehetne. - végül is ki lehet aranyos miközben perverz dolgokat mondd és meg sem lehet közelíteni az alkohol erős illatától? Még most is rossz érzés fog el attól, ha arra gondolok, hogy a halak között volt a kulcs...
- Mindenesetre eléggé mosómedvés feje volt. Szóval ha máshol találkoztam volna vele lehet, hogy túljárt volna az eszemen. Nehéz megkülönböztetni, egy nyestkutyától, vagy valami más hozzá hasonló állattól.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 10 2014, 11:42

A lány egy pillanatra kereste a másik tekintetét, hogy láthassa, hogy azért nem haragszik rá, de azután gyorsan elkapta a pillantását.
-Ne haragudj… nem akartalak megijeszteni… csak ritka, hogy valaki egész napos programot szervezzen velem ennyire hamar. Sokat járunk szafarizni, találkozgatunk is emberekkel, de Utahimén kívül senkivel nem szoktam így együtt lenni… te pedig… még mindig nem értem, hogy miért csinálod.
Lassan csóválta a fejét, de inkább igyekezett az evésre koncentrálni, és Timidus is hasonlóképpen tett. A petnek talán nem okozott volna gondolt a bögréből való ivászat, de Shu már megszokásból is azonnal áttöltötte a tálkájába, amiből könnyedebben ihatott. A sátorbontást már gyakorlott mozdulatokkal, és kicsit vidámabban oldották meg, természetesen együtt. Minden mozdulatnak megvolt a módja és a rendszere, és minden elemnek megvolt a maga helye Shu inventoryjában. Rend a lelke mindennek.
A tó említésére a sárkány már fel is röppent, végighallgatta a harcművész szavait, majd ő is a fejét kezdte csóválni.
-Tévedsz. Nem kell megtalálni, mert tudom, hogy hol van. Csak oda kell menni. De ha nem is tudnám, Shu térképén akkor is rajta van, mert már jártunk ott. Indulás!
Adta ki az utasítást, és már röppent is egyenesen a tó irányába. Nem távolodott el túlságosan, de nem azért, hogy követni tudják, hiszen az idomár a végtelenségig követhette volna a térkép segítségével, hanem azért, hogy azonnal reagálni tudjon, ha Shu valami problémába ütközne. A beszélgetésük azonban jelenleg nem foglalkoztatta, hiszen most a cél a tó elérése volt, így hát a lány nyugodtan válaszolhatott is, miközben a társa után battyogtak.
-Vízinövénnyel eddig csak hínárral találkoztam, illetve virágállatkákkal… de hal rengeteg van benne, és legutóbb sok újat is fedeztünk fel, szóval nem kizárt, hogy találhatunk ilyen növényeket… de nem tudom, hogy ahhoz horgászat vagy kertészkedés jártasság kell-e. Amikor Yurihime kisasszonynak segítettünk keresni egy növényt, akkor mi hozzá sem érhettünk, nehogy elrontsunk valamit…
A tanukiról szóló mesét végighallgatta, és végig mosolygott, meg egy kicsit kuncogott is.
-Hmm… Danee tanukiban? Úgy tudom egyébként, hogy nem kell tőlük félni, mert nem ártó szellemek, hanem szerencsét hoznak. Általában. A saké pedig pont valami jót jelent, de arra már nem emlékszem, hogy mit.
~Tan Tan Tanuki no kintama wa, Kaze mo nai no ni, Bura bura~

Emlékezett vissza az idomár a mondókára. A japán folklór állatos részeit minden teketóriázás nélkül elhitte, hiszen mindig is tudta, hogy ha egy szellem megjelenne a földön, az bizonyára valamelyik állat alakját venni fél. Ő is ezt tenné, ha szellem lenne.
-Egyébként a nyestkutyától azért nem tudod megkülönböztetni, mert a tanuki az nyestkutya. De a mosómedve az kisebb, zömökebb és más színű a bundája. A feje viszont tényleg nagyon hasonlít. A legkönnyebb a farkáról és a mancsairól megkülönböztetni. A tanukinak fekete a mancsa.
Na igen… innen már Jun is kitalálhatta, hogy Shut nem az állat kinézete érdekelte, hiszen az állatok kinézetéről rengeteget tudott, hanem sokkal inkább az foglalkoztatta, hogy hogyan viselkedett velük a henge. Mivel azonban kiderült, hogy a viselkedése nagyjából Daneeéra hajazott, így már ez sem érdekelte igazán… és egyébként is lassan feltűnt előttük a tó napfénytől csillámló tükre.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Szomb. Júl. 12 2014, 17:44

Shu elnézést kért, de nem igazán értettem miért, ugyanis nem tett semmit. Mosolyogva megráztam a fejem, nem lenne okom haragudni rá. A reggeli jól sikerült, legalábbis az izlésemnek megfelelt. Végtére is én magam készítettem, ezért elég nagy baj lenne ha pont nekem nem jönne be. Kicsit aggódtam, hogy nekik nem fok annyira jól esni éppen ezért, de talán az aggodalmam volt túl nagy. A sátrat gyorsan szétkaptuk, és miután Shu elpakolta indulhattunk is.
- Gondolom már az egész környéket felfedeztétek, ezért nem igazán tudna újat mutatni ez a szint. - nevettem fel, legfőképp azon, hogy tényleg mennyivel le vagyok maradva hozzájuk képest. Amíg az én térképemen csak néhány megosztott részlet látszik, a bejárt útszakaszon kívül addig ők sokkalta részletesebb képet kaphatnak azzal, ha szétnéznek rajta. - Tudtam, hogy számíthatok rád. Akkor irány a tó! - szóltam fel Timidusnak, és a szokásos tempóban menetelgettünk is, út közben elmeséltem a tanukis élményem amin Shu jókat derült.
- Hínárral én is találkoztam már, habár nem pont horgászat közben. Viszont tényleg jó lenne ha lennének olyan növények amiket horgászattal is pikk-pakk összeszedhetnénk. - habár ahhoz tényleg lehet nem ártana egy kertészkedés jártasság is, mert az csak nem lehet elég, hogy kifogjuk, és máris van egy növényünk... Kayaba cseles, ezért kitelik tőle, hogy ezzel is nehezíteni a dolgunkat. De a kinti élet sem különb, szóval itt sem várhatja el az ember, hogy minden az ölébe hulljon, és abból termeljen amit akar.
- Most, hogy mondod tényleg lehet benne valami. - nevettem fel, a fiú nevét elég régen hallottam már, de ezek szerint még él. - Nem is volt félelmetes, inkább csak taszító. Szerencsére rám nem mászott és próbált mindenféle perverzséget művelni. - Na meg persze ahogy egy részeges embert is kerülök, ugyanúgy a sakétól bűzölgő tanuki sem volt vonzó jelenség számomra. Nem is bánom túlságosan, hogy nem tudtam közelebbről is megnézni.
- A mosómedvéknek kisebb a farka ugye? - kérdeztem, nem voltam benne egészen biztos, hogy erre gondolt különbségként, mert nem is emlékszem, hogy pontosan mekkora lehetett annak a piás fenevadnak. Közben már látszani kezdett a tó is, majd amikor már elég közel sikerült jutni hozzá, elkezdtem rohanni.
- Megérkeztünk! - kiállítottam fel, már amúgy is kezdtem fáradni, szóval sikerült pihenő nélkül eljutni a célállomásig. Picit szétnéztem, hogy hol lenne a legalkalmasabb a horgászatot elkezdeni, előkaptam a megszokott botot, és egy vödröt is.
- A kifogott halakat nem lehet sajnos visszadobni, úgy mint ahogy a vadászatnál elengedjük az állatkákat, szóval azt hiszem az lesz a legjobb ha eladom őket a Kezdetek városában. - De talán egy polip, vagy egy keszeg kevésbé szerethetőbb mint egy nyúl, vagy macska. Meg szívesebben is fogyasztják az emberek...

/sünhal/

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Szomb. Júl. 12 2014, 18:23

-Hát… igen. Az egész környéket felfedeztük, egészen a keleti részig, de nemsokára már oda is be tudunk majd menni. De az nem igaz, hogy nem tartogatna újdonságot. Rengeteget járunk szafarizni, vadászni mondjuk többet, mint horgászni, mert a horgászatnál nem lehet visszadobni a halacskákat, ha horogra akadnak, míg a vadászatnál egyáltalán nem kerülnek be az állatok, ha csak megérinted őket. Persze lehetne kézzel is halászni, meg Timidus szokott is olyat, hogy beleugrik a vízbe, és csak elúszik mellettük… de ugye általában mégis csak bottal szoktunk pecázni, és ha olyan van, hogy csak olyanokat fogunk ki, amik nem kellenek, akkor abba szoktam hagyni… általában..
Megint túl sokat beszél, és már megint eltért a tárgytól, szóval próbál visszatérni a kalandozásból.
-Szóóóval… ja igen.. tehát sokat járunk szafarizni, de még így is, most is szoktunk találni új vadakat és halakat. Szerintem akármennyit járhatnánk ide, a térképen lehet, hogy mindent ismernénk, de mindig tartogat meglepetéseket ez a világ… annyira gyönyörű…
Elmerengve pásztázta körül tekintetével a tájat, és mosolyogva nyugtázta, hogy valóban szemet gyönyörködtető a látvány.
-A növények pedig… nekem a ritkákon kívül minden van T1-esből, elég sok. T2-esből is van a bankban rengeteg. Szerintem így is kapunk eleget, és nekem ,ár az sem tetszik annyira, hogy a jelvényeket ennyi mindenre be lehet váltani. Régen szép csöndes volt a környék, ki lehetett üllni és lehetett nézelődni, mert a szafari sokakat nem érdekelt, amíg nem járt érte jutalom. Most, hogy jár, a kisebb szinteken már néha hemzsegnek az emberek. Persze csak a szépségért nem voltak képesek idejönni…
Sóhajt egy nagyot. Most szerencsére csak Jun van itt, és őt láthatóan nem a beváltható jelvények érdeklik, ami egy nagy piros pont a neve mellé. Ráadásul még érdeklődik is, és pont olyanról, amit Shu ismer.
-A mosómedvék farka rövidebb, tömzsibb, és csíkozott. Sokkal jobban, mint a tanukiké.
Ezután a lány előreszalad, de Shu nem fut utána, nyugodt tempóban folytatja az útját, Timidus pedig már a parton sütkérezve várja a lányokat. Az idomár a felszerelését is ugyanilyen sebességgel pakolja ki, nem siet sehová. Bedobja a pecabotot majd érdeklődve figyeli a vödröt, amit Jun odakészített.
-Arra nem hiszem, hogy szükséged lesz. Ami horogra akad, az már be is kerül az eszköztárba, és ott ugyanúgy megmarad, mint a vödörben. Mondjuk ez így jobb, mert nem neked kell kiszedned a szájából a horgot…
Elhúzza a száját, és inkább az úszót figyeli, ami hamarosan el is merül…
/Tonhal/

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Csüt. Júl. 17 2014, 20:11

Mosolyogva figyeltem ahogyan, egy rövidke, kérdésemre milyen nagy izgatottsággal tudott, egy elég hosszú és összefüggő beszédet lefolytatni. Jó volt hallgatni, ahogyan ekkora élvezettel beszélt a szafariról.
- Én inkább nem próbálnék meg úszni a halakkal. Nem vagyok túl jó úszó, habár szeretek a vízben lenni ettől függetlenül. Valahogy vonz a nagy kékség, nem csupán látványra, vagy arra, hogy érezhessem a hűs víz érintését a testemen. Sokkal inkább fel akarom fedezni mit is rejt valójában. - mennyi hajóroncs, mennyi állat, tömérdek kincs és felfedezetlen rész, minden egy hatalmas kék fátyollal elfedve. De persze azért nem szeretnék csak ilyesmivel foglalkozni, sőt talán ez maradna amolyan hobbi a későbbi életemben, ha úgy adódna.
- Ühüm, én is szeretem ezt a békés és nyugodt oldalát. Hogy ha tudom előre, hogy nincs semmi dolgom akkor én is szívesen sétálok a természetben. Persze vadászni meg halászni nem annyira szoktam, és most már egyedül biztos nem is kezdek hozzá. Társaságban sokkal jobb ilyesmit csinálni. - Persze néha jó az egyedüllét is, kell egy kis magány, picit elzárkózni az emberiségtől és elmélyülni nyugodtan egy gőzölgő tea mellett a gondolataimban, anélkül, hogy bárki is megzavarhatna ebben. A bot elővéve, vödör mellettem, és alig telt el pár perc máris az első dolog a horgomra akadt. Sünhal. A lányt hallgattam fél füllel, közben pedig azon dolgoztam, hogy leszedjem a halat, és a vödörbe hajíthassam.
- Lehet, hogy most így van. Régen amikor én kezdtem kristály írni, akkor elég komoly üzletek folytak a Feano levelekért. Valahogy minden jó kristályhoz az kellett, és elég ritkává vált az a növény. Nem lepne meg ha négyes vagy ötös tieren megint előfordulna valami hasonló. - Kicsit rossz is visszaemlékezni, arra az időre amikor konkrétan meggazdagodhatott abból valaki ha néhány levelet eladott jó pénzért. Cseppet igazságtalanul hangzik, viszont így még a termékek árai is felmentek, amik pedig ezért annyira nem fogytak. Legalábbis a céhesek megcsinálták maguknak és a céhen kívüliektől nem annyira vették.
- Szerintem azért elég sokan vannak akik magáért a táj szépsége miatt is elmászkálnak a szintekre, és nem csak a farmolás és gyűjtögetés érdekli őket. - gondoltam itt elsősorban magamra, de ott volt akár Chan is példának. Vele például anno pont egy tavacskánál futottunk össze, és ö még csak pecabothoz sem ért.
- Amúgy a jelvények végesek nem igaz? - kérdeztem vissza, nem értek túlságosan hozzájuk, de mintha a lány valami hasonlót említett volna valamikor. - Szóval valószínűleg egy idő után kifogynak belőlük. Szóval előbb utóbb mindenképpen meg fog változni a tömeg gondolkodása... Vagyis, ha már nincs miért horgászniuk akkor csak rájönnek arra, hogy más is van az életben nem csak a pénzt és az értékek. Nem igaz? - Ha elfogynak az izgalmak akkor már végre törődhetnek azzal ami valójában a szemük előtt van, és nem csak a jelvények felhalmozására. A mosómedve témát elég jól kibeszéltük, és azt hiszem elég jól át is tárgyaltuk a farkukat ahhoz, hogy legközelebb már kilométerekről tudjam, hogy mivel is állok szemben. Nem mintha eddig gőzöm se lett volna arról, hogy tanuki, vagy mosómaci, csak így kicsit mégis csak pontosabb leírás társult a fejemben a két állatka képéhez.
- Igazad van. De jobban szeretem úgy csinálni a dolgokat mintha odakint lennék. Valahogy olyan megnyugtató érzés. Eleinte én sem szerettem azt amikor le kell szerelgetni a halat a kapós bigyóról - éppen nem jutott eszembe a neve,  ezért inkább körülírtam a kis fémtárgyat - De nem bízhattam mindig mindent másokra, szóval... megtanultam . -nyújtottam ki a nyelvem, kis huncut hatás is megvolt.
- Nem akarod te is megpróbálni? - pillantottam először a lányra majd a botjára.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 18 2014, 10:47

-Annyira nagyon-nagyon jól én sem úszok, de ha a part közelében maradsz, akkor nem sok bajod eshet… mondjuk azt nem tudom, hogy a víz alatt működik-e a teleport kristály. Egyszer ki kellene próbálni, hogy úgy is érti-e, ha ott mondod ki a város nevét.
Az ötletre kis mosoly jelent meg a szája szegletében, majd egy halk kuncogás is elhagyta az ajkait. Fura volt, hiszen csak Jun mellett kezdett el ilyen butaságokon gondolkodni, és csak Jun mellett nem zavarta eddig, hogy ilyen butaságokon kezdett el gondolkodni.
-Felfedezni pedig… hát nem is tudom, hogy melyik jártasság meg stat kellene ahhoz, hogy jó úszók legyünk. Kitartás biztosan, meg talán akrobatika… de azt meg megint soha nem próbáltam, hogy függ-e a statoktól, hogy meddig bírom visszatartani a levegőt. Annyi mindent befolyásolnak a statok, és talán ezt is ideje lenne kipróbálgatni. Itt vagyunk két éve, és mindenki csak a harcokkal foglalkozik, hogy ott mit tud meg mit nem… pedig lehet, hogy egy csomó érdekes dologra jönnénk rá, ha elkezdenénk a hétköznapi dolgokkal is foglalkozni. Láttam például egy fiút, aki a háztetőkön ugrált… mint valami ninja, és ugye városon belül még nem is sérülhet meg, ha leesik. Annyi minden érdekeset lehetne még itt csinálni a harcon kívül…
Nem mintha ő sokat akarna tetőkön ugrálni, a tériszonya miatt, de azért kezdő ötletnek nem volt rossz, és persze látni sem volt utolsó, hogy nem csak ő képes élvezni az életet, kihasználva a világ adta lehetőségeket. A társaság kérdésére csak bólintott.
-Hát… mi legtöbbször ketten szoktunk kijönni Timivel, nem nagyon vagyok egyedül sohasem… de mindig összeakadunk valakivel, Utahimét pedig egyre gyakrabban hívjuk el… de néha az is jó, ha csak úgy kiülünk ketten, és csak nézelődünk csöndben.
Kis szünet, amíg ellenőrzi az úszót, majd érkezik az újabb válasz.
-A Faeno levél még most is ritkább, mint a többi… kivéve persze a ritka növények… csak most már nincs rá akkora kereslet. A beváltós boltban pedig mindig újabb és újabb lehetséges teljesítmények vannak kiírva, úgyhogy nem tudom, hogy mikor fogyna el. Mi rengeteget járunk ki, de még mindig nincs meg a fele sem. Sok idő lesz, amíg a kincsvadászok megunják…
A horog kérdésére csak elhúzta a száját és megcsóválta a fejét.
-Olyan… nem szeretem látni, ahogy vergődnek szegénykék a horgon… itt nem fáj nekik, de akkor is rossz érzés kihuzigálni a szájából… de… szeretném őket visszadobálni, úgyhogy ha fogok valamit, akkor… megcsinálnád nekem?
Kicsit elpirul… szeretné ő megmenteni az állatkákat, de nincs szíve ahhoz, hogy még nagyobb fájdalmat okozzon a halnak, amikor kiakasztja a horgot a szájából… akkor is, ha nincs fájdalom. A lány a sárkányra pillant, aki jelenleg alvást színlelve nyújtózik a napon, és igyekszik szelektálni a felesleges locsogást, ami körbeveszi. Talán most is valami hatalmas harci technikán elmélkedik...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Kedd Júl. 22 2014, 18:01

Vicces, hogy pusztán a megfelelő jártasságok kiválasztásával és megfelelő szintre való fejlesztésével micsoda képességekhez is juthatna az ember. Tegnap a detektívvé fejlődés, ma pedig a búvárkodás. Tényleg érdekes gondolat, egészen biztos vagyok abban is, hogy nem mi vagyunk az egyetlenek akik erre már rájöttek, és biztosan ki is próbálták már páran ezeket.
- Szerintem lehetetlenség lenne kimondani egy könnyebb városka nevét is, a víz alatt. - habár nem mintha olyan rövidek lennének a városok nevei, Tolbana, Miracle, nem vagyok benne biztos, hogy ki akarom ezt próbálni. - De talán majd idővel lesz víz alatt lélegzős kristály is, ami majd lehetővé teszi ezt nekünk. - nem kizárt, hogy egyik másik szint végig be lesz borítva tengerrel, pont mint a négyes is. Sőt lehet a víz alatt is vannak városok... Pont mint Atlantisz.
- Eszembe jutott valami! A négyes szint főleg vízből áll... és kevés a bejárható terület rajta, lehet, hogy a víz alatt van a többi része. - izgalmas gondolat, de talán még inkább izgalmasabb lenne áthajózni a szintet, és random helyeken vízbe merülni. De ehhez még nem ártana néhány ehhez használható eszköz. Na meg persze az is benne van a pakliban, hogy Kayaba és az emberei ennyire nem gondolták át, és valójában semmi sincs ott, csak feketeség.
- Én azt tapasztaltam, hogy az úszás körülbelül annyira megy mint odakint is. Szóval nem kizárt, hogy ha valaki nem tud úszni akkor idebent sem fog. De talán egy max szintes akrobatikával megoldható lenne. - elmerengtem a gondolaton, biztosan akadna valaki aki elég magas szinten van, hogy ezt letesztelje. Viszont mi arra a garancia, hogy pont olyan ember vesz drága akrobatikát, aki amúgy sem tud úszni?
- Talán jobb is az, hogy ha csak néhányan járnak ki élvezni a tájat, és szórakozni, minthogy mindent ellepjenek az emberek. Én is szívesebben horgászok egy baráttal, vagy ismerőssel, mintsem idegenekkel akikkel még csak beszélgetni sem tudok. - mosolyogtam a lányra, közben ráeszméltem, hogy még mindig nem dobtam be a vízbe a horgom. Gyorsan túlesve ezen folytattam is ott ahol félbehagytam a beszédem - Bááár... azt hiszem, nem lenne annyira nehéz beszélgetni valaki idegennel sem.. Legalábbis nekem nem. - A  halak nem igen akarnak fennakadni. De ami késik nem múlik... Közben hallgatom a válaszát a feano levelekről, elnevetem magam. Vicces, hogy még mindig ez a levélke akadályozza a növényekkel foglalkozók munkáját. Viszont annak örülök, hogy jóval könnyebb dolguk van mint nekünk volt annak idején.
- Rendben van, majd leakasztom neked. Viszont nem vagyok benne teljesen biztos, hogy vissza lehetne utána őket dobni. A horog vége kampós, hogy ne tudjon belőle könnyen kiszabadulni. Szóval lehet túl nagy sérülést ejtenénk rajtuk. Erről jut eszembe, mennyi életpontjuk lehet a halaknak? - feltéve ha egyáltalán nekik van ilyenjük.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 23 2014, 07:53

Természetesen ez azért annyira nem volt bonyolult kérdés, mint amennyire lehetett volna. Shu már réges-régen rájött arra, hogy a képességeit úgy választja meg, hogy az neki a lehető legmegfelelőbb legyen. Egy harcos talán felvett kizárólag azért súlyemelés jártasságot, hogy megkapja a bónuszokat, és azokon kívül soha nem is használta ki az azzal járó lehetőségeket, de az idomár természetesen nem pocsékolta így a Kayabától kapott csodás adottságokat. Már a játék eleje óta tudta, hogy ő felfedezni szeretne, állatokat megfigyelni, és inkább követné őket, mintsem lecsapna rájuk. Ezért is döntött keresés-észlelés-nyomkövetés kombó mellett. Hozzá vehette volna még a hallgatózást is, de tartott attól, hogy akkor azt hinnék, hogy mások után akar kémkedni. Felvehette volna még a látást is, hogy sötétben is kutatgathasson az éjszakai állatok után… de az utolsó jártasságát természetesen másvalaki miatt választotta, mert ő volt olyan jószívű, hogy gondolt Timidusra is. Akrobatika jártassággal sokkal szebb piruetteket le tud írni a levegőben, mintha nem lenne neki, így hát arra esett a negyedik választás, és teljesen elégedett volt velük… bár kezdett azon gondolkodni, hogy fejlesztgetni kellene őket, de nem mert pénzt kivenni a bankból erre, mert mindig az lebegett a szeme előtt, hogy nemsokára valaki tiert lép, és neki is szüksége lesz majd a pénzre… most például Utahime. A felfedezős ötleteket csillogó szemekkel hallgatta és bólogatott. Nem gondolta volna, hogy bárki mást ennyire érdekel a környezet mint őt, egyedül pedig ugye nem mert volna a víz alá merészkedni, meg ugye ilyen kristály sem létezett még…
-Ha lesz ilyen kristály, akkor mindenképpen fel kell fedeznünk a vízalatti részeket is. Biztosan van ott lent valami.  
A beszélgetős témához nem tudott mit hozzászólni… Junnal nem volt nehéz beszélgetni, és másokkal sem, ha sikerül olyan témára terelni a szót, ami számára is érdekes. Persze egyre többször fordult elő, hogy harcosokkal találkozott, akik csak a pontokról meg a küzdelmekről beszéltek, és olyankor átadta a terepet Timidusnak. Most azonban rajta volt a sor, hogy beszéljen, és a sárkány volt az, aki hallgatott. Mindkettejüknek megvolt a maga mozgástere.
-Amikor megvettem a botot, akkor a boltos megmutatta, hogy hogyan kell úgy megrántani, hogy a halak azonnal az inventoryba kerüljenek. Ugyanúgy van rá mozdulat, ahogyan a fegyvert is aktiválni kell. És… ha így is úgy is meghalnának szegények, akkor inkább nem akarom, hogy szenvedjenek… életpontjuk pedig… szerintem kevés… láttam íjászokat vadászni, és nekik egy lövés kellett a vadakhoz. Úgy van kitalálva, hogy a szafarin ne kelljen harcolni velük.
Közben Shunak egy picivel jobban ment a horgászat, és kicsit sajnálta is, hogy Juncinak nem akad a horgára semmi, míg ő percenként rántja meg a botot.

Jelvénnyel: 3 Halszálka, Iszapfaló, Tehénhal, Angolna, 2 korall, Harcsa, Tintahal, Vízisikló, Csiga

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Hétf. Júl. 28 2014, 18:55

Már egy ideje a vízbe dobtam a csalit, de még mindig nem harapott rá semmi sem. Csalódottnak éreztem magam, főleg amiatt, hogy én már korábban is horgásztam, és ennek ellenére sem sikerült most kifognom semmit sem... vagyis a sünihalacska kivételével semmit sem. A víz szépen fodrozódott, jó érzés volt figyelni, és még a téma is afelé terelődött, hogy vajon mi is rejtőzhet a kék mélységekben. Nem lenne meglepő, ha városok, régi romok, hajóroncsok, esetleg mindenféle eddig fel nem fedezett életformák rejtőznének. Kíváncsian fürkésztem, azonban nem kalandozhatott el túlságosan a tekintetem mert bármelyik pillanatban fennakadhatott egy kósza halacska, és a vödrömben landolhat. De ez nem így történt. Már-már unalmassá vált, hogy amíg nekem egyetlen hal sem mászott a horgomra addig a lányka folyamatosan kapta ki őket a vízből. Mintha csak valami ismeretlen varázslatot kántált volna a botjára és emiatt a tavacska minden lakója szimpátiát érezne iránta. Persze tudom, hogy ez nem így van, és a lány sem nyúlna ilyen tisztességtelen módszerekhez.
- Egyetértek! Ha szerzek ilyen receptet azonnal gyártok magunknak ilyen kristályt és meglessük mi is rejtőzik a víz alatt! - izgatottan magyaráztam, kicsit talán túlságosan is  elragadott a hév. De annyira tetszett a gondolat. Mi lehetnénk az elsők akik odalent járnának. Feltéve persze, ha én leszek az a szerencsés aki rábukkan arra a kincset érő receptre, ha egyáltalán létezik.
- Hmm igazad lehet. Hülyeség lenne ha szét kellene kaszabolni ahhoz egy halat, hogy megszerezze bárki is. Na meg persze kinek lenne rá szíve? - hülye kérdés volt, és erre azonnal rá is eszméltem amikor kimondtam. Sok kincsvadász, mindenki akinek jelvényekre fáj a foga. Csak döfködnék naphosszat a kis halacskákat. Erre még nekem sem lenne gusztusom. Beleborzongok a gondolatba. - Jó talán ez hülye kérdés volt. Tuti, hogy ez még nem rettentené el a horgászokat...  - viszont a mondatot nem tudtam befejezni mert megmozdult ismét a zsineg, és a már megszokott mozdulattal rántom ki a vízből. De meglepetés fogad a végén, nem üres, hanem egy tintahal csüng rajta.
- Végree. Már kezdtem azt hinni, hogy kifogtad a tó összes halát. - nevettem el magam. Kezd visszatérni a szerencsém. Egy szép példány. Leszedtem és már dobtam is be újra a habok közé.
- Na még egyet... -mormogtam elszántan. - a mai szerencseszámom a három lesz. Érzem, hogy következőnek valami hatalmasat fogok. Valamit ami legalább akkora mint egy elefánt! - elszántságom határtalan. Nem arról vagyok híres, hogy feladjam a versenyt ilyen hamar. Még akkor sem ha már veszni látszik a dolog. Amíg élvezem addig nincs vele semmi probléma. Dee mégsem maradhatunk itt egész nap, mert akkor nem lesz rá alkalmam, hogy megnézzem a boltot.
- Íjásznak lenni vicces lehet. Messziről lenyilazni bármit. Izgalmasan hangzik. Sokat gondolkodtam rajta, hogy mért nem azt választottam... De szerintem közelharcban erősen hátrányba kerülnek. Talán ez lehet az oka annak, hogy kevesen használnak íjakat...

//tintahal//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 28 2014, 20:45

Shu szemei már annyira csillogtak, mintha egy ezerwattos égő égne a helyükön, vagy valami hasonló. Elképedve hallgatta, ahogyan Jun is képes annyira lelkendezni ilyen dolgokról, mint ő maga, ráadásul még azonnal úgy jutott eszébe az egész terv, hogy rögtön neki szólna… mármint… most járnak először szafarin, és nem az Artest hívná meg a nagy felfedezésre, vagy legalább Anatot, hanem őt… ez egyszerűen elképesztő volt, és nem is hitte el, hogy jól hallotta.
-Mármint… magunknak? Nekünk hármunknak? De… szerintem… szerintem azért egy ilyen helyre kellene vinni valakit, aki erősebb nálunk. Mégiscsak teljesen ismeretlen helyre mennénk, és nem tudhatod, hogy a szint ereje az ott is érvényes-e. Lehet, hogy az egy teljesen másik szint, mert úgy számoltak, hogy az csak később jut eszébe az embereknek, vagy ugye nagy tieren lehet készíteni olyan kristályt, és akkor biztosan csak nagy szinten mennek oda… vagy… nem… fogalmam sincs…
Még mindig ott tartott, hogy Jun vele akarja felfedezni Atlantiszt, és ez egyszerűen elképesztő volt. A halak szétkaszabolását, mint elrettentő erőt ő sem hitte hatalmasnak, hiszen a való világban is rengeteg volt az állatkínzó, és Alex is játszi könnyedséggel rázta meg Timidust, mondván, hogy úgy sem érez fájdalmat, meg csak adathalmaz. Igaz azóta bocsánatot kért, de Shu azért még mindig neheztelt rá emiatt. Biztosan nem érdekelné az embereket, hogy kit vagy mit kell megölni, hiszen nem teketóriáznak azon sem, hogy a bossok miért védik a szinteket, hogy a minibossok talán ugyanolyan indíttatásból, a túlélésért akarnak bossá válni, mint ők legyőzni őket, hogy a mobok csak a vadászterületüket védik… sokszor még az emberekkel kapcsolatban sem jutnak el ilyen morális kérdésekig, nemhogy ezen világ lakóival szemben. Ezután jó érzés volt együtt örülni Jun fogásának, és végre Timidus is hozzászólhatott a témához, mialatt Shu horgára újra halak akadtak.
-Nem talán, biztosan ez az ok. Még nem harcoltam íjász ellen, de nagy előnyük, hogy akkor is el tudnak találni, ha felrepülök. Viszont több a hátrány mint az előny, ezért is vannak kevesen.
/Tintahal, Tehénhal, Harcsa, Tintahal/

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Csüt. Aug. 07 2014, 18:06

A vízalatti kalandozás gondolatába olyannyira beleéltem magam, hogy szinte már szállok a fellegek között. De úgy tűnik nem én vagyok itt egyedül aki izgatott lett, a lány szinte ragyog. Ez el lett döntve, ha léteznek ilyen dolgok akkor mi leszünk azok akik felfedezik.
- Persze, hogy mi hárman. A két ember egy pár, a három már társaság, a négy az viszont már tömeg. Hárman bőven elegendőek leszünk a nagy felfedezésekre. Feltankolunk egy csomó kristályt meg potit, hogy minden eshetőségre legyen tartalékunk. - viszont a lánynak igaza van. Lehet, hogy magasabb szinten már Kayaba és a programozóbrigádja már előkészült néhány újdonsággal nekünk, ami teljesen megváltoztatja majd a játékról látott képünket. Az sem lepne meg, hogy ha a víz alatti szintre a teleportálás pont a tenger mélyére történne, és akkor elég nagy bajban lennénk. Se teleportkristály, sem pedig menekülés. Beleborzongok a gondolatba is, hogy ez megtörténhet. Mi lennénk a szint első vizithullái...  Kell az a kristályrecept ha addig élek is.
- Mindenesetre, szerintem semmi szükség másokat is hívni. Addigra bőven fejlődünk még, és ha addig nem emelkednek túlságosan a nyersanyag és felszerelés árak akkor nem is kell félnünk attól sem, hogy elavulnak a dolgaink. - ugyan nem tudom miféle eszközök vannak a lány birtokában, de tudván, hogy YJ-es nehéz lenne elképzelni, hogy holmi tier egyes cuccban mászkál. Meg elég bátor, hogy a szabadban aludjon, ezért egészen biztos, hogy ha más nem a fegyvere nem  semmi. Óvatosan a lányra pillantottam, de rá kellett jönnöm, hogy így látszatból nem igen fogom megmondani miket is hordhat. Főleg mert nem is biztos, hogy teljes felszerelésben áll mellettem.
- Még én sem. - válaszoltam Timidusnak - Viszont szerintem izgalmas lehet. Távolról feléd lő pár tucat nyilat, majd az ügyességre bízva kikerülsz amennyit csak lehet. - Viszont tényleg... megfelelő képességekkel pite lehet legyőzni. Elég egy jó méreg, vagy képesség és bamm. - fura hanghatás kiadása is megvolt. Ezt is lehúzhatjuk a listáról... A halak pedig továbbra sem pattognak bele a vödrömbe mint Shunak. Vállat vontam és türelmesen fürkésztem a kékséget.
- Viszont. Szerintem nem csak egy íjásznak lehet előnye abból, hogy eltalál messziről. - simítottam végig a kezem a gyűrűmön, persze közben szorítottam a botot, hogy véletlenül se essen be a vízbe. Majd egy bumeráng alakját ölti a drágaságom. - Egy Bumeránggal, vagy dobócsillaggal is le lehet szedni a repülő célpontot. Csak jól be kell célozni. - lendítettem meg a kezemben fegyvert, mintha dobásra készülnék, de végül mégsem hajítottam el.
- Persze ha dobócsillag nem jön vissza magától.. a bumeráng pedig... Szóval felléphetnek problémák. Ezért én inkább maradok a közelharcnál, ha arra kerül a sor.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 08 2014, 07:39

A sárkány egy sanda pillantást vetett a lány felé, annak szavai után, de szólni nem szólt semmit, ám Shu így is megértette a jelzését, és halkan kuncogni kezdett.
-Úgy érted, hogy két ember és egy sárkány, nem pedig három ember.
Az idomárnak mindig is fura volt az a kifejezés, hogy valakit emberszámba venni. Nagyon fennhéjazónak tartotta, hogy mindenkit a saját fajához viszonyítson, ráadásul úgy, mintha a többi fajnak arra lenne szüksége, hogy ő felemelje őket az önmaga szintjére. Timidust persze nem zavarta túlságosan, az ilyen hibákat más embereknél meghagyta, hadd gyengítsék magukat vele, Shut pedig csak ritkán kellett kijavítani, a fiatal idomár azonban mindig a társa védelmére kelt, ha a petet sérelem érte, akkor is, ha egyébként Timidus nem is tudott arról, hogy neki most illendő volna megsértődnie. Mindenesetre az ötletre boldogan bólogatott, bár fenntartásai még mindig akadtak.
-Nekem Anatole azt mondta, hogy ne nagyon járkáljunk egyedül… de te biztosan magasabb szintű vagy mint mi, ha már Arteses vagy, szóval akkor biztonságban leszünk. Remélem hamar megtaláljuk azt a kristályt, vagy potiont, amivel majd le tudunk merülni.
Ha az előző részhez nem is szólt hozzá, most azonban, hogy harci téma került elő, már a sárkány is hegyezni kezdte a füleit, és érdeklődve figyelt és hallgatott. A fegyver átváltozása őt nem lepte meg –bár Shu azért pislogott párat, de őt meg a fegyverkezés nem érdekelte annyira, hogy szóvá tegye-, hiszen ez csak annyit jelentett, hogy a lány harcművész, és egyedi tárgyai vannak. Nem először látott már ilyet. Az azonban, amit mondott, sokkal érdekesebb volt.
-Pontosan, jól be kell célozni, az célzáshoz pedig irányítás jártasság kell az íjászoknak is. Egy harcművész közelre el tudja dobni a fegyverét, még az is megeshet, hogy a pengével éri el az ellenfelet, és akkor nem csak egyet, hanem a fegyver által adott erőt sebzik, de távolra ne nagyon próbálkozz. Nem véletlenül vannak kasztok, és nem véletlenül van távolsági harcra szakosodott kaszt.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Csüt. Aug. 14 2014, 22:39

Fel sem tűnt a nyelvbotlásom,  csak mondtam, és mondtam, és megint csak mondtam a magamét. Mindenféle témába belefolytunk már, részemről pedig legapróbb bizalmatlanság sem kezdett születni az idomár lányka és társa felé. Sőt mi több, minél tovább dumálunk annál inkább úgy érzem, mintha régi ismerősök, vagy barátok lennénk. Ismerem a kedvenc sütijét, a szabadidős tevékenységét, és még egy kevéskét magáról a lányról is. Persze mindkettőnknek vannak olyan dolgai amikről nem szívesen beszél, de azt hiszem ezeket a témákat sikerült elég jól kikerülni, ami több mint jó. A lány kijavította az iménti nyelvbotlásomat. Egy pillanatra belepirultam, ugyanis fel sem tűnt, hogy mit mondtam annyira beszéltem, majd a pirulásom tova is szállt, amikor Shu is kuncogni kezdett, csatlakoztam hozzá.
- Bocsi, bocsi. Néha csak úgy jönnek a szavak, és annyira belefelejtkezek a beszélgetésbe, hogy fel sem tűnik ha valami ökörséget mondok. Remélem nem haragszol Timidus. - mosolyogtam rá a sárkányra. Közben a vizet pásztázom a tekintetemmel. Bármelyik pillanatban kapásom lehet, és nem lenne jó ha elszalasztanám. A versenyben már alulmaradtam. A lánynak csak úgy pattognak ki a vízből a halak, amíg nekem alig-alig akar valamicske fennakadni a horgomra. Micsoda pech.
- Anat sok mindent mondd. De ö is ugyanúgy elmászkál egyedül. Mi legalább nem egyedül hanem hármasban megyünk majd. - egy pillanatra meglepődtem a lány mondandóján, majd elnevettem magam - Dehogy is. Nem vagyok túl magas szintű. Legalábbis Anatékhoz képest én éppen, hogy elértem a tizennyolcas szintet. Nem vagyok oda a harcokért, küldizni is csak akkor járok el ha kedvem támad rá. Persze vannak olyan dolgok amiken kötelességemnek érzem, hogy ott legyek, na meg persze nem szívesen maradok le a fejlődésben sem az átlagtól. - hablatyoltam össze vissza. De meglepett, hogy a lány magas szintűnek hitt. Eddig csak a Kezdetek városában tűntem ki az öltözékeim, főleg a páncélom miatt, a sok kicsitől. Ha nem járnék ajánlanám fel a segítségem mindenféle miniboss-on akkor talán fele ekkora szinten lennék. Ugyan nem szívesen gyepálom őket, de Anat is megmondta, ha nem teszünk valamit akkor idővel rosszabbak is lehetnek mint egy-egy terembe zárt szörnyeteg. Azt pedig nem szeretnénk.  Főleg nem egy Reynail féleséggel összefutni megint. Már a puszta gondolat is megborzongat.
- Szerintem csak akkor éri meg eldobni a fegyvert, hogy ha teljesen biztosak vagyunk benne, hogy betalál. Vagy szükséges egy képességhez. Láttam már küzdőtéren, hogy lovagok úgy hajigálják a bigyóikat, mintha gumiból lenne. - Habár az már más kérdés, hogy mennyiszer is értek el vele valamit... - Valójában az én képességemmel elég hasznos az, hogy ha jó messzire dobom el a fegyverem. Menekülésre például tökéletes. De persze, ott vannak azok az esetek amikor nem aktiválódik...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 15 2014, 06:26

A sárkánynak természetesen feltűnt a nyelvbotlás, bár ő nem nyelvbotlásként értékelte, de az emberek minden apró kis elejtett szavára figyelt, és megjegyezte, akkor is, ha egyébként régóta nem tulajdonított nekik általában nagy jelentőséget.Ők maguk vallották be jó pár alkalommal, hogy csak beszélnek és beszélnek gondolkodás nélkül, hogy szavaik nagyrészt csak töltelékszavak, amik értelmetlenek, és csak azért mondják ki őket, hogy mondjanak valamit. Így hát természetesen se nem volt büszke arra, hogy Jun már emberként kezeli, hiszen nem akart ember lenni, hiszen emberként nem láthatná el ilyen kitűnően a feladatát, Shu védelmét, azonban meg sem sértődött, és ezt egy faroklegyintéssel a lány tudtára is adta.
-Nem haragszom, nincs okom haragudni.
És ezzel a témát már le is zárta a maga részéről. Ezután azonban új fejezet következett, és Jun szavainak immár jelentősége is lett hirtelen.
~Ekkora tisztelet övezi a céhvezért. Ilyen nyíltan semmibe veszik az utasításait. Ennyire nem tud példamutató magatartást folytatni, és ugyanazt tenni, mint amit másoktól vár el. Persze ő már erős, megteheti, de a morál szempontjából egy jobb vezető erre is figyelne.~
A pet, habár sokszor unalmasnak találta az emberek fecsegését, valami kis fontos információmorzsát mindig megszerzett tőlük, ezért is maradt általában ilyenkor is az idomár mellett. Ami ezután következett, az pedig még inkább jelentőségteljes volt, ráadásul még Shukaku számára is. A frontharcosok bármennyire is szerették volna magukat erősnek mutatni, úgy tűnt majd minden tagjukban ott lappang a kétség, és ez reményt adott a lánynak arra, hogy nem kell majd összecsapniuk, a sárkánynak pedig arra, hogy ezt kihasználva megnyerheti az összecsapást harc nélkül.
-Azta! Mármint… te is? Mármint én nem tizennyolcas vagyok… de ugyanígy gondolkodom mindenről.
Most először történt, hogy nem úgy kellett felhozni ezt a témát, hogy azt érezze, megvetést fog kapni a másiktól.
-Mi sem bántjuk általában a mobokat, és küldikre is olyanokra megyünk, ahol valószínűleg nem kell harcolni… mondjuk mi a bossokat meg a minibossokat, meg a kazamatás mobokat sem bántjuk… de azt gondoltam, hogy egy olyan céhben te azért már csak a bónuszok miatt is jobban fejlődsz…
A sárkánynak azonban teljesen más kérdése volt. Az idomár elörülgetett azon, hogy sorstársra akadt, de ő már rég továbbgondolta a dolgokat.
-Miért érzed kötelességednek a harcot, ha nincs hozzá kedved, és az elveiddel, szokásaiddal is ütközik?
A fegyverek kérdésére csak bólintott. Egyetértett a lánnyal így nem kellett semmit hozzáfűzni, azonban Jun ismételten elkotyogott valamit. Megtudták az ő szintjét is, és ha említésre méltó volt az, hogy tartania kell a képesség besülésétől, akkor nem lehetnek magasak a pontjai. Az emberek olyan könnyen kiadják magukról ezeket a létfontosságú információkat…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Pént. Aug. 15 2014, 20:50

Nem vártam mást Timidustól. Nem haragudott meg a nyelvbotlásért, és ahogy máson sem ezen sem akadtunk fenn, bocsánatot kértem, ö pedig a kis jelzésével tudomásomra adta, hogy elfogadta azt. Minden megy tovább, ahogyan kell. Mért ne menne? Hiszen nem történt semmi eget rengető. A lány úgy tűnik meglepődött kicsit amikor említettem, hogy nem vagyok oda a küldetésekért, meg hasonló dolgokért. Picit én is meglepődtem, hogy ennyire hiperaktívnak tűnnék, vagy valami hasonló? Magamat mindig is lusta embernek tartottam, aki kényelmes életet él. Unalmas és felesleges élet. De a korábbival ellentétben most már minden más. Vagyis nem teljesen minden de sok minden.
- Ah Azt hiszem kapásom van. - lepődtem meg, ezúttal az nálam kapott először a halacska, és biztosan egy nagy darab. - És ez már biztos, hogy legalább egy elefánthal! - kiálltok fel, miközben harcolok a halacskával. Húzom, tekerem, rángatom, majd végül a magasba lendítem, és immár a felszínre tör az a valami amivel egészen idáig küzdöttem. Óráknak tűnt, de csak pár másodperc lehetett. A horgomon egy aprócska korall darabka csüng.
- Eh.. Ez valami varázslat. - lepődök meg, vizsgálom, alaposan szemügyre veszem a korallt, még mielőtt leszedem. - Jó nekem ennyi elég volt ebből. A óriás halacskám várhat. - nyújtózok. Lehet beakadt valamibe, és ott ragadt fel? Már mindegy. A lányra pillantok, picit elgondolkodom azokon a dolgokon amiket említ. Kissé különös. Majd érkezik is Timidus kérdése ami picit megmosolyogtat. Várok egy pillanatot.
- Mert nincs más választásom. - pillantok félre, majd a sárkányra - Amikor elkezdtem a játékot, kényelmes életet akartam élni. Beköltöztem egy szobába, fizettem a lakbért, finomakat ettem, jókat beszélgettem. De... melyik játékos az aki nem akar legalább egyszer küldetésre menni? - hát persze, hogy mindenki legalább egyszer ha nem többször, kiszúr valami szimpatikusat a tábláról, vagy egy plakátról, és szerencsét próbál, hogy legyen miből megélnie. - Körülbelül nyolcan lehettünk. Különváltunk, és pár perccel később az egyik magasabb szintű idomárt felakasztva találtuk a lépcsőházban, az életpontjai lecsökkentek és mielőtt bármit is tehettünk volna meghalt. Ami pedig a legszörnyűbb, hogy tehettünk volna ellene. Csak gyorsabbnak kellett volna lennünk. Talán elég lett volna egy nyomkövetés, vagy hallgatózás jártasság. Vagy akár egy kissé több pont a gyorsaságra... - a mondatot nem fejezem be. Kissé túlságosan is belelendültem a magyarázásba, és az érzelmek is feltörtek. Nem jó dolog ilyesmiken agyalni. Főleg azok után, hogy milyen régen is történt mindez, és azóta már legalább egy tucatnyi alkalommal megpróbáltam bemesélni magamnak, hogy nem az én hibám.
- Nem akarom, hogy még egyszer valaki előttem haljon meg, amikor lenne lehetőségem segíteni. Bármennyire is utálok, vagy undorodom dolgoktól. Nem akarom azt látni, hogy egy barátom, egy ismerős, bárki neve le legyen húzva azon az átkozott "emlékművön". - kicsit felkaptam a hangom. Talán a kelleténél túlságosan is. Elragadtak az érzelmek. Nem kellene, nem szabad. Megköszörültem a torkom és ismét feléjük pillantottam.
- Bocsánat... Kicsit talán túlságosan is elragadott a hév.. - kicsit elszégyelltem magam. Nem kellene ennyire ráborítanom valakire az érzelmeim, meg a gondolataim. Talán egészséges, de csúnya dolog, csak úgy bombázni valakit ilyesmivel. - Mi lenne ha sétálnánk picit? Mondjuk megnézhetnénk az üzleteteket.

//korall//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 16 2014, 06:02

Shu csak mosolygott a fogáson. Természetesen nem akarta kinevetni Junt, de azért tényleg fura volt, hogy semmi ehető nem akad a horgára. Amikor azonban neki is kapása volt, berántotta a botot, majd rápillantott az eszköztárára, már nem bírta tovább és nevetésben tört ki. Amit Jun nem tudott, hogy ő is a hőn áhított elefánthalra vadászik, mindössze türelmesebb a másiknál, és örül mindennek, amit Kayaba bácsi a horgára terel. Nem sok mindenben volt ő az optimizmus példaképe, de ezen nem nagyon tudott idegeskedni. Nevetve a másik elé fordult, hogy Jun láthassa a menüjét, és az üzenetet, amely a pióca kifogását jelentette.
-Szerintem ennél azért a korallod értékesebb és szebb is.
Ő is elpakolta a felszerelést, és így végre teljesen a lányra tudott figyelni, még az úszó sem terelte el a figyelmét. Először megijedt, amikor azt hallotta, hogy a harcművésznek nincs más választása. Tudta, hogy RenAi a frontharcosok haragjától fél, ezért nem meri lemondani a bossokat. Tudta, hogy Ayani az életével akarja meghálálni Miri segítségét, pedig igazából ő sem akar harcolni. Azt azonban nem gondolta volna, hogy az Artes is képes kényszeríteni a tagjait a küzdelemre. Ahogy egyre több emberrel ismerkedett meg, egyre kevésbé gondolta úgy, hogy a frontharcosok valami nagy egység lennének, akik mind a kijutásért küzdenek. Igazándiból eddig egyedül Alex volt az, aki harciasan kiállt emellett… és az nem valami nagy arány. A beszéd többi része azonban mindkettejüket bólogatásra késztette, a sárkány pedig még egy pozitív strigulát behúzott Jun neve mellé. Kezdte tisztelni a lányt.
-Te vagy eddig a legértelmesebb okokért harcoló ember, akit ismerek. Gratulálok. Azonban azt tudd, hogy nem menthetsz meg mindenkit, főleg nem saját maguktól.
És mivel talán egy pici magyarázatra szorult ez az egész, így Shu is megszólalt.
-Tudod… nagyon hasonlítasz ránk, kettőnkre. Én sem szeretek harcolni, de az érdekes, nem harcos küldetésekre eljárunk, mert szeretem ezt a világot, és szeretném megismerni. Timidus azonban néha elrángat máshova is, mert neki fejlődnie kell, hogy minél jobban megvédhessen engem…
Azt persze egyikük sem akarta mondani, hogy Jun petként viselkedik, hiszen Timidus ezt még nem látta így, Shu pedig tudta, hogy talán sértésnek venné, pedig a fiatal idomár szájából ez a legnagyobb dicséretnek számítana. Ezután mindketten felálltak, és Shu bólintott.
-Rendben. Nézzünk be a városba, közben találd ki, hogy mit szeretnél készíteni a fogásból, és akkor megvesszük a hozzávalókat… már ha… ha szeretnél velünk tartani az ebédre…
/pióca/

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 21 2014, 13:28

Sünhal, tintahal, majd végül egy korall darabka. Szépen sorban egyre csak ehetetlenebb dolgok akadnak horogra, és a méret is arányosan csökken. Közben Shu-chan sorban kapkodja ki a nagyobbnál nagyobb halakat, mintha csak egy varázs horgászbotot tartana a kezében. Esetleg a csaliban van valami különleges amire ennyire harapnak a drágaságok. Úgy tűnik az elefánthal kifogását el kell napolni, mert már sem kedv, sem pedig akarat nincs ahhoz, hogy még egyszer bedobjam a vízbe, hátha ráharap egy szálka.. esetleg valami vízi bogár. Nem igazán tudok elképzelni azoknál kisebb lényt ami vízben él és talán még fennakadhat zsineg végén.. Kicsit csalódottan pakolásztam el a felszerelésem, közben talán egy kissé fura téma felé kezdtünk evezni, amibe végül bele is pirultam. Nem számítottam rá, hogy ilyen fura dolgokról kelljen beszélnem, de talán könnyebb volt így elmondani, mintsem magamban tartani. Nem is titkolni való dologról van szó.
- Tudom. - válaszoltam Timidusnak, jól esett az amit mondott, de kissé meg is lepett. Nem túl gyakori téma nálam, hogy mások elveiről, vagy motivációjáról beszélgessek. De ezek szerint nem sokan állítottak hasonló célt maguk elé, ha ilyen dicséretet kapok. - De ha nem próbálok meg minden tőlem telhetőt akkor esélyem sincs megmenteni bárkit is. - egy kis ideig még visszhangoztak a fejemben a szavak, ahogy Timidus az öngyilkosságot említette. Igaza van. Az emberek makacs lények. Még ha van is esélyük megtenni valamit, inkább egy másik úton indulnak el, remélve, hogy lerövidítik az előbbit.
- Timidusnak igaza van. Ha nem fejlődtök nem láthatjátok a többi új szintet. Ugyan én nem vagyok olyan nagy felfedező, és a legtöbb új szinten még nem jártam, de mindig izgatottan hallgatom amikor beszámolnak néhányan mennyi új helyet fedeztek fel. - talán nem ártana gyakrabban kimozdulni csak ilyen kirándulós célzattal a vadonba. Biztos jót tenne, talán még Alexéket is magammal rángathatnám valahova, egy kis sütögetésre, esetleg egy maihoz hasonló kemping. Biztos mindenki élvezné a dolgot.
- Szívesen ebédelek veletek. Én sajnos nem fogtam semmi olyat amiből lehetne valami finomságot készíteni. Mi lenne ha kisütnénk valamelyik halat és mártással meg salátával ennénk? - hmm meg persze desszert.. de azzal ráér foglalkozni akkor amikor visszaértünk a Kezdetek városkájába. - Hmm egyébként merre is van pontosan az üzletetek?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 21 2014, 14:33

Na ez a kijelentés már meglepte Timidust is. Jun úgy cikázott a gyerekes butaságok és a végtelen bölcsesség között, mint valami rakéta, és soha nem lehetett tudni, vagy legalább is eddig a sárkány nem talált logikát abban, hogy miként követi egyik pillanat a másikat. Jun nemcsak, hogy nemesebb és elérhetőbb célokért harcolt, mint a nagy „ki akarok jutni, és elérni a százas szintet, amikor két év alatt a húszast nem sikerült” frontharcosok, akik nem hallgattak az okos (bár szépnek valóban nem nevezhető) szóra akkor, ha egy pet mondta nekik. Jun elérhető célokat állított maga elé, és azt is tudta, hogy a többit nem is érheti el, és nem is próbálkozott meg vele, és nem is egy kitalált Kayaba hibájának tudta ezt be, hanem elfogadta, hogy ők gyengék, és némelyik ember még hülye is. Egyszerűen tudta, és ezt ki is mondta. Nem próbált ellenkezni és bűnbakokat keresni.
-Sokszor akkor sincs, ha minden tőled telhetőt megteszel. Akkor viszont elmondhatod, hogy nem a te hibád volt, és nem kell szégyenkezned miatta.
Na meg persze hozzátehetné ismét, hogy az emberek furák. De van egy olyan gondolata, hogy a Junok még az embereknél is sokkal furábbak. De a legmeggyőzőbb érv Jun értelmessége mellett természetesen az volt, hogy a sárkánynak adott igazat, és erre Shunak is rá kellett bólintania.
-Tudod… régen úgy tudom, hogy sokat jártak egybe a tagok. Sárkányeregetni például. Vagy… vagy csak küldetésre. Most pedig csak a bossokra jönnek össze sokan… vagy csak minket nem hívnak meg soha…
Megvonta a vállát, kissé durcásan, de utána azonnal mosoly került az arcára.
-Az tökéletes lesz. Tudok is egy helyet, ahol van önkiszolgálós konyha.
Mesélte, miközben az utolsó dolgokat pakolta el az inventoryjába.
-Tizenötödik szint, Morishi
És már fel is villan a lány kezében a teleport kristály, és mindketten eltűnnek a villanásban… majd egy üzenet pittyeg Junnak.

Kód:

Bocsi… elfelejtettem, hogy éppen a kezembe van a kristály…    


/ És akkor folytathatnánk is ott. Razz /

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Szomb. Feb. 14 2015, 21:00

Hinari

Valahogy Mirika után egyre kellemetlenebbé vált ez az egész helyzet a JL-el. Az Igazság Ligája. Ha nem vesztek volna össze a céhvezérrel, Shu bizonyára megkérdezte volna, hogy miért pont ezt a nevet választotta. Nem volt egy nagy képregény fanatikus, főleg nem az ilyen verekedős vackok iránt, de azért azt ő is tudta, hogy volt valami ilyesmi ilyen néven. Vajon aki a céhet alapította az ennyire imádta a DC műveit, vagy ennyire fantáziátlan volt? Meg… mintha Anat mesélt volna valamit, hogy nem is ez volt a neve eredetileg, hanem valami ököl. Akkor Hinari változtatta meg? Ha így van, akkor nem lenne okos dolog azzal kezdeni… bár ha tényleg fangirl, úgy legalább elkezdhetne arról mesélni, és az kicsit oldaná a szitu kényességét. Nem mintha az Artesnek olyan sok köze lett volna a hét szabad művészethez. Persze Shunak nagyon meg kellett küzdenie azért, hogy azt a vacak levelet meg merje írni. Az Ozirisszal való beszélgetés nem sokat javított a helyzeten, de legalább valami halvány erőfeszítés derengett arról, hogy tesznek is valamit egymásért. Szegény SHu igazán próbálkozott, és mindegyik céhből volt olyan tag, akivel jóban volt… de valahogy a Liga nem volt ilyen. Ott volt Hinari, aki folyamatosan pakolta a rossz fát a tűzre, és a legutóbb még a jégsárkányról is jutott valamicske a kislány fülébe. Nem volt nehéz, hiszen a gyülekezőt meghirdették, bárki tudhatott róla. Igaz Shu rákérdezni még senkinél nem mert, hiszen jobb volt reménykedni… meg meghagyta a lehetőséget Hinának… mármint nem akarta úgy feltűntetni, mintha gyanúsítgatná. Bármennyire is nem kedvelte, azt még belőle sem nézte ki, hogy bántaná Hisame egyik rokonát. Szíve azért neki is van. Meg az is a lány fülébe jutott, hogy Hinari valóban foglalkozik a rendfenntartással. Nem tudta, hogy csak most kezdett-e bele amióta ezt számon kérte rajta, vagy eddig is csinálta-e, de eddig valahogy senki nem említette neki, még a céhtagok sem. Igen, most az is cél volt, hogy rákérdezzenek, hogy mire jutott Ayseval, és beszámoljanak Oziriszes kalandjukról. Ja igen… a céhtagok. Ezzel is hatalmas probléma volt, hiszen RenAi-n kívül senkit nem tudott mondani, akivel ne rossz, vagy fura tapasztalata lett volna. Ugye ott volt Hinari, erről nem kell mesélnem. Ott volt Szophie, aki legutóbb elég sarkos véleményt fogalmazott meg a frontharcosokról. Ott volt Yuichi, aki büszkén hirdette, hogy ölni lépett be a világba, és a cél szentesíti az eszközt módszerének híveként gondolt a vörikre is. Ott volt Ozirisz, aki csak tengette a napjait, akinek senki nem segített megvédeni, de még csak megbosszulni sem a szerelmeit… Timiduson kívül. Ott volt végül Shizuka és Silver, akik közül az egyik igen nagy felelőtlenségről és képzetlenségről mutatott tanúbizonyságot a kazamatázás és a szafari alatt, a másik pedig még friss husi volt a céhben. Bonyolult volt ez az egész kép. Mindenesetre Shu erőt vett magán, és megnyomta a küldés gombot.

Kód:
Szervusz Hinari,

Szeretnénk veled találkozni és megbeszélni a… helyzetet. Találkozzunk a szafari déli részén, a Nagy tónál.

Shu és Timidus

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 16 2015, 01:37


Meg kell hagyni, kitartóan pittyegett. Már-már ritmust adott kezem mozgásának, mely kitartóan fogta a ceruzát, próbálva egy rendes kört rajzolni, több, de inkább kevesebb sikerrel. Végül elegem lett. A grafit tompa éle halkan koppant az asztalon, s én egy sóhaj kíséretében dőltem hátra, nyújtózva egyet a tervrajz fölött. Kis fogadó, szűk sikátor, de számos menekülőútvonal. Ez utóbbival kellett volna kezdenem valamit, ám figyelmemet momentán jobban lekötötte az üzenet, mely – remélhetőleg – egy kicsi szünetet jelenthet ezen a tervezgetéssel töltött, már-már unalmassá váló napon. S alighogy megnyitottam, már tudtam, hogy igazam volt. Elég volt csak ránézni a feladóra, hogy legalább fél órányi agyalást jelentsen, bármit is írt, ám mikor elolvastam, az is bizonyossá vált, hogy ma nemhogy fél órát, de többet is ki fogok hagyni: az meghívás elfogadása nem volt kérdés.

Hinari írta:Sziasztok,
Rendben, egy fél órán belül ott leszek.

Hinari

Egy kicsit több időt töltöttem ezzel a két sorral, mint azt kellett volna, de nem igazán tudtam, hogyan is álljak hozzájuk, ehhez az egészhez. Hogy mit is tudtam róluk? Nem túl sokat. Akartam már kérdezni Alexet is, de valahogy – nem is értem miért Embarassed - sosem terelődött rájuk a szó, s csak most jutott eszembe a jegyzetfüzetem is, azzal az egyetlen szóval, amit még az ünnepek előtt véstem fel az üres lapra. Meg az üzenet, amit utána küldtek. Halkan sóhajtottam, s a kék gomb megnyomása után még pár pillanatig magam elé meredve ültem, s csak utána kezdtem el készülődni. A Nagy Tóhoz hívtak, így inkább számítottam egy beszélgetéssel kísért horgászatra, mintsem vadászatra, de azért mindkét felszerelést elpakoltam; az inventoryban elfért. Felöltöztem, közben gondolatban összeírva a hiányzó kellékek listáját, s miután felértem a tizedik szintre, a minimapomat megnyitva kerestem egy közeli horgászboltot, ahol bevásárolhatok. Nem véletlen írtam nekik fél órát: nem akartam sem rohanni, sem elkésni, így ráérősen ballagtam fel a sétálóutcán, rá-rápillantva az órára, melyen kínos lassúsággal haladtak a számok. Volt idő mindenre, s gondolataimat addig nem is tereltem a kislány és sárkánya felé, amíg be nem fejeztem az előkészületeket. Utána viszont már annál jobban kezdett foglalkoztatni a dolog, de leginkább a – látszólag - hirtelen jött ötlet, hogy találkozzunk. Persze én örültem neki, ám a múltkori után, nem beszélve a párbaj végén kapott levélről, valamelyest rossz előérzetem támadt: rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem tudom, mi járhat a fejükben. Vajon mit szeretnének? Egy dologban voltam csak biztos: ha Shu most is kiborul, már nem fogom hagyni, hogy elszaladjon. Az előző is hiba volt, még akkor is, ha akkor (s egy kicsit még most is) teljes bizonyossággal hittem, hogy így lesz a jobb neki. Ha kiadhatja a dühét, ha végre lecsillapodhat, mindattól függetlenül, amiket ennek érdekében a fejemhez vágott. Ha kicsit megnyugszik, hisz szüksége volt rá.
- Sziasztok – köszöntem a párosnak, amint közelebb értem hozzájuk, ezek után elnézve a végtelen vízpart fölött, tekintetem körbejáratva a környéken: minden csendes és zavartalan volt. Minden, kivéve gondolataimat, melyek egyre sürgetőbben követelték a választ mindarra a kérdésre, mi út közben felmerült...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 16 2015, 04:40

Vannak olyan pillanatok, amikor az idő mocskosul lassan akar telni. Természetesen a SAO rendszerében is be lehetett állítani hogy a kis óra a paneleden digitális legyen, vagy hagyományos. Na jó, itt is inkább a harcra volt optimalizálva a rendszer, és azok a részek sokkal inkább szerkeszthetőek voltak, hogy ki-ki a maga igényeihez alakítottan tudjon lépegetni benne csata közben is, de azért az óra még belefért. Először csak nézte az órát, figyelte a múló másodperceket, ám amikor a barátja ezt észlelte, már ő kezdett metronómként kattogni, hogy ezzel is segítse a társát. Hallgatni könnyebb volt, mint figyelni, és Timi belső órája, lévén a sárkány elég közel állt a rendszerhez, ugyanúgy tévedhetetlen volt, mint a kijelző a panelen. A fiatal idomár elmosolyodott. Timi csak segíteni akar, és még mindig nem tudja, hogy ez mennyire idegesítő. Olyan ártatlan, olyan aranyos, ahogy végig csak a jószándék vezérli vele szemben. Átölelte a társát, és csitításként feltette neki a legfontosabb kérdést.
-Szerinted el fog jönni?
-Nem tudom.
-De… legalább válaszolni fog?
-Nem tudom.

Na igen. A pet a biztatásnak és a kegyes hazugságoknak sem volt nagy mestere. Talán ez a végtelen őszinteség tette leginkább távol az emberi fajtól a személyét. A könyvtáras küldi óta a próbálkozás már még jobban élt benne, hogy megértse az érzéseket, de az a törvény, hogy nem hazudhat, még mindig erősebb volt. Azután végre pittyent a jelző, Shu pedig oldalra dőlve, egy halovány sóhaj kíséretében támaszkodott a sárkányra, és várták a céhvezér érkezését. Mindketten köszöntek, majd egy kicsit némán ültek, hátha Hinari kezd el mondani valamit, mondjuk bocsánatot kérni, de ha nem, akkor Shu kezdett bele.
-Mit jelent neked… Timidus… vagy Kayaba Akihiko… vagy Aincrad… csak… cak pár szóval… a legfontosabbakat…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy tó - Page 2 Empty Re: Nagy tó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.