Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

4 posters

Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 16 2013, 21:09

Tiffany Williams
Élet: 120 HP (Montgomery 70 HP)
Fegyverkezelés: 0
Erő: 25
Kitartás: 9
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 11
Páncél: 14

Felszerelések:

Hermit
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 15
Erő: 15/támadás
Kitartás: 7
Gyorsaság: 20
Speciális képesség: 9
Páncél: 4

Felszerelések:

Tiffany sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Montgomery sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Hermit sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, a petet támad, biztos talál, ha idomárt. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.

Hermit aktív képességénél háromszor támadhat egy körben.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Hermit
Tiffany Williams
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Hermit Csüt. Jún. 20 2013, 17:12

*Bekerült hát a 2. fordulóba. Nagyszerű érzés volt! Igazán? Igazából nem érdekelte a dolog, csak az érdekelte, hogy minél több játékost ismerjen meg, s minél többet dühítsen fel. meg tudná tenni? Lehet inkább kedves kisfiút fogja játszani. Minden a partnertől függ. És Hermit hangulatán. Megint egy leányzóval került szembe.*

~ Ch... férfiak nem is jelentkeztek? Csak egyel harcoltam, de az is úgy nézett ki, mint egy nő... ~

* Gondolta magában, majd kicsit gonoszan elvigyorodott. Viszont pet ellen még nem sokat harcolt. Jó, megesett már, de azt jól megszívta. Ezt is meg fogja szívni? De akkor csak egyes szintű volt. Sóhajtott egy nagyot, majd ignorálva a petet, nekirontott a kislánynak. Ő könnyebb prédának nézett ki. Bár egy nyuszi ellen inkább csak szánalmas lenne harcolni. Persze nem tartja kizártnak, hogy ez a kis csitri az apró nyulacskájával a földbe döngeti. Reméli, hogy nem így lesz. Közben megpróbálja bekapcsolni speciális képességét is. Nem árt már az elején próbálkozni. *

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 20 2013, 17:12

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Tiffany Williams Pént. Jún. 21 2013, 18:19

Volt egy gonosz, csúnya boszorkány néni, aki csalt és ezért én is lehettem most. Aztán hamar kiderült, hogy a bácsi, akivel Monty-nak meg kellett küzdögetnie pont ugyanolyan volt. Ő is szúrkálgatni kezdett, mint az angol néni. Biztosan rokonocskák, neki is sárga a hajacskája. A földecskére csücsültem, sírásra görbülő szájacskával, és dühösen nekihajítottam a bácsinak egy fényes cuki-cukorkát, közben pedig Montgomery hátulról rá akart harapdálni a füstös bácsi lábára.

Én: 104 HP
Monty: 70 HP
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 21 2013, 18:19

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Hermit Pént. Jún. 21 2013, 22:58

*Szépen el is találta a megfelelő mennyiségben a leányzót, és még a speciális képessége is bekapcsolt, de amilyen hisztit lecsapott a kis poronty, egyszerűen Hermit csak így tudta lereagálni.*
- Shocked
* Jött is a támadás a nyuszitól meg a kislánytól valami cukorka. *
~ Heh? ~
*Végül nem foglalkozott vele, újra támadt 2szer. Természetesen a kislányt támadta. Majd pihent egyet.*
- Ne picsogjál, hanem harcolj normálisan!
~ Tiszta megalázó, hogy csak sír, de közben egy csomó hp-t levesz. De szép lenne, ha én a sírásommal vennék le másoktól hp-t! Esküszöm, csak a földön hever a csaj, de le fog alázni... miért Kayaba!! Mivel érdemeltem ezt ki?!~

//Vagyis 2 találat. És ha jól számoltam, akkor 43 HP-t vesztek. Vagyis Hp: 41 Beszámoltam -1 irányítást Tiffaninak. Smile //


_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Tiffany Williams Szer. Júl. 10 2013, 21:58

Csodálkozva nézigéltem fel a bácsira és kitiri-töröltem a könnyecskéket a szemecskémből. Mi baja lehet a nénibácsiknak? Nem hatja meg őket egy keservesen síró-rívó kicsilány? Nem sajnálják meg? Dehát akkor semmi értelmecskéje sincsen tettetni. :(Felkeltem és lepiri-poroltam a ruhácskámat, csalódott képecskét mutogattam.

- Tessék mondani, a bácsi szívtelen angol? - Megkíváncsiskodtam és hagyogattam, hogy megszúrkáljon a késecskéivel. Nem is volt nálam semmi, amivel védekezhettem volna. Csak Montgomery.

- Monty! - Rákiáltottam a nyuszikámra és hüvelykujjacskámmal felfelé bökdösgettem, aztán ő körbefonta a láncocskáit a derekam körül és felemelt a levegőbe, olyan magasra, hogy a bácsi nem érhetett el. Nyelvecskémet nyújtottam és pálcácskámmal rohamra indítottam a tapsifülest. Hamm!


Én: 44 HP
Monty: 70 HP
45 pontot sebeztem, akkor 24 az irányításom a -1 miatt és 21 a cukorka. Ha most kocka nénibácsi segít a képességecskémnél, akkor csak Montgomery-t tetszik tudni támadni.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 10 2013, 21:58

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Hermit Szer. Júl. 17 2013, 08:41




* Keresztbe fonta a kezét, amikor a kislány felállt, s kérdezősködni kezdett. Elnevette magát. *
- Hát az lehet, hogy szívtelen vagyok, de nem angol! Vérbeli japán vagyok.
* Húzódott gonosz vigyorra szája szeglete. Mulattatta a kislány viselkedése. Cseppet sem bánta, ha veszít ez ellen a poronty ellen. Petes játékosoknál amúgy sem érzi igazságosnak a harcot. Ők ketten vannak. Igaz, ő meg a képességének köszönhetően háromszor támadhat, de olyan hamar elfárad. Azonban ahogy a kiscsajszi kimondta nyuszija nevét, már fel is emelkedett elérhetetlen magasságokba. Hermit összefont karral csak bámult felfelé.*
~ Hát ha így, akkor így! ~
* Nem vesztette el jó kedvét. Hármat támadhat, mint az előbb. Hát, akkor most a petet támadja. Tehet mást? Nem. Nekiiramodik, s már szurkálja is a nyuszit, ha eléri.*

//(nincs pihi ebben a körben) Ha talál legalább 2 támadás, akkor a pet veszít 1 erőt. Magammal kapcsolatban azonban már elbizonytalanodtam. Mennyi HP-m maradt? Bonyolult a sebzésed. Very Happy//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 17 2013, 08:41

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4767250438_224285ea8b_s [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Hermit Szer. Júl. 17 2013, 20:05

//Kiderült, hogy dobásokba hiba csúszott, így most hosszas magyarázkodás, számolás következik. Smile
első hszben 1 támadás, két vágás. Második hsz-ben 2 támadás 4 vágás, 3. támadásban pihenés.
3. hsz-emben 3 támadás pihi nélkül, vagyis 6 vágás. (azaz 6 kocka jelen esetben) //


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 17 2013, 20:25-kor.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 17 2013, 20:05

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Hermit Szer. Júl. 17 2013, 20:25

Hupszi, két kocka kimaradt ^^ hihi ^^

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 17 2013, 20:25

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 31 2013, 16:23

Hermit a villámgyors, fáradhatatlan támadásival lehengerelte a fifikásan küzdő Tiffanyt. A mennyiség diadalt aratott a minőség felett.

Győztes: Hermit
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit Empty Re: [Nova 1. kör] Tiffany Williams vs Hermit

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.