Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

4 posters

Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 11 2013, 18:48

Tiffany Williams
Élet: 120 HP (Montgomery 70 HP)
Fegyverkezelés: 0
Irányítás: 25
Kitartás: 9
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 11
Páncél: 14

Felszerelések:

Yurihime
Élet: 70 HP
Fegyverkezelés: 22
Erő: 18
Kitartás: 8
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 4
Páncél: 14

Felszerelések:

Tiffany sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Montgomery sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Yurihime sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Yurihime
Tiffany Williams
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty Re: [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Szer. Szept. 11 2013, 20:36

Beléptem a körbe, s illően meghajoltam következő, és egyben utolsó riválisom előtt. Akárhogy is végződik, én rettentően élveztem ezt a napot, és az előzőt is. Rengeteg nemes ellenféllel találkoztam és minden küzdelmemben volt valami, ami emlékezetessé tette azt számomra.
- Szép napot, kisasszony. Hadd kívánjak sok szerencsét ^.^ - köszöntem a szőke lánynak. Aranyos kis hölgy volt, ahogy felemeltem a fegyverem, úgy éreztem nincs is szívem bántani. Így hát mikor támadásba lendülhettem, a kisnyula felé próbáltam szúrni.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty Re: [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 11 2013, 20:36

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty Re: [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Pént. Szept. 13 2013, 20:45

Különös volt, a kisasszony csupán egy helyben állt, és mintha a kisállata sem mutatott volna túl nagy harci kedvet. Könnyedén eltaláltam, de mivel nem tudtam mire vélni a történéseket, újfent megpróbáltam a nyuszi felé szúrni.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty Re: [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 13 2013, 20:45

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty Re: [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Tiffany Williams Szomb. Szept. 14 2013, 22:02

*Nem tett mást, csak tüntetőleg egy helyben álldogált és ugyanerre utasította nyuszikáját is. Cseppecskét sem élvezte már ezt a tornácskát, ahol csupa igazságtalanság történt vele. Bántotta mindenki. Végül felemelte a kezecskéjét is, a magasba tartotta. Haza akart menni.*
- Feladom a harcot. - *Kijelentette, majd kisétálgatott a harcmezőről.*


Ennek nincs értelme, nem tudok eleget lenni. Bocsánat. Sad
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty Re: [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Hétf. Szept. 16 2013, 15:37

Elbizonytalanodtam, ahogy a második támadásom is könnyedén célt ért. Tétován léptem hátra, és értetlenül néztem a kisasszonyra. Láttam a tekintetén, hogy nem ég a szemében harci tűz. Már éppen rákérdeztem volna, hogy mi a baj, mikor hirtelen felemelte a kezét, s kijelentette, hogy feladja a küzdelmet. Nem értettem miért, de az arckifejezése arról tanúskodott, hogy valami nagy baj van. Megsajnáltam szegényt, de tenni már nem tudtam semmit. Elrohant. Leeresztettem a fegyveremet, keserű véget ért így ez a torna, hiába éltem át annyi nagyszerű küzdelmet.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty Re: [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 18 2013, 17:07

Tiffany feladta a harcot, így Yurihime a rossz kezdés után végül két győzelemmel zárt, míg a szőke kislány diadal nélkül kellett távozzon.

Győztes: Yurihime
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime Empty Re: [Nova 4. kör] Tiffany Williams vs Yurihime

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.