Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 12:24

Tiffany Williams
Élet: 120 HP (Montgomery 70 HP)
Fegyverkezelés: 0
Erő: 25
Kitartás: 9
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 11
Páncél: 14

Felszerelések:

Hinari
Élet: 75 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 13
Kitartás: 8
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 15
Páncél: 14
Képesség: Element Absorb

Felszerelések:

Tiffany sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Montgomery sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Hinari sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, a petet támad, biztos talál, ha idomát. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Hinari
Tiffany Williams
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal0/0[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Kedd Május 07 2013, 13:14


Nova. Az első tét nélküli, mégis elég nagy téttel bíró megmérettetés, amióta véget ért a torna, s csakúgy, mint ott, itt sem számított a szint. Kicsit örültem is ennek, lévén így azonos esélyekkel indulunk, mégis, nagyon nehéz szívvel tettem el a katanát az inventorymba.
- Majd a Stellán - mondtam neki de egyben magamnak is, majd újra kezembe vettem a szabdalót, egy másikat, mint amit előzőleg használtam. Furcsa volt ennyi különböző felszerelés közül választani, de egy kis elemzés után ki tudtam válogatni a legmegfelelőbbeket, s ezeket felszerelve indultam el az aréna felé.
Az F csoportba kerültem, s a nevek nagy része nem mondott sokat, ám bizonyos szinten tartottam is az idomároktól, lévén ők csapatban dolgozhatnak, amíg nekem egyedül kell. Persze nem tartottam nagy hátránynak ezt, bíztam a pontjaimban, és nem utolsó sorban a képességemben is, így mosolyogva köszöntöttem a lányt és a nyusziját, miután mindketten a küzdőtérre léptünk.

Gyorsaságomnak köszönhetően én támadtam először, így nem vesztegettem az időt.
Föld! - mondtam magamban, miközben elrugaszkodtam, ezzel (remélhetőleg) aktiválva a képességemet, majd az így felerősödött sebzésemmel a petet támadtam.


/Ha a képesség sikerül: a következő 6 körben 28-as lesz a sebzésem, amennyiben nem váltok közben. Ha csak a támadás sikerül: 13 sebzés Montgomerynek. Ha a támadás és a képesség is sikerül: 28 sebzés Montgomerynek./
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 13:14

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Szer. Május 08 2013, 08:11

- Csókolom! - Illedelmesen köszöntem a néninek. Kicsit furi volt, mert alig-alig tudtam mozogni a ruhákban, amit kiválasztottam, de nagyon tetszett minden. Fényes volt, meg pompás meg színes. Arcocskámon boldog mosoly játszott. Párbajozni fogok, ilyet még nem is csináltam. Izgi-mizgi volt nagyon!

- Európai tetszik lenni? - Kíváncsiskodtam. Nem volt olyan réses szemecskéje, mint sokaknak a rajzos nyelvű országban és szőke is volt, mint én. Letettem Montgomery-t a földre, most ő is tudogatta, hogy nem szabad játszania a plüssnyuszikát. Aztán nézegettem az ujjacskámon az egyik gyűrűcskét. Tüneményes volt, az is volt a neve. Nagyon szép volt!

Aztán a küzdelem elkezdődött, és én hátráltam kicsit, mert ez Montgomery harca volt, és nem az enyém. Én nem tudtam ilyet, csak szorongattam a pálcácskámat a kezecskémben és lesegettem az övecskémen függő cukorkás zacskóra. A néni gonosz volt, volt szívecskéje bántani egy aranyos nyuszikát, és Montgomery nagyon csúnyán megsebesült. Sad

- Fight, Monty! - Rákiáltottam, a tapsifüles meg is rázta a fejecskéjét és rá is ugrott a néni lábára, hogy megharapja. Én pedig, amíg nem figyelt, elővettem két cukorkát. Az egyiket hamm, bekaptam, a másikat eldobtam és használtam rajta a képességemet.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal390/400[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 08:11

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Május 08 2013, 13:38


Életpontok állása az első kör után:
Hinari: 75/68 Hp, 0 páncél
Tiffany: 120 Hp, 14 páncél
Montgomery: 70/42 Hp

- Szia – köszöntem vissza neki kicsit megkésve, kérdésére pedig bólintottam – Angol vagyok. És te?
Miután válaszolt, és mindketten újra a küzdelemre tudtunk összpontosítani, az előbbinél szorosabban markoltam meg a szabdalót, és vártam, hogy támadjon. Szerencsére sikerült az előző manőverem, így jó sokat sebeztem a peten, aki idomárja utasítására most megindult felém, gondolom kompenzálni akarta valahogy az előző sérülését. Minden mozdulatára figyeltem, hiszen pontosan tudtam, hogy – ahogy nekem is – bizonyára nekik is van jópár trükk a tarsolyukban. A nyúl a lábamat célozta, ám nem talált el, így nem is tudtam lemérni, mennyi ereje lehet, nem mintha olyan sok időm lett volna ezen gondolkozni, miközben már egy cukorka is repült felém. A váratlan dobás jól meglepett, eleinte nem is tudtam mit kezdeni az édességgel, ám az a közelembe érve felrobbant, levéve ezzel a teljes páncélom, és az életemből is lecsapva egy kevéskét.
Ha így folytatjuk, lehet, hogy szükségem lesz a váltásra. Most először, amióta a játékban vagyok. Egyelőre azonban megvoltam én a boostolt sebzéssel, így újra a Monty-nak becézett állatot támadtam.


/Sikeres támadás esetén 28 sebzés. Tiff, kérlek jelezd a saját és a peted életpontjainak állását, illetve szólj, ha valamit rosszul számoltam. ^^ Köszi! /
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 13:38

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Szer. Május 08 2013, 17:57

Sorry, elfeledtem. Very Happy Montgomerynek már csak 21 élete van, a saját képességem őt is elérte. Embarassed

- Én skót vagyok! - Kihúztam magam büszkén. Ezek szerint a nénit utálni kell! - Ha angol tetszik lenni, miért van ilyen furi neve? - Kérdeztem a buksimat oldalra billentve. Nekem szép, angol nyelvű volt a játékbeli nevem is, noha amúgy nem is használtam, hanem az igazit. Nem is én választottam magamnak, hanem a barátom.

- Montgomery, ne legyél buta! - Megcsóváltam a fejecském, a nyuszika melléugrott a néni lábának, aztán a cukorkám elől sem ugrott félre, pedig tudhatná, hogy ilyenkor nem szabad ottan maradni az áldozatocskám közelében. Monty hallgatott rám, és nem volt ezután buta, előbújtak a láncai a hátából és azzal megfogta a néni túlméretezett késecskéjét, majd a láncocskákon vett lendületet és reppent az ellenségem válla felé, hogy tűhegyes fogacskáival nagyot harapjon.


Én. 120 élet 14 páncél
Monty: 21 élet
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal390/400[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 17:57

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Május 08 2013, 18:53


- Hogy miért? – kérdeztem vissza. Igazából, még magam sem tudtam a választ – Azt hiszem random ötlet volt a név – böktem ki végül valamit, amit a legbiztosabbnak éreztem, és megvontam a vállam. Aranyos lány volt, kicsit furcsa ugyan, de ez nem zavarhatott össze.
Újra két kézbe fogtam a szabdalót, és rápillantottam az életcsíkomra, márcsak megszokásból is. Elégedetten fordultam a lány és petje felé, aki egy furfangos manőverrel ugrott nekem, és teljesen meglepett: hátából egy láncszerű képződmény nőtt ki, s rákulcsolódott a szabdalómra, majd ezt kihasználva lendült, és próbált megsebezni.
- Hé, szállj le a kardomról – léptem hátra reflexből, és húztam fel a fegyvert, mint egy horgászbotot, ha kapás van. Igaz, majdnem én is hátraestem, de pont ez mentett meg a nyúl élesnek és felettébb veszélyesnek tűnő fogaitól. Miután visszanyertem az egyensúlyom, és sikerült kiszabadítani a szabdalót, azt máris az állat felé fordítottam, és amíg elég közel volt, addig próbáltam megvágni.

Ha sikerült a támadás, ha nem, én azért ugrottam hátra párat, leheletnyi szünetet tartva a küzdelem hevében és egyben megfelelő távolságba kerülve az idomártól. Ha megint használni akarná a bombáit, bizony messzebbre kéne azokat hajítania, így talán lenne elég időm félreugrani.


Élet: 75/68
Sikeres támadás esetén Montgomery -28Hp
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 18:53

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Pént. Május 10 2013, 10:18

Elképzeltem, hogy a néni véletlenszerűen rakosgat egymás után betűcskéket, és abból csinált magának nevet, de ennek nem volt semmi értelme. Ötletecske volt, akkor van valami jelentése is. Nem kíváncsiskodtam tovább viszont, mert akkor hamar megöregszem, és egyébként is, csak valami butaság lehet, hiszen a néni angol és az angolok köztudottan buták. Még butábbak, mint a többi felnőtt.

Montgomery megtámadta a buta nénit újra, de az meg csúnya módon nem hagyta magát és lerázogatta magáról a nyuszikámat. Felfújtam az arcocskámat, undok volt a néni! Aztán viszont megijedtem. Monty elrepült és a láncocskájával mellényúlt, nem talált támasztékot. Tudtam, hogy baj van, úgyhogy szaporán szedtem az apró lábacskáimat és kiáltottam.

- Monty, switch! - Azzal odébb löktem a petecskémet és feltartottam a pálcácskám, így abba ütközött a kard. Hátraestem és megütöttem magam, de aztán megráztam a buksim. Nem fájt. A néni viszont gonosz volt, haragosan nézigéltem rá, és előkotortam egy újabb cukorkát, céloztam és teljes erőből elhajítottam, mire az rózsaszínen világítani kezdett. BUMM!


Én: 106 élet
Monty: 21 élet
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal390/400[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 10:18

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Május 10 2013, 13:15


Kardom eszeveszett sebességgel lendült, ám az utolsó pillanatban a kislány bevetődött a pet elé, így ő szenvedte el a nyuszinak szánt sebzést. Kicsit össze is ráncoltam a homlokom, nem éppen így terveztem el a dolgot, ám nem volt időm ezen agyalni, mert a szemem sarkából már láttam, ahogy az idomár újabb cukorkát vesz elő. Furcsa volt, hogy megteszi, hiszen az előbb a robbanással a petje is sérült, és ha ez most is így lesz, nem tudom mennyi élete fog maradni az állatnak.

Mindenesetre hiába ugrottam hátra, sikeresen eltalált már megint, így mégegy adagot levéve az életemből, ám szerencsére legalább a pet nem támadott. Kihasználtam az alkalmat, így gyorsan a lány mögé kerültem, és újfent a nyulat támadtam. Ha bejött, ha nem, igyekeztem végig közel lenni hozzá, hogy ha egy harmadik cukorka is repülne felém, az bizonyosan eltalálja őt is.


Élet: 75/47
Petet támadom, -28hp
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 13:15

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Pént. Május 10 2013, 14:29

BOOM! Csillogó, diadalittas szemekkel nézigéltem az édességet, mely szétvetette magát, és ezzel bántotta a gonosz nénit. Szám gonosz mosolyra húzódott, ezt megérdemelte! Még mennyi mindent megérdemel, a legválogatottabb gonoszságaink elől nem menekül. Ezt a csatácskát a skótok fogják nyerni!

- Montgomery-t csak én bánthatom! - Jelentettem ki határozottan, karocskáimat széttárva és élő akadályocskaként belépve Hinari néni elé, de a gonosz boszorkány megkerült. Nyitottam volna a szájacskámat, de elkéstem, szerencsére Montgomery kilőtte magát az egyik láncával és odébb ugrabugrált. Kezecskéimet ökölbe szorítottam, a nyuszika pedig tudta a dolgát. Ezúttal hegyes láncait küldte rá sebesen a nénire, hogy lábacskáit összetekerje vele és jó alaposan megdöfködje!


A láncos támadás képesség, rómaival dobok, de nem árt többet, mint egy sima támadás.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal390/400[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 14:29

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Május 10 2013, 15:49


/Mint kiderült, előző köröm volt a pihikör, szégyellem magam, amiért megfeledkeztem róla./

Csak most éreztem meg, mennyire fáradt is vagyok. Való igaz, hogy a lány mögé kerültem, ám lábaim egyre nehezebbek lettek, kardom is alig bírtam emelni, így nem csoda, hogy a nyuszika simán kikerülte a gyenguska próbálkozást, amit igazából még támadásnak se lehetett volna nevezni. Megálltam. Kellett a pihenés, a levegőt szinte már kapkodva vettem, és még a fejemet se bírtam oldalra fordítani, hogy megnézzem, támadnak-e.
Jött is a már előbb látott lánccal a nyulacska, fura fémének élét felém fordítva, felettébb félelmetesen. Elhajolni nem bírtam, ám lábaim is felmondták a szolgálatot, s pont az összerogyás volt az, ami miatt sikerült elkerülnöm a pet mozdulatát: a láncok csupán milliméterrel suhantak el a lábaim mellett. Fellélegezhettem, de csak egy kis időre.

Csupán pár pillanat kellett, és újra harcképes állapotba kerültem. Megfigyeltem a mozdulataikat, hogy mikor milyen trükköt alkalmaznak, és rá kellett jönnöm, hogy ha a pet rám támad, akkor a lány cukorkája őt is eltalálja. Ha viszont a pet nem támad, akkor nyilván nem éri őt is a sebzés, ami akkor történik, ha a lány a pet elé veti magát. Még nem voltam biztos a dolgomban, de az életpontjaim állása alapján egy kísérlet még belefért, így egy ötlettel a fejemben megindultam: kardom az állat felé irányítottam, ám az utolsó pillanatban mégsem őrá céloztam, hanem a kislányra, remélve, hogy ez a váltás felkészületlenül éri mindkettejüket.


Élet: 75/47
Támadás Tiff-re, nem kell dobnom, -28 sebzés.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Pént. Május 10 2013, 19:54

A sok futkározás kifárasztott engem is, meg Montgomery-t is. Nem is láttam még ilyen kimerültnek a nyuszikámat, miután a néni buta módon elbotladozgatott a támadása elől, máskor feszes láncocskái ernyedten csörrentek a földön. A csúf boszorka mégse használta ki, mert Monty helyett végül felém fordult, és rám vágott a nagy késecskéjével. Az erejétől megint lecsüccsentem. Nagyon félelmetes volt, hogy a kardocskával felém hadonászott a néni. Megijedtem, remegni kezdtem, pedig nem fájt, de mégis.

- Ne tessék bántani! Én jó kislány voltam, nem ér engem megbüntetni! Sad - Nyafiztam sírós hangon a földön üldögélve. Emlékszem, régen mindig bántottak akkor is, ha nem voltam rosszcsont, és akkor meg még jobban, ha rosszalkodtam, de mikor az új mamám és a papám elvitt, akkor ez nem volt többé. Biztos a néni is abból a nagy házból van! >.>


Én: 78 élet
Montgomery: 21 élet
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal390/400[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Május 10 2013, 22:22


Minden nehézség nélkül eltaláltam, még csodálkoztam is rajta egy cseppet, ám láthatóan mind a ketten ki voltak fáradva, így továbbra sem engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy tétlenül állva nézegessem őket addig, amíg ki nem pihenik magukat. Azt hiszem, nem gondolkodtam eléggé. Nem elemeztem rendesen a szituációt, úgy belefeledkeztem a párbajba, hogy csak a legfontosabbat, és a rám legjellemzőbbet hagytam ki. Már késő volt, de ha elég ügyes vagyok, talán még nem, talán még fordíthatok az álláson, jó, és ami a fő, pontos találatokkal.

- A peted meghalna, ha támadnám. Ezt szeretnéd inkább? – kérdeztem vissza felhúzott szemöldökkel, nem értettem pontosan, mit akarhat a kislány ezzel a hisztivel. Ahhoz túl gyerekes, hogy álcának vagy elterelésnek higgyem, és hogy nyomatékot adjak szavaimnak, újra feléje veszem az irányt. Nem bántásból vagy ilyesmi, szimplán nyerni szeretnék, pont, ahogy ő. Nincs ebben semmi szívtelenség, egyszerű logika, hiszen mindenkinek ki kell használnia a lehetőségeit. Kardom végighúzom rajta, s a pet közelébe lépek, hogyha cukorkát akarna dobálni, a pet életének lenullázásával a mérkőzést is elveszítse.


Élet: 75/47
Támadás Tiff-re, nem kell dobnom, -28 sebzés.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Szomb. Május 11 2013, 16:20

- Ijesztő, nem akarom, félek! Montgomery, segíts! - Kitört rajtam a sírás, dörzsölgettem a szemecskéimet és kérleltem a nyuszikámat, hogy segítsen. Én csak csücsültem a földön tehetetlenül, nem tudok harcolgatni, azt Monty tudja. Ő azért van, hogy megvédjen, mert én csak egy ártatlan, jó kislány vagyok, akit folyton bántanak a buta felnőttek. Bezzeg ha a papa itt lenne, jól ellátná a baját a gonosz néninek! Sírásom csak erősebb lett, ahogy a rusnya boszorkány tovább bántott, összehúztam magam. Vártam a segítséget. Montgomery pedig nem is késlekedett, a néni mögé settenkedett és a nagy késecskét tartogató kezecskéjébe akart beleharapni.

Én: 50 élet
Monty: 21 élet
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal390/400[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 11 2013, 16:20

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szomb. Május 11 2013, 16:39


Ez kezdett egyre kellemetlenebb lenni. Elégszer találkoztam már a végsőkig harcoló, akaratos, erős és elszánt ellenfelekkel, akikkel élmény volt a párbaj. Akiknek figyelned kellett minden mozdulatát, és korántsem voltál biztos benne, hogy nem védi ki a következő csapásod. Ez a lány azonban ezeknek mind az ellenkezője volt, szinte már én éreztem rosszul magam, hogy őt támadom. Érdekes egy idomár volt, addig nem volt semmi baja, amíg az állatkája életpontja fogyatkozott, ám most, hogy a saját életét csökkentettem, elsírta magát.
- Ehh, most mit csináljak veled? – kérdeztem tőle félrebillentett fejjel. A közönségnek se nagyon tetszhetett, azt nem tudtam, hogy pontosan mi nem, de nem is szerettem volna kideríteni. Csak az egyre erősödő nyomást éreztem, és a vörösödő arcom, ami el is bizonytalanított kissé, ám nem állhattam meg. Gyorsan véget kell ennek vetnem – döntöttem el, és a lányt támadtam. Mivel az Element Absorb hatása elmúlt, sebzésem is visszaesett az eredeti értékére, így csak 13-at vittem le neki körönként.

Ekkor néztem körül, hogy hol is van a pet, ám az úgy tűnik eltévesztette a célt, pont akkor, amikor idomárjának a legnagyobb szüksége lett volna rá. Megkönnyebbülten sóhajtottam: egy kör pihenés, és újra használhatom a képességem, remélhetőleg addig nem tudják lenullázni az életem. Az a nyúl a méretéhez képest igen erős…


Élet: 75/47
Támadás Tiff-re, nem kell dobnom, -13 sebzés.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Hétf. Május 13 2013, 19:14

- Ne tessék bántani! - Kérlelgettem a nénit a földön sírva, még meg is adtam neki a válaszocskát a kérdésecskéjére. Szívtelen, gonosz boszorkány volt, hogy nem esett meg a szívecskéje rajtam, a szegény, zokogó kislányon! Pont olyan volt, mint azok a buta felnőttek abban a nagy házban, ahol sok kisgyerek volt még rajtam kívül, amikor otthon éldegéltem. Azok sem hagyták abba, mikor sírdogáltam, és akkor még fájt is, nem csak ijedt voltam. Újabb ütésecske landolt rajtam, amire csak felerősödött a hangocskám, és közben bőszen törölgettem a szemecskéimet. Monty pedig egyre kétségbeesettebben támadgatott, újra a láncocskáit hozta mozgásba, hátha meg tudja szurkálni a gonosz nénit velük.

Én: 37 élet
Monty: 21 élet
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_bal390/400[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 13 2013, 19:14

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.