Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 13 2013, 19:29


Kicsit elegem lett belőle. Az egész küzdelemből, az egyre erősödő és fokozódó sírásából a lánynak, hát hogy viselkedhet így egy idomár? Teljesen megrémíti a saját petjét, aki hibát hibára halmoz, ám véleményem szerint ez csakis Tiff miatt van. Össze kéne szednie magát, és bíztatnia a nyulacskáját, hisz kettejük közül az állat az, aki támadóképes. Egy szilárd hátteret kéne szolgáltatnia neki, és tűrnie kéne, ha támadják.
Mindezt elmondani azonban fölösleges lett volna, így csupán egy sóhajjal hátrébb léptem, és ingattam a fejem. Belefáradtam kicsit, a sok támadásba legalább annyira, mint vinnyogásának hallgatásába. Szünetet kellett tartanom, és csak reménykedni benne, hogy életem kitart, amíg képes leszek újra aktiválni a képességemet.

- Gondolod, hogy a saját magam szórakoztatásából teszem? – feleltem két zihált levegővétel közben, s a kardomra támaszkodtam, hogy minél hamarabb kipihenhessem magam. Bár, úgysem számít, mit mondok neki… Vajon kivel azonosíthat, hogy ennyire nem mer lépni ellenem semmit?


Élet: 75/47
Pihikör

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Hétf. Május 13 2013, 19:55

Kocka nénibácsi nem szeret. Sad

Fáradtam, már fájt a torkocskám és egyre erőtlenebbül nyöszörögtem, de kitartottam amellett, hogy nekem most sírdogálnom kell, mert félek a nénitől, és gonosz dolog, hogy bánt. A gonoszok mindig elnyerik méltó büntetésüket a mesékben, de akkor Montgomery miért nem áll bosszút? Én vagyok a hercegnő, ő pedig a fehér nyuszikám, aki megvédelmez a boszorkáktól és a buta nénibácsiktól.

Kikukucskáltam a kezecskéim közül, mert nem jött újabb kellemetlen ütés, aztán a kérdésecskére rámiti-mutogattam Monty-ra, hogy őt bántsa helyettem. A nyulacskám fenyegetően morgott éles fogacskáit mutogatva, láncocskái pedig kígyócskaként tekergőztek mögötte, aztán megfeszültek, és megint támadt velük.


Én: 37 élet
Monty: 21 élet
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 13 2013, 19:55

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 13 2013, 20:30


Még mindig pihegtem, amikor megláttam a felém tekergőző fémet, mely természetellenesen lógott ki a nyúlból. Amaz felém irányította őket, s ezúttal el is talált. Beleharaptam ajkaimba: ez így nem lesz jó. Nagyon nem. Életsávom már jócskán a pirosban volt, ám még volt pár trükk a tarsolyomban, és én szememet becsukva mondtam ki gondolatban a szót. Árnyék! Óvatosan kémleltem körbe, amennyiben összejött a képesség, és sikerült újra aktiválni, megkönnyebbülten sóhajtottam. Ellenkező esetben rosszérzésem egyre csak nőtt, ám sem ez, sem pedig az esetleges könnyebbség nem akadályozott meg benne, hogy támadjak.

Már csak azért is a kislányt. Mert lassan kész lenne feláldozni az állatkáját, hogy mentse magát, amikor pontosan tudja, hogy itt nem lehet meghalni. Nem tudom, milyen lesz ezek után a kapcsolatuk, a petben van-e annyi intelligencia, hogy következtetéseket vonjon le, ám per pillanat mindez kevéssé érdekelt. Újabb suhintás, újabb életpontoktól megszabadítva Tiffanyt, ezúttal semmilyen egyebet nem téve hozzá a mozdulathoz. Még erőt is alig vittem bele, ha nem figyel oda, talán meg sem érzi, csupán a pontjai tájékoztathatják a találatról. Ennél könyörületesebb már tényleg nem lehetek, de valahogy csak meg kéne már nyerni ezt az irreális „párbajt”. Vagy elveszteni. Lassan már tényleg mindegy volt, csak legyen vége.


Ha sikerül a képesség: Élet: 150/97
Ha nem sikerül a képesség: Élet: 75/22
Támadás Tiff-re, nem kell dobnom, -13 sebzés.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 13 2013, 20:30

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Kedd Május 14 2013, 09:18

Egyszer csak azt vettem észre, hogy hideg láncocskák fonódnak a derekacskám köré. Tétován felnéztem, és megkerestem a szemecskéimmel Montgomery-t, aztán mire megtalálhattam volna, már a levegőbe emelkedtem! Ijedten nyöszörögtem tovább, kapkodtam a fejecskémet jobbra is, meg balra is, de leginkább lefelé. Több méter magasra emelt fel a nyulacskám! Úgy, de úgy megörültem neki, mikor rájöttem, mit csinált!

- Most kapj el, ha tudsz, bleee! - Azzal nyelvet öltöttem a gonosz boszorka néninek, igaz még a hangocskám egy kicsikét remegett, mert ilyen magasra még a hinta-palinta se vitt fel, meg a torkocskám is fájt. Hinari néni és Montgomery innen egészen icipicinek tűntek, és furi volt imbolyogni, miközben a nyuszika mozgott, merthogy meg akarta harapni a csúf vasorrú lábát, bizony!


Én: 24 élet
Monty: 21 élet
Nem tudok többféle kocka nénibácsit dobni, az első a támadás, a második a képesség.


A hozzászólást Tiffany Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 14 2013, 09:19-kor.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 14 2013, 09:18

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Kedd Május 14 2013, 10:54


Mintha távolodott volna a földtől, pedig logikám biztosra vette, hogy csupán a szemem küld rossz információkat a látott képről, hisz az teljességgel lehetetlen, hogy repüljön. Aztán megláttam a láncokat.
- Oh – nyögtem ki, ahogyan a kislány a magasba lendült, ezzel minimum erre a körre megfosztva a lehetőségtől, hogy őt támadjam. Pedig már olyan közel voltam hozzá, két támadás, és enyém lett volna a győzelem, erre – tény, ami tény, elég ügyesen – kitalálta, hogyan akadályozhat meg benne. Nem tagadhattam, kicsit elégedett voltam, hiszen végre tesznek is valamit, valami taktikai lépést, amíg én mást nemigen tudok tenni, minthogy támadgatom őket jobbról-balról. De ennek most így kellett lennie.

Az Element Absorbot nem sikerült újra aktiválnom, így mielőtt a nyúl felé vettem volna az irányt, megpróbáltam megint. Árnyék! – kiáltottam gondolatban, összeszorított ököllel nyomatékosítva szavaim, hogy ezúttal sikerüljön. Szerencsére a pet nem talált el, de idomárjával ellentétben elég közel került hozzám, hogy őt támadjam, így már emeltem is a kardom, és megpróbáltam megvágni az állatot.


Ha sikerül a képesség: Élet: 150/97
Ha nem sikerül a képesség: Élet: 75/22
Támadás Montgomeryre, -13 sebzés, ha sikerül.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 14 2013, 10:54

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Kedd Május 14 2013, 12:25

Egyre jobban billegtem a levegőben, aztán azt hiszem a láncocska tartása is lazult, mert megcsiszi-csúsztam. Sikkantásom biztosan figyelmeztette Montgomery-t is, mert a petecském ekkor letett a földre óvatosan. Visszahúzódtak a láncai, én pedig lecsüccsentem, és együtt pihegtünk.

- Most akkor megint bántani tetszik engem? Nem akarom... Sad - Kérdeztem, és felpislantottam a nénire gyámoltalanul, kisírt szemecskéimmel.


Én: 24 élet
Monty: 8 élet
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Kedd Május 14 2013, 12:38


- Nem bántalak. Mert ez nem az. Miért jelentkeztél, ha nem bírod elviselni? – feleltem s kérdeztem is egyszerre, kardomat egyelőre a föld felé fordítva. Mind a ketten fáradtnak tűntek, és én, megnézve az életpontjaink állását, majdnem biztos voltam a győzelemben. A sikerben már kevésbé, ennek ugyanis nem volt mondható a helyzet, és a kislány viselkedése se segítette felhőtlen jókedvem kialakulását. Legszívesebben nem őt támadtam volna, hanem a nyusziját, de pontosan tudtam, hogy ha el is találnám, a lány a nyúl elé ugrana, miért kockáztassak tehát? A pet fürgébb is volt, mozgékonyabb is, mint az idomárja, és igaz, hogy amíg az állathoz elég lett volna egyetlen, pontos találat, biztos voltam benne, hogy bármit megtesznek, hogy elhúzzák a meccset. Hisz egyéb esetben már feladták volna.

Elfordítottam fejem, nem is néztem oda, nem akartam látni a piros pixeldarabokat, amit a lányka sebződése okozott. Elegem volt már ebből, türelmem a vége felé járt, de nem tehettem meg, hogy kiakadok. Erőnek erejével álltam ellen, hogy lelkiismeret-furdalást érezzek, s egyre csak mondogattam magamban, hogy mindez szükséges a továbbjutáshoz. Már csak egy támadás, és végzünk. Csupán egy, nincs miért idegeskedni, nemsokára vége.


Élet: 150/97
Támadás Tiff-re, nem kell dobnom, -13 sebzés

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Tiffany Williams Kedd Május 14 2013, 13:06

- Én nem tudok harcolni, azt csak Montgomery tudja! Igenis, bántani tetszik, buta néni! - Sértődött arcocskámmal néztem rá a vasorrúra. Megint sírni akartam, de megpróbáltam visszatartani. Összehúztam magam és lekuporodtam a földre, már az sem zavart, hogy koszos lesz a ruhácskám. Haza akartam menni! Monty megint felemelt aztán, és én újra a magasból szemlélődhettem, hogy a nyuszikám a fogacskáit belemélyesztené a nénibe.

Én: 11 élet
Monty: 8 élet
Kocka nénibácsik mint az előbb.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 14 2013, 13:06

The member 'Tiffany Williams' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Hinari Kedd Május 14 2013, 13:19


Meglepődve húztam fel a szemöldököm a kirohanására: érdekes egy szemlélet volt, és lehetett is benne egy kis igazság. Valóban nem túl fair, hogy őt támadom, de ennyi erővel az sem, hogy ők ketten vannak, két képességgel, amíg nekem csak egy állhat a rendelkezésemre. Főleg úgy, hogy azok a robbanó cukorkák legalább annyit sebeznek, mint a pet normál támadása, így tényleg nem értem, miért én vagyok gonosz.
Persze csak jót mosolyogtam a jelzőjén, amivel illetett, s amikor újra a közelébe akartam menni, a nyulacska felém vetődött, elszántan harapva belém. Nem foglalkoztam vele, most, hogy aktív volt a képességem, még belefért. Inkább a lánykával törődtem, akit a petje megint próbált felemelni, ezúttal azonban vagy én voltam a gyorsabb, vagy ő az ügyetlenebb. Mindegy is volt, egy utolsó, féloldalas vágás Tiffany felé, és véget ért a párbaj. Végre!

- Köszönöm a harcot – segítettem fel a földről, a szavakat nem éppen a legmeggyőzőbben ejtve ki – Sok szerencsét a másik két csoportkörhöz – mosolyogtam rá, már amennyire tudtam, majd még egyszer végignéztem az arénán és a párocskán, majd hátat fordítottam nekik, és a kijárat felé vettem az irányt. Nehéz, kiélezett mérkőzés volt, rám fért a pihenés.


Támadás Tiff-re.
Köszi a párbajt! ^^

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 15 2013, 10:56

Nem szerzett pirospontot a közönségnél Hinari, azonban a szegény kislány valószínű rengeteg szimpatizánst szerzett.

Győztes: Hinari



A mérkőzés kiírásába hiba csúszott a képességek esélyének kiszámolásánál. Mivel a kárt szenvedett versenyző ki is kapott, így Tiffet is megilleti a győzelemért járó jutalom a torna végén, ha pedig ennek a mérkőzésnek befolyása lesz a csoportgyőztes kilétére, újrajátszást fogok elrendelni. Ha valamelyik félnek panasza van ezzel a megoldással kapcsolatban, PÜ-ben jelezheti. Elnézést a kellemetlenségért.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Nova F1] Tiffany Williams vs Hinari

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.