Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chancery

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Szomb. Szept. 07 2013, 13:05

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, ha nyitsz egy adatlapot is neki az NJK boardban, használatba veheted te és a céhed.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Hétf. Okt. 07 2013, 20:24

\o/ Na, hoztam olvasnivalót Razz


Második képesség


Possessed by Phoenix
Chancery teste látszólag tűzbe borul, hátán a lángok mintha vörös, tollas szárnyak formáját adná ki. A tűz pillanatokra szétterjed a harcmezőn is, mint a tenger hullámai. Ellenfelekre nincs hatással, csapattársakat viszont körönként 5 HP-val gyógyít. Hatása két vagy három körig tart, lehűlési ideje 5-8 kör (használat módjától függően). A gyógyítás a használóra nincs hatással.

Pánikba estem. Leblokkoltam. Lefagytam, mint a Windows - bár ennek a szólásnak valójában nem látom értelmét, mert az én pályafutásom alatt Windows olyan sokszor még nem fagyott le, hogy érdemes legyen sűrűn használnom vagy értenem a jelentését.
Az egyik játékos kért meg, hogy segítsek neki növényeket gyűjteni a vadonban, én pedig beleegyeztem, főleg, miután megbeszéltük, hogy a Faeno Leveleket megkaphatom. Abból még mindig hiány van a készletemből, pedig szegény Chitose hetek óta vár a rendelésére.
Ám sajnos, ahogy az lenni szokott, bajba keveredtünk. Egy mob még nem okoz gondot, de ilyen sok már igen. Álomkelő hősiesen küzdött, de már az ő élete is pirosban villódzik, a kesehajú srác pedig halottfehér arccal fetreng a földön, miközben figyeli életcsíkja egyre fogyó méretét.
Lelki szemeim előtt felvillan az egyedüli halál, amit eddig láttam a játékban: az a vörös hajú, szemüveges idomár, aki abban a félelmetes kastélyban lelte halálát, máig titokzatos módon. Ahogy lógott le a kötélen a lépcső fölött, majd pixeleire hullt, az sosem fog kimenni már a fejemből.
Nem hagyhatom, hogy ez a srác is arra a sorsra jusson!
Előkapok egy potit, az egyetlent, amit gyógyításra használhatok, miközben elkönyvelem magamban: ha hazaérek, első dolgom lesz rendelni Yuichitól vagy valakitől temérdek HP-töltő potiont! Hisz hamarosan a frontharcosokhoz is csatlakozhatom, ha késznek érzem magam rá, fel kell készüljek minden eshetőségre pénz- és felszerelésügyileg, nehogy kiröhögjenek. Már dobnám a potit a srác felé, mikor eszembe jut, észlelem, hogy valójában a petem is hasonló bajban van.
Tehetetlenül figyelem, ahogy az egyik mob elrugaszkodik a fa ágáról és egyenesen Álomkelő felé száll, hogy rámérje az utolsó csapást.
Mit is mondott Kyuushiro? Valahol a negyvenedik szint környékén lehet megtalálni azt a tárgyat, amivel feléleszthetem...?
-Nem! Nem-nem-nem! -üvöltök fel kínomban, hát ha megzavarom az ellenfelet, de nem.
Érzem, hogy a Pirokinézis melege átjárja a testem, pedig tudom, hogy ezzel már nem segíthetek ÁK-nak. Próbálom visszafojtani, de nem megy, és a tehetetlenség csak még jobban a pánik felé sodor. A szívem a torkomban dobog, és úgy érzem, minden erő kiszökik a testemből.
Majd robbanok. Szó szerint robbanok, olyan érzés, mintha az energia hatalmas hullámban hagyná el a testem. A tűz mindent beborít egy pillanatra, majd ki is huny, s csodálkozva veszem észre, hogy semmi sem ég. A Pirokinézisnek ekkora szinten már gyulladnia kéne, és most mégis...
Helyette Álomkelő életsávja ismét sárgára vált... a srác is hálásan pillant rám és megszorítja kardjának markolatát.
Nem tudom, mennyi idő telik el, csak azt látom, hogy a srác belemártja fegyverét az egyik mob testébe, miközben belőlem ismét kitör az energiahullám. Két társam életcsíkja tovább töltődik, tekintetem Álomkelőére siklik. 10 életpontot gyógyult, ismeretlen okból...
A harmadik hullám, úgy érzem magam, mint egy száradó szivacs, amiből erővel préselik ki az utolsó cseppeket is. 15 életpont, a tűz jóleső melege még engem is megnyugtat, de a lábaim már reszketnek a fáradtságtól.
Minden ismét elsötétül, a földre zuhanok és négykézláb kapkodok levegő után. 15 HP-val kúszott feljebb Álomkelő élete, és ezek szerint a srácé is, aki szorgosan írtja a mobokat az utolsó szálig. Bár mire végez, az élete ismét a sárga határ alját súrolja, büszke mosollyal tér vissza hozzám, pihegő kismadárhoz.
-Huh, kössz! Vazze, nem is tudtam, hogy híler vagy, vazze! Ez király!
-Mi va'...? -próbálom kinyögni, kevés sikerrel. Álomkelő leül mellém és a mancsát kezdi nyalogatni, fejünkben megszólal ismerős hangja.
~Megszállt téged a főnix. Vess egy pillantást a listádra.
Reszketve felemelem a kezem, bár érzem, hogy lassan kezdek magamhoz térni a sokk után. Megnyitom a menümet, speciális képességek, s valóban. A Pirokinézis egy társat kapott maga mellé.
"Főnix által megszállva"...
Elolvasom a leírását is. Már mindent értek, mosolyom a fülemig ér. Healer. Mindig is szerettem a support karaktereket, de kevés az olyan MMO, ahol egy magamfajta kaszt rendelkezhet ilyesmivel is. Köszönöm, KayaBá, már ha te adtad ezt egyáltalán.


Álomkelő második képessége


Dark Wing - Defense
A levegőből alkotott, vagy környezetéből összegyűjtött fekete madártollakat képes manipulálni; tetszőleges alakzatokat vehetnek fel, de fő funkciója a védelemben rejlik inkább. Egy masszív fekete tollgömböt alkot vele önmaga vagy egy csapattársa köré. A gömb csupán egy csapást képes elviselni, aztán szerteoszlik. Lehűlési ideje 3 kör. A tollak a lehűlési idő alatt is jelen vannak, alakzatokat vehetnek fel Álomkelő kedve szerint, de csak dekorációként, játékszínesítőként van jelen.

-Drágám, felébrednél?
-Hmmrrmm... miéjt?
-Mert azt hiszem, a macskád meg akar folytani...
-Dobd le. Nem esik baja.
-Nem úgy... nézd...

Nagy nehezen kinyitottam a szemem és az órára néztem: áh, hajnali nyolc óra van még csak, aludni akarok. Elfogott az öröm, hogy végre elértem a tizedik szintet, és hát... én legalábbis ünnepeltem ^///^
Aztán Jay felé fordultam, hogy megnézzem mi baja van.
-Aztajószagú... -nyögtem én is és feljebb húztam magam az ágyon. -Álom? Te meg...
~Mi van? -hallottam fejemben az ismerős hangot, miközben a macska lustán kinyitotta szemeit. Láthatólag nem érdekelte, hogy teljes hosszában Jay nyakán nyúlt el, mint valami párna.
-Mi történt veled? És megtennéd, hogy nem fojtod meg a párom?
~Miért fojtanám meg?
-Mert a nyakán fekszel, és... hát... szóval nézz magadra.
Álomkelő lustán megtette, majd ugyanazzal a mozdulattal vissza is hajtotta a fejét a mancsira, hogy tovább aludjon. Végül fogtam magam, és még mielőtt nagyobb baj történne, egy nagyot taszítottam a macskán, mire Jay is végre fellélegezhetett kissé.
A kiscica már sehol sem volt, helyette egy nagyobb dög fogadott minket, már akkora, mint egy kifejlett házimacska. Mivel a vadmacskák legalább picit amúgy is nagyobbak a házi rokonaiknál, ez nem lepett meg, de hirtelen méretváltozása már annál inkább, főleg, hogy még korainak is éreztem. Ren-sama főnixe is valahol a srác huszadik szintje körül nőtt meg nagyobbra, így nem számítottam rá, hogy Álomkelő már most megteszi ugyanezt. Talán a legendás lények lassabban fejlődnek?
Valahol a lelkem mélyén már ekkor éreztem, hogy nem ez lesz az utolsó meglepetés a nap során, de erről sem hittem volna, hogy már most megtapasztalhatom. Én ugyan a nyakáról leszedhettem, de Jay mellkasán tovább terpeszkedett Őnagysága, kinyújtott mancsokkal, békésen szunyókálva. Párom csak nyúlt felé, mikor sziszegve kapta vissza a kezét, fülemet pedig furcsa surrogás ütötte meg.
Először fel sem ismertem, mi lehet az. Tömérdek, fekete, suhogó valami ugrott Álomkelő és Jay keze közé, mint valami fenyegető kis lény, és furcsa, elpixeleződő port hagyva maguk után, végül eltűntek. Ahogy egyre kevesebb és kevesebb lett belőle, ismertem fel, hogy azok fekete tollak.

Órákkal később már a kilencedik szint mezején álltunk, szemben velünk egy Majommal. Ez már a sokadik, amit leöltünk, amióta idejöttünk, s még mindig fura elképzelni, hogy ami még az első szinten kifogott rajtam most pillanatok alatt válik kék pixelekké Álomkelő karmai alatt. Amire még az út és harc közben rájöttünk, az az volt, hogy Álomkelő bármikor meg tud szólalni a fejemben, sőt, még Jay-el is beszélt pár szót, mielőtt beléptünk a teleportba.
~Megpróbálom, de tényleg nem ígérek semmit biztosra. Jól láttad te azokat a tollakat?
-Jól. Meg mernék esküdni bárki életére.
~Az király, de mégis hogy jönnének egy hozzám hasonló macskához a tollak?
-Talán mert madarakat eszel.
~Jogos.
A Majom rohamra indult, Álomkelő pedig a helyén maradt és várt, szinte éreztem az izgalmat a levegőben. Tudtam, hogy sebzés esetén sem esne macskámnak bántódása hosszútávon, mégis féltem, ahogy láttam közeledni felé az ádáz dögöt, tudván, hogy nyugalmat parancsoltam neki.
Az utolsó pillanatban szinte láttam, ahogy ÁK szőre az égnek mered, és pont, mikor a karmos mancs lecsapott volna rá, a semmiből elbukkantak újra a már ismerős fekete tollak és úgy állították meg a csapást, mintha semmibe se került volna. A Majom dühödten felvisított és ismét lecsapott, mire a fekete tollpajzs széthullott, majd a vörös és kék pixelek összekeveredtek egymással. Az egyik ÁK sebe volt, a másik a Reflex által okozott sebzés, és a következő támadás, ami végül pixeleire robbantotta a Majmot.

Még pár kísérlet után rájöttünk, hogy ez egyfajta pajzsként funkcionál, de csak egy csapás erejéig, utána pihennie kell, ám a fekete tollak seregét Álomkelő mesteri módon megtanulta kezelni. Támadni, sebzést okozni nem képes velük semmilyen módon, de tetszőleges alakzatokban forgathatja őket a levegőben... például egyszer így ijesztett rá az egyik vásárlóra, mert a tollakból egy élethű fekete sárkányt alkotva betöltötte szinte az egész bolthelyiséget, amíg alaposan rá nem pirítottam, hogy hagyja már abba.
A reakciója egy nyelvnyújtás volt.
Azt hiszem, a drágám kamaszodik. O em gé.



Ezen kívül:
Álomkelő első képessége, a Reflex a második szintre jutott:

fiatalkorban: 15%, csak akkor talál, ha az ellenfél a kért minimumot vagy eggyel nagyobbat dobta


A Pirokinézis is a harmadikra ugrott, amihez még hozzácsapnék egy lehűlési időt, hogy ne legyen belőle félreértés, visszaélés, akármi:

-Haladó (10-19): A fa és a papír továbbra is egy kör alatt, a nehezebben meggyulladó anyagok 2 kör alatt gyulladnak meg, de kevesebb erőkifejtést követel. Ezen a szinten a lángokat mértékben már tudja irányítani is (tehát ha például őt célozzák tűzzel, a lángok egy részét képes másfelé irányítani, ha elég gyorsan reagál). A sebzés mértéke Irányítás/2, csatában Spec. Pont/4-szer használható. Lehűlési idő három kőr.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Szer. Okt. 09 2013, 16:01

Ossu!

O em gé \o/ Elfogadom a pályázatot az összes módosításával és újdonságával. Gratulálok Álomkelő és Chan második képességéhez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Szer. Nov. 20 2013, 14:30

Amondó vagyok, jelenlegi formájában a második képi túlzottan is gyengucra sikeredett, így pályáznék rá pár aprócska változtatást.

Possessed by Phoenix
Chancery teste látszólag tűzbe borul, hátán a lángok mintha vörös, tollas szárnyak formáját adná ki. A tűz pillanatokra szétterjed a harcmezőn is, mint a tenger hullámai. Ellenfelekre nincs hatással, csapattársakat viszont körönként 5 HP-val gyógyít. Ez a mennyiség két szintenként nő 1-el (tehát mondható, hogy minden páros szinten a használó szintjének felével gyógyít) Hatása két vagy három körig tart, lehűlési ideje 4-6 kör (használat módjától függően). A gyógyítás a használóra nincs hatással.

Okok:
1) Már most kevés az 5 HP, inkább épphogy-életben-tartásra jó, mint a 10. minibosson, nagy szinten ez már a kevésnél is kevesebb lenne. Félreértések elkerülése végett majd minden második szinten szerkesztem az adatlapomon az aktuális értéket, amit gyógyíthat, ha megengeded ^^
2) Eredetileg véletlenül maradtak a nagy számok, mikor még 3-4 körig tartott a vázlatban a képesség ^^;;;
3) Nem szívesen hullok el csata közben, de a döntést rád bízom, hogy legyen Smile

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 21 2013, 20:15

Ossu! Very Happy

Elfogadom a változtatást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Pént. Feb. 28 2014, 19:04

Nagytakarítás \o/ Kinézet- és jellemfrissítés.

Kinézet:
Barna szeme mit sem változott, vállközépig érő barna haját pedig középrózsaszín csíkok díszítik. Mindig kibontva hordja, és a rendszert kihasználva kicsit meg-megnöveszti, mintha természetes módon is nőne Rolling Eyes. Vékony keretű szemüvegét időközben az inventory mélyére süllyesztette, szeretné megszokni nélküle is az életet.
Alkata vékony, de nem valami izmos, bőre fehér és nagyon hamar leég a napon. Fején aranyszín, bolyhos, cicafüles hajpánt virít, Peter ajándéka. Jobb felkarján a vállánál barna színű főnixmadár tetoválása van. Ruházata változó, szeret kísérletezni, attól függően, épp mihez van kedve.

Jellem:
Instabil, naív, hiszékeny és barátságos. Mottója: "Mindig kétszer ismerd meg az embert". Nem szokása rögvest elítélni az embereket, bár kivétel mindig akadhat, és az indikátorokra jóformán figyelmet sem szentel.
Hangulat tekintetében egy hullámvasúton ül; vannak hetek, mikor le sem lehet lőni, jókedvű, vidám, hangos. Mindenre pozitív életszemlélettel tekint, nincs semmi, ami megállítaná, és nem is akar megtorpanni. Mindez akár ok nélkül is képes egyik pillanatról a másikra megfordulni, hogy napokig, néha hetekig letargiába zuhanjon, és legszívesebben csak összehúzná magát egy sötét sarokban, hogy úgy tegyen, mint aki nem is létezik. Ilyenkor úrrá lesz rajta üldözési mániája is, és meg van róla győződve, hogy mindenki csak rosszat kíván neki magában és szeretné, ha meg se született volna. Ilyenkor vagy kedvességre, vagy csak egy kiadós pofonra van szüksége Rolling Eyes
Rendkívül könnyű becsapni túlzott hiszékenysége nyomán, az pedig rendre kérdéses, hogy ez éppen eszébe jut-e vagy sem. Csapatához, céhéhez, barátaihoz a végletekig lojális.
Legnagyobb hibája talán a túlzott segítőkészsége; minden körülmények között képes azért fáradozni, hogy mások számára jobbá tegye az életet, még akkor is, ha ez számára negatív végeredménnyel jár. Csak igen nehezen lehet ilyenkor céljáról lebeszélni, ám tekintve, hogy alapvető élni akarása benne is dolgozik, ez előbb-utóbb sikerül, vagy magától is lemond lehetetlen elhatározásáról.
Bár még nem adta fel célját, hogy egy nap utoléri a frontharcosokat és velük vállvetve küzdhet a csatatereken, Aincrad világát nem szívesen hagyná el. Az itteni életet sokkal szabadabban éli meg, mint a Valóságot. Egyik legnagyobb sikerének könyveli el például, hogy előző petje, Norm hatására már nem fél annyira a pókoktól, mint azelőtt. A macskafélékért, sárkányokért és főnixekért még mindig úgy rajong, mint egy tinédszerlány.
Állandó szokása a hajcsavargatás, amit minden esetben űz: ha unatkozik, ha nagyon figyel valamire, vagy csak egyszerűen kézre esik. Mondhatni, olyan ez számára, mint másoknak a cigaretta.

***

Ezen kívül Álomkelő első képességénél (Reflex, automata visszatámadás az ellenfélre a sebzés x%-ával) venném ki a kockadobásra vonatkozó leírást, tekintve, hogy a mobok nem dobálnak kockákkal, KT-ban pedig még sosem volt normálisan használva, hisz ott sem valami gyakori a kockahasználat Rolling Eyes

Reflex: Passzív. Álom automatikusan visszatámad, ha megsebzik. A sebzés mérték (minimum 1) és találati esélye:
kölyökkorban: 10%, csak akkor talál, ha az ellenfél a kért minimumot dobta
fiatalkorban: 15%, csak akkor talál, ha az ellenfél a kért minimumot vagy eggyel nagyobbat dobta
felnőttkorban: 20%, csak akkor talál, ha az ellenfél a kért minimumot, vagy annál max kettővel nagyobbat dobta


_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 01 2014, 01:49

Ossu!

Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Jún. 19 2014, 21:10

Mini-pálya \o/

Vállalom az első szintre való visszakerülést, és Chan inkább Lopakodni akar, mint Keresgélni Surprised
Magyarul: Keresés -> Lopakodás :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 22 2014, 13:57

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, a lopakodásod egyes szintről indul.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 30 2014, 21:10

Harmadik képesség pályázat

Wildfire
A Pirokinézis következő fokozatának is lehet nevezni, az égés ugyanis úgy pattog az ellenfelek között, mint a bolha. Hogy ez hogy is működik gyakorlatban?
A használó kiválasztja a célpontját, s meggyújtja. A gyulladás megégeti az ellenfelet, majd a lángok, mintha önálló életet élnének, a következő ellenfélre szállnak. Ekkor természetesen az eddig égő ellenfél is lehűl. Ez addig megy, amíg nem érint minden ellenfelet a tűz. Az ugrás kiskörönként megy végbe, a sebzés pedig a használó speciális pontjainak értéke. Lehűlési ideje a bekapcsolástól számítva három kör.

Első alkalommal észre se vettem, mikor használtam. Elsősorban azért, mert csak egy ellenféllel álltam szemben. Csak meggyújtani akartam, mint mindig, és csodálkoztam is, hogy a Pirokinézis sebzése mintha más lenne. Talán ismét fejlődött az alapképesség, magam sem tudom, és nem is volt épp sok kedvem utánanézni. Egyszerűen fikarcnyit sem érdekelt. A majmóca eltűnt, és ez volt a lényeg, így újabb arany ütötte a markom, és mehettem sushit enni.
Mert ha van valami kaja, amire én mostanság rápattantam, az a sushi. Meg a tészta, szintén töménytelen mennyiségben. Két év alatt a helyi szakácsok már felfedezték annyira az ízeket, hogy tökéletesen le tudják őket másolni, én ennek pedig csak örülni tudtam.
És akármilyen érdekesen is néz ki a gyakorlatban a dolog, ezzel a hordozható főzőcske-akármivel még ilyeneket is lehet készíteni, ha meg van véve minden hozzávaló. Betelítettem vele az inventory minden maradék helyét, de megérte. Jókora adag, friss, sajtszószos tészta, paradicsom, és a végén hat szép, kerek sushi, meg egy fektetett is, kifejezetten Álomnak, bár ő egész egyszerűen lekapja róla fogaival a hal farkát és úgy eltünteti a szája barlangjában, mint az egérfarkat.
Mivel az erdő közepén, a régi lakhelyemen eszek, ilyenkor persze betoppannak nem kívánatos vendégek, amiket moboknak hívunk. Nekem szerencsére ők már csak egy ütéses célpontok, nem is szoktak velem foglalkozni, én viszont szeretem a kis plusz pénzt, amivel legközelebb is toppanthatok magam elé ilyen ínyenc falatokat. Most se volt másképp ezekkel sem. Meg se néztem, mik azok; egy Pirokinézist aktiváló mozdulat, s már volt-nincs. A furcsa az volt, hogy több ablak is elém ugrott a sikeres győzelemről.
-Mi a...? -volt egyből a reakcióm, míg sorra okéztam le az összeset, és igen, a fülemet is egynél több széttörő animáció hangja ütötte meg. Mire megfordultam, már csak a szálló pixeleket láttam... de a dolog nem hagyott nyugodni. Hogy lehettem képes egyszerre többet is elintézni egy csapással? Vagy játékosok vannak a közelben, akik rám vadásznak, és most elárulták magukat?
Gyorsan összepakoltam mindent és visszaszaladtam a város biztonságába. Csak a falak mögött mertem hátranézni, de senki se követett, egy-két arra járó pedig csodálkozó szemekkel nézett rám.
~Tulajdonképpen, most miért is futottunk...?~
Álom a jelek szerint semmit se vett észre a dologból. Artikulálva, izgatottan magyaráztam el neki, mire meglendítette farkát, fejemben pedig jókedvű röhögése hangzott fel.
~Előbb mindennek olvas utána, ha már akkor könyvmoly vagy, Szájtát.~
Meg se kell említenem, hogy igaza volt. Így ezek után még ízletesebben nyeltem le a sushi falatjait. Tűzgyújtási tudásom ismét bővült egy igencsak érdekes, és sok ellenfél ellen nagyon is jól működő képességgel, aminek a neve még emlékeztet is egy régen olvasott trilógia második részének címére, legalábbis magyarra fordítva.
Futótűz.

***

Ezen kívül a Pirokinézis a legmagasabb, Mester szintre lépett, plusz hozzátenném legutóbb, kazamatában felvetett korlátozásod rá:
-Mester (20+): Egy kör alatt bármit felgyújt, ami éghető (a fa és papír pillanatok alatt tűzzé válik). A lángok eltérítésének mértéke növekedett, de sosem lesz tökéletes. A sebzés mértéke Irányítás+5, egy csata alatt Spec. Pont/2-ször használhatja, egy támadási lehetőségét feláldozva rá.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 05 2014, 13:41

Ossu! Very Happy

Hosszabbítsuk meg öt körre a lehűlést, úgy elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 29 2014, 15:12

Különlegességgel jövök, amit már ismersz. :3 Vagyis... remélem, hogy jól tudom, hogy ez ismerős neked.
Olvasd végig nyugodtan. Ez ugyanis pályázat :3 Ugye megleptelek?

És hogy mire? Már ha nem lenne egyértelmű. Very Happy
-Chan visszavenné a szemüvegét. Ez csak egy mondat a Kinézetben, átírhatom-é. ("Vékony keretű szemüvegét időközben az inventory mélyére süllyesztette, szeretné megszokni nélküle is az életet." <- reset, mert nem jött be .-. )
-Díszpet (NJK) pályázata

Chancery - Page 2 Fushigi.Yuugi.600.1000610_www.kepfeltoltes.hu_
*ezt most csak bedobta, mert rettentő mód válogat, hogy mi legyen a végleges... Suspect  *

Faj: főnix (gyakori)
Nem: nőstény (Álommal már három gráciát alkotnak owo)
Kinézet: Nem sokban különbözik attól, amit a legendák főnixnek neveznek a könyvekben. Vörös és arany tollai megfelelő fényben szinte szivárványos színekben pompáznak, szemei feketék, fején ívelt bóbita. Nyaka hosszú, akár a gólyáé, de csőre már inkább a sólyomhoz hasonlítja. Hosszú és dús, soktollú farkát még a páva is megirigyelhetné. Bébi korában elfér az ember tenyerében, fiatalon akkora, mint a sas, felnőttként pedig a hátán is lehet utazni. Igaz, még így is kisebb némileg, mint egy kifejlett sárkány a mesékben.
Megjegyzés a Lovaglásáról: maximális jártasság szint és minimum 30-as karakterszint szükséges hozzá. A Lovaglás/Repülés csupán játékszínesítő elem.
Jellem: -egyenlőre még nem tudni. majd kialakul :3-
Képesség: Kedve szerint nőhet, szinthatártól függetlenül. Ez a képesség semmilyen hatással sem bír, és küldetések/küzdőterek kimenetére sem lehet hatással.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 30 2014, 20:18

Teljességgel megleptél. Best pályázat evör! Very Happy Le a kalappal a képregény előtt, lehet hogy csak vonalrajzok, de akkor is rettentő jól sikerült. És nem csak a rajzok, de a történet is tetszett. Száz szónak is egy a vége: elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 05 2014, 21:49

Chancery - Page 2 XNMdev2_www.kepfeltoltes.hu_
(Még ő is meglepődött, hogy NJK pályázatba kerül Suspect )


Név: -
Játékbeli név: Worg
Nem: Férfi
Kor: -
Kaszt: Árnyharcos
Szint: -
Céh: Nincs
Avatáralany: Zed, egy koreai rajzoló League of Legends fancomicja alapján

Kinézet: Először is, ami biztos, hogy magas. És testes. Nem olyan típus, akit az ember elképzelne a gép előtt ülni, ezért rejtély is, hogy mit keres Aincradban. Világosbarna haj és hasonló árnyalatú szem jellemzi, de amiről jobban meg lehet ismerni, azok a hegek, sebek és karcolások az arca minden szegletében. Általában páncélzatban császkál, mindössze egy vörös sállal díszíti kinézetét. Indikátora zöld.

Jellem: Teljes ellentéte annak, amit az ember gondolni szokott, ha ránéz, és a játékosokat talán csak a makulátlan indikátor nyugtatja meg a közelében. Olyan, mint odakint a reklámokon hirdetett, teletetovált emberek, akik szinte sugározzák magukról: nem mindig azok vagyunk, aminek kinézünk. Egyenlőre a titokzatosság felhője lengi körbe, hisz nem hajlandó semmit elárulni a múltjáról, jelenéről vagy jövőjéről, csupán mosolyog és igyekszik mindenkit rávilágítani arra, hogy az élet tulajdonképpen gyönyörű.
A Kezdetek Városában él egy saját kis házacskában egyedül. Minden reggel kimegy a szint szélére meditálni, napközben pedig harcművészettel vagy egyszerű gyakorlással tartja karban magát. Nem szereti a feltűnést és a tömeget. Egy ideje Chancery "tanára", hogy miként legyen magabiztosabb, nyugodtabb, sikeresebb. Egy szóval: Worg maga a megtestesült Zen. Suspect

NJK, tehát harcban, küldetésben, hacsak a Mesélő másképp nem dönt, nem vehet részt. Szintje, ha szükséges, megegyezik Chancery szintjével, túl azt nem lépheti.
Valószínűleg Argo is felhasználná majd néha-néha Suspect

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 07 2014, 21:39

Ossu!

Egy legalább 250 szavas háttérsztorit is kérek szépen, ahol a két karakter kapcsolatát bemutatod. Ha van már ilyen élményed, akkor pedig linkeld, kérlek Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Okt. 09 2014, 10:17

No Ej-ej, Klein bá... najó, nem bácsi, azt már Shu lefoglalta magának Embarassed
Tessék, még csak nem is egy, három rész van eddig, csak elfelejtettem, hogy úgyse olvassa senki Embarassed Gomenne.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Hétf. Okt. 13 2014, 19:28

Mindenképp szükség volt a linkre attól függetlenül, hogy ki olvassa és ki nem, így viszont elhárult minden akadály, elfogadom a pályázatot. Jöhet neki az adatlap az NJK-boardba Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Nov. 06 2014, 14:04

Képicsere Sad


Pet első képesség: Reflex: Passzív. Álom automatikusan visszatámad, ha megsebzik. A sebzés mérték (minimum 1) és találati esélye:
fiatalkorban: 15%
felnőttkorban: 20%

Helyette:
Pet első képesség: Dark Wing - Attack: A levegőből alkotott, vagy környezetéből összegyűjtött fekete madártollakat képes manipulálni; tetszőleges alakzatokat vehetnek fel, de fő funkciója a támadásban rejlik. A tollak szélei olyan élessé válnak, mint egy megfent kés pengéje, és a célpontba csapódva az Irányítás harmadával megegyező értékű sebzést okoznak. Több ellenfél esetén ezt a sebzést az ellenfelek számával el kell osztani. Lehűlési idő három kör. A tollak a lehűlési idő alatt is jelen vannak, alakzatokat vehetnek fel Álomkelő kedve szerint, de csak dekorációként, játékszínesítőként van jelen.

Csere oka: a Reflexet eddig is csak ritkán tudtam használni, az új szabály óta (petet nem lehet támadni) pedig teljesen hasznavehetetlen lett, így előszedtem a második képi párját és kicsit lenerfeltem Very Happy

Ezen kívül a Pirokinézis képességem leírásába belefűznék némi lehűlési időt, mert az nincs Suspect

-Mester (20+): Egy kör alatt bármit felgyújt, ami éghető (a fa és papír pillanatok alatt tűzzé válik). A lángok eltérítésének mértéke növekedett, de sosem lesz tökéletes. A sebzés mértéke Irányítás+5, egy csata alatt Spec. Pont/2-ször használhatja, egy támadási lehetőségét feláldozva rá. Egy használat után a lehűlési idő két kör.

***

Rá kellett jönnöm, hogy ha szoba- vagy házalakításról van szó, akkor egy idő után ugyanolyan tehetetlenné válok, mint egy hal a parton. Nem tudom, Shu elköltözése ebbe mennyire játszhatott közre, de egy idő után már ötletem sem volt arra, miként nézzen ki például az új logó, milyen szőnyeg legyen a teremben, fessem-e át a falakat valami barátságosabb színre, és ha igen, mire...
Így elgondolkodva álldogáltam egy festmény előtt karba tett kézzel, kezemben egy ecsettel, de végül csak nem csináltam vele semmit. Megmondom őszintén, tanács nélkül nem mertem belevágni valami nagyobb volumenű változtatásba, és nem tudtam, kit is kérdezhetnék még meg a dologról egyenlőre.
Végül oldalra fordul a fejem.
-Szerinted?
~Nekem mindegy.~
A macska felém sem néz, csak a tollakat figyeli, ahogy lassú tempóban keringenek körülötte. Nagyon furcsa látvány, hogy egy macskának madáréhoz hasonló legyen valamelyik képessége, de ez továbbra is betudom annak, hogy ezek szerint Kayaba olvasta odakint az egyik karakter-koncepciómat, akinek szintén Álomkelő volt a neve, és egy fekete macskalány volt, aki ugyanilyen fekete tollakkal harcolt. Tőröket idézett meg vele, és sárkányokat, és hasonlókat. Elég tápos egy kari volt, és tervembe állt alakítani rajta, de odáig már nem jutottam el, hisz jött a SAO Rolling Eyes
Fordulok vissza a festmény felé, mikor suhanó hang üti meg a fülem, majd a pixelek üvegtöréshez hasonló hangja, ahogy a festmény eltűnik a szemem elől kék hópelyheket hagyva maga után. A helyéről egy élesen csillogó, fekete toll mered ki a falból, majd nem sokkal később az is eltűnik, ahogy a festmény is. Maga a fal Immortal Object feliratot ugraszt fel, míg én dübörgő szívvel fordulok a macska felé. Amaz csak vigyorog rám.
~Nem tetszett. Keress oda valami mást. Mondjuk egy macskásat.~
Majd leugrik a párkányról és elindul a folyosón a lépcsők felé. Eltelik pár másodperc, mire ocsúdok és futva indulok el utána.
-Na állj csak meg, kisasszony! Mi volt ez? Surprised
~Mi lett volna? Rendszerfrissítés volt. Suspect  Te sípot kaptál, én képesség-cserét, mivel már Immortal vagyok ˇ^ˇ  ~

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 17 2014, 23:28

Ossu!

Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Vas. Ápr. 26 2015, 18:51

*User reszketve, kari magabiztosan lép be O.o;*
Azt a fránya régi jellemet átírhatjuk? Egy kissé ugyanis elszakadtunk egymástól időközben :3

---

Emlékeztek arra a naiv, hiszékeny és hol búskomor, hol vidám lányra? Felejtsétek el.
Chan-chan immár valahol a két véglet között álldogál, olykor bár meginogva talán, de rendületlenül. Őszinte mosollyal hallgat végig, és nem kezd el sosem azonnal beszélni; mindig van valamennyi idő, a természetesség határán, ami alatt magában összeszedi a szavakat, a mondandóját, a lényeget. Talán épp ezért nem olyan hangsúlyos, gesztikuláló a magatartása, mint eddig.
Néha talán olyan érzést kelthet, mintha félig-meddig egy szerzetessel állna szemben az ember. Igyekszik mindig nyugodt, kimért lenni, olyan ember, aki nem ismeri a harag, az irigység vagy a kevélység fogalmát. Mióta ezen az úton jár lélekben, sokkal jobban is érzi magát, így napról-napra egyre jobb az állapota. Persze ő sem profi, és ha egy szélsőséges érzelem túlságosan elhatalmasodik rajta, egy kissé kilép a világból és meditációval próbálja újra uralma alá hajtani önmagát.
Észjárása, felfogása továbbra is lassú, egyesek számára talán érthetetlen, de tanulja, miképp is gondolkodik a nagy többség. "Utólag szocializálódik". Ezen kívül ő sincs kőből, de igyekszik nem mindig kimutatni a negatív érzelmeket.
Állandó szokása a hajcsavargatás, amit minden esetben űz: ha unatkozik, ha nagyon figyel valamire, vagy csak egyszerűen kézre esik.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 02 2015, 21:12

Ossu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Hétf. Szept. 14 2015, 23:51

Negyedik képesség \o/
És eddigi legbénább keretsztori


Rókatündér-tűz
Ehhez a képességhez először mindenképp alkalmazni kell a Pirokinézis-t is valamelyik körben.
Ha ez megtörtént, a használó képes lesz egy kék tűzgömböt idézni maga köré, amely az ellenfélnek csapódva lángba borítja azt. Az égés mértéke 1-ről indul és kiskörönként növekszik egészen addig, amíg
-az égő ellenfél valamilyen módon el nem oltja magát (víz, erre alkalmas kristály/poti, stb.)
-az égés mértéke el nem éri Chan speciális pontjainak értékét, ekkor a tűz magától kialszik.
A 60. szintet elérve már két tűzgolyó idézhető meg, tehát két ellenfelet lehet meggyújtani, a 85. szinttől kezdve pedig hármat.
A képesség bossokon nem használható. Lehűlési ideje 3 kör és előfeltétel marad a Pirokinézis használata.

---

Lassan a 32. szintre lépek, s még mindig semmi. Talán csak három képesség jár mindenkinek, ezért hiába is nézegetem a listát minden nap? Mély levegő, lassan kifúj. A felesleges idegességet ki kell űznöm a testemből és az elmémből. Ha csak három jár, még akkor is örülhetek, hisz mindegyikkel képes vagyok megvédeni a társaimat. Álomnak is majd három lesz csak a végén, ha igazat szól a Felhasználói Kézikönyv, nincs okom hát panaszra. Vele együtt nekem még több is jár akkor, mint más kasztok használóinak, hálásnak kell lennem, és jobban belegondolva: az is vagyok.
Mindhárom a tűzre épül, és egyikükkel még gyógyítani is képes vagyok, szintről szintre egyre jobb hatékonysággal. Nincs már dolgom, mint figyelni a pontjaim egyensúlyára, hogy minden alkalommal bevethessem a Phoenix-et, és akkor talán egy nap olyan mértékben is elismernek a fronton, mint amire vágyom. Igaz, már így is többet értem el annál, mint amire számíthattam volna bármikor is, ha maradok a régi énemnél.
Szinte látom magam előtt a szegény lánykát, amint lebiggyesztett ajkakkal és ökölbe szorított kézzel néz rám, majd szomorúan elmosolyodik, hogy "persze... én úgyis csak egy féreg voltam, akinek meg se kellett volna születnie".
-Gyújtsd meg...
Dust kis fiókaként üldögél a kandalló előtt és néz rám fekete gombszemeivel. Kicsit elkalandoztam az asztalnál ülve, így elsőnek Álom ocsúdik fel a tényen, hogy a főnix hozzám beszél, nagyot nyújtózkodik, hatalmasat ásít, és közben ismerős hangja is zengeni kezd a fejünkben.
~Ma már Pirokinézissel meggyújtotta neked egyszer, aztán meg eloltotta, mert meleged lett. Ennyi volt, nem vagyunk harchelyzetben, nem fogja tudni ma már teljesíteni magasztos kívánságaidat, Kisasszony.~
-Gyújtsd meg.
Mintha meg se hallotta volna, elismétli a kérését. Álom erre hátralapítja a füleit és ismét egy szürke-fekete gombolyaggá (pontosítok: nagyobbacska labdává) tekeredik össze.
~Hülye papagáj...~
-Gyújtsd meg.
-Álom, szerintem a hagyományos módszerre gondol. Na várj :3 -kelek fel a székből és indulnék a kandalló felé, hogy a rendszerrel meggyújtassam, de a madár, röptében kissé megnőve az utamat állja és kitartóan ismétli.
-Gyújtsd meg.
-Épp azt akarom, és menni is fog, ha odaengedsz O.o
-Gyújtsd meg.
-De... ha nem engedsz oda, nem fog menni O.o
-Gyújtsd meg.
-De... D:
-Gyújtsd meg.
~Mindjárt levadászom, ha nem fogja be a papagáj-effektust >,<~
Éreztem, ahogy kezdett már felgyűlni bennem az idegesség. Ma már egyszer a képességgel meggyújtottam neki a kandallót; ő jobban szereti, ha úgy csinálom, nem pedig a kandalló egyértelműen működő rendszerével. Eddig pedig fel is fogta, hogy napi egyszer vagyok képes tüzet gyújtani, de azon kívül már nem igazán. Már nem fáradok ki úgy, mint régen, de a rendszer nem olyasvalami, amit ki lehet könnyen játszani.
-Áh... majd felfogja. -legyintettem végül egy mély sóhaj után. Ugyan valami ropogásfélét hallottam a fülemmel, de nem igazán figyeltem oda rá - Dustnak is ilyen hangja van, mikor Fiatalból Fiókává cseperedik vissza. Igazából, ahogy megfordultam és visszatértem az asztalhoz, először a kékes villodzó fényre figyeltem fel, aminek iránya... pont a kandalló volt.
-Mi a...?
És Dust már vidáman fészkelt a kék lángok között, szinte láttam a mosolyt a kis csőrén, szemeit pedig behunyta elégedettségében. Valószínűleg a legyintésem okozhatott valamit. Álom is nézte döbbenten egy darabig, majd visszafordult a fal felé aludni.

Ez után találtam meg végül a leírást.

"Rókatűz - valóban csak egy gomba foszforeszkálásának fénye lenne? Kétlem."

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Cardinal Kedd Szept. 15 2015, 19:58

Osu!

Kérdés, hogy mennyivel növekszik körönként Very Happy Egyébként elfogadom a pályázatot, gratulálok a negyedik képességedhez! Gyújtsd meg!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Kedd Szept. 15 2015, 22:33

Csak 1-el növekszik körönként, szóval elég lassú égés Very Happy

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 11 2019, 13:31

Ötödik képesség

Két szál
Passzív képesség (ha minden igaz)
Lehetővé teszi, hogy használójának két mentoráltja is lehessen az Akaito rendszerben. Hátrány, hogy egy-egy mentorálltól csak a bónusz felét kapja meg, a mentoráltak viszont nem szenvednek kárt.

Úgy igazából sosem foglalkoztatta a mentorrendszer. Olvasta a híreket, mikor az egyik új frissítéssel behozták, de akkortájt mással volt elfoglalva. Akkor még ő maga is más ember volt, és elképzelhetetlennek tartotta, hogy bármikor is segíteni tudna bárkinek.  Akkor még Worg segített neki felnyitni a szemét és meglátni az Életet magát.
Visszatérte után nem sokkal viszont rájött, hogy az élet valóban zajlik folyamatosan, megállás nélkül, és ahogy fejlődnek a szerverek (jobb szeretett erre az opcióra gondolni), úgy ébredtek fel sorban a lemaradt játékosok. A mentorrendszer egyre fontosabbá kezdett válni a hétköznapokban, és Chancery érezte már azt az enyhe nyomást a vállain, hogy ideje lenne neki is kivennie a részét. Bár egy aprócska, halk hang még ott maradt az agya mélyén, miszerint ő ehhez túl béna lenne, a lány egyre több időt töltött azzal, hogy az ablakban ücsörögve, lábát a mélység felé lógatva töprengett.
-Annyira vacak, hogy muszáj egy ember mellett dönteni. Hogy csak egy 'akaito' lehet. Olyan szívesen segítenék többeknek, akár egyszerre. Miért ne lehetne mondjuk megosztani a jutalmat érte és akkor többet vállalni?
~Ne akard túlvállalni magad.~ -ásított a macska és a másik oldalára fordult a párnáján. ~Mindig ott rontod el.~
-Ezúttal nem fogom. Ismerem a határaimat már, és két vagy három embert szerintem tudnék segíteni. Elég visszagondolnod arra, hány új játékossal találkoztam az elmúlt napokban. -mosolygott rá a zöldellő kinti fákra, és szemét lehunyva magába szívta a nyár illatát. A cserfes, rózsaszín hajú, teli energia balerinalány, a szőke kis felfedező amnéziás idomár, a szemüveges szerencsejátékos professzor, és még sorolhatná. Aincrad él, és folyamatosan éni fog. Sok-sok év bezártság ide vagy oda, új arcok mindig meg fognak jelenni a táblázaton, és nagy szintűként kötelességének érzi, hogy legalább egy kicsit segíthesse őket, legjobb tudása szerint.
Lévén már régóta nem figyelte a listát a képességeiről, hisz a rendszer szerint következő már sok-sok szint óta állt üresen, fogalma sem volt róla, hogy a gomb végül megnyílt és betűkkel lett tele. Bár őt ismerve, ha tudta is volna, hogy két kisebb szintű játékost választhat mentoráltnak, akkor azon töprengett volna rengeteget, ki legyen az a kettő a sok közül. Egyedül Dust mosolygott sunyin a csőre alatt, de mivel ő "nem tud" beszélni, nem szólt egy szót sem, hagyta, hogy a lány majd magától fedezze fel az eseményt, amint eldönti, ki legyen az első számú, akivel összeköti a sorsát egy időre.


Külön még egyszer puszi és köszi, Eiki, hogy megengedted :F

----------

Második harci pet képesség (Dust, főnix)

Egység
Ez a képesség csak akkor használható, ha a pet gazdája egy céh tagja.
Használója képessé válik arra, hogy bármelyik céhtag jelenlétében megjelenjen és segítse őt a harcban akkor is, ha idomára nincs jelen. Klasszikus petként funkcionálva az idéző eldöntheti, hogy Dust melyik mobot támadja meg. A támadást követően eltűnik, és legközelebb 6 kör múlva idézhető meg újra, kazamataharcok alatt is. Az aktuális kockadobási szabályok érvényesek rá, a sebzése pedig Idomár idézők esetén Irányításpontot, más kasztú idézők esetén Erőpontot vesznek figyelembe. Az Idézés mellékcselekvésbe kerül, és Chancery speciális pontjait veszi figyelembe, hogy sikerül-e megidézni vagy sem.

Koakuma nem harcos típus, normális esetben sosem lép ki a céhház kapuin, csupán az alapanyagfelvásárlások során látogatja meg a legközelebbi piacot. Nem fejlődött, csupán alig pár szintet, amíg nem csatlakozott a céhhez, ami azóta bár sokat változott, számára mégis ugyanolyan kellemes, nyugodt és kényelmes otthont biztosított. Rendezgette a könyvtárat, beszélgetett a látogatókkal, segítette a céhtagokat, olykor megfőzte a finom ebédet vagy vacsorát. Koakuma élete teljesen hétköznapi volt.
Most viszont túlerővel került szembe. Pókja, Arachné, aki alig volt nagyobb a tenyerénél, hiába pixelezte szét a Kék Csigát, a mobok túlereje végül úgy látszott le fogja győzni az eltévedt párost. Pedig a lány csak T1-es növények után kutatott, semmi több. Szerette volna ércekre beváltani őket a piacon, hogy készíttettessen pár felszerelést a kovácsoknál, semmi több. Ám Kék Csigákba futott, és csak azok lassúsága mentette meg eddig az életét.
Remegő kézzel tartotta maga elé a pálcáját és ráütött minden mobra, amelyik túl közel ment volna hozzá. Rémülten sikongatott, valahányszor hozzá ért egy háta mögé került szörny nyálkája, Arachné pedig igyekezett távol tartani őket, de Kitartásuk már fogytán volt. Koakuma végül reszkető ajkakkal rebesgetett imát azért, hogy valaki jöjjön és mentse meg.
Ő később úgy írta le a történetet, hogy hatalmas fénysugár vetült rájuk a fák lombjai közül, és diadalmas, saséhoz hasonló rikoltás közepette érkezett a vörös tűzben izzó madár. A megmentő angyal tollai hol arany, hol szivárványszínben pompázott, a termete hatalmas volt, eltakarta az eget, és sarlószerű karmaival felnyársalta az összes csigát, amíg a maradék végül lélekszakadva el nem rohant a rémülettől. A sas meghajolt előtte, majd gyengéden a karmai közé fogta Koakumát és kivitte az erdőből.
A valóságban annyi történt, hogy Dust valóban megjelent, ám kicsit sem volt nagyobb, mint máskor, és csupán egy csigát pusztított el, Arachné a másikat, és végre nyílt egy kis ösvény, amin keresztül a lány elszaladhatott és egészen a céhházig rohant, hogy minél előbb beszámoljon az első szembejövőnek a hihetetlen eseményről, és közölje, hogy soha többet nem fogja elhagyni a Kezdetek Városának falait.
Mikor Dust visszatért a szobába és elfoglalta a helyét az állványon, Chan csak egy pillanatra nézett fel az írásból, "Hát te merre jártál?", kérdezte, választ sem várva, és írt tovább, mit sem sejtve.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chancery - Page 2 Empty Re: Chancery

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.