Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Varmin Tornya

+8
Kazesubayai Shizuka
Ryuninji Ren
Shade
Thunder
Aiko
Meredith White
Allen Dante
Cardinal
12 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 26 2013, 12:36

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 5 4671497272_138ab1755d_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 26 2013, 13:14

Reginald a bátor kis petem már két nyomi őrszemmel is végzett, de valamiért minket nem támadtak meg ezek a csúnyaságok… Tudom.. örülnöm kellett volna ennek, de na…. pont egy ilyen sztárral nem foglalkoztak?? Ezek a kis mocskok, meg a nagy mocsok egyszerűen ignorált engem. Az elején még tökre elvoltam így a csata forgatagában, de a vége felé már kezdtem unatkozni.. Főleg mikor láttam, hogy mindenkit csapkodtak és mindenki csapkodott. Mindeközben Allen a vezetőnk elbukott.. Hiába mentettem meg az életét… nem sokat ért, mert picivel később már el is kellett teleportálnia. A fene. Elfelejtettem közölni vele, hogy nem ingyen tettem, amit tettem.. de majd legközelebb. A következő kiesőnk a fehérhajú vörös indikátoros srác volt. Igaz ő már egy jó ideje repkedett.. Varmin tett róla, hogy madárnak érezhesse magát. Majd mikor úgy érezte, hogy eleget reptette a fiút.. lecsillantotta és neki is távoznia kellett köreinkből. Egy másik éppen potit kért... na azt lesheti.. Nekem is csak egy volt...Felkészületlenül eljött miniboss harcra.. magára vessen..Mindenki más gőzerővel fáradozott a miniboss likvidálásán.. ideje volt már, hogy kapjak egy kis figyelmet.
-Gyerünk Regi mutassunk valami szépet.. – kiáltottam a főnixemnek, aki már célba is vette az utolsó talpon maradt ellenfelet.. lángra is kapott a nagyobb hatás kedvéért sőőőt.. egy olyan ragadozó madaras csatakiáltást is elejtett.. Menő a kisfickó.. pont mint a gazdája. . Oldalról, derék tájt csapódott bele Varminba. Haha.. azt terveztem,hogy ezzel magunkra vonhatjuk a figyelmét és kész is.. villoghatunk úgy ahogyan azt kell.. Képességeinket is bevetve, meg egyéb nyalánkságok. Kell a műsor.. főleg mert idáig ignoráltak Sad

_________________
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 5 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 26 2013, 14:22

Reginald lángba borul és látványos tűzcsóvaként hasítja fel csőrével Varmin oldalát. A kobold életcsíkja ismét fogyni kezd, ám ezúttal csak akkor áll meg, mikor teljesen eltűnik a szörnyeteg élete. A méretes miniboss szilánkokra robban, fénylő pixelekkel bevonva a teremen tartózkodókat. Megjelenik a díszes "CONGRATULATIONS" felirat is, majd mindenki előtt felbukkan egy kis ablak.


Felfedeztetek egy minibosst: Varmin, a kobold alfejedelem

Allen és Neuro elveszítette a Hazatérés Kristályát.
Meredith, Incubus és Juurei elhasználták a mini potijukat.

Jutalmak:
15 xp a küldetés teljesítéséért: Incubus, Shizuka, Fumiaki, Kiroku, Ryutoshi, Meredith
10 xp a kudarc miatt: Neuro
Nem kap xp-t Allen, Ren és Juurei, mivel nekik van/volt két futó küldijük a harc kezdetén

100 aranyat kap mindenki a miniboss felfedezéséért, kivéve Neurot és Allent, ők a sikertelen teljesítés miatt csak 70 aranyban részesülnek.

Tárgyjutalmat kap mindenki, aki végzett egy mobbal. Az elején elkövetett mesélői hiba miatt volt egy bugos Őrszem, annak jutalmát Incubus kapja, akinek le kellett volna zúznia az első koboldot a támadásával.
- Mokasszin (+3 fegyverkezelés, +2 gyorsaság) - Ryuninji Ren (Varmin)
- Bronz Sisak (+4 páncél) - Ryuninji Ren (őrszem)
- Bronz Sisak (+4 páncél) - Meredith White (őrszem)
- Selyem Köpeny (+1 fegyverkezelés, +1 speciális képesség) - Incubus (bugos őrszem)
- Bőr Cipő (+2 gyorsaság) - Allen Dante (őrszem)
- Hálóvágó kard (+3 erő) - Kazesubayai Shizuka (őrszem)
- Kobold Gyűrű (+2 fegyverkezelés) - Kiroku (őrszem)

Fumiakinak nem volt szerencséje a Kereséssel, ezúttal nem talált semmit (fenti 10-es kocka dobása alapján).

Céhjutalmak:
- A Justice League 35 aranyat kap (Shiel D. Lewis)
- Az Artes Liberales 50 aranyat kap (Anatole Saito)
- A Felszabadítók minden tagja 3 xp-t kap

Érceket, növényeket, recepteket KA fog osztani.

Lezárom a küldetést, köszönöm a részvételt mindenkinek!


Spoiler:
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 28 2013, 20:42

Shizuka: Fegyver Élesség Potion Recept, Rövid Pontosság Potion Recept, Növénylátás: 1 -> 9, 6 Faeno Levél, 6 Kis Tövisgyökér, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 4 Barna Gomba

Incubus: Érclátás: 1 -> 9, Növénylátás: 1 -> 9, 5 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 5 Sida Kő, 5 Halvány Rubint, 5 Kis Tövisgyökér, 5 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 5 Tövisgyökér

Kurasai: Érclátás: 1 -> 9, 1 Rubint, 4 Vasérc, 12 Bronzérc

Kiroku: Érclátás: 6 -> 14, Pókháló Pajzs Recept, Árnyszúró Bicska Recept, 2 Holdkő, 5 Munkálatlan Bőr, 4 Sida Kő, 3 Halvány Rubint

Ren: Érclátás: 1 -> 9, Életlen *Fegyver* Recept, A Hentes Recept, 2 Rubint, 12 Bronzérc

Neuro: Érclátás 1 -> 9, 10 Bronzérc, 10 Sida Kő

Dante: Érclátás: 9 -> 17, 10 Munkálatlan Bőr, 10 Halvány Rubint
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.