Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Varmin Tornya

+8
Kazesubayai Shizuka
Ryuninji Ren
Shade
Thunder
Aiko
Meredith White
Allen Dante
Cardinal
12 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Shade Szer. Jan. 23 2013, 18:34

Elértünk a miniboss termébe nyíló ajtó elé, a többiek előttem sétáltak be. Mikor a padlóra léptem, éreztem, hogy csúszós. Vigyáznom kell majd. A többiek, rögtön neki álltak a kisebb mob-oknak. Varmin hozzám ugrott, félelmetes, magasra tornyosuló alakja volt. Felemelte a fejszéjét, és lesújtott vele.
~Látom! Látom a fegyvert! Ki tudok előle térni!~ állapítottam meg, majd elugrottam előle oldalra, és a fegyver neki csapódott a padlónak, ami kis pixeleket szórt ki magából. Aktiváltam a képességemet, és megindítottam a fegyveremet, amin használtam, tisztában voltam a sebzésemmel, és emiatt kicsit elmosolyodtam.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 23 2013, 18:34

The member 'Hasarii Fumiaki' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 23 2013, 20:03

The member 'Hasarii Fumiaki' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szer. Jan. 23 2013, 20:20

A felvillanó pöröllyel Fumiaki teljesen tiszta találatot visz be Varminnak, aki éppen Neura figyel. Az elemi erejű csapás a koboldot is kibillenti az egyensúlyából, akinek első életcsíkja teljesen el is tűnik ezzel.

Ám hiába billent ki a szörnyeteg, fejszéje így is felhasítja Neuro mellkasát, aki öt pontot veszít a páncéljából, miközben méterekre repül és a padlón csúszva egy oszlop tövében köt ki. A miniboss belép a második fázisába (innentől két körönként támad három helyett), dühödten üvölt az őt megsebző Fumiakira. Mindemellett megjelenik a színen újabb két őrszem is, és máris keresik első célpontjukat.


Státusz:
Varmin: 2. fázis -31 HP
Jobb oldali Őrszem: teljes HP és páncél
Bal oldali Őrszem: teljes HP és páncél

Incubus: 23 HP
Neuro: 20 HP és 2 páncél
Allen: 14 HP
Mindenki más: teljes HP

Juurei következik!
Varmin esetében neked is 2 vagy afelett kell dobnod sikeres találathoz a hatos kockával, de ha speciális képességeddel 4 vagy felette dobsz rómaival emellé, akkor biztosan sebzel képességed jellegéből adódóan. Ha őrszemet támadsz, nem kell dobnod!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kyrena Juurei Szer. Jan. 23 2013, 21:03

A kis csapat hamar belép a terembe. Úgy tűnik elég sokan türelmetlenek, köztük, be kell valljam, egy kicsit én is. Elvégre még sosem volt ilyesmiben részem. Az első támadások sikerrel zárultak. Úgy tűnik, igencsak jól képzett bandát sikerült összeszedni. Vagy szerencsénk van, ki tudja. Tény, ami tény, hogy a két kisebb hamar elesik. Ezt követően pedig a bossnak is lekerül az első életcsíkja. Milyen kár, hogy még van neki kettő. Én pedig még semmit nem csináltam, de most itt az idő. Elvégre a csík lement, tehát jönnek ismét az apróságok. A tervnek megfelelően cselekszem. Lépteim gyorsan megindítom hozzám közelebb eső őrszemet szemelem ki magamnak. Kardom út közben már testem mellé vezetem, hogy onnan indítva a csapásnak nagyobb lendülete legyen, ez által nagyobb sebessége is. Amint közel érek célpontomhoz, megtorpanok, számítva azzal, hogy a padlón esetleg csúszok még egy kicsit, majd átlósan felfelé megindítom csapásom. Ha minden jól megy, akkor ezzel ki is iktattam ezt az őrszemet, és már csak a másikkal kell foglalkozni. Amennyiben nem... Nos, akkor hasznavehetetlenebb vagyok, mint hittem...

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szer. Jan. 23 2013, 21:18

Juurei támadása nyomán az őrszemen piros pixelcsík keletkezik, jelezve hogy a páncélját átütötték. Közel a feléig csúszik le a kobold életcsíkja, de nem kerül át a sárga zónába.

Varmin ismét kitátja a száját, kivillantva gyönyörű, sárga fogakkal teli mosolyát, ámde ezúttal nem üvölt, hanem zöldes fény keletkezik a torka mélyén, miközben Fumiakira feni a fogát (1/2). A két kisebbik mob közül a megsebzett fej fölé emelt buzogányát Juurei felé irányítja, míg a másik Meredith felé kezd el rohanni (1/2).


Kuroko jön!
Neked 5 vagy afelett kell dobnod, ha Varmint szeretnéd támadni és 3 vagy afelett, ha egy Őrszemet sebeznél meg. Különleges képességed, ha megpróbálkozol vele, mindenképpen sikertelen, így felesleges dobnod rá.

(mesélői dobás a következő körhöz tartozik)
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 23 2013, 21:18

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kiroku Szer. Jan. 23 2013, 21:33

Amint a kapu kinyílik Kuroko már készen áll hogy használhassa speciális képességét. Azonban erről le kell mondania. Nem ő az egyetlen ugyan is, aki a boss-ra támad és ez nagyban akadályozná az ő képességének hatását. Így a lány leteszi a kezét és a penge vörös színe elkezd halványodni. Első lépése a miniboss termébe óvatos és megfontolt. Látta amit elesett itt már valaki a sikamlós márványpadlón.
Végül is a célján nem változtat mivel az őrszemek már amúgy is kiszemelték áldozatuk Kuroko minden erejét Varmin-ra összpontosítja és lecsap.

_________________
Adatlap
Előtörténet


>>4.szint; A Darázskirálynő<<

Jártasságok:
Kiroku
Kiroku
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 19
Tartózkodási hely : 1. szint; Folyton máshol

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 23 2013, 21:33

The member 'Kiroshima Kuroko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Szer. Jan. 23 2013, 22:35

Meglepetésre az eddig Fumiakira ácsingózó kobold kiegyenesedik, hátralép és megfordul. Mozgásával teljesen becsapja Kurokót, aki így luftot üt pallosával. A lendület továbbviszi és a lába is megcsúszik, de meg tudja menteni magát az orra eséstől.

Varmin hirtelen mozdulatának oka célpontváltás volt. Különleges képessége Allent detektálta, mint megfelelő áldozatot, és a szájából előtörő zöldes sugárban megbújó penge átfúródik a fiú mellkasán, 6 HP-t kimarva az életéből. A két Őrszem sem tétlen, buzogányuk csapása megfosztja Juureit a páncéljától, és további egyet sebez rajta, Meredithnek pedig három páncélját töri darabokra.


Státusz:
Varmin: 2. fázis, -31 HP
Jobb oldali Őrszem: teljes HP és páncél
Bal oldali Őrszem: nagyjából kétharmad élet

Meredith: 25 HP és 1 páncél
Incubus: 23 HP
Neuro: 20 HP és 2 páncél
Juurei: 14 HP
Allen: 8 HP
Mindenki más: teljes HP

Ryutoshi következik!
Az Őrszemekre nem kell dobnod, míg Varminra hármat vagy nagyobbat kell elérned a sikerhez. Különleges képességed találati esélye 50%, azaz 4 vagy felette kell guríts hozzá a római kockával.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Csüt. Jan. 24 2013, 13:02

Ahogy beléptünk a terembe érzem, hogy csúszik a padló. Megcsúszok kicsit a padlón, ám csak féltérdre rogyok, majd kiegyenesedek. Ekkor veszem észre, hogy a boss egyik életsávja már eltűnt. Mivel a többiek el voltak foglalva most én léphetek akcióba. Behunyom szemem, és koncentrálok, majd kiengedek magamból egy harci kiáltást, mire aktiválódik képességem. testem vörösen kezd el izzani. Pontjaim átrendeződnek majd még szorosabban markolom meg kardomat. halkan suttogom magamnak.
- Két köröm van így... sietnem kell
Majd rohanok, és ügyelve, hogy ne esek el lesújtok varminra, ám nem biztos hogy eltalálom.

Képesség aktiválás utáni stat:

_________________
Spoiler:
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2013, 13:02

The member 'Ryutoshi Kurasai' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 24 2013, 14:27

// Így látva az átalakult statjaidat jöttem rá, hogy 5 vagy felette kéne dobj találathoz, ha a képességed használod. Kompromisszumként normál sebzésű támadásként kezeltem a csapásod //

A buzogány lesújt, de csak megkarcolja Varmint, aki így 4 HP-t veszítve inog meg kissé. Ryutoshi felé fordul, néhány pillanatra rámered, ám aztán mégis Fumiakit szemeli ki ismét célpontjának (1/2), mintha csak ott folytatná, ahol az imént abbahagyta.

A két Őrszem buzogánya is izzásba kezd, célpontjaik továbbra is Juurei illetve Meredith lesznek (1/2), ha senki sem avatkozik közbe.


Meredith köre jön!
Hármat vagy nagyobbat kell guríts ahhoz, hogy Varmint eltaláld, az Őrszemekhez nem szükséges kockáznod. Speciális képességedhez 4 vagy felette kéne dobj, és hogy legyen értelme használnod, hogy ha sikert dobsz és a minibosst támadod, akkor elég 2 vagy felette dobnod találathoz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2013, 14:27

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Meredith White Csüt. Jan. 24 2013, 15:02

Az egyik őrszem engem támadott és nem hátrált. Korábban a pajzsomat ütötte, veszítettem is a páncél pontjaimból, - a nyavajás dög - azonban arcomból kisöpörve vörös, göndör tincseim én emeltem a kardom és suhintottam felé, majd akartam újra magam elé helyezni a pajzsom, hisz egy ütésem közel is kevés volt a komolyabb sérüléshez.
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 24 2013, 15:20

Meredith kardjától az Őrszem vértezetének egy része esik pixelekre (-3 páncél), de életének nem okoz sérülést, amit a kis kobold nyomban meg is torol. Buzogánya át- és széttöri a lány pajzsát és karját megsebezve 2 HP sérülést is okoz.

A másik Őrszem közben Juurei vállát eltalálva taszítja odébb a kardforgatót és 11 HP-ra csökkenti az életét, ami pedig Varmint illeti, fejszéje mély sebet ejt a későn reagáló Fumiakin és akárcsak az imént Neurót, őt is méterekre repíti a találat. Két páncélt és négy életet vett le.


Státusz:
Varmin: 2. fázis -35 HP
Jobb oldali Őrszem: teljes HP és fél páncél
Bal oldali Őrszem: nagyjából kétharmad élet

Meredith: 23 HP
Incubus: 23 HP
Neuro: 20 HP és 2 páncél
Fumiaki: 21 HP
Juurei: 11 HP
Allen: 8 HP
Mindenki más: teljes HP


Incubus van soron!
Neked két támadásod van! A speciális képességed aktív még ebben a körben, csak találati esélyt kell dobnod. Ha Varmint támadod, kettő vagy nagyobb kell a sikerhez támadásonként, ha Őrszemet, akkor nem kell kocka.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Thunder Csüt. Jan. 24 2013, 15:54

Első támadásom meglehetősen sok élettől szabadította meg a segítőt amit a későbbiekben a társaim el is intéztek. Varmin-t is jó páran el kezdték püfölni aminek a következtében első életcsíkja el is tűnt. Eddig jók vagyunk ugyanakkor mikor az első csík elérte a végét két újabb társa lett a miniboss-nak. Ekkor szántam el magam, hogy addig támadom míg aktív a képességem. Döntésemben szerepet játszott az is, hogy a segítőt sok életpontól szabadítottam meg. Így hát új célpontomnak Varmin-t jelöltem ki. Meg is indultam felé. A legjobb ha hátulról támadom meg amivel talán elvonom egy kis időre a figyelmét a többiekről. Amint a háta mögé kerülök meg is támadom. A két vágással egy x-et formáznék ha betalálok mind a két alkalommal.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2013, 15:54

The member 'Incubus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 24 2013, 16:16

Az Azúrkék Láng két tüzes csíkot húz Varmin hátába. A szörny megtántorodik és összeesik, élete pedig meredeken fogyni kezd. Leapad egy teljes csíkja, mielőtt megállapodik, viszont ez azt is jelenti egyben, hogy két újabb Őrszem érkezik felmentőseregnek. Viszont nem ússzátok meg ennyivel. Különleges képességeitek mindegyikőtöknek egy csapásra kihuny.

Varmin ájult ebben a körben, így nem tud védekezni sem, valamint támadáshoz sem készül. A két új Őrszem közül az egyik viszont Juurei felé indul meg, a másik pedig Incubust támadja magasba emelt buzogányával, miközben az első kettő is támadáshoz készülődik eddigi célpontjaik (Juurei és Meredith) ellen (1/2).


Státusz:
Varmin: 3. fázis, -65 HP, ájult
Őrszem #1: teljes élet, fél páncél (célpont Meredith)
Őrszem #2: kétharmad élet (célpont Juurei)
Őrszem #3: teljes élet és páncél (célpont Juurei)
Őrszem #4: teljes élet és páncél (célpont Incubus)

Allen következik!
Két támadásod van, egyikhez sem kell dobnod, lévén az Őrszemeket biztosan eltalálod, Varmin pedig tehetetlen. Különleges képességed azonban, ha megpróbálod sem működik, ahogy inentől kezdve senkinek sem.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Allen Dante Csüt. Jan. 24 2013, 16:30

A bossnak szépen apad az élete, és már a harmadik fázisba is lépet, ekkor itt látom idejét, hogy aktiváljam a képességemet, és vélhetően a végső csapást bevinni neki. Végig húzom a kardomat a földön és várom, hogy az lángokba boruljon, de nem történik semmi. Még egy árva szikra sem keletkezik, nem tudom aktiválni a képességemet, így akkor nincs már hátra, mint az eddigi jól bevált kardcsapásokra hagyni magunkat. De talán a boss még várhat, inkább az egyik segítőjét szemelem ki magamnak (őrszem #2), aki épp Juurei-t támadná meg, akinek viszonylag kevés élete van, bár én sem panaszkodhatok, de hogy megkíméljem, a további életcsökkenéstől, beavatkozok. Csorsan ott termek a koboldnál és egy vízszintes vágás után egy alulról érkező vágással folytatom, ami a kobold hátára ejtek.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 24 2013, 16:43

Megsokasodtak ellenfeleitek, Allen pedig bölcsen a legnehezebb helyzetbe kerülő társatokat segíti ki. Első vágását követően azonban a második már csak a levegőt szeli, a kis kobold ugyanis már az elsőtől is szilánkokra robban.

A többi kobold mind megsebzi célpontját 3-3 életet levéve nekik. Gyorsaságuk ellen képtelenség védekezni, még a nehéz kétkezes fegyverrel is kifejezetten fürgék. Ámde immár Varmin sem tétlen, mihelyst megébred, magához ragadja a fejszéjét, de csak azt. Pajzsát a földön hagyja, és fegyverét immár két kézzel fogja, megnehezítve ezzel a ti dolgotok, és megkönnyítve a sajátját, ha támadásokról van szó. Dühösen fújtatva ugrik Incubus elé, és feje fölé emeli a fejszét (1/2).

Státusz:
Varmin: 3. fázis, -65 HP
Őrszem #1: teljes élet, fél páncél (célpont Meredith)
Őrszem #3: teljes élet és páncél (célpont Juurei)
Őrszem #4: teljes élet és páncél (célpont Incubus)

Meredith: 20 HP
Incubus: 20 HP
Neuro: 20 HP és 2 páncél
Fumiaki: 21 HP
Juurei: 8 HP
Allen: 8 HP
Mindenki más: teljes HP

Shizuka köre következik!
Egy támadásod van, akárkit támadsz, nem kell hozzá dobnod.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2013, 16:43

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Csüt. Jan. 24 2013, 17:50

Szépen sorban mindenki bevítt egy vagy több támadást. Hamar lecsapták az első két őrszemet, majd Varmin életcsíkját is. Aztán hamar még egyet, így újabb őrszemek jöttek. Shizuka várta a megfelelő pillanatot, hogy támadhasson. Nem esik kétségbe a speciális képességének a hiányától sem. Lát mindenkit, akit kell. Végül a Juureit támadó őrszemet veszi célba, hogy kisegítse társát.
-Switch!
Már megy is neki az ellenfélnek, hogy bevihessen egy támadást.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 24 2013, 18:29

// Elfogadom a switchet, mert egyértelmű volt, de máskor nevet is mondj mellé, kérlek //

Shizuka váltja Juureit és felszúrja kardja élére a vele vívó koboldot, egyben át is veszi a figyelmét. Csapása nem hatol át a páncélon, így csak fehéres pixelek animációját láthatjátok a támadás nyomán.

Incubus komoly sebzése felbőszítette Varmint, a szörnyeteg pedig esélyt sem hagyva ugrik fel, és sújt le a kardforgatóra nagy erővel, 6 HP sebzést okozva. Közben három másik fronton támadni készülnek az Őrszemek, de most nincs itt Neo, hogy megállítsa őket a puszta akaratával (1/2).


Státusz:
Varmin: 3. fázis, -65 HP
Őrszem #1: teljes élet, fél páncél (célpont Meredith)
Őrszem #3: teljes élet, minimális páncél (célpont Shizuka)
Őrszem #4: teljes élet és páncél (célpont Incubus)

A váltás miatt Juurei jön!
Nem támadhatsz, csak mellékcselekvést végezhetsz, ami lehet potiivás, kristályhasználat és tárgyátadás másnak; illetve switchelhetsz, ha át szeretnéd venni valakitől az ellenfele figyelmét.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2013, 18:37

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Varmin Tornya - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Varmin Tornya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.