Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

4 posters

Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Rosalia Pént. Jan. 04 2013, 01:40

Harctér leírása: VÍZÁGY
A játékosok egy 10X10 méteres harctérre teleportálódnak, azonban igen hamar észrevehetik, hogy talpuk alatt koránt sem szilárd a talaj. Maga a küzdőterület egyetlen kiálló elemmel, kapaszkodóval sincs tarkítva, csupán olyan, mintha egy óriási zöld vízágyon közlekednének. Ha hegyes tárgyat, vagy fegyvert szúrnak bele a talajba, természetesen nem lehet ezzel kilyukasztani a felületet, hogy a "kifolyatott víznek" hála kevésbé legyen egyenetlen a járófelület. A "víz" nem hat negatívan a főnixre, mert ez nem egy tényleges vízágy, csak ezzel a hasonlattal lehet a legérzékletesebben leírni a helyszínt. A főnixnek a 4 körből egyszer pihennie kell a földre leszállva (user dönti el melyikben, nincs megszabva) és a gyíknak is elfárad az ingoványos felületen mászkálva, így neki is pihennie kell egy kiválasztott körben.

Felszerelés: Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség használható. Jártasságok letiltva.

Párbaj időtartama: 4 kör/fő (ha a bíra úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: nincs

Bíra: Klein
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Silica

Pontok:

Ryuninji Ren
Élet: 4
Fegyverkezelés: 1
Erő: 5
Kitartás: 2
Gyorsaság: 5
Speciális képesség: 3

Taiga Kagami
Élet: 4
Fegyverkezelés: 0
Erő: 6
Kitartás: 5
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 2

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 08 2013, 02:17

Mikor hírét vettem egy idomár nagytorna szervezéséről, abban a pillanatban rohantam oda és jelentkeztem is. Nem a jutalomért, nem is a harcért, mert nem igazán szerettem elveretni magam, eddig sajna csak azt sikerült.. ezek mind kiket érdekelnek?? De a baromi nagy közönség, akik előtt műsorozhatok... na, az már valami. engem imád a nép.. én is imádom őket. ez csak természetes, jóképű vagyok, humoros, kedves, aranyos, jóképű , szerény, ja és ami a legfontosabb... jóképű. Alig vártam a mai napot. Végre ebben a világban is szerezhetek szép, nagy rajongó tábort. Olyannyira bezsongtam ettől az egésztől, hogy kegyetlenül nem érdekel ki lesz az ellenfelem, nem is vagyok rá kíváncsi, csak műsorozni akarok, meg persze győzni is, ami sajnos nem csak rajtam múlik. A veszteseket nem szeretik... ilyen a világ.. az igazi és Aincrad világa is. Eddig egy senki voltam, na de most.. majd megismerik a nevem és megkapom a nekem kijáró tiszteletet. Ez a sok kocka azt sem tudja, hogy ki vagyok, csak a konzol, csak a játék tv-t nézni meg luxus.. . Tülkön ülve várom, hogy kiléphessek végre a csatatérre, Reginald a vállamon pihen, őt nem hozta ez annyira lázba mint engem, de harcolni szeret, így boldogan velem jött. Na nem mintha lett volna választása, de igyekszem odafigyelni az ő akaratára is, az enyém viszont előrébb való. Nagy szerencsénkre ugyan olyanok vagyunk, csak ő kisebb és nem hasonlít rám, ellenben szereti a lányokat, imád feltűnősködni és nem tud betelni az édességgel. .... Végre....elérkezett a pillanat.. A teleportáció megkezdődött, de a belépőm nem teljesen úgy alakult, ahogyan azt én jó előre elterveztem.
- Oppá.. opp..ottototototo- a furcsa talajnak hála, majdnem orra buktam.... Támolyogtam, mint egy részeg alkoholista, mire meg tudtam állni.. Érdekes volt.. nagyon mókás.. ugrottam is párat.. Nagyon buli volt az egész..
- Hehe.. de menő.. – Ácsi-ácsi.... nem játszani jöttem ide kérem szépen.. Kezeim felemeltem a magasba, mellkasom büszkén kitoltam jelezve, higgy igen.. itt vagyok.. én a nagy sztár.. Reginald is utánozott.. Felszállt a fejemre és szárnyait emelte a magasba... Igazi pajti, jóban is és rosszban is.
- Juhúúúúú!! Igen... Ez az...!!- igen.. ez a nekem való.. még ha nem is bír még a közönség akkor is produkálhatom magam.. Ami után, rabul ejti őket személyes varázsom.
- SZIASZTOOOOOOK!!! KÖSZÖNTÖK MINDENKIT, RYUNINJI REN VAGYOOOOK!!!!!!- kezdtem úgy mintha az egyik koncertemen lennék, kezem reflexszerűen az ajkaimhoz emeltem, mintha csak mikrofont fognék benne... Megszokás. Tekintetem ellenfelemre emeltem, ennek ellenére nem szenteltem neki sok figyelmet. Felé fordultam és meghajoltam. Ezzel adtam neki tiszteletet amit nem is biztos, hogy megérdemel. Akárcsak a harcművészeti tornákon.... nagyin imádom azokat... minden harcművészetet, azonban a meghajlásnál ki is merült a tudásom. Eközben Reginald is így tett.. csak ő a földre szállt nehogy lepottyanjon szegényke a fejemről. Fegyveremet nem hoztam.. nincs rá szükségem. Amúgy is kezdő cucc és semmit sem érek vele. Most már csak ellenfelemre várok és a jelre, mely az összecsapásunk kezdetét hivatott kihirdetni.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Taiga Kagami Kedd Jan. 08 2013, 21:20

Halottam egy kosza hírt miszerint valamiféle nagy tornát rendeznek az olyanoknak mint én. Nem éreztem magamat állatidomárnak hisz semmire sem tanítottam meg azt a kétéltűt és nem is volt szándékomban. Azonban az a torna felcsigázta az érdeklődésemet ugyanis valamiféle jutalomról is pusmogtak az emberek meg arról, hogy itt nem lehet meghalni. Rögtön tudtam nekem ott helyem mert így legalább belerázódok ebbe az abnormális játékba. Igaz az tetszett, hogy pár fürdés nélküli nap után nem bűzlök úgy mint egy varacskos disznó, de az elején szólhattak volna erről. Nem mintha panaszkodnék hisz itt ezerszer jobb mint odakint a saját testem fogj ként. Tehát gondolkodás nélkül fogtam magamat és beneveztem erre a tornára vagy mire. Mikor megkezdődött hatalmas fényesség vett körbe engem és pik-pak egy másik helyen találtam magamat.
-Hogy a fenébe kerültem a Star-Trek-be?-
Bosszankodtam eme idegesítő helycsere miatt és mert nem voltak képesek előre szólni. Nem is volt szükség halálos viadalra ha a játékosok még előtte szívrohamban elhunynak. A kis nyamvadékot látszólag nem rázta meg az eset amin nem csodálkoztam tekintve, hogy ő ebben a világban született mondhatni a része. Pár pillanat alatt sikerült túltennem magamat a megérkezés okozta meglepődöttségen erre jött a következő sokk. A talaj elkezdett imbolyogni a lábam alatt mint valami gyümölcs kocsonya. Ahogyan előre léptem úgy indult meg egy hullám a szalamandra felé aki kissé megemelkedett majd lesüllyedt. Kicsit sem élveztem ezt az idióta helyzetet mintha egy ötéves tervezte volna az egész helyszínt. Zöldes takarás borította be a felszínt ám fogalmam sem volt mi lehetett valójában és mi okból mozog így a talaj. A kérdés nem állhattam neki választ keresni ugyanis tudtam nem piknikezni jöttem hanem küzdeni. Megtanultam az életben mindig oda kell figyelni vagy egy gödörben találhatom magamat több darabra vágva. Széttártam a kezemet, hogy egyensúlyozni tudjak és hatalmas lépésekkel megindultam előre. Kívülről nézve elég röhejesnek tűntem ám akkor ez tűnt a legésszerűbb megoldásnak. Ahogyan nyújtott karral mendegéltem észre vettem valami furcsát mégpedig, hogy semmi nem nyomta a mellkasomat. Lenéztem és az a páncél féleség ami rajtam volt ideérkezésem óta nem volt rajtam. A kés sem fityegett ott az oldalamon mint máskor. Ott álltam széttett karokkal mint aki éppen felszállásra készül és nem volt nálam semmi fegyver. Az egyetlen használható ami megmaradt a gyík izzó gömbje mellyel távolról el tudtam találni a célpontot. Igaz én jobban szerettem ha szemtől szembe álltam az ellenféllel és a rusnya képébe nyomhattam a meleg tűzforró áldásomat egy egy izzó gömböt. Kis idő után megtaláltam az ellenfelemet aki a nem létező közönségnek produkálta magát vagy csak én nem láttam őket.
-Ha te neked feltűnési viszketegséged van?-
Bosszantott, hogy egy ilyen pojácával kerültem egy 'ringbe. Ez a kezdő még azt sem tudta, hogy mindig tartsa a szemét az ellenfelén., de majd most megtanulja.
Taiga Kagami
Taiga Kagami
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Aug. 29.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 11 2013, 18:05

A küzdőtérre való teleportációmat követően bemutatkoztam a kedves kis közönségnek. Csak, hogy érezzék a hatalmas törődést, ami belőlem áradt. Cserébe némi szurkolást várom minimum a 92%-tól. Az már egy egész jó arány, de nem szabad ennyire előre terveznem. Lehet hogy az ellenfelemnek is jut egy-két rajongó, sőt az is lehet, hogy lány. Akkor viszont szép nagy bajban vagyok. Nem szokásom bántani a gyengébbik nemet, még ebben a világban sem, ahol már egyáltalán nem gyengébbek a nők. Egyszerűen ilyen voltam mindig is. A kapcsolat gyűrű ezzel ellentétben nagyon csábító, talán tehetek egy esetleg két, végső esetben akár három kivételt is. A csatatér nagyon mókás volt. Mintha egy óriás vízágyon álldogálnék. Nagyon nagy poén. El is kezdek ugrálni rajta, hogy kellőképpen kiélvezzem a helyzetet. Ez az újdonság hatása. Önfeledt szórakozásomat azonban félbeszakították, egy igen modortalan mondattal. Semmi köszönés, semmi bemutatkozás, csak a kötözködés. Igen, megjelent az ellenfelem, de nem a jól nevelt fajtából. Annyi szerencsém viszont van vele, hogy hím nemű, ez esetben nem kell visszafognom magam és úgy döngölhetem a földbe, ahogy csak akarom. Reginald és jómagam meghajlással köszöntöttünk leendő ellenfeleinket. Egy kegyetlenül ellenszenves fiút és valami kétéltű undi barátját.
- Hello neked is Mr. Belekötök az ellenfelembe még a küzdelem előtt de Bunkón- mivel elfelejtett bemutatkozni kénytelen voltam én adni neki egy nevet, ahogyan szólíthatom. Talán egy kicsit hosszú lett, de illet rá.
- Ryuninji Ren vagyok- szándékosan mutatkoztam be megint. Az előző a közönségnek szólt, ez viszont már neki. A harccal már tuti nem lesz gond. A kölcsönös szimpátia hiánya nagyban megkönnyíti az egymásnak esésünk folyamatát. Reginald is felszállt a talajról a fejem tetejére. Éppen elég volt megállni a saját lábamon, de így harcolni?? Na, az húzós lesz. Reginald tud repülni ami hatalmas előny ellenben ha támadni akar, akkor így is úgy is az ellenfelem közelébe kell kerüljön. Az egyetlen kérdés az az, hogy vajon melyiket támadja meg elsőnek?? Se a pet, se a gazdája nem tűnik valami nagy számnak. Az egyik pici és ronda, míg a másik nagy és..és.. hát ő is ronda, meg egy kicsit modortalan is. Egy ilyen bemutatkozással előtte az egyetlen esélyét arra, hogy valamikor a távoli jövőben esetleg normális hangnemben tudjunk beszélni egymással.
- Ha már rögtön az elején nekem estél.. Akkor átadom a kezdés jogát. Támadj!!- Lehet nem sértésnek szánta a szavait, de én így fogtam fel. Nincs mit tenni.. egy mondat vagy egy pillantás is leég ahhoz, hogy eldöntsd ki szimpatikus és ki nem a számodra.
- Segítek neked…- lassan és óvatosan indultam el, aprókat lépkedtem és kezemmel ide-oda hadonásztam, hogy megőrizhessem az egyensúlyomat. Valahogy úgy éreztem… nem lenne nagyműsor, ha a távolból csak néztem volna, ahogy szegény Reginald egyedül száll szembe az ellenfeleinkkel. Na meg nekem itt show-t kellett csinálnom, fényeznem magam az meg álldogálással nem megy. Lassan, de biztosan közelítettem felé. A főnixem felrepült, hogy ne akadályozzon egyensúlyom megtartásában és fentről figyelte a két jómadarat. Ha a gyíkocska támadni merészelne, akkor Regi egy oldaltámadást próbál kivitelezni nagy sebességgel, nehogy túl közel merészkedjen hozzám. Én meg csak battyogok és bámészkodok, mert a végén még meglepi lesz a vége. Nem ismerem egyikük képességét sem, azt pedig a tornán lehet használni. Óvatosnak kel lennem, ha valami gáz van egyből megállok…


_________________
Ryuninji Ren vs Taiga Kagami 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Taiga Kagami Szomb. Jan. 12 2013, 23:25

Az a srác nem volt semmi, hogy egy mérkőzés kellős közepén neki állt nyafogni mint egy csitri. Igaz nem voltam valami illedelmes nem nem egy babazsúron voltunk hanem egy összecsapás kellős közepén ahol a közönség vért, verejtéket és könnyeket akar látni. Kíváncsiak, hogyan verjük laposra egymást így kicsit könnyebnek érezhettük a nyomorult és szánalmas életüket. A régi időben is megmondták cirkuszt és kenyeret a népnek. De azért, hogy ne gondolhassa senki, hogy félek tőle válaszoltam neki a flegma viselkedésére miközben a gekko szorosan a lábam mellet állt remegő lábakkal.
-Ha befejezted ezt a nyavalygást talán el is kezdhetnénk. Ne kellene tovább untatnod engem és a közönséget.-
Hiszen minden összecsapás azért volt, hogy valaki jót szórakozzon rajtuk így azt a következtetést vontam le, hogy van közönségünk bár egyáltalán nem érdekelt a véleményük. Egyedül csak az érdekelt, hogy eme harc során még több mindent megtudhassak erről az agyament játékról. Az ellenségem egy kikent kifent szépfiú volt aki biztosan odaát egy kő gazdag bunkó míg itt ben csak egy sima barom. Tisztán leírt róla nem mozog otthon az erőszak világában hisz átadta nekem a kezdést ami nagy hiba volt. Bár az engedélye nélkül is meg akartam támadni ám ez nem volt olyan könnyű. Hála a kocsonyás talajnak nem tudtam egykönnyen a közelébe kerülni ráadásul neki volt egy repülő grillcsirkéje ami sokkal könnyebben mozgott nálunk. A selyemfiú apró lépésekkel elindult felém miközben kezével össze-visza kezdett hadonászni amitől majdnem elröhögtem magam. Jól tudtam pár perccel ezelőtt én is idiótán nézhettem ki ám akkor ez egyáltalán nem érdekelt. Inkább megpróbáltam valamit kitalálni ami segítségével letörölhetem a vigyort arról az ostoba képéről. A madár fönn szált a fejünk felelt és várt valamire. Talán a gazdája parancsára esetleg a mi reakciónkra nem tudtam. Unatkozni kezdtem így elindultam én is ellőre ám sajnos nem jutottam el sokáig hála az ingoványos talajnak és sikeresen fenékre estem. Annak ellenére, hogy nem éreztem fájdalmat idegesen felszí szentem majd felálltam és folytattam az utat ám alig tettem meg két lépést máris újra a földön hevertem. Ezúttal hasra estem és teljesen beterítettem azt a hasznavehetetlen szalamandrát.
-Hogy az a jó mindenható. Te veled is meg vagy áldva te nyomorult.-
Morogtam morcosan majd jobb kezemmel benyúltam a hasam alá és a farkánál fogva húztam ki a gekkot majd felültem és a csak néztem, hogyan log a levegőben. Akkor nem érdekelt az ostoba mérkőzés hisz komolyabb tétje nem és volt. Csak az érdekelt, hogy jól leszidhassam azt a haszontalan állatot. Úgy lógott a levegőben mint egy csapdába esett kis jószág. Szemei hatalmasra nyíltak miközben hang nélkül elkezdetett tátogni. Ekkor letettem az ölembe és nem mondtam semmit csak vártam.
Lassan egyre közelebb jött selyemfiú így nem volt szükség arra, hogy mármint is tegyek. Mind ősze némi türelemre volt szükségem és addig sem fárasztottam magamat. Várakozás közben halkan a gyík fülébe súgok pár szót vagyis inkább abba ami a gyíkoknak van.
Mikor a közelembe ér fölkapom a szalamandrát a honom alá és rá szegezem akár egy fegyvert.
-Na ezt tedd zsebre te selyem fiú. Tűz.-
Ezzel négy izzó gömb hagyja el a társam száját és süvítve indult útnak a nyálas bohóc felé. A játékokról nem sokat tudok azonban tudom, hogy az ember feje elég érzékeny pont ezért azt próbálom becélozni.

/A kis gömb a fele akkora a nagy pont akkora erejű mint maga a gyík/
Taiga Kagami
Taiga Kagami
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Aug. 29.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 13 2013, 15:50

Sosem gondoltam volna, hogy ekkora suttyó lesz az ellenfelem. Mikor jelentkeztem erre a tornára, még csak meg sem fordul a fejemben hasonló. Vígan eljöttem erre a tornára, megadom neki a tiszteletet, persze a közönség után. Van egy fontossági sorrend is. Erre ő meg vígan bunkózik itt nekem. Igyekszem minden erőmmel visszafogni magam, hogy indulataim ne zavarjanak össze. Tiszta fejjel kell gondolkodnom, elvégre ez mégiscsak egy összecsapás, nem pedig egy játszótéri civakodás két kisgyerek között. Hozzáteszem, ha az lenne, akkor csak simán lerúgnám a fiút, mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül. Itt azonban vigyáznom kell. A közönség kedvence szeretnék lenni és nem az, akit lehurrognak. Ellenfelem velem ellentétben jó úton halad afelé, hogy a párbaj két résztvevője közül ő legyen a negatív szereplő. Persze ez nem tőlem függ és párbaj szempontjából sem számít, de nekem némi doppingot ad, ha hallom, ahogy a nevemet kántálja a közönség. A srácsértő szavaira már nem felelek semmit, csak egyszéles mosollyal jutalmazom modortalanságát. A gondolataimba csak nem látnak, mert akkor rémes dolgokat olvashatnának ki belőle. Az előbb adtam át neki a kezdés jogát, erre itt nyomatja, hogy kezdjek, már mert unatkozik. Szerintem ez az emberhez hasonló adathalmaz bizonyára egy hibás egyed, mivel egy ilyen egyszerű dolgot sem volt képes felfogni. De legyen, nem állok le vele vitatkozni inkább megindulok felé szépen, lassan és kezeimmel egyensúlyozva. Reginald a magasból figyeli, hogy mire is megyek a vízágyszerű talajjal. Eddig egész jól haladok, csak nem valami gyorsan és a mozgásomat sem nevezném elegánsnak. Mint valami elcsépelt diszkótánc vagy valami ilyesmi. El se merem képzelni, hogyan nézhetek ki egy külső szemlélő számára. Biztos megedzem azokat a rekeszizmokat. Felpillantok ellenfelemre és végre valahára ő is mutat némi hajlandóságot arra, hogy kezdetét vegye az ütközet. Most eshetett le neki, hogy mit is szokás csinálni egy küzdelemben. Nem sok sütnivalót nézek ki a srácból, főleg mert esik, kel ezen a terepen. Itt aprókat kell lépkedni és ügyelni az egyensúlyra, nem megindulni, mint a nagymenők. Ha lehetne én is így indultam volna el, de sajnos itt egy kicsit hülyét kell csinálnom magamból, hogy később egy szép, látványos esetleg humoros küzdelmet tudjak produkálni. Akármennyire is jólesett volna a nevetés, mégsem gúnyoltam ki, hangosan legalábbis. Maradok inkábba jófiú szerepénél. Ellenfelem viszont a sötét oldalt választotta és csúnya dolgokat mond és művel azzal a ronda, de ártatlan gyíkocskával. Ő esett rá és még le is szidja?? Ehhez már kell pofa. Végül leül és vár…várja, hogy én szenvedjem a közelébe magam. Ez mondjuk jó taktika, de hülye én sem vagyok. Nem szándékozom belesétálni semmiféle csapdába. Közeledek, de ő csak üldögél. Kicsit már az idegeimre megy, de fő a nyugalom. Mikor közelebb érek hozzá, látom, hogy valamit motyog a petnek, de nem hallom mit. Lehet nem ártana egy hallgatózás jártasság.
- Ez kész..- felelem, mert unom már, hogy én csinálok mindent. De végre valahára bevetette magát.. remélem ez nem csak egy fellángolás, mint az első próbálkozása. Amit sejtettem az beigazolódott.. nem valami okos, szerintem legalábbis, mert még jelezte is nekem, hogy támadni fog. Még hogy selyemfiú mi?? Az akaratlan figyelmeztetés hatására egyből oldalra vetődtem, hogy elkerüljem a támadást. Így elkerülöm a támadást.. Elkerülném, de a lábamat elkapja az egyik tűz gömböcske. Ilyenkor átok a hosszú láb. Reginald is ekkor jön a képbe.. csak az alkalomra várt, hogy lecsaphasson hátulról, pont abban a pillanatban, mikor engem támadnak. Hegyes csőrével próbálja megsebezni a srác hátát zuhanórepülés közben. Én pedig becsapódok a puha talajba és így egy nagy hullámot gerjesztettem. Megvilágosodtam. Ez a talaj még nekem kedvezhet. Felállni hírtelen nem tudok így marad a négykézlábas megoldás és folyamatosan rugóztam a talajon, hogy hullámokat keltve zavarjam meg az ellenfelem. Reginald-nak adva egy újabb esélyt a támadásra. Baloldalról közelít és ismét az idomárt veszi célba, akit ha minden igaz rendesen megzavartam a kis trükkömmel.


Regi:
Hp: 10
Ren
Hp: 20-3=17


_________________
Ryuninji Ren vs Taiga Kagami 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Taiga Kagami Kedd Jan. 15 2013, 22:12

A tervem nem volt valami tökéletes ám abban a pillanatban képtelen voltam jobbat kiötölni. Sajnos be kellett látnom, hogy a sebtiben összetákolt haditerv nem volt valami hatékony. Nem számítottam arra, hogy ennyire kiválóak lesznek a reflexei, hogy a száguldó golyók elől képes kitérni. Legalább annyi jó dolog történt, hogy az egyik pöttömnyi golyóval eltaláltam a selyemfiú lábát miközben a levegőben úszott. Becsapódása halk volt ám annál látványosabbra sikerült. Mikor összecsókolózott a szeretett anya földel hatalmas hullámot gerjesztett maga körül. Ami teljesen megakadályozott abban, hogy felkeljek. És ha ez még nem lett volna elég az az átkozott grillcsirke hátba támadott és keményen belém csípett. Fájdalmat igaz nem éreztem inkább valamiféle puffanást mikor az állat belém mart. Hiába nem voltam képes még megszokni ezt a felettébb szokatlan világot bár nem hiányzott akkor egy sajgó hát. Amint a vadállat rám vetette magát ösztönösen hátra csaptam, de a levegőn kívül nem találtam el semmi mást. Ha az volt a céljuk, hogy felidegesítsenek akkor piszok jó munkát végeztek. Maga a párbaj nem nagyon érdekelt sem z állítólagos nyeremény csak a tapasztalat szerzés számított. Ám ez a szöszi olyan beképzelt és nagyképűen viselkedett, hogy legszívesebben kidekoráltam volna a képét. Úgy vagdosta magát mint egy ötéves ha nem kapja meg amit akar. Igaz ő megkapta amire vágyott ugyanis a kedves kis hullámainak hála jobbra-balra dülöngéltem ültömben. Teljesen tanácstalan voltam abban a helyzetben. Úgy viselkedtem mint egy rakás szerencsétlenség ezt az is alátámasztotta, hogy másodszor is belém csípett az a repülő tollseprű. A kis görcs azonban nem vesztette el az eszét. Amíg én ide borulok addig ő kikerülve a veszélyes hullámokat megpróbálja hátba támadni a fickót. Én erről semmit nem tudok mindössze a sráchoz hasonlóan vagy talán erősebben csapdosom a földet, hogy ellen hullámokat gerjesszek.

Kagami: 10
Szalamandra: 10
Taiga Kagami
Taiga Kagami
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Aug. 29.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Jan. 16 2013, 20:42

A párbajunk elkezdődött és én már gőzerővel azon dolgozok, hogy legyen is belőle valamit, az ellenfelemmel ellentétben, mert ő csak ügyetlenkedett egy sort, majd leszidta szegény állatkáját. Végül pedig leült puffogni és várta a messiást az én személyemben. Nem tettem szóvá a nemtetszésemet. Csak haladtam előre, nem érdekelt annyira, hogy röhejes a mozgásom. Ilyen talajon ennyire vagyok képes. Meglehet nézni az ellenfelemet, neki még ez sem megy. Az elején kicsit rosszul mértem fel az elmeállapotát, neveltetését a fiúnak. Azt hittem, hogy csak egy buta bunkó, de nem. Ugyanis mikor odaértem hozzá akkor már támadott is, de előtte azért kijelentette ezt nekem, vagyis.. mégsem tévedtem vele kapcsolatban. Nem is tudtam, hogy ilyen jó emberismerő vagyok. Így időben tudtam reagálni és elvetődni a támadás elől. Bár így is eltalált valami és megsebzett. Majd becsapódtam a talajba. Puhára estem és még egy szép nagy hullám is keletkezett. Innen vettem az ötletet, hogy kihasználjam a pálya nyújtotta előnyeit. Reginald sem tétlenkedett és megsebezte ellenfelemet. Mikor az engem támadott és figyelmét rám szegezte akkor támadott hátulról. A következő találatot pedig akkor vitte be amikor szenvedett az ellenfelem, akinek még mindig nem tudom a nevét, a felállással. Hála nekem természetesen.
- Hehe… ezt neked.. hehe… nesze…- motyogom magam elé kicsit gonosz vigyorral, miközben tovább generálom a hullámokat, hogy ne tudjon a támadásra koncentrálni az a… khöm.. kis szemtelen. De mégsem ejtették a fejére a kiskorában, legalábbis nem olyan magasról, mint gondoltam, mert hozzám hasonlóan hullámokat keltett.. így az ellentétes hullámok kioltják egymást.. ez már gázabb dolog. Igaz sok minden nem változik, csak annyi, hogy semmit sem látok az ellenfelemből, mert a hullámok eltakarják. Csak néha-néha látom egy pillanatra… érdekes dolog… Abba nem hagyhatom a mozgásomat, ugrálásomat, csapkodásomat, mert akkor teljesen övé lesz az irányítás.. így viszont mindketten a hullámokkal vagyunk elfogadva. Regi tanácstalan egy kicsit, így hogy ellenfelem is intenzíven mozog már és nem csak dülöngél, könnyen beleszaladhat egy-két üstébe. A hátamra fordulok, majd így csapkodom magam tovább a talajhoz.. valamivel kényelmesebb, meg kicsit khöm.. ciki is.. főleg mikor kezem, lábam is a levegőben van. Na ez már egy párbaj féleség.. ki tud nagyobb hullámokat kelteni..
- Na várj csak..- felelem és kezdenék hajrázni, de az ellenfelem gyíkja jelent meg hírtelen, és harapott bokán. Bevallom rendesen meglepődtem… ez azért na.. nem számítottam rá az a lényeg. De nem veszítem el ennyitől a hidegvérem, ahhoz ez kevés. Hírtelen rántom fel a lábamat, amit bőszen harapdál, vele együtt és egy gyors csettintéssel aktiválom a képességem és kilövöm a magasba az állatot. Csupán pár pillanatvolt, de a gyík már a magasban van
- Ezt neked.. te izé…- kiáltom utána. Reginald, aki eddig csak körözött, nem támadott megindul a repülő gyík felé nagy sebességgel. Tollai lángra kaptak, így egész látványos a tűzcsóva, amit maga után húz. Próbálja belőni a röppályát, vagyis inkább követi és próbál a levegőben lecsapni az össze- vissza forgó, ficánkoló petre. Nem tudom, hogy a gyíkok mennyire vannak otthon a levegőben, rde Reginald nagyon. Jómagam pedig elernyedek.. hagyom, hogy ellenfelem keltette hullámok mozgassanak.. Pihenek egy kicsit.


Regi:
Hp: 10
Ren
Hp: 17-6=11

_________________
Ryuninji Ren vs Taiga Kagami 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Taiga Kagami Vas. Jan. 20 2013, 01:03

Annyira belemerültem abba, hogy ellen hullámokat gerjesszek, hogy észre sem vettem amint az a kis görcs felszívódott. Eltűnt mint szürke szamár a ködben és ott bukkant fel ahol sem én sem az ellenfelem, de még a lángoló grillcsirke sem számított rá. Amíg mi óvodások módjára csapkodtuk a kocsonyás állagú talajt ő okosan vagy inkább ravaszul megkerült minket nagy ívben így nem zavarta annyira a mozgását az ingoványos talaj. Mikor a megfelelő helyre azonnal támadt és elkapta az idegesítő fickó lábát. Ezen azért is lepődtem meg ugyanis eddig azt hittem teljesen hasznavehetetlen és önállóan semmire sem képes. Abban a pillanatban be kellet látnom, hogy retteneteset tévedtem. Nagyon is hasznos volt az a kis nyamvadék sajnos később jutott csak az eszembe, hogy itt nincs fájdalom szóval alig érezhetett belőle valamit. Úgy szorította azt a lábat mintha egy pitbullnak képzelte volna. Ezzel a tettével nagyot nőtt a szemembe az a kis számokból összetákolt jószág. Az ellenfele nem bírta lerázni helyette inkább az újával csinált valamit és úgy elpöccintette azt a jószágot mintha egy papírgalacsin lett volna. Hatalmas ívben zuhanni kezdett a szegény gyík miközben az a madár már fente rá a fogát. Idegesített, hogy nem bírok semmit tenni csak nézek ki a fejemből. Egy ötlettől vezérelve odakiáltottam a kis gyíknak valamit.
-Várj ki és küld meg a naggyal!-
Üvöltöttel telli torokból majd egy kísérleti manőverbe kezdtem. Reméltem, hogy a talaj pont úgy működik mint egy ugráló asztal így nagy szökkenésékkel akartam eljutni a nyálas bohóchoz, hogy páros lábbal érkezhessek meg a gyomorszájában. Nem érdekelt mit gondolhatnak mások vagy, hogy sikerrel járok-e. Egyszerűen nem bírtam elviselni a tétlenséget.
Taiga Kagami
Taiga Kagami
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Aug. 29.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 25 2013, 15:07

A duda fülsértő hangja szakítja félbe a párharcot, Kagami támadása Immortal Object feliratba ütközik, és a petek is hasonlóképpen járnak a levegőben. Miután mindenki megnyugodott a vízágyon, az hirtelen eltűnik, és az aréna egy emelvényén találjátok magatokat. A zsűri elvonul, és hosszas megbeszélésbe kezd. Sokáig tanakodnak, de végül megszületik a döntés, és egyikük feláll, hogy közölhesse a végeredményt.

- Hú, hát ez nagyon klassz volt! Mindhármunknak rettentően tetszett a párbaj, nehéz volt eldönteni, hogy ki is volt a jobb. Szívem szerint mindketten továbbmennétek, de sajnos csak az egyikőtök juthat a következő fordulóba, akiiiii...

209 - 202 arányban Ryuninji Ren!


30 xp és 30 arany jutalmat kaptok, a párbajt lezárom!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs Taiga Kagami Empty Re: Ryuninji Ren vs Taiga Kagami

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.