Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Raid Boss] Dixi Viadal

+5
Garrgantis
Simeon
Daiki
Kayaba Akihiko
The Gleam Eyes
9 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Dragneel Darman Kedd Aug. 27 2024, 20:41

Leküldtem egy energia italt és úgy feküdtem le az ágyamba.
Szülők sehol így senki sem fog zavarni jó hosszú órákig.
Fejemre feltettem a NeverGeart s bejelentkeztem a játékba.
Nem az első alkalom, hogy belépek, mert már egyszer megtettem csak, hogy létre hozzam a karakteremet.
Belépve a játékba a Kezdetek Városában találom magam.
- Most valahogy jobban teli van “élettel”. - jegyzem meg magamnak ahogy a sok mászkáló játékost és NPC-t nézem
Majd eszembe, jut és a homlokomra csapok. Meglepődök, hogy nem fáj de csattan.
- Event van! - motyogom magamnak.
Olvastam a neten róla így izgatottan megindultam megkeresni a központját az Eventnek.
Nyakamba veszem a várost és rohanvást indulok meg. Embereket és kordékat kerülgetek ahogy szaladok és rohanok.
Szerencsére nem sok időmbe teli mire meglelem azt amit keresek.
Egy furcsa hátborzongató és szörnyűséget sejtető sátrat látok meg.
- Asszem jó helyen járok! - motyogom továbbra is magamnak.
Valahogy rossz megszokásom hogy hangosan beszélek. Volt már, hogy ezért bolondnak néztek.
A bejárat mellett vagyis tőle nem messze pár lépésre látok egy NPC-t aki valamilyen kis lényeket árul, asszem.
Odalépve hozzá rá bökök a lényekre és megjelenik a kis ablak a nevükkel. Beszélve az NPC-vel megtudom, hogy ezek Dixik és különleges alkalom miatt egyet választhatok ingyen.
- Hmm ... - morfondírozok miközben gondolkozom. - Akkor legyen a Pufók Tűzköpő. - mondom.
Szinte azonnal ugrik is fel az értesítés, hogy új tárgyat kaptam.
Pár kattintás és megidézem a lényt magam mellé. Némán, battyog velem a sátorhoz.
Belépve többeket látok ahogy hasonló “idézet” lényeket. Dixiket használnak és Vermillion-t támadják.
A lény ahogy nézem a megjelenő HP sávját nem sokáig húzhatja már így belevetem magam a csatába én is.
- Pufók Tűzköpő! Támadás, Láng BE! - adom ki a támadást neki.
Bár sejtem, hogy begyulladni nem fog mint a fáklya, de egy kisebb tűzgolyót kilő az ellenség irányába....

Igényeltem egy Pufók Tűzköpőt és támadok is vele. A dixi szintje lv0 és a dobásértéke 4, tehát 4db korona-koponya kockával dobok.


A hozzászólást Dragneel Darman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 28 2024, 14:42-kor.
Dragneel Darman
Dragneel Darman

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2024. Aug. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 27 2024, 20:49

The member 'Dragneel Darman' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Garrgantis Kedd Aug. 27 2024, 21:54

Az új kiscsaj megjelenése éltetőleg hat rá. A csacsogása szinte zene füleinek. Miközben a lányt hallgatja, szája egy sokat sejtető félmosolyba szalad és  kegyesen a lány jegyzete felé irányítja a tekintetét.
- Valóban cukik! Nyugtázza. -De nem olyan cukik mint te! Hoppá... Ártatlanul szája elé kapja kézfejét, mintha valami nagyon illetlent mondott volna. -Bocsáss meg, csak fecsegek. -Szóval... Mikor belekezdene, Simeon is odasasszézik petjei kíséretében. - -Mit gondolsz? teszi föl neki a kérdést. -Ha lezúzzuk ezt a dixit, mindenki  jutalmat megkapja? És besorolását tekintve hova tartozhat? Eventes, akkor biztos ritkábbak közé kerül be nem?
Eközben bejön egy újabb játékos a terembe. Ő is egy tűzköpőt kísérget, és beszáll a viadalba.
- Nemsokára vége szerintem húzzunk bele ha akarunk valami jutalmat az aktivitásunkért.
A kis bestia oldalról támadja Vermilliont egy nagyobb ökleléssel meg karmolászással. Úgy látszik, minden felgyülemlett feszültséget rajta akar levezetni.


A hozzászólást Garrgantis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 27 2024, 21:57-kor.
Garrgantis
Garrgantis
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2021. Nov. 27.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 27 2024, 21:54

The member 'Garrgantis' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Aug. 28 2024, 10:55

45 sebzés Vermillionba

-102 Vermillion
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Hpcsikd

Az utolsó csapást követően Vermillion látszólag megdermed. Őrjöngése egy pár pillanatra alábbhagy és mozdulatlanul áll pár pillanatra. Dixieitek akkor se mozdulnak ekkor, ha rájuk parancsoltok, sőt talán még hátrálnak is pár lépést. Lassan ti is érzitek azt a baljóslatú energiát, amely a Dixi-szörnyből árad, majd fületeket felrivalló sikítás töri meg. Ezt követően a Dixi fekete szemgödreibe egy-egy vörös pupilla villan fel fenyegetően, ahogy a kényszerzubbony aljából két fekete kar (Mimikyuhoz hasonlóan) nyúl ki, mi fenyegetően csapkod minden irányba.


___

Elértétek a főfázist, mely során Vermillion agresszív módba kapcsolt. Mostantól a dobott értékek, dobási sorba történnek elszámolásra (balról jobbra/fentről le), majd ezután kerül jóváírásra a szintbónusz. Az így történő sebzésokozás mindaddig számolandó, amíg legalább 2 koponya nem kerül "jóváírásra". Ekkor Vermillion megragadja a fantom kezével az érintett Dixit és elhajítja. Ezekbe a Dixik nem sérülnek közvetlenül és mivel a sátor fala megfékezi a dobást és utána biztonságosan leérkeznek egy védőhálóra, hogy ismét harcba szállhassanak a következő napi dobáskor. Ha egy dixi elhajításra kerül, az eddig jóváhagyott sebzést bár kiosztja, az nem elég erős, emiatt a szintbónuszát elveszti.

Érts:
Tegyük fel, hogy van egy lvl 4-es Common dixie, aki d5-el sebez. A dobása a következő:

Koponya, Korona, Korona, Koponya, Korona

Ezáltal 2 sérülést volt képes okozni a Dixi a bossba, mielőtt eldobták volna. Emiatt az 1 sikert és a szinttért járó 4 bónuszt, erre a körre elvesztette.

Remélem minden érthető. Sok szerencsét az utolsó hajrához!

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 911
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Dragneel Darman Szer. Aug. 28 2024, 15:02

- Ezazzz! - kiálltok fel ahogy látom csökken az ellenfelünk életerésávját.
Látom, hogy a többiek is hasonlóan kezdők lehetnek. Bár van ahogy látom egy sárc akinek erősebb a lénye. Mintha nagyobbat sebezne.
Az illető nevét nem látom a nagy kavalkádba.
* Sebaj, majd később is össze barátkozhatok bárkivel. Feltéve ha lesz elég spiritusz bennem hozzá. * döntöm el magamban.
A közelemben az egyik srác, akinek a nevét is ki meg le tudom olvasni. Valamilyen Garrgantis úgy beszél mint aki veterán.
- Tetszik a gondolatod! - kiálltok át neki a csata hang kavalkádján.
- Igaz, még csak most csatlakozok be, de remélem valami jó kis loot is így esik számomra is! - teszem hozzá.
Már éppen mondanék még valamit amikor furcsa zaj csapja meg a fülem.
A Boos felé pillantok akitől mintha a Dixieink elkezdenének félni.
Szerintem senkinek se vallanám be, de én is megijedtem nem kicsit ahogy Vermillion átment Phase 2-be.
- Szép kis “kezeid” lettek. - jegyzem meg egy fütty szó mellett.
- Pufók Tűzköpő! - szólítom a kis lényem.
- Itt az ideje egy újabb támadásnak, gyerünk küldj rá egy újabb tűz köpetett! - adom ki az utasítást a Diximnek.
Aki láthatóan örül annak, hogy neki mehet Vermillionnak.
Ami kicsit furcsa, hiszen előbb még “retteget”.
Dragneel Darman
Dragneel Darman

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2024. Aug. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 28 2024, 15:02

The member 'Dragneel Darman' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Chiyome Csüt. Aug. 29 2024, 00:14

A vásári kavarodásból kikeveredve egy színes és remélhetőleg nem túl szagos sátornál találja magát. A leginkább cirkuszi sátornak tűnő valamiből a vidám forgatagot meghazudtoló módon velőt rázó sikítás hallatszik ki, melyből Chiyome arra következtet, hogy ez egy az iskolai fesztiválokra is jellemző kísértetkastély. Pontosabban kísértetsátor. Különösebben nem rajong a horrorért, de nem is retteg tőle, így kíváncsiságától hajtva bekukkant a ponyva mögé. Az első ami feltűnik neki az a középen elhelyezkedő köpenyes rém. Majd utána veszi észre a körülötte nyüzsgő apróságokat.
Nem teljesen érti mit is lát valójában, így belépve közelebb megy annak reményében, hogy valaki magyarázatot tud adni. Nem is kell csatlakoznia, mert egy készséges njk beszámol neki a rendezvény lényegéről.
- Akkor én is resztvehetek rajta, csak választanom kell egyet azok közül a kis apróságok közül?
Az igénylő válasz után oda sétál az egyik várakozó Liliomanóhoz, és megsimogatja a kis buksiját.
- Szerintem te vagy a legcukibb kislány. Vagy lény. Vagy legyél bármi is.
Mosolyog rá, amitől azt reméli, hogy a választott picuri bátorságot nyer, és nem a kijárat felé fog rohanni, hanem a küzdelembe.

_________

Kölcsönöznék egy Liliomanót, és dobok.
Chiyome
Chiyome
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2024. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2024, 00:14

The member 'Chiyome' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Vani Csüt. Aug. 29 2024, 07:25

-Oh, nyugi, én is állandóan csak fecsegek, és köszi. -kuncog, pedig nem úgy tűnik, hogy egyébként feltűnt volna neki a kibukott bók. Ismét maga felé fordítja a könyvecskét, majd tekintete a hozzájuk csapódó srácra terelődik és széles mosollyal köszönti.
-Sziaa! Nahát, hogy ebben a játékban mennyi aranyos ember van, komolyan mondom! Imádom! -pattog a hangja egy sort, bár már szinte nem is lehet elhatárolni, hogy a Snoowy-ra vagy Garrékra reagál-e így. A férfi kérdésére ám ismét felé fordul, hümmögve félredönti a fejét kissé, elgondolkodik, de persze rá jellemzően nem sokáig.
-Ja, gondolom egyszeri eventes. De úgyis mindjárt megtudjuk~ -folytatná, de ekkor gyorsulnak fel az események és Vermi átlép a második fázisba. Eleinte érdeklődve figyeli, de mikor az elhajítja annak a vöröshajúnak a Tűzköpőjét, rémülten felsikkant és két kézzel megragadja Garr hozzá közelebbi karját.
-Jaj ne! Ugye ez nem fáj nekik? Ugye nem tudnak belehalni? Jaj nekem, mit gondolnék én magamról, ha máris elpusztulna a kicsikém?
Persze az nem jut eszébe, hogy visszahívja a sajátját, az pedig elszántan nekiugrik az új kihívásnak, szemmel láthatólag lelkesen.
Vani
Vani
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2024. Aug. 03.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2024, 07:25

The member 'Vani' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Chancery Csüt. Aug. 29 2024, 07:32

Már pont kihúzta gondolatai közül az, mikor csak odapillantott a tőle nem messze csacsogó újonchoz, hogy kivel beszélhet, és örömmel nyugtázta, hogy pont egy jól ismert arcot lát mellett, de mikor csak halkan elkapta Garr egy mondatát, hirtelen azt hitte, mentem megfullad a meglepetéstől. Igyekszik elérni, hogy őt még azért ne feltétlenül vegyék észre, vagy legalábbis azt semmiképp, hogy minek volt tanúja, de a lehajtott feje által eltakart széles mosolya igen árulkodó. Kell pár pillanat, mire uralkodni kezd magán és mély levegőt véve felnéz, majd kicsit a szemét forgatja, persze anyai mosollyal. Ha pedig a banda más tagja is odatévedt, akkor már...
-Oh, még várjátok ki a végét. Valahogy nehezen hiszem el, hogy ilyen könnyű lenne a dolgunk.
Nem is kell sok idő, alig pár másodperc, hogy Vermillion váltson, Chan pedig karba tett kézzel felsóhajt.
-Ötösöm lehetne így a lottón...
Ő tudja, hogy a dixiknek alapjáraton semmi bajuk nem eshet, de hagyja, had nyugtassa majd meg Garrgantis a szőke leányzót, ő pedig annyi időre benyúl az arénába, hogy megsimizze a nyuszija buksiját, mielőtt végig nézi, vajon ő hogy fog szerepelni.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2997
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2024, 07:32

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Dragneel Darman Csüt. Aug. 29 2024, 15:28

A csata folytatódik és a harc is. Többed magammal gyilkoljuk és ostromoljuk a mostanra már bedurvult Vermillion-t.
- De jó lenne ha én is oda tudnék csapni! - motyogom magamnak halkan ahogy érzem, hogy az adrenalin kezdi egyre jobban ellepni a testem.
Furcsa érzés, hogy így virtuálisan mégis olyan valósághűnek érzem az egészet.
- Alig várom, hogy össze akasszam a pallosom egy szörnnyel! - engedek a bennem felgyülemlett energiának és a levegőbe öklözök egyet.
A kis Dixim biztos megérzett valamit mert szinte pattog az izgalomtól és várja, hogy parancsoz adjak a támadásra.
- Látom, te is fel lettél spanolódva. - simizem meg a kis harcosomat.
- Akkor csapjunk oda, mit szólsz? - kérdezem tőle.
Mintha tudná, hogy mit mondok és kisebb tüzet köpött fel mint aki mindent is ért.
- Okés, akkor lőjünk rá egy újabb tűzlövedéket, hátha ez jobban oda csap! - adom ki a parancsot és bizakodok hogy nagyot fog szólni
Dragneel Darman
Dragneel Darman

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2024. Aug. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2024, 15:28

The member 'Dragneel Darman' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Daiki Csüt. Aug. 29 2024, 16:13


Daiki nyugodtan szürcsölte a hideg limonádéját az egyik a sátorhoz közeli bódé mellett, amikor valami ordítást hallott odabentről. Ezt szinte azonnal egy sikítás követte, így az íjász úgy volt vele, hogy megnézi magának, mi történt. Na nem azért, hogy mint hős az ijedt tömeg segítségére siessen, hanem azért, mert ha valami változott odabent és ő kimarad belőle, lehet, hogy hiába a korábbi részvétel, nem fogja megkapni a jutalmát. Ezt pedig botorság lett volna megkockáztatni.
A sátor mélyén pedig tényleg történt némi változás.
Vermilliont tényleg idegesíthették a kis ugrabugráló cukiságok körülötte, mert mostmár elkezdte dobálni is őket. Az íjász kifejezetten szórakoztatónak találta, ahogy a dixik repülnek és a sátoron landolnak majd esnek le, elnézte volna ezt még egy darabig. A lény életcsíkja azonban pirosban állt, tehát ideje volt egy-két ütésnek tőlük is: nehogy kimaradjanak valami jóból, nem igaz?

_________________
#87839C
#ebddc3

Adatlap
Daiki
Daiki
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 44
Join date : 2024. Aug. 04.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2024, 16:13

The member 'Daiki' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Simeon Csüt. Aug. 29 2024, 19:30

Simeon bőszen bólogatott Garrgantisra, majd Vanira is:
- Szerintem ugyanolyan speciális lesz, mint Shoowy! Ilyet én még máshol nem láttam, jó, nem igazán vadásztam sokat dixire, sőt, szóval lehet csak elbújt - vigyorgott. Az újonnan becsatlakozóknak köszönt, és amikor végre ő is meglátta Chant, csillogó szemekkel integetett neki. Milyen jó, hogy ilyen sokan eljöttek! Már éppen kezdte is volna folytatni a szövegelést, amikor Vermillion alól két csáp nyúlt ki és eldobta a dixiket. Simeon tátott szájjal nézte.
- Ez aztán nem semmi! Ilyen fantomkezei vannak, nem úgy néz ki? Üssük le! - nevetett fel és tényleg élvezte a dolgot, még úgyis, hogy ő maga nem támadhatott. A kis dixije ellenben igen, szóval oda is ment és megpróbált egy nagyobbat sebezni a dixibossba. Vajon nevezhetik ezeket dixibossoknak? Jó név lenne neki, az biztos!

_________________
Új Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 997
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50 (63)
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2024, 19:30

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Garrgantis Pént. Aug. 30 2024, 01:07

Tovább hallgatja a lány csacsogását,majd összevonja a szemöldökét amikor a lény külleme megváltozik.
-Ez a form mégmenőbb mint az előző. Nos szerintem nem vérre megy a viadal szóval... vagyis biztos megérzik, de nem gondolom hogy konkrétan programoztak beléjük fájdalmat. Habár az a szupermen ott biztos megérezte! mutat kezével a feléjük repülő dixire. Aztán mégegy. -Azta ez a tied volt? Tekintetével követi a lány nagy ívben szálló dixijét majd jön mégegy. az új srácé.
-Hűha asszem eléggé bedurvult a kis dög. Jól mutat majd a gyűjteményembe ha egyszer megszerzem. Mondja.
Az ajtó felől megérkezik egy újabb játékos egy az övéhez hasonló dixivel, aki elég ügyesen megsorozza.
-Ideje nekünk is virítani valamit!
-Hé kicsike! Csapj oda neki!
Kiált oda a saját liliomanójának.
Garrgantis
Garrgantis
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2021. Nov. 27.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 30 2024, 01:07

The member 'Garrgantis' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Simeon Pént. Aug. 30 2024, 19:00

- Áh, nem fáj nekik, itt nincs is fájdalom - nyugtatta meg Simeon a lányt, aztán eszébe jutott, hogy vajon mi lenne, ha sebződnének a dixijeik is. Akkor ők is elpixeleződnének, mint bármelyik mob? Az idomár nem akarta, hogy a dixijei meghaljanak, éppen ezért egy kicsit meg is ijedt, amikor a dixiboss - mostmár egészen biztosan így fogja hívni! - elhajította Shoowyt. A kis hólény viszont szerencsére ugyanúgy a sátor alatti hálón ért földet, úgyhogy a harc folytatódhatott tovább! Bár azt Simeon is észrevette, hogy a dixije most nem sebzett annyit, mint előzőleg.
- Most mi jövünk! Hajrá Shoowy! - kiáltott fel Simeon, hangjában pedig nyoma sem volt az iménti kis ijedelemnek: nem, ez a játék tutira nem akarja, hogy elveszítsék a dixiket, szóval nyugodtan lehet támadni!

_________________
Új Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 997
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50 (63)
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 30 2024, 19:00

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Vani Szomb. Aug. 31 2024, 09:46

-Huh? -pislog kettőt, ahogy a tűzköpő is csak megrázza magát, majd visszatotyog mellé, hogy Vani átemelhesse és visszatehesse az arénába, ő pedig újul erővel nekitámad az új ellenfélnek. A dixik sorba repülnek, bár szerencsére van olyan, amelyik bent marad, mint például az a nyuszika, aki szárnyaival ügyesen elkerüli a csápkezeket.
-Tényleg menő! Meg félelmetes is! Azért egy pillanatra megijedtem, huh. De akkor örülök, hogy nincs bajuk. Vajon minket el tudna dobni, lenne annyira erős? Áh, ez hülye kérdés volt... -kuncog, kezével legyezve, mintha ezzel akarná elhessegetni az imént elhangzott szavakat. Majd tölcsért csinál a kezeiből a szája elé és ő is elrikkantja magát, akárcsak két oldalán a két srác.
-Gyerünk, Gömböc, mutasd meg neki! -majd megtolja egy harsány "vuhúú" hanggal is, ahogy kezeit a magasba emelve csápol egyet. Nem kell már sok ennek a nagy dögnek, hogy végezzenek, és ez az adrenalinlöket is elérte a célját nála.
Vani
Vani
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2024. Aug. 03.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 31 2024, 09:46

The member 'Vani' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19683
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Raid Boss] Dixi Viadal - Page 3 Empty Re: [Raid Boss] Dixi Viadal

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.