Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[34. Boss 1/B próba]

+7
Rikomono
Ozirisz
Simeon
Hinari
Shadow
Szophie
The Gleam Eyes
11 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[34. Boss 1/B próba] - Page 2 Empty Re: [34. Boss 1/B próba]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Nov. 20 2019, 00:22

Bár Hinari megindul a sorsdöntő harc megkezdése végett, pengéje rövid úton akadályba ütközik és bár nem lökődik vissza, mint Ozirisz, az előugró lila [Immortal Object] felirat elvette a lendületét és bár képes lett volna még támadni, végül úgy dönt, hogy visszavonulót fúj. A csúhás alak széttárja a karjait.
- Elismerem a bátorságotokat Gyermekeim, hogy szembeszálltok velem. Ezt figyelembe véve pedig tiszteletből egyelőre nem támadok vissza, hogy lássátok kedvességem. De a türelmem fogytán van, így ne kísérjétek a szerencsétek. - mondja, majd lerakva kezeit várja mit csináltok.


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:


Boss cselekvések:


Életpontok/adatok:
???: Full HP ??? P

--------------------------
[-] Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
[-] Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
[-] Leonard (34. szint): 110/210 HP, 75 páncél, 265/265CSP
[-] Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 200/200 CSP
[-] Rinne (45. szint): 355/355 HP, 355 páncél, 220/220 CSP
[-] Szophie (44. szint): 150/150 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
[-] Chancery (45. szint): 305/305 HP, 65 páncél, 230/230 CSP
[-] Simeon (32. szint): 180/180 HP, 90 páncél, 180/180 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Ozirisz
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


// Bár Ozirisz sérült, nem veszti el a körét, mivel amíg nem kezdeményeztek nyíltan harcot, addig bárki szabadon bármit csinálhat. Nem harci körök terén bárki bármikor írhat sorrendtől függetlenül mindaddig míg valaki támadásba nem kezd, ah ez történik, akkor kérlek csak akkor írjatok, ha meg akarjátok akadályozni a támadást. Határidő: 2019.11.14 //[/color][/color][/quote]

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[34. Boss 1/B próba] - Page 2 Empty Re: [34. Boss 1/B próba]

Témanyitás by Ozirisz Vas. Nov. 24 2019, 14:26

- Az összeset ami volt – válaszoltam Hinarinak a páncélra vonatkozó kérdésére miközben felsegített. - Ez az erőtér nem hasonlít semmire amit ebben a világban láttam vagy tapasztaltam... - tettem hozzá. Az az áramütés-szerű érzés, amit átéltem, minden, csak nem kellemes. Csontig hatoló erős, kellemetlen érzés majd a rángatózás ahogy a végtagjaim ideiglenesen kikerülnek az uralmam alól. Nem sokon múlt hogy a feltápászkodáskor ne csússzak össze, valószínű ha Hinari nem segít fel akkor minimum tántorgok még egy kicsit vagy azzal a lendülettel megnyalom a padlót... Majd miután már stabilan tudtam állni, aktiváltam a Yuukitól "megörökölt" Zerios gyűrűt, hátha visszaállítja a páncélpontjaimat. Még szerencse, hogy Hinari rákérdezett a páncélpontokra, különben talán eszembe se jutott volna a gyűrűvel visszaállítani, annyira szanaszét cikáztak a gondolataim.
Semmi ötletem nem volt, hogy egyáltalán mit lehetne tenni, és pont a legjobbkor jött céhtársam elgondolása – Bízzunk benne, hogy igazad van... - majd amikor támadni készült, aggódva utánaszóltam – Légy nagyon óvatos, egyelőre nem tudjuk mivel állunk szemben – legszívesebben visszarántottam volna, valahogy megakadályoztam volna a támadásban, de egyrészt gyorsabb is volt nálam, másrészt nem akartam aláásni a tekintélyét. De legbelül nagyonis aggódtam, és csak reménykedtem benne, hogy a lány tudja, hogy mit csinál.
Majd az Immortal Objectre elkerekedett a szemem – Ez így nagyon nem lesz jó – mondtam magam elé. Immortal Objectről nem szóltak a bossinfók, csak arról, hogy a lányok támadása gyógyítani fogja. Mondjuk maximum fölé elviekben nem gyógyul, szóval esélyes hogy ha nem fullon lenne, akkor egy gyógyítás/gyógyulás effektet láttunk még volna, de így ez elmaradt. Már ha ez egyáltalán a boss. Az, hogy nem Kayaba, szinte biztos. Egyik mondatával csapja agyon a másikat – Komolyan mondom, ez a pasas egy két lábon járó közhely... - fakadtam ki. Ez beszél itt tiszteletről meg kedvességről? Röhög a vakbelem... Remélem tényleg ez csak a boss, és nem valaki cheater népművészeti agyagedény aki Kayaba accountjával trollkodik rajtunk. Egyelőre még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán a bossteremben vagyunk-e vagy sem.
~Valaki fiúnak kell megpróbálnia~ van egy Simeonunk és egy Leónk meg jómagam. Vagyis hármunknak kell legyőzni a bosst, de valakinek le kell tesztelni, hogy mi történik ha nem egy lány támadja a Kayaba-szerű alakot. Hármunk közül pedig sejtésem szerint nekem a legnagyobb a sebzéstűrésem. Nem mintha számítana, hisz olyasvalakivel állunk szemben, aki felette áll Aincrad törvényeinek. Súlyemelés jártasság ellenére úgy vágott odébb az az erőtér, mintha csak papírból lettem volna. És az előző bosson láttunk példát instant nullázódásra is, az pedig kizárt, hogy bárkit is a halálba küldjek. Majd ha megbizonyosodtunk róla, hogy egyáltalán sebezhető ez a valami, utána esetleg...
- Ha lenullázna, lépjetek le... vidd ki innen a többieket... - mondtam Hinarinak, majd beizzítottam a Lángoló Katanát és rátámadtam a "remélhetőleg csak egy alakváltó boss"-ra. Ha nem kaptam Immortal Objectet vagy repülősót és volt lehetőségem, úgy indítottam egy második-harmadik támadást is.


// Zerios gyűrű aktiválás, majd támadás (második-harmadik támadás csak akkor ha gyorsiból is kifér ÉS az első támadás nem Immortal Objectes és/vagy nem vág neki a falnak), halál/koronák a Lángoló Katana tűzsebzésére mennek

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[34. Boss 1/B próba] - Page 2 Empty Re: [34. Boss 1/B próba]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 24 2019, 14:26

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[34. Boss 1/B próba] - Page 2 4766612103_86ee832108_s [34. Boss 1/B próba] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [34. Boss 1/B próba] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[34. Boss 1/B próba] - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [34. Boss 1/B próba] - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [34. Boss 1/B próba] - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[34. Boss 1/B próba] - Page 2 Empty Re: [34. Boss 1/B próba]

Témanyitás by Leonard Kedd Nov. 26 2019, 17:13


Gyorsan utat törni magunknak...
- Lehetséges, hogy a sötétben csak eltévedtünk? - motyogott maga elé Leo alig hallhatóan. Figyelembe véve, hogy ezt a melákot még csak megsebezni sem sikerül, talán tényleg megtalálták volna a százas bosst?
Lenyitotta a térképét, és nézegetni kezdte. Hátha talál rajta valamiféle támpontot, hol is vannak éppen. Egy ügyes kis mozdulattal kijelölte a tartózkodási helyét. Ha valóban ez a legutolsó szintfőnök, akkor nincs más dolguk, mint egy erősebb csapattal visszatérni majd később.
Amikor lenullázódásról beszélt, legszívesebben elkapta volna Ozirisz grabancát, és visszarántotta volna, azonban be kellett látnia, hogy a férfi csak dührohamot kapott volna tőle.
- Sorry Kayabá, de ehhez a szinthez nincs jogosultságunk. Mi csak a harmincvalahányasat kerestük, de úgy néz ki, eltévedtünk - emelte fel a hangját helyette, és amíg a társa támadt, megpróbálta elvonni az ellenség figyelmét. - Élvezzük a játékot, kalandozgatunk, akaratod szerint. Akár meg is mutathatnád, merre van az említett főellenség. Tudod, csak hogy szórakozzunk.
Könnyed stílusban beszélt, de a tekintete mást tükrözött. Nem tudta eldönteni, hogy ez már a boss, csak szórakozik velük, vagy valami egészen másról van szó, azonban egy biztos volt; támadásokkal semmire sem mennek. Elsétálni sem lehetett mellette, és megsebezni sem. Akárhogyan is, taktikát kellett váltani. Bár Ozirisz öngyilkos akciója sem egy rossz terv, hisz ha megharagszik a szörny, még az is lehet, hogy beváltja a fenyegetését, és támadásba lendül. Aztán mindenkit megöl. Egy csapással.

Megj.: bezzeg ilyenkor nincs itt Hoora és az immortal object törő képessége Razz

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[34. Boss 1/B próba] - Page 2 Empty Re: [34. Boss 1/B próba]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Nov. 26 2019, 17:21

Ozirisz támadásnak indul és hatalmas sebességgel indít meg a csuhás alak felé. Jól láthatjátok, hogy az alak kissé megrémült és felemeli a kezét.
- Várj! Figyelmeztettelek! Ha most megtámadsz, nem kegyelmezek! Várj! Ágh!!!!
Ozirisz ekkor vágja bele az alakba a kardját és a következő pillanatban a egy életcsík jelenik meg az alak mellett, ami átcsúszik sárgába... majd vörösbe... majd nullázódik. Az életcsík felett a "Trükkmester" név jelenik meg rövid időre, majd a boss elpixeleződött. Egy rövid fényár fogad benneteket, majd a bosskapuban találjátok magatokat egy üres, de megszokott bossteremben. A következő szintre vezető út, pedig megnyílt előttetek.


Gratulálok! Legyőztétek a 34. bosst!


A 35. szint megnyílt.


Jutalom: minden túlélőnek 80 exp és 1 szabadon elosztható pont.

A bossdrop szerencsés tulajdonosa: Hinari


A Szükség pajzs +92 exp-t kap

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[34. Boss 1/B próba] - Page 2 Empty Re: [34. Boss 1/B próba]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.