Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chakna és Shadow

3 posters

Go down

Chakna és Shadow Empty Chakna és Shadow

Témanyitás by Shadow Vas. Júl. 28 2019, 16:56

Ahogy a farkassá vált férfi szemébe néztem, olyan dolgok jutottak az eszembe, amiket még magam elől is mindig el akartam rejteni. A farkas tekintetből pedig csak áradtak az érzelmek. Együttérzés, megbánás, kíváncsiság. Eltartott pár pillanatig, míg sikerült kiszakadnom az emlékezésből. Meg kellett ráznom a fejem, hogy visszarázódjak ebbe a valóságba. A jelen most fontosabb, mint a múltam. Egyszer talán lesz rá elég bátorságom, hogy majd másokkal is megosszam az életem sötét szakaszát. Most még bizts
Számomra tényleg szokatlan, hogy valahol tárt karokkal várjanak. Persze, most hogy egy egykori céhtag is itt van a társaságban, és egyenlőre úgy néz ki, hogy együtt is maradunk egy darabig, talán nem tűnök, annyira ijesztőnek,mint ahogy jó páran látnak, mikor először találkozunk.
Sosem gondoltam, hogy valaha is ilyen helyzetbe kerülhetek. Voltak emberek, akik még meg se akarták hallgatni a történetem mielőtt elkönyvelte, hogy milyen is vagyok. Tény, hogy nem segít ezen az, hogy nem hallom mikor beszélnek hozzám. És abban se vagyok biztos, hogy ha egyedül lettem volna, egyáltalán eljutok a bejáratig.
Nem kellett sokat noszogatni a lányt. Úgy néz ki ő is használni akarja azt a fegyvert. És a fegyver régebbi használójától se éreztem, hogy lenne ez ellen bármilyen kifogása. Ráadásul a lány még helyszínt is tud majd biztosítani.Bólintottam, nekem semmi kifogásom az ellen, hogy ő válassza meg a helyszínt. Felálltam, és mindketten elindultunk a lány után.
Mikor volt utoljára, mikor használtam a fegyverem? Nem is szoktam nagyon elmozdulni a városokból, és az arénát valahogy egyszer sem sikerült meglátogatnom, akárhányszor eszembe is jutott az már.
Shadow
Shadow
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2019. Jan. 23.

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chakna és Shadow Empty Re: Chakna és Shadow

Témanyitás by Chakna Pént. Aug. 02 2019, 12:11

Nem akartam megzavarni, bármi is történt a farkas és a férfi között. Ha majd valamelyikük akar, beszél róla (így, vagy úgy...). Addig meg figyeltem. 
A férfin látszott, hogy új neki a helyzet. Nem tudott vele mit kezdeni, én pedig nem hibáztatom, hisz ln se vagyok benne teljesen biztos, hogy mi lenne a leghelyesebb.
Mindenesetre megpróbáltam legalább egy mosollyal bíztatni.
Mivel úgy tűnt egyiküknek sincs kifogása ellene, a céh edzőterméhez vezettem a furcsa párost. A bejáratnál megálltam, és rövid magyarázatot fűztem a helyhez. Hogy ne érje őket meglepetés.

Ez a terem hasonló rendszerrel működik, mint az aréna. A legkülönfélébb tereptárgyakat és körülményeket állíthatjuk be, illetve bármi egyebet is, ami izgalmasabbá teszi az edzést.

adtam át a lassan teleírt papírt a férfinak, aztán ezeket az információkat megosztottam hangosan a farkassal is. Az eddigiek alapján fontosnak tűnt, hogy ő is értesüljön a dolgokról.
Majd kerítettem egy újabb lapot, mert volt még egy dolog, amit meg kellett beszélnünk.

Edzhetünk itt egymás ellen, vagy versenyezhetünk más célpontokat  támadva is. Bemutatót bármelyik módon tarthatunk, úgyhogy rátok bízom melyik legyen

A farkasnak ezt elfelejtettem átadni, ami utólag elég buta hiba, de sajnos nem voltam hozzá szokva ehhez a párhuzamos kommunikáláshoz.
Ameddig esetleg megitatták a dolgot, én néhány dolgot beállítottam a panelen. Tiszta idő kellett, mert nem ér semmit a bemutató, ha nem látni, hogy mit csinálunk. Ezen kívül igazából nem sok mindent tartottam fontosnak. A változatosság kedvéért egy sziklás, hegyi erdőt választottam ki, néhány lazább sziklával, és célpontul szolgáló lengő bábúval, ha nem egymás ellen fogunk harcolni. Most nem volt cél, hogy már a terep előnyt jelentsen nekem, nem élesben vagy életre ment a játék.
Miután ezzel megvoltam, átadtam a helyet a férfinak is, hogy ha szeretne valamit tenni a terepre, megtehesse, aztán előreengedve őket beléptem a terembe, tulajdonképpen izgatottan, mert ez az íj nem az egyszerű, minden boltban kapható felszerelések köé tartozott, kíváncsi voltam mit tud.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna és Shadow Empty Re: Chakna és Shadow

Témanyitás by Shadow Szer. Aug. 28 2019, 19:43

Követtük a lányt, minden aggódalom nélkül. Mi voltunk akik felkerestük a céhet, és és voltam, aki annyira unszolta ezt a küzdelmet. Nincs semmilyen kifogásom az ellen, hogy ő válassza ki a helyszínt. Arra nem számítottam, hogy nem egy hétköznapi edzőteremről volna szó.
-Nem igazán vagyok tisztában az aréna rendszerével sem. Csak annyi tapasztalatom van a harcokban, amennyi az utca porán rám ragadt. Maradjunk csak a célpontok használatánál.
Vajon képes lennék valaha ismét normális fegyvert szegezni valakire? Megfelelő ok nélkül aligha.
-Az erdő egy jó döntés, de valamit ki szeretnék próbálni. Azt mondod bármit be lehet állítani?
Ha már erdő, vigyünk bele egy kis életet.
Az első dolgom az volt, hogy szórványosan elhelyezés néhány térdig érő bokrot. Aztán köröző madarakat tettem a levegőbe. Végül kisebb állatokkal tettem élethűbbé a jelenetet. Az egésznek nem volt semmi jelentősége a küzdelem szempontjából, de ha már a természetet akarjuk utánozni azt csináljuk rendesen.
-Az ördög a részletekben rejlik. Még ha nem is valódi a küzdelem, a szimuláció is akkor ér bármit is, minél pontosabban megpróbáljuk lemásolni az eredeti feltételeket.
Ahogy ezt kimondom, még egy kis gyengéd légfuvalattal is megdobom a hangulatot. Nincs is kedvesebb látvány annál, ahogy a szél lengeti a fákat. Nem is beszélve arról az érzésről, mikor a beleborzol a hajadba. Mióta nem tudom élvezni a hangokat, ezek az élmények felértékelődtek a számomra.  
-Nem fogok tudni passzoló hangot adni a tájnak, számomra nem is lenne sok értelme.
Nem tartottam fontosnak tovább húzni az időt. Előkészültem a küzdelemre, ahogy elővettema "fegyver"-emet. Most majd talán...
Shadow
Shadow
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2019. Jan. 23.

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chakna és Shadow Empty Re: Chakna és Shadow

Témanyitás by Chakna Szomb. Szept. 07 2019, 09:48

Oh... Ezek szerint nincs sok tapasztalata a játékosok elleni harcban. Nem baj, ez a bemutató ezek szerint erre is jó lesz.

Semmi gond, akkor dupla haszon lesz ez a bemutató, mert ezt is kipróbálhatod
írtam a papírra, majd átadtam neki a panellnél a helyet. 
A kérdésre bólintottam. Igen, gyakorlatilag bármit, amit akarunk.
Magamtól nem tartanám ilyen fontosnak ezeket a részleteket, hiszen itt Aincardban is azon múlik ez mind, hogy az adott területet hogy programozták. Épp úgy lehet találkozni élettelteli, állatok hangjával megtöltött erdővel, mint a kihalt, néma csendes, kísérteties párjával.
De egyet kell értenem. Minél pontosabb a szimuláció, annál hasznosabb az edzés a későbbiekre nézve is.
Igazából nem nagyon figyelem, hogy pontosan miket állít be, hadd legyen meglepetés, amivel találkozom. Az utolsó mondatára viszont  újra odalépek a panellhez, és én állítom be az állatok hangjait és a madárcsicsergést a szellő zúgása mellé.
Azt hiszem, ezzel mindent elrendeztünk amit kell. Az íj mellé a hátamra vettem a tegezt is, aztán látva, hogy a férfi is felkészült, kinyitottam magunk előtt az ajtót.
Belépve hagytam pár percet, hogy a terepet felmérje. Közben én is így tettem. Néhány bábút akár innen is el tudok találni, viszont van olyan is, a többségük, amihez majd közelebb kell mennem. Remek.
Miután ez megtörtént, a papírra írtam a javaslatomat a bemutató szabályaival kapcsolatban.

Tíz bábú van. Öt-öt mindkettőnknek. Szerintem támadjunk felváltva, és aki egy mozdulatból az öt közül többet el tud találni, az nyer. Ha pedig döntetlen, akkor a farkasra bízzuk, hogy melyikünk mozdulatai tetszettek neki jobban
 
Nem akartam túlbonyolítani. Csináljuk a lehető legegyszerűbben.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna és Shadow Empty Re: Chakna és Shadow

Témanyitás by Shadow Pént. Szept. 13 2019, 20:20

Bólintóttam. Elég egyértelmű volt a javaslat. Bár nem sok minden volt a tarsolyomban, amivel több célpontot is könnyen el tudnék találni. Így egy másik perspektívát választottam. Tény, hogy az illúziómnak nincs semmi játékbeli hatása, de ha le tudom szükíteni a lány látóterét, akkor talán egy bábú is elég, hogy übereljem az ö találatát. Van is egy emlék jó régről, ami most jól jöhet.
-Kezdenék, ha nem probléma.
Miután a lány megadta a lehetőséget, megpörgettem az esernyőmet magam mellett, majd nekifutottam az első bábúnak, ami a legközelebb volt hozzánk.

Egy régi emlék.

Három lépéssel a bábú előtt álltam meg, mire döntésre jutottam. Meglendítettem az esernyőt a figura felé, miközben a kampós nyelét szorosan a kezemben tartom.

Egy esernyő, mint fegyver. Senki se hinné el, hogy nem csak kiegészítőként hordom... Convenient... Esős időben tényleg szoktam esernyőként is használni... De van más előnye is. Fáradtság ellen nagyon is hatásos. Főleg mikor rátámaszkodok, miközben a többiekre várok. Ha kinyitom el tudok rejteni mögötte kisebb tárgyakat, vagy az arcomat, ha ahhoz van kedvem. És nem utolsó sorban, mivel a tetején van egy fémhegy szurófegyverként is használható, bár sohase szúrtam még bele senkibe vele.

Van még egy oka, hogy "normális" fegyver helyett, egy esernyőt használok, de azt most megtartanám magamnak.

Még így se, hogy tudom, hogy nem élő célpontot támadok, nem volt lelkierőm teljes erőmből beleszúrni a fegyveremet, csak a hegy legvégével karcolom meg éppenhogy az "ellenfelem".

A következő pillanat viszont kritikus, ahogy felidézem a képet.

Hópelyhek.

Rengeteg Hópihe jelenik meg a lány teste körül, és orbitális pályát vesznek fel körülötte, remélhetőleg zavarva őt a tájékozódásban.
Shadow
Shadow
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2019. Jan. 23.

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chakna és Shadow Empty Re: Chakna és Shadow

Témanyitás by Chakna Csüt. Szept. 19 2019, 17:23

Természetesen bólintottam. Mindegy igazából, melyikünk kezd, hiszen egymás dolgába elvileg nem szólunk bele.
Addig is, ameddig ő célba vette az egyik bábút és már kinéztem magamnak egy másikat, ami úgy helyezkedett el, hogy semmiképp ne akadályozza a süket férfi a nyíl útját.
Persze nem tudtam minden figyelmem ennek szentelni. Hiszen edzőtársam úgy fest, érdekes meglepetéseket tartogat. Sose láttam még idebent ilyesmit, hogy egy esernyőt használjanak fegyverként. Meglepő, de ugyan akkor jó választás. Egyrészt komolyan megtámogatja a meglepetés erejét, másrészt bőven hasznos mind szúráshoz, mind ütéshez. Aincardban meg aztán mindegy mivel ütöd meg, vagy hogyan érsz hozzá: a sebzés az sebzés.
Amikor végül megszúrta a bábút elmosolyodtam. Látszott a mozdulaton a tétovázás. Lehet sokkal hasznosabb ez a hirtelen alakult edzés, mint gondoltam.
Elméletileg másodpercekkel később csapódhatott volna a nyilam a bábúba. Csak meglepett, hogy a kezembe vett nyílra nem volt szükség, hiszen ahogy megfeszítettem az íjat, már ott van egy nyíl az idegen.
Időt hagyva, hogy felfogjam, és elraktározzam az információt, hogy nincs szükségem tegezre, lassú mozdulattal tettem el az elővett nyilat, és azután feszítettem meg újra a húrt. Ekkora viszont már ismerős jelenet játszódott körülöttem. Hópelyhek cikáztak a karom, az íjam, a nyilam körül, és a szemem előtt is. Annyi, hogy meg is zavarják a látásomat.
Meg viszont nem rémisztenek: Emlékezetből próbálom megcélozni a kinézett bábút, lehunyva a szememet, kissé megszorítva az íjat, hogy ne remegjen a kezem határozott mozdulattal feszítem az ideget, majd engedem el a nyilat, remélhetőleg egyenesen a bábúba.
Ezután leengedem az íjat és gondolkodom. Nem emlékszem pontosan, hogy a többi bábú merre van, így ha újra így kellene eltalálnom valamelyiket, az nagy kihívást jelentene.


//Rád bízom talált-e Smile

Shadow: 1/5
Chakna ?/5

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna és Shadow Empty Re: Chakna és Shadow

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 27 2019, 22:47

Küzdőtér analizálása... HIBA! Inaktivitás észlelve. Küzdőtér lezárása... Jutalom kiszámítása...

Chakna: 30 exp és 90 arany
Shadow: karakter nem található
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chakna és Shadow Empty Re: Chakna és Shadow

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.