Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faust Kontra K1

4 posters

Go down

Faust Kontra K1 Empty Faust Kontra K1

Témanyitás by K1 Szomb. Szept. 22 2018, 18:07

Kaszt: Lovag.
Szint: 6
Élet: 45
FK: 8
Erő:8(fegyver nélkül)/12(fegyverrel)
Irányítás:0
Kitartás:7
Gyorsaság:7
spec:1
páncél 17
/Gerezdes buzogány, címer pajzs, kezdő ruha./

Az első csatám elég csúfosan végződött, ami teljes egészében az én hibám volt. Nagyon magam alatt voltam, amiért nem sikerült megtalálnom a keresett személyt. Úgy döntöttem enyhítek egy kicsit a bánatomon, ami túlságosan is jól sikerült. Olyan dolgokat tettem, amit normál esettben nem tettem volna. Elég furának tűnhet, de sosem szerettem a kakasviadalt, mert ostobaságnak tartottam. Nem elég, hogy a szörnyek az életünkre törnek, még egymástól sem lehetünk biztonságban? A lelke mélyén viszont ki akartam próbálni mire is vagyok képes ám ezt még magam elől is titkoltam. Az első mérkőzés azelőtt véget ért mielőtt elkezdődhetett volna. Különösen hangzik, de én egy cseppet sem bánom sőt, még örülök is neki. Olyan dolgokat tapasztaltam, amiket a való életben soha és ezek által nagy tudásra tettem szert.

Még mindig küzdeni akartam, mert hajtott a büszkeség, a harci hév és azokról a bizonyos segédanyagokról nem is beszélve. Meg voltam győződve, hogy annak a ficsúrnak csak szerencséje volt. Ott üldögéltem a pultnál és nézegettem kit is hívhatnék ki, akinek jól elláthatnám a baját. Némi kutakodás után rábukkantam egy elég különleges alakra. Küldtem neki egy üzenetet majd elindultam vissza az arénába.

Nem sokkal később már szemtől szemben álltunk egymással. Ezúttal nem beszéltem, nem is köszöntem, amitől bunkónak tarthatott, de ez volt a legkisebb bajom. Egyik kezemen a Címerpajzs virított, míg a másikban a gerezdes buzogányt tartottam. Végül aztán a fegyveremet jó magasra emeltem, hogy ő is és a közönség is jól láthassa. Csak arra vártam, hogy elinduljon a visszaszámlálás és végre megkezdődhessen a harc. A nevén kívül nem tudtam róla semmit, se a kasztját se a szintjét. Morcosan néztem magam elé miközben bőszen ráncoltam a homlokomat. Szerencsére most nem tántorogtam szóval ezt felfoghattuk jó előjelnek is, ahogyan azt is, hogy nem létezik olyan mint fejfájás.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Faust Kontra K1 Exp_bal1721/1900Faust Kontra K1 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Faust Kontra K1 Empty Re: Faust Kontra K1

Témanyitás by Faust Csüt. Szept. 27 2018, 23:23

Kaszt: Lovag
Szint: 18
Élet: 8
Erő: 9
Fegyverkezelés: 40
Kitartás: 8
Gyorsaság: 18
Spec képesség: 8
Felszerelés: Kezdő ruha, Kezdő pajzs, Kezdő Rövid kard

A lovag először sétált az aréna kövén, s fém csizmái nesztelen, tompa kopogással nehezedtek a világra. Az akarat űzte gyakorlásra, az adta parancsba számára, hogy kiszámíthatatlanabb, vadabb ellenfél után nézzen, mint a hamis valóság teremtményei. Élő emberek ellen kellett vívnia, hogy a hófehér gömb megtartsa a ragadozót annak, ami. Vérben olajozott, a küzdelem kohójában edzett acélnak. Fegyvernek, melyet a vadul táncoló, halálba forgó úr választott magának. Faust megérkezett, szemében pedig nem csillant érdeklődés, vagy gyűlölet. A közöny végtelen mélységbe süllyedő pokla világított a tekintetéből, s ezen nem változtatott a kihívás sem, melyet a virtualitás vésett a térbe. Az akarat kinyújtotta karjait, bejárva újra a titán minden porcikáját. Végtelen karmai úgy vájták magukat az idegekbe, mintha megannyi apró késszúrással venné át az uralmat a mozgás felett. A férfi a csarnokba indult.
Aki szembe került vele, maga sem szólt, de a férfi látta jól, milyen utat járt. Ahogy a pokol fagyos tüze belefúrta önnön testét a gyenge tekintetbe, pontosan tudta mi különböztette meg egymástól a ragadozót, s az esetlent. A gondolatok marták kellemes karmaikkal, egyre távolabb és távolabb lökve ellenfelét attól, mire szüksége lett volna. Nem bizonyult bűnösnek. Csupán tévelygő volt, ki az elme körmönfont útjait választotta a tettek nehézsége helyett. Ember volt, Fausttal szemben.
A lovag megemelte pajzsát, s határozott mozdulattal, keserves lassúsággal került jobbjába a kard. Fegyvere nem csörgött, vértje, a némaságba borult. Egyenes úton haladt ellenfele irányába, s a centik méterein a védmű mögé emelte karmát a ragadozó. Akárha a föld maga vetette volna az esetlenre minden hatalmát, lesújtott a penge.
Faust ebben a körben egyszer támad, és a passzívját is megpróbálja bekapcsolni.
Faust
Faust
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2018. Jan. 26.

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Faust Kontra K1 Exp_bal1315/1400Faust Kontra K1 Exp_ures  (1315/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Faust Kontra K1 Empty Re: Faust Kontra K1

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 27 2018, 23:23

The member 'Faust' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Faust Kontra K1 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Faust Kontra K1 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#3 '12-es dobókocka' :
Faust Kontra K1 4670871527_8e9849cba4_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Faust Kontra K1 Empty Re: Faust Kontra K1

Témanyitás by Faust Csüt. Szept. 27 2018, 23:25

Spec képesség dobás javítása.
Faust
Faust
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2018. Jan. 26.

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Faust Kontra K1 Exp_bal1315/1400Faust Kontra K1 Exp_ures  (1315/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Faust Kontra K1 Empty Re: Faust Kontra K1

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 27 2018, 23:25

The member 'Faust' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Faust Kontra K1 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Faust Kontra K1 Empty Re: Faust Kontra K1

Témanyitás by K1 Csüt. Szept. 27 2018, 23:59

Semmit nem ártott nekem az a hófehér hajú fickó még csúnyán se nézett rám mégis valami oknál fogva meg akartam küzdeni vele. Lehetséges, hogy az a néhány pohárka tehetett róla, amit legurítottam vagy pedig az a sok élmény, amin keresztül mentem. Az sincs kizárva, hogy kezdett felszínre törni a lovag énem, aki mindenáron bizonyítani akarta az erejét és rátermettségét. Végül is az ok mellékes, csak az volt a fontos, hogy végre valakit a földbe passziról jak akár egy bogarat. Semmit sem tudtam a képességeiről azonban ez egy cseppet sem rémisztett meg ugyanis te voltam önbizalommal meg néhány pohár vörös borral. Csak néztünk egymásra, mint bamba vakegér, akik véletlenül sem ismerik az illemet. Nem haltam volna bele egy jó napot-ba, de nem volt hozzá hangulatom.

Némi gondolkodás után kissé bólintottam, de olyan enyhén, amit csak közelről láthatott volna. Megmarkoltam a buzogányomat és azon kezdtem gondolkodni, hogy vajon miét is támadjam meg először. Nem agyaltam túl sokáig így elhatároztam a fejét veszem célba úgy is szép nagy. Nagy sajnálatomra mielőtt még megmozdulhattam volna az ellenfelem mozgásba lépett. Nem tudtam, hogy a sok ital miatt nem reagáltam időben, vagy azért mert sokkal több pontot osztott a gyorsaságra, mint én.

Egy mosoly jelent meg az arcomon mikor a kardja belém hasított és egy kicsikét hátrébb taszított. Valami csoda folytán sikerült megőriznem az egyensúlyomat és nem estem a fenekemre. Valami azt súgta nekem, hogy mondanom kéne valamit, de attól tartottam csak ostobaságokat hordtam volna össze. Ezért nemes egyszerűséggel felmutattam a hüvelykujjamat jelezve szép munka volt. ez után vettem egy nagy levegőt majd kiáltás kíséretében meglendítettem a buzogányom, hogy pont a feje búbját találhassam el.
/1 szer támad/

/
Faust (Sebzés: 9, támadás elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 6 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)


K1 (6. szint): 45/45 HP, 8 páncél, 35/29 CSP
/


A hozzászólást K1 összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 28 2018, 14:13-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Faust Kontra K1 Exp_bal1721/1900Faust Kontra K1 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Faust Kontra K1 Empty Re: Faust Kontra K1

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 27 2018, 23:59

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Faust Kontra K1 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Faust Kontra K1 Empty Re: Faust Kontra K1

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 23 2018, 11:59

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt. 15 exp és 40 arany a jutalmatok.

K1: +25 pont
Faust: 0 pont (nem kerül fel a ranglistára)
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Faust Kontra K1 Exp_bal0/0Faust Kontra K1 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Faust Kontra K1 Empty Re: Faust Kontra K1

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.