Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danee lakrésze

2 posters

Go down

Danee lakrésze Empty Danee lakrésze

Témanyitás by Danee Kedd Jan. 30 2018, 14:49

Odabent is a kissé egyhangú és talán nyomasztóan szürke kőfalak fogadnak, ahogy az odakint, a folyosón is tapasztalható volt, ettől eltekintve jobbára lejön a fiús szoba hatás:

Jellemzően rendetlenség: cipők, csizmák, és papucsok véletlenszerűen elhelyezkedve a szoba több pontján, lógó nyelvel, kígyózó cipőfűzőkkel, oldalra borulva vagy épp fejjel lefelé.
Jobbra, a sarokban ágy, bevetetlenül, meggyomrozott nagypárna, félbehajtott paplan, lapjára fordított nyitott könyv, elhasznált gyertya-kristályok, mint ahonnan sietve távoztak.

A bejárattal szemben erkélyre nyíló ajtó, résnyire nyitva, enyhén lengedező hófehér függöny takarásában.
Mögötte akkora erkély, hogy épp csak egy mívesen kovácsolt kávézó asztalka és két hasonló szék fér el rajta.
Használt vízipipa árválkodik a sarokban, tálcájában hamuvá égett szén maradványaival játszik a szél

A szobában még látni egy vaskos diófa íróasztalt, egyszerű fából készül székkel, tinta és pergamenek kavalkádjában, pár egymásra halmozott könyv társaságában.

Három babzsák foglalja el a szoba közepét, egy nagyobbacska hosszú-szálú zöld szőnyeget körbefogva. Lily, a fekete macsek rendszerint ezek egyikén húzza a lóbőrt, mindenféle létező pózban.

A bejárattól bal kéz fele egy hintaszék húzza meg magát, mögötte-fölötte ernyős állólámpa vigyázza a nyugalmat.
Jobb kéz felé háromlábú fogas teleaggatva kabátokkal, kapucnis pulóverekkel
A falakon elszórtan néhány faliszőnyeg igyekszik feldobni a szürke, merev egyhangúságot, vörös és narancs árnyalatokat vegyítve nonfiguratív mintáikban.

Szintén balra, a falon középtájt ajtó visz a szomszédos helységbe, ami egy zuhanyzót és egy tükrös mosdótálkát rejt.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee lakrésze Empty Re: Danee lakrésze

Témanyitás by Danee Szer. Feb. 14 2018, 17:54

SEISHIN

Csak néztem, ahogy kiderül, hogy a leányzónak volt egy *khm*alkoholista*khm* időszaka, és a vízipipát sem vetné meg
- Oh, akkor te egészen jó partiarc lehetsz. Azt hiszem jóban leszünk mi ketten.
- Akár úgy is veheted, hogy bármikor begyújthatunk egy békepipát. Koktéllal, vagy bármi erősebbel is tudok szolgálni mellé!
Immáron kissé felvillanyozva nyitottam ajtót magunknak
- Párnát itt is találsz, egy-kettőt -
sandítottam a szoba közepén heverő babzsákokra
- Fáradj beljebb és nyugodtan foglalj helyet, ha gondolod.
- Csak vigyázz, hova huppansz le, mert az egyik nyávog, ha ráülsz, meg karmol is
Volt kupi rendesen, de ha azt a pár cipőt elpaterolnám, meg a paplant visszahajtanám, akkor talán már egy rendmániás sem tépné le a fejem rögtön.
- Cipőt nem kell levenni, meg ilyenek
Végül én is beléptem Seishin után, és óvatosan behúztam az ajtót magam mögött
- Nem zárom kilincsra, ha szeretnél menekülni -
öltöttem ki a nyelvem hegyét
- És amúgy, visszakanyarodva az ital témához, miket szeretsz inni, vagy miket ittál régen?
- Adhatok valami enni, inni?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee lakrésze Empty Re: Danee lakrésze

Témanyitás by Seishin Hétf. Feb. 26 2018, 20:05

Ajtó elött álltunk és én hiába is tagadnám kicsit izgatott voltam. Cicázhatok egy jót mindjárt, meg egy fiú szobájába, lépekbe. Semmi nincs köztünk igaz, de akkor is még is csak Danee lakrésze.
- Ohh partiarc? Hát izé szóval nem tudom, lehet, még sose gondoltam rá az lennék.
Mosolyogva bólintok a pia hallatán, és hogy szerinte jóban leszünk.
- Én is szeretnék jóban lenni veled meg mindenkivel itt. Nincs ellenemre, hogy ha egyszer kipróbáljuk és iszogatunk.
Az ajtó kinyílt én fél füllel hallgattam, amit mondott, de másik fülem már cica zajokat kereste. Tekintetem is körbe vándorolt, a kupi nem igazán érdekelt nem vagyok felügyelő és a másik ki vagyok én egyáltalán bármit is gondoljak a kupijáról?
Mire ki mondta cipőt nem kell levenni, már le vettem és épp raktam az ajtó mellé. Még ha nem is kell ez alapvető nálam, ezzel is meg tisztelem a házigazdát, aki szimpatikus a számomra.
- Cicccuuussss.....ciccc ciiccc
Csalogattam a kis szőrmókot remélve, hogy valahol majd felbukkan két fülecske és a többi.
- Nem szokásom elmenekülni, ne hogy fordulva süljön el és te menekülj.
A nyelv kiöltést viszonoztam egy kacsintással meg kisérve. Egyik babzsákfotelt meg vizsgálom közelebbről. Mi után nincs, ott senki a ki fenekembe karmolna le is ülök fel kucorodva tetejére.
- Már értem cicád miért szereti, ha szereti a babzsákfotelokat. Annyira kényelmes, kedvem lenne nagyot aludni benne. Fűszeres bort szoktam inni, néha pedig valamit, ami sokkal erősebb.
Fejemmel jeleztem, hogy nem majd finom fejrázás után vendéglátóm szemeit fürkésztem.
- Köszönöm nem kérek inni és enni sem. Egyébként te mi óta vagy a céhben?
- Ugye nem gond, ha néha vendéget fogadok, aki esetleg itt is alszik?


_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee lakrésze Empty Re: Danee lakrésze

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.