Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

+2
Danee
Halász Alex
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Ozirisz Vas. Aug. 27 2017, 21:04

Annak ellenére, hogy sikerült eltalálnom Yuukit, túl sok eredménye nem lett. Pont, mint egy régebbi párbajunkon, amikor végül volt egy sikeres támadásom, ő pedig egy laza mozdulattal visszaállította az életcsíkját. Van egy olyan sejtésem, hogy most is ez a gyűrű lesz a felelős az egész mutatványért...
Időközben sajnos Danee is kiesett. Amennyire csak tudta, állta a sarat, ahogy az a lovag kasztúaktól várható volt, de a sok élet és páncél csupán elodázta az elkerülhetetlent. Alex és Yuuki ellen túl sok esélyünk amúgy sem lett volna. Yuuki gyors, és amíg egyet pislogok, újra max élettel szaladgál, Alex pedig akkorát üt mint az ipari áram. Szóval így, hogy egyedül maradtam a harcban, nem valami jók az esélyeim. Csupán idő kérdése...
Miközben egyik platformról a másikra készültem átugrani, egyszer csak ott termett mellettem Alex, és nem sokon múlt, hogy nem talált el. Csak az volt a szerencsém, hogy még időben ugrottam. Ha egy kicsit is tovább időzök, akkor az a pöröly a fejemen koppant volna, a tántorgásnak hála pedig nagy valószínűséggel leszédülök a mélybe, ami a maradék életpontomat elintézi.
Majd egy pár másodpercre megálltam az egyik platformon, körbenéztem, és miután kigondoltam, hogy merre fele érdemes továbbindulni, lehetőleg úgy, hogy Yuuki közelébe kerüljek, de Alextől a lehető legtávolabb legyek. Hamar vége lenne a dalnak, ha ezek ketten nekemugranak, és szétkapnak mint a papírkutyát No
Végül amint elég közel értem a harcművész lányhoz, lendítettem a nodachit, és reménykedtem benne, hogy ezúttal talál, és ezúttal nem gyógyítja fel magát. Yuuki gyors, és először őt kellene kiiktatni, lehetőleg nem megvárva hogy Alex fejbekólintson a pörölyével. Mert ugye a harcos fegyó és az egy csapásra 6*1023 sebzés az káros az egészségre...


// egy támadás Yuukira, alsó kocka nodachira megy, marad 0.6 SP-m
210/210 HP, 75 páncél, 177/255 CSP

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 27 2017, 21:04

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 29 2017, 08:13

The member 'Sakuya' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Aug. 29 2017, 09:32

Bár Yuukit zavarta, hogy nem tudta lerúgni a lovagot a mélybe, egy apró fintoron kívül nem is foglalkozott tovább ezzel a kellemetlen aprósággal és teljes egészében Oziriszre koncentrált, persze csak miután arrébb szökkent egy platformra, hogy azért ne legyen ennyire közel Danee-hoz. A néhány másodperces rendeződés után már ismét beindult az akció a harcos kezdeményezéséből és a pöröllyel a Ozinak rontott sajnos ezúttal kevesebb sikerrel aki félre ugrott a támadás elől ezzel pedig elég időt adva lánynak, hogy ő is mozgásba lendüljön, legalábbis megpróbáljon. Igyekezett közel kerülni a kardforgatóhoz míg Alex támadását igyekszik kikerülni, de jóval gyorsabbnak bizonyult és mire támadhatott volna a fiú már kard távolságnyira volt tőle és le is sújtott. A lány hátrálni kezdett nem volt hova és kis híján le is csúszott a platformról amin épp ketten álltak. Meg tudta tartani az egyensúlyát de így a kard alaposan végigszántotta mellkasát. Még a többiek igyekeztek távol maradni egymástól, ő most merőben más taktikát igyekezett alkalmazni. Először is a lány aktiválta a köpenyét így remélhetőleg megvakítva ellenfelét, majd rögtön ezután megragadta a csuklóját és megpróbálta kicsit lentebb húzni. Mindez idő alatt a hüvelykujjával végigsimított a lándzsán ami így egy tőrré alakult és megpörgetve az ujjai között a fiú mellébe vágta (legalábbis megpróbálta).
- Alex, csapj oda! - Kiáltott oda társának hisz még mindig rendületlenül tartotta a kardforgatót aki bár valószínű erősebb volt a lánynál és könnyedén ki tud szabadulni remélte, hogy tud annyi időt nyerni, hogy társa betaláljon ő maga pedig az utolsó pillanatban teleportáljon arrébb, hogy a pöröly őt ne zúzza össze.

egy támadás + szivárványköpeny aktiválva.
HP:125
Csp:99

rossz karakterrel postoltam így a dobás felülre került
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Szept. 09 2017, 09:31

Kifejezetten mulattattatta Dani ~ önmagában mindig magyarosan gondolt a nevére a fiúnak ~ királykisasszonyos viselkedése. Persze hisztizhetett volna ő is, hogy később került be az arénába, és az egész rendszer ellene van. Meglengette jó öreg Falánk fiút és ha egyszer nem talált be, talán a másodiknál nagyobb szerencséje lesz. Ozirisz gyors volt, talán volt olyan szélsebes mint Hinari, bár ezt azért nem tudta biztosan kiszámolni. Lustább ember annál, minthogy ilyen "apróságok" érdekeljék. Változtatni nem tudott a dolgon, minden a statokon alapszik, akkor is ha tudja, akkor is ha nem. Így hát nem volt más választása mint bízni a szerencséjében és a statjai jó eloszlásában a következőhöz. Még volt a statokban annyi szufla hogy beleférjen tlán még egy támadás is, ha ez a mostani is luftot nyom. Elfintorodott a gondolatra. Nem szerencsés hibázásra gondolni éppen a támadás pillanatai előtt. Azt várta, hogy Yuuki kicsit felé terelje másik céhtársukat. Ő lassú játékos, értelmetlen lenne utána rohannia egy kardforgatónak. A megfelelő pillanatot kell kiválasztania, egyetlen lehetősége van hosszú időre, és megint a gyorsak veszik kezükbe a dolgot. Nem hibázhat, és talán megsegíti a szerencséjét ha kivár, ha akkor lendít amikor Ozirisz már a közelben van. Amikor a másik teljes figyelmével a harcművész lányra kell összpontosítania. Amikor egyetlen pillanatra megfeledkezik az egy helyben álló harcosról, amikor már csak le kell csapnia. Megcsillant a szeme, a légzése felgyorsult és a fiúhoz képest leggyorsabb tempójával lendült meg a súlyos kalapács.
Néma csöndben.
Még talán a közelükben ácsorgó Danee is elfeledkezett a lassú Alexről, aki csak azért talált elsőre, mert meglepetésként esett közéjük. Szó szerint. Ettől eltekintve nagyon is lehetséges volt, hogy a gyorsaság megint győzedelmeskedik- Esetleg elhagyja a szerencséje.


Élet: 200
Páncél: 100
CSP: 51


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 09 2017, 10:46-kor.

_________________
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 09 2017, 09:31

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Szept. 09 2017, 18:41

Bár az előbb sikerült eltalálnom Yuukit, azonban a jó szerencse úgy tűnik erre a meccsre elhagyott. Pedig elég jól indult ez a harc. Sikeresen leküzdöttem a pálya nehézségeit, és bár lassabban és nehézkesebben haladtam platformról platformra, mint a többiek, de mégsem estem le a mélybe, ami már egész jó teljesítmény. És bár Danee kiesett, ennek ellenére sikerült egy támadást bevinnem, de az emberhátrány egyáltalán nem az én malmomra hajtotta a vizet. Kettő az egy ellen, ebből sajnos nehéz jól kijönni, és ahogy várható volt, kaptam is az áldást kétoldalról. A lány ellentámadása a tőrrel, amit ha tetszett, ha nem, benyeltem. Persze, megpróbálhattam volna legalább kitérni előle, de akkor eléggé el voltam foglalva a platform szélén azzal, hogy le ne tántorogjak onnan. Aztán persze jött a szivárványos vaku, ami körülbelül annyira hiányzott, mint üveges tótnak a hanyattesés.
És egy kicsit megtorpantam a platform szélén. Homályosan láttam a világot, és persze azt is a szivárványszínű foltok összemosódásával megfűszerezve. Ugranom kellett volna tovább, hogy legalább hatókörön kívül kerüljek, de valahogy nem mertem elrugaszkodni. Ilyen látási viszonyok mellett előbb zuhanok le a semmibe, 9,81 m/s2 gyorsulással, majd a koppanással szinte egy időben végződne a meccs. De hogyha itt maradok, akkor hozzávetőlegesen ugyanennyi idő elteltével Yuukitól kapnék annak a szúrásnak egy párját is, ami szintén ugyanehhez az eredményhez vezetne. Se így, se úgy, sehogy nem jó...
Miközben hezitáltam, derült égből fejbekólintott egy kalapács, aminek feltehetőleg Alex fogta a nyelét. Na igen, őróla kicsit el is feledkeztem, de várható volt. A céhtársaim részéről teljesen logikus taktika, hogy amíg Yuuki feltartóztat, addig a lassabb de nagyobbat sebző Alex is ideér, és teszi a dolgát: Üt, mint az ipari áram...
Majd jobb híján, a bizonytalan ugrás helyett reflexből suhintottam a nodachival Alex felé. Valószínű nem találom el, de ha sikerrel járok akkor sem változtat túl sokat a jelen helyzeten.

// egy támadás Alra, alsó kocka nodachira megy
// Yuuki és Al támadása után (127 és ~107 sebzés) marad ~51 HP-m (azaz következő találat kiüt), 138/255 CSP




Kicsikét szűk a szikla nekem,
Nem találom rajta már a helyem,
Nem látom tisztán, hogy hol vagyok,
Lehet hogy ebbe én ma még belehalok!

A színes foltoktól bekábulok,
Épp úgy, mint amikor jól beiszok.
Yuuki kése sem életlen,
Al pörölye koppan a fejemben.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 09 2017, 18:41

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Szept. 13 2017, 14:56

Ha nem is pontosan úgy ahogy ő azt szerette volna, a lány terve sikeres volt. Fel tudta kellő ideig tartoztatni Oziriszt, hogy Alex megérkezzen és oda csapjon, még ő az utolsó pillanatban arrébb teleportál néhány platformnyit. Önmagából kiindulva ugyan csak sejtette, hogy a szivárvány köpeny vakító villanása összezavarja annyira a kardforgatót, hogy ne kövesse őt úgy ahogy eddig is. A sejtése pedig beigazolódott. A fiú is tudta, hogy veszélyes lett volna abban az állapotban utána eredni, így egy suta ám annál jóval sikeresebb támadással sebezte meg Alexet. Ám ez még édes kevés volt a páncélja áttöréséhez. Még ők ketten egymással viaskodtak a lánynak bőven volt ideje előkészítenie a támadást. Nem akart további közelharcot már csak amiatt sem mert egyszerűen nem fért volna oda. Ismét egy íj volt a kezében felajzva a célra tartva. Nem kapkodott. Bőven hagyott időt magának ahhoz, hogy bemérje a célt és az általa legmegfelelőbb pillanatban engedje el az ideget. Nem volt erőssége az íjazás, de legalább ezt is gyakorolhatta. Kicsit talán könnyelmű is lett, hisz nem érezte, hogy innen kikaphatnának. Az esély valóban kicsi volt de a lány még könnyedén kieshet ha nem figyel. Szóval kellet nekik ez az egy találat. Igaz ha nem is sikerülne akkor is volt terve és nem is hezitál, rögtön egy lándzsát "farag" az íjból és azzal igyekszik minél távolabb tartani magától a fiút.

/egy támadás
HP:125
Csp:51/


A hozzászólást Kurokawa Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 13 2017, 14:57-kor.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 13 2017, 14:56

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Halász Alex Szer. Szept. 20 2017, 09:42

Telibe nyelte Ozirisz ellen támadását. Hozzá képest ő alig ért célt, ha pár centivel arrébb éri a kalapács feje, talán nem is veszi sebzésnek a rendszer. Elnyomott egy morgást, majd konstatálhatta, hogy pixelsebet szerzett az arcán. Jó hosszú ez a nodachi a franacba is...
Míg Al azzal volt elfoglalva, hogy a fogát szívja a védekező képtelenségéért, addig Yuuki villámgyors reposztot osztott ki. Kevesebb sikerrel ugyan, mint a jó előbb, de több lehetőséggel most Alnak ahhoz, hogy ne csak a maga bajával legyen elfoglalva, hanem Ozinak is készítsen belőle valamennyit. Például vezsett gyorsan túl tette magát azon is, hogy fáj, majd gyógyul a fejkendő által és kevésbé fáj, meg amúgy az arcán! Az arcán találták el! Ezen is túltette magát.
Csak pixel seb. El fog múlni amint kiérünk a francos arénából. Valahoyg kezdett elege lenni, pedig igazán nem volt szokása panaszkodni ezekért. Kell a fejlődés, az exp, és mindez olyan formában volt megoldott, hogy még csak az életüket se kellett kockáztatniuk.
A lebukás veszélye meg amúgy is adott volt, bárhol játssza a hős kalandort. Egy küldetésen történt incidensnek ugyanúgy híre megy, mintha az egész aréna előtt járatná le magát a fájdalom miatt.
Még jó, hogy a fejfedő nem késlekedik sokat a gyógyítással.
Lendített még egyet a kalapáccsal egy ugrás kíséretében, most csak az akrobatikát használva fel hozz, minden féle képesség kapcsolás nélkül. A terv az volt, hogy gyomorszájon vágja, a lendülettel pedig jó fél méternyire arrébb sodorja a fiút. Ha ez nem sikerül, akkor újfent megízlelheti a nodachit, amire igyekezett egyfelől nem is gondolni, míg nem jött el az ideje, másfelől felkészültebben állt hozzá, mint az előbb. Ha nem sikerül, Yuukin a sor.


Hupsz nem írtam ki, a CSP:18


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 20 2017, 09:44-kor.

_________________
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 20 2017, 09:42

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Cardinal Szomb. Szept. 23 2017, 11:59

Záróra. 120 exp és 320 arany a jutalmatok. Legközelebb ez a két csapat december 20. után mérkőzhet egymással.

Alex és Yuuki: +160 pont
Danee és Ozi: -30 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen - Page 2 Empty Re: [csapataréna] Lö Danne összefog Ozival a Yuuki Al páros ellen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.