Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nedzsem

Go down

Nedzsem Empty Nedzsem

Témanyitás by Nedzsem Hétf. Jún. 06 2016, 15:10

Adatlap

Név: Nedzsem
Nem:
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 16

Szint: 1
Exp: 10/50
Arany:

Kinézet: Nem feltétlenül kellene, hogy szép legyek, hiszen a valódi értékek belülről jönnek, de egyszerűen szép vagyok. Magas, hosszú hajjal, ami nem narancssárga, hanem csak ez hasonlít legjobban a tabby cat bundácskám színéhez. Ahogy a cicákhoz illik, természetesen karcsú vagyok de nem törékeny.

Jellem: Vidám, kedves és figyelmes vagyok, tudok szeretni, és értékelni ha valaki szereti engem, hiszen szeretet és jóság sugárzik belőlem. Természetesen magabiztos is vagyok, és talpraesett. Igen, kitaláltad, mint a macskák.

Képességek

Tireless: Azt hiszed, hogy már szunyókálok? Azt hiszed, hogy nem látlak azért, mert csukva van a szemem? A macskák fáradhatatlanok, és bármikor készek a cicaharcra!

Miután aktiválta a képességet, amikor a pihenőköre jönne, pihizés helyett megjelenhet a pálya valamelyik pontján, és kap egy teljes környi cselekvést. A képesség a használattól (tehát nem az aktiválástól) számított öt körös lehűlési idő után használható újra.

Felszerelés

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

Ismik

NYa!:

Küldetések



Küzdőterek



Ajándékok



Pénzügy

+ 70 Arany (Előtörténet)

Nedzsem
Nedzsem
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2016. Jun. 06.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.