Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nedzsem

2 posters

Go down

Nedzsem Empty Nedzsem

Témanyitás by Nedzsem Hétf. Jún. 06 2016, 10:48

Adatlap

Név: Nedzsem
Nem:
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 16

Kinézet: Nem feltétlenül kellene, hogy szép legyek, hiszen a valódi értékek belülről jönnek, de egyszerűen szép vagyok. Magas, hosszú hajjal, ami nem narancssárga, hanem csak ez hasonlít legjobban a tabby cat bundácskám színéhez. Ahogy a cicákhoz illik, természetesen karcsú vagyok de nem törékeny.


Nedzsem Tumblr_nivibl6acA1qd1q2so1_500


Jellem: Vidám, kedves és figyelmes vagyok, tudok szeretni, és értékelni ha valaki szereti engem, hiszen szeretet és jóság sugárzik belőlem. Természetesen magabiztos is vagyok, és talpraesett. Igen, kitaláltad, mint a macskák.

Képességek

Tireless: Azt hiszed, hogy már szunyókálok? Azt hiszed, hogy nem látlak azért, mert csukva van a szemem? A macskák fáradhatatlanok, és bármikor készek a cicaharcra!

Miután aktiválta a képességet, amikor a pihenőköre jönne, pihizés helyett megjelenhet a pálya valamelyik pontján, és kap egy teljes környi cselekvést. A képesség a használattól (tehát nem az aktiválástól) számított öt körös lehűlési idő után használható újra.

Előtörténet

Én vagyok a minta. Én vagyok az etanol. Én vagyok én. Jó, persze a csodálatosságom miatt nem sokan hiszik, hogy én valóban lehetek én, és erről meg kell győznöm őket, de nem sokáig. Tényleg nem sokáig. Kezdjük ott például, hogy tuti, hogy rendőrnek születtem, márpedig ha a nyulak lehetnek rendőrök, és lehetnek, akkor a cicák is lehetnek rendőrök. Nyaa! Fő a magabiztosság!

Az egész ott kezdődött, hogy remek szüleim vannak. Nem olyan múltszázadi szülők, mint sokaknak, hanem igazi modern szülők. Azért jó modern szülőnek lenni, mert akkor már tudod a netről nevelni a gyerekedet, és a neten annyi de annyi tanács van, hogy egyszerűen képtelenség volt elrontani a nevelésemet. Jó, eleve tökéletes gyerek voltam, nem követeltem magamnak semmit, és mégis megkaptam mindent, mert megérdemeltem. Még a tanítóim is azt mondták, hogy jobb is, hogy nem járok hagyományos suliba, mert a többiek csak irigykednének rám. Irigykednének például a határozottságom miatt, mert én már tizenöt évesen tudtam, hogy mi akarok lenni.

Igen, rendőr! Mindig is imádtam a rendőröket, mert bátrak, mert elkapják a rosszakat, és mert akármit megtehetnek, tuti, hogy nekik lesz igazuk. Egy dolgot nem szerettem a rendőrökben, és az a kutya. Csupa bolhafészek az egész, ráadásul csak azért vannak, hogy a filmekben lelőjjék őket, és akkor sajnálni lehessen a rendőröket is.

Ja igen, mielőtt azt hinnétek, hogy én is olyan nekomini vagyok, mint a többi lány, akkor szeretném leszögezni, hogy nem. Egyáltalán nem. Tudom, hogy sokaknak ez csak egy buta játék, és nem is érdekel, ha kinevettek ezért, mert ti csak nem érthetitek ezt az egészet. De nem is baj, mert egyébként is az emberi faj buta, de mi, otherkinek mi tudjuk az igazat. Nem, nem vagyok többmilló éves sárkány, pedig akár lehetnék az is, de ők olyan túl fennköltek, és nem tudnak mókázni. Én ellenben tudok mókázni, de ez nem azt jelenti, hogy mindig kiröhöghetsz, mert azért harapok. Nem, nem kell megijedned, nem csináltattam magamnak éles szemfogakat, pedig csináltathattam volna, anyu kifizette volna, mert ő is otherkin, és hisz az önállóságomban, és egy csomó vicca ismim például megcsinálta, hogy közelebb kerüljön a természethez és a valós lelki formájához, de én tudom, hogy a földanya csak azért szabta ránk ezt a buta emberi testet, hogy megérthessük a ti gondjaitokat is, és megtisztuljunk köztetek. Majd tuti meg leszek jutalmazva a következő életemben, amikor végre visszakapom mind a kilenc farkamat.

Na szóval természetesen megvettem ezt az új játékot, mert igazából játéktesztelő is akarok majd lenni, csak még nem válaszoltak a nagy cégek. Megértem, nem sürgetem őket, tudom, hogy sokan akarnak azok lenni, és még biztos nem jutottak el az én levelemhez. Nem bombázom őket, mert akkor azt hinnék, hogy csak spamelek, és el sem olvassák. Majd ha oda jutnak, akkor visszaírnak, és fizetett állásom lesz tizenhat évesen. Nem mintha szükségünk lenne a pénzre anyuval, mert apu cége nagyon sikeres, de mivel felelősségteljes felnőtt vagyok, így szeretnék besegíteni otthon.

Szóval sisak fel, és karakteralkotás. Az egész persze el volt rontva. Azt tudtam azonnal, hogy miként álmodjam meg magamat, mert én érzem a testem valódi kivetülését, érzem a fülecskéimet és a farkincámat, bár csak egyet, mert nem szeretnék hivalkodó lenni, és ebben a világban még nincs is akkora hatalmam, mint Odaát. Na szóval az a legborzasztóbb, hogy lefoglalták a nevemet. Pedig még nem is mondhatod, hogy nem eredeti, mert egy csomót kutattam a wikin, mire megtaláltam, hogy egyiptomiul a macska az Imiu. Tudtam, hogy biztosan az ősi Egyiptomban is éltem valamikor, mert szívesen éltem volna ott. Az okés, hogy a Miu foglalt, mert azt a buták lefoglalják, akik nem tudják a valódi neveket, de azért az nem volt szép, hogy ezt is elvette valaki, mert ez az én nevem. Szóval így lettem Nedzsem. Nedzsem sokkal menőbb, mint Miu vagy Imiu, mert ő leszállt az emberek közé, és nem kérte, hogy kizárólag macskának szólítsák. Ja igen, ti bizti nem tudjátok, de akkor elmondom, hogy Nedzsem egy egyiptomi hivatalnok, Puimré macskája volt, az ő sírjában maradt fenn ábrázolása. Ő az első olyan egyed, melynek neve fennmaradt, pedig az egyiptomiak többnyire nem adtak nevet macskájuknak azon kívül, hogy „macska”. Ezt meg is tanultam, hogy elmondhassam, ha valaki kérdezi, mert fogják. Különleges nevem van. Szóval leokéztam a bigyuszkát, beikszeltem amit bekellett, tovább, tovább, tovább... majd sötét.

Az ébredésem után az első dolgom az volt, hogy kijavítsam amit ez az idióta elrontott. Azt elfogadom, hogy a Természet Ősi Istenei emberi testbe zárnak, de egy buta pizsamás csóka ezt nem teheti meg velem. Annál nekem sokkal de sokkal nagyobb a hatalmam, még itt is. Szerencsére sok a másolós, mert sajnos divatot csináltak a mi szent történetünkből, de így legalább nem volt nehéz cicás kiegészítőket találni, amik ráadásul valódiak voltak. Tudom, hogy valódiak, mert érzem őket, mozgathatom őket, és teljesen az én részeim. Másoknak tuti nem ilyen.

A második dolgom az volt, hogy... de ezt majd meglátod, mert akármilyen tökéletes vagyok, a jövőbe én sem láthatok.
Nedzsem
Nedzsem
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2016. Jun. 06.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nedzsem Empty Re: Nedzsem

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jún. 06 2016, 15:08

Osu!

Elfogadom az előtörténetet. Egészen megmacskásodott a hátam No

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. Összesen 5 pontot oszthatsz rá az árnyharcos alapra, ami így néz ki:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.