Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Virágmező] Üveggolyók

4 posters

Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Strea Kedd Május 10 2016, 13:58


Üveggolyók

Résztvevők: Yuuki, Alex, Ozirisz

Hogy melyiktek hogyan s miként jutott ide, azt ti tudjátok, de egyvalamit mondhatok: verőfényes napsütés, igazi tavaszi délelőtt, Floria külterületén pedig mindig ácsorog pár árus, akik szebbnél szebb virágokat árulnak az arra járóknak. Jöhettek együtt vagy találkozhattok itt is, azonban alighogy beszédbe elegyedtek, az Észlelésetek rögtön Hallgatózást jelez. Sokan márpedig nincsenek körülöttetek: pár npc és sétálgató párocska, távolabb egy fa alatt játszadozó gyerekcsapat, illetve egy padon ücsörgő, újságot olvasó úr - a pad mögött pedig egy lány, aki ahogy ránéztek, kuncogva guggol le a pad alá.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal0/0[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 11 2016, 10:22

Alex elhívta Ozit. Hogy miért? Hát ismerik egymást az oké addig, de nem volt még érkezése mindenkivel kicsit jobban megismerkedni, kicsit több időt tölteni kettesben, kicsit fiús talit tartani, aztán valahogy melléjük került Yuuki és minden terve felborult. Bár nem mintha kőbe lettek volna vésve, de egy lány jelenléte azért megváltoztatja a dolgokat. Ugye Al növényes, és egy ideje már gondolkozik azon, hogy felkérje Yuit. Tanítsa már ki potisnak. Jól jönne egy ilyen tudás, amikor kellenek a hp-k. Bár neki ott van a fejpánt nem hagyatkozhat pusztán csak arra. És ezért a gondolat. Leadja az érces jártasságát egy potionosért. Hinarinak még nem mondta, mert nem is végleges döntés, még emészti, lehet elveti mire felmerülhetne, de azért eljátszadozott vele. ennek okán pedig több növényes zacsit akar hazavinni. Elemezgetni, utána nézni mik vannak még. Innen Yui. De most ne őróla beszéljünk. Egy kedves kislány a partnerük, aki egy előnyös hajfestésen ment keresztül. Krhm. Azért Hinának eredeti van. ˇ^ˇ
Meg hát Ozi. Így értek el Floriáig, meg a kislányig a padon. Elsőre megrezzent Al, Kuromajo jutott eszébe, de a lány nem az a fajta aki mindenki előtt támadná le, inkább megvárja amíg egyedül marad és elvonszol- nahmindegy. A kis lányka viszont cukin nézett ki és elbűvölően kuncogott. A pad mögé bújni pedig az utolsó volt ahhoz, hogy a fiú integessen neki. Észrevette ám. x3
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal5187/5300[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Május 15 2016, 11:26

Eredetileg nem terveztem társaságot magam mellé. Úgy gondoltam, hogy egyszerűen csak elmegyek floriába és szedek egy rakat növényt a potionjaimhoz, hogy legyen raktáron. Eddig eléggé elhanyagoltam de Cerys szerint nagyon is fontos, hogy minél több legyen nálam. Életmentő lehet. Én magam viszont sose szerettem őket használni harc közben. Nem tartottam tiszta küzdelem de újdonsült mentorom lehurrogott, hogy ha komolyan a bűnözők ellen akarok küzdeni felejtsem el ezt a „bushido baromságot”, hogy az ő szavaival éljek. Még mindig nehéz felfogni, hogy egy macska tanít engem aki amúgy egy alakváltó és egy egész komplett történetet amit képtelenség lett volna a számomra nem elhinni, de arról majd máskor. A lényeg, hogy egymagam akartam elindulni aztán valahogy Ozival és Alexel kötöttem ki. Oké, a hogyan kérdésre egyszerű a válasz. Éppen halottam mikor erről beszéltek így hát ha már úgyis oda tartanak, hát miért is ne mehetnénk együtt? Például, hogy Alex kifejezetten férfi bulit akart amiről én persze nem tudhatok vagy tudhattam és majd ő ki fejti ez mennyire látszott meg rajta út közben. :3
Lényeg a lényeg, hogy megérkeztünk úti célunkhoz és szinte azon nyomban valaki el is kezdett kémkedni utánunk. Első gondolatom az volt, hogy valami ármánykodó gyilkos lehet, hisz a Jl három oszlopos tagja együtt merészkedett ki valahová és rajtunk akarnak ütni. A vad képzelgés azonban nem állta meg a helyét és csupán egy lány figyelt minket aki kuncogva guggolt a pad mögé, ahogy Alex Integetni kezd neki. Úgy nézett ki inkább csak játszani szeretne így hát megkísérlek odasétálni hozzá és leguggolni vele szembe.
- Szia. ^^
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal7230/7300[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Május 16 2016, 21:18

Kissé meglepődtem, amikor Alex elhívott. Bár, az igazat megvallva, én is gondolkoztam rajt, hogy én hívom el beszélgetni, vagy sörözni, vagy valami ilyesmi... Annak ellenére, hogy céhtársak vagyunk, csak felületesen ismerem a srácot, és valószínűsíthető, hogy ő is alig tud rólam valamit. És nem ő az egyetlen a céhben... Azonban a múltkori kazamata-írtás folyamán úgy vettem észre, hogy valami nyomasztja. Kisebb-nagyobb koncentrációs-támadáselvétős szituációk, amik szerintem legalábbis ilyesmit jelenthetnek. Ha az ember nem tud teljesen ráhangolódni a harcra, akkora mozdulatai kevésbé pontosak, a rendszer is egyre kevésbé segít egy-egy támadás bevitelében, és hasonlók... Aztán lehet, hogy semmi ilyesmi nincs a háttérben, csak túlkombináltam a dolgokat, ahogy mindig is szoktam...
Aztán egyszer csak felbukkant Yuuki is. Még a végén céhküldire fogunk menni? *.*
Végül kikötöttünk Floriában. A növények mindig jól jönnek, és a küldetések sem nehezek. Többnyire veszélytelen, gyűjtögetős-földművelős feladatokat osztogatnak, de ettől független nem szabad őket félvállról vennünk. Mint legutóbb, amikor mint a zombi, úgy mászkáltam a gondolataimba mélyedve, és reflexből felvettem az első útbaeső küldetést, és alig emlékeztem a feladatból valamire is. Pixeles virág... Na meg az a beszélő virág...
- Mi a szösz? - szólaltam meg, amikor bejelzett az észlelésem. Forgolászok körbe, ki szórakozik, de Alex már meg is találta a forrását. Egy kislány, aki a pad mögé bújva kuncog. Mi a manó?
- Hogy szúrtad ki ilyen gyorsan? - kérdeztem a fiútól. Yuuki pedig szép nyugodtan odasétált hozzá. De az viszont mindenképp érdekelne, hogy miért is kíváncsi ránk ennyire? Vajon minket akart kikémlelni, vagy csak a frissen vett jártasságait próbálgatja, esetleg unatkozik és így akarja elütni az időt? Mindenesetre furcsa, ilyesmiben még nem volt részem... vagy csak korábban nem figyeltem fel ilyenekre?
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal19096/10100[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Strea Kedd Május 17 2016, 13:25


Al kap egy visszaintegetést x3 Aztán a lányka fel is áll a pad mögül; látszólag tetszik neki, hogy észrevettétek és még közeledtek is feléje: vidáman köszön vissza Yuukinak, illetve a két fiúnak is, ha hallótávolságon belülre kerülnek. Majd mintha nem tudná, hogyan is folytassa, talán tényleg szégyenlős, vagy csak tetteti? Végül csak halkan elneveti magát:
- Ti kedvesek vagytok ^^ ... Tudjátok mit? Játsszunk, bár... - bizonytalanodik el, és néz végig rajtatok - Nem szoktatok üveggolyókkal játszani, ugye? Pár lánynak van de ők nem adnak, én meg nem találok - fújja fel az arcát - Pedig odakint a mezőn találták ők is. Ilyesmik, nézzétek - vesz elő a zsebéből egyet, és mutatja körbe - Ilyen nincs ám a boltokban, és máshol se... De ti találtok nekem, ugye? - csillan fel a szeme - Sokat, jó sokat, és akkor játszhatunk! Adok cserébe növényeket, abból úgyis van nekem rengeteg - hadarja lelkesen, és ha beleegyeztek, még el is sétál veletek Floria határáig, hogy megmutassa, merről szokták hozni a golyókat. A mezőre viszont nem megy ki, de ameddig még lát benneteket, integet, ha visszafordultok. Indulhat tehát a keresés Wink

Nagyjából 4 nap alatt szeretném, ha írna mindenki, hogy tudjuk tartani a 20 napot. Illetve még annyi, hogy ötletelőzhettek, keresgélhettek bármilyen terepen amit csak jónak gondoltok, de egyelőre ne találjatok golyókat. Köszi!
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal0/0[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Halász Alex Kedd Május 17 2016, 14:15

- Hát izé, pont arra néztem owo. - Válaszolt Alunk Ozinak a kérdésére. Aztán Yuuki oda is ment, köszönt és a kislány nagy hévvel szinte lerohanta őket. Ez nem valami direkt küldi, de egy kislány kér tőlük segítséget, és egy kislánynak segíteni kell \o/ Főleg ha cuki. ^^ - Persze, hogy segítünk! x3 - Mosolygott rá a szőke hercege : 3 - Neked is szia. ^^ - Szerette a gyerekeket. Ha neki lesz, biztos ilyen kis vidám vadóc lányka fog jutni akit elvisz majd aikidozni, hogy meg tudja védeni magát a gonosz fiúktól. owo
- Találunk amennyit találunk. Biztos el vannak rejtve Wink - Megsimizi a lány buksiját biztatásképpen. - Megyünk? Szép napsütéses idő van egy kis keresgéléshez. :3 - Majd újra a lánykához fordul.
- Hogy hívnak? Én Alex vagyok, örvendek. ^^ - Ha a többiek is beleegyeztek a mini "kalandba" a kis lányka, akinek azóta feltehetőleg a nevét is megtudták már, elkísérte őket ahhoz a helyhez ahol az üvegolyócskák lehettek, de ő maga nem ment utánuk ami furcsa is volt meg érthető is.
Talán fél a moboktól. ilyen pici lánykának nem kéne élethalálharcot vívnia. Talán ezalatt a bő három év alatt egyszer sem mert kimenni és a többiek igen, és ezért nem adnak neki, mert nem tartják rá jogosultnak. Ch, pedig ő látja ésszerűen. Minek haljunk meg pixelekért?
De a kis golyócska megtetszett a drágának,, és játszani szeretne. És ezt Al megakarta neki adni.
Megsajnálta.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal5187/5300[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Május 19 2016, 04:15

- Áh értem – válaszoltam Alexnek. Majd elindultunk a kislány felé. Kicsit meglepődtem, ahogy kb. letámadott minket, hogy keressünk neki üveggolyókat.
- Elég irigyek azok a lányok, hogy nem adnak - jegyeztem meg. De vajon mit kezdenek az üveggolyókkal? Miért éri meg nekik felhalmozni? Az tény, hogy eddig még én sem láttam hasonlót Aincradban, pedig elég sok helyen megfordultam, boltokban sem lehetett látni, sőt még a Kezdetek Városának a piacán sem, pedig ott aztán tényleg van minden...
Közben Al már felvetette, hogy keresgéléshez való idő van.
- Segítünk, remélem találunk mi is – szólaltam meg újra, majd ha mindenki kész volt az indulásra, akkor neki is kezdtünk. Azonban amikor a kislány Floria határánál lemaradt, újra elkezdtek kattogni a fogaskerekek. A védett területen kívülről származnak az üveggolyók. Lehet, hogy valamelyik itt őshonos mob ejti legyőzésekor őket? Nincs kizárva, de nem túl valószínű. Már egy jó ideje, hogy meg van nyitva ez a szint, és akkor már egy ideje felbukkantak volna a piacokban is a golyók. Szóval akkor nem egy szokványos mob ejti. Talán egy ritka mob? Á, azokból alapból nincs sok, szóval akkor igazi ritkaság lenne, és valahol megmagyarázná, hogy miért ragaszkodnak hozzá annyira. Egy-egy ritka mobra van hogy órákat kell várni, hogy respawnoljon...
Lehet tényleg annyira egyszerű lenne, hogy csak keresgélnünk kell? Nincs kizárva semmi... Közben figyeltem a fűcsomókat, egy-egy csillogásra-fénytörésre kicsit megálltam, majd miután meggyőződtem róla, hogy semmi, lépdeltem tovább. A bokrokat is átnéztem, amik útbaestek. Épp az egyik mellett guggoltam, amikor láttam valami csillogást.
- Ha jól sejtem, akkor ezek nem teremnek minden bokorban, ugye? - kérdeztem a többiektől, majd benyúltam azért a csillogó valamiért, amikor... - Heee – ijedtemben hátestem, majd láttam ahogy egy nyuszi előugrik a bokorból, és pár pillanat múlva felhúzza a nyúlcipőt és menekülőre fogja...
- Csak egy nyúl... - keltem fel – Erre nem számítottam....
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal19096/10100[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Pént. Május 20 2016, 17:56

Közvetlen kis leányzó. Talán pont Alex miatt, nem tudom. Minden esetre nem csak, hogy viszonozza a közeledésünket de még játékra is invitált. Ahogy megmutatta nekünk az „üveggolyót” eléggé meglepődtem. Nem ilyesmire számítottam és ez a valami sokkal inkább hasonlított egy fekete gyöngyre mint sem egy üvegből készült golyócskára. Al már megadta a választ a kérdésre és én is bólintottam egyet megerősítésként, ezzel pedig neki is vághattunk a keresésnek ám még előtte.
- Kölcsön kérhetem a golyót? Afféle mintának a kereséshez. Ígérem vissza adom. – Mosolyogtam rá és ha nem volt ínyére akkor a rövid út alatt még sétáltunk a kis tárgyat tanulmányoztam, tapogattam és jó alaposan körbe forgattam és egész addig teljesen le is kötötte a figyelmem még Ozirisz nem kiáltott fel. Persze amint láttam, hogy csak egy nyuszi hozta rá a frászt a kezdeti riadalmam gyorsan elillant és halkan kuncogtam magamban. De volt valami abban amit előtte mondott.
- Valószínűleg nem. Az üveggolyók nem teremnek sem a bokrokban sem pedig máshol. Abban sem vagyok benne biztos, hogy ez valóban üvegből van… - Tartottam a nap felé hátha átvilágítja és látom a belsejét. Ha viszont jó volt az elgondolásom akkor a tudtomon kívül én is Ozirisszel értettem egyet és ezek jó eséllyel valamilyen mobból származnak. Sőt, nem is belőle hanem inkább tőle. Nem hiszem, hogy azok a lányok kis golyócskákért jönnek ki szörnyeket ölni, főleg nem egy magasabb szinten ahol azért már veszélyesek az itt élő lények. De az is elképzelhető, hogy egyszerűen én komplikálom túl. Mostanában szokásom.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal7230/7300[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Strea Pént. Május 20 2016, 23:28


Yuuki a kölcsönkapott golyót tanulmányozza, Ozi pedig elvágódik egy bokorból kiugró nyuszitól. Majd a bokorból kiugró nyuszi vágódik el egy kis emelkedő tetején, és bukcsázik le hozzátok, hogy aztán riadtan elszaladjon - ha pedig megnézitek, mitől, lehet, hogy követitek is a példáját, a hely ugyanis eléggé nyálkás, ráadásul lejt is.
Jah, meg pár darab ilyesmi is végignézi a műsort. Sima, piros indikátoros, nem túl nagy mobok, és ahogy meglátjátok őket, a kemény 2-es gyorsaságukkal igyekeznek bemenekülni a magas fűbe. Elég sok életük van, így nem tudjátok egyből lenullázni őket - de minden ütés után elejtenek egy szemet, persze rendületlenül haladva tovább.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal0/0[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Május 24 2016, 07:41

Mondhatni elég vicces látvány volt ahogy a menekülő nyúl szépen legurult az emelkedőről ám ha jobban megnéztem annyira nem is volt vicces. Nem csak szerencsétlen jószág de az egész emelkedőt is valami nyálkás és nem mellesleg csúszós izé borította. Ám a jéghegy csúcsa a hozzájuk tartozó torz lények akik amint megláttak futásnak (csúszásnak?) eredtek.
- Már megint nyálkák… - Jegyeztem meg egy igen erős fintorral. Még mindig aktívan élt bennem a nyálkás kazamata emléke. Csúszós, büdös, ragacsos, nyúlős és minden egyéb amivel csak undort lehet kiváltani az emberből. De még mindig lehetett tovább fokozni ugyanis a sokszemű csigaizé nevét nem meghazudtoló sebességgel indult neki és no lám csak miket nem potyogtattak maguk után?
- Megvan, ők dobálják az üveggolyókat. – Kiáltottam el magam és azzal a lendülettel indultam is meg az emelkedő felé. Tudtam, hogy csúszik és volt is egy tervem. Szépen leszúrom a kardom a földbe, majd utána a másikat és annak segítségével haladok majd. Aha, a probléma az volt, hogy már nem kard van nálam hanem bot amit azért nehéz leszúrni bárhova is. Na ennek fényében a következő jelenet zajlott le. Azzal a lendülettel ahogy előkaptam a botot és állítottam volna bele a talajba, úgy slisszant félre, egyenesen a lábaim alá, én pedig ezzel párhuzamosan dőltem előre méghozzá arccal bele a nyálkába és csusszantam Ozi lábai alá és hacsak nem állít meg vagy ugrik félre akkor nagy valószínűséggel el is sodrom őt Alexszel együtt ha ő is a közelben van. :3
- Eeeew! – Töröltem ki a szememből és a számból a nyálkát, de hogy legyen egy kis öröm az ürömben az egyik bokor közelében is volt pár nyálkás szörnyike és bosszútól szomjasan rohantam oda hozzájuk.
Amire nem számítottam, hogy szerencsétlenek annyira bénák, hogy már-már megsajnáltam ahogy hatalmas erőkkel menekült én pedig nyugodt séta tempóban haladtam mellette és koppintottam rá a fejére.
- Ez tök mókás! – Koppintottam rá megint amitől a lény teste elkezdett remegni mint a kocsonya.
- Pluty. – újabb ütés majd követte egy másik és így tovább. – Pluty, pluty, pluty, pluty....

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal7230/7300[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Halász Alex Kedd Május 24 2016, 22:57

Ozi megijedt egy nyúltól!
Ennyi. Ez volt az a momentum, amikor Alex elkezdett hangosan nevetni. Ez volt az a lényeg, ami elsőre leesett neki, és a többi már nem is lehetett volna ennél viccesebb! Gondolta ő. Dehogy ment tovább, a hasát fogta és, ... semmit nem mondott, csak nevetett!
Vége. Ennyi.
- Meh, mehemehemeh... meh meh meh... - A nyúl tova szaladt, és lebucskázott a domboldalról. - Mehetünk tova ... LOL Láttátok mind? xD - Alnak hirtelen olyan jó kedve lett! A legjobb öröm mindig is a káröröm volt. - Mi ez? xD - Nem lépett se előre se hátra, hacsak nem vesszük azt a fél lépést hátra felé, amit azért volt kénytelen eszközölni, hogy stabilabban álljon nevetés közben. Aztán csigák.
Kis sárga, nyálkás pixelcsigák elégségesnél több szemgolyóval! - Nooooopee, ez mi? - Majd Yuuki bemutatott rúdtáncos jelenete terelte el a figyelmét. Hiába volt még karrierje elején, figyelemre méltó próbálkozás volt. Nem beszélve a szélben szálló szőke fürtjeiről. A napon megcsillant, s mintegy sárga villanás, úgy sodorta el bajtársukat és vele száguldott őfelé is. - Hupsz?! o.O Wehehehehehh, harmadik szintű Súlyemelés katta! : D - Nah jah, ha valakinek hármas súlyemelése van, az meg fogja tudni tartani magát egy bombázó szőke csajszi előtt, meg ... ilyenek.....
Egyszóval megragadta őket és megállítva a csúszó folyamot, bástyaként állt helyt a megpróbáltatásban. LOL Fáradtan nehéz epic leírást kitalálni... owo
A következő jelenetünk már arról szól, hogy mindenki önfeledten nyomogatja a kis sárga csigákat és gyűjtögeti a golyókat magának, megvárva a respanwokat is,... a kislányról persze totálisan elfelejtkezve.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal5187/5300[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Május 26 2016, 08:31

Elég szépen eltanyáltam, egy szimpla, mezei, veszélytelenkis nyuszitól. De honnan is tudhattam volna, hogy a bokorban az a valami csak egy ártalmatlan mob? Persze, ott a látás jártasságom, de kb. dísznek, mert mindig elfelejtem aktiválni. De ki gondolta, hogy egy bokorban is szükséges lenne? Hát én nem, az biztos. Amíg a többiek nevettek az én megijedésem tárgyán és azon a szép nagy hátason amit az imént dobtam, a nyúl riadtan menekült előlünk. Jobban félt tőlünk, mint mi... akarom mondani én őtőle. Aztán szegény szerencsétlen jószág ahogy próbált felmenni az emelkedőn, megcsúszott és megismételte az előbbi mutatványom. Valószínűleg túl kevés volt a nyuszitappancs tapadási együtthatója az itteni érdekes, nyálkás, csúszós terephez...
- A nyulakkal vigyázni kell. A nyúl, akár hiszitek, akár nem, a legerősebb állat. - mondtam a többieknek – És tudjátok miért? Mert sassal a hátán is képes repülni. - próbáva kicsit elterelni a témát a kárörömről, vagy legalábbis egy fárasztó poénnal megmagyarázni az ijedelmem jogosságát.
Majd észrevettünk pár igen érdekes mobot. Csigák. Sárga csigák. És nem az a szemtelen fajta. Épp ellenkezőleg, ezeknek ugyanis több szeme van, mint kéne. ...négy, öt, hat... izé... meg se tudom számolni, úgy csápolnak... de időm sem volt rá, ugyanis amíg el voltam foglalva a csiguszokkal, addig Yuuki az emelkedőre való feljutás közben elcsúszott, majd mivel pont előttem állt, sodort el engem is, aztán a következő képkocka az, hogy Alex szerencsére elkapott minket mielőtt ismét eltanyálok. Hát igen, a nyúltól hátraesni lehet, a csigától meg a csúszást könnyű eltanulni.
Majd miután leküzdöttük az akadályokat, szép kényelmes séta tempóban utolértük a csigákat. Vajon miért nem lepődöm meg rajt... Csak egy kicsit vicces volt, ahogy szegénykék minden igyekezetükkel menekülnek előlünk, és közben azzal a sunyi tekintetükkel visszanéz egy-két szemük, közben csusszan tovább, újra visszanéz... Na igen, elkelne neki egy visszapillantó tükör... Meg némi gyorsaság, mert így teljesen feleslegesen menekülnek, még a reumás lajhár is simán utoléri. Már-már kezdem sajnálni őket...
Körbenéztem, hogy a többiek mit ügyködnek. Yuuki jól szórakozik, csak úgy kopogtatja a mobot, meg gyűjti a szemeket, Alex is jól elvan és gyűjtöget. Bár kicsit kellemetlenül éreztem magam, amikor kicsit megböktem a kardommal a csigát, de mivel ez a feladatunk, muszáj lesz gyűjtögetni. Nincs ínyemre az állatkínzás. Hiába vagyok tisztában vele, hogy egy virtuális valóságban futó programmal van dolgom, és hiába tudtam, hogy respawnolni fog egy idő után, akkor is legbelül zavart. Más mobok kihívást jelentettek, vagy legalábbis megpróbálták magukat megvédeni. Erre ezek meg csak menekülni próbálnak, közben hol hátranéznek, hol csápolnak egy sort, de se visszatámadni, se semmi... Szegénykéket Kayaba elég rossz pontelosztással áldotta meg. De másképp nézve a dolgot, sikerült leküzdenem a rossz érzésem. Ezekből a csigákból kellenek az eldobált szemek, amik kellenek a kislánynak, akitől a megbízást kaptuk. Cserébe kapunk növényeket, amiből potionok és kristályok készülnek. Olyan hasznos tárgyak, amik akár egy szép nap a mi, vagy a bajtársaink életét megmentheti. Azért, hogy valaki megmenekül, pár mob lemészárlása nem nagy ár...
Így, a gondolataimba mélyülve böködtem a szerencsétlenségükre lassú jószágot, és gyűjtöttem be utána az „üveggolyókat”, majd ha elpixeleződött a csigusz, és maradt még a közelben, akkor mentem a következőre, amíg el nem fogytak...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal19096/10100[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Strea Csüt. Május 26 2016, 10:24


Jah, respawnolnak is. Meg itt-ott találtok még, így gyűjtögethettek, amíg csak akartok, aztán ha egyszer csak eszetekbe jut, hogy egy lányka vár titeket a város határában, talán visszamentek hozzá. Egy kávézó teraszán találjátok meg; éppen üdítőt szürcsölget, de ahogy meglát titeket, heves integetésbe kezd, elétek sietve:
- Na, milyen volt? - kérdezi csillogó szemekkel, alig bírva visszatartani a nevetést - Sokáig tartott, az tény, dehát gyorsan telik az idő, ha van mivel eltölteni - kuncog, majd átveszi az egyik zacskót, cserébe a kezetekbe nyomva pár tasak növényt - Nos, most, hogy megvolt a csere, akartok játszani? Van nálam pár, ami nem fekete - folytatja - Ne aggódjatok, azok boltiak ^^ ... vagy nem - teszi hozzá angyali mosollyal, majd fordít hátat és indul el előre egy kisebb tér felé, persze csak ha követitek. Más, kisebb-nagyobb gyerekek vannak már ott, üveggolyókat gurítva az aktuális szabályok alapján, szóval... leülhettek játszani, de más elfoglaltságra hivatkozva akár haza is mehettek. A lány nem fog megsértődni Wink
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal0/0[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Halász Alex Pént. Május 27 2016, 09:47

- Ohh O.O lol... Oké X3 - Le se törölte rendesen a nyálkát, csak annyira, hogy kilásson és ment is csigaszemeket gyűjteni. Persze ezzel a lendülettel egybekötve a kezére ragadt trutyival szépen mesimogatta a lány haját. :3 Nem mondunk olyat, hogy beletörölte, az egy simi volt.... csak beletörlődött a nyálka ^^ Természetesen a kislány előtt is mindhárman trutyisak voltak. Rolling Eyes Azt pedig észre se vette, hogy Yuuki többet szedett. Nem az a versengős fajta o.o
Nem kell mondani, hogy elvoltak egy ideig, amit a kislány meg is jegyzett és láthatóan tudta is, hogy miért.
- Kis huncut! - Tette hozzá Alex. - Tudtad mi? Fogas sárga csigák sok szemmel. x3 elképesztő.... - Szinte mintha egy hullámhosszon lennének ők ketten. A kislány és Al, együtt kuncogtak. xD Valszeg ez a szőke lovag sose fog felnőni. - Persze hogy megyünk, mi másért gyűjtöttem volna egy rakatnyit? owo - A virágmezős gazküldetéses JLesessesesédes vagy mi..... programból üveggolyós játék lett, kis sárga csigák szemeivel... természetesen Alex csillogó szemekkel vetette bele magát, ha jöttek a többiek ha nem....
Pár órával később pedig....
- Hinariiiii *.* - Már messziről lehetett hallani Al vidám hangját, kezében két tenyérnyi kis zsákocskával. - Érdekességeket hoztam \o/ - Le az asztalra a szák, kigurul belőle pár szem... üveggolyó. - Ez kérem hamisítatlan Aincraddi üveggolyó egy cuki sárga csiga "dobja" a virágmezőn. xP - Majd a kékre mutat. - Ez pedig bolti... hüm, vagy nem owo - De van még ott sárga meg piros is. - Ezt lehet hogy befestették a gyerekek, de szépen néznek ki. ^^ Játszunk üveggolyósat *.* Elmondom a szabályokat. :3 - Nem várt feleletet. Teljesen meg volt arról győződve hogy a lány legalább annyira lelkessé vált a hírtől, mint ő. - És ha elfogy könnyen találunk még Cool
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal5187/5300[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Pént. Május 27 2016, 10:14

Ha nem lettem azzal lettem volna elfoglalva, hogy nyakig ússzak a takonyban akkor egész biztosan a fejem fogtam volna Ozirisz viccén, lehet még meg is mosolyogtam volna de első a küldetés! Nem tudom mikor lett ennyire fontos, de lényegtelen.
Maga a csúszás ha mondhatom ezt, elég jól sikerült mert kapásból Ozit is elsodortam és még Alexot is sikerült volna ha éppenséggel nem menőzik és állít meg mindkettőnket és még az orrunk alá is dörgöli.
~felvágós! ~ Gondoltam magamban és a földről felszedtem egy maréknyi nyálkát, illetve amennyi megmaradt a kezemben és azt nemes egyszerűséggel Al képébe vágtam.
- Nem fair, hogy te nyálka nélkül maradj. A JL-es összetartás megköveteli, hogy te is tiszta tutyi legyél. – Ült ki egy mosoly a szám szélére, de egyáltalán nem az kedves vagy viccelődös fajta. Sokkal inkább emlékeztetett arra az ördögi és gonosz elégedettséggel telitett vigyorra amit a szociopata ejt meg szerencsétlen áldozatának. A féltékenység kihozzam belőlem a legrosszabbat, de azért szeretlek. :3
Innentől fogva pedig a feladat gyerekjáték volt. Szó szerint mert láthatóan mindenki élvezte szegény csigaszerűizék módszeres agyonverését és szerintem nem túl nagy meglepetés, hogy a szemem sarkából mindig Alexet figyeltem, ő mennyi golyót szed és feltett szándékomban állt többet összeszedni.
Na igen az idő csak úgy repül mikor az ember próbálja legyőzni „riválisát” így nem csoda, hogy a lányka megjegyezte, milyen sokáig is tartott. Cserébe ő is elszipkázta az időnket azzal, hogy leültünk vele játszani. Megvan az előnye annak, hogy kislánynak nézek ki mert így még csak kise lógtam a játszadozó gyerekek sorából, nem úgy mint a fiúk ami egy halk kuncogásra is késztetett mikor ez játék közben feltűnt és amit sose fogok elmondani, hogy kifejezetten tetszett mondvacsinált riválisom ezen oldala. A céhházban pedig lehet, hogy pont ezért nem borítottam ki az én üveggolyóimat a földre mutatva, hogy én sokkal többet szedtem. Kifejezetten aranyos a lelkesedése így végül csak óvatosan letettem mellé a saját gyűjteményem és elmentem zuhanyozni. Visszagondoltam a sok nyálkára… brrr…
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal7230/7300[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Május 28 2016, 22:17

Gyűjtögettünk, elég rendesen, azt meg kell hagyni. Mindannyiunk már-már kereskedelmi mennyiségű csigaszemet szedett össze, amikor végül is visszaindultunk a lánykához. Az egyik kávézó teraszán üdítőzgetett éppenséggel, és nem csodálkozom rajt. Szegénykét elég rendesen megvárattuk, de nem hiába, elhoztuk neki az üveggolyókat, és nem is keveset. Persze ahogy a többiek is, úgy én is megtartottam egy részét, ki tudja mikor jöhet jól. Akár csak játszani, de ha egy másik küldetéshez is tartoznak... Nem kicsit lennék pipa, ha belebotlanék valahol Aincrad túlsó végén egy NPC-be, aki ezeket a csigaszemeket valami ritka holmira becseréli, és akkor futhatnék vissza ide, Floriába.
Aztán egy kicsit leültünk a lánykával üveggolyózni, avagy néhanap kell egy kis lazítás. Első ránézésre nem tűnt vészesnek maga a játék, de arra nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lenne eltalálni egy üveggolyóval egy másikat. Pedig van FK-m is bőven, de úgy látszik ehhez valami más stat kell. ÜK (üveggolyó kezelés)? Vagy csak egy kis gyakorlás. De ahhoz képest elég jól elszórakoztunk.
Összességében jó nap volt. Két céhtársamat kicsit jobban megismertem, segítettünk egy kislánynak üveggolyókat szerezni, megijedtem egy nyúltól, estünk-keltünk, csápoló csigákat püföltünk, üveggolyóztunk. Na meg persze sokat nevettünk. Mondjuk az a nyálkába esés nem kellett volna, de ezt leszámítva bőven megérte.
Azonban egy elborult ötlet kezd körvonalazódni a fejemben. Vajon lehet mobot „szállítani”? Milyen lenne már, ha az egyik ilyen csigaizét befognánk és valahol a céhház udvarán egy elkerített részben tartanánk? Meglenne a helyi üveggolyó-farmunk. *.* Mint valami játékgépet, csak rásóz az ember egyet és már adja ki az üveggolyót. Ha meg elég nagyot kapna szegény, akkor meg Jackpot. Persze vigyázva arra, hogy nehogy véletlen kivégezzük, mert akkor mehetnénk másikért.
Persze, ha egyáltalán lehetséges az ilyesmi, egy mobot elsétáltatni 19 szinttel lejjebb, bevinni a védett övezetre, nem épp tűnik könnyen kivitelezhetőnek. De azért jó volt eljátszadozni a gondolattal...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal19096/10100[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Strea Vas. Május 29 2016, 11:16


Gratulálok, a küldetést sikeresen teljesítettétek ^^
Jutalmatok fejenként 1-1 tasak gaz és 40+20 arany, utóbbi a sima mob felfedezéséért. Yuuki és Al bármikor felbonthatja a tasakját, amit a bejelentőben jelezzenek majd, Ozirisz pedig a következőket kapta:

4 [T1] Kis Tövisgyökér 1 [T1] Faeno Levél 1 [T1] Tövisgyökér 2 [T1] Vörös Pitypang
2 [T2] Vastag Tövisgyökér 2 [T2] Faeno Ág 4 [T2] Vörös Gomba 2 [T2] Nihil Levél
2 [T3] Nihil Ág 2 [T3] Eknier Levél 1 [T3] Gyilkos Galóca 1 [T3] Gigantikus Pitypang
2 [T4] Faeno Virág 3 [T4] Eknier Ág 1 [T4] Fekete Gomba
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Virágmező] Üveggolyók Exp_bal0/0[Virágmező] Üveggolyók Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Virágmező] Üveggolyók Empty Re: [Virágmező] Üveggolyók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.