Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nezumi] Megismerni

3 posters

Go down

[Nezumi] Megismerni Empty [Nezumi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Pént. Ápr. 22 2016, 11:25

Résztvevő: Nezumi kun
Határidő: Egy hét
_________________________________


Azt tudod, hogy mi az alap szitu.
Keress egy helyet, ahol szerinted a nap süt, de nem világít.
Tovább kérlek magyarázd meg nekünk, hogy hogyan is kerültél a tizenegyedik szintre és miért? Surprised

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Nezumi] Megismerni Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Nezumi] Megismerni Empty Re: [Nezumi] Megismerni

Témanyitás by Nezumi Vas. Ápr. 24 2016, 13:33

Ez is szokásos napnak indult, pár vadkan megölése után Nezumi elégedetten tért vissza a városba és a küldetéseket nézte. Rögtön az első megragadta a figyelmét, bár egy kicsit elégedetlennek tűnt.
- Így már nem is érdekel!
- Miért, mert kevés aranyat ad? A fejlődési lehetőség már nem is számít?
- Számít, de eléggé kevés pénzünk maradt. Nem kellene olyat választani, ami jól fizet?
- Jó lesz ez, fogadd el! Pénzt majd szerzünk máshonnan, a fejlődés a legfontosabb, eléggé le vagyunk maradva.
- Kit érdekel, úgyis én fogom uralni ezt az egész világot. Mindenki majd a talpamat fogja nyalni, csak hogy jobban élhessen.
- Messze van az még.
- Ami késik, nem múlik. Legyél egy kicsit türelmesebb!
- Nicsak ki beszél…
- Egyébként tudod, hova kell menni?
- Nem, de a hangodból ítélve te igen.
- Taft!
- Taft?
- Igen, Taft! Ott köd van, nem igaz? Legalábbis azt hallottam. Szerinted hol süt a nap, de nem világít? Egy olyan helyen, ahol a köd miatt nem látod a napot! Ez Taft!
- Az nem egy másik szinten van?
- És? Nem értem mire akarsz kilyukadni.
- Még sosem voltál másik szinten.
- Egyszer mindent el kell kezdeni. Meg hát ki tudja, lehet, hogy ott rakom le a birodalmam alapköveit.
- Úgy hallottam, ott sok a vörös indikátoros. Biztos, hogy nincs más hely?
- Mitől ijedtél be? Ha látok egyet is, majd elrejtőzök a ködben. Meg gondolj bele, ha sikerülne behódoltatnom őket, egy olyan seregem lenne, amit nem tart vissza az ellenségek lemészárlása.
- Kezdesz nagyon elszakadni a valóságtól! Senki sem akar egy gyenge személy alatt szolgálni.
- Én felsőbbrendű vagyok!
- Bizonyítsd be nekik, a szavad nem elég!
- Be is fogom!
- Hogy?
- Még nem tudom, de ha eljön az ideje, tudni fogom. Most meg irány Taft!
Így esett, hogy Nezumi, a Parazita tulajdonosa, elindult a köddel borított 11. szintre.
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nezumi] Megismerni Empty Re: [Nezumi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Ápr. 25 2016, 12:34

Nos, ahogy te, úgy mások is el tudnak rejtőzni a ködbe. Vesztedre még nem állsz úgy pénzügyileg, hogy észlelésed legyen, és a lopakodásod sem aktív, de az az egyetlen szintecske rajta ettől nem védett volna meg.
Egy kéz suhint végig a parazitán. Mintha csak egy háziállat lenne. Egy öleb. Majd a hang ami követte, közeli volt, nyugodt és csendes. De ha megfordulsz csak a vöröslő szemeivel találkozhatsz.
- Kedves teremtés. Szereted? - Felkacag, de gonoszul. - Mit keresel itt? - Nem látsz fölötte indikátort viszont. NPC kell legyen. Vagy csak haluzol, mi? o.O

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Nezumi] Megismerni Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Nezumi] Megismerni Empty Re: [Nezumi] Megismerni

Témanyitás by Nezumi Hétf. Május 02 2016, 13:47

A 11. szint hű volt hírnevéhez, Nezumi szinte az orráig sem látott. Persze ebben van némi túlzás, de tanácstalanul forgolódott, és próbált rájönni, merre kellene mennie.
- Az lesz az! – kiáltott fel, és random az egyik irányba mutatott. – Arra megyünk!
- Ezt mire alapozod?
- Csalhatatlan megérzéseim vannak. Tudom, hogy arra kell mennünk.
- Csak légy óvatos!
- Mint mindig.
- Nem úgy, emlékszel, hogy egyszer már sikerült elveszíteni a karod?
- Vissza is szereztem!
- Igen, de ez nem a te érdemed volt.
Nezumi sértődötten ballagott tovább, nem mondott semmit, ami szokatlan volt tőle, Odin próbált hozzá beszélni, de feleslegesen. Csendesen telt az idő, míg egy rejtélyes idegen meg nem zavarta. Végigsimította Parazitát, majd kérdésekkel bombázta őt. Hangja hűvös volt, Nezumit ki is rázta a hideg, próbálta megkeresni, de csak egy vörös szempárt tudott kivenni a ködben. Nyugalmat erőltetett magára, majd válaszolt.
- Nagyon szeretjük, olyan, mintha a részünk lenne. Miért érdekel? Te is szeretnél egy ilyet? Nem adjuk oda! Ne is álmodj róla!
- Nyugodj meg, nem fogja elvenni.
- Nem lehetek elég óvatos, te mondtad, nem emlékszel?
- Rossz előérzetem van, mennyünk innen, de gyorsan.
- Nem hiszem, hogy ártani akarna, nem látok indikátort a feje fölött, sem az életcsíkját, ami jelezné, hogy harcolnunk kell vele.
- A szemein kívül semmit sem látsz. A kacaja is hátborzongató, kérlek, menjünk!
- Nem! – jelentette ki, majd az idegen felé fordulva a második kérdésére is válaszolt. – Ki tudja, lehet, hogy pont téged kerestünk. Az is lehet, hogy egy helyet akarunk, ahol sütkérezhetünk a nem világító napon.
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nezumi] Megismerni Empty Re: [Nezumi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Csüt. Május 05 2016, 10:29

Végighallgat téged türelmesen, vagy még jobb szó lenne rá a rezzenéstelenül. Mintha amíg nem szólal meg addig nem is létezne, csak a szemei, amik világítanak. Szinte sütnek, égetik a bőrödet, de ez nem valós érzet. Nem sebződsz tőle. Sőt, itt nincs is fájdalom, mégis ez a gondolat megfordul a fejedben. Aztán amikor az utolsó szót is kiejted a szádon, amikor elhallgatsz, hogy megtudd amit kérdeztél, éktelen őrjöngésbe kezd! talán a szó maga, vagy a kérdés, a nap megemlítése váltotta ki ezt belőle, vagy talán te magad? Egy kalandor, aki valami érdekessel utazgat?
- Add ide! - Ordít, közelebb jön, el akarja venni, rángat, de még mindig csak a szemeit látod, és néha, egy-egy pillanatra a szájüreget, ami inkább egy fekete űr. Elnyújtva, egy hosszú "Ó"-t formálva. - Add ide! ADD IDE! ADD IDE ADD IDE ADD IDE ADD IDE  ADD IDE ADD IDE ADD IDE ADD IDE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAA
AAAAAA
AAAA


//Hallod, kivel beszélget Nezu? Azt hittem eddig, hogy a Parazitával, de már nem vagyok benne biztos XD //

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Nezumi] Megismerni Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Nezumi] Megismerni Empty Re: [Nezumi] Megismerni

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 03 2016, 11:22

Inaktivitás miatt lezárom a küldetést, 14 exp és 20 arany Nezumi jutalma.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nezumi] Megismerni Empty Re: [Nezumi] Megismerni

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.