Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezumi

2 posters

Go down

Nezumi Empty Nezumi

Témanyitás by Nezumi Pént. Aug. 28 2015, 13:17

Minden azzal a tábortűzzel kezdődött. Nezumi belenézett, és bekebelezte a félelem. Azóta minden egyes éjszaka felriadt, úgy, mint most is, úszva az izzadtságban. Parazitás kezét a bal szeméhez emelte, fájdalmat érzet a körülötte elhelyezkedő sebéből, vagyis nem érezte, hiszen nincs fájdalomérzet, csak emlékezett rá.
Odin álmos hangon, morcosan szólt hozzá, szerette volna megoldani ezt a problémát.
- Mi van már megint? Nem unod még?
- Kuss, nem én kértem ezt. Ezek az álmok… félek tőlük, Odin, félek!
- Mond el, pontosan mit álmodtál!
- Minek? Nem akarom! Hiszen tudod magad is nagyon jól, te is láttad…
- Láttam, de azt akarom, hogy te mond el!
- Legyen. – hunyta le a szemeit. – Egy másik világban vagyok, te azt hiszem nem vagy velem. Fura, teljesen más stílusú házakat látok, van, amelyik magasabb, mint itt a nagyobb fák. Egyszer csak egy kiáltás: „Segítség! Valaki segítsen!” Én odaszaladok, ami hülyeség, nem segítenék egy ismeretlennek, ha nincs jutalom. Szóval odaszaladok és egy égő házat látok. A nő mondja, aki a segítséget kérte, hogy a lánya bent ragadt, a tűzoltók meg még nem érkeztek ki. A lángok még nem terjedtek el, legalábbis úgy tűnik, hát berontok az ajtón. Kiabálok, hátha ad magáról valami életjelet, majd az emelet felől hallok valamit. Felrohanok a lépcsőn, és kicsapnak a lángok, leomlik a plafon. Még sikerül elugornom, így nem sérülök meg, majd meg is találom a kölyköt. Újabb lángok, már körülvettek minket, nem látok semmi kiutat. A lányt beburkoltam a kabátomba, és szorosan ölelve próbálom kijuttatni. Érzem, ahogy éget a tűz. Fáj! És felébredek.
- Nem ismerős ez neked valahonnan?
- De B***meg, minden kib****tt éjjel ezt álmodom!
- Nem így értettem, nem rémlik, hogy korábban ez tényleg megtörtént?
- Miről beszélsz? Én nem vagyok ilyen jótét lélek, hogy mások után tűzbe fussak!
- Most lehet, hogy nem, de az voltál. Ez nem álom, ez emlék.
- Honnan veszed?
- Tudom, hozzáférek minden emlékedhez, nem rémlik?
- De elvesztettem az emlékeimet, nem férhetsz hozzá…
- De igen!
- Akkor mutass többet, tudni akarom, ki voltam.
- Nem, nincs itt az ideje! Nem véletlenül nem tudod felidézni őket. Az is csoda, hogy ezt sikerült.
- Akkor ez már mindig így lesz? Te ismersz engem, és nem segítesz rájönni, hogy ki voltam?
- Mit számít a múlt, ha nincs köze a jelenhez.
- Mindig köze van a jelenhez! És ezzel nem segítesz!
- Győzd le a félelmed, az segíteni fog!
- Nem tudom!
- Mitől is félsz egyáltalán? A tűztől?
- Igen, attól is.
- Felesleges, lehet, hogy régen a legnagyobb ellenfeled volt, most viszont a szövetségesed. Nem árt neked!
- Ezt hogy érted?
- Ennyire figyelmetlen vagy? Nézd már meg a képességedet. Már mióta ott van, csak el kellene olvasnod!

Man in the fire
Nezumi teljesen immunis mindennemű tűzsebzésre, és a forróságot is remekül tűri.
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nezumi Empty Re: Nezumi

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 30 2015, 11:08

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.