Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mézeskalács házikó

+3
Yue
Blue-Eyes
Yuuki Asuna
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mézeskalács házikó - Page 2 Empty Re: Mézeskalács házikó

Témanyitás by Shota Pént. Dec. 17, 2021 2:41 pm


Ez a csaj nem volt egy szószátyár típus, ám ez a Shota-féle srácoknál inkább előnyt jelentett, semmint hátrányt. Ráadásul nem küldte el vagy pofozta fel őt már az elején, így a harcművész méltán érezhette, hogy nyeregben van. Kissé közelebb húzta a székét a másikhoz, úgy villantotta rá sármos mosolyát és még az érkező kérdés sem zökkentette ki túlzottan:
- Ezesetben igencsak szerencsés fickó lehet - kacsintott a másikra és flegmán a lányra emelte tekintetét, egyik kezét a zsebébe süllyesztve - Ám feltételezem, hogyha létezne ez a szőke herceg, nem fárasztanád magad a velem való beszéddel. Kivéve, ha én vagyok az a herceg, nos, barna kiadásban - mosolygott vissza a csajra, meg sem próbálva szerénynek vagy visszafogottnak tűnni. Nem, ez nem Shota műfaja volt; ő úgy adta elő magát, ahogy épp nem szégyellte és ez a magabiztosság némely csajoknak bejött, másoknak pedig nem - igazából bőven volt a világban (és Aincradban is, szerencsére) elég nő ahhoz, hogy a férfiút ne nagyon zavarja a mellélövés lehetősége, hiszen rengeteg lehetősége volt, ha nem épp itt, ebben a fogadóban ennél a csajnál, akkor majd este vagy holnap egy másikban. Shotát sosem tudták letörni az elutasítások, amíg volt B, C és D terve aznapra.
- Amennyiben nincs programja a hölgynek a továbbiakban, felajánlhatom a szolgálataimat - folytatta egy kis szünet után és egy kissé kiemelte ágyékát, bár ez ülő helyzetben, egy fél asztallal kettejük között aligha volt látható a másik szmára. A feketehajú szépség vidám, már-már egyenesen játékra hívó mosolya bizony hamar felbátorította a srácot és Shota tényleg úgy érezte, hogy van esélye nála. Mondjuk egy jó kis hancúrozásra a fogadó felső emeletén, de bármi másra is talán, ami mindkettejük érdekeit kiszolgálhatná. Már csak az volt a kérdés, erre mit lép a másik.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mézeskalács házikó - Page 2 Empty Re: Mézeskalács házikó

Témanyitás by Moxie Hétf. Dec. 27, 2021 8:02 pm

Amint megérkezett a kérdésemre a válasz, újfent leraktam a bögrém az asztalra, ami mögé ezidáig bújtam, majd folytattam a csevejt.
-Nos talán, ha nem játszana folyton vele, akkor lehetne szerencsés is. - vittem tovább a gondolatot a képzeletbeli lovagról, akire sose vártam - Ki tudhatja? Ez a merész kijelentés azért függ néhány apró dologtól, hisz még csak most találkoztunk. - egyelőre nem töröm meg az önbizalmát, bár szerintem pont azzal állok szemben, akinek nem is igazán lehet. Valószínűleg, ha most elhajtanám akkor repülne is rá a következő “áldozatra”. Az fogadó egyelőre még rejtve tartja azt a billogot, ami álltalában megakadályozza, hogy ennyire egyszerűen bájcsevegjek bárkivel is, hisz még a bátrabbak is óvatosan közelítenek meg, mikor egyértelműen kivehető, hogy kik közé is tartozom.
-Ohh... és még is mifélék lennének azok a szolgálatok? - kérdezem sokat sejtetően, közben pedig kíváncsian dőltem előre és támaszkodtam rá az asztalra. Megtartva az eddigi játékos hangulatot egy kicsit fokozottabb formában.
-Tudod elég régóta ülök már itt és kezdek már elmacskásodni. - nyújtózom el az asztalon, eltolva magam elől a tányért és a bögrét közben - De szerintem, te is játszani akarsz. A kérdés itt az, hogy mennyire vagy hajlandó megdolgozni érte?
Közben vissza felülök rendesen, a balkarom az asztalon fekszik, míg a másik kezemmel a fejem támasztom, közben érdeklődve félre biccentett fejjel, sokat sejtető tekintettel és az eddiginél is hívogatóbb mosollyal az arcomon. Természetesen ez még véletlenül sem egyenlő a teljes győzelemmel számára, hisz még, ha majd bele is megy abba, amit kitaláltam az még nem vonzza megával azt, hogy a végén ténylegesen is megkapja a trófeát, ez majd csak út közben fog eldőlni részemről.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mézeskalács házikó - Page 2 Empty Re: Mézeskalács házikó

Témanyitás by Shota Szer. Jan. 12, 2022 3:34 pm


Shota egyelőre nem tudta, valójában mennyire is merész volt a legutóbbi kijelentése és talán így is volt jó: tetszett neki a csaj, hogy nem volt beszari, sőt, még kacérkodott is vele, így aztán arcán leplezetlen vidámság ült, miközben kissé előrébb hajolt és bólintott rá a kijelentésre. Ekkor már egészen közel voltak egymáshoz, a feltett kérdés pedig kiváltott a fiúból némi további önbizalmat is, márha lehetett többet ennél egyáltalán. Bizony, Shota nyeregben érezte magát. Mivel nem az asztal teljesen átellenes oldalán foglalt helyet korábban, hanem egy kicsivel a lány egyik oldalához közelebb, így most gond nélkül tudta előrenyújtani a kezét és tenyerét finoman ráhelyezte a másik combjára, miközben tekintetét a nőébe fúrta:
- Egészen sokféle, de mindenképpen kellemes - felelte lehengerlőnek szánt mosollyal és ahogy a másik kifeküdt előtte az asztalra, Shota szabad kezével ujja köré csavarta a nő egyik tincsét és érezte, ahogyan egyre inkább izgalomba jön a másik hozzáállásától és a szavaiból áradó vágytól. Úgy tűnt, ide a különleges frissítő itala sem szükséges; megy ez anélkül is - ami mondjuk cseppet sem volt meglepő, sőt mi több.
Shota pedig egyértelműen játszani akart.
- Nos, az majd kiderül - mondta, tenyere pedig egyszersmind feljebb vándorolt a nő combján - Attól függ, mi lenne az a munka - tette hozzá és ha a másik hagyta, az ujjak új utat találtak maguknak a comb felső részéről, persze egyelőre a ruha fölött és azt is csak akkor, ha a csaj nem mondott vagy mutatott ezidáig semmiféle ellenkezésre utaló jelet: a harcművész megtanulta már, hogy minden libának más az ideális sebesség és bár úgy tűnt, ennél a példánynál ez igencsak sebes, de sosem lehetett tudni. És hogy egyikük se volt kíváncsi a másik nevére még most sem? Shotának ez teljesen és tökéletesen megfelelt így.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mézeskalács házikó - Page 2 Empty Re: Mézeskalács házikó

Témanyitás by Moxie Szer. Jan. 26, 2022 5:31 pm

Már-már kezd idegennek hatni az egész jelenet, mégsem érződik rossznak. Talán a saját kis italom tehet róla, amivel kiszolgáltam magam itt, még a felszolgáló nem figyelt, vagy csak kezd előtörni valami olyasmi, amit még nem most szándékoztam kiengedni. Meglehet nem így kellet volna kezdeni, így kissé már elvettem a kedvem a saját ötletemtől. Kezdem kívülről látni a helyzetet és egyben mégis teljes intenzitással érzékelek mindent magam körül. Nem ártana kicsit kiszellőztetni a fejem, hisz valamivel tovább akarom húzni a játékot, a jelenlegi helyzetet elnézve, viszont inkább tűnik úgy, hogy közeleg a vége, ami röpke örömhöz vezetne, de egy bizonyos élvezeti érték kiveszne belőle. Ezen gondolatmenet lehetett az, ami mentén megfogtam az idegen kezét, még mielőtt az jobban elkalandozott volna.
-Talán dobjuk fel egy kicsit a dolgot.
Folytatom a megkezdett játékot, óvatosan felálltam az asztaltól, közben nem engedem el a kezét. Kicsit magamfelé húzom, mielőtt elindulok kifelé, jelezve neki, hogy ha akar követhet, viszont nem erőltetek semmit sem. Rábízom a döntést, hogy követ e vagy sem, akárhogy is dönt én már elindultam és a kabátom magamra öltve kiléptem az ajtón a fogadó elé. Mivel már jó ideje bent voltam a melegben, így hirtelen kissé csípős és kellemetlen volt a kinti hideg, de egy mély lélegzetvétel után már valamivel tisztábbnak éreztem a fejem. A benti meleg már kezdett fullasztóvá válni, tehát jól esik ez a kis felüdülés. Az ablakpárkányról lesöprök némi havat és azt, ami a kezemben maradt golyóvá gyúrom össze, eleinte nem volt vele semmi különösebb célom vagy tervem, de pont ez volt az, ami adott egy ötletet. Ha netán utánam jött a srác, akkor még kihasználva a meglepetés erejét, megdobom a hólabdámmal, majd miközben újabbat készítek kifejtem az ötletem neki.
-Mi lenne, hogy ha tényleg játszanánk egyet előbb? - persze a hívogató kacér vigyor nem maradhatott el az irányába - Játszunk egy hógolyó csatát és a győztesnek lehet egy kívánsága a veszteshez. Az nyer, aki előbb eléri az öt találatot. Mit szólsz?
Érdeklődve várom a válaszát és reménykedem, hogy ha még egy pillanatra ki is zökkentettem, attól még elfogadja kihívást.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mézeskalács házikó - Page 2 Empty Re: Mézeskalács házikó

Témanyitás by Shota Kedd Feb. 01, 2022 8:35 pm


Shota érdeklődve húzta fel a szemöldökét és tenyerét ott hagyta a nő combján, úgy, abban a pozícióban, ahogy amaz megfogta. Ajkai szegletében mosoly játszott és amikor a csaj felállt, Shota engedte a keze által vezetni magát, de csak addig a pontig, amíg még nem kellett megmozdulnia a székből: innen egészen jól látszódott a nő feneke is, főleg mivel közben elfordult tőle, a harcművész pedig egy kicsit kivárt, hogy mégse tűnjön úgy, mintha fejvesztve szaladgálna holmi nőcskék után és addigis megnézte magának a csajt hátulról is, a cipőjétől egészen a csípőjéig.
Vajon mennyire lehet mozgékony aktus közben?
Shota gondolatai elkalandoztak és azon vette észre magát, hogy lassan tényleg rohannia kell, ha el akarja kapni őt még a kijárat előtt: a nő ugyanis az ifjú férfiember minden vágyakozása és várakozása ellenére nem felfelé vette az útját, ahol a szobák voltak, hanem ki a hidegbe. A srác pedig elmosolyodott, megvonta a vállát, majd felkelt és sietős léptekkel eredt a nyomába, csakhogy szinte azon nyomban mellkason találja egy kósza, feléje repülő hógolyó.
- Szóval hógolyócsata, hmm? - söpörte le magáról a hódarabokat és felvette a kabátját ő is - Ám legyen - vigyorodott el - Annyi csak a kikötésem, hogy az a bizonyos kívánság ne lehessen javak elbitorlása vagy testi sértés - kivéve akkor, ha a szűzességed elvétele az, bár úgy hiszem, azon már régesrég túl vagy - lépett a csajhoz közelebb és ő is a kezébe vett egy marék havat: Shota egészen biztos volt önmagában és bár ezt nem kötötte a másik orrára, de a fegyverkezelésre tett pontjaiban is. Hiszen ő főleg erre épített, így ha a másik esetleg túlontúl leszintezné őt, még akkor is maximum csak elérheti az erre tett pontjait, de olyan nagyon meg nem haladhatja. A harcművészek előnye, ugyebár. A srác tehát elkezdte meggyúrni az első hógolyóját és eszébe sem jutott, hogy esetleg kikaphat, sőt, egyelőre az sem, hogy rendesen is ráfókuszáljon a csajra és esetleg meglássa a "befűzhető, ígéretes nő" titulus mögött a hófehér táj előtt villogó, vérvörös indikátort.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mézeskalács házikó - Page 2 Empty Re: Mézeskalács házikó

Témanyitás by Moxie Szer. Feb. 16, 2022 3:39 pm

Úgy tűnik, hogy a játékra való felkérésem nem talált süket fülekre. Bár igazából ebben nem igazán kételkedtem, ezen a téren amolyan könnyű prédának tűnik. De az igazat megvallva jelenleg épp én sem nagyon erőltetem meg magam, hogy az ellenkezőjét bizonyítsam. Csupán nem akarok túlgyorsan véget vetni ennek, na meg jobb kicsit eljátszadozni a kiszemelt áldozattal, mint hamar túlesni rajta. Legalább is részemről, így érdekesebb és szerencsémre a másik félnek sincs ellenére.  
-Ugyan, én nem is gondoltam semmi rosszra. Ha bármiféle javakat akarnék kicsalni, akkor más típusú játékra invitálnálak, meg az ehhez megfelelő helyet kerestem volna fel. Mivel pedig védett területen vagyunk, így a testisértés miatt sem aggódnék, de ha sor is kerülne rá, akkor sem kell neki nagy feneket keríteni, hisz itt nincs fájdalom az kis bizsergés meg teljesen kibírható.
Teljes ártatlansággal adom elő a válaszom, az utolsó megjegyzését szándékosan válaszra se méltatom és ignorálom. Épp vettem volna a következő lélegzetet, hogy felvázoljam a csata rövid szabályait, mikor is üzenetek kezdtek beérkezni a virtuális leveles ládámba. Ugyan nem akartam különösebben ügyet vetni rá, viszont mivel nem állt meg egy beérkezésnél a dolog, így lenyitottam a menüm és rálestem a leveleimre, amiket látszólag ignorálni készültem, mindaddig, amíg nem érkezett be egy újabb. Meglátva a feladót kissé elborult a tekintetem és a bosszúságom a másik számára is jól levehető volt.
-Úgy tűnik, hogy mire jól érezném magam, addigra hirtelen mindenkinek hiányozni kezdtem. - nézek vissza a srácra miközben bezárom a menüm - Sajnos fontos ügyben van jelenésem, így el kell halasszuk a mókát.
Mindeközben már elengedtem a hógolyót a kezemből, ami pixeleire esett szét mikor leérkezett a földre és már a kezembe is volt a teleport kristályom.
-Nos, további szép napot. Ha netán véletlen találkoznánk még, akkor talán megpróbálhatod behajtani rajtam. De egy itallal mindenféleképp lógok neked, emiatt kis kellemetlenség miatt.
Jegyeztem meg búcsúképpen, kicsit visszatérve a korábbi szerepembe, aztán már intéztem is a parancsszavakat a kristályhoz, hogy Taft-ba juthassak. Nem vártam meg a válaszát, hisz az már nem volt fontos számomra, ahogy a viszontlátás sem.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mézeskalács házikó - Page 2 Empty Re: Mézeskalács házikó

Témanyitás by Shota Szer. Feb. 16, 2022 7:41 pm


Shota csalódottan engedte le a kezét és ejtette le a saját hógolyóját is a csutakos kövezetre: már amikor a csaj megkapta az első pár üzenetét és szépen sorjában megnyitogatta őket sejtette, hogy ebből itt nem lesznek sokig tartó, közös kalandok - az a sokáig viszont mindezek után még egy fél pillanatig sem tartott, hiszen alighogy kimondta az elköszönő szavakat, a nő már vette is elő a teleportkristályát és mire Shota kettőt pisloghatott volna, már ott sem volt. Taft. A srác megdörgölte állát és azon kezdett el gondolkozni, hogy egy ilyen csinos nőnek mégis mi keresnivalója van egy vörösökkel teli városban, majd hamar elengedte a témát és megvonva a vállát fordult sarkon és sétált vissza a Mézeskalács Házikóba. Ott legalább meleg volt, a kinti idővel ellentétben.
- Naná, hogy behajtom rajtad... - mormolta félhangosan, amikor tekintete megakadt a kifüggesztett árakon és rájött, hogy ez a hely nem a legolcsóbbak közé tartozik - majd nem sokkal ezután arra is rájött, hogy voltaképpen pont ezért érkezett ma ide: beszélni a hely tulajdonosával és egy jó üzletet ajánlani neki. Ez a lehetőség pedig még mindig fennállt, sőt, így a férfiú csakhamar elfeledkezett a korábbi majdnem-összejött-csajról és inkább az élet üzleti részébe vetette bele magát, aminek első és talán legfontosabb pontja volt rászólni a pultosra vagy éppen a pincérnőre, hogy meddig kívánják még váratni őt. Nem azért van itt, hogy órákat elpazaroljon a drága idejéből, várják ám őt még más, nívós helyeken is - legalábbis ez volt a sztori.
Shota elnyomott egy ásítást és unalmában megnézte a térképen Eli helyzetét, hogy a lány teszi-e a dolgát éshogy pontosan hol is van éppen és pont ekkor, végre valahára megjelent a hely tulajdonosa is.
- Szép napot! - élénkült fel a harcművész azonnal és megnyerő mosollyal fogott kezet a férfival, hogy megköthesse a mai napi első, igazán gyümölcsöző üzletét.


Köszi a játékot!
Shoowy lv3 --> lv4

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mézeskalács házikó - Page 2 Empty Re: Mézeskalács házikó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.