Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 28 2015, 00:45

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Dec. 28 2015, 01:48

Figyelmesen hallgattam Yuichi tanácsát, és ismét rá kellett jönnöm. Nincs könnyű út, nincs gyors megoldás. Hiába a gyógynövénytan, hiába a bájitalfőzés, amire szükség lenne az túlmutat eme tudományokon. Viszont elgondolkodtatott a válasza.
- Azt, amikor a rendszer kiüt, nem tudod előre, és lehet, hogy rosszkor, rossz helyen következik be, és nem túl hatékony. Volt, hogy alig negyed óra után felriadtam. És általában nem is kipihenten, hanem mint valami zombi. - mondtam Yuichinak – Szerintem tapasztaltad már te is, hogy olyankor a reakcióidő is több, a találati pontosság is kevesebb, plusz az agy is annyira nem fog, hogy azt se tudod, hogy azt a vaddisznót lecsaptad, vagy csak le akartad csapni, vagy csak gondolkoztál azon, hogy le kéne csapni, és közben ráeszmélsz, hogy tényleg, miért nem csaptad még le, mert már lököd a konnektor nózijával, hogy ő is itt van... - és akkor jön egy hirtelen ötlet, hogy disznóvágáshoz elengedhetetlen szükséged van egy kevéske gyümölcspárlatra. - Persze ezek már a 40-48óra ébrenlét környékén jönnek elő. Egy ideig a kávé segít, de csak addig, amíg elhiszed, hogy tényleg kávét iszol.
- A harc jó ötlet, addig amíg van az emberben düh, addig működik. Az életerő fogyása nem okoz gondot, ha az vagy alsóbb szinteken gyakorlok, ahol egy csapás egy mob, vagy a magasabb szinteken, de magányos ellenfelek, max két-három mob ellen egyszerre. Bár, a 20-as szint környékén már figyelni is kell, ami meg nem jó, ha dühből harcol az ember. - majd egyet sóhajtottam – De ha már a düh helyén csak a fájdalom marad, akkor max annyit ér, hogy eltereli a gondolatokat jobb esetben, meg fejlődök valamennyire.
- Elgondolkodtató, amit mondtál, értelek. és köszönöm, hogy elmondtad. Őriznünk kell a szeretteink emlékét. Ai Hane-re is csak én emlékszem, mindenki más elfelejtette. Még az NPC is elfelejtette, akinek a fogadójában laktunk. Ha én is elfelejtem, akkor örökre eltűnik a feledés homályába... És nem ő az egyetlen... - fejeztem be a mondandómat




Alighogy megérkeztem a következő cölöpre, Yuichi máris jött utánam, szinte pislogni sem volt időm, máris itt volt. És mit csinált? Keresztüldöfte rajtam mindkét kardját? Nem. Lefejelt. Én pedig csak csuklottam. Persze, igyak rá vizet. De nem úgy, hanem össze... Nagyon nem lesz ez így jó, azt hiszem másik cölöp után kell néznem... Izé, előbb fel kéne valahogy tápászkodnom, mert nagyon nem jó.ez így. Közben próbáltam egy vágást megejteni valahol térdmagasságban, vagy ahol sikerül, majd védekező állást vettem fel.


HP: 52/140
PP: 0/70
CSP: 73/100

// egy támadás
// alsó kocka a nodachi tűzsebzése, 6os esetén +6 tűzsebzés.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 28 2015, 01:48

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Dec. 28 2015, 02:01

Szavaiból kiderült, ő szabadlábon próbálta levezekelni bűneit, vagy éppen azt, amiért elsősorban nem önmaga a felelős. Más volt felelőtlen, csak ez mégis rajta csattant. De az ilyet tűrni kell, na ja egy ideig. - Kávé? Nem élek ilyesmivel, nagyon ritkán egy kis alkohol, mondhatni évente egy-két alkalommal, de ennyi. Szerintem lehet nélküle is, úgy érezned magad, hogy örülsz, vagy végtelen mélységekbe zuhantál. Magamra zártam a szobaajtót hat hónapra, így nem volt lehetőségem kipróbálni milyen mobharc közben ájuldozni. Csak azt éreztem át, milyen az amikor ennél, de nem akarsz, és nem tudsz éhségben eltűnni. Furcsa dolgokra képes a fájdalom fizikai mivoltának a hiánya. Mint egy jó teszter, ezt is kipróbáltam, hogy mennyire vagyok jelentékeny és az eltelt pár hónap alatt is alig páran fordultak meg szobám ajtajánál. Nehéz volt visszatartani a választ, hogy itt vagyok.. ments meg - mondtam szomorúan. Kérhettem volna és kaphattam volna is segítséget, de Ayani tett róla, hogy ne éljek ilyennel - kiszenvedtem magam, magamban, és csak akkor jött a tényleges segítség, amit el is fogadtam, amikor már túl voltam a nehezén. Olyankor már kisétáltam reggel, ennivalót gyűjteni. Az aktív és a passzív szenvedés, ugye a pia esetedben mind-mind olyan megoldás, ami hosszútávon segít. A düh pedig rövidtávon kitombolod magad és igen jelentős tapasztalati ponttal tud ellátni, ezzel még egy kicsit adok az eszménynek, hogy többre legyek képes, amikor egy újabb válaszút elé állít a sors. Például, a napokban nyitottam újra az elixír kereskedelmet. Anatole intézte hosszú ideig, de ahogy Ő távozott, ezt a kaput becsuktam. Viszont szerették az emberek, amit az a srác művelt és én csak a háttérben voltam, így most előre kerültem, és furcsa egy dolog. De ahogy találok alkalmasabb embert újra a háttérbe vonulok, nem szeretnék élvonalba lenni, legalábbis még jó ideig nem. Ahhoz előbb megvalósítanám magam terveit - mondtam el Ozirisznak körvonalazva, hogy mily komplikált bizony akár egy ember is. És amikor elveszítünk valakit, akkor egy hasonlóan összetett lélekkel van itt kevesebb, míg a mobok respawnolnak. Nagyon nem mindegy, hogy egyedül vagyunk vagy csapatban, együtt mozgunk. Egyedül, tehát a vörösek nagyjának az élet állandó harc. De én abból nem kérek.
- Ne felejtsd el őt sose és Judyt se. Én sem fogom - mondtam szemébe nézve. Ugyan sajnálni akarom, de nem tudom, hisz él még benne is, hogy Ők kik voltak. Ezt nem veheti el a játék. Ahogy a fekete kastély falán megmarad a neve, úgy benne is. Csak benne van esély, hogy tovább éljenek. - A kobold invázió folytatása, hasonlóan életeket fog tönkre tenni, és meg merem kockáztatni, most is lesz, aki inkább a rövid kiutat fogja választani. Vagy nem lesz választása és a koboldok sorai fogják elvenni. De amennyit csak tudok levágok közülük, hogy elérjem vezetőiket és oda küldjem őket ahová valók. Vissza újjáéledni rendezetlen sorokban.

Sikerült letaglózni és ez egyszer nem futott el. Ugyan pengéje úgy hasított el gyomromat, hogy abba és korábbi sebeimbe már rég belehaltam volna, vagy legalább elvérzek, de itt csak a pixelpára jelezte, hogy ez bizony talált. Életerőm pirosba zuhant, mire már nem volt nehéz kiszámolni a maradékot. Majdnem fél csíkot sebzek belé és jóval alatta van. Felemeltem a kardot, hogy lesújtsak a nyakra, amire a rákövetkező ésszerű történés, az hogy a feje legurul és bele csobban a vízbe. A kardot megindítottam lefelé, de közben húztam annyit a kard élen, hogy hegye irányzéka a jobb vállát szúrja meg épp annyira, mintha egy gombostűvel szúrnám meg. Azonban ez is elég volt ahhoz, hogy a harc véget érjen. Feltápászkodtam és hagytam, hogy mindkét kardom eltűnjön a felszereléseim között. Bal kezemmel lesöpörtem a meg pörkölődött ruhadarabokat, amit a lángoló karddal való érintkezés okozott és baráti jobbot nyújtottam neki, hogy felkeljen. - Volna még mit tanulnod - mondtam, ahogy az oszlop legszélén próbáltam állni, míg eltűnt a megalkotott pálya lábunk alól, hogy vissza adja a normál aréna homokos talaját.


// egy támadás
Életerő: 15/140
Páncél: 0/75
CSP: 41/150


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 28 2015, 14:32-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 28 2015, 02:01

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Ozirisz Szer. Dec. 30 2015, 00:39

Csak hallgattam Yuichi válaszát. Többet is mondott, mint amire számítottam – Ismerős érzés... bár én abszolút nem vagyok képes egyhelyben maradni tétleül, hosszabb időre. - szólaltam meg – Csodálom, hogy nem csavarodtál be azalatt a fél évben... Egy kicsit furcsa is volt, hogy nem láttalak, bár... betudtam annak, hogy akkortájt én is kerültem a társaságot, és nem sűrűn fordultam meg a Palotában. Viszont tudtam, hogy még az élők közt vagy, a Black Iron-ban majd' mindennap megfordulok... gyászolni, emlékezni, kicserélni a virágokat, meg átfutni az ismerősök neveit a táblán...
- De visszatérve az előbbiekre, én inkább kimozdultam, mintsem bezárkózzam. Ha azt tettem volna, amit te, valószínűleg már bekattantam volna... Ami életben tartott, az a folytonos mozgás, vándoroltam egyik szintről a másikra, kicsit moboltam, kicsit farmoltam, kicsit küldetéseztem, mikor mi... csak valami terelje el a gondolataim. Ha meg épp nem volt hangulatom kb. semmihez, akkor irány a kocsma.
- majd egy sóhajtás után folytattam – Annak ellenére, hogy már nem alkoholizálok annyit, az elalváshoz még mindig szükségem van... Jobb esetben csak forgolódok, rosszabb esetben meg a rémálmok, amiket senkinek sem kívánok...
Amikor egy végtelenített filmet látsz... sőt, nem is inkább filmet, hanem mint egy szimulációt. Az utolsó nap, amikor még mellettem volt, és álmomban újraélem. Tudom, hogy mi fog történni aznap, tudom, érzem. Azonban bármit is mondok neki, bármit is teszek, a végeredmény ugyanaz. Ő elsiet, de hiába megyek utána, már eltűnt. Aztán visszatér az a rossz érzés, amikor tudtam, hogy baj van, és tudtam, hogy valami történt. Óráknak, sőt napoknak érzem a másodperceket... Aztán egyszercsak újraindul az egész, mint valami elcs***ett játékan, mert akármit csinálsz, ugyanaz történik, míg egyszercsak felébredek. Na ez az, amit senkinek sem kívánok.
- Anatole. Nem ismertem igazán, legtöbbször csak minibossokon és bossokon láttam. Ő volt az Artes Limen vezére, és egyben a Macskás Kovács. Ő is egy ember, akit nem ismerhettem meg, és már nem is fogom. De azt hiszem, jó ember volt... - mondtam Yuichinak.
- Nem fogom elfelejteni őket – feleltem. - A kobold invázió... lehet, hogy nem a koboldok lesznek a gond okozói. Csak idő kérdésem amíg a vörösek rájönnek, hogy a rendfenntartó céhek és a fronton harcolók nagy része a koboldokat aprítja, emiatt szabadabban garázdálkodhatnak a már megvédett városokban... - mondtam céhtársamnak.


Miközben feltápászkodtam az előbbi burulás után, sikerült megvágnom ellenfelem. Azonban a védekezés már nem sikerült. A kardja hegye a vállamat érte, és ezzel ismét kizökkentett az egyensúlyomból, és már burultam is. Közben a maradék életerőpontom is elszállt, és ezzel a párbajnak is vége lett. Aztán céhtársam felsegített a padlóról.
- Tudom. Bőven van mit tanulnom, és ez mindig így is lesz. A támadásaim nem elég pontosak, a védekezésem pedig nem elég hatékony... egyébként meg gratulálok, jól harcoltál, és méltó ellenfél voltál. - mondtam Yuichinak – Viszont remélem lesz még lehetőségünk valamikor egy visszavágóra.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Dec. 30 2015, 15:11

- Idővel jobb lesz, ahogyan megtanulod kezelni ezt a dolgot. Lehet úgy is emlékezni valakire, hogy nem rezzensz össze tőle, a hiánya pedig továbbra is múlandó lesz ugyan, de tudsz, máshova is figyelni. Ugye ezt inkább feledésnek hívják, de csak azoknak, akik tényleg felejteni akarnak - mondtam még hátha megtalálja saját maga, hol és mi is generálja azokat a rémálmokat. Talál-e a spirálból kiutat, ahogy én is találtam kiutat a saját magam által létrehozott, önhibáztatási spirálból.
Ahogy gondoltam Anatoleról is csak az terjedt el, hogy mi, és nem az, hogy ki. Sajnos Ozirisz is csak egy ember a sokból, aki nem látta a pénzéhes ember mögött azt aki valójában. Egy rendkívül esetlen ember, aki ugyan úgy könnyen megbotlik, mint bármelyikünk. Ugye itt a példája, amikor a karizma nem minden. A középpont pedig céltáblává tesz. Most hogy Anatole nyomába lépek, kíváncsi leszek, távol tudom-e tartani a középpontot magamtól. Ahogy lemészároltuk a koboldokat, keresek egy helyet és befejezem, amit ő elkezdett.
- Nagyon remélem, hogy nem lesz igazad. Pár vörösről hallottam, hogy ők is a kobold irtás mellett döntöttek. Többek között az is, aki megfertőzte Szophiet azzal, ami. Feltéve, ha nem önként gyilkolt a lány. Te mit gondolsz, képes lett volna rá saját erejéből? - tűnődtem. Hisz láttam ki is Szophie és beszéltem is vele, de egy minden ponton stimmelt, mindig menekült.

Ugyan leszorítanom nem sikerült Oziriszt, ez csak egyet jelent magasabbra kell tornázzam a súlyemelésem, hogy fixen a földön tudjak tartani akárkit, vagy épp a kellő szituációban tudjam használni ezt az erőt, hogy kiszabadítsak másokat. - Minden bizonnyal, csak maradj életben. Ne hagyd, hogy a mobok győzzenek feletted - mondtam, ahogy felkelt.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Ozirisz Kedd Jan. 05 2016, 17:15

- Idővel. Tudom. - válaszoltam Yuichinak – Már másodszor járom ezt az utat, és tudom, hogy az idő múlása az, ami leginkább segít. Az idő múlásával az emlékek egyre távolibbak lesznek, egyre halványodnak, majd olyannyira megfakulnak, hogy nem is érezzük sajátunknak. Ez az, amitől tartok, hogy egyszer csak elfelejtem őket. Elfelejtem azt is, ami jó és szép volt. Ez az, amit nem szeretném, hogy megtörténjen. És nem is hagyom, hogy megtörténhessen.

- Szintén reménykedek benn, hogy nem így lesz. Még túl sötéten látom a világot. Valószínűleg a vörösek nagy része meglapul, meghúzza magát az első szinten. - kezdtem bele – Ha jól tudom, azt a szintet egy titokzatos céh bevédte. Bár róluk nem sokat tudni, de kis létszámban is jól teljesítettek. Jó eséllyel ismét bevédik a legalsó szintet, ha érkezik ott is egy újabb hullám. Nyilván valami érdekük volt, hogy az alsó szintet bevédjék. Talán az, hogy a legnagyobb szint, legtöbb bolt, legtöbb játékos otthona, akármi... A bátrabbak vörösek meg lehet mennek arra a sok expre, ami a koboldokkal együtt jön. Mohók és kapzsik. Csak nehogy valamelyik koboldok ellen harcoló társunk is áldozatául essen nekik. - az invázió és a folyamatos harc ad nekik egy lehetőséget, hogy náluknál sokkal erősebb játékosokat is legyűrjenek, ha ügyesen taktikáznak. A koboldoknak hála senki se lesz max életponton a harc megkezdése után, jóformán regenerálódási idő se lesz, és amikor sebezhető az ember, akkor előugrik a vöröske az árnyékból a nagyobb zsákmány érdekében. Hisz a legtöbbjüknek nem vagyunk több, mint kétlábon járó exp. - De nem szabad szemet hunynunk azon tény felett sem, hogy akik vadásznak a céhvezérekre, az árnyékban élnek. Kilétüket sűrű homály fedi, és csak egy valamit tudunk róluk – majd egy kis hatásszünet után kiböktem – Léteznek.
A Szophie-s kérdésre viszont tudtam a választ, sőt bántott a feltételezése...
- Egyértelműen nem. Önként biztos nem. Szophie-ról van szó, a céhtársunkról, a barátunkról, aki számtalanszor harcolt már az oldalunkon. Annak idején, amikor kezdtem az aincradi pályafutásom, ő volt, aki eligazított ebben a világban. Ő volt aki megtanította az alapokat. Ha tényleg gyilkos lenne, akkor szerinted segített volna nekem? Vagy bárki másnak? Vagy egyáltalán élnék még? Valószínűleg nem. - majd egyet sóhajtottam – Egyelőre nem tudunk semmit a történésekről, és amíg meg nem bizonyosodunk arról, hogy tényleg önszántából tette amit, addig szeretném ha ártatlanként kezelnénk.


Yuichi utolsó mondataira, miszerint maradjak életben és ne hagyjam a mobokat győzni, csupán annyit tudtam mondani:
- Ne aggódj, még vannak befejezetlen ügyek. Amíg Judy gyilkosának a megbízói nem bűnhődnek, amíg Ai Hane haláláról nem tudok meg többet, addig nem fogok elpatkolni. És most már a listámon van a Szophie nevének tisztázása is. Vannak céljaim, vannak dolgok, amiknek a végére kell járnom, akárhogy is... - mondtam céhtársamnak.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 09 2016, 13:24

Lezárom a párbajt, jutalmatok 90 exp és 240 arany. Legközelebb február 5. után küzdhettek meg egymással.

Hayashi Yuichi: +12 pont
Ozirisz: +1 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba  - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Ozirisz vs Yuichi - Tűzpróba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.