Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiwi

2 posters

Go down

Kiwi Empty Kiwi

Témanyitás by Kiwi Vas. Nov. 08 2015, 16:17

Hagyatéki pályázat:

- Van kérdése hölgyem? – Kérdezte tőlem dörmögő hangján a küldetést feladó npc.
- Nincs, azt hiszem értek mindent.  –Felelem, bár a hölgyem meg a kisasszony megszólítást nem fogom tudni megszokni soha… ebben a világban, de el kell viseljem hisz az npc nem tehet róla, neki ezt a szöveget írták meg így neki ez a feladata. Sarkon fordultam hogy elvállaljam a küldetéssorozat harmadik fázisát. Ami eddig nem hazudott. Bár expet nem ígért, de helyette itemeket és felszereléseket már találtam amiket meg is tarthattam. Majd jöttek a nyersanyagok, receptek, azokért rejtvénykéket kellett megoldanom, és ha nem bénázom el… már rögtön többet kaphattam volna. De ezeknek is nagyon örültem. Persze a küldetés sorozat nem volt kutyagalopp nehéz volt, sok időt vett igénybe, három napig tartott úgy hogy szinte pihenni sem hagyott minket, hisz minél hamarabb letudjuk annál több arannyal lehetünk gazdagabbak. Persze a küldetésben résztvevők egy része máris elkezdték egymást marni, és aláásni a másikat. Én ahogy tudtam inkább kimaradtam mindebből, és csupán a feladatra koncentráltam úgy hogy lemaradtam tőlük kissé. Persze azt hitték hogy elhagytak, de nem… hisz míg ők egymást ölték, addig én kikerülve őket haladhattam a saját tempómban. A küldetés mire véget ért, csupán páran maradtunk, hisz sokunkat kiejtették, vagy inkább feladták, én nem tartoztam közéjük, viszont én is úgy éreztem hogy talán ez az egész nem ér ennyit… Rossz volt látni ahogy elvakulva akarnak egymást taposva előrébb jutni, de az ő bajuk én kimaradtam belőle, és mégis talpon vagyok. Persze talán csak a szerencsémnek köszönhetem és annak hogy nem tartottak ellenfélnek, hisz még petem sincs. Sosem gondoltam hogy hasznát veszem ennek a tulajdonságomnak, de most picit örültem. Ha nem is első helyezettként de az ötös listában benne voltam és még a lélegzetem is elakadt amikor a rendszer jóváírta azt a halom pénzt. Két gondolatom volt hirtelen, az első, fel tudom magam szereltetni, és visszaadom a szabad rablás boltocskába amiket kölcsön vettem, sőt talán többet is. A másik, én még mindig lógok Cearnak egy vissza vendégeléssel. :3 Szóval írok is neki. :3


_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kiwi Empty Re: Kiwi

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 16 2015, 12:17

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiwi Empty Re: Kiwi

Témanyitás by Kiwi Pént. Jan. 22 2016, 19:22

Képesség pályázat:


Yugami – Torzulat:
A tehetetlenség sok mindenre késztetheti az embert, és számtalanszor jöhettünk volna ki, csak egy picit jobban egy-egy helyzetekből, ha csupán egy karral is többek vagyunk. A képesség spec/3-al tud megjeleníteni egy árnykart, és ennek arányában tud fél méterrel terebélyesedni. A kar vége formálható, vehet fel akár szóró eszköz formáját, tompa tárgyét, esetleg nyújthat egy segítő kezet is. Anyaga nem testszerű, inkább tompa fényű szürke/fekete árnyékra emlékeztet, mégis tömör. Ereje egyezik az erő pontokkal, de csapásonként nő 7%-ot. A támadás egy karban összpontosul, tehát egy sima támadást helyettesít, kivétel ha gyorsaságom megengedi a többlet használatot. És ehhez adódik hozzá a támadási bónusz. Maxszimum 8 karig, és 5 méter hosszig képes fejlődni a képesség.






Sosem volt jellemző rá hogy éjszaka sétálgasson egyedül, és beüljön akár egy szórakozóhelyre is, így a mai nap sem lett volna kivétel ez alól, ha éppenséggel a küldetése nem oda vezette volna.  Igen, tapasztalt már furcsaságot, és ha nem sürgette volna az idő, biztos megvárta volna a holnapot, de jobb lehetőség híján benyitott, és kisvártatva felkereste a csapost hogy megszerezze a kívánt információt, de mint tudjuk semmi sincs ingyen, így míg Kiwi azon fáradozott miként győzze meg, a pult mögött tornyosuló férfit, hogy elárulja neki a leszállítandó itemek koordinátáját, nos itt úgy tűnt beletört az idomárkése a küldetésbe. Nem tehetett mást, mint kivárt míg megoldja a talányt és miként tud hatással bírni a tagra. Addig is a nemrégiben rendelt itala mellett tornyosulva, pislantott néha-néha a csaposra, aki mit sem foglalkozott félrehúzódott játékosunkkal. Persze a kocsma hemzsegett a bent meghúzódó emberkétől, nőktől, férfiaktól egyaránt, bár a részegek száma csekélyre tehető, így Kiwi is nyugodt szívvel foglalkozott az elvégzendő feladatán. Felfedezett egy csapóajtót is a pult mögött, ami ritka látvány volt, vagyis sok kocsmában nem fordult még meg, de elégben ahhoz hogy tudja… oda nem szoktak efféle lejárókat építeni. Megkísérelhetne lelopakodni oda valahogy, bár már képzeletben végigjátszva is, csupán a felsülés és lebukás esélyei ötlöttek fel, tehát nem adott túl sok esélyt még magának sem. Belekortyolt a már fogyóban lévő italába, amikor egy ismeretlen férfi ült le mellé, persze előtte engedélyt kért a lánytól, aki csupán a szájára tapasztott korsóval biccentett és valami dünnyögő hangot hallatva adott engedélyt. Mikor végül eljutott addig hogy lenyelje a kortyot, utána pótolta és szavakkal is engedélyt adott rá. Bár kicsit feszélyezte az idegen hirtelen felbukkanása. Aki mit sem törődve a lánnyal kikérte a saját rendelését, majd miután Kiwi elkortyolta az utolsókat is mielőtt felpattanhatott volna a csapos lecsapott még egy korsót az aszalta egyenesen a lány elé. Kiwi értetlenül pillantott, de a csapos csak egy léha mozdulattal mutatott a mellette ülő férfira, jelezve hogy ő rendelte neki.
- Köszönöm, de…- Próbálta visszautasítani, vagy legalább szabadkozni….
- Eddig nem siettél sehova sem, és még a nevedet sem tudom. – Szakította félbe a magas, sötét, fekete hajú férfi, nem volt épp helyes, és vastag keretes szemüvege sem segített a dolgon. A sálja többször körbetekerve a nyakán, konzervatív, visszafogott embert tükrözött. Mégis, a gesztusai és hogy félbeszakította Kiwi mondandóját, másról árulkodott. Bár hangja kimért volt, mély és valahol kellemesen bizsergető, mégis volt valami szokatlan a férfiben. Nem látta az indikátorát, de nem nézne gondolna rosszra, ugyanakkor minden idegentől tartott az idomár, így megpróbálta valahogy elodázni az ismerkedéseket.
- Én… a nevem Kiwi, és… de… eddig nem is kérdezted, és most az itallal akarsz megvesztegetni? – Persze a lány fejében mi más is fordulhatna meg, mintsem, azért kapta az italt hogy lekenyerezzék és legalább a nevét kiszedjék belőle… De hát ez ő, ezzel a mondatával legalább jó kedvet okozott valakinek, ugyanis a férfi hangosan felnevetett. Nem túl hangosan, de Kiwi számára már ez is elég volt hogy kellemetlenül érezze magát.
- Ne.. ne haragudj, de ez édes volt. Megveszegetni? Én? Nem is tudom honnan vehettél ilyeneket… Csupán, annyira elgondolkodtál még az sem tűnt fel hogy az orrod előtt rendeltem a neked szánt italt is, erre most azzal jössz hogy megvesztegetlek… - Nevette el ismét magát a férfi, sőt szemüvegét fentebb emelve még pár könnycseppet is kitörölt onnan.
- Inkább meséld el mi aggaszt annyira, elvégre a kocsmák erre valóak. – Paskolta meg a széket amin az imént a lány üllt.
- Nem aggaszt semmi sem… csak nem értem miért… - Majd mielőtt befejezte volna a mondatát visszaült, elvégre meghívták, nem hagyhatja pocsékba, ugyanakkor tartozni sem fog. Így egy kört máris, rendelt a férfinak is.
- Ha így folytatjuk nagyon jó kedvünk lesz. – Utalt nyilvánvalóan, arra hogy könnyedén felönthetnek a garatra, de Kiwi ettől nem tartott. Az ő italában kevés alkohol volt, annyit meg még ő is elbír. De ezzel nem foglalkozva kicsit nyögvenyelősen, de elkezdtek végre társalogni. A zöld hajú játékosunk megtudott pár dolgot a férfiről, minthogy művészlélek, és a festés a hobbija. Kiwi pedig imádta a festményeket, szerette a művészetet és elég sok dolgot amit a korosztályából csak kevesen mondhattak el. Ugyanis a csillagászat után is érdeklődött némileg, a pszichológia sem volt ismeretlen témakör a számára, érdeklődött a társadalmi és kulturális különbségek iránt, ugyanakkor a keleti dolgok, mint az animék és játékok világa sem jelentett teljes ködöt az elméjében. De mindez csupán a felszín volt. Kiwi nehezen ismerkedett, de elég volt pár közös téma ahhoz, hogy egy pillanat alatt közvetlenebb hangulatban legyen, ami az átlag társalgást jelenti. Néha, ha belefeledkezett az érveléseibe, akkor még a hangját is fentebb emelte, de ez persze neki nem tűnt fel. Végül arra jutottak, hogy Kiwi félre tette a küldetést, az ideje amúgy is lejáróban volt, szinte kizárt hogy sikerült volna, így másnap délutánra megbeszéltek egy találkozót hogy-hogy a férfi, a nevén szólítva: Warren-el. A kezdeti döcögés ellenére idővel Kiwi megbarátkozott a férfivel, és a számára szokatlan dagitusával, sőt közös hangot is találtak, így nem félt mikor másnap késő délután találkoztak, és a tizes szint fogadója felé vették az irányt. Warren az emeleten lakott, vagyis először azt hitte Kiwi, de hamar belátta hogy még annál is fentebb, ugyanis a férfi egyenesen a padlástérre invitálta a lányt. Kicsit ódzkodott, ugyanis ő oda nem megy fel, de végül beadta a derekát, és ámulva esett neki a fent meglelt képek csodálatának. Nagyszerű festmények, élénk színhasználat, csendélettől kezdve, portré minden megtalálható volt. Így a gerendáknak támasztott festményeket is sorra vette, egyet-egyet véleményezett is. Sőt volt amit csak Christian Schole koppintásnak minősült. Warrennek ugyan ez nem esett jól, de bevallotta hogy, ő is ihlette. Majd talált pár képet amik le voltak takarva, és feltéve egy felsőbb polcra. Amint Kiwi birtokba vehette volna, vagy legalábbis szemügyre, Warren a vállánál fogva kissé elhúzta onnan, majd óvva intette azoktól a képektől, mondván hogy nem kislányoknak valóak. Kiwi most visszakapta a sértést végül Warren beadta a derekát és a lány megpillanthatta a képeket. Természetesen zöme Akt képek voltak, a női gyönyörökre fektetve a hangsúlyt. Majd a következő, és következő képek egyre elvontabbak, sőt, néha brutálisnak tűnő festmények követték sorra. Pár festmény után Kiwi elidőzött, egynél-másiknál, de a groteszk stílusra is megtalálta a magyarázatot, a felismerést, az okokat, a célokat, a mondanivalót. Szóval mindent, amit egy festménybe bele lehet látni. Végül is tetszettek neki, még a sokkolóan valós képek is, az oka amik szinte sikítottak kínjukban, vagy épp kacér bájaikkal próbálták elcsábítani a festmény érdeklődőjét. Egyszerűen valósak voltak, igazak és mély érzelmeket tudtak ébreszteni az emberben. Legyen az félelem, kíváncsiság… aggodalom. Kiwi úgy vélte ez kell az igazi tehetséghez. Végül mikor készült visszatenni az utolsó darabot is a helyére, erős, szúrós szag csapta meg, de mire hátra pillantott volna, egy nedves kendőt érzett az orrára, szájára tapasztva. Majd elhagyta minden ereje, miközben a férfi, erős kézzel tartotta vissza attól, hogy a tehetetlenül a földre zuhanjon. Egy státuszjelző lebegett a feje felett mire magához tért valamelyest. A szürke szoba, vagyis padlástér hideg szőnyegén. Durva tapintása volt, de ez legkevésbé sem foglalkoztatta inkább, csak az hogy összekötözött lábait és karját, kiszabadítsa, vagy legalább mozgásra bírja. A testét még mindig nehéznek érezte, mire a férfi sziluettje kitisztult és egyre csak közeledett felé, a lány sikítani tudott volna félelmében, de ebben meggátolta valami amit a szájába tehetett a tag, lenyomva ezzel nyelvét a helyére, és csupán nyöszörgő hangokat volt képes hallatni. Közben végig beszélt hozzá a férfi, hogy korábban tért magához a kelleténél, de mire odaért, egy aprócska szúrás az egész és míg eddig legalább kúszni tudott a földön mint valami kígyó, lábaival felfelé tolni a testét hogy messzebbre kerülhessen az őrült Warrentől… Addig pixelcsíkokat súrolt a bőrébe a durva szőnyeg anyaga, felsértve ezzel a lány vékony bőrét. De a szúrás amit érzett, ugyan nem fájt, de némi csípő érzést hagyott maga után, miközben a testében lassan elterjedt a szer hatása és most már teljesen bénán, de tudatánál maradva, éberen figyelhette végig mindazt ami történni fog vele. Nem volt képes már még csak nyöszörögni sem, csupán a beszorult levegő préselődött ki hangszálain keresztül mikor a férfi ölbe vette, és pár métert arrébb tette le, szépen gondosan nekitámasztva Kiwi hátát a falhoz, majd a lábait is egymás alá húzva, épp hogy megtámasztva a lány testét, az előredőléstől. A karjait szépen, az ölébe téve, még a haját is megigazította. Közben érezhetően feszültséget keltet a lányban. Vissza, visszatért a vásznához, előredőlve méregette, hogy a fények, és a árnyak a megfelelő helyen tartózkodnak-e… Majd párszor módosítgatott Kiwi testtartásán, végül megállapodott egynél, és úgy tűnt neki áll festeni. Kiwi a sokktól és a félelemtől nem igen tudott gondolkodni, főleg nem reálisan… mérve jelenlegi állapotához. De Warren még mindig nem volt túl elégedett önmagával, vagyis inkább Kiwivel. Mondván nem elég valóságos… Nem látszik rajta eléggé hogy félne, vagy hogy méltón viselkedne kiszolgáltatott állapotához képest… Így A férfi más megoldást keresett. Letette az ecsetet, majd ismét a lány közelébe lépett. Felé tornyosult, Kiwi eddig is veszélyesnek érezte a férfit, de vészjósló, sötét pillantását elkapva elég volt ahhoz hogy könnyei meginduljanak, végig az arcán, kegyelemért és szabadságért könyörögve. Warrent viszont az efféle megmozdulások nem hogy meghatották volna, ne gondolj rosszra. Warren nem egy velejéig romlott, gonosz férfi… ő csupán művész, és a cél érdekében meg tesz mindent. Mondja ő. És mindezt meg is mutatja. Kiwi teste még mindig nem mozdul, a férfi azt tehet vele amit csak szeretne, és ezt érezteti is, mindazért hogy befejezhesse művét.

18+:
Kiwi lassan kezdett magához térni a kábulatból, a gyógyszerek káros hatásai alól… így csupán lassú, ernyedt mozdulatokra volt képes, de a zsibbadó karjaiba érezte hogy lassan visszatér az élet. Warren felfigyelt erre de hagyta, hisz erre is szüksége volt a következő alkotásához. Az egész szobát átrendezte, a lány ruháját is lecserélte, de nem humános módszerrel. Szimplán átküldte majd pár kattintás árán, felvetette vele. Míg az előző kollekció tele volt túl szexi elemekkel, a jelenlegi teljesen más volt. Inkább volt gyermeki és ártatlan nyuszijelmez, mint az a playboy típusú. Még a szabása, a kivágások sem voltak olyanok ami akár egy picit is kihívóvá tehette volt a lányt. Majd a szobát is átrendezte pár kattintás árán és leültetve egy asztalhoz, Kiwi még mindig nem volt magánál teljesen, de Warren dicsérgette hogy jól csinálja, bár nem tudta hogy mit is… Csupán foszlányok voltak amire emlékezett, rengeteg olyan kiesése volt, amikor nem tudta miképp és hogy került egyik helyről a másikra… Végül… másnap reggel tért magához, még mindig kábán, és egy villogó státuszjelzővel a feje felett. A villogás jelenthette hogy hamarosan le fog járni, hisz Kiwi is kezdett egészen magához térni. Pár pislogás, lomha, esetlen mozgás után megkísérelt felülni. Körbe pillantott… a képek amit Warren mutatott… mind eltűntek, csupán három fotókristályból megmaradt fénykép maradt utána… A szoba bútorzata… minden eltűnt. Még a szőnyeg is. Csupán egy eres padlástér, ő az eredeti ruhájában… és a három fénykép maradt hátra. Kiwi a kezébe vette őket, rájuk pillantott, majd egy mozdulattal szét akarta tépni őket. A mozdulat azonban félbemaradt. Ismét szemügyre vette a képet. Az egyiken, amelyiken önmagát is meglépő gyűlölet, harag, és tehetetlenség árad… A másikon meg szinte önfeledten vigyorog, körülötte nagy méretű plüss állatok az asztal mellett, ami meg van terítve egy teázáshoz, és Kiwi sem lóg ki a sorból egy nyuszi jelmez miatt. Fogalma sincs min nevetett, szinte semmire sem emlékszik… Majd a harmadik kép…  Amin egy sarokba húzódva szinte ülő magzatpózban, a lábaimat öleli, teljesen ráhúzódzkodik, és a hátából három hatalmas, majd másfél méter hosszú karok törnek elő, mintha csak árnyak lennének, de mégis látszik, hogy nem a falra festve, inkább a térből kitörve tehetetlenül keresnek valamit, nyúlnak valami után…. Kiwi végül nem tépte szét a képeket, úgy volt vele ha találkozik megint Warrennel számon kérheti, vagy lejelentheti valakinek hogy létezik egy férfi… egy férfi aki terrorizálja a lányokat, az embereket… Napok teltek el mire tudatosult benne hogy az összes kép amit eddig szemügyre vehetett, amit dicsért hogy olyan valós, mestermű és művészi… Azok mind hasonló áldozatok voltak mint ő. És hogy miért nem kérte szimplán csak meg az embereket hogy álljanak neki modellt… egyszerű. Warren válasza erre, mert az úgy is csak mesterkélt volna… és talán igaza is van. Kiwi mindezek után elkerülte még a szintet is nem, csak a helyet… Pedig képzeletben gyakran visszajárt, hogy lássa, hogy kérdéseket tehessen fel… hogy megértse egy őrült álláspontjait. Valamennyire beleszeretett Warrenbe. Vagyis így hitte, hisz a gondolatai egyre többet jártak a férfi irányába, a képeket is sűrűn, nézegette. Nem látott benne semmi művészit, ezentúl. Ugyanakkor hetek teltek el, mire valamennyire feledésbe merült a férfi léte… mire a gondolatai kevesebbet jártak felé.


A hozzászólást Kiwi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 26 2016, 18:51-kor.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kiwi Empty Re: Kiwi

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 23 2016, 11:23

Osu!

Hát, sok pályázat történetét összecsapják, csak hogy legyen valami, kevésszer látok olyat, hogy valaki karakterfejlődésre használja a lehetőséget. Na ez most a kevés alkalom egyike, nem sajnáltad a betűket, le a kalappal Very Happy Elfogadom a pályázatot, gratulálok a képességhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiwi Empty Re: Kiwi

Témanyitás by Kiwi Csüt. Jún. 30 2016, 17:59

20-as szintedik képi pályázat


Data Replication – Adat másolás.
Hatás: A karakter képes lemásolni saját magát, és ideiglenesen két másolatot létrehozni. Ez úgy néz ki, hogy a lemásolandó karakteren megfigyelhetőek a következők: Reflexei lassúak, csupán a másolás előtti cselekedet és gondolat folyamatokat hajtja végre. Valamint az élete folyamatosan zuhanni kezd magától.

A másolt karakter, kilép a lemásolt testéből, csupán ideiglenesen képes tartani ezt az állapotot. A lemásolt karakter képes cselekedni, viszont kristályokat potionokat nem tud használni, de teste áttetsző, és csupán lopakodás hárommal érzékelhető. Ők látják az árnyékot, de a karaktert nem, vagy éppenséggel érzik, hogy figyelik meg épp ahogy kijátssza. A másolt karakter keresztül tud menni a falakon, zárt ajtókon. /Kazamatákban és bossokon nem használható./

Ez az állapot csupán ideiglenesen tartható fenn, a másik jártasságától függően, észlelés 5-el három másodpercig, észlelés 4-el, öt másodpercig, észlelés 3 tíz másodpercig, észlelés 2, tizenöt másodpercig, észlelés 1, 20 másodpercig. Észlelés nélkül fél percig képes láthatatlan lenni.

Amint lejár a képesség a lemásolandó test összeesik és rövid időn belül a halál efektjével elpixeleződik, míg az eredeti test átveszi a másolt helyét. – Adatvesztés nem történik.

Lehűlési idő: 4 kör.

Magyarázat: Adatcsoportot másol, de a rendszer nem képes megjeleníteni egyszerre ugyanazt az adathalmazt, ezért csupán egyiket-másikat hajlandó megjeleníteni. Mondhatni úgy ez egy instant bug-lag. /Értelmezhetőbben: A kari így képes pozíciót válltani, menekülni, vagy épp kötelek közül kiszabadulni stb…/

A történet:


_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kiwi Empty Re: Kiwi

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 30 2016, 19:24

Ez a lány... folyton bajba keveri magát No Elfogadom a pályázatot, gratulálok a harmadik képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiwi Empty Re: Kiwi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.